עופר ינאי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

זה חוקי?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
בני12
קיבל.ה  861 לייקים

KingAlpaca כתב: 04 דצמבר 2023, 18:46 זה חוקי?
חיפה ומכבי כבר עשו את זה בכדורגל.
מחזירים למנוי את הכסף וביי
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

תודה
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
oleg neduda
קיבל.ה  1397 לייקים

עשה לי את הערב
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

עם כמות האותיות הקטנות מאחורי המנוי קשה לי להאמין שהקבוצות בכלל יכולות לעשות משהו שהוא לא חוקי

ומציע שהמועדון ישדך את אותם סוררים להתנדבות כלשהי עם משפחות השכול מהמשטרה כתנאי, שלפחות יצא משהו חיובי מהעניין
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1018 לייקים

במשחק הבא נשמע את השיר האלמותי ״הנהלה זונה״, כי פגעו להם ב״חופש הביטוי״.
מי שמקלל את ההנהלה בעקבות המהלך הזה לא פחות גרוע מהאנשים שעשו את מה שעשו אתמול.
הפוסט קיבל לייק אחדranjef
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1018 לייקים

D&3 כתב: 04 דצמבר 2023, 19:02 עם כמות האותיות הקטנות מאחורי המנוי קשה לי להאמין שהקבוצות בכלל יכולות לעשות משהו שהוא לא חוקי

ומציע שהמועדון ישדך את אותם סוררים להתנדבות כלשהי עם משפחות השכול מהמשטרה כתנאי, שלפחות יצא משהו חיובי מהעניין
שישדך אותם לבית״ר ומכבי!!
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1050 לייקים
יצירת קשר:

אני לא מצליח להבין מה הקשר לטקסי זיכרון.
ואם הגועל נפש הזה יהיה מחוץ לטקסים זה בסדר? עסקים כרגיל?
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenהוקיץ'
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1772 לייקים

אסור לזה להסתיים פה.
שכל מי ששר שואה ל X שיורחק לצמיתות.
תאמינו לי שיש מספיק כאלו שעומדים בתור לעשות מנוי במקום החלאות האלו.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדranjef
Hapoel_manga
קיבל.ה  241 לייקים

האם מישהו מותיקי הארגון הוציא הודעת גינוי לביזיון של המפגרים מאתמול?
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

שני חברי הנהלה של הפועל בחקירה משטרתית מהצהריים. כל הכבוד לכל הנוגעים בדבר.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

כרגיל, משטרע
האדום הצורר:
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
רק הפועל
קיבל.ה  1510 לייקים

מקווה שלפחות מביאים להם משהו לאכול
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3806 לייקים

Hapoel_manga כתב: 04 דצמבר 2023, 20:57 האם מישהו מותיקי הארגון הוציא הודעת גינוי לביזיון של המפגרים מאתמול?
זה כמו שתשאל אם אבו מאזן גינה את החמאס.
הפוסט קיבל 2 לייקיםליאור א.גביזון
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

האדום הצורר כתב: 04 דצמבר 2023, 21:18 שני חברי הנהלה של הפועל בחקירה משטרתית מהצהריים. כל הכבוד לכל הנוגעים בדבר.
למי כל הכבוד למשטרה ? על זה שעיכבה 2 חברי הנהלה ?
נערך לאחרונה על ידי ofri ב 04 דצמבר 2023, 22:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  896 לייקים

רגע רגע רגע, נעצרו או נחקרים מהצהריים?
יש איזה מקור לאסקלציית השמועות?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

סומך כתב: 04 דצמבר 2023, 22:26 רגע רגע רגע, נעצרו או נחקרים מהצהריים?
יש איזה מקור לאסקלציית השמועות?
...
נערך לאחרונה על ידי ofri ב 04 דצמבר 2023, 22:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

רדפוקס כתב: 04 דצמבר 2023, 22:16
Hapoel_manga כתב: 04 דצמבר 2023, 20:57 האם מישהו מותיקי הארגון הוציא הודעת גינוי לביזיון של המפגרים מאתמול?
וואי אלוהים סתום כבר את הפה יא אידיוט.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3806 לייקים

האדום הצורר כתב: 04 דצמבר 2023, 22:39
וואי אלוהים סתום כבר את הפה יא אידיוט.
רמה גבוהה כהרגלך.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1018 לייקים

בוואן כתוב שאחד מהמעוכבים הוא אדם שיש לו צו הרחקה מהמגרשים.
אני לא מצליח להבין, אם הרחקתם מישהו ואתם לא אוכפים את זה, אתם בונים על זה שהוא מיוזמתו האישית לא יגיע למגרשים?
ranjef
קיבל.ה  710 לייקים

סוף סוף מהלך שרמי לא העז לעשות מעולם.
תותח.
רק שיעמדו בזה ללא חזרה של האנשים האלה. אני אפילו לא קורא להם אוהדים. הפועל לא צריכה כאלה טינופות אצלה. רק לחשוב על הפגיעה בילדים של השוטר שנרצח שהיו שם ושמעו את זה.
יאללה לכו, ממילא עשיתם רק נזק להפועל, ולא רק עכשיו. יש מלא אוהדי הפועל (כאלו שלא פוגעים במועדון) שרק רוצים לבוא לעודד ואין להם כרטיס.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
Ron.T
קיבל.ה  327 לייקים

הלך המומנטום כתב: 04 דצמבר 2023, 22:52 בוואן כתוב שאחד מהמעוכבים הוא אדם שיש לו צו הרחקה מהמגרשים.
אני לא מצליח להבין, אם הרחקתם מישהו ואתם לא אוכפים את זה, אתם בונים על זה שהוא מיוזמתו האישית לא יגיע למגרשים?
מה אתה רוצה שיעשו להם? שיצלמו אותם לפני דגל ישראל וישלחו לצל תמונות שלהם מתא מעצר במעצר מנהלי? הם לא ביצעו שום עבירה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

אבל אבו מאזן גינה את החמאס...
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3806 לייקים

teknoboy כתב: 04 דצמבר 2023, 23:18
לא רוצה להרוס פה את הדיון אז אני רק אומר שזאת הגדרה קצת מרחיבה לגינה ( "...פעולות החמאס אינן מייצגות את העם הפלסטיני") וגם על זה הוא התחרט ומחק את ההודעה מהר.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

רדפוקס כתב: 04 דצמבר 2023, 23:23
לא רוצה להרוס פה את הדיון אז אני רק אומר שזאת הגדרה קצת מרחיבה לגינה ( "...פעולות החמאס אינן מייצגות את העם הפלסטיני") וגם על זה הוא התחרט ומחק את ההודעה מהר.
תרגיש חופשי להסביר את זה לאתר השמאל הידוע ערוץ 14.
השמאלנים הצבועים האלה גם טוענים שהמשפט שאתה מצטט הוא רק חלק מההודעה שלו (החלק שגם נמחק אחר כך) שהופיע בנוסף לגינוי אלימות נגד אזרחים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
עידן סרור
קיבל.ה  190 לייקים

7even כתב: 04 דצמבר 2023, 05:14 ההודעה של עופר ינאי מאכזבת, חייב לומר. רק מי שיבזה טקסים?
מה עם שירי שואה ודומיהם שהפכו כבר לחלק מהז'רגון פה ביציעים שלנו?

7.10 היה יום שחור אבל נתן לנו פתח להיכנס באמאמא של הטרוריסטים ולנקות את השטח.
אני באמת לא רואה הבדל. ההם טרוריסטים כלפי מדינה ותושביה ופה טרוריסטים כלפי מועדון וקהל אדיר.
כמו צה"ל, גם לעופר ינאי יש את הכוח והמשאבים להיכנס באמאמא שלהם ולהתחיל להרחיק אוהדים ל צ מ י ת ו ת.
אם הוא לקח על עצמו קנס גבוה מאד לפני חודשיים וקצת, נטו בשביל להעביר מסר... הוא יכול בהחלט להתחיל להעיף פה אוהדים הביתה ושלא יראו יותר את הדרייב אין או מגרש חוץ לעולם.
בקרוב בכדורגל.

אני רוצה שכל מי ששר שירי שואה אחרי השואה שעברנו ב 7.10 שיעוף מיציעי הפועל לצמיתות. For Life
שהדרך היחידה שלו חזרה למגרשים תהיה רק אם יקים לו קבוצה וישיר שם מה שבא לו.
חבורה של טרוריסטים גזענים מסריחים ומבחילים. פשוט המיץ של הזבל. להקיא עליהם.
חבר טוב מאוד שלי מהבית כבר למעלה מחודש נלחם בעזה בלב החזית,
כשאנחנו חולקים יחד כיסא במשחקים של הפועל אנחנו נורא אוהבים לשיר שתהיה שואה למכבי(מה לעשות, טרללת).

אתה אומר שהוא טרוריסט(חמאסניק)?
נו מילא אם זה הוא עוד יוכל לחיות,
אבל בעצם לדעתך הדרך היחידה שלו להכנס למשחק של הפועל בעתיד היא למות בעזה, להיות מוזכר בטקס הנצחה על המגרש, אך הפעם בתארי גיבור ישראל?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3806 לייקים

teknoboy כתב: 04 דצמבר 2023, 23:53
רדפוקס כתב: 04 דצמבר 2023, 23:23

תרגיש חופשי להסביר את זה לאתר השמאל הידוע ערוץ 14.
השמאלנים הצבועים האלה גם טוענים שהמשפט שאתה מצטט הוא רק חלק מההודעה שלו (החלק שגם נמחק אחר כך) שהופיע בנוסף לגינוי אלימות נגד אזרחים.
אין שום סתירה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

איבדת אותי, אבל לא נראה לי שראוי להמשיך את זה פה.
אם ממש חשוב לך שאני אבין אותך, אפשר במקום אחר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1772 לייקים

עידן סרור כתב: 05 דצמבר 2023, 00:12
7even כתב: 04 דצמבר 2023, 05:14 ההודעה של עופר ינאי מאכזבת, חייב לומר. רק מי שיבזה טקסים?
מה עם שירי שואה ודומיהם שהפכו כבר לחלק מהז'רגון פה ביציעים שלנו?

7.10 היה יום שחור אבל נתן לנו פתח להיכנס באמאמא של הטרוריסטים ולנקות את השטח.
אני באמת לא רואה הבדל. ההם טרוריסטים כלפי מדינה ותושביה ופה טרוריסטים כלפי מועדון וקהל אדיר.
כמו צה"ל, גם לעופר ינאי יש את הכוח והמשאבים להיכנס באמאמא שלהם ולהתחיל להרחיק אוהדים ל צ מ י ת ו ת.
אם הוא לקח על עצמו קנס גבוה מאד לפני חודשיים וקצת, נטו בשביל להעביר מסר... הוא יכול בהחלט להתחיל להעיף פה אוהדים הביתה ושלא יראו יותר את הדרייב אין או מגרש חוץ לעולם.
בקרוב בכדורגל.

אני רוצה שכל מי ששר שירי שואה אחרי השואה שעברנו ב 7.10 שיעוף מיציעי הפועל לצמיתות. For Life
שהדרך היחידה שלו חזרה למגרשים תהיה רק אם יקים לו קבוצה וישיר שם מה שבא לו.
חבורה של טרוריסטים גזענים מסריחים ומבחילים. פשוט המיץ של הזבל. להקיא עליהם.
חבר טוב מאוד שלי מהבית כבר למעלה מחודש נלחם בעזה בלב החזית,
כשאנחנו חולקים יחד כיסא במשחקים של הפועל אנחנו נורא אוהבים לשיר שתהיה שואה למכבי(מה לעשות, טרללת).

אתה אומר שהוא טרוריסט(חמאסניק)?
נו מילא אם זה הוא עוד יוכל לחיות,
אבל בעצם לדעתך הדרך היחידה שלו להכנס למשחק של הפועל בעתיד היא למות בעזה, להיות מוזכר בטקס הנצחה על המגרש, אך הפעם בתארי גיבור ישראל?
גם חברים שלי שם...וקרובי משפחה שלי פותחים פירי מנהרות as we speak... ולחבר טוב נהרג בן שם...ואני אישית כבר תרמתי בסביבות העשרות אלפי שקלים לחיילים.
אז בתור התחלה אין לך מה לנפנף בזה כקלף מיקוח בדיון הזה כאילו זה נותן לך הנחה בנושא הזה.

נקסט...

וכן, גם אם אח שלי היה לוחם והיה שר שירי שואה הייתי רוצה אותו מחוץ ליציע עוד הרבה לפני ה 7.10.
לא ביקשנו ממך להתנדב עבור קשישים וניצולי שואה 15 שעות בשבוע ביקשנו ממך להיות בנאדם. תגיד, זה באמת כזה קשה?
יש סיבה שמאות אנשים שורקים לכם בוז כשאתם שרים את המשפט הבזוי הזה. הקהל הזה הוא מדהים גם בלי שירים כאלו (ויש שיגידו שהוא מדהים גם בלעדיכם...)

תקלל, תצרח, תאחל לשופט ולשחקני היריבה מה שבא לך.
יש גבולות שכל אדם שפוי בראשו ובמוחו לא אמור לחצות. בטח כשמדובר בבני העם שלו שעברו את זה.
כשנותנים הנחה על זה, מקבלים לפנים השפלות בדקות דומיה וטקסים שונים. המרחק בין השניים מאד קצר כפי שאולי נוכחת השבוע.

חבל מאד שצריך להסביר לך את זה ואתה לא מסוגל להבין את זה לבד על אחת כמה וכמה אם יש לך חבר לוחם שראה זוועה או 2 לאחרונה.

יום טוב, חבר. מקווה שתתפכח יום אחד.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל 2 לייקיםranjefפומפה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

למי הצבעת בבחירות האחרונות?
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1018 לייקים

Ron.T כתב: 04 דצמבר 2023, 23:07
הלך המומנטום כתב: 04 דצמבר 2023, 22:52 בוואן כתוב שאחד מהמעוכבים הוא אדם שיש לו צו הרחקה מהמגרשים.
מה אתה רוצה שיעשו להם? שיצלמו אותם לפני דגל ישראל וישלחו לצל תמונות שלהם מתא מעצר במעצר מנהלי? הם לא ביצעו שום עבירה.
אם יש אדם שמורחק מהמגרשים, שיתייצב בתחנת משטרה בכל משחק של הקבוצה שלו ויהיה שם חצי שעה וישוחרר.
עכשיו מה יעשו עם ההוא שמורחק מהמגרשים, יתנו לו עוד שלושה חודשים מחוץ למגרשים? זה פשוט מגוחך.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  409 לייקים

שלילת מנוי (עד שיתנצלו) וגם מעצר משטרתי זה ממש לא מספיק בעיניי.
זו אחריות של ההנהלה של הפועל לעשות את הצעדים הבאים:
א. לפרסם את שמם ותמונתם ברבים
ב. להעביר כל מידע שיש עליהם (לרבות צילומי אבטחה ממשחקים קודמים) למשטרת ישראל ולמינהלת הליגה
ג. להצהיר שלא תורשה כניסתם למשחקי הקבוצה יותר (לא במנוי, לא ברכישת כרטיס רגיל, לא בהתפלחות)
ד. לבקש ממינהלת הליגה (כן כן) עזרה במיגור רשימה של תופעות מבזות שמתרחשות במשחקים שלנו (קריאות שואה, אלימות משטרתית, קריאות נגד המשטרה, זריקת חפצים למגרש, איומים על שחקני היריבה, אבוקות - כן כן)
ה. הכי חשוב - לתבוע אותם בתביעה אזרחית על פגיעה במוניטין ואובדן הכנסות
ו. לארגן בקביעות דגלי ישראל ביציעים של הפועל, לצד דגלי הפועל (כן כן... עשרות אוהדי הפועל נפלו חלל במלחמה רק לפני חודשיים, ועדיין נופלים בעזה, אבל אי אפשר להניף דגל ישראל ביציעים מסוימים...)

אין למועדון הזה תקומה אם ההנהלות בכדורגל ובכדורסל לא יתחילו לזוז. אין. המועדון הזה יימחק תוך 15 שנה אם לא נקיא מתוכנו את הזבל הזה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 4 לייקים7evenאדום ותיקאדוםofer23
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1281 לייקים

שכחת להרוס להם את הבתים ולהגלות את המשפחות שלהם.
הפוסט קיבל 3 לייקיםNatiKingAlpacaאדום אש
oleg neduda
קיבל.ה  1397 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 05 דצמבר 2023, 08:49 שלילת מנוי (עד שיתנצלו) וגם מעצר משטרתי זה ממש לא מספיק בעיניי.
ב. להעביר כל מידע שיש עליהם (לרבות צילומי אבטחה ממשחקים קודמים) למשטרת ישראל ולמינהלת הליגה
ג. להצהיר שלא תורשה כניסתם למשחקי הקבוצה יותר (לא במנוי, לא ברכישת כרטיס רגיל, לא בהתפלחות)
ד. לבקש ממינהלת הליגה (כן כן) עזרה במיגור רשימה של תופעות מבזות שמתרחשות במשחקים שלנו (קריאות שואה, אלימות משטרתית, קריאות נגד המשטרה, זריקת חפצים למגרש, איומים על שחקני היריבה, אבוקות - כן כן)
ו. לארגן בקביעות דגלי ישראל ביציעים של הפועל, לצד דגלי הפועל (כן כן... עשרות אוהדי הפועל נפלו חלל במלחמה רק לפני חודשיים, ועדיין נופלים בעזה, אבל אי אפשר להניף דגל ישראל ביציעים מסוימים...)

אין למועדון הזה תקומה אם ההנהלות בכדורגל ובכדורסל לא יתחילו לזוז. אין. המועדון הזה יימחק תוך 15 שנה אם לא נקיא מתוכנו את הזבל הזה.
הלכת רחוק. כתבתי את זה באשכול אחר - בלי קשר לעובדה שמדובר באירוע באמת בזוי ודוחה, אני לא מכיר חוק שאוסר לקלל משטרה ביציע. בגלל זה גם ההתנהלות של המשטרה פה יותר מזכירה התנהלות של צפון קוריאה מאשר של מדינה דמוקרטית.
כן צריך לגנות בתוקף, לשלול מנוי ולעשות את כל מה שאפשר כדי שהחלאות האלה לא ייכנסו למשחקים, אבל זה הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםתבוראדום אש
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

אשכרה אנשים פה איבדו פורפוציות שתו כוס מים קרה ותירגעו . ואין שום סיבה שבעקבות המקרה המשטרה תתחיל לעשות לעשות מעצרי שווא אנחנו עדיין בדגש על העדיין חיים בדמוקרטיה .
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  409 לייקים

לא הלכתי רחוק. אבל אני מוכן להסתפק בפרסום השמות והתמונות של החלאות האלו, ובכך שהמועדון יגיש נגדם תביעה אישית.
אסור לטאטא ולהחליק את זה הפעם, הנזק הוא עצום. אם ההנהלה תסתפק בשלילת מנוי, זה ימשיך לקרות, כל השנאה והאלימות הזו.
ואז נקבל גם אלימות בחזרה - וכמו ששרפו את חודורוב יקומו עבריינים של קבוצה אחרת ושוב ישרפו לנו, וגם יגיעו למצב שירצחו אוהדי הפועל (לאו דווקא מהאולטראס).

אישית, זו פעם ראשונה בחיים שלי שאני אשכרה מתבייש ממש להיות מזוהה (בקרב חברים, משפחה וכו') עם הפועל.
ואני מאד לא רוצה שהילדים שלי יהיו מחוברים איכשהו להפועל.
אם לא ינקטו בצעדים אמיתיים כדי להספיק את הביזיון הזה של האולטראס, הקבוצה הזו תימחק, אין לה ככה זכות קיום כבר לצערי. הפועל אולטראס.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
Ron.T
קיבל.ה  327 לייקים

הלך המומנטום כתב: 05 דצמבר 2023, 07:42
Ron.T כתב: 04 דצמבר 2023, 23:07
אם יש אדם שמורחק מהמגרשים, שיתייצב בתחנת משטרה בכל משחק של הקבוצה שלו ויהיה שם חצי שעה וישוחרר.
עכשיו מה יעשו עם ההוא שמורחק מהמגרשים, יתנו לו עוד שלושה חודשים מחוץ למגרשים? זה פשוט מגוחך.
בשביל דבר כזה לדעתי צריך הרשעה בבית משפט, מה שהם כנראה לא ישיגו, כי לא בוצעה פה שום עבירה פלילית.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  779 לייקים

היציאה מפורפורציות הזאת כן זה הכי לשחק לידיים של שונאי הפועל. נכון זה דוחה וזה בזוי, טוב עשה המועדון שהוקיע את זה פומבית ואני בעד הכיוון של שלילת מנויים, וגם אוהב את הרעיון של לאפשר להם לבקש מחילה פומבית ושנקבל אותה. אבל זהו, חלאס, להיות מגעיל ודוחה בצורה יוצאת דופן זה עדיין פחות חמור מאלימות כלפי שחקנים למשל -לא ראינו קרנבל כזה אחרי שאוהדי מכבי תקפו שחקנים ואנשי מועדון בדרבי גמר, נכון? מדובר בכ50 אנשים שחיים על התשומת לב הזאת, כך שהקרנבל במקום להעלים את התופעה סביר להניח שיעצים אותה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
ofer23
קיבל.ה  32 לייקים

מזכירים פה שוב ושוב את המילה פרופורציות ודומיה.
אז הנה פרופורציות:
העובדה שיש אוהד שהפר צו הרחקה נגדו מראה שצריך לנקוט באכיפה קשה יותר נגד אוהד שכזה שמצפצף על החוק. שייחקר, שיישאר במעצר - הכל בסדר. הוא לא נחקר במנהרות של החמאס, הוא לא נחקר בתת תנאים אנושיים - בניגוד לחטופים, ואילולא אותם שוטרים חללים מה-7 לאוקטובר, שאותו אוהד יחד עם קבוצת אוהדים נוספת (שקיבלה פינוקים והטבות מצד המועדון מסוג של כרטיסים ״בהגרלות״ וכו), אשר באופן בלתי נסבל שרו שירי נאצה על שוטרים אל מול בני משפחות של אותם שוטרים חללים - אז אילולא גבורתם של אותם שוטרים חללים, היו לנו עכשיו הרבה יותר אזרחים חטופים,ֶשמוחזקים בתת תנאים אנושיים (במקרה הפחות נורא) ועוברים התעללויות קשות (במקרה היותר נורא).
פרופורציות

Sent from my iPad using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1050 לייקים
יצירת קשר:

oleg neduda כתב: 05 דצמבר 2023, 10:52
קפטן ג'ק כתב: 05 דצמבר 2023, 08:49 שלילת מנוי (עד שיתנצלו) וגם מעצר משטרתי זה ממש לא מספיק בעיניי.

הלכת רחוק. כתבתי את זה באשכול אחר - בלי קשר לעובדה שמדובר באירוע באמת בזוי ודוחה, אני לא מכיר חוק שאוסר לקלל משטרה ביציע. בגלל זה גם ההתנהלות של המשטרה פה יותר מזכירה התנהלות של צפון קוריאה מאשר של מדינה דמוקרטית.
כן צריך לגנות בתוקף, לשלול מנוי ולעשות את כל מה שאפשר כדי שהחלאות האלה לא ייכנסו למשחקים, אבל זה הכל.
אין אף חוק שאוסר על טמטום קיצוני. אבל כל מי שמתעקש להיות מטומטם אנטי-חברתי בחברתם של בני אדם אחרים צריך להבין שיש לזה גם השלכות ושלפעמים מישהו (בניגוד לחוק) ייתן לך על זה בוקס בפרצוף (מטאפורי או לא).

ומה שהכי חשוב - גם אין שום חוק שאוסר עלינו ועל המועדון לעשות מה שביכולתנו כדי שהאנשים האלו יממשו את יכולתם המוכחת (והחוקית) להיות אידיוטים גועליים ודוחים במקום אחר.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
שליחת תגובה