אור ישראלוב

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

אם הייתם מראים לי את הבדיקות הייתי אומר לכם כדוקטור להיפוכונדריה.
לא מראים בדיקות, לא נותנים מידע רפואי אפילו הבסיסי ביותר. קשה לדעת.
מה שכן, אני בטוח שזה עניין רפואי ולא קשור לשום דבר אחר.
Red Ghost
קיבל.ה  422 לייקים

Gili כתב: 03 פברואר 2024, 18:25 תאמינו או לא, אפשר להפצע לכמה חודשים גם בלי לסיים קריירה.
לא לא... בוא, אין לי את המספרים המדוייקים אבל בשלושת העונות האחרונות אם מחברים את זמני הפציעה שלו מגיעים למספרים אסטרונומיים של הרבה חודשים.
חריג מאוד לשחקן כל כך צעיר.
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

הייתי שמח לראות אותו חוזר ונלחם עם בלוריאן על המקום בהרכב. בלוראין בירידה לאחרונה ועושה הרבה טעויות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםקירקגורSickleCell
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

זאת אותה פציעה? איפה הוא פצוע? איך הוא נפצע? מתי יחזור?
יש חריגה סטטיסטית מוזרה במיוחד במקרה שלו.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  373 לייקים

הדר יעקבי פרסמה שהוא צפוי להיות בסגל במשחק הבא נגד חדרה
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל לייק אחד7even
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

אשכרה הבן אדם בקושי משחק. מישהו יודע מה הפציעות שהיו לו מתחילת העונה?
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

כבר שכחתי שהוא עדיין בהפועל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

האדס כתב: 04 פברואר 2024, 13:32 אשכרה הבן אדם בקושי משחק. מישהו יודע מה הפציעות שהיו לו מתחילת העונה?
יש לו פציעה חוזרת משהו בגיד של הברך להבנתי.
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

נועם שחם כתב: 04 פברואר 2024, 11:31 הייתי שמח לראות אותו חוזר ונלחם עם בלוריאן על המקום בהרכב. בלוראין בירידה לאחרונה ועושה הרבה טעויות.
בלוריאן צריך אותו, פאסי באותו פרופיל בלם כמוהו (רק פחות טוב) וישראלוב משלים אותו טוב יותר
חוזה דומינגס
קיבל.ה  15 לייקים

הוא במילואים בעזה?
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

בחור בן 20 עם היסטורית פציעות גדולה יותר משל שלום תקווה.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

כתבה של הדר(ס5) שמנסה לתת ספוט על עניין הפציעות החוזרות:

מי שנחשב לאחד הבלמים הצעירים המבטיחים בכדורגל הישראלי הוא אור ישראלוב. בקיץ, הבלם האריך את חוזהו בהפועל תל אביב לשנתיים, עם אופציה לשנתיים נוספות וסעיף היציאה שלו עומד על כמיליון וחצי יורו.

זו היתה אחת הפעולות הראשונות של המינצברגים כבעלים של הפועל תל אביב, להבטיח שמי שסומן כבלם העתיד של הכדורגל הישראלי ישאר נכס אדום, אחרי שהפך לשחק הרכב קבוע בעונה שעברה ורשם קיץ חלומי עם הנבחרות הצעירות.

רק שהעונה משהו השתנה. בתום המחזור ה-21 ישראלוב עומד על 394 דקות משחק ושותף בשישה משחקי ליגה בלבד, האחרון שבהם לפני חודשיים בדיוק. אז לאן הוא נעלם?

נראה שמדובר בשרשרת פציעות, שלאו דווקא קשורות אחת לשניה, ובעיקר מעידות על הרבה חוסר מזל. השרשרת מתחילה במשחק נגד בית"ר ירושלים, שהיה האחרון לפני שפרצה המלחמה. הבלם היה אמור לפתוח בהרכב אך הרגיש לא טוב וסבל מחום לפני שריקת הפתיחה ועל כן ברגע האחרון, ואחרי שכבר הוציאו הרכבים רישמיים, החליטו לגרוע אותו מההרכב ומהסגל.

השרשרת ממשיכה במהלך פגרת המלחמה, אז סבל ישראלוב משבר באף. כשהיה נראה כי זה מאחוריו והוא יכול לחזור למגרשים - תקף אותו דורבן בכף הרגל שגרם לכאבים שמנעו ממנו להתאמן כמו שצריך וכתוצאה מכך גם לשחק. אחרי שהתגבר על המכשול הזה וכבר חזר לאימונים, קרע ישראלוב את שריר הירך האחורי.

אחרי תקופת שיקום, וכשהבדיקה הראתה שהקרע החלים, הוא חזר לאימונים, אך לרוע מזלו קרע שוב את אותו השריר. בבדיקה האחרונה שבוצעה לפני מספר שבועות נראה כי חל שיפור משמעותי, והקרע היה נראה מאוד קטן באופן יחסי (כס"מ אחד), כך שהיום כבר הקרע החלים.

כעת, הבלם נמצא בשלב אימונים אתלטיים וכושר גופני. בגלל רצף האירועים יוצא הדופן, בצוות הרפואי החליטו "לבנות" בחזרה את השחקן בקצב איטי במיוחד כדי להמנע שוב מפציעה חוזרת, וכעת מעריכים ומתכננים להחזירו למגרשים בסוף החודש הנוכחי.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

אז עכשיו שיש מעט יותר מידע רפואי(אבל עדיין דל מאוד יחסית)
אפשר רק לחשוד מעט בעניין הקריעה החוזרת באותו שריר, שזה יכול להיות ממקריות גמורה, בין יכול להיות הכנה לא טובה בשיקום או הערכה לא נכונה של השיקום, תוכנית התחלתית לא טובה ועד גם בעיה עמוקה מסויימת פיזית בשחקן עצמו(האופציה הכי לא סבירה).
לפחות נראה שזהירים איתו בחזרה לטובה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

dino כתב: 12 פברואר 2024, 12:25 אז עכשיו שיש מעט יותר מידע רפואי(אבל עדיין דל מאוד יחסית)
אפשר רק לחשוד מעט בעניין הקריעה החוזרת באותו שריר, שזה יכול להיות ממקריות גמורה, בין יכול להיות הכנה לא טובה בשיקום או הערכה לא נכונה של השיקום, תוכנית התחלתית לא טובה ועד גם בעיה עמוקה מסויימת פיזית בשחקן עצמו(האופציה הכי לא סבירה).
רוב הסיכויים שהוא פשוט חזר מוקדם מדי ולכן קרע שוב את אותו שריר.
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

רדפוקס כתב: 12 פברואר 2024, 14:29
dino כתב: 12 פברואר 2024, 12:25 אז עכשיו שיש מעט יותר מידע רפואי(אבל עדיין דל מאוד יחסית)
רוב הסיכויים שהוא פשוט חזר מוקדם מדי ולכן קרע שוב את אותו שריר.
ראשית, אני מאחל לו בריאות והחלמה מהירה ומלאה!
בביהס מלמדים אותנו שלא לסמוך על המזל... אין תחליף לסופר מיקצוענות. מקווה מאד שיש להפועל צוות רופאי ספורט מוביל כי הסיפור של ישראלוב לא נראה טוב, ומצטרף לסיפור עם לאיוס בשנה שעברה.
אבל, גם ביוניטד הגדולה (שצריך להיות לה סגל רפואת ספורט מיקצועני עשרת מונים מאיתנו) , הבלם הארגנטינאי שחזר אחרי כמעט 7 חודשים, נםצע במשחק הראשון ויעדר עוד מספר משחקים.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  373 לייקים

לדעתי במשחק הבא יהיה ראוי לערוך דקת מחיאות כפיים בדקה ה-72 לזכרו
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל 4 לייקיםאדוםקירקגורAsafasrafKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

סתם חשבתי עליו פתאום, נראה לי אפשר לפתוח הימור על האם ישחק העונה או שסיים. אפשר גם הימור עם יחס נמוך יותר על האם ישב בספסל.
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

בפעם האחרונה שהיה שחקן פעיל NVIDIA היתה שווה 200$ למניה
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

מי זה אור ישראלוב?
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

מדהים מה שקורה איתו, שחקן צעיר, עונת פריצה, יכל לשדרג אותו (ואותנו) משמעותית, במקום זה הוא פשוט נעלם מהרדר ואף אחד לא יודע מה יש לו...
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

יש מצב שהוא פשוט לא רוצה לשחק יותר בהפועל ורוצה שחרור?
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

רק להגיד מראש, כי יש לי הרגשה חזקה מאוד שבלי קשר לליגה שנשחק בה יבנו עליו כשחקן הרכב (אם כי אני לא משוכנע שבכבוד שלו לשחק בלאומית): לא. גם אם הוא לא היה אחד השחקנים הפציעים, הוא לא מספיק טוב. אסור לבנות עליו כשחקן הרכב.
שליחת תגובה