סקר הסכם העברת הבעלות

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין

האם אתה תומך בהסכם עם עופר ינאי

כן רבתי!
88
58%
כנראה שכן
35
23%
עדיין לא החלטתי
16
11%
כנראה שלא
7
5%
ממש לא
6
4%

סך הכול הצבעות: 152
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1280 לייקים

Frenzy כתב: 25 יולי 2023, 13:52
יובל כתב: 25 יולי 2023, 12:55
Rkhenin כתב: 25 יולי 2023, 11:53 ראינו בכדורגל כמה אנשים שלא רצינו שיהיו במועדון לא ויתרו בשנייה שבאו להם הביתה (וגם כשכן הם העבירו לבעלות אפילו יותר גרועה פעמים רבות), אני לא מבין איך זה לא נחשב תרחיש שעלול לקרות גם בכדורסל...

לגבי החששות, אני לא חושב שהדיון הוא בין 19% ששייכים לעמותה ל100% ששייכים לעמותה. כבר הרבה שנים שיש אנשי עסקים בקבוצה שמשקיעים כספים משמעותיים, לא הבנתי למה אם לא נסכים לתת את השליטה קבוצה למישהו אחר זה אומר שהם כולם יתנדפו ולא יגיעו יותר.
אתה משווה בין הפגנות נגד בעלים לקיימים למישהו מחוץ למועדון שצריך להחליט אם להשקיע מיליוני שקלים כדי לקנות את השליטה במועדון. אין שום קשר בין הדברים.

רק כדי לעשות סדר, הדברים שצריכים לקרות בשביל שהתרחיש הנורא מכל יקרה:

1. עופר ינאי ימאס בקבוצה (עד כאן סביר)
2. הוא לא יהיה מוכן למסור את מניותיו בחינם אלא למכור אותן, והפרמטר העיקרי שיעניין אותו (מי שכיום הוא מיליארדר והתחייב כבר מרצונו החופשי להשקיע עשרות מיליוני שקלים בקבוצה), זה מחיר המכירה
3. הוא ירצה למכור אותו דווקא לבנאדם או גוף שאנחנו לא נרצה כבעלים
4. אותו בעלים יהיה מוכן להשקיע מיליונים כדי לקנות מועדון שבו הוא לא רצוי, ושלעמותה יש זכות וטו על נושאים כמו שם, סמל, צבע ואולם ביתי
5. הסכום שאותו בעלים לא רצוי יהיה מוכן להשקיע כל כך גבוה, כך שהעמותה ובעלי ההון שכן רצויים (זיידנברג למשל או מישהו אחר) לא יצליחו להשוות את סכום הרכישה

מי שאומר שהתסריט הזה ריאלי או הגיוני באיזושהי צורה הוא לדעתי או לא רציונלי לחלוטין, או חושש ממשהו אחר לחלוטין ומשתמש בתרחיש הזה כטיעון רטורי בלבד.
את אותו דבר אפשר להגיד על הצד השני - אם התרחיש הוא כל כך לא סביר, מה הבעיה לחתום על סעיף שלא מאפשר אותו?
וכן, אני חושש שהתרחיש הזה יקרה, גם אם הסיכוי שהוא יקרה נמוך מ-1%. עולם העסקים נהיה מאוד לא רציונלי כשמתעסקים בספורט ויש מספיק דוגמאות עבר כדי לחשוש מזה.
לא, ממש אי אפשר להגיד אותו דבר על הצד השני. ההסכם הזה מבחינה עסקית מוטה מראש לטובתנו ואתה רוצה שהוא יהיה עוד יותר מוטה, אבל יש גבול.
קיבלנו אפשרות להשוות כל הצעה. מה אתה רוצה, שנוכל להטיל וטו על כל מכירה של המניות שלו לצד ג׳? לא יקרה, ובצדק.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  658 לייקים

מישהו יודע לאיזה שעה נקבעה האסיפה ביום 7.8.23? במייל כתוב היום אבל לא כתובה השעה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1280 לייקים

עדיין לא פורסמו פרטים סופיים.
האסיפה כנראה תיערך בהדר יוסף בגלל צפי לכמות משתתפים גבוהה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
פישונט
קיבל.ה  1020 לייקים

רדנקו כתב:מישהו יודע לאיזה שעה נקבעה האסיפה ביום 7.8.23? במייל כתוב היום אבל לא כתובה השעה.
20:15
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
האדס
קיבל.ה  2987 לייקים

ההצבעה מתוכננת להיות פיזית?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1280 לייקים

האדס כתב: 25 יולי 2023, 15:15 ההצבעה מתוכננת להיות פיזית?
אסיפת חברים להצגת ההסכם עם עופר ינאי תתקיים ביום שני 7.8 בשעה 20:15 בהדר יוסף.

יומיים לאחר מכן, ביום רביעי 9.8 בשעה 10:00 תיפתח הצבעה דיגיטלית על המתווה ל-48 שעות.

ההצבעה תפתח לחברי עמותה שהיו חברים עד לתאריך 19.7 בשעה 14:00 (זמן פרסום ההודעה).
ארז שדה
קיבל.ה  675 לייקים

האדס כתב: 25 יולי 2023, 15:15 ההצבעה מתוכננת להיות פיזית?
לא, דרך האינטרנט, לפחות זה מה שפורסם בהתחלה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

יובל כתב: 25 יולי 2023, 14:05
Frenzy כתב: 25 יולי 2023, 13:52
יובל כתב: 25 יולי 2023, 12:55

אתה משווה בין הפגנות נגד בעלים לקיימים למישהו מחוץ למועדון שצריך להחליט אם להשקיע מיליוני שקלים כדי לקנות את השליטה במועדון. אין שום קשר בין הדברים.

רק כדי לעשות סדר, הדברים שצריכים לקרות בשביל שהתרחיש הנורא מכל יקרה:

1. עופר ינאי ימאס בקבוצה (עד כאן סביר)
2. הוא לא יהיה מוכן למסור את מניותיו בחינם אלא למכור אותן, והפרמטר העיקרי שיעניין אותו (מי שכיום הוא מיליארדר והתחייב כבר מרצונו החופשי להשקיע עשרות מיליוני שקלים בקבוצה), זה מחיר המכירה
3. הוא ירצה למכור אותו דווקא לבנאדם או גוף שאנחנו לא נרצה כבעלים
4. אותו בעלים יהיה מוכן להשקיע מיליונים כדי לקנות מועדון שבו הוא לא רצוי, ושלעמותה יש זכות וטו על נושאים כמו שם, סמל, צבע ואולם ביתי
5. הסכום שאותו בעלים לא רצוי יהיה מוכן להשקיע כל כך גבוה, כך שהעמותה ובעלי ההון שכן רצויים (זיידנברג למשל או מישהו אחר) לא יצליחו להשוות את סכום הרכישה

מי שאומר שהתסריט הזה ריאלי או הגיוני באיזושהי צורה הוא לדעתי או לא רציונלי לחלוטין, או חושש ממשהו אחר לחלוטין ומשתמש בתרחיש הזה כטיעון רטורי בלבד.
את אותו דבר אפשר להגיד על הצד השני - אם התרחיש הוא כל כך לא סביר, מה הבעיה לחתום על סעיף שלא מאפשר אותו?
וכן, אני חושש שהתרחיש הזה יקרה, גם אם הסיכוי שהוא יקרה נמוך מ-1%. עולם העסקים נהיה מאוד לא רציונלי כשמתעסקים בספורט ויש מספיק דוגמאות עבר כדי לחשוש מזה.
לא, ממש אי אפשר להגיד אותו דבר על הצד השני. ההסכם הזה מבחינה עסקית מוטה מראש לטובתנו ואתה רוצה שהוא יהיה עוד יותר מוטה, אבל יש גבול.
קיבלנו אפשרות להשוות כל הצעה. מה אתה רוצה, שנוכל להטיל וטו על כל מכירה של המניות שלו לצד ג׳? לא יקרה, ובצדק.
עסקית אני מבין למה אתה צודק ובהחלט יכול להיות שלא יהיה אפשרי להוסיף סעיף כזה. זה עדיין מפחיד אותי.
רק להבהיר - הסעיף הזה הוא לא סיבה לפסול את העסקה בעיניי ואם לא יתגלה שום דבר מפתיע עד אז, אצביע בעד.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  836 לייקים

דווקא העסקה הזו אם תקרה רק מגבירה אצלי את הרצון לתמוך במועדון , לשלם ולהיות חבר עמותה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני כבר כמה ימים מנסה לנסח את המחשבות שלי בנושא העסקה הזאת. במקום לכתוב מגילה אני אגיד בקצרה שמדובר לדעתי בטעות שתתברר בסופו של דבר כבכייה לדורות. אשכרה זורקים את כל מה שנבנה בעשור וחצי האחרונים בשביל (אולי) כמה הצלחות בשנים הקרובות, עד שימאס לבעל ההון מאיתנו ו/או עד ההתנגשות הראשונה עם הקהל (שתגיע לדעתי מוקדם מהצפוי). ב"קנסו" יש עדכון סקר על מי הבעלים הכי כושלים בכדורגל ב-15 השנים האחרונות, מעניין מתי נגיע לאותו המצב גם בכדורסל (שוב).

חבל, היה לפרויקט הזה פוטנציאל עצום, גם אם הרבה ממנו לא התנהל נכון. עכשיו נהיה הפועל ירושלים ב'.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

pelegs כתב:אני כבר כמה ימים מנסה לנסח את המחשבות שלי בנושא העסקה הזאת. במקום לכתוב מגילה אני אגיד בקצרה שמדובר לדעתי בטעות שתתברר בסופו של דבר כבכייה לדורות. אשכרה זורקים את כל מה שנבנה בעשור וחצי האחרונים בשביל (אולי) כמה הצלחות בשנים הקרובות, עד שימאס לבעל ההון מאיתנו ו/או עד ההתנגשות הראשונה עם הקהל (שתגיע לדעתי מוקדם מהצפוי). ב"קנסו" יש עדכון סקר על מי הבעלים הכי כושלים בכדורגל ב-15 השנים האחרונות, מעניין מתי נגיע לאותו המצב גם בכדורסל (שוב).

חבל, היה לפרויקט הזה פוטנציאל עצום, גם אם הרבה ממנו לא התנהל נכון. עכשיו נהיה הפועל ירושלים ב'.
ה"כמה הצלחות" האלה זה משהו שלא היה לנו 40 שנה. אולי השנה וחצי האחרונות (עם הכסף של אבי ושלו) סינוורו כמה אנשים.
אבל להיות כל עונה קבוצה שמתחילה במאבק על הישארות ואז מטרת השיא שלה הוא להיות במיקום שמוביל לגביע זה לא מה שחלמנו עליו.
בלי כסף אי אפשר להצליח.
חוץ מזה ההסכם הכי הוגן שיכול להיות, הוא משאיר את העמותה עם כוח, רמי ממשיך להיות יו"ר, הוא מאפשר בבוא היום להשוות כל הצעה שתגיע, יש וטו בנושא הסמל, המדים והאולם.
הוא בוחר במודע להשאיר עמותה חזקה כי הוא יודע שהעמותה זה הכוח של המועדון, אדלסון לדוגמה רצה לקנות את כל הפועל ירושלים לא הפסיק לו 80%.
אחרי האספה שהייתה אני הרבה יותר רגוע.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroגביזוןASAFABADI
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

כן, העמותה ממש תוכל להשוות הצעה של 25 מליון.

בסופו של יום, מוכרים את השליטה במועדון לאיש עסקים, שיכול לעשות מה שבא לו (במגבלות סימליות). לא יודע, מי שחושב ש*ה*בעיה עם שאול הייתה שהוא שינה את הסמל והזיז את המשחקים ליד ושם מפספס את התמונה הגדולה. אז מגניב, אולי ניקח חמש אליפויות ושני גביעים, זה באמת יהיה מרשים ונחמד - אבל ביום שימאס לבחור הכל יתמוטט ונחזור לשחק בליגה הארצית, כי אין שום סיכוי שהעמותה תשווה אפילו את ההצעה השלישית הכי גבוהה.

אם זה עבד יפה בשנתיים האחרונות, מה הבעיה להמשיך בשותפות כמו שהיא? לעזאזל, מה הבעיה במודל השליטה 50%+1? למה צריך באופן מודע ללכת עיוור אחרי איש שהטאלנט הכי גדול שלו הוא לסחוט מגופים שהוא מנהל מקסימום רווח (במערכת הכלכלית שאנחנו חיים בה זה מה שמגדיר איש עסקים מוצלח)? ועוד אחרי כל מה שעברנו (ואנחנו עדיין עוברים בכדורגל)?

מה שהכי מעצבן אותי זה אפילו לא שזה מה שהולך לקרות, בשנים האחרונות אני יחסית מנותק מהנעשה במועדון (קורונה, חיים ביבשת אחרת וכו'). לא, מה שמציק לי זה שאנשים לא מודים שהם עייפים, נמאס להם לנהל מועדון ולהילחם במערכת המושחתת של הכדורסל בארץ, ושהם בוחרים לוותר ולהצטרף לשאר הקבוצות. אני מבין לגמרי, גם אני בן אדם. אבל במקום זה אנשים מתחילים להמציא כל מיני תירוצים, ולדבר על כמה זה טוב ובריא למועדון, ואילו דברים מדהימים הולכים לקרות עכשיו וכו'. בולשיט. תגידו באופן ברור: "נמאס לנו להתחרות במכבי וי-ם, אנחנו רוצים להיות יותר כמוהם ולראות תארים בכל מחיר. וכדי שלא להרגיש שלגמרי ויתרנו, נשאיר את הדברים הסמליים וזהו". לפחות תהיו כנים עם המציאות.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1280 לייקים

איך מצד אחד מי שירצה לקנות את המניות של ינאי יהיה מוכן לשלם כל כך הרבה כסף כך שלא נוכל להשוות את ההצעה, אבל אותו בעלים ידרדר אותנו לארצית?
הפוסט קיבל 6 לייקיםגביזוןMatanGiliASAFABADIChegiVinb
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

pelegs כתב: 26 יולי 2023, 23:40 כן, העמותה ממש תוכל להשוות הצעה של 25 מליון.

בסופו של יום, מוכרים את השליטה במועדון לאיש עסקים, שיכול לעשות מה שבא לו (במגבלות סימליות). לא יודע, מי שחושב ש*ה*בעיה עם שאול הייתה שהוא שינה את הסמל והזיז את המשחקים ליד ושם מפספס את התמונה הגדולה. אז מגניב, אולי ניקח חמש אליפויות ושני גביעים, זה באמת יהיה מרשים ונחמד - אבל ביום שימאס לבחור הכל יתמוטט ונחזור לשחק בליגה הארצית, כי אין שום סיכוי שהעמותה תשווה אפילו את ההצעה השלישית הכי גבוהה.

אם זה עבד יפה בשנתיים האחרונות, מה הבעיה להמשיך בשותפות כמו שהיא? לעזאזל, מה הבעיה במודל השליטה 50%+1? למה צריך באופן מודע ללכת עיוור אחרי איש שהטאלנט הכי גדול שלו הוא לסחוט מגופים שהוא מנהל מקסימום רווח (במערכת הכלכלית שאנחנו חיים בה זה מה שמגדיר אחד עסקים מוצלח)? ועוד אחרי כל מה שעברנו (ואנחנו עדיין עוברים בכדורגל)?

בקיצור, בשביל כמה הצלחות משעבדים את העתיד של המועדון כולו. מגניב. העיקר שאנחנו לא מכבי.
מי בדיוק נראה לך יציע 25 מיליון שקל בשביל לקנות את החלק של עופר ינאי.
אף אחד לא יציע יותר מכמה מיליונים בודדים ואת זה העמותה ביחד עם אנשי עסקים מסוגלים להשוות.

ובנוגע לסיפא שלך, לסחוט מגופים שהוא מנהל מקסימום רווח?
הבן אדם הקים עסק מאפס והפך אותו לעסק של 4 מיליארד שקל, אם זה לא אומר שהוא איש עסקים מוצלח אז אני לא יודע מה כן.
מעבר לזה אם הוא יגיע למצב שהוא יוכל למשוך מהקופה הכסף (שעל פי רמי זה רק כשיהיה עודף מזומנים של לפחות 50 מיליון שקל), אז אני אפרגן לו באהבה על כל שקל שהוא ייקח לכיס.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןChegi
רק הפועל
קיבל.ה  1499 לייקים

אם זה עבד יפה בשנתיים האחרונות, מה הבעיה להמשיך בשותפות כמו שהיא? לעזאזל, מה הבעיה במודל השליטה 50%+1? למה צריך באופן מודע ללכת עיוור אחרי איש שהטאלנט הכי גדול שלו הוא לסחוט מגופים שהוא מנהל מקסימום רווח (במערכת הכלכלית שאנחנו חיים בה זה מה שמגדיר איש עסקים מוצלח)? ועוד אחרי כל מה שעברנו (ואנחנו עדיין עוברים בכדורגל)?

מה שהכי מעצבן אותי זה אפילו לא שזה מה שהולך לקרות, בשנים האחרונות אני יחסית מנותק מהנעשה במועדון (קורונה, חיים ביבשת אחרת וכו'). לא, מה שמציק לי זה שאנשים לא מודים שהם עייפים, נמאס להם לנהל מועדון ולהילחם במערכת המושחתת של הכדורסל בארץ, ושהם בוחרים לוותר ולהצטרף לשאר הקבוצות. אני מבין לגמרי, גם אני בן אדם. אבל במקום זה אנשים מתחילים להמציא כל מיני תירוצים, ולדבר על כמה זה טוב ובריא למועדון, ואילו דברים מדהימים הולכים לקרות עכשיו וכו'. בולשיט. תגידו באופן ברור: "נמאס לנו להתחרות במכבי וי-ם, אנחנו רוצים להיות יותר כמוהם ולראות תארים בכל מחיר. וכדי שלא להרגיש שלגמרי ויתרנו, נשאיר את הדברים הסמליים וזהו". לפחות תהיו כנים עם המציאות.
אפשר לחשוב שמדובר באיזו קבוצה קטנה שבנס בליגת העל , אנחנו הפועל נכון שהתפרקנו לקרשים פעם אחת והיינו בתחתית של התחתית אבל בסופו של יום תמיד נהיה רלוונטים
Nati
קיבל.ה  1044 לייקים

pelegs כתב:כן, העמותה ממש תוכל להשוות הצעה של 25 מליון.

לא מבין מי ולמה צריך להמציא תירוצים?
אנחנו קבוצת ספורט לא תנועת נוער.אנחנו רוצים לזכות בכמה שיותר תארים.
היום כדי לזכות בתארים צריך כסף הרבה הרבה כסף.
הפוסט קיבל 4 לייקיםגביזוןASAFABADI7evenDe Niro
ASAFABADI
קיבל.ה  183 לייקים

עזבו אותו מה צריך תארים, אבל איזה מרגש זה לשחק באולם באלקנה לא ככה?
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1163 לייקים

הקהל של הפועל באמצעות העמותה הוכיח שהוא לא ייתן לקבוצה למות גם אם יהיה צריך להמציא אותה מחדש.
כי הפועל זה לא בעלים כזה או אחר, זה קודם כל הקהל.
ועל כן אני אומר, גם אם יקרה ״הנורא מכל״ שאתם חוששים ממנו, נעשה שוב את מה שעשינו בפעם הקודמת והקבוצה תחייה.
בינתיים , לוותר על הזדמנות לקחת את הקבוצה הזאת לגבהים חדשים שמעולם לא הכרנו (גם לא בימי גוסינסקי)?
אם לא נשאף לגבהים האלה, אז בשביל מה עשינו את כל המאמץ הזה?
הפוסט קיבל 3 לייקיםארבעת המופלאיםChegiגביזון
Gur
קיבל.ה  58 לייקים

פלג אני לא מסכים איתך על כלום אבל איש של עקרונות וזה מקסים
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1758 לייקים

ASAFABADI כתב: 27 יולי 2023, 02:34 עזבו אותו מה צריך תארים, אבל איזה מרגש זה לשחק באולם באלקנה לא ככה?
בול
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

עם כל הכבוד, אף אחד שמתנגד לעסקה לא מתנגד אליה כי הוא חושש לעתיד הפועל תל אביב, כי כל בר דעת הגיוני מבין שהסיכוי שנתפרק/נרד במורד הליגות גדול הרבה יותר אם העסקה לא תאושר. הוא מתנגד עקרונית לבעלי הון מתוך שנאת עשירים/התאהבות ב״רעיון״ וכו וכו
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

בנוגע לדברים של פלג והתגובות אליהם. אני יודע שזו דעת מיעוט, אבל חשוב לי להציג את הדברים מהזווית שלי.

רמי אמר שהעמותה מעולם לא היתה המטרה, אלא רק אמצעי שאיפשר להחזיר את הפועל ולהחזיק אותה עד שנמצא פתרון טוב יותר (לא ציטוט מדויק). אז אמנם לא הייתי שם כשהקימו את העמותה ואני כמובן יכול לדבר רק בשם עצמי, אבל נראה לי שיש עוד כמה שיסכימו איתי: אני לא חושב שזה כזה שחור ולבן, ומבחינתי העמותה היא חלק נכבד מהמטרה.
להחזיק קבוצת כדורסל באמצעות עמותה, עם בחירות דמוקרטיות, עם המון התנדבות, עם אנשים שמשקיעים כלכלית ומהזמן שלהם כדי לגרום לזה לקרות, זו מבחינתי הצהרה. ולראות את זה קורה ומצליח (נא לקרוא עד הסוף, יש הסתייגויות) להיות תחרות למכבי שהיא בדיוק ההיפך, זה חלום. זה חלום כי זה מראה שיש מודל כלכלי אחר, שבו חיבור בין אנשים חזק יותר או חזק כמעט כמו מספר אנשים עשירים שעושים מה שבא להם, מרמים, משקרים, משנים חוקים. מבחינתי כל נצחון בדרבי נתן תקווה לעולם טוב יותר, פחות קפיטליסטי, שבו לא רק הכסף מדבר. ובמקום מסוים אני מוכן להמשיך לגזור רשתות אחרי נצחון בחצי הגמר אם זה המחיר.
אבל, גם ברור לי שזו רומנטיקה שלא ממש מחוברת למציאות, כי עדיין רוב התקציב הגיע מאנשים עשירים, בין אם כתרומות או כספונסרים (חוץ מוויגן פרנדלי שהיה מדהים מאותן סיבות שמניתי למעלה). גם ברור לי שזה לא יכול להחזיק לאורך זמן. אני גם יודע שיש הרבה יתרונות לבעלות הפרטית. אם באמת נשמור על האופי של הפועל (ואני מאמין שלפחות בטווח הקרוב זה יהיה המצב) אז יהיה לנו הרבה יותר כח נגד מכבי א ומכבי ב ונוכל לדאוג שהחוקים יהיו יותר טובים לכולם.

אז אני אצביע בעד שינוי הבעלות, אבל אני חושש שלאורך זמן זה ירחיק אותי מהקבוצה, יעשה את הנצחונות לפחות מרגשים ובטוח מעציב אותי כבר עכשיו. לא כי זו לא הדרך הנכונה בהתחשב בנסיבות, אלא כי זה אומר שהדרך השניה נכשלה, וזה מבאס מאוד.
האדס
קיבל.ה  2987 לייקים

לא נראה לי שהבנתם,
לא אבי זיידנברג ולא עופר ינאי ימשיכו לתרום בסתר ואתם תהנו מנסיעות לאירופה ונצחונות בדרבי.
אנשים רוצים להוביל וכן גם לקבל קרדיט על הכסף שהם שמים. הדבר הכי טבעי בעולם.
בפועל הפועל ת״א כבר שנתיים מנוהלת ומתקדמת רק על בסיס כסף מבחוץ שגם דה פקטו מייצר שליטה במועדון.
העמותה לא מנהלת את הפועל כבר שנתיים, עכשיו זה מפריע לכם כי זה רשום בספרים?
מצטער. זה קצת צביעות (או ראש עמוק עמוק באדמה)
ארז שדה
קיבל.ה  675 לייקים

פלג, בתור אחד שלא תמך בהסכם ברגע שהוא שמע אליו אלא התלבט והביע חששות מההסכם בגלל כל מה שעברנו עם בעלים פרטיים שהרסו לנו את הקבוצה שאנחנו כל כך אוהבים אני יכול להגיד לך שאחרי ששמעתי את רמי מדבר ושמעתי מה ההסכם כולל אני אתמוך בהסכם בלב שלם. נכון שיש בהסכם הזה ויתור על חלום שהפועל תישאר לנצח בשליטה של 51% של העמותה והיא לא תיחשב כקבוצת אוהדים קלאסית אבל ההסכם הזה שומר על הדברים שחשובים לנו באמת: קודם כל העמותה ממשיכה להיות אחראית על קבוצות הנוער ויש לה זכות וטו בנושאים שהם אולי סמליים אך אינם שוליים בשבילנו האוהדים. אין מה להשוות ביננו לבין ירושלים ומכבי שהם בניהול פרטי של 100 אחוז ומעניין אותם רק רווחים וניצחונות, הפועל תמשיך להתחשב באוהדים שלה כי הפועל היא האוהדים שלה וזה לא ישתנה אבל יש לנו כאן הזדמנות להתקדם והרצון לזכות בתארים הוא לא בושה אלא רצון לגיטימי של קהל שאכל הרבה חצץ ב55 השנים האחרונות.
עופר ינאי אינו גוסינסקי ואינו אדלסון שהגיח פתאום משומקום הוא כבר שותף שנה וחצי במועדון והשקיע כספים שבזכותם הגענו למה שהגענו בעונה האחרונה, נעשה כאן על ידי רמי תהליך שהוא נכון ובריא ולא שליפה מהמותן אני מאמין שרמי יודע את מה שהוא עושה כפי שהוא כבר הוכיח בעבר. גם אהבתי לשמוע אותו שהוא אמר שהוא לא מתכוון לשכנע את חברי העמותה ושאנחנו יודעים הכי טוב מה טוב בשביל הפועל. בקיצור אני מתכוון לתמוך בהסכם אני מכבד ומעריך את מי שמתנגד ומבין את החששות אבל לדעתי ההסכם הזה יהיה טוב להפועל ולעמותה מכל הבחינות. :hapoel:
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

האדס כתב: 27 יולי 2023, 08:41 לא נראה לי שהבנתם,
לא אבי זיידנברג ולא עופר ינאי ימשיכו לתרום בסתר ואתם תהנו מנסיעות לאירופה ונצחונות בדרבי.
אנשים רוצים להוביל וכן גם לקבל קרדיט על הכסף שהם שמים. הדבר הכי טבעי בעולם.
בפועל הפועל ת״א כבר שנתיים מנוהלת ומתקדמת רק על בסיס כסף מבחוץ שגם דה פקטו מייצר שליטה במועדון.
העמותה לא מנהלת את הפועל כבר שנתיים, עכשיו זה מפריע לכם כי זה רשום בספרים?
מצטער. זה קצת צביעות (או ראש עמוק עמוק באדמה)
אם התייחסת אליי, לא נראה לי שקראת הכל.. מוזמן לחזור ולקרוא
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1758 לייקים

Frenzy כתב: 27 יולי 2023, 08:37 בנוגע לדברים של פלג והתגובות אליהם. אני יודע שזו דעת מיעוט, אבל חשוב לי להציג את הדברים מהזווית שלי.

רמי אמר שהעמותה מעולם לא היתה המטרה, אלא רק אמצעי שאיפשר להחזיר את הפועל ולהחזיק אותה עד שנמצא פתרון טוב יותר (לא ציטוט מדויק). אז אמנם לא הייתי שם כשהקימו את העמותה ואני כמובן יכול לדבר רק בשם עצמי, אבל נראה לי שיש עוד כמה שיסכימו איתי: אני לא חושב שזה כזה שחור ולבן, ומבחינתי העמותה היא חלק נכבד מהמטרה.
להחזיק קבוצת כדורסל באמצעות עמותה, עם בחירות דמוקרטיות, עם המון התנדבות, עם אנשים שמשקיעים כלכלית ומהזמן שלהם כדי לגרום לזה לקרות, זו מבחינתי הצהרה. ולראות את זה קורה ומצליח (נא לקרוא עד הסוף, יש הסתייגויות) להיות תחרות למכבי שהיא בדיוק ההיפך, זה חלום. זה חלום כי זה מראה שיש מודל כלכלי אחר, שבו חיבור בין אנשים חזק יותר או חזק כמעט כמו מספר אנשים עשירים שעושים מה שבא להם, מרמים, משקרים, משנים חוקים. מבחינתי כל נצחון בדרבי נתן תקווה לעולם טוב יותר, פחות קפיטליסטי, שבו לא רק הכסף מדבר. ובמקום מסוים אני מוכן להמשיך לגזור רשתות אחרי נצחון בחצי הגמר אם זה המחיר.
אבל, גם ברור לי שזו רומנטיקה שלא ממש מחוברת למציאות, כי עדיין רוב התקציב הגיע מאנשים עשירים, בין אם כתרומות או כספונסרים (חוץ מוויגן פרנדלי שהיה מדהים מאותן סיבות שמניתי למעלה). גם ברור לי שזה לא יכול להחזיק לאורך זמן. אני גם יודע שיש הרבה יתרונות לבעלות הפרטית. אם באמת נשמור על האופי של הפועל (ואני מאמין שלפחות בטווח הקרוב זה יהיה המצב) אז יהיה לנו הרבה יותר כח נגד מכבי א ומכבי ב ונוכל לדאוג שהחוקים יהיו יותר טובים לכולם.

אז אני אצביע בעד שינוי הבעלות, אבל אני חושש שלאורך זמן זה ירחיק אותי מהקבוצה, יעשה את הנצחונות לפחות מרגשים ובטוח מעציב אותי כבר עכשיו. לא כי זו לא הדרך הנכונה בהתחשב בנסיבות, אלא כי זה אומר שהדרך השניה נכשלה, וזה מבאס מאוד.
שאלה כנה, ידידי. במיוחד לגבי המשפט האחרון...
כיצד נמדדת הצלחה?
בעיניי הצלחה של מישהו שקם מאשפתות היא ביסוס כלכלי והקמת משפחה. יתכן וזו תקרת הזכוכית שלו וזה מה שירצה אותו.
הצלחה של מישהו שירש עסק מצליח - להביא את העסק להיות מצליח עוד יותר ואולי אימפריה עולמית.

הכל זה שאלה של מה היעד ואיך זה ביחס למה שקורה סביבי.
אנחנו רוצים להמשיך להפסיד ברגעים המכריעים כשחסר הגרוש ללירה ולהיות רומנטיקנים עם החיבור לקבוצה למרות ההפסדים או אשכרה לשמוח בהישגים קבוצתיים.
הקבוצות סביבנו רק מתעצמות. לאורך זמן זה לא יהיה כוחות.

האם הפועל היתה פחות הפועל או מישהו כאן הרגיש פחות חיבור לקבוצה אחרי הניצחון על ונציה בבית, השבוע הקסום עם טורק והדרבי בשלשה בהתקפה האחרונה, או ב-40 הפרש בדרבי?
זה היה יותר או פחות כיף מההפסד בגמר למשל?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

7even כתב: 27 יולי 2023, 09:09
Frenzy כתב: 27 יולי 2023, 08:37 בנוגע לדברים של פלג והתגובות אליהם. אני יודע שזו דעת מיעוט, אבל חשוב לי להציג את הדברים מהזווית שלי.

כיצד נמדדת הצלחה?
בעיניי הצלחה של מישהו שקם מאשפתות היא ביסוס כלכלי והקמת משפחה. יתכן וזו תקרת הזכוכית שלו וזה מה שירצה אותו.
הצלחה של מישהו שירש עסק מצליח - להביא את העסק להיות מצליח עוד יותר ואולי אימפריה עולמית.

אנחנו רוצים להמשיך להפסיד ברגעים המכריעים כשחסר הגרוש ללירה ולהיות רומנטיקנים עם החיבור לקבוצה למרות ההפסדים או אשכרה לשמוח בהישגים קבוצתיים.

האם הפועל היתה פחות הפועל או מישהו כאן הרגיש פחות חיבור לקבוצה אחרי הניצחון על ונציה בבית, השבוע הקסום עם טורק והדרבי בשלשה בהתקפה האחרונה, או ב-40 הפרש בדרבי?
אני חושב שזה בדיוק העניין- איך נמדדת הצלחה ומה היעדים? מבחינתי היעדים הם לא בהכרח אליפויות וגביעים ולכן זה לא מה שמודד הצלחה.
אחזיר לך שאלה מתוך הכרותי השטחית איתך דרך הפורום הזה - אם מחר עופר ינאי שולח את הקבוצה לטורניר "כדורסל נגד האפרטהייד הישראלי", מחליט שעל הגופיות שמים את הסמל של בצלם ושכל הרווחים מהמזנון ומנצחונות באירופה הולכים לשוברים שתיקה, אתה עדיין תהיה שמח מהנצחונות באותה מידה? עדיין כל מה שחשוב יהיה הנצחונות?

ושוב, למרות כל זאת, ברור לי שהשאיפה שלי לקבוצה כמו שאני רוצה אותה היא רומנטיקה נטו ולא משהו אפשרי במציאות של היום ולכן אני מעדיף את העברת הבעלות. זה פשוט מבאס כי זה מחייב להכיר בזה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1758 לייקים

Frenzy כתב: 27 יולי 2023, 09:46

כיצד נמדדת הצלחה?

אני חושב שזה בדיוק העניין- איך נמדדת הצלחה ומה היעדים? מבחינתי היעדים הם לא בהכרח אליפויות וגביעים ולכן זה לא מה שמודד הצלחה.
אחזיר לך שאלה מתוך הכרותי השטחית איתך דרך הפורום הזה - אם מחר עופר ינאי שולח את הקבוצה לטורניר "כדורסל נגד האפרטהייד הישראלי", מחליט שעל הגופיות שמים את הסמל של בצלם ושכל הרווחים מהמזנון ומנצחונות באירופה הולכים לשוברים שתיקה, אתה עדיין תהיה שמח מהנצחונות באותה מידה? עדיין כל מה שחשוב יהיה הנצחונות?

ושוב, למרות כל זאת, ברור לי שהשאיפה שלי לקבוצה כמו שאני רוצה אותה היא רומנטיקה נטו ולא משהו אפשרי במציאות של היום ולכן אני מעדיף את העברת הבעלות. זה פשוט מבאס כי זה מחייב להכיר בזה.
חבר יקר, רק אציין שאני אישית די התנתקתי מפוליטיקה. אפילו כמעט לגמרי. אני רואה בפורום הזה עקיצות פה ושם לפוליטיקאים מסויימים ומנסה להבין במה זה תורם חוץ מעוד קצת פילוג. עוד לא הצלחתי.
אני לא שם. אם רק אנשים יידעו קצת לכבד אחד את השני וקצת להקשיב אחד לשני יהיה פה (ובכל מקום) הרבה יותר טוב. כבוד הדדי. זה באמת לא כזה קשה.
אני שואף להפועל נקיה מפוליטיקה. הפועל זה בית לכולם וכל מה שקורה מעבר צריך להישאר בחוץ. ככה אני רואה זאת. אפשר לשמור את הפועל המקום האוטופי הזה שציינתי למעלה. גם כך אפשר למדוד הצלחה :)

לשאלתך - אני לא אוהב שמקצינים. לשום צד. כמובן שמה ששאלת הוא קיצוני. בשורה התחתונה עופר ינאי (ככל הנראה) יהיה הבעלים של הקבוצה זו. מהרושם שקיבלתי ממנו הוא אדם אמיד אמנם אך עם ראש על הכתפיים. לא אדם פזיז.
בסופו של דבר גם בחברה שאני עובד בה וכנראה שגם בשלך, בעל המאה הוא בעל הדעה. אבל שפה יש עמותה ותמשיך להיות, בחברה שלי יש לי מניות ופעם בשנה מצביעים על זהות המנכ"ל. אם הוא לא מוצא חן בעיניי יש לי זכות מלאה להצביע נגדו.
לא קרה מה שקיוויתי? אחכה לסבב הבא. לא מוצאת חן בעיניי הדרך וכלו כל הקיצים ? אני יכול להתפטר. את הפועל לא אפסיק לעודד.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
ארז שדה
קיבל.ה  675 לייקים

Frenzy כתב: 27 יולי 2023, 09:46

כיצד נמדדת הצלחה?

פרנזי, אני מאוד מתחבר למה שכתבת גם אני חושב שהעמותה היא לא רק אמצעי אלא גם חלק מהמטרה אבל חשוב לזכור שגם אחרי ההסכם העמותה תמשיך להיות קיימת וגם הרומנטיקה שדיברת עליה לא תיעלם לגמרי כך שיהיה שילוב של רומנטיקה עם המציאות הקיימת כיום וזה נכון שמדובר במציאות שקיימת כיום כי אני מאמין שבעתיד המציאות הזאת שהעולם נשלט על ידי בעלי הון ולא על ידי האזרחים או האוהדים תשתנה מן היסוד, לא בטוח שזה יקרה אבל זה אפשרי.
ולסיום אני בטוח שאם מחר עופר ינאי שולח את הקבוצה לטורניר כדורסל נגד האפרטהייד הישראלי הוא יזכה בתמיכה של פלג ושל אוהדים נוספים כולל אותי.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1047 לייקים
יצירת קשר:

Segev כתב: 27 יולי 2023, 08:35 עם כל הכבוד, אף אחד שמתנגד לעסקה לא מתנגד אליה כי הוא חושש לעתיד הפועל תל אביב, כי כל בר דעת הגיוני מבין שהסיכוי שנתפרק/נרד במורד הליגות גדול הרבה יותר אם העסקה לא תאושר. הוא מתנגד עקרונית לבעלי הון מתוך שנאת עשירים/התאהבות ב״רעיון״ וכו וכו
אין לי מושג על סמך מה אתה אומר את זה. אני (וגם אחרים שאני מכיר) בהחלט חוששים מהעיסקה הזאת גם בגלל החשש ממה שצפוי בהמשך הדרך.
בסופו של דבר עברנו עכשיו לידיים של מיליארדר שאינו אוהד הפועל, ומונע מאגו. כל ההסכמים ועורכי הדין שבעולם לא מספיקים כדי לתת בטחונות בסיטואציה כזאת. אני לא חושב שמישהו שחי במדינת ישראל בשנים האחרונות יכול לאמר אחרת.
אם נגיע לסיטואציה שעופר ינאי (או מי שימכור לו כשיימאס לו) יחליט לעשות דברים שלא תואמים לאינטרס של האוהדים (ולא חסרות דוגמאות כאלו בהפועל ובספורט שלנו כידוע), הוא יעמיד בצד אחד מיליארד שקל ושליטה בקבוצה, ובצד השני תהיה עמותה קטנה.
זה היה חלק מחזון העמותה שקמה בזמנו, שהשליטה בגורלנו תהיה בידנו, ולא תלויה בטוב לבם ו"יהיה בסדר" של בעלים. ואיך שלא מסתכלים על זה, ברגע שויתרנו על השליטה הזאת הסיכון שמתישהו בעתיד לא "יהיה בסדר" עלה משמעותית.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אנשים פה טסו למסקנות שלהם ומעט מאד התייחסו לעניין העיקרי שאני מדבר עליו, אז אני אדגיש: אני מבין טוב מאד בתוך איזו מערכת אנחנו קיימים, ושצריך הרבה מאד כסף בשביל קבוצה מוצלחת. הבעיה העיקרית שלי היא עם אובדן השליטה במועדון וההתרגשות בה אנשים רצים לזרועותיו של הפריץ החייכן בשביל פוטנציאל של כמה הצלחות בטווח הקצר.

כן, יכול מאד להיות שמדובר באדם מקסים, שהתאהב במועדון ויעשה הכל בשביל שהוא יצליח. יכול מאד להיות שזה גם יעבוד במשך תקופה. אבל זה לא משנה את העובדה שאנשים פה בשמחה מוותרים על השליטה בקבוצה, ומעבירים אותה לגורם חיצוני, כשבעבר גם גורמים פחות חיצוניים התבררו כמכה רצינית. אתם לא יודעים אם ינאי לא יתהפך יום אחד, או חלילה יקרה לו משהו והשליטה תעבור ליורשים שיכולים להיות זבלים שלא מן העולם הזה. יש מליון ואחד דברים שיכולים להשתבש ושוב נחזור למאבקים ארוכים רק בשביל לקבל בחזרה מועדון שבור, אם בכלל. עד כמה שינאי נראה נחמד, בסופו של יום אנשי עסקים מוצלחים הם כאלה לא בגלל שהם נחמדים ומשחקים באופן הוגן. ברוב המוחלט של המקרים אלו שמנצחים במערכת הזו הם אלו שיודעים לדפוק אחרים הכי טוב.

אז למה לא מודל של 50%+1? (שעובד בליגות קצת יותר גדולות מליגת העל המפוארת) למה לא מודלים אחרים שמבטיחים שהעבר (וההווה של הכדורגל) לא יחזור על עצמו? גם זה לא שחסרים מודלים אחרים שיבטיחו את זה.

כתבו פה, ובצדק, שינאי ושות' רוצים תמורה עבור ההשקעה שלהם וכן קרדיט. אני מסכים - שיתנו להם. שידברו עליהם בתקשורת, ושיזכירו אותם בכל ראיון וכל פרסום. מצידי שישימו שלטים באולם שמודים להם ושזה יהיה כתוב על כל כרטיס. שכל העסקים שלהם יפרחו כתוצאה מהחשיפה שהם יקבלו, באמת. ראוי שההשקעה שלהם תניב להם תשואה רבתי. אבל למה לא עשו את זה עד עכשיו? למה הכל בשקט ובשו-שו מאחורי הקלעים? איך זה שהאוהד הממוצע לא שמע עליהם עד לפני כמה ימים? (אולי אני טועה, אבל זה הרושם שלי)

עזבו רומנטיקה ומסעות מפוארים בליגה ב', אני מדבר על פרקטיקה: ויתור שליטה מוחלט עבור יהלום נוצץ, שלאף אחד מאיתנו אין מושג איך יתנהג ביום שתהיה לו השליטה בפועל.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ארז שדה כתב: 27 יולי 2023, 10:08 ולסיום אני בטוח שאם מחר עופר ינאי שולח את הקבוצה לטורניר כדורסל נגד האפרטהייד הישראלי הוא יזכה בתמיכה של פלג ושל אוהדים נוספים כולל אותי.
ממש לא, אבל זה דיון שנעשה במקום אחר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםארז שדהFrenzy
האדס
קיבל.ה  2987 לייקים

אין מושג איך זה יתנהל, חוץ מהעובדה שזה כבר התנהל בשנתיים האחרונות מול העיניים שלך?
תגידו אתם לא מבינים שהאנשים האלו בפועל כבר בהפועל שנתיים רצוף והם הסיבה המרכזית שאנחנו בכלל מדגדגים משהו בליגה הזו ובאירופה?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1047 לייקים
יצירת קשר:

אגב יכול להיות בהחלט שזה יעבוד עם ינאי לטווח ארוך. שהוא יעקב שחר של הפועל כדורסל, ושצפויות לנו עכשיו 50 שנה של שגשוג. זה לא מופרך ולא בלתי סביר. אבל ההסתברות שההפך יקרה, שמתישהו שוב תהיה תקלה נוראית סטייל גוסינסקי בדרך גם עלתה והיא לא בלתי-סבירה.
ייתכן שלהחזיק עם העמותה ובעלי הון "קטן" לא יחזיק מעמד לאורך זמן. זה שיקול חשוב מאד ( זאת היתה ה-בעיה בהתנהלות האנטי-תכליתית של העמותה בעשור האחרון), ובכל הריצה המהירה לחתימה אין כמובן שום זמן לדיון ומחשבה על זה (כרגיל). אבל אי אפשר להתכחש לכך שבמעבר לינאי יש לא פחות, ואולי אפילו יותר, מהסיבה הפשוטה שכשמדובר בעמותה ובעלי הון קטנים מדובר באנשים שטובת הפועל בראש מעייניהם בסופו של דבר, ואצל ינאי פשוט לא.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1163 לייקים

מה זה טווח קצר?
שנתיים? חמש שנים? עשר?

כמה זמן זה ייחשב כבר להשקעה כדאית?
ולמה שזה לא יהיה הצלחה ליותר? אף אחד לא יודע.

השאלה היא אם אנחנו כל כך מפחדים שאנחנו לא מוכנים אפילו לנסות?
לטעמי ככה לא נתקדם ולא נגיע לשום מקום.
כמו שאני מלמד את הילדים שלי כל הזמן, בשביל להצליח צריך לנסות, מי שלא מנסה מראש לא יצליח.
יכול להכניס כאן המון קלישאות שתומכות בתאוריה:
״אי אפשר לזכות בלוטו בלי להתחיל מלמלא כרטיס״
יש את הנאום של אנטטקומפו על האם כל העונות שמייקל ג׳ורדן לא לקח אליפות הן כישלון?
ג׳ורדן בעצמו דיבר על זה שההצלחה שלו היא בזכות כל הנסיונות שלו שלא צלחו.

בסופו של דבר, מי שרוצה לצאת מהדישדוש בבינוניות חייה להעיז.
לא יצליח? הכי גרוע שיכול לקרות זה שנתחיל שוב מאלקנה.
ראינו כבר שזה לא מפחיד אותנו.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Nati
קיבל.ה  1044 לייקים

גם אם אני יודע שעוד 5 שנים הוא נוטש את הקבוצה ואנחנו חוזרים לקנטים.
אני מצביע בשבילו.
מעדיף 5 שנים של מאבקים וקרבות על תארים על עוד 50 שנה של בנוניות.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

האדס כתב: 27 יולי 2023, 10:58 אין מושג איך זה יתנהל, חוץ מהעובדה שזה כבר התנהל בשנתיים האחרונות מול העיניים שלך?
תגידו אתם לא מבינים שהאנשים האלו בפועל כבר בהפועל שנתיים רצוף והם הסיבה המרכזית שאנחנו בכלל מדגדגים משהו בליגה הזו ובאירופה?
אבל זה לא ככה מתנהל בשנתיים האחרונות. אין לו שליטה מלאה בקבוצה. עד עכשיו הוא בתקופת מבחן ויודע שהוא צריך להיות הכי נחמד וחייכן. אין לנו שום מושג איך הוא יתנהל ביום שזה כבר לא יהיה המצב.

ואם זה מתנהל טוב עכשיו, למה לא לנשאיר את המודל? למה הוא חייב להשתלט על המועדון לגמרי? למה אי אפשר אפילו "רק" להגדיל את השליטה של ושל חבריו ל-50%-פחות-אחד, ולהשאיר את הרוב בידי העמותה?

תכלס, ככל שאני חושב על זה יותר ככה זה יותר מרגיש לי מסריח. מקווה מאד שאתבדה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

מילפורד כתב: 27 יולי 2023, 11:17 השאלה היא אם אנחנו כל כך מפחדים שאנחנו לא מוכנים אפילו לנסות?
אבל אתה לא סתם מנסה, אתה משעבד את המועדון. אני שמח מאד לנסות במודל שמבטיח לנו שכשזה לא ילך, אנחנו נחזור להחזיק במועדון. זה לא מה שמוצע כאן.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Nati כתב: 27 יולי 2023, 11:37 גם אם אני יודע שעוד 5 שנים הוא נוטש את הקבוצה ואנחנו חוזרים לקנטים.
אני מצביע בשבילו.
אתה אומר את אותו הדבר על תקופת טביב? דאבל + שני גביעים + אירופה. ואחרי זה? כל החרא שאנחנו אוכלים עכשיו. מופלא.
oleg neduda
קיבל.ה  1382 לייקים

pelegs כתב: 27 יולי 2023, 12:04
Nati כתב: 27 יולי 2023, 11:37 גם אם אני יודע שעוד 5 שנים הוא נוטש את הקבוצה ואנחנו חוזרים לקנטים.
אני מצביע בשבילו.
אתה אומר את אותו הדבר על תקופת טביב? דאבל + שני גביעים + אירופה. ואחרי זה? כל החרא שאנחנו אוכלים עכשיו. מופלא.
חד משמעית. בחיים לא הייתי מוותר על הדקה ה-92 בטדי.

חוץ מזה שהמועדון פורק שנים רבות אחרי שטביב הלך. הוא כנראה גנב כסף, אבל על הפירוק חתום הרבה יותר ממנו אדון חיים רמון ששם ברולטה את עתיד המועדון והפסיד

וכמה קל להידבק כל הזמן לטביב ושאול. לא יודע, לא זכור לי שירושלים התפרקה אחרי שאורי אלון עזב אותה.
שליחת תגובה