אשכול הסדרות הרשמי

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

דקסטר חזר לעוד עונה ובנתיים היא מעולה אחריי 2 פרקים
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 14 נובמבר 2021, 20:39 דקסטר חזר לעוד עונה ובנתיים היא מעולה אחריי 2 פרקים
נהניתי בפרק הראשון אבל משום מה כל המבקרים קטלו.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

its-sick כתב: 14 נובמבר 2021, 21:50
Yalla Hapoel כתב: 14 נובמבר 2021, 20:39 דקסטר חזר לעוד עונה ובנתיים היא מעולה אחריי 2 פרקים
נהניתי בפרק הראשון אבל משום מה כל המבקרים קטלו.
דווקא אני ראיתי רק תגובות טובות על הפרק.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

נועם שחם כתב: 29 ספטמבר 2021, 12:12
רדפוקס כתב: 26 ספטמבר 2021, 02:19 סדרה חדשה בנטפליקס בשם Squid Games, באטל רויאל דרום קוראיני.
קשה לי להגיד שזאת יצירת מופת (אם כי טרם סיימתי אותה) אבל זה בהחלט מופק טוב ומהנה. רק אזהיר מראש שהיא רוויה באלימות גרפית.

ואם כבר אז כבר, יש איזה משהו מומלץ לראות בנטפליקס? יש שם כמויות זבל שמדכאות אותי. המליצו לי פעם על Dark, שווה את הכסף?
אני אהבתי אבל נשברתי בעונה השלישית. הבעיה עם הסדרה היא שהיא קצת הולכת לכיוון של lost במובן של ליצור איזו תעלומה מסתורית ולמרוח אותך סביבה עוד ועוד בלי קתרזיס אמיתי. אבל עדין כתובה טוב, מעניינת, מקורית, משחק מעולה. שווה צפייה לגמרי.
אני בעונה השנייה כרגע, אחלה סדרה עד כה.

דקסטר לעומת זאת, לא ברור לי למה לעזאזל עשו לזבל הזה עוד עונה, אני לפני כמעט עשור פרשתי אחרי עונה 4 או 5, סדרה מעייפת של אותו הדבר בלופים.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אני בשלישית נשברתי, אבל האמת היא שבגלל שלקחו כמה חודשים טובים בין סיום העונה השניה ועד שיצאה השלישית שקצת איבדתי קשר לעלילה והיה קשה לי לעקוב אחרי כל הדמויות והטוויסטים. אם הייתי רואה הכל רצוף אז אולי היה קל יותר.

בינתיים התחלתי לראות את "האמריקאים", אני בעונה 1 פרק 5 וזה זז לאט אבל מעניין.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

De Niro כתב: 14 נובמבר 2021, 20:23 מתי פאודה חוזרת?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
רק עכשיו התחילו לצלם, מעריך קיץ 2022 או תחילת 23.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

יצאו באמזון פריים שלושת הפרקים הראשונים (מתוך עונה של שמונה פרקים) של "כישור הזמן" (The Wheel of Time). מעכשיו פרק בשבוע, יום שישי.
זו סדרת פנטזיה מבוססת סדרת ספרים.
בינתיים הביקורות מהללות את הסדרה, אבל צריך לבדוק לבד.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

Arcane בנטפליקס
סדרת אנימציה מבוססת על המשחק league of legends
אני אהבתי ולא רק אני, יש לה דירוג משוגע ב rotten tomatoes
long live the zapta
Raizi
קיבל.ה  40 לייקים

Ted Lasso
סדרה שמתרחשת בבריטניה
מאמן פוטבול אמריקאי ללא שום קשר לכדורגל נקרא לאמן קבוצה מהפריימרליג

סדרה כיפית
כרגע שתי עונות
בapple tv
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בעוד יומיים ביום שישי יוצא באמזון פרק ראשון בעונה האחרונה של The Expanse, פרק בשבוע, רק שישה פרקים הפעם.
בעוד תשעה ימים ביום שישי יוצאת בנטפליקס כל העונה השניה של The Witcher, סה"כ שמונה פרקים.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ויצ'ר, כל עונה 2 יצאה בנטליקס היום, למי ששכח.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

its-sick כתב: 17 דצמבר 2021, 23:35 ויצ'ר, כל עונה 2 יצאה בנטליקס היום, למי ששכח.
זה שווה משהו?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אהבתי את העונה הראשונה. עוד לא התחלנו השניה, כי כרגע פרקי המרחב וכישור הזמן באים קודם, אנחנו כבר במתח שלהן.
لا إله
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 24 נובמבר 2021, 23:47 Arcane בנטפליקס
הייתי סקפטי אבל חבר המליץ ונתתי צ׳אנס.
הופתעתי מאוד שזה אשכרה עשוי טוב, מהנה והאנימציה ממש טובה ברגע שמתרגלים לסטייל שלה.
לא צריך להכיר את המשחק כדי לצפות (למרות שזה קצת יותר מגניב למי שמכיר).
מבחינת בניית עולם הזכיר לי את Bioshock: Infinite שזה אחד המשחקים האהובים עלי אי פעם.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

its-sick כתב: 18 דצמבר 2021, 02:41 אהבתי את העונה הראשונה. עוד לא התחלנו השניה, כי כרגע פרקי המרחב וכישור הזמן באים קודם, אנחנו כבר במתח שלהן.
זה על בסיס הספרים של רוברט ג'ורדן?
איך רואים את זה? זה טוב? מי עושה את העיבוד? כי גם את הספרים לא הוא השלים אלא סרנדסון
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

העונה הראשונה היא רק לפי ספר אחד, עם לא מעט שינויים. מי שמחפש את הספרים לא ייהנה. זו סדרה שונה, שלקחה אלמנטים מהמיתולוגיה של הספרים וחלק מהדמויות. פרק ראשון איכזב הרבה אנשים מבחינת רמת האפקטים, והסיפור נהיה מעניין רק בפרק רביעי. מאז הסדרה מעולה לטעמי.
لا إله
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

its-sick כתב: 18 דצמבר 2021, 08:52 העונה הראשונה היא רק לפי ספר אחד, עם לא מעט שינויים. מי שמחפש את הספרים לא ייהנה. זו סדרה שונה, שלקחה אלמנטים מהמיתולוגיה של הספרים וחלק מהדמויות. פרק ראשון איכזב הרבה אנשים מבחינת רמת האפקטים, והסיפור נהיה מעניין רק בפרק רביעי. מאז הסדרה מעולה לטעמי.
גם במשחקי הכס חסרים דברים...

לא ניתן להכיל בסדקה את כל הפרטים ומן הסתם זה רק קווי המתאר... אבל סיקרנת אז התחלתי לבדוק
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 24 נובמבר 2021, 23:47 Arcane בנטפליקס
גם בIMDB יש לה דירוג משוגע
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ראינו את הפרק הראשון של arcane ומאד אהבנו. אבל היות וזאת צפיה של כל המשפחה ביחד קצת קשה לארגן זמן צפיה.
לפי הפרק הראשון זה טוב גם למבוגרים וגם לילדים.
لا إله
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

מוסכמות - סדרה טורקית בנטפליקס ממש מצוינת!
ראיתי שאנשים ברשתות עפים על Succession, ההייפ באמת מוצדק?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

its-sick כתב: 18 דצמבר 2021, 10:35 ראינו את הפרק הראשון של arcane ומאד אהבנו. אבל היות וזאת צפיה של כל המשפחה ביחד קצת קשה לארגן זמן צפיה.
לפי הפרק הראשון זה טוב גם למבוגרים וגם לילדים.
חייב לציין שזה נהיה אלים יותר עם הזמן - לא מאוד גרפי.
אם הילדים מעל 12-14 אמור להיות בסדר.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

תודה
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

its-sick כתב: 08 דצמבר 2021, 21:25 בעוד יומיים ביום שישי יוצא באמזון פרק ראשון בעונה האחרונה של The Expanse, פרק בשבוע, רק שישה פרקים הפעם.
מחכה לזה כבר הרבה זמן, אבל יש לי תחושה עזה שהם יעשו מעשה game of thrones עם העונה הזו.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

דווקא התחילו טוב שני הפרקים הראשונים.
חבל שעונה כל כך קצרה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

וואו, שכחתי לגמרי שהיה עוד יום שישי ופרק. מחר אצפה בו.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אשכול הסרטים איפשהו בתהום הנשייה לכן אנצל את הבמה כאן ואמליץ דווקא על סרט בשם Don’t look up בנטפליקס (אל תסתכלו למעלה), סרט פשוט טוב
שנון בצורה לא מאוסה או בנאלית, ערוך טוב, המון ביקורת עטופה בהומור, בקיצור סרט מעולה וקאסט עשיר בכוכבים בצורה מפתיעה
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

איציק, במקרה ולא ידעת: אם אתה צופה ב The expanse שלא בטלוויזיה, יש להם בעונה הנוכחית אקסטרה סצינה פר פרק (בערך 5 דקות כ"א). אפשר למצוא אותן דרך ה-X ray (ואז משהו כמו bonus features).
גיליתי את זה רק שלשום ומאד נהנתי מ-15 הדקות הנוספות שקיבלתי.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מתי גומורה מגיעה לישראל עונה חמישית?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

pelegs כתב: 27 דצמבר 2021, 21:32 איציק, במקרה ולא ידעת: אם אתה צופה ב The expanse שלא בטלוויזיה, יש להם בעונה הנוכחית אקסטרה סצינה פר פרק (בערך 5 דקות כ"א). אפשר למצוא אותן דרך ה-X ray (ואז משהו כמו bonus features).
קראתי על זה, חיפשנו בממיר ולא מצאנו, כנראה שצריך לראות את זה במחשב
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

its-sick כתב: 28 דצמבר 2021, 00:39
pelegs כתב: 27 דצמבר 2021, 21:32 איציק, במקרה ולא ידעת: אם אתה צופה ב The expanse שלא בטלוויזיה, יש להם בעונה הנוכחית אקסטרה סצינה פר פרק (בערך 5 דקות כ"א). אפשר למצוא אותן דרך ה-X ray (ואז משהו כמו bonus features).
קראתי על זה, חיפשנו בממיר ולא מצאנו, כנראה שצריך לראות את זה במחשב
להבנתי זה רק במחשב, בטאבלט או בנייד.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

״מניאק״ בנטפליקס נפלא.
לגמרי לא מוערך מספיק.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

Arcane בנטפליקס, סידרת אנימה/מד"ב/פנטזיה חדשה שמבוססת על leage of legends. לא מכיר את הרקע והמשחק אבל אחרי שלושה פרקים, נראית סדרה פגז. קצת כבדה ואפלה אבל אנימציה מטורפת, סיפור מעניין ומקורי, לחובבי הז'אנר מומלץ.
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickרדפוקס
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 25 דצמבר 2021, 01:31 אשכול הסרטים איפשהו בתהום הנשייה לכן אנצל את הבמה כאן ואמליץ דווקא על סרט בשם Don’t look up בנטפליקס (אל תסתכלו למעלה), סרט פשוט טוב
שנון בצורה לא מאוסה או בנאלית, ערוך טוב, המון ביקורת עטופה בהומור, בקיצור סרט מעולה וקאסט עשיר בכוכבים בצורה מפתיעה
סאטירה מוגזמת. נהנתי אבל טיפה ארוך מדי, בשלב מסוים הקצב שלו והטון מתחילים לעייף.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

רדפוקס כתב: 31 דצמבר 2021, 10:55
Giovanni Giorgio כתב: 25 דצמבר 2021, 01:31 אשכול הסרטים איפשהו בתהום הנשייה לכן אנצל את הבמה כאן ואמליץ דווקא על סרט בשם Don’t look up בנטפליקס (אל תסתכלו למעלה), סרט פשוט טוב
סאטירה מוגזמת. נהנתי אבל טיפה ארוך מדי, בשלב מסוים הקצב שלו והטון מתחילים לעייף.
כן מסכים, קצת ארוך מידי אבל בסהכ סרט מאוד מרענן
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בטי ווייט מהגולדן גירלז נפטרה בגיל 99
لا إله
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

its-sick כתב: 19 נובמבר 2021, 11:25 יצאו באמזון פריים שלושת הפרקים הראשונים (מתוך עונה של שמונה פרקים) של "כישור הזמן" (The Wheel of Time). מעכשיו פרק בשבוע, יום שישי.
זו סדרת פנטזיה מבוססת סדרת ספרים.
בינתיים הביקורות מהללות את הסדרה, אבל צריך לבדוק לבד.
ראיתי את כל הפרקים, בכלל לא משהו לטעמי. יש שם הרבה פוטנציאל אבל הכתיבה שטחית מאד, רעיונות פשטניים שלא באמת מביאים משהו מיוחד שלא ראינו אלף פעם בעבר, ומה שבעיקר עלוב זו הכתיבה של הדמויות. מזכיר קצת את סדרות הפנטזיה לנוער האמריקאיות סגנון "מכושפות". גם מבחינת האקשן, ממש לא בסטנדרט שכבר ראינו בסדרות אחרות בז'אנר.

בגדול, נראה שהסדרה בעיקר מכוונת לבני נוער (אלימות מאד מרוככת, אין סצינות מין משום סוג).

קיצר, לא שווה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אנחנו מאד נהנינו, ובאמת חבל שלא ראינו עם הילדים.
אני ממש מעדיף סדרות בלי סקס, זה בזבוז של הזמן שלי. גם אלימות לא תורמת לי אישית הרבה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

דקסטר מסתיימת עוד שבוע והפרקים האחרונים היו אדירים.
בנו את זה ממש טוב, ממליץ לכולם לראות.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 02 ינואר 2022, 22:31 דקסטר מסתיימת עוד שבוע והפרקים האחרונים היו אדירים.
אני אאוט לגמרי - התוכנית הזו לא הסתיימה לפני איזה עשור וחצי? כמה עונות יש לה?
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

pelegs כתב: 04 ינואר 2022, 20:45
Yalla Hapoel כתב: 02 ינואר 2022, 22:31 דקסטר מסתיימת עוד שבוע והפרקים האחרונים היו אדירים.
אני אאוט לגמרי - התוכנית הזו לא הסתיימה לפני איזה עשור וחצי? כמה עונות יש לה?
חזרה השנה לעוד עונה.
ממליץ מאוד
בראשון פרק אחרון
שליחת תגובה