ברכות בתשלום בבלומפילד

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

אולי אני היחיד שזה מפריע לו. אבל מדובר בעיניי בבושה ענקית. משהו שאמור להיות פתוח לכולם, שלא עולה אפילו אגורה למועדון - גובים עליו 500 שקל, מחיר הזיה.

מבחינה מוסרית זה בעיניי לא נכון, בלשון המעטה. לא קהילתי, לא חברתי. אבל נניח שאני מחבק עצים מטומטם.
אפילו מהבחינה הכי תועלתנית-קפיטליסטית, ילד שמקבל ברכה ביומולדת במחצית בבלומפילד זה משהו שהכי מחבר אותו למועדון לעשרות שנים קדימה. למה להגביל את זה רק להורים שמוכנים לזרוק על זה 500 שקל?!
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםקירקגורRed Wolf
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

הפועל כתב: 21 ספטמבר 2023, 17:48 אולי אני היחיד שזה מפריע לו. אבל מדובר בעיניי בבושה ענקית. משהו שאמור להיות פתוח לכולם, שלא עולה אפילו אגורה למועדון - גובים עליו 500 שקל, מחיר הזיה.

מבחינה מוסרית זה בעיניי לא נכון, בלשון המעטה. לא קהילתי, לא חברתי. אבל נניח שאני מחבק עצים מטומטם.
אפילו מהבחינה הכי תועלתנית-קפיטליסטית, ילד שמקבל ברכה ביומולדת במחצית בבלומפילד זה משהו שהכי מחבר אותו למועדון לעשרות שנים קדימה. למה להגביל את זה רק להורים שמוכנים לזרוק על זה 500 שקל?!
אני אישית לא רואה בזה כמשהו פסול, אבל מבין לגמרי את מה שאתה כותב
בכל מקרה, לא חושב שברכה במחצית קיים גם בחינם אצלנו או בקבוצות אחרות, כך שבעיני לדרוש על זה תשלום כדי לנסות להגדיל הכנסות זה בסדר
מצד שני לא חושב שזה ככה או ככה ייצר הכנסה מעבר לזניחה מאוד, אז אולי זה באמת מיותר
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  587 לייקים

oleg neduda כתב: 21 ספטמבר 2023, 17:52
הפועל כתב: 21 ספטמבר 2023, 17:48 אולי אני היחיד שזה מפריע לו. אבל מדובר בעיניי בבושה ענקית. משהו שאמור להיות פתוח לכולם, שלא עולה אפילו אגורה למועדון - גובים עליו 500 שקל, מחיר הזיה.

בכל מקרה, לא חושב שברכה במחצית קיים גם בחינם אצלנו או בקבוצות אחרות, כך שבעיני לדרוש על זה תשלום כדי לנסות להגדיל הכנסות זה בסדר
מצד שני לא חושב שזה ככה או ככה ייצר הכנסה מעבר לזניחה מאוד, אז אולי זה באמת מיותר
אם זה באמת עולה 500 שקל, ובכל משחק יש במחצית לפחות איזה 10 ברכות, זה דווקא לא כל כך זניח.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1696 לייקים

הרעיון חמוד. העובדה שזה עולה יותר ממשהו סמלי (100 שקל אם אני מגזים...) רק מגחיכה את המועדון.
אנשים מחפשים לחסוך כל שקל בימינו ובהפועל רוצים מחיר של חצי מנוי בשער 7 בשביל לעלות עם קאיונדו לדשא.

האמת בשביל הפרנציפ אולי שכולם יבקשו לעלות איתו, ואם אי אפשר אז נגיד שמוותרים.
יחד, רק יחד! :heart:
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

Shacham כתב: 21 ספטמבר 2023, 17:58

אם זה באמת עולה 500 שקל, ובכל משחק יש במחצית לפחות איזה 10 ברכות, זה דווקא לא כל כך זניח.
ברור, רק שאני לא רואה איך דוחפים 10 ברכות במחצית, ויותר מזה - איפה ימצאו כל שבוע 10 פראיירים שישלמו 500 שקל לברכה.
לדעתי יהיו אולי כמה עשרות בודדים כל השנה, וזה גרושים.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  587 לייקים

oleg neduda כתב: 21 ספטמבר 2023, 18:26
Shacham כתב: 21 ספטמבר 2023, 17:58

ברור, רק שאני לא רואה איך דוחפים 10 ברכות במחצית, ויותר מזה - איפה ימצאו כל שבוע 10 פראיירים שישלמו 500 שקל לברכה.
לדעתי יהיו אולי כמה עשרות בודדים כל השנה, וזה גרושים.
אני מדבר על מה שהיה עד עכשיו.
ממה שאני זוכר בשנים הקודמות, במחצית במשחקי בית היו 10 ברכות לפחות אם לא יותר. לא יודע אם המחיר גם אז עלה 500.
shaharot
קיבל.ה  406 לייקים

זה לא חדש ותמיד לקחו על זה כסף(שמישהו יתקן אותי אם אני טועה)
לא יודע אם 500 אבל מנחש שלא פחות מ250 שקל
זה עובד ככה בכל מקום בעולם.. למה שזה יהיה בחינם?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  993 לייקים

זה גם מגוחך. שימו לב איך לפני כל דרבי / ביתר פתאום יש מלא ימי הולדת לאוהדי הפועל.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

אני מאד מאד בספק שזה עובד ככה "בכל מקום בעולם". גם אם כן, זה גועל נפש ולא צריך לקרות. זה אשכרה גזל מהקהילה על כלום, וכאמור, הכמה עשרות אלפי שקלים שזה מכניס לא שווים את זה בכלל, אפילו בראייה הכי קפיטליסטית חזירית ותועלתנית.

וסתם בשביל הכיף בדקתי בגוגל ומצאתי שארסנל וטורונטו רפטורס לא לוקחים כסף עבור ברכת יום הולדת במחצית. אני חושב שאפשר להסכים שאלו לא מועדונים זניחים. ככה שבטוח שזה לא ככה בכל מקום, ואין סיבה לא להיות חלק מהמועדונים שלא מתייחסים לזה בתור מקור לשאוב כסף מאוהדים שרוצים לעשות טוב לילדים שלהם ולחבר אותם למועדון
הפוסט קיבל לייק אחדקירקגור
בני12
קיבל.ה  847 לייקים

ועדיין, מה חדש?
זאת העלות כבר כמה שנים
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

אז אם זה היה כבר בשנים קודמות אז אסור לכתוב שזה לא בסדר?
אני בכל מקרה גיליתי את זה רק עכשיו. אני לא אופתע אם הרבה אוהדים לא מודעים לזה, כמוני
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

זאת בעיה תרבותית שהיא נחלת ישראל כבר שנים רבות וזה מתבטא בהרבה תחומים
זה גם בארגון ימי הולדת לילדים שהפך לסוג של אירוע עם מוזמנים וכך גם עסקים שמנצלים את העניין.
אנחנו חברה חומרנית ומטומטמת בגדול.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

אגב, הבדל קטן
כשהיתה לנו בקיבוץ ״משימת בר מצווה״(כחלק מכמה חוגגים במקביל באותה שנה) הלכנו לאימון בבלומפילד של הפועל והצטלמנו עם השחקנים(בניהם כוכב כמו חיים רביבו)
ב0 שקלים.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

אגב בדקתי, מכבי כדורסל לוקחים 250 ש"ח. מכבי רגל לוקחים 400 ש"ח.
כלומר אפילו בסדטנרטים הגועליים של מי שכן עושה את זה, המחיר אצלנו מופרך ויותר יקר משני מועדונים שאיך לאמר, יש להם טיפה יותר ביקוש בשנים האחרונות.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  413 לייקים

הפועל כתב: 22 ספטמבר 2023, 09:06 אגב בדקתי, מכבי כדורסל לוקחים 250 ש"ח. מכבי רגל לוקחים 400 ש"ח.
כלומר אפילו בסדטנרטים הגועליים של מי שכן עושה את זה, המחיר אצלנו מופרך ויותר יקר משני מועדונים שאיך לאמר, יש להם טיפה יותר ביקוש בשנים האחרונות.
זה באמת לא מובן.איך אפילו בזה אנחנו מצליחים להיות הכי יקרים בליגה.מילא אם היינו מביאים תארים והשגים,אבל בעשור האחרון אפילו מכבי פתח תקווה לקחה יותר תארים מאיתנו
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  782 לייקים

מסכים מאוד עם פותח האשכול
אני לא בטוח שהדרך להתמודד עם התופעה היא לאפשר בחינם.
ההחלטה על המחיר מבוססת גם על הערכה של היצע וביקוש. אם זה היה בחינם, יש מצב שהייתי חוגג לחברים שלי כמה פעמים בשנה. מה גם שכל המחצית היו גומרים את הקהל עם הברכות האלה.
אני חושב ששווה לנסות להוריד את המחיר לאזור 250
שקל. זה ראוי וסביר.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

תשמע זה לא הנדסת טילים. מגבילים את זה רק למנויים, עושים הגרלה רנדומלית, רק לילדים מתחת לגיל 16 (זה מה שעושים בארסנל למשל), מגבילים לפעם בעונה.
אפשר לחשוב על פתרונות. כשרוצים. כשלא רוצים, ואתה מועדון ציני שסוחט כל שקל מהאוהדים שלו, אז אתה לוקח כסך
zionz

אני לא רואה בעיה ברצון של מועדון להרוויח. ברכה במחצית זו לא איזו זכות בסיסית של אוהדים שאסור לגבות עליה תשלום.
אבל דווקא משיקולי רווח כדאי למועדון לעשות דברים כאלו ואחרים לילדים בחינם או בתשלום סמלי. כל שקל שמועדון משקיע באוהדים בגילאים האלה יכול להגדיל את החיבור שלו למועדון ולהפוך לאלפי שקלים בעתיד כשימשיך להיות אוהד נאמן גם כבוגר.
זו לא רק בעיה של הפועל ולא רק בכדורגל. ראיה ארוכת טווח זה משהו נדיר פה
עובדיה
קיבל.ה  171 לייקים

זה לא משהו נורא, אבל זה ממש שכונה. זה לא נורא בגלל שאנחנו מיושרים על זה עם שאר הגדולות
שליחת תגובה