דני פרנקו

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

ואז תעזוב.
שלא יקרה לך מה שקרה בירושלים.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

עומק אין להם יותר.
כישרון? נתון לויכוח.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

מילפורד כתב: 04 יוני 2023, 00:00 עומק אין להם יותר.
כישרון? נתון לויכוח.
מה? חד משמעית הם עמוקים יותר
פאזור
קיבל.ה  136 לייקים

הכל עוד לפנינו, אין שום מקום לסיכומים, יש אליפות על הפרק.
אבל אפשר כבר להגיד בוודאות, דני פרנקו קנה את מקומו לעונה הבאה וגרם לרובנו לאכול את הכובע. ההגנה, איך שחיבר את כולם בפלייאוף, הנוקאאוט לדז'יקיץ', ההליכה עם הורד שרובנו פקפקנו בה.
יופי דני, בבקשה תן לנו עוד שבוע אחד כזה.
הפוסט קיבל לייק אחדdvirc218
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

פרימו לוי כתב: 04 יוני 2023, 00:07
מילפורד כתב: 04 יוני 2023, 00:00 עומק אין להם יותר.
כישרון? נתון לויכוח.
מה? חד משמעית הם עמוקים יותר
גם אם כן זה לא חייב לבוא לידי ביטוי בסדרה כזו קצרה של מקסימום 3 משחקים
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

תשתמשו בי בתור כפתור סליחה למאמן שכולנו מחקנו אלף פעם ובפלייאוף הזה עשה לכולנו ובעיקר לירושלים בצפר

סליחה דני
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל 2 לייקיםdvirc218צ'ימבויקה
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

מאמן ענק. הביא הכי הרבה תוצאות ב 30 שנה האחרונות ועדיין לא מקבל את הכבוד שמגיע לו. בלי קשר לתוצאה בגמר הוא ישאר שנה הבאה כמו גדול ומקווה שכמה שיותר שנים
הפוסט קיבל לייק אחדהסבתא של הפועל
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

מגיע לו שיר שחקן.

Sent from my SM-A536E using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

כתבתי פה הרבה פעם שאני לא מחובבי פרנקו.
היום זה השתנה.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

גמר גביע שנה שעברה - ראשון אחרי 28 שנה
גמר פלייאוף העונה - ראשון אחרי 18 שנה

בין לבין הביא אותנו לראשונה לגמר גביע ווינר (הפסד בהארכה) ובעונה אירופית ראשונה זה שנים, שהיתה טובה בסך הכל, הגענו לרבע הגמר עם תחושת פספוס שהיינו יכולים לעלות לחצי, כשרק הפינאליסטיות סיימו לפנינו בטבלה ושניצחנו את שתיהן בת"א.

"הגנתי" עליו כל העונה עד להפסד בדרבי שהוריד אותנו למקום השלישי. אז החלו לצוץ אצלי ספקות - אולי באמת אין לו שום ערך מוסף לקבוצה.
באו 3 משחקים קלילים נגד נ"צ ועוד 2 ניצחונות מדהימים על ירושלים כדי שאבין את מה שידעתי כמעט כל הזמן: פרנקו מאמן טוב וראוי, הוא כבר הפך חלק ממשפחת הפועל ואין מתאים ממנו לאמן בדרייב אין בעונה הבאה. הלוואי שבניגוד לעונה שעברה - ידע גם לנצח בגמר ולהביא תואר היסטורי למועדון.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 3 לייקיםASAFABADIליאור א.7even
Tals2000
קיבל.ה  26 לייקים

אחד הדברים הגדולים שעשה בסדרה זה שהרחיק בהגנה את אנואקו מהנקינס.
אחרי העבירה השניה שלו, ממש כעס עליו וראו שאמר לו שיעזוב אותו ויתרחק ממנו.
אנואקו על המגרש ואגרסיבי עד הסוף שווה יותר מלנסות לעצור כניסה של הנקינס (כאשר כל השאר עושים הגנה כמו שעשו בסדרה).
אנוואקו עם שתי עבירות ברבע ראשון, או שלוש בחצי ראשון והסדרה נראית אחרת. רואים שהוא עשה איתו הרבה עבודה
נערך לאחרונה על ידי Tals2000 ב 04 יוני 2023, 00:54, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אם רק היה לנו מאמן כמו דז'יקיץ', אה?
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

כל הכבוד לו.
נכון, אם היה עושה את מה שעשה בפלייאוף כמה משחקים לפני היינו מגיעים לסדרה עם יתרון ביתיות, אבל יודעים מה? זה לא משנה.
אם פרנקו יכין את הקבוצה מבחינה מנטלית וטקטית לסדרה מול מכבי כמו שעשה עד עכשיו בפלייאוף, אנחנו יכולים וצריכים לקחת גם את הסדרה הזו.
הוא עשה מה שלא האמנתי שיצליח לעשות - גם להקים את השחקנים לשיא מנטלי ולמיינדסט של רוצחים ושל ווינרים בדיוק בזמן.
מגיעות לו כל המחמאות האפשריות ואני באמת שמח לאכול את הכובע שלי.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחד7even
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

רדנקו כתב: 04 יוני 2023, 00:53 כל הכבוד לו.
נכון, אם היה עושה את מה שעשה בפלייאוף כמה משחקים לפני היינו מגיעים לסדרה עם יתרון ביתיות, אבל יודעים מה? זה לא משנה.
אם פרנקו יכין את הקבוצה מבחינה מנטלית וטקטית לסדרה מול מכבי כמו שעשה עד עכשיו בפלייאוף, אנחנו יכולים וצריכים לקחת גם את הסדרה הזו.
הוא עשה מה שלא האמנתי שיצליח לעשות - גם להקים את השחקנים לשיא מנטלי ולמיינדסט של רוצחים ושל ווינרים בדיוק בזמן.

יתרון הביתיות הזה לא באמת.משנה, היינו מגיעים לגמר הזה בכל מקרה המשחק אחד אפשר למחוק את העניין הזה
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

נייט רובינסון כתב: 04 יוני 2023, 00:38 מאמן ענק. הביא הכי הרבה תוצאות ב 30 שנה האחרונות ועדיין לא מקבל את הכבוד שמגיע לו. בלי קשר לתוצאה בגמר הוא ישאר שנה הבאה כמו גדול ומקווה שכמה שיותר שנים
באופן אבסורדי, שני המאמנים שהכי הביאו לנו כדורסל טוב והכי הצליחו בליגה הם הכי שנואים כאן בפורום(פרנקו ואדלשטיין).
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

כל מילה.
ואני אוסיף לגבי המשחק היום, אחרי כל הביקורת (המוצדקת) על כך שהוא נותן יותר מדי קרדיט לחברים שלו, ספסל את גינת בשביל הורד בחצי השני. החלטה ענקית.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הוקיץ' כתב: 04 יוני 2023, 01:23

כל מילה.
ואני אוסיף לגבי המשחק היום, אחרי כל הביקורת (המוצדקת) על כך שהוא נותן יותר מדי קרדיט לחברים שלו, ספסל את גינת בשביל הורד בחצי השני. החלטה ענקית.
לפי דעתי רק ברבע הרביעי.
אבל מסכים.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מגיע לו לאמן בעונה הבאה (למרות שהוא חתום גם ככה).
עשה שחמט למאמן העונה
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

Chegi כתב: 04 יוני 2023, 02:09 מגיע לו לאמן בעונה הבאה (למרות שהוא חתום גם ככה).
עשה שחמט למאמן העונה
ואם הוא יזכה בגמר אז הוא יהיה למאמן העונה חד משמעית , זה בהחלט יכול להיות עצום בטח אחרי כל הביקורות שהיו כלפיו במהלך העונה
Red roy
קיבל.ה  8 לייקים

פורום שדים :rofl:
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

ואם מדברים על נוקאאוט לדג'יקיץ' - בד"כ פרנקו מכניס אותי לעצבים עם הראיונות של סופי המשחק שבהם הוא לא מסוגל לפרגן לצ'יף או מקריי, אבל היום דג' יקיץ' התעלה עליו עם ראיון בכייני ולא לוקח אחריות ברמה דוחה במיוחד.

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

כל העונה, היינו קבוצת התקפה מדהימה.
בפלייאוף גילינו בנוסף את ההגנה.

עוד שני משחקים עם ההגנה שראינו מאז המחצית השנייה במשחק הראשון נגד נס ציונה ויש לנו אליפות.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

בשורה התחתונה הביא אותנו לגמר ללא הפסד בפלייאוף, שזה מדהים וישר כח עצום.
בלי קשר בכלל, היום בהתקפה חזרנו ללמסור לג'ייקובן/מקריי ולהסתכל. מקווה מאד שזה לא יקרה בגמר כי כשאנחנו מוסרים ומניעים כדור אנחנו קבוצת ההתקפה הטובה בארץ.
הבשורה הרצינית זו ההגנה, וזה סופר חשוב מול קבוצת התקפה כמו מכבי, שגם כשהיא רוצה היא עושה הגנה טובה מאד.
מבחינת תוצאות בפלייאוף, אני אוכל את הכובע.
תביא לנו תואר דני, שלא נחכה עוד 60 שנה לאליפות.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

על כל הביקורת המוצדקת שאכל פה השנה, משהו זז. זה לא רק השחקנים שפתאום מחויבים יותר. יש פה תהליך.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

אדום נחמד כתב:על כל הביקורת המוצדקת שאכל פה השנה, משהו זז. זה לא רק השחקנים שפתאום מחויבים יותר. יש פה תהליך.
מוצדקת??אני לא חושב ויש עוד הרבה אחרים שגם חושבים שהיא בכלל לא מוצדקת.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

לעתים היא הייתה מוצדקת, לעתים היא הייתה מוגזמת
לעתים חיפשו בין מארג האנשים את ״החוליה החלשה״ שבגללה אנחנו לא נראים כפי שאנחנו רוצים להיראות, וכשבסגל אין כל כך איפה לשפר, טבעי שיחפשו את הראש של המאמן.
אישית, אני חשבתי שבמהלך רוב העונה פרנקו מקבל פחות קרדיט ממה שמגיע לו, מכיוון שלא מובן מאליו גם לבנות כזה סגל (ולנהל אותו), וגם להגיע למאזנים שעשינו בליגה ובאירופה, למדדים והסטטיסטיקות שהקבוצה העמידה במהלך העונה.
מצד שני, היו גם דברים מוצדקים עליהם הגיעה ביקורת - הגנה לא מספיק ממושמעת, נרפות בתחילת משחקים, השילוב של הצ׳יף ועוד.
כל זה בטל כאשר לשלבים המכריעים של העונה, הגענו בשיא מקצועית ומנטלית ונתנו נוק-אאוט ליריבה סופר חזקה שהתקשנו נגדה מאד במהלך העונה.
עכשיו - אסור להסתפק בכך. שתי נצחונות.
Berns
קיבל.ה  32 לייקים

אדום נחמד כתב:על כל הביקורת המוצדקת שאכל פה השנה, משהו זז. זה לא רק השחקנים שפתאום מחויבים יותר. יש פה תהליך.
פרנקו היה פרנקו כל הזמן והרוב השקט בפורום וביציע ראה את זה לכל אורך הדרך. הבעיה היא שכמו בכל מקום יש מיעוט רועש שקובע את הטון, בדרך כלל בלי קשר למציאות.
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

אחרי 5 משחקים עם ניהול משחק מעולה הגיע המשחק הזה שבעיניי אחת הסיבות להפסד היום זה הניהול המחפיר של פרנקו.
התעקשות לפתוח מחצית שנייה עם חמישייה שאתה רואה שלא הולך לה טוב מול מכבי.
התעקשות על בר שלא היה קיים היום בשני צידי המגרש.
ייבש את הורד שהיה בין הבודדים שהיו טובים היום על הספסל יותר מדי דקות.
הורדה של זלמנסון ברבע הראשון או השני לספסל אחרי דקות טובות.
לא זיהה שהציף נכנס לבעיית עבירות והתעקש להשאיר אותו על המגרש עד שצבר עוד עברות ובערך רבע שלם לא שיחק לאחר מכן בגלל זה.
התעקשוח על תומר בפוזשיינים הגנתיים למרות שלא היה טוב.
מכבי מטווחת מהשלשות ואנחנו עושים דאבלים על שחקנים בצבע במקום לשמור אותם שלא יצלפו בנו. כל פעם שקצת חזרנו הם בשתי דקות תפרו אותנו עם שתיים שלוש שלשות ואז לך תרדוף שוב.
פרנקו - מבחינתי הפסד שיש לך חלק מאוד גדול בו.

חוץ מזה ריבאונד ריבאונד ריבאונד שזה כמובן לא עליו אבל זה מה שמפרק אותנו כל משחק נגד מכבי.

היה נראה שהשחקנים לא באו לשרוף את הפרקט היום וחבל.
לתת הכל בראשון ולהחזיר את הסדרה להיכל המחורבן הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדפרימו לוי
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

שיפסיקו לזיין תמוח באינסטגרם עם חביתות נקניקיה, ויתכוננו כמו שצריך למשחק הכי חשוב שלהם העונה.
חביתות נקניקיה

סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

כל מה שאמרת פלוס הוא חזר לסורו לא לקחת פסקי זמן כשהיריבה במומנטום ואז לוקח כשהבור כבר עמוק
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

אין לי תלונות לפרנקו על המשחק הזה. השחקנים עשו במכנסיים, כולם חוץ ממקריי (ואולי זלמנסון לפרקים) היו הרבה מתחת לרמה שלהם.
זה לא משנה מה פרנקו היה עושה אחרת, אם השחקנים לא מגיעים למאני טיים.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

מאמן טוב, הקבוצה כשרונית יותר בזרים ובישראליים אבל אתמול הרצפה היתה עקומה. נשאר להוכיח שאצלנו בבית מרעידים את הרצפה ונותנים בראש, אחרת הרגשת איכס.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

היה לא טוב אתמול. אבל זה באמת הרבה יותר על השחקנים מאשר עליו.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

תביא לנו תואר.

הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

קיבל נוקאאוט מוחלט מקטש.
לא הגיע עם שום דבר שונה שאולי יעזור לנו להשוות את הרמה.
זה שהשחקנים עלו בצורה כזו זה גם עליו.
אבל הוא יכול רק לנסות להכניס להם רצח בעיניים.
בסופו של דבר הם אלה שעולים על המגרש ואתמול הם חזרו חודש אחורה לתקופה שבה הם היו עסוקים רק בעצמם ובשופטים.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

תביא את התואר הזה , זה עדיין אפשרי לעזאזל
הפוסט קיבל 4 לייקיםChegishaharotKingAlpacaגביזון
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

מתוך וואלה :

המאמן דני פרנקו אמר לקראת המשחק: "אנחנו מנסים לעשות הכול כדי לא לקוות, אלא לנסות לשחק את הכדורסל הטוב ששיחקנו בפלייאוף ולא את הכדורסל מיום חמישי האחרון. היינו מתוסכלים שהגענו למשחק כזה ולא הרגשנו ששיחקנו טוב. יש תחושות חרדה מסוימת מנושא הריבאונד".

פרנקו המשיך: "נעשה הכול כדי שנוכל ללכת הביתה גאים ומרוצים מהעבודה שעשינו. למכבי לא היה משחק קשה ביום חמישי. אנחנו פוגשים יריבה שעברה עונת יורוליג ארוכה, ששיחקה נגד קבוצות יותר טובות מאיתנו. יש לה רקע שהיא יכולה להישען עליו, זו הקבוצה הכי טובה ששיחקנו נגדה השנה והיא מייצרת לא מעט אתגרים. אם נגד הפועל ירושלים מצאנו את הדרך להסתדר למרות הדיבורים על הריבאונד, אנחנו יכולים גם עכשיו".

הלוואי שייתן לי לאכול את הכובע, אבל הדברים שלו מרתיחים אותי. במקום להדליק את הקהל ולשדר אופטימיות, תראו איך הוא מדבר.

מה זו ההתרפסות הזו?
נעשה הכל כדי שנהיה גאים מהעבודה ?! מה עם נצחון?!
יש תחושת חרדה מהריבאונד?
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אני מדמיין את צלחת האליפות משתקפת מהראש הקירח של פרנקו , קדימה תכין את המיץ של בגס בני
Brilliant
קיבל.ה  60 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 10 יוני 2023, 18:38 מתוך וואלה :

המאמן דני פרנקו אמר לקראת המשחק: "אנחנו מנסים לעשות הכול כדי לא לקוות, אלא לנסות לשחק את הכדורסל הטוב ששיחקנו בפלייאוף ולא את הכדורסל מיום חמישי האחרון. היינו מתוסכלים שהגענו למשחק כזה ולא הרגשנו ששיחקנו טוב. יש תחושות חרדה מסוימת מנושא הריבאונד".

פרנקו המשיך: "נעשה הכול כדי שנוכל ללכת הביתה גאים ומרוצים מהעבודה שעשינו. למכבי לא היה משחק קשה ביום חמישי. אנחנו פוגשים יריבה שעברה עונת יורוליג ארוכה, ששיחקה נגד קבוצות יותר טובות מאיתנו. יש לה רקע שהיא יכולה להישען עליו, זו הקבוצה הכי טובה ששיחקנו נגדה השנה והיא מייצרת לא מעט אתגרים. אם נגד הפועל ירושלים מצאנו את הדרך להסתדר למרות הדיבורים על הריבאונד, אנחנו יכולים גם עכשיו".

הלוואי שייתן לי לאכול את הכובע, אבל הדברים שלו מרתיחים אותי. במקום להדליק את הקהל ולשדר אופטימיות, תראו איך הוא מדבר.

מה זו ההתרפסות הזו?
נעשה הכל כדי שנהיה גאים מהעבודה ?! מה עם נצחון?!
יש תחושת חרדה מהריבאונד?
אני מקווה שזה חלק ממלחמה פסיכולוגית שנועדה להרדים את מכבי וליצור להם תחושת שאננות (ומחשבה שאין לנו פתרונות לריבאונד התקפה שלהם). קשה לי להאמין שאלו המסרים בחדר ההלבשה.
אבל כמובן שיתכן שהוא כבר מכין את כתב ההגנה להפסד מביש…
Brilliant
קיבל.ה  60 לייקים

הפועל כתב: 09 יוני 2023, 08:57 היה לא טוב אתמול. אבל זה באמת הרבה יותר על השחקנים מאשר עליו.
אני ממש לא חושב שצריך לשפוט את העונה של פרנקו על פי המשחק בחמישי. אבל.
כשמגיעים למגרש ותוכנית המשחק לחלוטין לא מותאמת למציאות, ונופלים בדברים שהיו צפויים לחלוטין, קצת קשה ליצור מומנטום קבוצתי של רצח בעיניים.
אני בטוח שאף שחקן לא היה צריך נאום מוטיבציה בחמישי מהמאמן שלהם בכדי לעלות בטירוף. זה יפה לסרטי כדורסל. הם כן היו צריכים מפרנקו פתרונות מקצועיים שיאפשרו להם להשיג עצירות בכדי שיוכלו לייצר מומנטום של יותר מדקה וחצי ואמונה שאפשר לעשות את זה.
אני לא מסיר כל אחריות מהשחקנים, אבל יש לפרנקו חלק גדול בזה.
שליחת תגובה