ריינשרייבר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1715 לייקים

לי אין בעיה ששרקו את מה ששרקו, כל עוד יש אחידות. וזה למרות שבמגרש עצמו חטפתי עצבים של החיים.
אחרי אתמול צריך לשבת לבדוק בפינצטה כל פנדל ופנדל. כי אם השוער סטה במ"מ צריך פנדל חוזר במידה והפנדל נעצר.
ואם ששחקנים נכנסים לרחבה לפני הזמן מצד הקבוצה שהבקיעה גם אז צריך פנדל חוזר וכו' וכו' וכו'
אם הולכים לקצה של הקצה ולדקויות של החוק שיילכו עד הסוף. ומצדי שמעכשיו כל פנדל יהיו 4 פנדלים חוזרים ויבדקו רבע שעה.

לגבי השיפוט עצמו במהלך המשחק, שוב - ריינשרייבר שפט טוב מאד. הפנדלים זו הוראה מלייבה שישב ב VAR
ריינשרייבר נתן להפועל אפילו קצת הנחות במשחק. מבחינת שיפוט נטו - ברמה גבוהה. הלוואי עוד כאלו.
צהובים במקום, לא קנה הצגות של סכנין, לא קנה גם הצגות של הפועל, לא חשש לשלוף אדום לשחקן שכבר יצא כאילו יש לו פטור ברגע שיצא...ועוד.

נ.ב - כל עניין הפנדל לא היה קורה אם בפעם השניה תוך 3 משחקים היינו נמנעים מלהכניס ממש לקראת הסיום את המגן הימני היחיד בסגל כדי ששוב יעשה את השטות התורנית.
די כבר עם זה. בכמה נקודות ושערים זה עוד יעלה לנו?
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 04 ינואר 2024, 08:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדונרקומן
האדס
קיבל.ה  2971 לייקים

אין אחידות ובעיקר שופטים עסוקים בלדפוק את הפועל.
ספציפית השופט הזה מזיין אותנו מאז דרבי פואד כדי לפצות על המתקפה שעבר מהצד הנאור של העיר.
אני בטוח שאם מישהו ישב עכשיו לבדוק את כל המשחקים שהוא שפט אותנו - הוא היה אנטי הפועל מובהק.
Ofir136
קיבל.ה  73 לייקים

וינסנט כתב: 04 ינואר 2024, 01:06
7even כתב: 03 ינואר 2024, 22:12 למה אתה מאשים אותו ולא את מי שהיה בואר?
(פפיר)
מסתבר שזה לא היה פפיר בואר אלא עידן לייבה.
היה לי מוזר כי פפיר שופט מושפע אבל לא זכור לי שדפק אותנו, לייבה לעומת זאת שונא הפועל מוצהר, היה משחק לא מזמן שהוא דפק אותנו חזק לא זוכר איזה (ועוד אחרים כנראה.
לא זכור שפפיר דפק אותנו? הוא צריך להיות מסומן בבלומפילד עד סוף הקריירה שלו על מה שהוא עשה לנו בגמר גביע
האדס
קיבל.ה  2971 לייקים

אין באמת שופט שלא דפק אותנו מאז שהפכנו לבני יהודה. זה חלק מהמחיר שאוהדים חוגגים 18 נק׳ בסיבוב.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1715 לייקים

האדס כתב: 04 ינואר 2024, 08:25 אין אחידות ובעיקר שופטים עסוקים בלדפוק את הפועל.
ספציפית השופט הזה מזיין אותנו מאז דרבי פואד כדי לפצות על המתקפה שעבר מהצד הנאור של העיר.
אני בטוח שאם מישהו ישב עכשיו לבדוק את כל המשחקים שהוא שפט אותנו - הוא היה אנטי הפועל מובהק.
איך הוא זיין אותנו אתמול אם הוא שרק לנו לפנדל גבולי ופסילת הפנדלים הגיעה מלייבה?
יחד, רק יחד! :heart:
האדס
קיבל.ה  2971 לייקים

כי הוא נתן לסכנין מיליארד פנדלים חוזרים על משהו שאף אחד לא שורק בארץ.
כנראה שאם בלוריאן לא מציל לנו את התחת לא היית כל כך עדין כלפי האירוע הזה.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

במשחק נגד בני סכנין אמש קיבלה הפועל תל אביב בדקה ה-50 שלפי הוועדה "אין מדובר באירוע ודאי וברור ולכן לא נדרשה התערבות שופט המסך לביטול בעיטת העונשין לזכות הפועל ת"א". בתוספת הזמן שני פנדלים לטובת בני סכנין נבעטו מחדש ולפי הוועדה "בצדק נפסקו פעמיים בעיטות עונשין חוזרות לזכות בני סכנין. השוער חייב לעמוד עם לפחות רגל אחת על, מאחורי או מעל קו השער בזמן הבעיטה. בשתי הבעיטות השוער ביצע הפרה. כמו כן ובהתאם לחוקה, בהפרה שנייה באותו המשחק חובה להניף כרטיס צהוב לשוער"

ברור שזה לפי הספר, אבל בואו תעברו על כל הפנדלים העונה ותבדקו בכמה מהם השוער התנהג כדת וכדין
נחמד שבוקר אחד בחצי שנה החלטתם לבדוק את העניין בפנדלים של זובאס- פעמיים!
בפורים תתחפשו לגרמנים.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
El dudernio
קיבל.ה  1271 לייקים

האדס כתב: 04 ינואר 2024, 08:33 כי הוא נתן לסכנין מיליארד פנדלים חוזרים על משהו שאף אחד לא שורק בארץ.
כנראה שאם בלוריאן לא מציל לנו את התחת לא היית כל כך עדין כלפי האירוע הזה.
בזיון שהביאו את בלוראין אפילו לו בלם 6 בהפועל ב"ש... חן סול הזה הורס אותנו.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

תובע ההתאחדות לכדורגל, עו"ד ניר רשף, החליט להעמיד לדין משמעתי מספר קבוצות בליגת העל בעקבות אירועי המחזור האחרון. במוקד, הפועל תל אביב תעמוד לדין בגין התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים, בני סכנין בגין התפרעות, תגרה ותקיפה ובית”ר ירושלים בגין קריאות גזעניות.

על מה?
L.S
קיבל.ה  605 לייקים

dino כתב: 09 ינואר 2024, 10:40 תובע ההתאחדות לכדורגל, עו"ד ניר רשף, החליט להעמיד לדין משמעתי מספר קבוצות בליגת העל בעקבות אירועי המחזור האחרון. במוקד, הפועל תל אביב תעמוד לדין בגין התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים, בני סכנין בגין התפרעות, תגרה ותקיפה ובית”ר ירושלים בגין קריאות גזעניות.

על מה?
לא שאני נגד פירוטכניקה, אבל איך זה שמכבי חיפה לא עומדת לדין על מה שהיה במשחק מולנו?
שליחת תגובה