בקרוב: "אמרו לו" פודקאסט אוהדי הפועל בכדורסל

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

הכותרת הראשית בספורט 5 מבוססת כל כולה על הראיון של עופר ינאי באמרו לו. סחתיין על העבודה הנפלאה ומילה טובה לספורט 5 על העבודה העיתונאית המעמיקה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyגביזון
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

יופי של פרק, אחלה שאלות, סחטיין עליכם.
התחלתי לשמוע בחשש כלשהו, כי עופר ינאי הוא לא בדיוק מסוג האנשים שאני נוטה להתחבר אליהם ופחדתי ממה זה יעשה לגישה שלי לקבוצה. יצאתי מעודד מאוד. איש חכם ,מעורב, מעניין. מודה שהיהירות שלו קצת מפחידה אותי, אפילו אם הוא אומר שזה זמני, אבל באמת שזה היה שולי בשיחה שלכם.

חסרה לי עוד קצת התייחסות לאיך לא נהיה מכבי. אני מסכים שצריך לשחק בחוקים של המשחק ולהגיע ליורוליג זה משהו שמאוד אשמח שיקרה. השאלה היא אם הפועל עדיין תמשיך לתמוך בחוקים שמעודדים שוויון בליגה המקומית ובכלל באירופה אחרי שזה יקרה. כשנהיה עם תקציב של 80 מליון כמו שהוא אמר, והפועל אילת תעלה דרישה שהשופטים הבכירים יגיעו גם לפריפריה או שנס ציונה תעלה הצעה להגבלת מספר הזרים או תקרת שכר, האם הוא יתמוך בזה?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

פרק נהדר. מעורר אופטימיות מדאיגה. בחיאת תן לי אליפות אחת ואני נרגע. עד היום אני חי על הדאבל מ2010.
חסרה הייתה לי התייחסות יותר מפורטת ליחס לכל שאלת שירי השואה, האבוקות והעונשים.

מצחיק שספורט 5 לא ציטטו את החלק שדיבר עליהם.
redead
קיבל.ה  417 לייקים

ממש כיף לשמוע
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

רק התחלתי היום את הפרק של מנהיים, אני חייב להודות שהבחור מעצבן אותי ברמות.
לא הייתי מארח אף אחד מערוץ הספורט, ולו רק בגלל שהם ידועים ביכולת שלהם לנרמל את האליטה הצהובה.
לעלות בפודקאסט של אוהדי הפועל, בשבוע שבו עשו לנו חיסול ממוקד על השחקן הכי טוב שלנו ולומר ״די עם הקונספירציות״, סליחה זה זין בעין לאוהדי הפועל בעת הזו.
עד שלא יוכח אחרת ולא תהיה שקיפות, העדות של מנהיים שהוא ״ראה את בונזי נבדק״ שווה לכלום ואולי אפילו מחזקת תאוריות קונספירציה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

זה שאין שקיפות בבדיקות ואנחנו לא יודעים מה ואיך קורה לא אומר שמנהיים משקר או מכשיר את השרץ.
הפתרון הוא שקיפות מטעם ארגון בדיקות הסמים ולא ערוץ הספורט על שלל עובדיו.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

מבחינתי, כל עוד ערוץ הספורט הוא חלק מהאליטה הצהובה, צריך להחרים כל מי שעובד שם. גם אם הוא בחור טוב.
אבל זה לא פודקאסט שלי, וכמובן שזו רק דעתי.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

מי יהיה האורח הבא? "האוזמן"?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

מנהיים לא היה בפודקאסט עונה שעברה?! לא צריך להשתולל

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

האורחים בעיני צריכים להיות אנשים מעניינים שיכולים לשפוך אור על הקבוצה או לתת נקודת מבט אחרת על הקבוצה / מועדון.
זכותם של אנשים שלא מעוניינים לא לשמוע את הפרקים הללו. בעיני הם מעניינים מאוד, גם אם לא כל התשובות מוצאות חן בעיני חלק מהאוהדים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםNatiיורםVinb
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

אני שומע, ואני גם לא קורא לאנשים ״לא לשמוע״. אני קורא למי שמוביל את הפודקאסט לא לארח אנשים שהם חלק מגוף שהוא אנטי הפועל ת״א.
הם יעשו מה שנראה להם ואני לא ״מחרים״ אותם בגלל שהם פועלים אחרת מדעתי.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

אם היה צריך עוד הוכחה למה אסור אבל פשוט אסור לתת במה לעובדי ערוץ הספורט בפודקאסט של אוהדי הפועל - קיבלנו אותה אתמול.
סיקור מגמתי ודוחה שפשוט ״מעלים״ את הביזוי של הטקס מצד אוהדי חולון. כן כן, גם מנהיים מתעלם. הכל בחסות הערוץ.
הפוסט קיבל לייק אחדM-26-7
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

פרק חדש וכואב מאוד, בעקבות האירועים המזעזעים בדרייב אין. מקווה שתאזינו.

https://pod.link/1674046963
הפוסט קיבל לייק אחדMaor
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

ממש אין חשק. סליחה. הוציאו לי את כל האוויר. בקושי יכול לקרוא פה.
אם זה קרה לי, מי יודע מה זה עשה לשאר האוהדים.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

purvis short כתב: 25 מרץ 2024, 09:21 פרק חדש וכואב מאוד, בעקבות האירועים המזעזעים בדרייב אין. מקווה שתאזינו.

https://pod.link/1674046963
האזנתי ואהבתי כרגיל, נאמרו דברים חשובים בקשר לאירוע האלימות במוצ"ש, במיוחד חשוב היה להגיד לפני שאוהדי הפועל הם הקורבנות של האלימות של אותם חוליגנים באדום שהקורבן העיקרי הוא אותו אוהד הפועל חיפה שהגיע לראות כדורסל וסיים את הערב בבית חולים.
שליחת תגובה