אשכול הסדרות הרשמי

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

..
נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 07 ספטמבר 2021, 10:51, נערך פעם 1 בסך הכל.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מתי חוזרת "פאודה" עונה 4?
האם תהיה עונה שניה לסדרה השבדית המעולה "ח'ליפות"?
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

דורון קביליו עסוק עכשיו במכבי יפו, אתה תצטרך להמתין
הפוסט קיבל 18 לב אדום
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אם מישהו אהב את המלצתי לצפייה עם הילדים ב"חומריו האפלים", אז סיימנו השבוע צפייה משפחתית בסדרה The Watch "המשמר" שהיא גירסא מודרנית למשמר מעולם הדיסק.
היה מעולה, מומלץ. לא לצפות לספרים, זו גירסא מודרנית לחלוטין עם מוסיקת פאנק-רוק ,זהות מינית ונימה הומוריסטית, אבל עדיין כולה קסמים ופנטזיה.
לא רק הילדים, גם אנחנו מאד נהנינו וצפויה עונה 2. יש ב YES VOD.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

סדרה חדשה בנטפליקס בשם Squid Games, באטל רויאל דרום קוראיני.
קשה לי להגיד שזאת יצירת מופת (אם כי טרם סיימתי אותה) אבל זה בהחלט מופק טוב ומהנה. רק אזהיר מראש שהיא רוויה באלימות גרפית.

ואם כבר אז כבר, יש איזה משהו מומלץ לראות בנטפליקס? יש שם כמויות זבל שמדכאות אותי. המליצו לי פעם על Dark, שווה את הכסף?
הפוסט קיבל 2 לייקיםתתאבד כברGiovanni Giorgio
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

רדפוקס כתב: 26 ספטמבר 2021, 02:19 סדרה חדשה בנטפליקס בשם Squid Games, באטל רויאל דרום קוראיני.
קשה לי להגיד שזאת יצירת מופת (אם כי טרם סיימתי אותה) אבל זה בהחלט מופק טוב ומהנה. רק אזהיר מראש שהיא רוויה באלימות גרפית.

ואם כבר אז כבר, יש איזה משהו מומלץ לראות בנטפליקס? יש שם כמויות זבל שמדכאות אותי. המליצו לי פעם על Dark, שווה את הכסף?
אני אהבתי אבל נשברתי בעונה השלישית. הבעיה עם הסדרה היא שהיא קצת הולכת לכיוון של lost במובן של ליצור איזו תעלומה מסתורית ולמרוח אותך סביבה עוד ועוד בלי קתרזיס אמיתי. אבל עדין כתובה טוב, מעניינת, מקורית, משחק מעולה. שווה צפייה לגמרי.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

נועם, ראינו באמזון ארבעה פרקים ראשונים של גוליית ולדעתי אתה תאהב את זה. אני לא חובב של סדרות עורכי דין ואפילו אני אהבתי. ממש לאחרונה יצאה עונה רביעית, יש 8 פרקים בעונה.
لا إله
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

The cleaner
סדרה קומית בריטית עם גרג דיוויס בתור מנקה זירות פשע. בכל פרק יש זירה אחרת. שישה פרקים כנהוג אצל הבריטים. אותי זה הצחיק ממש לפעמים
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

jonati כתב:The cleaner
סדרה קומית בריטית עם גרג דיוויס בתור מנקה זירות פשע. בכל פרק יש זירה אחרת. שישה פרקים כנהוג אצל הבריטים. אותי זה הצחיק ממש לפעמים
איפה?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

its-sick כתב: 01 אוקטובר 2021, 15:01 נועם, ראינו באמזון ארבעה פרקים ראשונים של גוליית ולדעתי אתה תאהב את זה. אני לא חובב של סדרות עורכי דין ואפילו אני אהבתי. ממש לאחרונה יצאה עונה רביעית, יש 8 פרקים בעונה.
אני ממש באנטי על סדרות עו"ד אבל יש חריגים (כמו better call saul).

אגב, קצת באיחור כנראה, אבל אני עכשיו בעונה שניה של sinner בנטפליקס. סדרת מתח בכלל לא רעה.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

רדפוקס כתב: 26 ספטמבר 2021, 02:19 סדרה חדשה בנטפליקס בשם Squid Games, באטל רויאל דרום קוראיני.

מחזק את ההמלצה על משחקי הדיונון (ואיי זה נשמע רע בעברית)
עשויה היטב עם אווירה ייחודית, ההפקה הקוריאנית ללא ספק מביאה ניחוח אחר, הצילומים, הסאונד והתפאורה כולה
סדרה טובה מאוד, בין הטובות שיצא לי לראות לאחרונה
long live the zapta
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

קצת באיחור אך גם אוסיף עוד סדרה שראיתי לאחרונה - בני אור
סדרה ישראלית משדורת ב-יס, העלילה מתרחשת בב״ש בשכונת עוני ופשע
סה״כ נהנתי לראות, לא שוברת או קרובה לשבור את תקרת הזכוכית של סדרות ישראליות הן מבחינת תקציב/עלילה/משחק אבל בהחלט מהנה
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

נועם שחם כתב: 03 אוקטובר 2021, 16:20
its-sick כתב: 01 אוקטובר 2021, 15:01 נועם, ראינו באמזון ארבעה פרקים ראשונים של גוליית ולדעתי אתה תאהב את זה. אני לא חובב של סדרות עורכי דין ואפילו אני אהבתי. ממש לאחרונה יצאה עונה רביעית, יש 8 פרקים בעונה.
אני ממש באנטי על סדרות עו"ד אבל יש חריגים (כמו better call saul).

אגב, קצת באיחור כנראה, אבל אני עכשיו בעונה שניה של sinner בנטפליקס. סדרת מתח בכלל לא רעה.
זה יותר דומה לסול מאשר למשהו אחר. המון פשיעה וקונספירציות.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

kruvi כתב: 02 אוקטובר 2021, 12:36
jonati כתב:The cleaner
איפה?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
סורי, אני רואה באינטרנט תוכניות, לא יודע אם זה בארץ ואיפה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

תמונות מחיי הנישואין
סדרה מעולה משודרת גם ביס וגם בהוט
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

its-sick כתב: 09 מאי 2021, 10:19 נועם, באמת שכדאי לכם לנסות את גברת מייזל המופלאה.
התחלתי אתמול פרק ראשון. נראה נהדר.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

איך הסדרה עלומים של כאן 11 טובה או היא חיקוי של בני אור ?
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

ofri כתב: 14 אוקטובר 2021, 03:07 איך הסדרה עלומים של כאן 11 טובה או היא חיקוי של בני אור ?
לא ראיתי את בני אור, אבל בינתיים היא מוצלחת בעיני
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איזה אוברייטד הדיונון הזה, לא שזה מפתיע

עשו לזה יחצ כמעט כמו לזהבי.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדofri
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

טכנית לארז כתב: 14 אוקטובר 2021, 10:26 איזה אוברייטד הדיונון הזה, לא שזה מפתיע

לא עלה בדעתי לראות, למרות לחצים כבדים מהסביבה
لا إله
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךDe Niro
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

https://www.youtube.com/c/שוברמסך

מזמין אותכם לצפות בערוץ יוטיוב הזה
יש בו ביקורות על סרטים וסדרות (וגם משחקי מחשב לאחרונה) הוא עושה את זה בדרך מעניינת ומצחיקה ובעיקר הוא מצליח לפגוע בביקורות, לפחות לדעתי
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

זה באמת אוברייטד. אבל זה עדיין מהנה ועשוי טוב.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

ראיתי פרק וחצי ונשברתי. שעמום המחץ.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
אבי בניהו
קיבל.ה  26 לייקים

משחקי הדיונון סדרה אדירה, לא כל סדרה אמורה לסחוף מהפרק הראשון.
היא מקורית ומדליקה, ובטח מרעננת לעומת הטראש האמריקאי והסדרות הבריטיות המלנכוליות.
אתמול סיימנו את העונה הראשונה של ״בפנים״ הספרדית שיש בה ( יש בה קטעים מהפנטים ומפתיעים) ויש עוד 4 עונות לפנינו.
חובב תספורות חביתה וחובב הלוואה וחסכון.
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

"בפנים" סדרה חביבה למדי. את סדרת ההמשך (oasis) לא ראיתי, היה בשבילי קצת מאכזב הכיוון של העלילה.
רינגו סטאר המלך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אנחנו לקראת סוף עונה 3, אין ספק שעונות 2 ו 3 פחות טובות מהראשונה, אבל האינטרנט מבטיח עונה 4 ברמת העונה הראשונה, אז אנחנו מחכים.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

its-sick כתב: 20 אוקטובר 2021, 15:49
אנחנו לקראת סוף עונה 3, אין ספק שעונות 2 ו 3 פחות טובות מהראשונה, אבל האינטרנט מבטיח עונה 4 ברמת העונה הראשונה, אז אנחנו מחכים.
יש היום בגלריה בהארץ ביקורת מאד מפנקת
https://www.haaretz.co.il/gallery/telev ... 1.10310727
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בילי בוב נותן כאן תצוגת משחק עילאית, אז למה הסדרה הזו חמקה מתחת לרדאר?
מאת ניב הדס
פורסם ב - 21/10/2021 07:35

אם מתעלמים מהשימוש הציני שג'ף בזוס עושה בשירות הסטרימינג שלו, צריך להודות: "גולית" של אמזון פריים היא סדרת פשע טובה, לפעמים אפילו טובה מאוד
המערכון על מלחמת האגואים הגלקטית בין ג'ף בזוס, אילון מאסק וריצ'רד ברונסון, שלושת המולטי-מיליארדרים שמנהלים מרוץ להגיע לחלל בטילים פאליים, היה מהרגעים היותר מוצלחים בפרק פתיחת העונה של "סאטרדיי נייט לייב". המנחה האורח אואן וילסון, שגילם את הבעלים של אמזון, אמנם לא סיפק חיקוי מדויק כמו זה שעשה במערכון אחר סטיב קארל לפני שנתיים - הוא אפילו לא ניסה להסוות את המבטא הדרומי העצל והמוכר שלו, שהלך מצוין עם האקססורי הבזוסי החדש, כובע בוקרים דושי במיוחד - אולם זה דווקא עבד לטובתו ותרם להגחכתו של בזוס.

מה שמקומם כל כך אצל בזוס הוא לא העושר המופלג שלו, אלא ניסיונות המיתוג העצמיים כפילנתרופ, מצפן מוסרי עם ממון שמטרתו היא הצלת האנושות ושגשוגה, בזמן שאת הונו הוא עשה משעבוד עובדי קבלן, מוסר תשלומים קלוקל, שקרים לוועדות בקונגרס והתחמקויות מס מתוחכמות. לא רק בהקשר של הטיסה המופרכת לחלל - הגשמת חלום ילדות מגלומנית, שעה שהעולם כולו שרוי במשבר בריאותי, חברתי וכלכלי - שמוצגת כשליחות מטעם כדור הארץ הגוסס שמחפש חלופות; זה גם ניכר כשהוא נאם באיסטנבול בטקס זיכרון לעיתונאי ג'מאל חשוקג'י, שנרצח על ידי המשטר הסעודי, וקטף הון סימבולי של מגן הדמוקרטיה, בזמן שבמטות הענק שבבעלותו עובדים שעות נוספות מיליוני עובדים בתנאים מינימליים.

אמצעי הלבנה שבזוס עושה בו שימוש הוא שירות הסטרימינג של אמזון פריים, שבין היתר מימן את זוכה האוסקר "ארץ נוודים" של קלואי ז'או, שביקר את אמריקה התאגידית מבלי לנקוב בשמות או להפנות אצבע מאשימה לבזוס, שהתיר לצוות לצלם סצינה באחד ממחסניו.

אם זה נראה אבסורד, נסו לראות את "גולית", שלפני חודש הגיעה לסיום עם עונתה הרביעית והאחרונה. הסדרה, שבמקור נוצרה על ידי מומחה הדרמות המשפטיות דייוויד אי קלי ושותפו ג'ונתן שפירו, מספרת על עורך הדין הקליפורני בילי מקברייד, שנפל מגדולה בעקבות חיבתו לטיפה המרה וכעת מחלץ את עצמו, את יחסיו עם בתו ואת חוש הצדק שלו מן האשפתות. הוא עושה זאת על ידי התגייסות לתביעות של חסרי הישע מול קונגלומרטים כוחניים, כשכל עונה מוקדשת לענף מושחת אחר באמריקה: הראשונה מנאצת את יצרני הנשק, השנייה את הקבלנים והפוליטיקאים שלוחצים ידיים עם קרטלי הסמים המקסיקאיים, השלישית את מונופולי המים והרביעית את יצרני האופיאטים. כן, גם לי חסרה כאן עונה חמישית, שבה ייצא מקברייד לקרב מאסף מול חברות הטכנולוגיה, הנצלנות, המניפולטיביות וחוסר האחריות החברתית של ראשיהן, אבל נראה לי שסביר יותר שהנושא הזה יופיע בעונה הבאה של "סמי הכבאי".

העניין הוא שעם כל הצקצוקים הציניים והפין המעופף של בזוס, "גולית" היא בסופו של דבר סדרת פשע טובה. לפרקים אפילו טובה מאוד. אלמלא היתה בשירות הסטרימינג הלא מספיק פופולרי והלגמרי לא נוח לתפעול של אמזון, כנראה היתה להיט גדול. מה שמגיע לה, בעיקר בזכות הכוכב הראשי, בילי בוב תורנטון, שהוא אחד הפרצופים שאני הכי נהנה לראות על המסך, ומנפק תפקיד שנתפר היטב למידותיו: מעשן בשרשרת - כולל בבית המשפט, מקלל בלי הפסקה - כולל בבית המשפט - ומגרגר ברבן לארוחת בוקר. ומי שראה "סנטה בשקל" (Bad Santa) יודע שאף אחד לא משחק אלכוהוליסט כמו בילי בוב תורנטון.

מכיוון ש"גולית" נכתבה, הופקה ותוקצבה בתקופה שאמזון עוד התחרתה בנטפליקס שעוד התחרתה ב-HBO, מקיפים את תורנטון בכל עונה כוכבים אורחים אטרקטיביים ותסריטאים מקצוענים שדאגו לנווט אותה לחזיתות מפתיעות: ויליאם הרט, מריה בלו (בוגרת "חופשיות על הבר") ומולי פרקר ("בית הקלפים") בעונה הראשונה, שהיא היחידה שבה קלי עדיין שימש כמבוגר האחראי, ובה "גולית" מתנהגת כמו דרמת בתי משפט יוקרתית-טיפוסית; מארק דופלס ודייוויד קרוס ("משפחה בהפרעה") בשנייה, החלשה ביותר, שמשחקת בלהיות "שובר שורות" ולרוב כושלת (אך לא בלתי מהנה); דניס קוויד, איימי ברנמן ("הנותרים"), בו ברידג'ס ושרלין פן (אודרי הורן מ"טווין פיקס"), בשלישית, שהיא כל כך טווין פיקסית שאפילו יש בה זמרת ברים ששרה על רקע וילון אדום; וג'יי-קיי סימונס, ג'נה מאלון ("דוני דארקו") וברוס דרן ברביעית, הניאו-נוארית, שמעתיקה את העלילה לסמטאות האפלות-ניאוניות של צ'יינהטאון בסן פרנסיסקו.

למרות הרקורד המוכח של כל הנוגעים בדבר, מי שבסופה של סדרה הכי הרשימה אותי, לצד תורנטון, היא נינה אריאנדה האלמונית (אלא אם כן ניהלתם מעקב מדוקדק אחרי רשימת זוכי וזוכות הטוני), שבהדרגה הופכת מסייענית משנית לעמוד תווך ולא נזקקת לתגבורת זוהרת. הנוכחות של דמותה, עורכת הדין פאטי סוליס-פאפייג'ן שאינה נרתעת, חוששת או ניגפת בפני איש, מקפיצה כל סיטואציה. היובש, הבוז והטינה שמלווים את הסרקזם שלה כלפי כל מה שהיא מזהה כנוכלות - תוצאה של חיים מפוכחים ולמודי אכזבות - מדבקים וגורמים לך לרצות להיות קצת פחות תבוסתן וקצת יותר בוטה במפגשים המתסכלים עם המערכת. הקלות שבה היא אומרת "לכו להזדיין" למי שמפנה לה עורף, מבקש לסובב אותה או מתנכר לה, היא לא פחות ממעוררת השראה.

"גולית" היא בפירוש לא צפיית חובה, בוודאי בתקופה שבה דייוויד אי קלי מציף את המסך במיני-סדרות ("שקרים קטנים גדולים", "היית צריכה לדעת", "תשעה זרים גמורים"). מה שכן, היא ראויה בהרבה מקשקושים אחרים שאיכשהו כן עוברים ברדאר (ובילי בוב תורנטון לבדו מצדיק את הצפייה). מצד שלישי, למה בדיוק אני ממליץ על מוצר שיניב עוד רווחים לג'ף בזוס? מצד רביעי, כאילו שזה ישנה משהו.
لا إله
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

סיימתי את העונה הראשונה של Mindhunter, האמת שלקחו לי איזה 2-3 פרקים להתחבר אבל היא משתפרת ונהיית נהדרת בערך מהפרק הרביעי.
מקווה שהעונה השנייה לא נופלת מהראשונה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

רדפוקס כתב: 25 אוקטובר 2021, 02:44 סיימתי את העונה הראשונה של Mindhunter, האמת שלקחו לי איזה 2-3 פרקים להתחבר אבל היא משתפרת ונהיית נהדרת בערך מהפרק הרביעי.
מקווה שהעונה השנייה לא נופלת מהראשונה.
היא מצויינת.

מבאס שיש רק 2 עונות.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

גברת מייזל המופלאה, שעונתה הרביעית צפויה לעלות בדצמבר באמזון, קיבלה עונה חמישית.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדbeny
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

הלך לעולמו השחקן דין סטוקוול - האח ג'ון (אחד הסיילונים) בבאטלסטאר גלקטיקה.
רינגו סטאר המלך
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

"נקודת שוויון" חביבה מאוד. מעבירה את הזמן יופי.
לא משהו שלא ראינו, אבל בהחלט משהו שנחמד לצפות בו.
רינגו סטאר המלך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בעל(ת) האוב כתב: 09 נובמבר 2021, 12:13 הלך לעולמו השחקן דין סטוקוול - האח ג'ון (אחד הסיילונים) בבאטלסטאר גלקטיקה.
עיקר פרסומו ב quantum leap
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בעל(ת) האוב כתב: 09 נובמבר 2021, 12:16 "נקודת שוויון" חביבה מאוד. מעבירה את הזמן יופי.
לא משהו שלא ראינו, אבל בהחלט משהו שנחמד לצפות בו.
צפיתי בסדרה המקורית בשנות השמונים בשידורים של ירדן
لا إله
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

its-sick כתב: 09 נובמבר 2021, 12:47
בעל(ת) האוב כתב: 09 נובמבר 2021, 12:13 הלך לעולמו השחקן דין סטוקוול - האח ג'ון (אחד הסיילונים) בבאטלסטאר גלקטיקה.
אני זוכר שנורא רציתי לראות בזמנו ולא יצא לי
רינגו סטאר המלך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

its-sick כתב: 09 נובמבר 2021, 12:47
איך אהבתי את זינוק לאתמול!
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

The outlaws סדרה בריטית חדשה שסטיבן מרצ׳נט כתב ומשחק בה יחד עם כריסטופר ווקן, נחמדה מאוד, כרגע אנחנו רק באמצע של העונה, מחר יוצא פרק חמש.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

היורשים, חתיכת סדרה מעולה.

יש כאן כמה סדרות פנטזיה שוות:

https://faceoffdb.com/lists/best-medieval-tv-series/
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מתי פאודה חוזרת?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שליחת תגובה