אשכול מגיפה רציני - ישמש לתגובות לאשכול בו אסור להגיב

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מישהו אמר לך לא להשמיע את דעתך? מישהו אמר שהיא לא לגיטימית? נו באמת.
יש כבר שלוש אשכולות בהן דעתך בנושא יכולה להישמע , איציק פתח אשכול שבו הוא רוצה לדון בנושא רק עם האנשים שבעד החיסונים , האמת , לא רואה למה שלא יעשה את זה (וגם למה זה כל כך אכפת לך?).
אתה רוצה להמשיך לדבר נגד החיסונים , יש מספיק מקום בשביל זה , אפילו הצענו יותר מזה , אתה רוצה אשכול שבו מדברים רק נגד החיסונים (שים לאיציק אצבע חזרה בעין בדיוק כמו שעשה לך לטענתך) , לך על זה , אף אחד לא מונע את זה ממך.

ההתערבות היחידה שלנו פה היא ברגע שאנשים נפגעים ואת זה אנחנו מנסים למנוע , למרות שגם אז , ברגע שאנחנו מתערבים אתם ישר קופצים וממציאים כל מיני קונספירציות על השתקה ונפוטיזם (חייב לציין , באופן אישי אין פה אף משתמש שאני באמת מכיר באופן אישי ו/או חושב שהוא חבר או משפחה שלי).
סיטואציה כייפית לתפקד בה כשלא משנה מה תעשה תמיד יהיה מי שיתלונן על מה שעשית.

לגבי מחיקת הודעות מהאשכול של איציק , נמחקו שם 2-3 הודעות למרות שזאת לא היתה כוונתינו ועל זה אני מצר ובטוח שגם המנהלים האחרים , הבהרנו את הנקודה בינינו ומעכשיו על מנת שלא למחוק הודעות שלא לצורך מצד אחד וכן לכבד את בקשתו של איציק מצד שני , הודעות שיהיו שם שלא עומדות עם בקשת פותח האשכול יועברו לאשכולות אחרים שבהן התוכן שלהם יהיה יותר מתאים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

D&3 כתב: 23 דצמבר 2021, 11:38 הפריע לפתוח האשכול שהנושא פוליטי, הוא פתח נושא לא פוליטי, ניסית להחריב אותו, ואז אתה כועס שהנושא המקורי תמיד היה פוליטי?

וטכנית מגן על חברו צורר, כמה חמוד
כמעט כמו באתי לעזרת חבר הקבוע אצלכם בפייזריה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדנחמן אש הפרויקטור
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

טכנית לארז כתב: 22 דצמבר 2021, 23:15 תיזהר שפלג האדמין לא ימחק לך את ההודעה ואז ידגיש לנו באדום שהוא מחק לך ושהוא המלך.
חס וחלילה, אני נגד מונרכיות. אם כבר אז אני מזכ"ל המפלגה ויו"ר מועצת הקומיסרים העממית.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 דצמבר 2021, 10:56 בפורום שהוא רואה בו בית אומרים לו שאסור לו להתבטא בנושא בגללו מונעים ממנו שותפות מלאה בחיים החברתיים.
אם אתה רואה בפורום בית, למה אתה כל יום מחרבן בסלון?
מילא לעשות את זה במלון בקפריסין רגע לפני הצ'ק-אאוט, אבל לחרבן באמצע הסלון של עצמך כל יום ויום זה קצת מוזר.
(הבהרה: חרבון בסלון -> הרס מכוון של אשכולות על ידי הצפה שלהם בהודעות זבל שתורמות, אם בכלל, להלהטת הרוחות ומחרבות את הדיון)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הו הנה הפרשן ויכוחים הגיע.
יספר לנו מה זה "הודעות זבל" ויפרשן לנו הודעות של אנשים שהוא לא מסכים איתם ("מחרבן בסלון").

כמו שאמרתי, אפשר שכל הודעה שאנחנו רוצים לשלוח תעבור דרך אישורם של איצקובוי לפני פרסום וככה נוודא שאשכולות לא נהרסים אלא רק מכילים הודעות אינטילגנטיות ונאורות של חתן פרס הנובל וחבריו.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הנה דוגמה מצוינת.
נכנס לסלון, לא מסתכל מסביב, לא עונה למי שמדבר אליו, דופק חירבון, מרחרח, מרוצה מהריח, יוצא מהסלון.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

שוב אתה מפרשן.
די תפרוש.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

טכנית לארז כתב: 23 דצמבר 2021, 12:38 שוב אתה מפרשן.
די תפרוש.
לשיטתך, אני אמור עכשיו לדווח למנהלים כי פנית אליי בגוף שני בצורה מזלזלת.
שתפו שכולם יראו את הצביעות, כמו שאומרים אצלכם.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה הצורה המזלזלת פה בדיוק?
יש לך איזו נטייה קבועה כזו פה לפרשן ולנתח את מי שמנהל איתך דיון ולא מסכים איתך, יחד עם לספר לו גם מה הוא מרגיש או חושב למרות שאתה אפילו לא מכיר אותו כנראה.
וכמובן שהכל תמיד מוביל כביכול לאותה מסקנה ברורה והיא שאתה מביס אותו בויכוח. איך לא.

אני רק ממליץ לך לזנוח את הנטייה הזו משום שפעם אחר פעם אתה מוכיח שאתה לא טוב באף אחד מהדברים שציינתי פה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

טכנית לארז כתב: 23 דצמבר 2021, 13:08 מה הצורה המזלזלת פה בדיוק?
יש לך איזו נטייה קבועה כזו פה לפרשן ולנתח את מי שמנהל איתך דיון ולא מסכים איתך, יחד עם לספר לו גם מה הוא מרגיש או חושב למרות שאתה אפילו לא מכיר אותו כנראה.
וכמובן שהכל תמיד מוביל כביכול לאותה מסקנה ברורה והיא שאתה מביס אותו בויכוח. איך לא.

אני רק ממליץ לך לזנוח את הנטייה הזו משום שפעם אחר פעם אתה מוכיח שאתה לא טוב באף אחד מהדברים שציינתי פה.
לא הבנתי איך לך יש זכות לקבוע מה פוגע בך ולכן לא ראוי להיות חלק מהפורום, אבל כל השאר צריכים לקבל את כל החרא שיוצא מהמקלדת שלך בחיוך.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איזה חרא יוצא לי מהמקלדת בדיוק?
שאני מגיב ל"פרשנויות" ולעלק קריאת מחשבות שלך?
זה שתכתוב "החרא שיוצא לך מהמקלדת" לא יהפוך את הטיעון שלך לצודק.

כשתחדול מלפרשן ולקרוא מחשבות בצורה כה כושלת כמו שאתה נוהג לעשות פה ושוב ושוב לא תצטרך לספוג בחזרה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

"לספוג" :rofl: :rofl: :rofl:
תהיה בריא
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

"תהיה בריא" :rofl:
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 דצמבר 2021, 11:01
Giovanni Giorgio כתב: 23 דצמבר 2021, 09:27 אני חושב שזה כבר פאסה להתווכח כן או לא לחיסונים
אין פה כפייה ואין פה ניסויים בבני אדם, יש פה מציאות לא נורמלית שבה יש מגפה.
במגפה עולמית *כל* העולם משפיע אז עד שלא *כל* העולם ידבק/יתחסן המגיפה לא תעלם
עד אז, ימשיכו לחסן את הציבור בישראל כל חצי שנה כי זה הכלי הרפואי היחידי, ימשיכו להטיל הגבלות כי זה הכלי המנהלתי היחידי שעובד
לא צריך ניתוח פונדמנטלי מתוחכם כדי להתסכל על הגרף ולראות את המחזוריות שבו
זה שיש מציאות לא שגרתית לא עומד בסתירה לכך שיש כפייה, יש ניסויים ויש בני אדם.
אני חושב שיש פער בהגדרות
ניסוי בבני אדם זה מושג אמורפי מידי, אולי יש פה ניסוי אבל לא כזה שמעמיד את האנשים בסכנה
לגבי כפייה, אני יכול להסכים שיש כמה הנחיות מפלות אבל זה כי הכל מטומטם פה, לדעתי תעודת חיסון/בדיקת קורונה צריך להיות כרטיס כניסה לכל מקום ציבורי
long live the zapta
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

teknoboy כתב: 23 דצמבר 2021, 12:37 הנה דוגמה מצוינת.
נכנס לסלון, לא מסתכל מסביב, לא עונה למי שמדבר אליו, דופק חירבון, מרחרח, מרוצה מהריח, יוצא מהסלון.
נשמע שהוא סימן טריטוריה
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

לנרי סנדלים יש כלב?
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 23 דצמבר 2021, 14:19 ניסוי בבני אדם זה מושג אמורפי מידי, אולי יש פה ניסוי אבל לא כזה שמעמיד את האנשים בסכנה
זה לא ניסוי מהסיבה הפשוטה שאין חלוקה אקראית לקבוצת ניסוי וקבוצת ביקורת בעלות פרמטרים זהים (ובנוסף גם אין סמיות בודדת, שלא לדבר על כפולה. אבל זה פחות קריטי להגדרת "ניסוי").
את הניסויים הקליניים בחיסונים סיימו הרבה לפני שניתנו להם אישור, בישראל או בכל מקום אחר.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

זה מחקר תצפיתי, בסדר? מה שרלוונטי הוא שנתונים מישראל משמשים לקבלת החלטות במקומות אחרים שאשכרה מעדיפים לראות נתוני יעילות ובטיחות יותר רחבים מכמה מאות נבדקים לפני שהם מזריקים לאנשים חומר. והנה, הפלא ופלא, אחרי 4 חודשים הבוסטר גם הולך ומתפוגג לו. הפתעה רבתי. העיקר שיש נתונים חדשים מכמה מאות מדוכאי חיסון שמראה עלייה היסטרית בנוגדנים אחרי המנה הרביעית.
מי שמתנגד חיסונים הוא מי שמתעקש לכרוך את הפייזריה עם חיסונים שמחזיקים מעמד יותר מכמה חודשים, לא מי שתוהה לגבי יעילותם ובטיחותם של חיסוני הפייזר.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אבל למה אתה חושב שמישהו פה (או בעולם, מלבד בעלי המניות של פייזר) חושב שפייזר זה מתנת האלים לאדם?
זה* פשוט הכי טוב שיש כרגע

*אין לי מושג איזה חיסון הכי טוב, הכוונה באופן כללי לחיסונים הקיימים כרגע
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 דצמבר 2021, 21:28 זה מחקר תצפיתי, בסדר? מה שרלוונטי הוא שנתונים מישראל משמשים לקבלת החלטות במקומות אחרים שאשכרה מעדיפים לראות נתוני יעילות ובטיחות יותר רחבים מכמה מאות נבדקים לפני שהם מזריקים לאנשים חומר. והנה, הפלא ופלא, אחרי 4 חודשים הבוסטר גם הולך ומתפוגג לו. הפתעה רבתי. העיקר שיש נתונים חדשים מכמה מאות מדוכאי חיסון שמראה עלייה היסטרית בנוגדנים אחרי המנה הרביעית.
מי שמתנגד חיסונים הוא מי שמתעקש לכרוך את הפייזריה עם חיסונים שמחזיקים מעמד יותר מכמה חודשים, לא מי שתוהה לגבי יעילותם ובטיחותם של חיסוני הפייזר.
אני לא יודע כמה פעמים צריך לחזור על זה שגם אם יהיה צורך בעשר מנות בוסטר זה לא ישנה את זה שהחיסון הוא הדרך הכי טובה להביא לסיום המגיפה, אם מספיק אנשים בעולם יהיו מחוסנים בו-זמנית.
(וזה תחת ההנחה הבלתי-מבוססת שההגנה של כל מנת בוסטר תמיד תחזיק רק כמה חודשים, בניגוד נניח לחיסוני השגרה - גם כן נושא שכבר נידון פה)
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אז בוא תעבוד על חלוקת המנות לכל העולם במקום לדחוף 1000 מנות שהיעילות שלהן שווה לתחת לאורך יותר מכמה חודשים. בפרקטיקה בגלל שמדובר במגיפה כלל עולמית והחיסונים האלו מרוכזים בחברות עשירות מה שיוצא בסוף הוא שאתה מזריק שוב ושוב ושוב וההדבקה רק עולה. אז אולי צריך לחשב מסלול מחדש?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

חבל שאין אליפות עולם בהזזת שערים
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 דצמבר 2021, 21:34 אז בוא תעבוד על חלוקת המנות לכל העולם במקום לדחוף 1000 מנות שהיעילות שלהן שווה לתחת לאורך יותר מכמה חודשים. בפרקטיקה בגלל שמדובר במגיפה כלל עולמית והחיסונים האלו מרוכזים בחברות עשירות מה שיוצא בסוף הוא שאתה מזריק שוב ושוב ושוב וההדבקה רק עולה. אז אולי צריך לחשב מסלול מחדש?
ליטרלי נכתב על זה באחד מהאשכולות בנושא המגיפה, ובלי יוצא מן הכלל כל תומכי החיסונים פה (ואני בכללם) תמכו ברעיון של השקעה כלכלית מאסיבית בחיסונים במדינות הדרום הגלובאלי. זה לא בא על חשבון המשך מתן בוסטרים לאנשים במערב כל עוד יש בזה צורך, כי אחרת מה שיקרה הוא שבזמן שמחסנים חבר'ה באפריקה (חשוב ונדרש), מערכות הבריאות במערב תקרוסנה. מה לעשות שלמציאות לא איכפת מהרצון שלנו שלא למות במגיפה.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

טוב, הזזת שערים. הרי מגיפות מוגרו בעבר כי חיסונים היו יעילים לאורך זמן. זה לא חיסון כזה, וגם אין דרך להפיץ אותו לכל העולם בו זמנית כתוצאה מכך שאנחנו חיים במציאות נוראית של חוסר שוויון. אז אולי שווה לשקול אסטרטגיה אחרת שלא תולה את כל שגרת חיינו בחיסון פח הזה?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 דצמבר 2021, 21:40 טוב, הזזת שערים. הרי מגיפות מוגרו בעבר כי חיסונים היו יעילים לאורך זמן. זה לא חיסון כזה, וגם אין דרך להפיץ אותו לכל העולם בו זמנית כתוצאה מכך שאנחנו חיים במציאות נוראית של חוסר שוויון. אז אולי שווה לשקול אסטרטגיה אחרת שלא תולה את כל שגרת חיינו בחיסון פח הזה?
למשל? מחכים לשמוע את האלטרנטיבה שלך כבר הרבה זמן.
איך אתה מתכוון למנוע הדבקה המונית? או שהתוכנית שלך היא לאפשר הדבקה המונית?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הנה יש לנו הזדמנות יוצאת דופן עם ואריאנט שנראה שאינו מסוכן ל99 אחוז ומעלה מהאוכלוסייה. האם אין היגיון (במבט לאורך זמן) להוריד את ההיסטריה ולעשות שימוש בחסינות הטבעית של האוכלוסייה למיגור המחלה, להפסיק את הבידודים, התוים הירוקים ושאר השגעות, ולחזור בהדרגה לשגרה? הרי זה מה שיקרה בסוף, במוקדם ובמאוחר.
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 23 דצמבר 2021, 21:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

כל אסטרטגיה שכוללת ויתור על הכלי הכי אפקטיבית שבבעלותינו היא מגוכחת
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 דצמבר 2021, 21:43 הנה יש לנו הזדמנות יוצאת דופן עם ואריאנט שנראה שאינו מסוכן ל99 אחוז ומעלה מהאוכלוסייה. האם אין היגיון (במבט לאורך זמן) להוריד את ההיסטריה ולעשות שימוש בחסינות הטבעית של האוכלוסייה למיגור המחלה, להפסיק את הבידודים, התוים הירוקים ושאר השגעות, ולחזור בהדרגה לשגרה? הרי זה מה שיקרה בסוף, במוקדם ובמאוחר.
לא, כי אחוז התמותה "הקטן" הזה אומר מיליונים רבים של מתים.
לא, כי אחוז האשפוז "הקטן" הזה אומר קריסה של כל מערכות הבריאות בעולם.
לא, כי תחלואה כל כך נרחבת תרסק את המשק (יש עלויות ישירות, עלויות עקיפות, אובדן שעות עבודה, ירידה בפיריון וכו' וכו' וכו').
(כל זה בהינתן שאנחנו לא נוקטים צעדים להגבלת התחלואה, כמובן, כהצעתך)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

במבט אסטרטגי שמעבר לטווח הזמן המיידי החיסון הזה לא אפקטיבי אם כל כמה חודשים ההדבקה שוברת שיאים חדשים, ומבחינת מניעת מחלה קשה ותמותה לא כל כך ברור מה היעילות של הבוסטרים על פני המנה השנייה בקרב האוכלוסייה הכללית (אני לפחות לא מכיר נתונים לאורך זמן, אשמח אם מישהו כן).
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

teknoboy כתב: 23 דצמבר 2021, 21:45
האדום הצורר כתב: 23 דצמבר 2021, 21:43 הנה יש לנו הזדמנות יוצאת דופן עם ואריאנט שנראה שאינו מסוכן ל99 אחוז ומעלה מהאוכלוסייה. האם אין היגיון (במבט לאורך זמן) להוריד את ההיסטריה ולעשות שימוש בחסינות הטבעית של האוכלוסייה למיגור המחלה, להפסיק את הבידודים, התוים הירוקים ושאר השגעות, ולחזור בהדרגה לשגרה? הרי זה מה שיקרה בסוף, במוקדם ובמאוחר.
לא, כי תחלואה כל כך נרחבת תרסק את המשק (יש עלויות ישירות, עלויות עקיפות, אובדן שעות עבודה, ירידה בפיריון וכו' וכו' וכו').
בשטח יש מיליונים רבים של מתים, חיים של סטרס נוראי, חוסר ודאות וטראומה חברתית מתמשכת. את כל זה אתה לא מונע עם החיסון הקיים, מה לעשות?
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

בגל הקודם היה הבדל, תלך ל"חולים קשה התחסנות" ותסתכל 6 חודשים אחורה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 דצמבר 2021, 21:47
teknoboy כתב: 23 דצמבר 2021, 21:45
בשטח יש מיליונים רבים של מתים, חיים של סטרס נוראי, חוסר ודאות וטראומה חברתית מתמשכת. את כל זה אתה לא מונע עם החיסון הקיים, מה לעשות?
אני אבהיר: הרבה יותר מיליוני מתים מאשר במצב שבו ממשיכים במדיניות הנוכחית.
ואני לא בטוח שמצב של עוד כמה מיליוני מתים, קריסת מערכת הבריאות וקריסה כלכלית לא יביא לסטרס נוראי, חוסר ודאות וטראומה חברתית מתמשכת.
למען האמת נשמע לי שיהיה הרבה יותר גרוע. בדיוק כמו היום רק הרבה יותר גרוע, כל הדברים שקצת נדפקים כרגע הולכים ללכת פייפן בשיטה שלך.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

רק כדי לוודא, חזרנו לגישת "ומה אם כל העולם טועה?"?
פייר והכל, אבל חשוב כדי ליישר קו
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

שמע, אני בדרך כלל לא אוהב לשחק במה היה קורה אילו, אבל כל הנתונים מראים שללא החיסונים וההגבלות מצבנו היה גרוע בהרבה. זה שהחיסון לא מספיק טוב עבור מר צורר לא אומר שצריך להפסיק להציל חיים ובריאות של אנשים כשאפשר. האופציה האחרת, של להפסיק לחסן את האוכלוסיה ולתת לזן הכי מדבק עד כה (עם מקדם הדבקה קרוב לזה של חצבת!) להשתולל כי הוא *אולי* מביא לפחות אישפוזים היא מנותקת מהמציאות וחסרת הגיון מתמטי.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אבל מה עם ההיגיון המתמטי לפיו מחלימים מוגנים בהרבה ממחוסנים מול ואריאנטים חדשים? אתם כאילו שוכחים שמטרת רוב השלטונות בעולם היא לשרוד, ולכן באופן עקבי רובם עובדים בשליפה מהמותן לטווח הקצר. אבל לא כולם חייבים לחשוב כך.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 דצמבר 2021, 21:54 אבל מה עם ההיגיון המתמטי לפיו מחלימים מוגנים בהרבה ממחוסנים מול ואריאנטים חדשים?
ידוע בדיוק כמה הם מוגנים, וזה לא מספיק.
למשל באומיקרון, הפגיעה בחסינות של המחלימים דומה (ונדמה לי שאפילו גדולה) בפגיעה של המחוסנים, שמלכתחילה היו מוגנים יותר או במידה דומה. (אל תתפוס אותי במספר, אני באמת לא זוכר את הנתונים בעל פה)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מה עם ההגיון הלא מתמטי שבשביל להחלים צריך לחלות?
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

חוץ מזה שעם כל הכבוד להיגיון כזה או אחר, תסתכל מסביבך.
מערכות הבריאות במדינות הכי עשירות ומפותחות מתקרבות לקריסה.
גלי תחלואה מכל עבר.
מיליוני מתים.
הכלכלה לא מאושרת מכל העסק.

איך אפשר להציע לשפוך שמן על המדורה הזאת? לא ברור שהמצב מספיק חמור כדי לנסות לצמצם את כל הפגיעות האלה עד כמה שאפשר וכמה שיותר מהר?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 23 דצמבר 2021, 21:57 מה עם ההגיון הלא מתמטי שבשביל להחלים צריך לחלות?
הוא יכול להגיד שגם ככה הרבה חלו, אבל כל זה כמובן כבר מובא בחשבון בחישובים ובשיקולים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 דצמבר 2021, 21:54 אתם כאילו שוכחים שמטרת רוב השלטונות בעולם היא לשרוד, ולכן באופן עקבי רובם עובדים בשליפה מהמותן לטווח הקצר. אבל לא כולם חייבים לחשוב כך.
סבבה, אני פחות מתבסס על מה אומרים פוליטיקאים ויותר מתבסס על מה אומרים מדענים.
שליחת תגובה