סטפאנוס דדאס

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Charlie
קיבל.ה  513 לייקים

רדנקו כתב:רצים עלינו ברבע הראשון 19-2 אם אני זוכר נכון ורק אז הוא מחליט לקחת פסק זמן.
ברבע האחרון מצאנו סוף סוף חמישיה ששומרת וגם מצליחה לעשות נקודות אז הוא מוציא את הורד (ואת זלי נדמה לי) והם רצים עלינו בחזרה.
כשהוא יחזיר את הורד הוא נותן לו לשמור על בייטמון אז בייטמון הולך לפינה של המגרש ומרחיק את הורד מהבקבוק והם מעלים כל הזמן את השחקן של תומר לפיק אנד רול וסטיבנס עושה עלינו סל אחרי סל כשאין את הורד שיעזור כי הוא מפחד לעזוב את בייטמון לבד.
54 שניות לסיום הם עולים ליתרון והוא לא לוקח טיים אאוט ואנחנו לא מצליחים לעשות סל.
כשיש להם שלוש הפרש והתקפה אחרונה הוא עולה עם תומר והורד והאנאס נשאר על הספסל.

פשוט הזוי.

Sent from my NE2215 using Tapatalk
מה שהזוי הוא שהפועל חוזרת מפסק זמן (!) ואין שום תרגיל אלא פשוט זריקה קשה של הולנד ל-3. ככה נראית התקפה של קבוצה שחזרה מפסק זמן קריטי בשניות הסיום?!
כנ"ל בסוף עם מנפורד.
ההפסד לגמרי עליו .
רק הפועל
קיבל.ה  1653 לייקים

מאוד מתסכל שזה נראה ככה , חושב שמבחינת חומר שחקנים אנחנו במצב טוב יותר ממה שהיינו רוב העונה , אניס עדיף על קאמינגס ובמקום וולס יש לנו את האנאס שזה נראה לי פלוס מינוס אותה רמה , חבל שזה נראה ככה בגלל מאמן לא מספיק טוב
הוקיץ'
קיבל.ה  4522 לייקים

רדנקו כתב: 07 יוני 2024, 00:32 רצים עלינו ברבע הראשון 19-2 אם אני זוכר נכון ורק אז הוא מחליט לקחת פסק זמן.
ברבע האחרון מצאנו סוף סוף חמישיה ששומרת וגם מצליחה לעשות נקודות אז הוא מוציא את הורד (ואת זלי נדמה לי) והם רצים עלינו בחזרה.
כשהוא יחזיר את הורד הוא נותן לו לשמור על בייטמון אז בייטמון הולך לפינה של המגרש ומרחיק את הורד מהבקבוק והם מעלים כל הזמן את השחקן של תומר לפיק אנד רול וסטיבנס עושה עלינו סל אחרי סל כשאין את הורד שיעזור כי הוא מפחד לעזוב את בייטמון לבד.
54 שניות לסיום הם עולים ליתרון והוא לא לוקח טיים אאוט ואנחנו לא מצליחים לעשות סל.
כשיש להם שלוש הפרש והתקפה אחרונה הוא עולה עם תומר והורד והאנאס נשאר על הספסל.

פשוט הזוי.

כל מילה.
לא ציינתי את זה בהודעה שלי, אבל הוא מנהל משחק מהגרועים שראיתי. החמישיה בתחילת הרבע הרביעי, עם זלמנסון והורד, פירקה את קרית אתא והעלתה אותנו ליתרון 6-7. פעם ראשונה שבאמת הצלחנו לנצל את היתרון שלנו בצבע. כשהוא הוציא אותם זה גמר אותנו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDanieladom4הפועל
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1996 לייקים

ההכנה של דדאס לא רק היתה מביכה אלא שבמהלך המשחק זה הרגיש כאילו זה מאמן מקצועי מול מאמן מהשכונה.

אחד חוזר מספקי זמן עם תרגילים יפים, השני משליך שלשות עם יד בפנים.

אבל הכי הציקה לי זו הרגשת חוסר המקצוענות שבה הוא התנהל. השיא היה בהוצאה של בר טימור(כמו כל שחקן טוב שמצא תצמו בחוץ)
הם באים לשבת בספסל, כל הקהל צורח על דדאס מה לעזאזל הוא עושה...אז הוא נבהל ואומר 'טוב טוב' ומורה לבר לשבת על הכסא קרוב למאמן.

חוסר מקצוענות הזויה. לא זכור לי דבר כזה.
יחד, רק יחד! :heart:
נייט רובינסון
קיבל.ה  617 לייקים

המאמן הכי גרוע שאני זוכר בהפועל, והיו לנו המון מאמנים שלא הצליחו.
השיטה ההזויה וניהול המשחק ההזוי -

1. הגנת חילופים - על כל חצי חסימה יש חילוף. תומר מגיע לשמור על בייטמון כל התקפה. חצי מהסלים שאנחנו מקבלים זה בגלל החילופים האוטומטיים.
2. פוסט אפים של תומר וזלי - אי אפשר לספור כמה פעמים הלכנו במשחק הזה לפוסט אפ שלהם. זה הביא לנו שתי נקודות.
3. אין שיטה בהתקפה ואין משחק ריצה - הסגל הזה לא בנוי בשום צורה לשיטה של דדאס. במקום להתאים את עצמו אנחנו רואים קבוצה בלי שיטה שמעיפה שלשות. לא מנצלת את היתרון הכי גדול שלה וזה ריצה משחק המעבר. הפועל חייבת לרוץ, כל הזמן, לכל שנייה. הקבוצה נבנתה בשביל זה. במקום זה מאטים את המשחק המון פעמים וכמעט ולא רצים.
4. לא מנצלים את הכוח בצבע - קריית אתא משחקת עם קו קדמי של אמין סטיבנס וג׳יי ג׳יי קפלן. כמה פעמים במשחק ראינו את ג׳יילן הורד ב 4 וקייל אלכסנדר ב 5? בדיוק 0. פשוט הזוי. עם שניהם ביחד היינו יכולים לגמור את המשחק תוך 2 דקות ברבע הרביעי. במקום זה הוא ייבש את אלכסנדר בחוץ רבע שלם.
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotMatanDaniel
משמאל לעץ
קיבל.ה  86 לייקים

אחרי שמכבי איבדו את שני התארים הראשונים שלהם,
חוזהו של קטש הוארך.
לעומתזאת, אחרי שאצלנו פרנקו איבד שני תארים הוא פוטר.
הבדלי גישות? אין מה להשוות בין השניים?
הסוגיה הזאת משגעת אותי.
רק הפועל
קיבל.ה  1653 לייקים

משמאל לעץ כתב: 07 יוני 2024, 02:12 אחרי שמכבי איבדו את שני התארים הראשונים שלהם,
חוזהו של קטש הוארך.
הסוגיה הזאת משגעת אותי.
רק שקטש עונה שעברה לקח אליפות , אין מצב שפרנקו היה מפוטר אם היינו לוקחים אליפות בלי קשר לכמה תארים איבד העונה
Ron.T
קיבל.ה  330 לייקים

משמאל לעץ כתב: 07 יוני 2024, 02:12 אחרי שמכבי איבדו את שני התארים הראשונים שלהם,
חוזהו של קטש הוארך.
הסוגיה הזאת משגעת אותי.
שם היורוליג הוא הדבר המרכזי וקטש עוד לא הושפל מספיק על ידינו כדי שיזרקו אותו כמו היווני ההוא.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  458 לייקים

עוד לא נרגעתי.
2 הפרש לנו, 20 שניות לסוף כדור שלהם. אני צורח כמה חזק שאני יכול "תעשו פאול! פאול!!!" הוא לא נותן הוראה כזאת והתוצאה? אנד וואן שלהם והם מובילים.
התקפה שלנו במינוס אחד. לכו לעזאזל לסל ותוציאו פאול לפחות! מה פתאום, לוקחים שלשה של הולנד עם יד בפנים.
3 להם, התקפה אחרונה, למי הולכים? לשחקן הכי גרוע על המגרש עם 0 מ5 לשלוש.
ככה זורקים משחק לפח.

הפסד של מאמן!!!!!!!!
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל 5 לייקיםגביזוןסומךshaharotאדום ותיקASAFABADI
Matan
קיבל.ה  60 לייקים

המאמן הכי חלש ומקובע שראיתי בהפועל מאד רמי הדר.

הגיע לקבוצה ההתקפה השנייה הכי טובה ביורוקאפ, והפך אותה לקבוצה משחקת כדורסל בידודים מזעזע שלא מתאים לסגל ולא מצליחה לעבור 80 נקודות מול קריית אתא.
הפוסט קיבל לייק אחדDaniel
נייט רובינסון
קיבל.ה  617 לייקים

יש חמישייה אחת שצריכה לשחק הרבה דקות מחר, ושתהיה לה יתרון מובהק על קריית אתא עם האין צבע שלהם.

אניס
האנס
מנפורד/הולנד
הורד
אלכסנדר

המאמן הזה לא ישחק ככה כי הוא חושב שדאסטי שחקן נוער והוא בחיים לא ישים 2 גבוהים כי הוא צריך את הריווח שלו, אבל ככה צריך.
לא קונה את זה שדאסטי חור בהגנה. גם מנפורד חור בהגנה וגם בר חור בהגנה. דאסטי שומר בדיוק כמוהם
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotMaorEl dudernio
Xavi
קיבל.ה  722 לייקים

זה שקול ללהוביל דקה 90 ולקבל 2 גולים
קבלת החלטות שערורייתית
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
ranjef
קיבל.ה  909 לייקים

נייט רובינסון כתב:יש חמישייה אחת שצריכה לשחק הרבה דקות מחר, ושתהיה לה יתרון מובהק על קריית אתא עם האין צבע שלהם.

אניס
האנס
מנפורד/הולנד
הורד
אלכסנדר

המאמן הזה לא ישחק ככה כי הוא חושב שדאסטי שחקן נוער והוא בחיים לא ישים 2 גבוהים כי הוא צריך את הריווח שלו, אבל ככה צריך.
לא קונה את זה שדאסטי חור בהגנה. גם מנפורד חור בהגנה וגם בר חור בהגנה. דאסטי שומר בדיוק כמוהם
גם דאסטי צריך לקבל יותר דקות, בטח ביום חרא של הולנד, וגם הורד צריך לשחק יותר מ-20 דקות. אם היה משחק אתמול יותר היינו מנצחים
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומך7even
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  962 לייקים

נייט רובינסון כתב: 07 יוני 2024, 11:07 יש חמישייה אחת שצריכה לשחק הרבה דקות מחר, ושתהיה לה יתרון מובהק על קריית אתא עם האין צבע שלהם.

אניס
האנס
מנפורד/הולנד
הורד
אלכסנדר

מסכים במאה אחוז, ומי שישמע חור בגנה - גינת היה אתמול מזעזע בהגנה בחלקים גדולים של המשחק ועדיין שיחק מלא
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  743 לייקים

לקייל אין מה לעשות על המגרש מול קבוצה שמשחקת איזורית כשאין לנו שום תנועה שתשחרר אותו לדאנק ואנחנו רק עומדים וזורקים מהשלוש.
זו ההתקפה הכי פרימיטיבית שראיתי מאמן משחק מול הגנה אזורית.

פומפה
קיבל.ה  271 לייקים

אני חושב שמחר הוא צריך לעלות עם אניס, הנאס, הולנד (אחרי שמרגיע אותו ואומר לו שהוא לא יכול להמשיך עם הזריקות מכל מקום ובכל מצב), מיילס והורד.

בכושר הנוכחי תומר לא מספיק טוב ביחס לכמות דקות שהוא מקבל וזה מבלי לדבר על זה שהוא לא קיים בהגנה.

כנל לגבי מנפורד. הגיע הזמן להרכיב את מי שבפועל טוב ולא מי שאולי יכול פוטנציאלית להיות מדהים. זהו אנחנו משחק מסוף העונה. לא ננצח הכל נגמר. אין זמן וטעם לניסויים.

גיל בני לדעתי חייב לראות יותר דקות. אנחנו צריכים רבאק והגנה.

מקווה שיתעורר על החיים שלו העציץ שיש לנו על הקווים
הפוסט קיבל לייק אחד7even
רק הפועל
קיבל.ה  1653 לייקים

פומפה כתב: 07 יוני 2024, 13:14 אני חושב שמחר הוא צריך לעלות עם אניס, הנאס, הולנד (אחרי שמרגיע אותו ואומר לו שהוא לא יכול להמשיך עם הזריקות מכל מקום ובכל מצב), מיילס והורד.

בכושר הנוכחי תומר לא מספיק טוב ביחס לכמות דקות שהוא מקבל וזה מבלי לדבר על זה שהוא לא קיים בהגנה.

כנל לגבי מנפורד. הגיע הזמן להרכיב את מי שבפועל טוב ולא מי שאולי יכול פוטנציאלית להיות מדהים. זהו אנחנו משחק מסוף העונה. לא ננצח הכל נגמר. אין זמן וטעם לניסויים.

גיל בני לדעתי חייב לראות יותר דקות. אנחנו צריכים רבאק והגנה.

מקווה שיתעורר על החיים שלו העציץ שיש לנו על הקווים
שיתעורר וגם שהשחקנים יתעוררו , הדחה נגד קריית אתא עם כל הכבוד זה ביזיון עצום
הפוסט קיבל לייק אחדפומפה
רווי
קיבל.ה  254 לייקים

זה פשוט לא זה, הוא לא מתאים. אפשר לתרץ שהוא לא בנה את הקבוצה ואולי השחקנים לא מתאימים לשיטה אבל נראה שאין שיטה בכלל.
גם אם נעלה לגמר להיפרד יפה בקיץ.
שלום לך ליגה ארצית, אני הפועל תל אביב שאותי רצית :roll:
גביזון
קיבל.ה  1417 לייקים

לך!!!!!!!!!!

Sent from my 22101320G using Tapatalk

אני לא יודע חביבי...אני סידרתי את הכדורים
יהלום14אדום
קיבל.ה  659 לייקים

יש לך ספסל תשתמש בו חתיכת דפקט
יאללה הביתה!!!
ארז שדה
קיבל.ה  750 לייקים

יהלום14אדום כתב: 08 יוני 2024, 22:58 יש לך ספסל תשתמש בו חתיכת דפקט
הנאס הנאס הנאס
יהלום14אדום
קיבל.ה  659 לייקים

ארז שדה כתב: 08 יוני 2024, 22:59
יהלום14אדום כתב: 08 יוני 2024, 22:58 יש לך ספסל תשתמש בו חתיכת דפקט
הנאס הנאס הנאס
ובני
יאללה הביתה!!!
Red_man
קיבל.ה  527 לייקים

מדובר במטומטם
ההוא מפעם
קיבל.ה  44 לייקים

הדבר הכי טוב במאמן הזה שהוא לא חתום לשנה הבאה
בעיית 3 הגופים גרסת הפועל ספרא מינצברג וניסנוב רק שאצלנו כרגיל הבעיה מוסבכת יותר
avivx2
קיבל.ה  143 לייקים

מאמן חלש מאוד- תכף נדע אם זה משחקו האחרון בהפועל
ranjef
קיבל.ה  909 לייקים

צריך להרכיב מאמן עם יחסי אנוש כמו שלו ומוח כדורסל של פרנקו.
שעופר יברר כמה זה עולה
ארז שדה
קיבל.ה  750 לייקים

:
ranjef כתב: 08 יוני 2024, 23:21 צריך להרכיב מאמן עם יחסי אנוש כמו שלו ומוח כדורסל של פרנקו.
שעופר יברר כמה זה עולה
:rofl:
oleg neduda
קיבל.ה  1609 לייקים

כדורסל אפור ומיושן. חצי שני שלם הבן אדם פאקינג משחק את כולו עם 7 שחקנים. הורד בקושי נושם עם 38-39 דקות וזלי לא רואה דקה כל המחצית, ועוד כשאלכסנדר לא נרשם. פשוט לדפוק את הראש בקיר
avivx2
קיבל.ה  143 לייקים

אין ספסל? אין אסיסטים? אין מאמן פה
גביזון
קיבל.ה  1417 לייקים

קמת בבוקר, אתה לא רואה משחק של דדאס? כל השאר כבר בונוס

Sent from my 22101320G using Tapatalk

אני לא יודע חביבי...אני סידרתי את הכדורים
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1190 לייקים
יצירת קשר:

נראינו נורא היום. ושוב לא מגיב טוב למה שקורה על המגרש.
אפשר קצת לפרגן שהיה משחק מאד קשה מנטלית, ובכל זאת לקחנו אותו. לא מובן מאליו
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
נייט רובינסון
קיבל.ה  617 לייקים

גם אחרי ניצחון אני אומר, המאמן הכי חלש שדרך פה.
שיטת משחק הזויה של פוסטאפ כל התקפה במחצית הראשונה בקבוצה שאין לה שחקן פוסט אפ טוב אחד.
האטת המשחק לקבוצת הריצה הטובה בליגה.
ספסול הזוי של דאסטי.
יחס אסיסטים איבודים שלילי.
פשוט הזוי מה שהוא עשה לקבוצה הזאת. לקחת קבוצה טובה מאוד שהפסידה שני משחקים קריטיים לקבוצות טובות, לקבוצה שבקושי מנצחת קבוצת מתנ״ס. הזוי
tadmored
קיבל.ה  472 לייקים

ליצן
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1390 לייקים

נראה שבמחצית השנייה הבין שהשיטה נגד קרית אתא זה חדירות של הגארדים (או שהם הבינו את זה לבד).
כשמגיעים לצבע מול סטיבנס, הוא לא שומר.
הוא לא יעשה פאולים כי הוא יודע שבלעדיו אין לקריית אתא מה למכור.
צריך להמשיך לתקוף אותו גם במשחק השלישי.
נייט רובינסון
קיבל.ה  617 לייקים

לא יודע מי שם לב, אבל ברק לדרר עמד על הקווים כמעט חצי משחק, ברוב הפוזשנים ההגנתיים שלנו. הפסקנו לשמור הגנת חילופים, וברק עומד מאחורי זה.
כל הכבוד לדדאס שראה שיש בעיה בהגנת החילופים שלו ונתן לברק לעשות את זה. גם על זה על שזנח את שיטת המשחק שלו במחצית בקריית אתא וידע לשנות אותו בלי אגו. כמעט כל מאמן אחר היה ממשיך בשל.

עכשיו אחרי הסדרה אפשר לומר שהביקורת שלנו עליו הייתה קצת קשה מדי. הוא לא מאמן גדול, אבל אחלה של מאמן. הגזמתי עם הביקורת עליו בעיקר בגלל כל הלחץ של ההדחה לקבוצה כמו קריית אתא.
יאללה סטפנוס אנחנו מאחוריך
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1190 לייקים
יצירת קשר:

אני לא חושב שהביקורת עליו היתה מוגזמת. היה שיפור ענק בהגנה אתמול. ועדיין, ניצחנו בעיקר בזכות יום מטורף משלוש ששבר מנטלית את קרית אתא.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
רק הפועל
קיבל.ה  1653 לייקים

מוזר לי שמתעלמים מהשיפור ההגנתי , מתי לצורך העניין ניצחנו משחק בו קלענו 70 נקודות כמו במשחק השני עם פרנקו ?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1996 לייקים

הגנתית, הוא וברק הכינו את הקבוצה מדהים כמעט כל הסדרה. גם במשחק הראשון.
רק רצף טעויות משוגע של דדאס ושל השחקנים במשחק הראשון מנעו מאיתנו לקחת אותו.
אבל מעז יצא מתור והיינו צריכים משחק כמו אתמול כדי שהשחקנים ישתחררו מהעול ההתקפי, רגע לפני הגמר.

אתמול הוא הבריק בכך שאחרי הפציעה של הולנד לא התבייש לפתוח עם 3 גארדים שאיתגרו מאד את האיזורית של קרית אתא שלאחר מכן נהפכה לאישית ופתחה את הצבע.
הוא שילם על זה בריבאונד בהתחלה אבל ברגע שהשלשות שלא נכנסו במשחק 1, נכנסו אתמול...הכל הפך להרבה יותר קל.

וכן, לוידע מי לחש שלו אבל דסטי יפתח כל הגנה עם השלשות שלו, ואפשר בהחלט לחפות עליו כשיורדים אח"כ להגנה .
יחד, רק יחד! :heart:
רווי
קיבל.ה  254 לייקים

רק הפועל כתב: 11 יוני 2024, 14:41 מוזר לי שמתעלמים מהשיפור ההגנתי , מתי לצורך העניין ניצחנו משחק בו קלענו 70 נקודות כמו במשחק השני עם פרנקו ?
זה נכון רק שאתה לא אמור לקלוע 70 גם לא נגד ריאל מדריד עם הקבוצה שלנו.
שלום לך ליגה ארצית, אני הפועל תל אביב שאותי רצית :roll:
נייט רובינסון
קיבל.ה  617 לייקים

רק הפועל כתב: 11 יוני 2024, 14:41 מוזר לי שמתעלמים מהשיפור ההגנתי , מתי לצורך העניין ניצחנו משחק בו קלענו 70 נקודות כמו במשחק השני עם פרנקו ?
עד המשחק האחרון ההגנה שלנו לא השתפרה. ספגנו פחות כי לא רצנו בכלל, סחטנו את ה 24 עד הסוף ובגלל זה נתנו ליריבה פחות פוזשנים וגם קלענו 20 נקודות פחות. שיחקנו בהגנת חילופים מזעזעת.
אתמול זה היה משהו אחר, רצנו, שיחקנו מהר, ולא שיחקנו הגנת חילופים.
זה לא דדאס אחראי על זה, זה ברק. הוא עמד על הקווים בכל פוזשן הגנתי, הוא ניהל את ההגנה שלנו. דדאס יודע רק הגנת חילופים. הוא ראה שזה לא מתאים לסגל הקיים בשום צורה, אז הוא נתן לברק להיות המאמן שלנו בהגנה וגם לעמוד על הקווים. על זה צריך לומר לו כל הכבוד, שהוריד את האגו שלו
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
שליחת תגובה