תודה לך הפועל

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
OrCohen
קיבל.ה  245 לייקים

איזה שיברון לב, הרגשנו שזה שלנו.
ייקח זמן להתאושש מהפספוס הזה.
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

בז'רנו כתב:עונה טובה.כל הכבוד לשחקנים למרות שמתחיל ממש לעצבן שהם לא מסוגלים להביא תואר ( גם גביע זה סבבה) בזמן שקבוצות אחרות,הרבה פחות טובות כן לקחו.
לגבי העונה הבעיה- הקבוצה כנראה תתפרק.
מן הסתם יקח גם זמן להתחבר שוב ולכן אין לי ציפיות שהפועל ישחזרו את העונה הנוכחית.
מסקנות שלי לעונה הבאה:
אם זה אפשרי- למנף את ההצלחה של העונה בגיוס ספונסרים או אולי סוף סוף בעלים עם כיסים עמוקים.
אם זה קורה- לנסות להשאיר את הסגל הנוכחי
ולהביא מאמן עם קבלות.
אם זה לא קורה- לנסות להשאיר את מי שאפשר במסגרת התקציב ( כולל טוקוטו,חבל לוותר כל כך מהר על שחקן שמחובר למועדון) ושוב- להביא מאמן עם קבלות,כולל מאמן זר.
לא יודע לגבי קבוצה שתתפרק וייקח זמן להתחבר.
אל תשכח שהקבוצה של העונה היתה שונה מזו של שנה שעברה גם כן.
הצטרפו מנפורד, מקריי, הורטון שהוחלף ע"י אונואקו, הורד, תומר גינת, אדם אריאל.
כלומר משנה שעברה נשאר רק הבסיס של בראון, טוקוטו, טימור, זלי ובני. חצי קבוצה נשארה חצי חדשה והצוות המקצועי המשיך.

בהינתן שיצליחו להשאיר לפחות זר אחד או שניים עם בראון, ואת השלד הישראלי, וזה הכיוון, הפועל תחליף 3 זרים וישראלי אחד במקום אריאל. הצוות המקצועי ימשיך.
במילים אחרות, לא ממש מפרקים ובונים מחדש, אלא אם באמת לא יישאר אף זר מלבד בראון וגם הישראלים יתחלפו מלבד בר ותומר. אז באמת זו תהיה קבוצה חדשה - אבל זה נשמע כמו מקרה קיצון.

Sent from my iPhone using Tapatalk
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

מקרה קיצון שלא כזה נורא..התחלופה גבוהה בכל הקבוצות,להחליף זרים זה לא ביג דיל.
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

רדנקו כתב:העונה הכי גדולה שלנו אי פעם.
אפילו שלא לקחנו תואר אבל מה שקרה העונה מבחינת השחקנים שהבאנו, התקציב שגדל, השם שיצרנו לעצמנו באירופה וגם ההישגים (והישגים זה לא רק תארים) מבחינת מכירת המנויים והתפוסה של האולם הם מטורפים.
תסתכלו על זה בתור התחלה.
ההישג הכי גדול שלנו יהיה התקדמות לעינת העונה הזו.
אם נמשיך ככה גם אם לא נשמור על הסגל נוכל להביא שחקנים אחרים ובסהכ להמשיך להתקדם כי יהיה לנו קל יותר להביא שחקנים שעבר לא היו מסתכלים עלינו.
זה ההישג הגדול. העונה הזו קידמה את המותג של הפועל תל אביב בצורה ענקית בארץ ובאירופה והיא יכולה להיות אבן דרך ונקודת זינוק אדירה לגדילה שלנו.
העונה הבאה תהיה המבחן הגדול שלנו בהתקדמות שלנו. וזה לא משנה אם נשמור על הסגל או לא.

Sent from my NE2215 using Tapatalk
אתה צודק במאה אחוז.
הפועל של קיץ 2023 נמצאת במקום אחר מהפועל של קיץ 2022. אם נצליח להגדיל את התקציב ולשמור על שלד מסויים מהקבוצה הזו - העונה הבאה תהיה אפילו טובה ומרגשת יותר.

אחרי ההפסד בגמר הגביע אשתקד וההדחה ברבע גמר הפלייאוף חששתי שהעסק יתפורר ונחזור לימי באטל ושות'.
ומכאן החשיבות העצומה של העונה הזו שהביאה את הפועל שנה שניה ברציפות לגמר כלשהו (ונתעלם לרגע מגמר גביע ווינר שגם זה לראשונה בהיסטוריה).

שנה שעברה הפועל ניצחה בדרבי באמצע העונה והקהל ירד לפרקט וחגג. אפשר לומר שניצחון בדרבי זה תמיד חשוב, אבל השנתיים האחרונות הוכיחו לנו שלא צריך להתרגש יותר מדי מנצחונות בדרבי או בארנה. הפועל קבוצה חזקה מספיק לעשות את זה.

זו היתה עונה שהוכיחה שהגמר גביע אשתקד לא היתה הבלחה חד פעמית. עונה של שכר לימוד - לומדים לשלב אירופה עם ליגה , לחלק כוחות ולהגיע לשיא בשלבי ההכרעה. עונה ששידרה המשכיות ושהפועל חזרה והיא כאן כדי להישאר.
עכשיו צריכים קברניטי המועדון להעמיד קבוצה יותר טובה בעונה הבאה כדי שהפעם זה יסתיים גם בתואר ולא רק במחמאות .

הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1023 לייקים
יצירת קשר:

לאחר שעיכל בעצמו את הזכייה, דיבר מאמן דנבר מייקל מאלון על התוכניות שלו עבור הקבוצה בעתיד.
"פט ריילי אמר משהו לפני הרבה שנים על האבולוציה של המשחק", ציטט מאלון את הנשיא של הקבוצה המפסידה, "הוא דיבר על איך אתה הופך ממתחיל למנצח, אחר כך ממנצח למועמד (לאליפות) ולאחר מכן ממועמד לאלוף".

להדפיס ולתלות בחדר הלבשה השנה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

J-R כתב:מקרה קיצון שלא כזה נורא..התחלופה גבוהה בכל הקבוצות,להחליף זרים זה לא ביג דיל.
הקיצון הוא שכולם עוזבים מלבד בעלי החוזים: ג׳ייקובן, תומר ובר. כל הזרים והישראלים. ונכון שצריך להחליף ולשדרג אבל כדאי שיישאר שלד שעליו בונים את הקבוצה ולא להתחיל כמעט מאפס.

Giovanni Giorgio
קיבל.ה  685 לייקים

חברים, תרימו את הראש
אני לא אוהב כדורסל, הגעתי לכל המאורע בגלל ההייפ וכשאני רואה הפועל ובטח נגד מכבי ובטח על תואר אני ישר מתחבר רגשית

בתור אוהד שכמוני, שרואה את הדברים מהצד אני מרגיש יותר אופטימי מרוב האנשים כאן

אני יודע, יש סיבות למה לא להיות אופטימי כי הרשעים ימשיכו להיות הכי עשירים, לכופף את התקנות לכיוונם, להטות את השופטים ואם צריך גם את ראש הממשלה
אבל,
להיות במרחק נגיעה זה רק מוכיח שזה אפשרי, עצם ההגעה לשם מוכיחה שאפשר לבנות פה קבוצה שתתחרה על תארים באופן קבוע וכשזה יגיע, יגיעו גם התארים

יש עוד דרך, יש עוד מה לנשות ועדיין,
הפועל לא אותו מועדון אוהדים צנוע שרק חלם על לחיות

תרימו את הראש , הפועל עוד יביאו לנו את התארים
long live the zapta
הפוסט קיבל 5 לייקיםshaharotFrenzyChegimodagRed_man
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

Charlie כתב: 14 יוני 2023, 09:24
J-R כתב:מקרה קיצון שלא כזה נורא..התחלופה גבוהה בכל הקבוצות,להחליף זרים זה לא ביג דיל.
הקיצון הוא שכולם עוזבים מלבד בעלי החוזים: ג׳ייקובן, תומר ובר. כל הזרים והישראלים. ונכון שצריך להחליף ולשדרג אבל כדאי שיישאר שלד שעליו בונים את הקבוצה ולא להתחיל כמעט מאפס.

לדעתי אריאל יעזוב(בצדק מבחינתו).
האחרים מתנדנדים,אתה צודק
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  413 לייקים

Charlie כתב: 14 יוני 2023, 09:13
בז'רנו כתב:עונה טובה.כל הכבוד לשחקנים למרות שמתחיל ממש לעצבן שהם לא מסוגלים להביא תואר ( גם גביע זה סבבה) בזמן שקבוצות אחרות,הרבה פחות טובות כן לקחו.
לגבי העונה הבעיה- הקבוצה כנראה תתפרק.
מן הסתם יקח גם זמן להתחבר שוב ולכן אין לי ציפיות שהפועל ישחזרו את העונה הנוכחית.
מסקנות שלי לעונה הבאה:
אם זה אפשרי- למנף את ההצלחה של העונה בגיוס ספונסרים או אולי סוף סוף בעלים עם כיסים עמוקים.
אם זה קורה- לנסות להשאיר את הסגל הנוכחי
ולהביא מאמן עם קבלות.
אם זה לא קורה- לנסות להשאיר את מי שאפשר במסגרת התקציב ( כולל טוקוטו,חבל לוותר כל כך מהר על שחקן שמחובר למועדון) ושוב- להביא מאמן עם קבלות,כולל מאמן זר.
לא יודע לגבי קבוצה שתתפרק וייקח זמן להתחבר.
אל תשכח שהקבוצה של העונה היתה שונה מזו של שנה שעברה גם כן.
הצטרפו מנפורד, מקריי, הורטון שהוחלף ע"י אונואקו, הורד, תומר גינת, אדם אריאל.
כלומר משנה שעברה נשאר רק הבסיס של בראון, טוקוטו, טימור, זלי ובני. חצי קבוצה נשארה חצי חדשה והצוות המקצועי המשיך.

בהינתן שיצליחו להשאיר לפחות זר אחד או שניים עם בראון, ואת השלד הישראלי, וזה הכיוון, הפועל תחליף 3 זרים וישראלי אחד במקום אריאל. הצוות המקצועי ימשיך.
במילים אחרות, לא ממש מפרקים ובונים מחדש, אלא אם באמת לא יישאר אף זר מלבד בראון וגם הישראלים יתחלפו מלבד בר ותומר. אז באמת זו תהיה קבוצה חדשה - אבל זה נשמע כמו מקרה קיצון.

מקווה שאתה צודק.לדעתי הרוב יעזבו כי ירצו למנף כלכלית את ההצלחה של העונה.
אני מתקשה להאמין שנצליח לפגוע בזרים כמו שהצלחנו העונה.
בנוסף- לפי ההצהרות והפירסומים- ירושלים עומדים להעמיד תקציבים מאוד גבוהים,דבר שעלול לנקז אליהם ואל מכבי את הישראלים הטובים וזר כמו אוונאקו למשל.
ואני חוזר שוב- עם כל האהבה לפרנקו- לצערי צריך מאמן מוכח.לשים הרבה כסף על מאמן כזה(זר) יכול לעשות את ההבדל
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

איך אתם בכלל מצליחים לנסח מילים.
לי יש רק

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotChegiKingAlpaca
ranjef
קיבל.ה  693 לייקים

שתי עונות רצוף עם דמעות של כאב.
שומרים את הדמעות של האושר בצד, זה שק נפרד.
רק הפועל
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

ranjef כתב: 14 יוני 2023, 10:41 שתי עונות רצוף עם דמעות של כאב.
שומרים את הדמעות של האושר בצד, זה שק נפרד.
רק הפועל תמונה
שנה שעברה עלינו לגמר גביע אחרי כמעט 30 שנה, השנה עלינו לראשונה לגמר גביע ווינר ולמשחק על האליפות אחרי 31 שנה, מיצינו את כל העליות לגמרים ללא תואר, מעכשיו עלייה לגמר לא תרגש אותנו ,הגיע הזמן לתארים. כמובן שעדיף לעלות לגמרים מאשר הדחה מוקדמת אבל אנחנו רוצים להתקדם.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ליאור א.
קיבל.ה  117 לייקים

משנת 2000 באוסישקין ומה אני אגיד לכם, כל הכבוד לכם על האופטימיות או על ההטיות הקוגניטיביות, לי קשה..
תהליך או לא תהליך, דה פקטו השגנו תואר אחד ב50 שנה, בעוד קבוצות אקראיות עם פחות תקציב, דחיפת קהל ו"הילה", כמו למשל חיפה, חולון וגליל לוקחות מידי שנתיים(משמע אפשרי לגמרי).
לפעמים אני מרגיש שהסלידה מעובר התחרותיות של הצד השני גורמת לנו לשכוח שהמטרה לשמה התכנסו היא גם כן לזכות בתארים ולשאוף להיות תמיד הכי טובים.
וכן, אפשר ורצוי להתבונן גם על הדרך ולהעריך הישגים קטנים ונקודות ציון בפני עצמם, אבל כשהגדרת מראש בתחילת עונה שהמטרה היא תואר, פלוס כשאתה על הנייר באמת אבל באמת לא נופל מאף אחד ואתה עדיין לא מצליח לעמוד ביעד שהצבת לעצמך, אז זה סוג של כישלון או במילים עדינות, בטח שלא הצלחה.
אליפות, גביע, גביע ווינר או אפילו לנצח בתחרות הזריקות מהחצי שיש בהפסקות, שיתנו לנו כבר משהו שלם לשמוח ממנו, כי פאקינג כל כך מגיע לנו..

פרקתי.
הפוסט קיבל 3 לייקיםאדוםKingAlpacaרדפוקס
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

ישר כח עצום להנהלה על כל העונה הזאת,
אני רואה את התגובות של הזרים, זרים לא ישראלים!!! אמריקאים שבאים לעונה אחת וממשיכים הלאה מבחינה מנטלית,
אתה רואה כוכב שלקח אליפות בנ.ב.א עם דמעו תבעיניים, לא מפסיק לפרסם פוסטים ואהבה לקהל,
אתה רואה את הורד, את טוקוטו, אנשים שאין ספק שהפועל היא משהו מיוחד בשבילם,
הם כותבים את זה ומתנהגים את זה.
כן , בסוף הכסף הוא יקבע מי ישאר ומי ילך, אבל, כל הכבוד להנהלה, לכולם, שגמרו להם להרגיש פה בית ומקום מיוחד.
רק הפועל! :hapoel: :heart:
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךshaharottadmoredKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  869 לייקים

לא מצליח להתאושש היום. ייקח קצת זמן
כמה אושר וכמה כאב את עושה לי הפועל
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

ליאור א. כתב: 14 יוני 2023, 11:47 משנת 2000 באוסישקין ומה אני אגיד לכם, כל הכבוד לכם על האופטימיות או על ההטיות הקוגניטיביות, לי קשה..
תהליך או לא תהליך, דה פקטו השגנו תואר אחד ב50 שנה, בעוד קבוצות אקראיות עם פחות תקציב, דחיפת קהל ו"הילה", כמו למשל חיפה, חולון וגליל לוקחות מידי שנתיים(משמע אפשרי לגמרי).
לפעמים אני מרגיש שהסלידה מעובר התחרותיות של הצד השני גורמת לנו לשכוח שהמטרה לשמה התכנסו היא גם כן לזכות בתארים ולשאוף להיות תמיד הכי טובים.
וכן, אפשר ורצוי להתבונן גם על הדרך ולהעריך הישגים קטנים ונקודות ציון בפני עצמם, אבל כשהגדרת מראש בתחילת עונה שהמטרה היא תואר, פלוס כשאתה על הנייר באמת אבל באמת לא נופל מאף אחד ואתה עדיין לא מצליח לעמוד ביעד שהצבת לעצמך, אז זה סוג של כישלון או במילים עדינות, בטח שלא הצלחה.
אליפות, גביע, גביע ווינר או אפילו לנצח בתחרות הזריקות מהחצי שיש בהפסקות, שיתנו לנו כבר משהו שלם לשמוח ממנו, כי פאקינג כל כך מגיע לנו..

פרקתי.
בכדורסל הישראלי אתה קודם כל תלוי בכמה מכבי טובים באותה עונה, כי אם להם מתחבר אז הסיכויים שלך יחסית נמוכים, והשעה הם מאוד טובים ביחס לשנים קודמות.
אם נהיה בצמרת כל עונה בסוף ניפול על עונה שמכבי פחות טובה ואנחנו ניקח תואר.
tadmored
קיבל.ה  452 לייקים

אתמול בסיום המשחק
בדרך לרכב
בפינת יצחק שדה /יגאל אלון
רואה את
גלעד שמחוני
שחקן עבר אהוב
יושב על ספסל פינתי,
עם פנים נפולות ועצובות ,
פנים שאומרות הכל
ומביעות את התחושה הקשה כפי שהייתה לכולנו.
לא היה צורך להרבות במילים ,כדי
לבטא כמה חרא הרגשנו,
לחצתי את ידו בחוזקה ,עודדתי משהו כמובן ללא הצלחה,
נפרדנו שכל אחד עם הכאב של עצמו ....

Sent from my SM-A325F using Tapatalk

אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
הפוסט קיבל 4 לייקיםmodagגביזוןshaharotKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

Matan כתב: 14 יוני 2023, 12:33
ליאור א. כתב: 14 יוני 2023, 11:47 משנת 2000 באוסישקין ומה אני אגיד לכם, כל הכבוד לכם על האופטימיות או על ההטיות הקוגניטיביות, לי קשה..

פרקתי.
בכדורסל הישראלי אתה קודם כל תלוי בכמה מכבי טובים באותה עונה, כי אם להם מתחבר אז הסיכויים שלך יחסית נמוכים, והשעה הם מאוד טובים ביחס לשנים קודמות.
אם נהיה בצמרת כל עונה בסוף ניפול על עונה שמכבי פחות טובה ואנחנו ניקח תואר.
נכון מאוד. צריך לזכור שעם כל זה שאנחנו הצלחנו להרכיב את הקבוצה הכי טובה שהיתה פה הרבה מאוד שנים, גם ממולנו עמדה הקבוצה הכי טובה שהיתה למכבי לדעתי מאז שלקחו את היורוליג בפעם האחרונה וכשהיא בכושר שיא.
אז נכון, זו אכזבה אדירה ואני מפורק לגמרי, במיוחד כשברור לי שהם יתחזקו אפילו יותר בשנה הבאה, וגם ירושלים יתחזקו יותר בכל שנה העונה הבאה, אבל אי אפש לקרוא למה שקרה כאן כשלון.
הכשלון היחיד של העונה הוא ההפסד בגביע.
אבל שם נוכל לנצח גם בשנה הבאה.
זה לא בשמיים.
אם נמשיך באותה דרך אנחנו נתפוס את מכבי בעונות פחות טובות ואנחנו ניקח תארים.
אם פעם לא האמנתי שזה מציאותי, היום אני לגמרי מאמין בזה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Red Or Dead
קיבל.ה  230 לייקים

פרקתי.
לא מבין מה רלוונטי ה-50 שנה, עד 2007 מכבי הייתה בלתי פגיעה ברמה המקומית.
באותה שנה הוקמה הפועל מחדש.
עד העונה לא באמת היינו פקטור בצמרת, באף עונה(אולי חוץ מאחת עם ארז, שהתחילה מדהים ודעכה עד הדחה מול אילת ברבע הגמר). אם תמשיך להעמיד תקציבים וסגלים בסדר גודל של הנוכחית, גם תמשיך להגיע למעמדים האלה ומתישהו גם תזכה.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

תודה לך הפועל על האטרף של השחקנים והקהל נגד קרית אתא בקיץ בגביע הטוטו ועד לטירוף של אתמול

אין עלינו ואין מרגש מאיתנו

יאאלה הפועל
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
ליאור א.
קיבל.ה  117 לייקים

Red Or Dead כתב: 14 יוני 2023, 13:22

פרקתי.
עד העונה לא באמת היינו פקטור בצמרת, באף עונה(אולי חוץ מאחת עם ארז, שהתחילה מדהים ודעכה עד הדחה מול אילת ברבע הגמר). אם תמשיך להעמיד תקציבים וסגלים בסדר גודל של הנוכחית, גם תמשיך להגיע למעמדים האלה ומתישהו גם תזכה.
הלוואי שזה מקצועי נטו, אבל אני מאמין שיש פה גם עניין גישתי של מועדון, מקווה שאני טועה מה אני אגיד לך..
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1084 לייקים

פרקתי.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Red Or Dead
קיבל.ה  230 לייקים

ליאור א. כתב: 14 יוני 2023, 13:50
Red Or Dead כתב: 14 יוני 2023, 13:22

פרקתי.
הלוואי שזה מקצועי נטו, אבל אני מאמין שיש פה גם עניין גישתי של מועדון, מקווה שאני טועה מה אני אגיד לך..
הגישה הזאת החלה להשתנות השנה, כאשר בפעם הראשונה באמת יצרנו קבוצה שיכולה להיאבק גבוה.
אותה קבוצה הפסידה על פוזשן אחד, במשחק חוץ אצל קבוצת הבית הכי טובה באירופה, עם הקו האחורי הכי טוב באירופה, ובדרך עברה את סגנית ליגת האלופות ומחזיקת הגביע בנוקאאוט מהדהד.
אם זה אומר ״כישלון״, אז סלמתק. מבחינתי זה רחוק משם.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1023 לייקים
יצירת קשר:

אנחנו צריכים להסתכל על הפועל ירושלים, הפועל חולון.קבוצות שמעמידות תקציב לתואר במשך שנים ארוכות. הן לא לוקחות תואר כל שנה. זה לא הגיוני גם. אבל הן כל שנה מתמודדות עליו. אחת לשנתים מגיעות לגמר. אחת ל3-4-5 שנים זוכות בתואר (תלוי בתקציב).
זה מה שריאלי בהתחשב בפערי התקציב ממכבי.
אנחנו נכון להיום העמדנו תקציב של מתמודדת לאליפות בפעם הראשונה. והגענו לגמר. נמשיך ככה עוד שנתיים שלוש, יהיו עוד גמרים, ובסוף גם תואר
הפוסט קיבל 2 לייקיםOrCohenGili
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

מאוד מעניין אותי איזו קבוצה הייתה יותר טובה ומוכשרת, של העונה הנוכחית או של 2004 עם פרסקביצ'יוס, הוקיץ, אייברי וקאדר ישראלי אולי אפילו יותר מוכשר מהעונה.
אז כן, הקבוצה הזו נתנה פייט הרבה יותר גדול למכבי, אבח מכבי ב2004 הייתה קבוצה טופ 3 באירופה מבחינת חומר שחקנים.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

הפועל כתב: 14 יוני 2023, 14:42 אנחנו צריכים להסתכל על הפועל ירושלים, הפועל חולון.קבוצות שמעמידות תקציב לתואר במשך שנים ארוכות. הן לא לוקחות תואר כל שנה. זה לא הגיוני גם. אבל הן כל שנה מתמודדות עליו. אחת לשנתים מגיעות לגמר. אחת ל3-4-5 שנים זוכות בתואר (תלוי בתקציב).
אנחנו נכון להיום העמדנו תקציב של מתמודדת לאליפות בפעם הראשונה. והגענו לגמר. נמשיך ככה עוד שנתיים שלוש, יהיו עוד גמרים, ובסוף גם תואר
מעונה הבאה הפועל ירושלים תתחיל להעמיד תקציב כמו של מכבי ויש דיבורים שגם אפילו יותר גבוה ממנה.
זה עוד נתון שנוגס בחלום שלנו, אולי הגיע הזמן להכניס בעלים שותף עשיר שיעמיד תקציב מכובד של מינימום 20 מיליון כל עונה.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

אפשר להחשיב את טורניר ההכנה באיטליה בתחילת העונה לתואר וזהו?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1023 לייקים
יצירת קשר:

הסבתא של הפועל כתב: 14 יוני 2023, 14:51
הפועל כתב: 14 יוני 2023, 14:42 אנחנו צריכים להסתכל על הפועל ירושלים, הפועל חולון.קבוצות שמעמידות תקציב לתואר במשך שנים ארוכות. הן לא לוקחות תואר כל שנה. זה לא הגיוני גם. אבל הן כל שנה מתמודדות עליו. אחת לשנתים מגיעות לגמר. אחת ל3-4-5 שנים זוכות בתואר (תלוי בתקציב).
מעונה הבאה הפועל ירושלים תתחיל להעמיד תקציב כמו של מכבי ויש דיבורים שגם אפילו יותר גבוה ממנה.
זה עוד נתון שנוגס בחלום שלנו, אולי הגיע הזמן להכניס בעלים שותף עשיר שיעמיד תקציב מכובד של מינימום 20 מיליון כל עונה.
לא יוע מה יהיה איתם. וגם אם יעמידו תקציב כמו של מכבי, כבר רואים פה תקופה ארוכה שתקציב כמו של מכבי לא מבטיח שכל התארים ילכו אוטומטית אליה. רחוק מכך. גם עם תקציבים של 15-20 מיליון אפשר לתת פייט. הסיכויים עדיין לא לטובתנו, אבל יש סיכוי ריאלי לעשות משהו יפה. ולאורך זמן זה יביא משהו. השאלה אם נצליח להעמיד תקציב כזה לאורך זמן, ולא רק הבלחה.
פומפה
קיבל.ה  205 לייקים

שנה שעברה התחלתי ללכת למשחקים של הפועל בכדורסל אחרי שכל החיים עניין אותי רק כדורגל.
באתי אהבתי את מה שראיתי, את החיבור, את האווירה את זה שזה באמת הפועל.
עשיתי מנוי. באתי לכל משחק ולהמון משחקים באירופה ובחוץ.
לא האמנתי שאתאהב בכדורסל ובקבוצה כמו שקרה לי השנה.
הרווחתי עוד הפועל בנוסף לכדורגל.
תודה על שנה מדהימה ומלאת חוויות. גרמתם למישהו שכל החיים לא התעניין בכלל בכדורסל להיות מכור - זה הפועל מבחינתי. אוהב
הפוסט קיבל 5 לייקיםranjefארז שדהגביזוןקפטן ג'קRed Or Dead
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

הסבתא של הפועל כתב:מאוד מעניין אותי איזו קבוצה הייתה יותר טובה ומוכשרת, של העונה הנוכחית או של 2004 עם פרסקביצ'יוס, הוקיץ, אייברי וקאדר ישראלי אולי אפילו יותר מוכשר מהעונה.
אז כן, הקבוצה הזו נתנה פייט הרבה יותר גדול למכבי, אבח מכבי ב2004 הייתה קבוצה טופ 3 באירופה מבחינת חומר שחקנים.
של השנה ללא שום ספק.

רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

אז אחרי יום מטורף של כאב והתפרקות נפשית פתחתי אשכול לא הכי הולם (לפחות מבחינת כותרת ) באמת הייתה עונה יפה עם רגעים מרגשים , אני לא יכול לחכות כבר לעונה הבאה שאליה אגיע יותר מוכן נפשית לשלבים המכריעים שיהיו וחייבים להיות , גביע ווינר 2023 הוא היעד הראשון (סליחה , אני רוצה את כל התארים כולל הכל אז גם זה נחשב בעיני לתואר ) יאלה :hapoel: ואני מאמין שנוכל לשמור על הסגל הקיים , פעם הבאה זה יהיה שלנו
הפוסט קיבל 4 לייקיםMaorChegiגביזוןפומפה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רק הפועל כתב:אז אחרי יום מטורף של כאב והתפרקות נפשית פתחתי אשכול לא הכי הולם (לפחות מבחינת כותרת ) באמת הייתה עונה יפה עם רגעים מרגשים , אני לא יכול לחכות כבר לעונה הבאה שאליה אגיע יותר מוכן נפשית לשלבים המכריעים שיהיו וחייבים להיות , גביע ווינר 2023 הוא היעד הראשון (סליחה , אני רוצה את כל התארים כולל הכל אז גם זה נחשב בעיני לתואר ) יאלה :hapoel: ואני מאמין שנוכל לשמור על הסגל הקיים , פעם הבאה זה יהיה שלנו
תערוך את הכותרת ההיא.
לגבי גביע ווינר כן, זה מטרה לגמרי. כמו שאייבינדר אמר על גביע הטוטו תואר זה תואר, קטן גדול זה תואר בייחוד לקבוצה שלא זוללת תארים בשנים האחרונות. זה יכול מאוד לעזור לנו להיכנס לעונה באנרגיות.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Gur
קיבל.ה  56 לייקים

רדנקו כתב: 14 יוני 2023, 16:39
הסבתא של הפועל כתב:מאוד מעניין אותי איזו קבוצה הייתה יותר טובה ומוכשרת, של העונה הנוכחית או של 2004 עם פרסקביצ'יוס, הוקיץ, אייברי וקאדר ישראלי אולי אפילו יותר מוכשר מהעונה.
של השנה ללא שום ספק.

דרור חגג-גיל בני
ליאור לובין-בר טימור
יניב גרין-תומר גינת
ישראל שיינפלד-עידן זלמנסון
אור איתן-אדם אריאל
גיי פיי טוקוטו- מתן נאור
- גורדן מקריי
וויליאם אייברי- גיקובן בראון
גסמין הוקיץ- הורד/מנפורד
אונואקו- מייקל רייט

וואלה שאלה מעניינת, כי ארז ניהל רוטציה משמעותית רחבה יותר ויש לנו יותר זרים היום, אבל לא יודייע לא מרגיש חד משמעי
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

Gur כתב: 14 יוני 2023, 22:39
רדנקו כתב: 14 יוני 2023, 16:39
של השנה ללא שום ספק.

דרור חגג-גיל בני
ליאור לובין-בר טימור
יניב גרין-תומר גינת
אור איתן-אדם אריאל
גיי פיי טוקוטו- מתן נאור
- גורדן מקריי
גסמין הוקיץ- הורד/מנפורד
אונואקו- מייקל רייט

וואלה שאלה מעניינת, כי ארז ניהל רוטציה משמעותית רחבה יותר ויש לנו יותר זרים היום, אבל לא יודייע לא מרגיש חד משמעי
אור איתן ושיינפלד לא באמת היו חלק משמעותי ברוטציה.
בכל מקרה בקבוצה ההיא הישראלים היו בפער יותר טובים מהשנה, והשנה הזרים היו בפער יותר טובים מבקבוצה ההיא, אז סה"כ באמת מאוד קשה להשוות.
Gur
קיבל.ה  56 לייקים

Matan כתב: 14 יוני 2023, 23:06
Gur כתב: 14 יוני 2023, 22:39
רדנקו כתב: 14 יוני 2023, 16:39 של השנה ללא שום ספק.

דרור חגג-גיל בני
ליאור לובין-בר טימור
יניב גרין-תומר גינת
אור איתן-אדם אריאל
גיי פיי טוקוטו- מתן נאור
- גורדן מקריי
גסמין הוקיץ- הורד/מנפורד
אונואקו- מייקל רייט

אור איתן ושיינפלד לא באמת היו חלק משמעותי ברוטציה.
בכל מקרה בקבוצה ההיא הישראלים היו בפער יותר טובים מהשנה, והשנה הזרים היו בפער יותר טובים מבקבוצה ההיא, אז סה"כ באמת מאוד קשה להשוות.
כן הסתכלתי על הדקות עכשיו ולגמרי צודק, כנראה שבתור ילד בן 11 זכרתי את שיינפלד ואור איתן הרבה יותר משמעותיים
Nati
קיבל.ה  1016 לייקים

רדנקו כתב:
של השנה ללא שום ספק.

העונה זאת הייתה הקבוצה הכי טובה של הפועל ב50 שנה שאני אוהד.
שליחת תגובה