שאר הליגה 21/22

פורום אוהדי הפועל תל אביב
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

Red Ghost כתב: 22 דצמבר 2021, 22:58
redrony כתב: 22 דצמבר 2021, 22:52
Red Ghost כתב: 22 דצמבר 2021, 22:38

זה שרמזי ספורי פורח בקבוצה אחרת בליגה שהיא לא הפועל (ועוד אשכרה פאקינג הפועל ב״ש) זו תעודת עניות לניהול הכושל של הפועל בעשור האחרון והאפס יכולות כלכליות של הקבוצה.
לא נגיד שזה איזה רז שלמה, שהסריח את הדשא ואז הלך לנתניה ופתאום הפתיע ופרץ.
אכלנו ממנו קש, ספגנו את כל הטעויות והתסכול בעונות הראשונות ואז סופסוף חצי עונת פריצה. בסיומה הוא עוזב כשחקן חופשי בשביל כמה שקלים… זו בושה.
גם אבו עביד היה חייב להשאר בהפועל.
מה אפשר לומר....
הפחד שלי עכשיו במיוחד שבוקסה מגיע, שאם הפועל רוצים להתקרב מתישהו לתואר בתקציבים הנוכחיים זה יהיה חייב לבוא תוך כדי הסתמכות על שנתון פסיכי של הנוער. אבל איך הפועל יכולים להתמודד עם 3 הקבוצות העשירות על כל שחקן גדול שיהיה פה, אפילו אם הוא מהנוער שלנו
אם מכבי פ״ת עושים את זה קבוע אין סיבה שאנחנו לא. השיטה היא אך ורק באמצעות חוזים ארוכי טווח לצעירים (את זה כן מנסים לעשות) אבל חידוש ושדרוג בזמן ופה החולשה הגדולה שלהם, לפעמים צריך קצת להשקיע בכדי להגדיל סעיף שחרור, מה לעשות. פספסו עם ספורי ולדוגמא גרופר עכשיו.
אני מבין שקבוצות שיש קבוצות עשירות יותר אבל אין מצב ששחקן מוכשר שפרץ בהפועל יעבור לקבוצה אחרת בליגה ללא תמורה של מליון יורו ומעלה.
לא באמת כתבת את זה עכשיו...
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

gershon כתב: 22 דצמבר 2021, 23:03
redrony כתב: 22 דצמבר 2021, 22:34
gershon כתב: 22 דצמבר 2021, 22:18 כמה נקודות על המשחק של סכנין:
1. תוספת זמן של עשר דקות שהפכה לשלוש עשרה. מתי לנו הוסיפו יותר משש דקות?
2. סכנין התגוננה נפלא בעשרה שחקנים. צריך ללמוד מהם.
3. זריקת חפצים. מישהו בשידור דיבר על זה בכלל? (ראיתי על מיוט). בכל מקרה מכבי בטח תקבל עונש כספי קל וזהו.
או תודה רבה!!!
לא מבין איך אף אחד עוד לא התבכיין פה בצורה רצינית. פורום מת
כולם עם מצב רוח טוב מאתמול
אתה מבין שהייתי ציני, נכון?
Red Ghost
קיבל.ה  422 לייקים

redrony כתב: 22 דצמבר 2021, 23:11
redrony כתב: 22 דצמבר 2021, 22:52

מה אפשר לומר....
הפחד שלי עכשיו במיוחד שבוקסה מגיע, שאם הפועל רוצים להתקרב מתישהו לתואר בתקציבים הנוכחיים זה יהיה חייב לבוא תוך כדי הסתמכות על שנתון פסיכי של הנוער. אבל איך הפועל יכולים להתמודד עם 3 הקבוצות העשירות על כל שחקן גדול שיהיה פה, אפילו אם הוא מהנוער שלנו
אם מכבי פ״ת עושים את זה קבוע אין סיבה שאנחנו לא. השיטה היא אך ורק באמצעות חוזים ארוכי טווח לצעירים (את זה כן מנסים לעשות) אבל חידוש ושדרוג בזמן ופה החולשה הגדולה שלהם, לפעמים צריך קצת להשקיע בכדי להגדיל סעיף שחרור, מה לעשות. פספסו עם ספורי ולדוגמא גרופר עכשיו.
אני מבין שקבוצות שיש קבוצות עשירות יותר אבל אין מצב ששחקן מוכשר שפרץ בהפועל יעבור לקבוצה אחרת בליגה ללא תמורה של מליון יורו ומעלה.
הכוונה היא לא ״בוא נהיה מכבי פ״ת״, ממש לא, ההפך הגמור. הכוונה היא שאם אפילו קבוצה כמוהם מסוגלת לנהל את הכשרונות ולהמנע ממצב שהם עוזבים ללא תמורה אז אין סיבה שאנחנו לא נצליח.
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

Red Ghost כתב: 22 דצמבר 2021, 23:17

הכוונה היא לא ״בוא נהיה מכבי פ״ת״, ממש לא, ההפך הגמור. הכוונה היא שאם אפילו קבוצה כמוהם מסוגלת לנהל את הכשרונות ולהמנע ממצב שהם עוזבים ללא תמורה אז אין סיבה שאנחנו לא נצליח.
אבל אני לא רוצה שיעזבו. ברור לי שתהיה תמורה, רק שהיא לא מעניינת אותי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

אי אפשר לשמר אותם.
אנחנו לא מועדון צמרת , והשחקנים שואפים לשחק במועדון שמתחרה על תארים.
ברגע , שהחוזה שלהם מסתיים הם יעזבו , וזה לרוב יהיה כשהם אפילו עדיין לא הגיעו לשיאם.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Red Ghost
קיבל.ה  422 לייקים

redrony כתב: 22 דצמבר 2021, 23:21
Red Ghost כתב: 22 דצמבר 2021, 23:17
אבל אני לא רוצה שיעזבו. ברור לי שתהיה תמורה, רק שהיא לא מעניינת אותי
גם אני לא, מסרב להתרגל למציאות בעשור האחרון שאנחנו עוד קבוצה בליגה.
אבל כשזה המצב, לפחות שינוהל כמו שצריך. ובדיוק למשבצת הזו בוקסה ייכנס ותהיה לו הרבה עבודה בסוגיה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

מעניין אם יש עוד קבוצה פה בליגה שיכולים לתת לה לשחק עד דקה 104 כשהיא צריכה גול (וזה לא רלוונטי כרגע אם זה מוצדק או לא).
לנו למשל נגד סכנין (שבזבזו זמן בטירוף כשהובילו 1-0) הוסיפו רק 6.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroShalom14Tikva
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

טכנית לארז כתב: 22 דצמבר 2021, 23:52 מעניין אם יש עוד קבוצה פה בליגה שיכולים לתת לה לשחק עד דקה 104 כשהיא צריכה גול (וזה לא רלוונטי כרגע אם זה מוצדק או לא).
לא אותו מקרה
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

1. ספורי שחקן אדיר.
2. סכנין קבוצה דוחה ממש.
3. פאק מכבי. וכל דקה בתוספת מוצדקת.
הפוסט קיבל לייק אחדofri
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

מכבי כאלה אשפות.
לא ברור איך עלינו מולם בכזה פחד מנטלי.
כמובן שעכשיו אני מבין שזה די באשמת ניר קלינגר שזה איש שאני אוהב עד היום.
רומק, קח קצת הפסקה ממה שקורה בוולטון סילבה, כולם פה בגלל שהם אוהדי הפועל.
סאחי הוא אויב
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

רק הפועל כתב: 22 דצמבר 2021, 22:48 אז.. יש סיכוי ריאלי שביתר תרד העונה?
אם לא יבוא מישהו לקחת את זה מחוגג בזמן- בוודאי
למועדון גדול שמסתבך בתחתית יותר קשה בדרך כלל להרים את עצמו(אנחנו יותר התרגלנו בשנים האחרונות, אבל עדיין)
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

איך שכטר לא קיבל אדום על העבירה על דגני?
הואר בב''ש עובד בכלל?
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
Shalom14Tikva
קיבל.ה  26 לייקים

redrony כתב: 23 דצמבר 2021, 01:03
טכנית לארז כתב: 22 דצמבר 2021, 23:52 מעניין אם יש עוד קבוצה פה בליגה שיכולים לתת לה לשחק עד דקה 104 כשהיא צריכה גול (וזה לא רלוונטי כרגע אם זה מוצדק או לא).
לא אותו מקרה
בוא תסביר לי למה זה לא אותו מקרה ?
מוכן להתערב איתך שבמשחק מולנו הם בזבזו יותר זמן!
אתה כנראה לא זוכר.
בכל מקרה על מה שלוש דק תוספת על העשר עוד לא הבנתי ?
או שגם זה לא אותו מקרה ?
‏‏יהודים וערבים מסרבים להיות אויבים - عربا ويهودا يرفضون أن يكونوا أعداء
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

Shalom14Tikva כתב: 23 דצמבר 2021, 08:02
לא אותו מקרה
אתה כנראה לא זוכר.
או שגם זה לא אותו מקרה ?
אני זוכר מצוין
ראית את המשחק?
היו במחצית השניה 2 עצירות גדולות. אחת על זריקת חפצים של אוהדי מכבי (לפחות 3-4 דקות רצופות) ועוד אחת על איזו שכיבה של שחקן סכנין באמצע בתוספת זריקות חפצים (עוד איזה 3 דקות).
עוד 3 דקות על העשר היו כי מתוך העשר שוחקו אולי 5. אולי.
נערך לאחרונה על ידי redrony ב 23 דצמבר 2021, 08:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  413 לייקים

redrony כתב: 22 דצמבר 2021, 22:15
לירון האדום כתב: 22 דצמבר 2021, 22:13 ספורי בעונה פסיכית.
הכל הולך לו.
בית"ר חלשים מאד, אם לא יהיה שם שינוי מיוחד הם יתמודדו חזק נגד הירידה.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
הוא שחקן מוכשר, היה תמיד וברמה שאין הרבה בכדורגל פה. פיזי, דריבל, בעיטה, מסירה. הבעיה שלו תמיד היתה הראש. גם בהבנת משחק וגם מנטלי. אז לא שהוא פתר את כל הבעיות האלה אבל כמו שראינו פה בחלק השני של עונת רפואה, הוא שחקן ענק
זה שרמזי ספורי פורח בקבוצה אחרת בליגה שהיא לא הפועל (ועוד אשכרה פאקינג הפועל ב״ש) זו תעודת עניות לניהול הכושל של הפועל בעשור האחרון והאפס יכולות כלכליות של הקבוצה.
אכלנו ממנו קש, ספגנו את כל הטעויות והתסכול בעונות הראשונות ואז סופסוף חצי עונת פריצה. בסיומה הוא עוזב כשחקן חופשי בשביל כמה שקלים… זו בושה.
כי בפעם ה700 אלף-אנחנו קבוצה קטנה היום.
תוסיף לזה ניהול הכי גרוע בליגות העליונות ותקבל קבוצה ששחקנים באים אליה אחרי שלא קיבלו הצעות מ:
חיפה
ב"ש
מכבי
בית"ר
הפועל חיפה
מכבי פ"ת
נתניה
אשדוד
נשאר לך להתחרות על שאריות מול חדרה/נוף הגליל/הפועל ירושלים
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

בז'רנו כתב: 23 דצמבר 2021, 08:41
redrony כתב: 22 דצמבר 2021, 22:15

הוא שחקן מוכשר, היה תמיד וברמה שאין הרבה בכדורגל פה. פיזי, דריבל, בעיטה, מסירה. הבעיה שלו תמיד היתה הראש. גם בהבנת משחק וגם מנטלי. אז לא שהוא פתר את כל הבעיות האלה אבל כמו שראינו פה בחלק השני של עונת רפואה, הוא שחקן ענק
כי בפעם ה700 אלף-אנחנו קבוצה קטנה היום.
תוסיף לזה ניהול הכי גרוע בליגות העליונות ותקבל קבוצה ששחקנים באים אליה אחרי שלא קיבלו הצעות מ:
חיפה
ב"ש
מכבי
בית"ר
הפועל חיפה
מכבי פ"ת
נתניה
אשדוד
נשאר לך להתחרות על שאריות מול חדרה/נוף הגליל/הפועל ירושלים
נו מה אתה רוצה ממנו :)
אתם כותבים אותו דבר
Shalom14Tikva
קיבל.ה  26 לייקים

redrony כתב: 23 דצמבר 2021, 08:33
לא אותו מקרה
אתה כנראה לא זוכר.
או שגם זה לא אותו מקרה ?
אני זוכר מצוין
ראית את המשחק?
היו במחצית השניה 2 עצירות גדולות. אחת על זריקת חפצים של אוהדי מכבי (לפחות 3-4 דקות רצופות) ועוד אחת על איזו שכיבה של שחקן סכנין באמצע בתוספת זריקות חפצים (עוד איזה 3 דקות).
נתחיל מזה שהחישוב שלך לא נכון. ולא מוסיפים בדיוק את הזמן שמתבזבז במגרש בתוספת הזמן אחרת כל תוספת זמן תהיה בין 6-10 דק!
אבל נניח שכן, אז לפי מה שאתה אומר בכל משחק צריכים להוסיף אקסטרה תוספת על התוספת ?
כי לי לא זכור מקרה כזה !!!
סתם לידע כללי שתדע בכל משחק מבזבזים כמעט רבע מהתוספת זמן.
ולשאלתך ראיתי את המשחק, אין ספק שסכנין שיחקו מלוכלך!
אבל מפה ועד להוסיף עשר דק!
היו משחקים העונה שבזבזו מולנו זמן בדיוק כמו שסכנין בזבזו מול מכבי היום וקיבלנו אפילו לא חצי מהתוספת הזאת! ( רק לחדד לך את הזיכרון במשחק מול פ״ת, הם הם בזבזו זמן כל המחצית השניה קיבלנו 4 דק מסכנות של תוספת זמן. עזוב את זה שאדי קיבל אדום על תחילת התוספת והלכו 3 דק מהארבע שהוסיפו. לא זכור לי שהשופט שם הוסיף אקסטרה על התוספת שהוא הוסיף, הוא פשוט שרק שנגמר הארבע דק עם איזה 30 שניות להגיד שהוספתי! ).
אז אל תבלבל לי במוח על לא אותו מקרה !
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

Shalom14Tikva כתב: 23 דצמבר 2021, 09:09
אתה כנראה לא זוכר.
או שגם זה לא אותו מקרה ?
אני זוכר מצוין
ראית את המשחק?
נתחיל מזה שהחישוב שלך לא נכון. ולא מוסיפים בדיוק את הזמן שמתבזבז במגרש בתוספת הזמן אחרת כל תוספת זמן תהיה בין 6-10 דק!
אבל נניח שכן, אז לפי מה שאתה אומר בכל משחק צריכים להוסיף אקסטרה תוספת על התוספת ?
היו משחקים העונה שבזבזו מולנו זמן בדיוק כמו שסכנין בזבזו מול מכבי היום וקיבלנו אפילו לא חצי מהתוספת הזאת! ( רק לחדד לך את הזיכרון במשחק מול פ״ת, הם הם בזבזו זמן כל המחצית השניה קיבלנו 4 דק מסכנות של תוספת זמן. עזוב את זה שאדי קיבל אדום על תחילת התוספת והלכו 3 דק מהארבע שהוסיפו. לא זכור לי שהשופט שם הוסיף אקסטרה על התוספת שהוא הוסיף, הוא פשוט שרק שנגמר הארבע דק עם איזה 30 שניות להגיד שהוספתי! ).
אתה נשמע נורא כועס, לא מבין למה. אני גם מנסה למגר את מחלת הבכיינות (שאתה נראה שלוקה בה בצורה לא פשוטה) וגם את תרבות השיח שעושה רושם שגם פה אתה לא מצטיין. אולי תנשום ותשתה כוס מים
הדקות שבוזבזו היו דקות נטו, רצופות. כמו שהיה במשחק נגד ביתר, המשחק התחיל ואז זרקו אבוקות, המשחק נעצר ל7-8 דקות שהתווספו בדיוק בסוף.

אני לא אמרתי שבכל משחק צריך להוסיף תוספת על התוספת, אני אומר שאתמול מתוך ה 10 דקות שהוסיפו ששוחקו אולי 5. היה שם כרטיס אדום ופציעה של בירם כיאל להזכירך.
אני לא זוכר מה היה במקרה של מכבי פ״ת, אפשר לבדוק אבל לא בטוח שזה ישנה לך כל כך, כי את הפועל הרי דופקים ולמכבי רוצים לתת אליפות
Shalom14Tikva
קיבל.ה  26 לייקים

redrony כתב: 23 דצמבר 2021, 09:28
Shalom14Tikva כתב: 23 דצמבר 2021, 09:09
אני זוכר מצוין
ראית את המשחק?
אתה נשמע נורא כועס, לא מבין למה. אני גם מנסה למגר את מחלת הבכיינות (שאתה נראה שלוקה בה בצורה לא פשוטה) וגם את תרבות השיח שעושה רושם שגם פה אתה לא מצטיין. אולי תנשום ותשתה כוס מים
הדקות שבוזבזו היו דקות נטו, רצופות. כמו שהיה במשחק נגד ביתר, המשחק התחיל ואז זרקו אבוקות, המשחק נעצר ל7-8 דקות שהתווספו בדיוק בסוף.

אני לא אמרתי שבכל משחק צריך להוסיף תוספת על התוספת, אני אומר שאתמול מתוך ה 10 דקות שהוסיפו ששוחקו אולי 5. היה שם כרטיס אדום ופציעה של בירם כיאל להזכירך.
אני לא זוכר מה היה במקרה של מכבי פ״ת, אפשר לבדוק אבל לא בטוח שזה ישנה לך כל כך, כי את הפועל הרי דופקים ולמכבי רוצים לתת אליפות
הייתי ממליץ לך לבדוק את עצמך לפני שאתה נותן את דעתך על אחרים.
אתה לא בקיא בכלל בפרטים ושוב פעם טועה!
נתחיל בזה שהתוספת במשחק מול ביתר על החפצים שנזרקו מיציעי 11/5 בתחילת המחצית השניה ולא על אבוקות. ומה זה שהתווספו בדיוק בסוף ? ממתי מוסיפים זמן בסוף המשחק על בזבוזי הזמן מהמחצית הראשונה זה חדש לי ! :rofl:
ואם כבר דיברת על אבוקות. המשחק נעצר בהתחלה לדקה וחצי בגלל האבוקות, מוזמן לחפש את המשחק המלא אם בא לך. אז לא יודע איך הגעת ל7/8 דק תחושת הזמן שלך מתחילה להרגיש לי קצת לוקה בחסר, הייתי מתחיל לדואג במקומך לפחות אתה יודע שכדורגל משחקים 103 דק !
ודווקא מרגיש לי שאתה כועס עכשיו ? תרד לשתות גם כוס מים.
בכללי הייתי ממליץ לך לעבור לשער 13 של מכבי מרגיש לי שאתה מתאים יותר לשם מאשר לפה. ההתנשאות בתגובה שלך בנוסף לחוסר דיוק בעובדות. יש לך את זה ביותר מתנשא אולי ?
או שאולי נקרא לך מעכשיו מר רוני האדום מקובל עליך ?
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

סליחה, סליחה, אתה צודק. התכוונתי לדרבי, טעות שלי.
אני הכי לא כועס בעולם. התגובות שלך, גם הראשונה (קצת אינטנסיבית) וגם השניה (אל תבלבל לי את המח) נשמעות כעוסות שלא לומר מוגזמות. עכשיו שלחת אותי לשער 13 כי אני מתאים לשם למרות שדווקא אוהדי הפועל אמורים להיות יפי הנפש ה0מאלנים המתנשאים אז ברשותך אשאר בצד הצפוני של האצטדיון (שוב התנשאות? סליחה מראש אם כן). אי הדיוק שלי בעובדות הוא רק כי התבלבלתי בין הדרבי לבית״ר (מקווה שתקבל בהבנה).

ואם היית קצת מוציא את הראש שלך מהתחת הבכיין שלך היית גם מבין מה אני מנסה להגיד ולא נתפס על שטויות ומקשקש כי באמת אני לא יודע שמוסיפים את הדקות של החצי הראשון בחצי הראשון (סליחה סליחה, עכשיו ברח ממני החלק הלא מתנשא. שוב מתנצל)
Shalom14Tikva
קיבל.ה  26 לייקים

redrony כתב: 23 דצמבר 2021, 10:04 סליחה, סליחה, אתה צודק. התכוונתי לדרבי, טעות שלי.
אני הכי לא כועס בעולם. התגובות שלך, גם הראשונה (קצת אינטנסיבית) וגם השניה (אל תבלבל לי את המח) נשמעות כעוסות שלא לומר מוגזמות. עכשיו שלחת אותי לשער 13 כי אני מתאים לשם למרות שדווקא אוהדי הפועל אמורים להיות יפי הנפש ה0מאלנים המתנשאים אז ברשותך אשאר בצד הצפוני של האצטדיון (שוב התנשאות? סליחה מראש אם כן). אי הדיוק שלי בעובדות הוא רק כי התבלבלתי בין הדרבי לבית״ר (מקווה שתקבל בהבנה).

ואם היית קצת מוציא את הראש שלך מהתחת הבכיין שלך היית גם מבין מה אני מנסה להגיד ולא נתפס על שטויות ומקשקש כי אני לא יודע שמוסיפים את הדקות של החצי הראשון בחצי הראשון (סליחה סליחה, עכשיו ברח ממני החלק הלא מתנשא. שוב מתנצל)

אני קצת מרחם עליך עכשיו !
אני מבין שקשה לך לכתוב תגובה בלי השפה נמוכה שלך. ( רק מוכיח כמה אתה כועס מר רוני האדום).
אבל לא ארד לרמה שלך ואשתמש בביטוים שמתאימים לגן חובה!
ולא הגיוני שאצליח לעשות את הפעולה שביקשת אני לא גמיש מספיק מצטער :lol:
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

Shalom14Tikva כתב: 23 דצמבר 2021, 10:12
redrony כתב: 23 דצמבר 2021, 10:04 סליחה, סליחה, אתה צודק. התכוונתי לדרבי, טעות שלי.

ואם היית קצת מוציא את הראש שלך מהתחת הבכיין שלך היית גם מבין מה אני מנסה להגיד ולא נתפס על שטויות ומקשקש כי אני לא יודע שמוסיפים את הדקות של החצי הראשון בחצי הראשון (סליחה סליחה, עכשיו ברח ממני החלק הלא מתנשא. שוב מתנצל)

אני מבין שקשה לך לכתוב תגובה בלי השפה נמוכה שלך. ( רק מוכיח כמה אתה כועס מר רוני האדום).
אוקיי, בוגר. אם תרצה לחזור לדיון ענייני מתישהו, בשפה ראויה, בלי ״אל תבלבל את המח״ וסימני קריאה מוגזמים אני אשמח. יום מקסים
Shalom14Tikva
קיבל.ה  26 לייקים

redrony כתב: 23 דצמבר 2021, 10:14

אוקיי, בוגר. אם תרצה לחזור לדיון ענייני מתישהו, בשפה ראויה, בלי ״אל תבלבל את המח״ וסימני קריאה מוגזמים אני אשמח. יום מקסים
!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
מצטער חבר לא נראה לי שיצא לנו לדון יותר.
שמתי אותך על משתמש נודניק משמע מעכשיו ההודעות שלך לא יופיע יותר אתה יכול להיות רגוע !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חוץ מזה שמתי לב שהתגובות שלך בכללי לא נחמדות ובסוג של קו כזה שלא מוכן לשמוע דעה של האחר. בכל מקרה יום טוב מאחל לנו שלא נפגש לעולם.
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

Shalom14Tikva כתב: 23 דצמבר 2021, 10:18
redrony כתב: 23 דצמבר 2021, 10:14

מצטער חבר לא נראה לי שיצא לנו לדון יותר.
שמתי אותך על משתמש נודניק משמע מעכשיו ההודעות שלך לא יופיע יותר אתה יכול להיות רגוע !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חוץ מזה שמתי לב שהתגובות שלך בכללי לא נחמדות ובסוג של קו כזה שלא מוכן לשמוע דעה של האחר. בכל מקרה יום טוב מאחל לנו שלא נפגש לעולם.
יהודים וערבים מסרבים להיות אויבים
Xavi
קיבל.ה  679 לייקים

מדהים שסכנין עשו לנו את אותה חוויה מלוכלכת.. אבל במקרה הזה
1 - ההבדל בסיקור התקשורתי שמים וארץ
2 - 13 דק תוספת זמן (מתי ראיתם דבר כזה?)
3 -השופט ישר שולף אדום ישיר על עבירה, אבל במקרה שלנו: הבלם שלהם היה חייב לקבל לפחות 2 צהובים עוד לפני המחצית
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonShalom14Tikva
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

באתי בשביל להגיד שרמזי ספורי לב לב לב
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

Xavi כתב: 23 דצמבר 2021, 11:33 מדהים שסכנין עשו לנו את אותה חוויה מלוכלכת.. אבל במקרה הזה
3 -השופט ישר שולף אדום ישיר על עבירה, אבל במקרה שלנו: הבלם שלהם היה חייב לקבל לפחות 2 צהובים עוד לפני המחצית
אני באמת שלא מצליח להבין את ההתעקשות שלכם להרגיש מסכנים כל הזמן. עזוב רגע את הסיקור התקשורתי. המקרה במשחק הזה היה שונה. היו 2 עצירות ארוכות מאוד שחייבו את השופט להוסיף 7-8 דקות רק עליהן.
אם אצלנו הוסיפו 6, 10 פה זה סביר. והוסיפו עוד 3 דקות כי המשיכו לבזבז זמן גם בתוספת פלוס אדום ופציעה של בירם כיאל שלבד היה 2-3 דקות.
כמה אפשר עם האכלו לי שתו לי הזה?
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

Xavi כתב: 23 דצמבר 2021, 11:33 מדהים שסכנין עשו לנו את אותה חוויה מלוכלכת.. אבל במקרה הזה
1. כי אתה לא מעניין.
2. מוצדק, וזה לא אותו מקרה.
3. באותה מידה מתי פעם אחרונה ראית שני צהובים לחלוץ בתוספת?

תפסיקו להתבכיין. זה לא בריא לכם והופך את הקהל לבדיחה, תסתכלו בפורום של מכבי ותבינו שאתם לא רוצים להיראות כמוהם.

אוהדי כדורגל תמיד ימצאו סיבה לבכות, זה לא ייחודי לכם.
הפוסט קיבל לייק אחדredrony
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  262 לייקים

שמעתי שהקהל של הזבלים עצר אתמול את המשחק ל10 דקות בגלל חפצים, בוא נראה איזה "עונש" הם יקבלו.
את הסם הכי גדול
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 23 דצמבר 2021, 11:58 שמעתי שהקהל של הזבלים עצר אתמול את המשחק ל10 דקות בגלל חפצים, בוא נראה איזה "עונש" הם יקבלו.
מה היית רוצה שיקבלו?
Xavi
קיבל.ה  679 לייקים

אוקיי צודקים לגמרי, להתלונן על אפליה זה התבכיינות, להתלונן בכללי זה התבכיינות
אז כל הפיאסקו הזה שקורה מאתמול - מכבי בכיינים
הנה אמרתי בכיינים אז זה מוציא אותי אדם בוגר ואובייקטיבי כמו רוני האדום
הפוסט קיבל לייק אחדShalom14Tikva
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

Xavi כתב: 23 דצמבר 2021, 12:17 אוקיי צודקים לגמרי, להתלונן על אפליה זה התבכיינות, להתלונן בכללי זה התבכיינות
אז כל הפיאסקו הזה שקורה מאתמול - מכבי בכיינים
הנה אמרתי בכיינים אז זה מוציא אותי אדם בוגר ואובייקטיבי כמו רוני האדום
זה לא קשור :)
למה שלא תענה עניינית?
למה לקחת כל דבר וישר להשליך עליך? מה זה נותן לך, אני באמת שואל...

מה הבעיה שלי עם בכיינות כזו? שבמקום להתעסק בדברים חשובים מתעסקים בשטויות. אם מכבי מתעסקים עם בזבוזי הזמן אתמול במקום עם איך שהם נראים הם בכיינים. אבל זה מילא, בעיה שלהם.
אתם מתעסקים בזה שאם זה היה אצלנו לא היו מוסיפים את הזמן הזה והתקשורת לא היתה מסקרת את זה ונותנים דוגמאות שאמורות להשוות למקרה שהיה במשחק מולנו לפני חודש. אז אם אתם כבר נותנים אותן, תבינו לפחות את ההבדלים בין המקרים.
גם אם זה היה בדיוק אותו המקרה אני אישית לא הייתי משקיע בזה שניה. לא כי אני בוגר, אובייקטיבי ויפה נפש אלא כי אני יודע שזה סתם לשים את האנרגיות במקום הלא נכון וזה לא עוזר בכלום!. זה שקלינגר הולך אחרי הפועל י-ם אומר שהוא לא מדבר על השופטים ואז נותן מןנןלוג של שעה (וגם לא צודק במה שהוא אומר) זה עוזר במשהו? לא. זה רק מונע ממנו להתעסק ולהסביר למה הקבוצה שלו משחקת ֿכדורגל רע.

וגם פה: אם זה היה נגדינו היו שורקים ככה, אם זה היה מכבי היו נותנים להם (גם הכל ״אם ואם״). זה לא קשור לאובייקטיביות ובגרות, זה קשור לפרקטיקה
יהלום14אדום
קיבל.ה  556 לייקים

עם כמה שגם נגדנו סכנין בזבזו הרבה זמן, ועם כל "האהבה" שלי למכבי, מה שנעשה שם אתמול, בעיקר ע"י השוער העלוב הזה, הוא בושה ברמה גבוהה ביותר. מה שכן, אם בכל פעם שקבוצה תתנהג בצורה עלובה כזו יוסיפו 10+ דקות. אולי הגועל הזה ישתנה.
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
modag
קיבל.ה  328 לייקים

בתקציר לא ראו את הבזבוזי זמן מישהו שראה יכול לסכם איך גד עמוס בזבז כל כך הרבה זמן והאם זה היה גרוע יותר מקנדיל נגדנו?
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

למה פשוט לא לעצור שעון כמו בסל? לפחות בקטע ששחקן נשכב פצוע על הדשא
יהלום14אדום
קיבל.ה  556 לייקים

modag כתב: 23 דצמבר 2021, 12:46 בתקציר לא ראו את הבזבוזי זמן מישהו שראה יכול לסכם איך גד עמוס בזבז כל כך הרבה זמן והאם זה היה גרוע יותר מקנדיל נגדנו?
לדעתי יותר גרוע. היתה לו איזו נפילה, שרואים בבירור שלא קיבל שום מכה ונשכב לכ- 4 דקות כשהוא מחזיק את הראש.
יאללה הביתה!!!
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

היו 2 עצירות גדולות בחצי השני (לא רוצה להתחייב כי אנשים פה הולכים ומודדים זמן).
הראשונה לא היתה קשורה לבזבוזי זמן (או שזה התחיל מזה) אלא לזה שאוהדי מכבי זרקו דברים על השוער. זה היה ךדעתי 4 דקות אבל אולי אני טועה. השניייה היתה כי איזה שחקן ״נפצע״ ובזבז זמן וזה הוביל שוב לזריקת חפצים גם איזה 3 דקות.
בתוספת הזמן היו בזבוזי זמן ״רגילים״ וחוץ מזה מרפק של חלאילה לכיאל שגם גרר אדום וגם טיפול ארוך יחסית בכיאל
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

dino כתב: 23 דצמבר 2021, 12:54 למה פשוט לא לעצור שעון כמו בסל? לפחות בקטע ששחקן נשכב פצוע על הדשא
מדברים על זה עכשיו. לעשות זמן משחק נטו
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

אני רואה שיש עכשיו שיח יחסית ער פתאום על עניין בזבוזי הזמן וכמה זה נורא.

מעניין למה זה קורה דווקא היום ומעניין למה דווקא אתמול לפתע בא שופט שנתן לשחק עד דקה 104.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 4 לייקיםלירון האדוםgershonShalom14Tikvakruvi
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  303 לייקים

התאחדות/ מנהלת ליגה נורמלית משעה היום את גיא לוזון לשנה מכל פעילות
שליחת תגובה