יש מלחמה (מבצע חרבות ברזל)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

ארז שדה כתב: 17 אפריל 2024, 07:50
תא מרבוטא כתב: 17 אפריל 2024, 06:34
Asafasraf כתב: 16 אפריל 2024, 18:48
הממשלה הזו היא הגרועה בהיסטוריה, כשהקודמות לה לא היו להיט גם כן.
אין ספק שחייבים אסטרטגיה, אבל הרתעה חייבת להיות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני חושב שמרוב קידוש המילה הרתעה אנחנו מאבדים כיוון. אם יש כזה.
יש כיוון : ימין מלא מלא עם מלא מלא מתים מ2 העמים
אנחנו כבר בארבעה עמים אאל"ט
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

רק שנבין עם מה אנחנו מתמודדים פה:

https://x.com/AnsbacherYair/status/1780 ... hmf3A&s=08
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

אתה אומר שרק בצד שלנו של הגדר יש איזה שניים שלושה עמים, הא?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
בני12
קיבל.ה  846 לייקים

הוקיץ' כתב: 17 אפריל 2024, 13:16 רק שנבין עם מה אנחנו מתמודדים פה:

האלוהים שלו הוא בדיוק כמו ביבי.
אחראי רק על ההצלחות.
הכשלונות זה החילונים.
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

https://x.com/Eliyahu_a/status/17794514 ... EvAvQ&s=08

אני מאוד אוהב את הז'אנר הזה
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

החילונים הפרימיטיבים אשמים, חבל שאנחנו לא חיים בתקופה המקסימה של לפני המודרנה והחילוניות: ימי הביניים . גם אז אלוהים היה בטילים ובמטוסים .
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

תא מרבוטא כתב:
Asafasraf כתב: 16 אפריל 2024, 18:48
תא מרבוטא כתב: ואז הם יגיבו כי אסור להבליג
ואז אנחנו נגיב כי אסןר להבליג
ואז הם יגיבו
ואז אנחנו

איכשהו זה נראה לי לא רק לא יעיל (כן. גם אם נחסל את חמינאי. יקום מישהו שישבע לנקום בשמו. חמאס לא התאדה כשחיסלנו את אחמד יאסין, החזית העממית לא התפרקה כשחיסלנו את אבו עלי מוסטפא- ההיפך. הם התנקשו ברחבעם זאבי ), אלא גם משהו שכבר ניסינו ומנסים כל הזמו

וזה
כי לישראל אין מדיניוות חוץ (לפחות מאז אולמרט. לא טוען שמדיניות החוץ שלו הייתה אופטימלית אבל הייתה כזו). לו הייתה כזו והיה לה רציונל ובסיס, פעולות תגמול היו חלק מאסטרטגיה כוללת. אבל אין אסטרטגיה כוללת. אחרת החטופים שנותרו או חלקם היו פה, והיתה תכנית ליום שאחרי שאינה התכנית של בנעים/קומוניסים
הממשלה הזו היא הגרועה בהיסטוריה, כשהקודמות לה לא היו להיט גם כן.
אין ספק שחייבים אסטרטגיה, אבל הרתעה חייבת להיות.

אני חושב שמרוב קידוש המילה הרתעה אנחנו מאבדים כיוון. אם יש כזה.
כיוון אין כאן משנת 2007 בערך.

הפוסט קיבל לייק אחדתא מרבוטא
Gur
קיבל.ה  56 לייקים

וואו
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1021 לייקים
יצירת קשר:

שם כסף טוב שאם בעזה היו 130 בנות אולפנה חטופות במקום בליינים וקיבוצניקים, כבר מזמן היתה עסקה והמלחמה היתה נגמרת
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 6 לייקיםסומךteknoboyהוקיץ'KingAlpacaRed Wolfits-sick
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

תמונה
מה עם מרור?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1083 לייקים

הצבא הכי מוסרי בעולם
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

תמונה
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1021 לייקים
יצירת קשר:

הסרטון של הרש גולדברג שובר את הלב. יש לנו עם זבל שמגיע לו ממשלה זבל.
איזה ייאוש
הפוסט קיבל 2 לייקיםdinoKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  867 לייקים

הפועל כתב: 24 אפריל 2024, 18:13 הסרטון של הרש גולדברג שובר את הלב. יש לנו עם זבל שמגיע לו ממשלה זבל.
איזה ייאוש
פירק אותי, ולצערי מסכים עם כל מילה שלו (שכתבו לו החלאות)
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

הפועל כתב: 24 אפריל 2024, 18:13 הסרטון של הרש גולדברג שובר את הלב. יש לנו עם זבל שמגיע לו ממשלה זבל.
איזה ייאוש
כל כך נכון
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

גם גנץ דביל
הולך לפי מה שהוא חושב שזה קונצנזוס ופוחד לעשות או לומר משהו חריג שיוריד לו נתח מצביעים ממחנה מסויים.
בשורה התחתויינה- אין כיום בישראל(באזור שנראה לעין) שום מנהיג אמיתי, מישהו שהולך אסטרטגיה נקייה מכל פופוליזם
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

אסף אייבל
מקים הפורום האגדי פועלים באדום:

די הרבה אנשים שואלים אותי בזמן האחרון - מה לעזאזל קורה באוניברסיטת קולומביה ?
זה עלול להיות קצת ארוך, אבל נראה לי שזה הכרחי.

חבר שהיה איתי בכיתה בתיכון התקשר אליי היום פתאום.
לא דיברנו מאז אמצע שנות התשעים. הקול שלו לא השתנה.

כמוני, גם הוא חי בארצות הברית.
כמוני, גם לו יש משפחה וילדים. כמוני, גם הבת הבכורה שלו עומדת ללכת לאוניברסיטה בשנה הבאה.
את אשתו אני בכלל לא מכיר, אבל ברגע שהיא הצטרפה לשיחה הזאת הרגשתי שאני מכיר אותה טוב.

הם מבוהלים. מודאגים מאד, מתים מפחד, לא מצליחים להירגע - הבת שלהם התקבלה לאחת מהאוניברסיטאות היוקרתיות ביותר בקליפורניה.
מה שהיה נחשב פעם יום חג משפחתי והישג משמעותי הפך להיות אירוע טראומתי, לא פחות.

המצב בקליפורניה וניו יורק דומה מאד.
ההבדל הוא שבניו יורק נמצאת האוניברסיטה האחת שבה מתקיים מרכז טיפוח השנאה והבורות, המקום בו המאמץ לשינוי פני החברה האמריקאית, ואולי העולמית, מתנקז לתופת של אנטישמיות בוטה, עלילות דם ואלימות מילולית ופיזית על בסיס יומי.
אוניברסיטת האימים הזאת היא אוניברסיטת קולומביה.
פעם מוסד מכובד ויוקרתי, היום איזור מלחמה שנכבש על ידי חברי כת מוזרים העושים במרחב כל מה שהם רוצים ללא הפרעה.

צריך שיהיה ברור לכולם - לא מדובר כאן רק בסיפור של שנאת ישראל, או שנאת יהודים. האנטישמיות היא רק בבחינת זרז לתהליך העמוק והמשמעותי יותר והוא הניסיון להחריב את החברה האמריקאית מבפנים.

חברי הכת הם סטודנטיות וסטודנטים צעירים, אבודות ואבודים, כאלה שהמלחמה בישראל נפלה לפתחם כפרי בשל, והם עכשיו נהנים ממציאות בה יש להם בשביל מה לקום בבוקר: חייהם חסרי התוחלת והמטרה קיבלו תפנית מרעישה, והם פתאום בחוד החנית של שינוי חברתי.

מארגני הכת הם פרופסורים ממומנים שאמונים על הרעלת הסטודנטים מהיום הראשון בו הם מגיעים ללימודים, והנהלת האוניברסיטה (נשיאת האוניברסיטה, דיקני הפקולטות, מנהלים של מחלקות וכו׳) הם מעסיקים את הפרופסורים ומאפשרים להם יד חופשית בהטמעת מסרים אנטי אמריקאיים ואנטי מערביים וכמובן אנטי ישראליים, כל זאת כדי לנסות למוטט את החברה האמריקאית.

כבר סיפרתי בעבר, וחשוב שאספר כאן שוב - כשהייתי סטודנט לתואר שני באוניברסיטת קולומביה, כבר ביום הראשון ללימודים קיבלתי מסמך ילדותי ומטומטם מלא מושגים שכל מטרתם הייתה לחלק את החברה למדוכאים מול מדכאים ולהראות עד כמה החברה האמריקאית/המערבית היא חברה מדכאת שצריך להלחם בה.

עכשיו, הם נלחמים בה בכל הכוח. הם שורפים דגלים של ארצות הברית, קל וחומר דגלי ישראל. הם מקללים שוטרים, מאיימים ואפילו פוגעים פיזית בכל עובר אורח שנראה יהודי/ישראלי. מהללים באופן גלוי ופתוח את המחבלים של חמאס, מייחלים להשמדתה של ישראל, מפיצים שקרים ועלילות דם מופרעות, משתלטים על מרחבים שלמים באוניברסיטה ולא מאפשרים חופש תנועה בהם למי שלא שייך לכת הטרור שלהם.

בימים האחרונים הם הקימו אוהלים במרכז החצר הראשית של האוניברסיטה והשתלטו לגמרי על האיזור. הם לא מאפשרים לאף אחד שלא שייך אליהם להכנס ולחצות את החצר כדי להגיע לשיעורים, ספרייה או כל איזור אחר באוניברסיטה.

כל האוהלים האלה הם מסוג זהה. כולם באותו הגודל ואותה הצורה. כולם הגיעו יחד. זה לא נראה כמו מחאה ספונטנית.
הפאזל הזה מתחבר לו במהירות בימים האחרונים. גורמים חיצוניים עוצמתיים משתמשים בסטודנטים האומללים חסרי החיים והתוחלת האלה כדי לקדם ולהגשים את מטרת העל שלהם.
התופעות האלה מתפשטות מהר מאד לעוד הרבה אוניברסיטאות שפעם היו נחשבות מהיוקרתיות ביותר בעולם והיום - עיי חורבות של בורות, שנאה ורוע.

מדאיג מאד לחשוב על כל חברי הכת האלה שמסיימים לימודים, מקבלים תארים מתקדמים ומיד ניגשים למלאכת החורבן במקומות העבודה אליהם יגיעו.

אני אפגוש אותם בתחום העבודה הסוציאלית, שם הם ינסו לפגוע בכל מטרה יהודית/ישראלית שיפגשו אם זה בבתי ספר, בתי חולים, בתי משפט, בתי מחסה. בקליניקה פרטית ובמשרדים ממשלתיים בהם כל אלה יעבדו.
אני מבטיח שאעמוד מולם כדי להלחם על מה שנכון ומה שטוב.

כמוני, עוד ישראלים רבים וטובים נלחמים ויילחמו בהם בכל מקום בו הם מנסים לזרוע הרס ורוע.

החבר מהתיכון ואני סיימנו את השיחה עם תחושה של תקווה ואמונה. אני מאמין שהדברים יתאזנו וישתפרו ושבסופו של דבר הטוב יגבר על הרע.

צעד ראשון טוב בקרב הזה על ניו יורק ואמריקה יהיה סיום תפקידה של הנשיאה של קולומביה.

יש לי הרגשה שזה עשוי לקרות בקרוב מאד.

Asaf Eyal

Sent from my 22101320G using Tapatalk

מתן
קיבל.ה  83 לייקים

הטקסט הזה מזכיר טקסטים של QAnon ואת הפרוטוקולים של זקני ציון, ובודאי שואב מהם השראה.

רק על נקודה אחת קטנה מתוך בליל ההבלים הזה:
https://www.wired.com/story/conspiracy- ... ests-gaza/
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  776 לייקים

באמת טקסט מביך. האובססיה של הישראלים עם הפגנות הסטודנטים בארצות הברית זה מכרה זהב לסוציולוגים. יום אחד יסתכלו לאחור על מה ישראלים התעסקו בו בזמן שהצבא שלהם נשלח לפצפץ גולגולות של תינוקות וילדים על בסיס יומי כחלק ממלחמה חסרת תוחלת, שמטרתה היחידה היא השארת פוחלץ אדם בשלטון.
הפוסט קיבל 3 לייקיםRon.TסומךKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1021 לייקים
יצירת קשר:

ההפגנות האלו הן לא "אובססיה של ישראלים". זה כותרות ראשיות בתקשורת עולמית כבר מזה תקופה, סיפור מתגלגל שכל העולם עוקב אחריו.
ודי ברור שזה משהו עם השפעה על הפוליטיקה הפנים-אמריקאית, וכתוצאה מכך גם עלינו. זה הגיוני מאד להתענין בכך כישראלים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןL.S
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  776 לייקים

כשאני מדבר על אובססיה אני כמובן לא מדבר על עצם ההתעניינות אלא על האופי שלה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

לגבי הטקסט המביך שמצוטט פה למעלה, אני רוצה להתייחס דווקא לנקודה שאינה ההיסטריה של ישראלים שרואים בכל התנגדות למדיניות קונקרטית של ישראל ביטוי של אנטישמיות אינהרנטית.
במקרה הטקסט הזה הוא גם דוגמה לשמרנות שממש נחרדת מהאפשרות של שינוי, והוא גם מספיק לא מתוחכם כדי לכתוב את זה מפורשות, אבל במסגור של מישהו שרועדות לו הביצים מהפחד שיאבד את הפריבילגיות שלו ("להחריב את החברה האמריקאית מבפנים", "למוטט את החברה האמריקאית" וכו' - טוב שלא כתב שהם סכין בגב האומה - כשאפילו הכותב הצליח לשים לב שמדובר פשוט בתנועה לשינוי חברתי).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  867 לייקים

יש לי תחושה שחלק מהעיסוק בזה פה מהצד הלא ימני, בנגבירי, ביביסטי של הספקטרום נובע מהחרדה מאבדן תכנית המילוט.
אנשים סיפרו לעצמם שחרא פה, אבל במקרה ויהיה בלתי נסבל אפשר להגר למדינה מערבית, וההפגנות האלה גורמות לחוש שאין לאן לברוח.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1021 לייקים
יצירת קשר:

אני מניח שזה גם חלק משני מהסיפור עבור חלק מהאנשים. אבל הסיפור העיקרי הוא פשוט שזאת מחאה אנטי-ישראלית משמעותית (ומסוקרת) במדינות המובילות בעולם שהן עמודי תווך של עצם הקיום של ישראל. לא מרגיש שבאמת צריך יותר מדי להתפלפל למה זה מענין ישראלים
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךגביזון
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

מתן כתב:הטקסט הזה מזכיר טקסטים של QAnon ואת הפרוטוקולים של זקני ציון, ובודאי שואב מהם השראה.

רק על נקודה אחת קטנה מתוך בליל ההבלים הזה:
https://www.wired.com/story/conspiracy- ... ests-gaza/
לגמרי, אסף אייל (אתה מכיר אותו?), אוהד הפועל שהקים את פועלים באדום, אאל"ט היה לו עוזר גם פה, ועכשיו חלק מהאקדמיה האמריקאית הוא קיואנון וגם זקני ציון.
ביחס לעובדה שמי שטען פה לפני עשור שיש התחלת הטיה אנטי מערבית מורשית באקדמיה האמריקאית נקרא כהזוי, זה עוד בסדר.
אסף אתה קיואנון עכשיו, ואתה גם פוקס ניוזתמונה

פורום וולטון אין מספיק לבבותתמונהתמונהתמונה

הפוסט קיבל לייק אחדL.S
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

לא הבנתי, גביזון, אתה חושב שאם מישהו אוהד הפועל זה מחסן אותו מפני ליפול למלכודות כמו להאמין לקונספירציות מטומטמות*?

*הוא אמנם לא כותב מי הם אותם "גורמים חיצוניים", אבל אצל אלה שכן כותבים ברור לגמרי שמדובר בקונספירציות אנטישמיות אורגינל כמו לפני מאה או 150 שנה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

הלהט של פסודאו הומניסטים להגן על נאצים זה בכלל חומר לסוציולוגים

כל כך דומים לכל אלה שהם כל כך שונאים
הפוסט קיבל 3 לייקיםגביזוןAsafasrafL.S
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

די, נו. קודם כול הוא השמיט את החלקים הממש-נאציים בתיאוריות הקונספירציה שהוא מאמין בהן, ודבר שני זה לא יפה לקרוא לאסף אייל פסאודו הומניסט. נראה לי שהוא הומניסט על מלא.

סתם, סתם, אני יודע שאתה מזמן הורדת את המילה "נאצים" לזנות, ועכשיו אתה כבר קורא ככה לכל מי שחושב שדברים מסוימים שממשלת נתניהו עושה הם לא בסדר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

אני לא קורא נאצים לכל מי שחושב שדברים מסוימים שממשלת נתניהו עושה הם לא בסדר, צריך להיות או שקרן כדי לטעון את זה או מטומטם כדי להבין את זה מההודעה שלי, למזלנו אנחנו כבר יודעים מזמן שאתה גם שקרן וגם מטומטם.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

D&3 כתב: 26 אפריל 2024, 00:41 אני לא קורא נאצים לכל מי שחושב שדברים מסוימים שממשלת נתניהו עושה הם לא בסדר, צריך להיות או שקרן כדי לטעון את זה או מטומטם כדי להבין את זה מההודעה שלי, למזלנו אנחנו כבר יודעים מזמן שאתה גם שקרן וגם מטומטם.
תסביר למה אתה קורא למפגינים "נאצים", לא פחות ולא יותר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

לא היה יותר פשוט לשאול את זה ישר? היית חייב כאילו לעקוץ על ידי זה שהמצאת עלי שקר, ועוד אחד דבילי במיוחד?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

D&3 כתב: 26 אפריל 2024, 01:01 לא היה יותר פשוט לשאול את זה ישר? היית חייב כאילו לעקוץ על ידי זה שהמצאת עלי שקר, ועוד אחד דבילי במיוחד?
ניחשתי שאם אשאל ישירות תתחמק מתשובה, ועל פניו נראה שצדקתי.
או שתסביר לשם שינוי למה אתה מתכוון, או שתשאיר אותנו לתהות אם צזקתי גם בתגובה המקורית שלי ו\או אתה חושש לצאת בעצמך שקרן\מטומטם.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

יש סיכוי טוב מאוד שגם אם היית שואל ממש יפה ישר לא הייתי עונה כי זה בכל זאת אתה, אבל אחרי שבחרה בדרך השמוקית אני בטח ובטח לא אענה לך, היה לי רק חשוב להציג לך כמה את שמוק

אבל תודה לך שהזכרת לי שבכללי עדיף לא לענות לך אף פעם על כלום
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

D&3 כתב: 26 אפריל 2024, 01:21 יש סיכוי טוב מאוד שגם אם היית שואל ממש יפה ישר לא הייתי עונה כי זה בכל זאת אתה, אבל אחרי שבחרה בדרך השמוקית אני בטח ובטח לא אענה לך, היה לי רק חשוב להציג לך כמה את שמוק

אבל תודה לך שהזכרת לי שבכללי עדיף לא לענות לך אף פעם על כלום
כצפוי, אין לך שום כוונה* להסביר את עצמך, גם אם לרגע העמדת פנים, ועכשיו נשאר רק לתהות האם אתה מפחד שההסבר יוציא אותך מטומטם או שקרן (כי כמו שהתגובה המקורית שלך רמזה, פחות או יותר כל מה שאתה כותב על אחרים הוא השלכה)

*אני רוצה להאמין שאת היכולת יש לך, אם כי אתה לא נותן סיבה לחשוב ככה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  776 לייקים

D&3 כתב: 26 אפריל 2024, 00:14 הלהט של פסודאו הומניסטים להגן על נאצים זה בכלל חומר לסוציולוגים

כל כך דומים לכל אלה שהם כל כך שונאים
אתה באמת השווית עכשיו את המפגינים האלה לנאצים? אתה רציני?
Ron.T
קיבל.ה  327 לייקים

סומך כתב: 25 אפריל 2024, 22:09 יש לי תחושה שחלק מהעיסוק בזה פה מהצד הלא ימני, בנגבירי, ביביסטי של הספקטרום נובע מהחרדה מאבדן תכנית המילוט.
אנשים סיפרו לעצמם שחרא פה, אבל במקרה ויהיה בלתי נסבל אפשר להגר למדינה מערבית, וההפגנות האלה גורמות לחוש שאין לאן לברוח.
כבר לא מגניב להיות ישראלים וסיפורים על השירות בשטחים לא עוזרים להם להשיג זיונים.
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

אוניברסיטת פרינסטוןתמונהתמונה
זמנים מצחיקיםתמונה

all together now
kumbaya my lord
Kumbaya

The answer my friend
Hizbullah with my hand
The answer hizbullah take my hand

תמונה

בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

Ron.T כתב: 26 אפריל 2024, 10:41
סומך כתב: 25 אפריל 2024, 22:09 יש לי תחושה שחלק מהעיסוק בזה פה מהצד הלא ימני, בנגבירי, ביביסטי של הספקטרום נובע מהחרדה מאבדן תכנית המילוט.
כבר לא מגניב להיות ישראלים וסיפורים על השירות בשטחים לא עוזרים להם להשיג זיונים.
איזה בלאגן עשיתם לי, אז אפשר להגר או אי אפשר להגר ?
תחליטו, יש אנטשמיות מאיימת או אין ?
בלבלתם לי בראש, שאני מפחיד אנשים לברוח מישראל, כי אני מסלף את העובדות על הנעשה ברחבי תבל, ועכשיו אין דרך מילוט או לא נחמד לספר שאנחנו ישראלים (יהודים) ?

דרך אגב, מקרוב משפחה שלומד באוניברסיטת קולומביה, הבנתי שהבעיות רק החריפו עכשיו, אבל כבר כמה שנים יש בעיה עם חלק מהסגל האקדמי.
מדובר על מרצים ופרופסרוים, שידוע, שעדיף לסטודנטים ישראלים או יהודים לא לקחת חלק בקורסים שלהם.
לדבריו, הם אלו שגם מובילים את הארועים בתוך הקמפוס, ובהפגנות בתוך ומחוץ לאוניברסיטה.
הוא הסביר, שמאחר ואין לצוות הביטחון מספיק גיבוי, הם לא ממש מסוגלים להגן מאלימות ותקיפות כלפי סטודנטים ישראלים/ יהודים או כאלו עם סממנים כאלו, ולכן הם לא מסתובבים יותר לבד.
הם מסתובבים תמיד ביחדף בקמפוס או באזורי המגורים באזורים הסמוכים אליו.

חבורת לולבים עלובים!

הכי חשוב שהחטופים יחזרו. כל דיון אחר זה בעיקר בלה בלה בלה.
בזמנו טענתי, שאפשר לשחרר את כל החיות אדם שנמצאים במתקני המאסר בארץ, ובנוסף להפסיק את הלחימה, בשביל מטרה נעלה זאת.
הסברתי, שתמיד תינתן עוד הזדמנות לסיים את העבודה עם הזבלים בצד השני, אבל אין זמן להחזרת החטופים. אמרו לי פה שזה לא פוליטקלי קורקט, ואסור לרמות המו"מ. חבל!
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  867 לייקים

לגבי הסייפא שלך, הגם שאני, כמוך חושב וחשבתי שצריך היה לנסות להחזיר את כולם תמורת כולם גם במחיר של סיום הלחימה.
(וויתור על הניצחון המוחלטטטטט!!!!!!!!!11111אחדאחד, איזה יעד ילדותי ומטומטם, אין לי מילים לתאר את שאת הנפש שלי מהסיסמאות ותפיסת העולם שחבורת הציניקנים שמנהיגים אותנו מכניסים לשיח)
בקיצור, גם אם היינו עושים כל שביכולתנו להשיג עסקה כזאת, החמאס לעולם לא היה מאשר.
מבחינתם, לפחות חלק מהחטופים לא יחזרו לעולם ולעולם לא נדע מה עלה בגורלם. זה פצע פתוח שהם רוצים להשאיר פתוח, מדמם וכואב.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

אני כבר לא מבין, לפני עשור היו פה משתמשים שדאגו להשחיר אותם בצורה אישית רק בגלל שטענו בין היתר כי יש מרצים אנטישמים בחו"ל עם אג'נדה חינוכית מעבר למקצועם, שיהיו לכך השלכות עתידיות מעבר לישראל ויהדות בכלל .
דאגו להתיש אותם פה בכל מה שלא קשור לתוכן הדברים שלהם, וכמובן לנסות לצייר אותם כהזויים/מטומטמים/ גרוע בהרבה מכך, ולא להתייחס לדבריהם אלא למסביב.
עכשיו טוענים פה שיש מרצים כאלה, מתארים התנהגות נאצית דה פקטו, וזה לא קשקוש של ישראלים הזויים ושבורי מוח בוולטון.
שחאני כבר לא מבינה בעצמי...

מצד שני, משתמשים בכירים בוולטון כינו את יצחק רבין לא אחת כפושע מלחמה.
בחיי שאג'נדה של ביבסטים כבר פחות מטומטמת מזו של פרוגרסיבים, וזה חתיכת הישג עצום.

הכל מטומטם, אין אמצע.

הפוסט קיבל 2 לייקיםAsafasrafL.S
שליחת תגובה