קול קורא לרמי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

אוהבים אותך, אתה עושה עבודה מדהימה, אבל אני מתריע עכשיו:

אין לנו ריבאונד
אין לנו מסה בצבע

אנא ממך, תחתים 4-5 (משאבת ריבאונד) כי בלי זה לא יהיה לנו מה למכור מול הגדולות בליגה ומול היריבות הבכירות ביורוקאפ.

את הורד אתה יכול להשאיר כזר שביעי (או אפילו להשאיל).
גם אם דני מתנגד, וחושב שזה מספיק, זה הרגע להתערב ולכפות עליו מהלך כזה.
מהלך שיכול לשנות את כל העונה.
בוא לא נשקוט על השמרים ונבכה על זה במהלך העונה.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל 4 לייקיםtadmoredגביזוןכוח עליוןASAFABADI
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

איפה הימים שלרמי לא רק שהיה יוזר בפורום הוא אף התפתה להגיב
הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

עוד לא ראית את הקבוצה משחקת אפילו דקה, על מה אתה מדבר?
הפוסט קיבל 3 לייקיםVinbavivx2Chegi
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

הדגל האדום כתב: 01 אוגוסט 2023, 08:18 עוד לא ראית את הקבוצה משחקת אפילו דקה, על מה אתה מדבר?
כל מי שמבין כדורסל, יודע על מה אני מדבר.
הורד לא יהפוך פתאום לחיית צבע, גם לא אלכסנדר. זלי לא יקבל פתאום רגליים זריזות. גם תומר לא יקח פתאום 10 ריבאונד הגנה למשחק.
על זה אני מדבר יקירי.
אין אלוהים.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

זה מה שמחכה לנו בחודשיים הקרובים?
וואו, תנשמו עמוק
הפוסט קיבל 3 לייקיםVinbהפועלKyahs
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 01 אוגוסט 2023, 08:29
הדגל האדום כתב: 01 אוגוסט 2023, 08:18 עוד לא ראית את הקבוצה משחקת אפילו דקה, על מה אתה מדבר?
הורד לא יהפוך פתאום לחיית צבע, גם לא אלכסנדר. זלי לא יקבל פתאום רגליים זריזות. גם תומר לא יקח פתאום 10 ריבאונד הגנה למשחק.
על זה אני מדבר יקירי.
יהיר מצידך
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

איזה שטויות וואו
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

מהאנשים שהביאו לכם את שורש הבעיה, קבלו את קול קורא.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  242 לייקים

האדס כתב:מהאנשים שהביאו לכם את שורש הבעיה, קבלו את קול קורא.
סורי אבל איך זה אותו דבר? איך לחשוב ששחקן הוא בעייתי כי אתה *חושב* שהאופי שלו בעייתי בלי שום הוכחה וטענה סולידית לזה, משתווה לבעיה שאפשר לראות מבחינת סטטיסטיקה ומרתיעה חלק גדול מהאוהדים ולא רק איזה טמבל אחד שחושב שהוא ידוע הכל

בכל מקרה, אין סיכוי שזה יקרה
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

אדום אש כתב: 01 אוגוסט 2023, 10:40
על זה אני מדבר יקירי.
יהיר מצידך
Shoot me
אין אלוהים.
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

עמית כתב: 01 אוגוסט 2023, 11:01
סורי אבל איך זה אותו דבר? איך לחשוב ששחקן הוא בעייתי כי אתה *חושב* שהאופי שלו בעייתי בלי שום הוכחה וטענה סולידית לזה, משתווה לבעיה שאפשר לראות מבחינת סטטיסטיקה ומרתיעה חלק גדול מהאוהדים ולא רק איזה טמבל אחד שחושב שהוא ידוע הכל

מבחינה סטטיסטית? כבר עניתי לך כמה פעמים והצגתי לך הסטטיסטיקה שמוכיחה ששנה הבאה יש קבוצת ריבאונד על הנייר יותר טובה מהעונה האחרונה
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

מבין מה שאתה אומר, אבל מניח שזה יהיה כמו בעונות הקודמות - יעשו שינויים בשחקני הפנים אחרי פתיחת העונה (לצורך העניין אם בגביע ווינר מכבי תגמור אותנו מתחת לסלים )
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  242 לייקים

נייט רובינסון כתב: 01 אוגוסט 2023, 11:26

מבחינה סטטיסטית? כבר עניתי לך כמה פעמים והצגתי לך הסטטיסטיקה שמוכיחה ששנה הבאה יש קבוצת ריבאונד על הנייר יותר טובה מהעונה האחרונה
אבל אני לא מצפה מאנגולה שעשה שנה שעברה 4.5 ריבאונדים להלחם על ריבאונדים כל פוזשן, בניגוד לשחקני 4-5 ובמיוחד אלכסנדר וזלמנסון במצבים פיזים.
אני מבין שסטטיסטית גם אלכסנדר שומר טוב אבל מאז שהוא חתם ראיתי משחקים של ולנסיה והוא והורד נראים לי מאוד דומים פשוט סטייל קצת שונה. סורי אבל הסקפטיות שלי היא מוצדקת לגמרי והלוואי אמן אמן שאטעה
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

שתי התופעות מביכות (לדעתי), כמובן שכל תופעה נוגעת באספקט אחר.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

האדס כתב: 01 אוגוסט 2023, 10:49 מהאנשים שהביאו לכם את שורש הבעיה, קבלו את קול קורא.
אני מפציר בך לחזור בך מן הדברים. הם ממש פוגעים.
איך להציג את אחד השחקנים הכי טובים שלך, כאחד שצריך לחתוך אותו, דומה לשאיפה לחיזוק הקבוצה?
אין אלוהים.
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

אל תפציר בי. תודה. לדעתי זה מביך להוציא קול קורא על בעיות ריבאונד לפני שקבוצה שיחקה משחק אחד.
עזוב את זה שזה לא פייר שזה הקומנט שאוהדים נותנים לרמי אחרי קיץ כזה שהוא הצליח להעביר אותנו לבעלות פרטית שחלמנו עליה.
הפוסט קיבל לייק אחדנייט רובינסון
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1083 לייקים

על זה חלמנו?
טוב לדעת.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

מקבל את התיקון. אני מדבר רק בשם עצמי. חלמתי. אתה למשל לא חלמת. מקובל?
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 01 אוגוסט 2023, 11:13
אדום אש כתב: 01 אוגוסט 2023, 10:40

על זה אני מדבר יקירי.
יהיר מצידך
Shoot me
אין צורך, אתה כבר יורה בעצמך
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

אם ב"מבין בכדורסל" אתה מתכוון ל"מבין בכדורסל של שנות ה90'" אז אתה ממש צודק.
חסר לנו שחקן פוסט דומיננטי (לא זוכר מי התלונן על זה, אבל היו לפחות 2) ו5 שהוא משאבת ריבאונד, שני חלקים אינטגרליים בכל קבוצת כדורסל מצליחה של לפני 30 שנה.

בסגל הנוכחי יש לנו קבוצת ריבאונד טובה יותר מאשר שנה שעברה, אומנם בעיקר בזכות שחקנים בעמדות 3-4 אבל מותר גם להם.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

ארדיטי כתב: 01 אוגוסט 2023, 14:48 אם ב"מבין בכדורסל" אתה מתכוון ל"מבין בכדורסל של שנות ה90'" אז אתה ממש צודק.
חסר לנו שחקן פוסט דומיננטי (לא זוכר מי התלונן על זה, אבל היו לפחות 2) ו5 שהוא משאבת ריבאונד, שני חלקים אינטגרליים בכל קבוצת כדורסל מצליחה של לפני 30 שנה.

בסגל הנוכחי יש לנו קבוצת ריבאונד טובה יותר מאשר שנה שעברה, אומנם בעיקר בזכות שחקנים בעמדות 3-4 אבל מותר גם להם.
תפסת אותי. אני מודה שאני עם הקבוצה כ50 שנה.
עכשיו רק בוא תספר לי מי ישמור על טומיץ, קאבה, טייריק ודומיהם שאכלו אותנו מתחת לסל בעונה שעברה, עוד כשהיה לנו צ'יף. אשמח לדעת.
אין אלוהים.
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 01 אוגוסט 2023, 15:14
ארדיטי כתב: 01 אוגוסט 2023, 14:48 אם ב"מבין בכדורסל" אתה מתכוון ל"מבין בכדורסל של שנות ה90'" אז אתה ממש צודק.

תפסת אותי. אני מודה שאני עם הקבוצה כ50 שנה.
עכשיו רק בוא תספר לי מי ישמור על טומיץ, קאבה, טייריק ודומיהם שאכלו אותנו מתחת לסל בעונה שעברה, עוד כשהיה לנו צ'יף. אשמח לדעת.
אלכסנדר. הוא שומר יותר טוב מאונואקו על הגבוהים, וזה מגובה בנתונים ועובדות.
הנה הנתונים: אלכסנדר שמר על הגבוהים ביורוליג ובליגה הספרדית, על 0.62 נקודות בפוזשן במהלכי הפוסט אפ. זה נתון כמעט מדהים, שמוכיח שהוא שומר פוסט אפ אדיר. וזה היה ביורוליג ובליגה הספרדית. הוא גם שומר מצוין על גארדים, כאשר הם קולעים נגדו ב 0.87 נקודות לפוזשן במהלכי פיק אנד רול ו 0.89 בחדירות. הבעיה ההגנתית שלו היא במהלכי פיק אנד רול שלוקח לו זמן לחזור לגבוה, והוא סופג מזה 1.48 נקודות לפוזשן, אבל זאת הייתה הבעיה העיקרית גם של הציף. אלכסנדר היה בפונאלברדה עם 1.3 בלוקים למשחק בליגה הספרדית, ככה שיש לו פוטנציאל להיות מטריה אווירית אצלנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםCharlieVinb
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

עמית כתב: 01 אוגוסט 2023, 12:22
נייט רובינסון כתב: 01 אוגוסט 2023, 11:26

אבל אני לא מצפה מאנגולה שעשה שנה שעברה 4.5 ריבאונדים להלחם על ריבאונדים כל פוזשן, בניגוד לשחקני 4-5 ובמיוחד אלכסנדר וזלמנסון במצבים פיזים.
אני מבין שסטטיסטית גם אלכסנדר שומר טוב אבל מאז שהוא חתם ראיתי משחקים של ולנסיה והוא והורד נראים לי מאוד דומים פשוט סטייל קצת שונה. סורי אבל הסקפטיות שלי היא מוצדקת לגמרי והלוואי אמן אמן שאטעה
אתה אולי לא מצפה מאנגולה להילחם על ריבאונדים ולקחת הרבה כאלה, אבל המאמן והקבוצה כן, וזוהי אחת הסיבות שהחתימו אותו על חוזה גבוה.

גם אני הייתי מעדיף משאבת ריבאונד כמו קאבה על פני אלכסנדר, אבל הצ'יף היה מאוד מאכזב שנה שעברה בריבאונד בהמון משחקים, אני בכלל לא בטוח שנחלשנו בתחום הזה, כנראה שאני לא מבין בכדורסל כמוך.
נערך לאחרונה על ידי Matan ב 01 אוגוסט 2023, 16:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדCharlie
משמאל לעץ
קיבל.ה  65 לייקים

הלו מה נסגר איתכם?
תורידו להבות ותפסיקו לקחת ללב כל תגובה פה.
רוצים לדבר על כדורסל בכיף ולא לחנך אחד את השני.
לנושא- כן, אנחנו נהיה קבוצת ריבאונד טובה יותר
מבעונה שעברה, ולא, לא מספיק טובה. כך שכולם
פה די צודקים. אבל הקאץ הוא שאי אפשר למצוא
סנטר שהוא ריבאונדר פחות טוב מאונוואקו אז לא
משנה מי היית מביא כנראה שזה היה "שיפור".
מקסימום יחליפו. האשכול הזה מיותר כי הוא נותן אווירה של "עכשיו לפני שנצטער על זה" וזה ממש לא
המצב.
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

חחח ענק!!! LoL

Sent from my iPhone using Tapatalk
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

כוח עליון כתב:מבין מה שאתה אומר, אבל מניח שזה יהיה כמו בעונות הקודמות - יעשו שינויים בשחקני הפנים אחרי פתיחת העונה (לצורך העניין אם בגביע ווינר מכבי תגמור אותנו מתחת לסלים )
על מה אתה מדבר?
את אונואקו הביאו בסוף נובמבר כי הוא היה פנוי וחשבו שהוא יתרום יותר מהורטון. זה לא שהורטון היה גרוע ואלמלא שוחרר הצ׳יף - לא היו מחליפים את הורטון.
לפני שנתיים חתמו עם הרננדז לחודש אחרי שחיכו לטייריק שהבריז ולא מצאו סנטר אחר בתקציב שהיה. אחרי חודש הוחלט להחליפו באוואנס. מראש לא היו בטוחים לגבי הרננדז.
לפני 3 שנים? פרנקו החליף את יאניס והיינו בתחתית והיה צורך בשינוי הקבוצה לפי דרישת המאמן.
כמה שנים נלך עוד אחורה?

גם העונה אני לא חושב שיחתכו את אלכסנדר באמצע העונה.

ובכלל, לדבר על בעיית ריבאונד בקבוצה שאפילו לא פתחה את האימונים שלה(!!) כל שכן לא שיחקה משחק אחד(!) זה על גבול ההזיה

הפוסט קיבל לייק אחדנייט רובינסון
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

ארבעת המופלאים כתב:
על זה אני מדבר יקירי.
כל מי שמבין כדורסל? כנראה שפרנקו, לדרר שאר העוזרים והצוות וכל המסביב - אף אחד לא מבין יותר מפורום שדים....

Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

אחרי החתימה של אנגולה וסגירת הסגל לשלב זה אפשרי לצאת לחופש(יעשה טוב לכולם) .
תנשמו קצת יהיה בסדר, יאללה הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםtadmoredגולדה מאיר
גולדה מאיר
קיבל.ה  15 לייקים

אמא? אבא?
יש מישהו בבית?
הלו??
מישהו פה???
אני לבד.. נראה לי שאין פה אף אחד..

מפחיד לבד, חשוך כזה ויש גם מפלצות מתחת למיטה או ליד הספה?
נראה לי שיש אחת בתוך האגרטל הצהוב הענק שדודה ניצה הביאה לנו מסינגפור..
אני מפחד.. אהההההה
חייב לשחרר קצת מהפחדים שלי,
הפחד מכרישים
הפחד מאחות של ניסן שאיימה עלי שהייתי בן שבע, ואמרה לי שאם אני אגיד שוב את המילה "ארטישוק" היא תוריד לי את התחתונים מול כל הבית ספר...
הפחד מירקות כתומים
הפחד מפרחים כחולים
הפחד מהריח של הקרם שיזוף
הפחד מהחלום על התור של הרופא שיניים, שכל פעם זה תורי, שוב ושוב...
הפחד מיום שלישי
הפחד מהפרשת חלה..
הפחד מ..
הפחד
הפחד
הפחד

אנחנו הפועל, אנחנו בתקופה הכי יפה שלנו אולי בהיסטוריה, אנחנו גדלים בכל שנה, עומדים זקופים לאט לאט יותר ויותר
{וזה בלי קשר לבעלים החדשים בעיני זה רק בונוס לא צפוי ..}

השלב הבא שמגיע הוא אולם גדול, עם שש או שבע אלף אדומים מנוייים בכל משחק - ואחרי זה אף אחד לא יעצור אותנו!
אנחנו פה, להישאר, להתחרות, עם פטיש ומגל, ולב אדום.
יותר מתמיד אנחנו הפועל ולא הולכים לאף מקום!

אז אולי מספיק עם כל אשכולות הפחד?
יש לנו, זמן, יש לנו דרך ויש לנו עתיד,

ואני בטוח שיבסוף יהיה גם ריבאונד...
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonURIKA
הוקיץ'
קיבל.ה  3946 לייקים

מה רמי אמור לעשות? להנחית לפרנקו שחקנים על הראש? ללכת נגד הרצונות של הצוות המקצועי שלו שניה אחרי עונת שיא?
אין שום סיכוי שזה יקרה, ובצדק. ואת זה אני אומר למרות שאני חושב שטעו בגדול עם הבנייה של הקו הקדמי.
שליחת תגובה