עופר ינאי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Zvim
קיבל.ה  87 לייקים

אחלה ראיון
ינאי טוב כדי לספוג חצי מיליון ש"ח קנס כשהוא מגן על האוהדים נגד המשטרה והמנהלת או כשהוא מסבסד טיסות לליטא.
רוב הקהל בז לאותם "אוהדים אמיתיים" שמאמינים בערכי הפועל.
ערכי הפועל זה להיות לוזרים?
לשים ז על הקבוצה גם במחיר של פגיעה בשאר האוהדים או הורדת נק?
זה לעשות לינצ' באוהדי קבוצה יריבה (העיקר לה פמליה...)?
העמותה היתה נכונה לשעתו - אני חבר מס 38 בעמותה (מיומה הראשון) וגם אני שמחתי בגביע האיגוד ליגה ב או בעליות ליגה.
הספורט השתנה, בכדורגל כולנו משתוקקים לגולדהאר שיבוא ועד שמגיע אחד כזה לכדורסל אז זה לא נאה ולא יאה לחלק מהאוהדים.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

הפוסט קיבל 3 לייקיםגביזוןshaharotavivx2
יהלום14אדום
קיבל.ה  557 לייקים

Segev כתב: 24 מרץ 2024, 20:47 אחרי הדרבי שלא היה בגביע ווינר הוכח מעל לכל ספק שעופר ינאי הוא הבעלים הכי טוב שיש לקבוצת ספורט בישראל. כנראה שעשינו משהו ממש ממש טוב שזכינו בו (כלומר רמי עשה). אני סומך עליו במאה אחוז שנעבור גם אך הסיטואציה הזאת. ❤️
על עופר אני סומך, על אלה שמאוהבים בעצמם וחושבים שהם מעל הקבוצה פחות, ואני לא בטוח שלעופר לא ימאס מהם
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזון7even
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

רק הפועל כתב:מה פשר הפרסום על ההצעה לים מדר , נשמע מטורף
האיש הציע מיליון דולר להביא אותו וים מדר לא רצה לחזור. רק להבין מי זה עופר ינאי ולהקיא מהעבריינים של יציע 1.
הוא גם התחמק מתשובה ברורה לגבי נעם יעקב אבל בין השורות די ברור שנעשתה פניה ולא אפול מהכיסא אם בקיץ הוא יעבור להפועל. זה מה שאני הבנתי .
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

Charlie כתב: 25 מרץ 2024, 01:01
האיש הציע מיליון דולר להביא אותו וים מדר לא רצה לחזור. רק להבין מי זה עופר ינאי ולהקיא מהעבריינים של יציע 1.
הוא גם התחמק מתשובה ברורה לגבי נעם יעקב אבל בין השורות די ברור שנעשתה פניה ולא אפול מהכיסא אם בקיץ הוא יעבור להפועל. זה מה שאני הבנתי .
הוא אמר בראיון שבהמשך הוא ישקיע מאות.מליונים או משהו בסגנון , החשש שהכל יהרס גדול ומפחיד
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

Charlie כתב:
אבל הוא לא מייצג את פני הפועל, עדיף להביא את תאומים או רמון שהם הפועל אמיתי, נמכור את השחקנים הטובים ונגייס כסף מאוהדים על מנת להשאיר שחקנים פוטנציאלים, ונביא זרים מטנזניה, נשלם דמי עמותה שילכו למקום לא מקום,כמו שאנחנו מכירים מניהול עמותת האוהדים בעבר, אבל זו תהיה הפועל האמיתית.

Sent from my 22101320G using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
avivx2
קיבל.ה  98 לייקים

למי ששמע את הראיון איתו חייב להבין שהאולטראס הורסים את הקבוצה, בפעם הבאה שיהיו מכות הוא פשוט יברח מפה, חייבים לעשות לזה סוף די לאלימות
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

avivx2 כתב:למי ששמע את הראיון איתו חייב להבין שהאולטראס הורסים את הקבוצה, בפעם הבאה שיהיו מכות הוא פשוט יברח מפה, חייבים לעשות לזה סוף די לאלימות
אף אחד שהשקיע 30 מיליון לא בורח בגלל כמה ילדים
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

שמעתי את הראיון והדבר שהכי כואב לי הוא שמעכשיו האולטראס יכריז מלחמה על עופר ינאי וינסה להבריח אותו, לא משנה איזה שחקן יחתום פה וכמה תארים הוא יביא לקבוצה.
מה זה חשוב קבוצה מצליחה? מה זה חשוב מלחמות על תארים? יש עקרונות ואם צריך אז גם נדרדר את הקבוצה לליגה נמוכה.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

Nati כתב: 25 מרץ 2024, 09:27
avivx2 כתב:למי ששמע את הראיון איתו חייב להבין שהאולטראס הורסים את הקבוצה, בפעם הבאה שיהיו מכות הוא פשוט יברח מפה, חייבים לעשות לזה סוף די לאלימות
גם לא אם יזרקו לו ראש של חזיר בכניסה לבית?
שואל ברצינות, כי על האנשים האלה אנחנו מדברים
avivx2
קיבל.ה  98 לייקים

לא הקשבת לראיון
ונרקומן
קיבל.ה  144 לייקים

Red Wolf כתב: 25 מרץ 2024, 09:30
גם לא אם יזרקו לו ראש של חזיר בכניסה לבית?
שואל ברצינות, כי על האנשים האלה אנחנו מדברים
אין בכלל ספק שמתישהו לו ולמשפחה שלו יימאס הסיפור הזה. זה מלחמה אבודה מראש
avivx2
קיבל.ה  98 לייקים

הלך המומנטום כתב: 25 מרץ 2024, 09:28 שמעתי את הראיון והדבר שהכי כואב לי הוא שמעכשיו האולטראס יכריז מלחמה על עופר ינאי וינסה להבריח אותו, לא משנה איזה שחקן יחתום פה וכמה תארים הוא יביא לקבוצה.
מה זה חשוב קבוצה מצליחה? מה זה חשוב מלחמות על תארים? יש עקרונות ואם צריך אז גם נדרדר את הקבוצה לליגה נמוכה.
אם האולטראס יכריז עליו מלחמה זה כמו להכריז מלחמה על הפועל עצמה..
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

avivx2 כתב:
הלך המומנטום כתב: 25 מרץ 2024, 09:28 שמעתי את הראיון והדבר שהכי כואב לי הוא שמעכשיו האולטראס יכריז מלחמה על עופר ינאי וינסה להבריח אותו, לא משנה איזה שחקן יחתום פה וכמה תארים הוא יביא לקבוצה.
אבל זה בדיוק מה שקורה כבר שנים

אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

לינק לראיון בבקשה!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

avivx2 כתב:
לא הקשבת לראיון
הקשבתי
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

אבל איפה ראיתם שהאולטראס נגד ינאי?
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

ר.ש כתב: 25 מרץ 2024, 10:18 אבל איפה ראיתם שהאולטראס נגד ינאי?
הם לא אמרו כלום עדיין, אבל הוא אמר שהוא החליט ללכת ראש בראש עם האולטראס ואם הם לא יתיישרו ויתנהגו כמו שצריך אז הם לא יהיו בהפועל.
מהיכרותי עם האולטראס, אחרי משפט כזה מבחינתם אין דרך חזרה, ולצערי יש להם זכרון ארוך מאוד.
מה שנותר לנו כאוהדים עם תכולה בקבסה זה לתמוך בעופר ינאי במאבק.
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

avivx2 כתב: 25 מרץ 2024, 09:35
הם הכריזו מזמן.
הפועל לא מעניינת אותם בכלל
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

איזה עקרונות בעולם מובילים ללינץ' על אוהד של קבוצה יריבה שלא סיכן אותך? נשגב מבינתי.
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

אני מאמין לעופר שהתכנית שלו היא למגר את התופעה מהיציעים שלנו, אבל אין לו שום סיכוי להחזיק מעמד מולם.
הם יבואו אליו הבייתה, הם יפנצ'רו לו את האוטו, הם יאיימו על הילדים שלו בסופו של דבר הם יגרשו אותו ויקבלו הפועל טהורה לנצח.
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

אדום ותיק כתב:לינק לראיון בבקשה!
צפו בראיון הבלעדי עם עופר ינאי - ערוץ הספורט
אלימות האוהדים, ההצעה למדר והאם ניסה לקנות את מכבי? בעלי הפועל מדבר
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=465407
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

ארדיטי כתב: 25 מרץ 2024, 12:12 אני מאמין לעופר שהתכנית שלו היא למגר את התופעה מהיציעים שלנו, אבל אין לו שום סיכוי להחזיק מעמד מולם.
הם יבואו אליו הבייתה, הם יפנצ'רו לו את האוטו, הם יאיימו על הילדים שלו בסופו של דבר הם יגרשו אותו ויקבלו הפועל טהורה לנצח.
אז יש רק פתרון אחד , בהנחה שזה מה שעלול לקרות

להקים הפועל 2. של עופר ינאי. ושכל האולטראס עם חסידיהם ימשיכו עם הפועל הישנה. ויהיו מגניבים בליגה א.
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

תא מרבוטא כתב: 25 מרץ 2024, 12:44
ארדיטי כתב: 25 מרץ 2024, 12:12 אני מאמין לעופר שהתכנית שלו היא למגר את התופעה מהיציעים שלנו, אבל אין לו שום סיכוי להחזיק מעמד מולם.

להקים הפועל 2. של עופר ינאי. ושכל האולטראס עם חסידיהם ימשיכו עם הפועל הישנה. ויהיו מגניבים בליגה א.
גם הפועל הזו היא בעצם הפועל 2
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

גביזון כתב: 24 מרץ 2024, 20:35
קירקגור כתב:גילוי נאות: אני לא אוהב את עופר ינאי אבל גם לא שונא אותו. בכל מקרה לא הייתי רוצה שהוא יהיה הפנים של המועדון שקם מאפס על ידי אוהדים ולא על ידי אוליגרכים.

הנקודה האירונית בסיפור הזה, לדעתי, אלה האנשים שקראו לירושלים "מכבי בצהוב" או "מכבי 2" או בשלל כינויים אחרים, ועכשיו מנסים מאוד לדמות להם. למרות זאת, הם טוענים שאנחנו מייצגים משהו שהם לא ושאיזה כיף שאנחנו "לא כמוהם". זאת הם התרגזו והתעצבנו על שתחרות העשירים הסגורה הזאת בה המשתתפות נקבעות בחוזים נקראת בשם "אליפות אירופה". הם גיחכו בצדק על ירושלים שרצתה מאוד לקבל שריון לשם וטענו, גם כן בצדק, שלמרות שלמרות שהפועל נופלת מקצועית מירושלים, היא האלטרנטיבה האמיתית. אוהדים ששנאו "מכביזם" ולא רק את "מכבי". הדיסוננס הקוגניטיבי של האוהדים הנפלאים האלה לא ברור לי. הרצון להדמות להם בכמעט כל אספקט - מול ההכחשה והעמידה מאחורי "ערכים" ועל איזה כיף שאנחנו לא הם.

באופן אישי, וזאת למרות שעד לפני כמה שנים חשבתי שרבים יותר דומים לי, אני מעדיף לא לשחק ביורוליג ולא לקחת אליפות בארץ מאשר לנצח דרבי וש50% מהאולם יצא לפני הסוף כדי להמנע מהפקקים. אני מאוד אשמח לזכות באליפות או בגביע או בכל דבר, אבל אני בספק גדול אם גם זכיה כזאת תהיה חוויה רגשית משמעותית יותר מהנצחון על באר יעקב/דרבי 69:65/ חצי גמר הגביע ב2011 או ההעפלה לגמר גביע.

את עופר ינאי אני מבין, הוא לא בדיוק גילום ערכי הפועל. אבל אני מופתע מכמות האוהדים שמעריצים אותו. הוא לא עושה רושם של נבל או של אדם רע, אבל הוא גם לא פילנתרופ צנוע כמו שאנשים משום מה מנסים לשכנע את עצמם.
תמיד חשבתי שזה מביך שאוהדי מכבי שרים לשמעון מזרחי ושהדמות הנערצת עליהם היא לא ספורטאי או מאמן, אלא איש עסקים ממולח. פתאום לא נראה לי מופרך כל כך שגם לעופר ינאי ישירו שירים כאלה.
עופר ינאי שהתקשרו אליו לחו"ל כשביקשו ת"ז מאוהדים וחטף קנס כלכלי מטורף כשאמר לא לעלות לדרבי,
זה שהטיס על חשבונו אוהדים שעברו את הטרגדיה הכי קשה שלהם כולל שיכון במלונות,
שאומר בכל מקום שהאוהדים הם המועדון
הוא שימון מזרחי.
מה זה ערכי הפועל? לשיר שירי שואה או לעשות לינץ' ולשים זין ולפגוע בהפועל ? לסגור יציעים ולהוריד נקודות?
למה לא הבאתם מישהו בערכי הפועל שהמצאתם לכם? תאומים הוא הפועל, חיים רמון הוא הפועל, איפה אתם עד עכשיו? איפה פני הפועל הפילנתרופ שלכם? למה הוא לא מתקשר?
אל חשש, אם תמשיכו ככה תעיפו את עופר מהמועדון, ונחזור לקבוצת עמותה חסרת מעוף ונגייס תרומות מאוהדים לשחקנים, ואז נהיה הפועל אחושרמוטה, נשים A גדולה אם עיגול במקום סמל הפועל, ונשיר אנרכיה ביו קיי. זה מה שמגיע לקהל של הפועל, הזייה שלא נגמרת.
קודם כל, לא ברור לי מדוע אתה כותב לי בלשון רבים. אני לא מייצג אף אחד מלבד את עצמי.

שנית, לא כתבתי בשום מקום שעופר ינאי הוא שמעון מזרחי. אפילו לא רמזתי לכך.

ההזייה היא הניתוק בין התגובה שלך ובין התגובה שלי. "אם תמשיכו ככה תעיפו את עופר מהמועדון" להמשיך איך? לכתוב מה דעתי? להסביר את דעתי?
בגלל שאני נגד בעלות פרטית אני בעד לינצ'ים?
תקרא שוב את התגובה שלי, ואז את שלך, ואני בטוח שתבין שאין שום קשר בין שתי ההודעות.
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

רק הפועל כתב: 25 מרץ 2024, 12:54
תא מרבוטא כתב: 25 מרץ 2024, 12:44

גם הפועל הזו היא בעצם הפועל 2
יאפ. אז זה בגלל שאול. עכשיו זה בגלל אולטרס (חלקם, רובם, מתחזים שלהם... ווטאבר)
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

ארדיטי כתב:אני מאמין לעופר שהתכנית שלו היא למגר את התופעה מהיציעים שלנו, אבל אין לו שום סיכוי להחזיק מעמד מולם.
סוד קטן:
כל איש עסקים ״כבד״ בישראל יש מישהו ש״שומר עליו״
תשאל את אוהדי בני יהודה שניסו לשבת לאברמוב ליד הבית.

Sent from my iPhone using Tapatalk
משמאל לעץ
קיבל.ה  61 לייקים

עתידות- תוך 90 יום מהיום עופר ינאי שייך לעבר.
מוכן לשים כל סכום אגב
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

Asafasraf כתב: 25 מרץ 2024, 14:48
ארדיטי כתב:אני מאמין לעופר שהתכנית שלו היא למגר את התופעה מהיציעים שלנו, אבל אין לו שום סיכוי להחזיק מעמד מולם.
סוד קטן:

תשמע, יוצא לי לעבוד עם עשרות אנשים מאוד עשירים, יזמים אחרי אקסיטים, אנשים עם בין עשרות למאות מליוני שקלים.
לאף אחד מהם אין שום קשר לשום עבריין.
IsraelM
קיבל.ה  8 לייקים

משמאל לעץ כתב: 25 מרץ 2024, 16:07 עתידות- תוך 90 יום מהיום עופר ינאי שייך לעבר.
מוכן לשים כל סכום אגב
290 נראה לי הגיוני יותר
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

ארדיטי כתב: 25 מרץ 2024, 17:22
סוד קטן:

תשמע, יוצא לי לעבוד עם עשרות אנשים מאוד עשירים, יזמים אחרי אקסיטים, אנשים עם בין עשרות למאות מליוני שקלים.
אתה חושב שכל העשרות האלו שאתה מכיר פשוט היו מספרים לך אם היו להם קשרים עם עבריינים? או שאתה ביחסים אינטימיים וקרובים כל כך עם כולם שאתה מכיר את כל החברים והמכרים שלהם?
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

קירקגור כתב: 25 מרץ 2024, 17:44
סוד קטן:

אתה חושב שכל העשרות האלו שאתה מכיר פשוט היו מספרים לך אם היו להם קשרים עם עבריינים? או שאתה ביחסים אינטימיים וקרובים כל כך עם כולם שאתה מכיר את כל החברים והמכרים שלהם?
מכיר מספיק טוב את העולם הזה, חלקם חברים טובים מאוד. אף אחד ממתעשרי ההיטק לא מקושר או נסחט או מקורב או מוגן על ידי משפחת פשע.
זו הזיה מהמוח הקודח של מי שכתב את ההודעה הזאת.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

ארדיטי כתב: 25 מרץ 2024, 18:20

מכיר מספיק טוב את העולם הזה, חלקם חברים טובים מאוד. אף אחד ממתעשרי ההיטק לא מקושר או נסחט או מקורב או מוגן על ידי משפחת פשע.
קשה להאמין שאחד מכם צודק. לא 100% כפי שהוא טוען ולא 0% כמו שאתה טוען נשמעות כמו הערכות סבירות.
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

מאמין שאפשר להיות אופטימיים מזה שעופר יוצא ככה נגד בן גביר , לכאורה הם שייכים לאותו מחנה פוליטי אוליי זה מראה שהוא באמת מתכוון להישאר פה
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

רק הפועל כתב:מאמין שאפשר להיות אופטימיים מזה שעופר יוצא ככה נגד בן גביר , לכאורה הם שייכים לאותו מחנה פוליטי אוליי זה מראה שהוא באמת מתכוון להישאר פה
לא משנה מה הוא עושה או מה הוא כבר עשה או יעשה, כבר הוכח שזה לא יעזור ל10 אחוז או פחות אוהדים שנגדו.

Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

ארדיטי כתב:
ארדיטי כתב: 25 מרץ 2024, 17:22 תשמע, יוצא לי לעבוד עם עשרות אנשים מאוד עשירים, יזמים אחרי אקסיטים, אנשים עם בין עשרות למאות מליוני שקלים.
גם אני עובד מול לא מעט אנשים ״כבדים״ ולחלקם הלא קטן יש מישהו ששומר עליהם.
מסכים עם מה שרשמו שזה לא 0 או 100%, אבל לצערי זה קיים.
חלק מהמקרים מרצון וחלק מאונס.

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

גביזון כתב: 30 מרץ 2024, 08:49
רק הפועל כתב:מאמין שאפשר להיות אופטימיים מזה שעופר יוצא ככה נגד בן גביר , לכאורה הם שייכים לאותו מחנה פוליטי אוליי זה מראה שהוא באמת מתכוון להישאר פה
לא משנה מה הוא עושה או מה הוא כבר עשה או יעשה, כבר הוכח שזה לא יעזור ל10 אחוז או פחות אוהדים שנגדו.

בנושא של האלימות, 99% מהאוהדים איתו.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

הפועל כתב: 30 מרץ 2024, 12:11
גביזון כתב: 30 מרץ 2024, 08:49

מודיפיקציה קטנה על משפט של חנה סנ:
עופר ינאי , שלא יגמר לעולם..
הדבר הטוב ביותר שיכול היה לקרוא להפועל והסיכוי האמיתי, למגר את הדיקטטורה הצהובה
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

מקבל את הרושם שככל שיוצאים נגד הפועל זה רק מחזק את הרצון שלו להראות שלמרות הכל אנחנו נגיע למקום שהוא רוצה להגיע אליו.
זה עושה טוב מאוד בלב.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  144 לייקים

רדנקו כתב: 30 מרץ 2024, 13:43 מקבל את הרושם שככל שיוצאים נגד הפועל זה רק מחזק את הרצון שלו להראות שלמרות הכל אנחנו נגיע למקום שהוא רוצה להגיע אליו.
זה עושה טוב מאוד בלב.

Sent from my NE2215 using Tapatalk
מה הכוונה היוצאים נגד הפועל? מי יוצא נגד הפועל?
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

אדום ותיק כתב: 30 מרץ 2024, 12:55
הפועל כתב: 30 מרץ 2024, 12:11
גביזון כתב: 30 מרץ 2024, 08:49 לא משנה מה הוא עושה או מה הוא כבר עשה או יעשה, כבר הוכח שזה לא יעזור ל10 אחוז או פחות אוהדים שנגדו.

מודיפיקציה קטנה על משפט של חנה סנ:
עופר ינאי , שלא יגמר לעולם..
הדבר הטוב ביותר שיכול היה לקרוא להפועל והסיכוי האמיתי, למגר את הדיקטטורה הצהובה
אם יישאר פה בוודאות נזכה בתארים , רוב הסיכויים שלא העונה אבל אחריה אין ספק , רק שישאר
שליחת תגובה