עם סיום בניית הסגל שאלו פה רבים מי אמור לקחת ריבאונד בקבוצה הזאת

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

ועדיין אין תשובה.
בתחילת המשחק מול עפולה ציינו עובדה שאנחנו מקום 9 בליגה בריבאונד הגנה.
מקום 9 בליגה החלשה הזו בריבאונד הגנה.
אתה לא יכול לבנות סגל שרוצה לקחת אליפות, גביע, יורוקאפ עם נתון מזעזע כזה. את הדרבי הפסדנו על זה קל.
אם ניקח תואר זה כי דני מצא איזה פתרון יצירתי לזה והתגבר על הבעיה הזו.

Sent from my 22101320G using Tapatalk

El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

גביזון כתב: 14 פברואר 2024, 19:52 ועדיין אין תשובה.
אתה לא יכול לבנות סגל שרוצה לקחת אליפות, גביע, יורוקאפ עם נתון מזעזע כזה. את הדרבי הפסדנו על זה קל.

אתה וחולון באותו מצב.
26.2 רבאונד למשחק, במקומות 8 ו 9.
ר"ג לפניך עפ 26.4
בנק יהב לפניהם עם 26.7
וגליל לפניהם עם 26.9

כלומר אתה לא חזק בזה אבל גם לא קטסטטרופה.

חשוב לציין שאין לי מושג כמה רבאונד לוקחת הקבוצה היריבה בהתקפה... כי זה בסופו של דבר הנתון המשמעותי
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

הנתון הזה לא אומר הרבה, נובע מהמון משתנים. בעיקר הגנה לא טובה, שמובילה להרבה סלים ופחות החטאות מה שנותן פחות ריבאונד הגנה. בנוסף אנחנו קבוצה שגורמת ליריבה לאבד הרבה כדורים, אז זה לא נחשב ריבאונד. בשביל לבדוק את הנתון הזה באמת צריך לחשב את האחוזים של ריבאונד הגנה מתוך כלל הריבאונדים בהגנה + כלל הריבאונדים בהתקפה של הקבוצה היריבה, ורק אז יהיה אפשר להתייחס אליו בהתאם
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

אני באמת חושב ואני אומר את זה לחבר'ה שלי שנים, שמאז שהפועל עלתה לליגת הראשונה היא לא הצליחה להעמיד קבוצת ריבאונד נורמלית אפילו לא פעם אחת.. אין לי כח לבדוק בסטט' אבל אני בטוח שאנחנו בתחתית כל עונה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

הולנד היה אמור לעזור מאד בכל העניין הסגירהל ריבאונד והו עשה את זה נהדר כשהוא שיחק לפני הפציעה.
מאמין שעם החזרה שלו הבעייה תפחת.

מה שכן, עופר ינאי אמר בפודקאסט שהיתה מחשבה על החתמה של עוד סנטר(אם אני סוכר נכון) ברמה גבוהה. לא קרה, אבל לדעתי יקרה די בוודאות בשנה הבאה.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

הנתון הרלוונטי (שלא קיים בסטטיסטיקות רגילות אלא רק במתקדמות), הוא אחוז ריבאונד ההגנה - כמה ריבאונד הגנה לקחת לעומת ריבאונד התקפה של היריבה.
כמות הריבאונדים האבסולוטית תלויה גם בכמות הזריקות שהיריבה זורקת (קצב המשחק) וגם באחוז הקליעות מהשדה. כלומר קבוצה שמשחקת בקצב גבוה ו/או מחטיאה הרבה, אז ליריבה יש פוטנציאלית סיכוי למספר מרובה של כדורים חוזרים בהגנה. זה אומר שקבוצה עם הרבה ריבאונדים בהגנה מספרית היא לא בהכרח קבוצת ריבאונד טובה.

הפועל היא קבוצת ריבאונד לא מדהימה, אבל מה שבולט בעיקר זה לא מרוכזת, קיימים לא מעט משחקים שיש לנו אחוזי ריבאונד נמוכים מאוד במחצית הראשונה ואז זה משתפר במחצית השנייה.
אני לא מצליח להבין למה לא מביאים בכל שנה ריבאונדרים טובים, המשמעות של זה היא פשוטה: יותר פוזשנים לך ופחות ליריבה, זה מגדיל את הסיכויים לנצח בהמון.
לדוגמה בדרבי, לנו היו 21 ריבאונד הגנה ולמכבי 18 ריבאונד התקפה, כלומר כמעט כל כדור חוזר שני בהגנה שלנו פספסנו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

דרך אגב שימו לב לקייל שרוב הריבאונדים שלו הם חופשיים וגם ככה הממוצע שלו לא גבוה ולא כמו שחשבנו. הוא מפסיד כמעט כל מאבק על ריבאונד התקפה בנוסף.
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

לדעתי הנתון מצביע על קבוצה שמשחק ההגנה שלה מאד לקוי, לאו דווקה שאין לה שחקנים שיודעים לקחת ריבאונד.
מצד אחד, יש השנה קבוצה מדהימה, שכיף לראות אותה ועושה נחת שבועי למרביתנו! על זה מגיע שבחים למאמן ולצוות המיקצועי.
מצד שני, לדעתי פרנקו לא הדגיש\מדגיש את משחק ההגנה כמרכיב מרכזי שיביא ניצחון. לדעתי זאת הפילוסופיה שלו, בניגוד למאמן של ירושלים שהתחיל הכל ממשחק ההגנה. אני לא נמצא באימונים ואין לי מושג מה ואיך מתרגלים.
מה עדיף?
קבוצה מאוזנת. שיש לה גם משחק הגנה וגם משחק התקפה ברמה גבוהה וללא פערים גדולים ביניהם. כמו שראינו את פריז.

דבר אחד ברור,
ראינו בהפועל השנה משחקים\פרקי זמן שבהם נתתנו הגנת רצח , השאירה את היריב על סקור נמוך, ושהביאה לנצחון שרצינו. אבל זה היה הבלחות בודדות ולא "אורח חיים" כמו שהיה בהפועל ירושלים.
במשחק הקרוב עם חולון, יש להפועל הזדמנות, להפיק עוד משחק עם הגנת רצח ולסתור את כל מה שכתבתי...
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
itamarrose
קיבל.ה  13 לייקים

זה נכון שאנחנו לא להיט בריבאונד, אבל זה בולט במיוחד והופך לקריטי רק מול מכבי, שהיא קבוצת הריבאונד התקפה הטובה ביורוליג,
עם ריבאונדר ההתקפה הטוב ביורוליג (ניבו) ועם סורקין שחוגג מולנו בריבאונד התקפה.

בגלל שבמילא אי אפשר להחתים שחקנים ליורוקאפ,
אז אין לחץ להחתים ריבאונדר, ולדעתי מחכים לשלבים המכריעים, לקראת סוף האפשרות להחתים בישראל,
לראות מה יש, ובעיקר מה מצב השחקנים האחרים (פציעות, כושר וכו').

אני כן מאמין שאם יחשבו שזה הולך לסדרה מול מכבי, אז יחתימו עוד ריבאונדר רציני.
המצב שבו זה ברור שג'ילן ואלכסנדר הם באנקר בחמישיית זרים, מעיד על חוסר עומק בגבוהים בהשוואה לשאר העמדות.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

אני מסכים שזה קשור לשחקנים שהם ריבאונדרים, שיש להם מיקום טוב וסוגרים חזק לריבאונד בדיפולט.תכקבומה בלי שחקנים כאלה, צריכים להיות הרגלים אישיים של שמירת שחקנים בצבע ולשים גוף. אלו הדברים שמחפים על חסרונות פיזיים בלקיחת ריבאונד.
עם סגירה נכונה גארדים לא גבוהים יכולים לקחת לא מעט ריבאונדים על פורוורדים וסנטרים מסיביים ואתלטיים.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

אולי צריך לחשוב אחרת והתיקון לעניין הזה הוא לאו דווקא בזרים. אחד כמו שגב שהוא במושגים ישראלים "מפלצת ריבאונד" והגנה, אולי עדיף (או כתוספת) על זלי עם כל האהבה אליו, בטח בקבוצה שלנו שהתקפה היא לא ממש הבעיה שלה.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

הבעיה היא שאחד כמו שגב גם אח״כ מופיע בהתקפה ואי אפשר לשחק את ההתקפה המהירה של הפועל איתו.
אנחנו לא קובצת ריבאונד טובה, אבל כשיש אינטנסיביות אנחנו יודעים לגשר על הפער הזה ולהפוך את זה לפחות קטלני נגדנו.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 16 פברואר 2024, 07:14 אולי צריך לחשוב אחרת והתיקון לעניין הזה הוא לאו דווקא בזרים. אחד כמו שגב שהוא במושגים ישראלים "מפלצת ריבאונד" והגנה, אולי עדיף (או כתוספת) על זלי עם כל האהבה אליו, בטח בקבוצה שלנו שהתקפה היא לא ממש הבעיה שלה.
התשובה היא נמרוד לוי שהוא רבאונדר טוב וגבוה בעמדה 3.
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

רואה את המשחק של מכבי נגד ירושלים תחילת רבע רביעי, מכבי חונה מתחת לסל, שולטת לחלוטין בריבאונד ועושה המון אבל המון נקודות מהזדמנות שניה, כל המשחק שלהם בצבע בהליכה.

יש להם 3 חמשים:
סורקין
ניבו שתר אחרי ריבאונד התקפה ומשחק עם סורקין ביחד בהרכב
וריברו

לנו יש:
אלכסנדר שהוא 4-5 שמספק מטריה לחסימות, שחקן נהדר
הורד שהוא המקסימום 4 בישראל
זלמנסון 5

הייתי מת לראות חמש מסיבי ליד אלכסנדר ביחד. נבננו עם חסר מתחת לסל, ואני אומר את זה כשאנחנו מקום ראשון.

barbaro
קיבל.ה  42 לייקים

הקבוצה פנתה לטי. ג'יי ליף

לקט ביצועים מהליגה הסינית
lior777
קיבל.ה  53 לייקים

אם זה יקרה זה החתמה מטורפת.. הלוואי
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

תהיה החתמה טובה בהחלט אם כי הייתי נזהר עם היילייטס מהליגה הסינית.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1143 לייקים

הוא נחשב "מקומי" עם ההגדרות הנפלאות האלה?!?
חוזה דומינגס
קיבל.ה  15 לייקים

אם הוא חותם הוא הולך להיות השחקן ה20 בסגל העונה לא כולל שחרורים..... (גף וויטי וכיוצב)
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

מילפורד כתב: 06 מרץ 2024, 15:37 הוא נחשב "מקומי" עם ההגדרות הנפלאות האלה?!?
כן. שחק בנבחרות הצעירות
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

כן כן כן בבקשה, אחלה ישראלי שבעולם בעמדה שקשה למצוא ואנחנו צריכיםץף, להתחתים לכמה שנים קדימה

ReDroRed
קיבל.ה  21 לייקים

אולי אליו התכוונו כשכתבו שעופר ינאי דיבר עם אבא של שחקן ישראלי
:rofl:
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

אדלשטיין אמר בשידור היום שהוא לא מוכן להגיע.
מקווה 'הוא דיבר שטויות.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

רדנקו כתב: 08 מרץ 2024, 18:56 אדלשטיין אמר בשידור היום שהוא לא מוכן להגיע.
מקווה 'הוא דיבר שטויות.

הוא דיבר על טי ג'יי קליין שחתום באילת.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

ארבעת המופלאים כתב:
רדנקו כתב: 08 מרץ 2024, 18:56 אדלשטיין אמר בשידור היום שהוא לא מוכן להגיע.
מקווה 'הוא דיבר שטויות.

הוא דיבר על טי ג'יי קליין שחתום באילת.
תמונהככה זה כשרואים משחק אחרי שההשפעה של הריטלין פגה.

גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

גביזון כתב:ועדיין אין תשובה.

אז ביורוקאפ זה כבר לא רלוונטי
הפועל לא נבנתה נכון מתחת לסל, זלמנסון לא ייקח לך ריבאונד באירופה, לא הורד, לא אלכסנדר ולא גינת.
צריך לשנות גישה והבנה אם רוצים להתקדם ברמה.

הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

מכבי חוזרת מפיגור בחוץ של 16 נקודות ומנצחת את בכוכב האדום בלגרד, הם ניצחו כשניבו במשחק ענק ניצח עם 18 נקודות ולפחות 16 ריבאונדים כשלפחות 6 מהם ריבאונד התקפה, מכבי התנפלו על הכדורים בריבאונד כשהם היו בפיגור הזה ולא הפסיקו. מי אצלנו מתנפל על ריבאונד? אין שחקן אחד שמיועד או שיש לו אפיניות כלשהי לזה.
בתחילת העונה זה צרח, לא נבננו נכון בצבע לקבוצה שכיוננו אליה, אבל היי, יש לג'ייקובן עם מי לעשות פיק אנד רול.

הפוסט קיבל 2 לייקיםM-26-7KingAlpaca
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

גביזון כתב: 14 מרץ 2024, 22:14 מכבי חוזרת מפיגור בחוץ של 16 נקודות ומנצחת את בכוכב האדום בלגרד, הם ניצחו כשניבו במשחק ענק ניצח עם 18 נקודות ולפחות 16 ריבאונדים כשלפחות 6 מהם ריבאונד התקפה, מכבי התנפלו על הכדורים בריבאונד כשהם היו בפיגור הזה ולא הפסיקו. מי אצלנו מתנפל על ריבאונד? אין שחקן אחד שמיועד או שיש לו אפיניות כלשהי לזה.
בתחילת העונה זה צרח, לא נבננו נכון בצבע לקבוצה שכיוננו אליה, אבל היי, יש לג'ייקובן עם מי לעשות פיק אנד רול.

הם בנו קבוצה מפוצצת גבוהים, טובים יותר או פחות אבל עם נוכחות.
אצלינו, קייל, שהוא הגבוה הבכיר אפילו לא ידוע כאיזה ריבאונדר על.
נצטרך גבוה
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

אם אני פרנקו אני כל הזמן מתעסק באים לעצור את ניבו המפלץ הזה , זו בעיה להרבה קבוצות וכרגע אין לנו פתרונות למסה שלהם
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

זה הרבה על הרגלים של קבוצה, נכון שריבאונדרים טובים זה יתרון, אבל אם הקבוצה תצליח להטמיע הרגלים של סגירת שחקנים לריבאונד אין שום סיבה בעולם שהיריבות תיקחנה חצי ופחות מהכמויות שהן לוקחות היום.
מה שקרה מול בשיקטאש היה הזייה, בלב מסוים היה 17-17 בריבאונד התקפה שלהם וריבאונד הגנה שלנו. יש להם כאלה גבוהים מטורפים?? לא. פשוט מסתערים על ריבאונד התקפה כאילו אין מחר ואנחנו לא סוגרים טוב.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

הלך המומנטום כתב: 15 מרץ 2024, 12:56 זה הרבה על הרגלים של קבוצה, נכון שריבאונדרים טובים זה יתרון, אבל אם הקבוצה תצליח להטמיע הרגלים של סגירת שחקנים לריבאונד אין שום סיבה בעולם שהיריבות תיקחנה חצי ופחות מהכמויות שהן לוקחות היום.
מה שקרה מול בשיקטאש היה הזייה, בלב מסוים היה 17-17 בריבאונד התקפה שלהם וריבאונד הגנה שלנו. יש להם כאלה גבוהים מטורפים?? לא. פשוט מסתערים על ריבאונד התקפה כאילו אין מחר ואנחנו לא סוגרים טוב.
היתה התקפה אחת שלהם לקראת הסיום, שג'ייקובן לקח ריבאונד ברכות ושחקן שלהם פשוט לקח לו מהיד באסרטיביות
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

לא הפסדנו על ריבאונד.
הובלנו 21 הפרש. הפסדנו על רכות, חוסר משמעת וזריקה זין קולקטיבית.
בראש של זה - דני.
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

האדס כתב: 15 מרץ 2024, 15:01 לא הפסדנו על ריבאונד.
בראש של זה - דני.
כדאי מאוד שהשחקנים יקחו את המשחק הזה כשיעור , זה משהו שיכול לעזור לנו לזכות בתואר בעונה הזו
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

האדס כתב: 15 מרץ 2024, 15:01 לא הפסדנו על ריבאונד.
בראש של זה - דני.
הפסדנו על הרבה גורמים שאם אחד מהם היה נמנע כנראה שהיינו מנצחים:
1. ריבאונד הגנה
2. למנוע את הריצה המשוגעת שלהם בתחילת הרבע השלישי
3. שישה זרים מתוך שמונה קלעו 19 נקודות במצטבר
4. יותר מידי פוזשנים שלקחנו זריקות רעות
5. כשכבר חזרנו ל-12 הפרש לא השכלנו שוב להאט את הקצב ונתנו להם לרוץ

כנראה שמניעה של אחד מהחמישה (אולי יש יותר שאני לא זוכר), היה נותן לנו את המשחק.
שליחת תגובה