בקרוב: "אמרו לו" פודקאסט אוהדי הפועל בכדורסל

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

תשמע, אני לא מחפש להקטין בכח את מה שעשינו השנה. אבל יש פה עניין של עובדות היסטוריות.
הפועל מועדון שזכה ב5 אליפויות כולל אחת בדאבל. מלבד זאת היו עוד שלושה גביעים, שני חצאי גמר גביע קוראץ הי"ד, חצי גמר גביע אירופי ב2004, ועוד איזה 5-6 פעמים לפחות (אל תתפוס אותי במספר) שהגיעו למשחק מכריע על אליפות בסדרת גמר, או בליגה הסדירה (לפני שהיה פלייאוף).

כך שכן, אלא אם הפועל השנה עושה באמת משהו יוצא דופן בסדרת הגמר, כל אחת ואחת מהעונות הנ"ל (יותר מ-10) היתה בשורה התחתונה יותר מוצלחת מקצועית מהעונה הנוכחית. מה לעשות, זאת המציאות. קשה לי לראות איך אפשר להתווכח עם זה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

הוויכוח הוא לא על זה. הביטול של הנצחונות וההישגים של הקבוצה השנה ביחס לאיפה היינו בעונות האחרונות מתבטא כבר בחזירות.
מבחינתי גם הדחה לירושלים בחצי גמר לא תבטל את הקפיצה המדהימה העונה ומגיע כל הכבוד להנהלה, למאמן ולשחקנים.
ולמרות הכל - יאללה מאמץ אחרון, נצחון חוץ קטן בארינה (בבית לא נפסיד להם שוב) ואנחנו בגמר
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הודעה אחרונה שלי בנושא - הגבתי אך ורק לאמירה הזאת שכתבת " אף אחד לא זוכר שגם אם העונה מסתיימת ברבע גמר מדובר באחת מהעונות הכי טובות שלנו בליגה הראשונה". והתגובה שלי לא מבטלת ולא מזלזלת שום קפיצה ולא מתייחסת בכלל לעונות האחרונות.
היא מתייחסת ישירות למה שאתה אמרת, שמדובר "באחת מהעונות הכי טובות שלנו בליגה הראשונה". וכמו שהסברתי, עובדתית נטו, זאת אפילו לא אחת מהעונות הטופ 10 שלנו בליגה הראשונה.
סה טו
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הפרק האחרון עצמחו של אמרו לו אגב אחלה, כדאי להאזין (כרגיל)
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

הפועל כתב: 16 מאי 2023, 10:38 הודעה אחרונה שלי בנושא - הגבתי אך ורק לאמירה הזאת שכתבת " אף אחד לא זוכר שגם אם העונה מסתיימת ברבע גמר מדובר באחת מהעונות הכי טובות שלנו בליגה הראשונה". והתגובה שלי לא מבטלת ולא מזלזלת שום קפיצה ולא מתייחסת בכלל לעונות האחרונות.
היא מתייחסת ישירות למה שאתה אמרת, שמדובר "באחת מהעונות הכי טובות שלנו בליגה הראשונה". וכמו שהסברתי, עובדתית נטו, זאת אפילו לא אחת מהעונות הטופ 10 שלנו בליגה הראשונה.
סה טו
העונה הכי טובה מאז הקמת הפועל אוסישקין, נקווה שגם תסתיים בטוב
Rkhenin
קיבל.ה  44 לייקים

הפועל כתב: 16 מאי 2023, 10:38 הודעה אחרונה שלי בנושא - הגבתי אך ורק לאמירה הזאת שכתבת " אף אחד לא זוכר שגם אם העונה מסתיימת ברבע גמר מדובר באחת מהעונות הכי טובות שלנו בליגה הראשונה". והתגובה שלי לא מבטלת ולא מזלזלת שום קפיצה ולא מתייחסת בכלל לעונות האחרונות.
סה טו
אתה מתווכח במקור איתי, ואתה יכול לראות שתיקנתי את עצמי ואת כוונתי שמדובר כמובן באחת מהעונות הכי טובות שהיו לנו מאז ההקמה מחדש. אני יודע שגם אם היא תסתיים בסדרה נגד נ"צ זו תהיה העונה שאני כאוהד הכי נהנתי מהקבוצה בכמעט 20 שנה שאני הולך למשחקים
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

Rkhenin כתב: 16 מאי 2023, 11:04
סה טו
אתה מתווכח במקור איתי, ואתה יכול לראות שתיקנתי את עצמי ואת כוונתי שמדובר כמובן באחת מהעונות הכי טובות שהיו לנו מאז ההקמה מחדש. אני יודע שגם אם היא תסתיים בסדרה נגד נ"צ זו תהיה העונה שאני כאוהד הכי נהנתי מהקבוצה בכמעט 20 שנה שאני הולך למשחקים
מאז ההקמה מחדש, אין מבחינתי שאלה. העונה הכי טובה.
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

פרק מצוין. באופן כללי יופי של פודקאסט.
זה יהיה מעולה אם מישהו יוכל לגרום לפרנקו להקשיב גם. לדעתי זה יפתור לנו המון בעיות.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

פישונט כתב:הפרק האחרון אחרי מכבי בלתי נסבל. עוברים שחקן שחקן ומכסחים קבוצה שמתחה את מכבי (טופ 8 ביורוליג) בחוץ עד השניות האחרונות. אני מבין הפסד מתסכל והכל אבל פשוט הזייה דברים שנאמרים שם.

עריכה: רק עכשיו קלטתי שהתבלבלתי בין הפודקאסט של צבע אדום שעוסק בכדורסל, לבין 'אמרו לו'. הביקורת מופנית כמובן לראשון מבין השניים
בזמן האחרון יצא לי כמה פעמים לשמוע את הפודקאסט של צבע אדום.כמה יצורים שהדבר היחיד שיש להם זה שנאה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Nati כתב: 16 מאי 2023, 15:47
פישונט כתב:הפרק האחרון אחרי מכבי בלתי נסבל. עוברים שחקן שחקן ומכסחים קבוצה שמתחה את מכבי (טופ 8 ביורוליג) בחוץ עד השניות האחרונות. אני מבין הפסד מתסכל והכל אבל פשוט הזייה דברים שנאמרים שם.

עריכה: רק עכשיו קלטתי שהתבלבלתי בין הפודקאסט של צבע אדום שעוסק בכדורסל, לבין 'אמרו לו'. הביקורת מופנית כמובן לראשון מבין השניים
בזמן האחרון יצא לי כמה פעמים לשמוע את הפודקאסט של צבע אדום.כמה יצורים שהדבר היחיד שיש להם זה שנאה.
שמעתי אותו פעם 1 לפני חצי שנה והגדרתי אותו כפודקאסט הכי מגעיל ודוחה ברשת. צורת הדיבור והמילים שיוצאות מהפה של האנשים שם היא כזאת שמבחנתי הוא זוהמה לא ראויה לשמיעה...
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

כמות הרפש שהולכת בפורום הזה במשחק אחד, יותר גדולה מכלל ה"זוהמה שאינה ראויה לשמיעה" בצבע האדום מאז שהחל פוד הסל.
כן, גם לאוהדי הפועל מותר לבקר, אפילו אם זה לא נעים לאנשים מסוימים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiDe Niro
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

לבקר הכוונה לרמוז כבר כמה פרקים שג'ייקובן שוב אלכוהוליסט?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Red Or Dead כתב: 19 מאי 2023, 18:49 כמות הרפש שהולכת בפורום הזה במשחק אחד, יותר גדולה מכלל ה"זוהמה שאינה ראויה לשמיעה" בצבע האדום מאז שהחל פוד הסל.
כן, גם לאוהדי הפועל מותר לבקר, אפילו אם זה לא נעים לאנשים מסוימים.
א. כמעט ולא תקרא אותי מטנף על הקבוצה. האמת שזה עיקר הביקורת כלפי בפורום שאני רואה הכל ורוד.

ב. לא מתקרב, מה גם שבפורום הטינופת שלדעתי מוגזמת לא פעם היא בעידנה ד'ריתחה... בפודקסט הזה זה לא המצב... וצר לי אם אתה חלק ממנו כי סה םוד קאסט שאסרתי על הילד לשמוע... תבין לבד מה זה אומר
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

פישונט כתב:לבקר הכוונה לרמוז כבר כמה פרקים שג'ייקובן שוב אלכוהוליסט?
או לאחל לטוקוטו אחת ממכות מצרים?
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

צבע אדום פודקאסט גרוע מהמון היבטים. גם לא מבינים מקצועית בכדורסל וגם מרשים לעצמם ללכלך על הקבוצה בצורה מגעילה.
אמרו לו עושים להם בית ספר. פודקאסט אדיר
נערך לאחרונה על ידי נייט רובינסון ב 20 מאי 2023, 16:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדporthos
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

לא יודע מה אתם רוצים מהם. אותי הפוד הזה מאוד מצחיק. העובדה שאין להם מעצורים לפה והם מדברים שטויות רוב הזמן מאוד משעשעת אותי.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדgershon
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

הבוקר עלה פרק חדש. מסכמים את שני המשחקים מול נס ציונה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםהפועלChegi
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

עלה פרק מס' 15. מסכמים את הסדרה נגד נס ציונה ומתכוננים למשחקים נגד ירושלים.
אתם מוזמנים
הפוסט קיבל 2 לייקיםהוקיץ'Chegi
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

שמעתי הכל, אבל כמעט סגרתי כשנאמר שם שספידי סמית' שחקן יותר טוב מג'ייקובן. אני בספק אם אמא שלו חושבת ככה.
חוץ מזה, פרק מעולה.
פאזור
קיבל.ה  136 לייקים

פודקאסט מעולה, עד שלא התחלתם לרוץ איתו לא ידעתי כמה הוא חסר. תענוג!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אחלה פרק, כרגיל. מאד מתחבר למה שבן אמר על נושא הזרים.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

שמעתי את החצי הראשון (הפקקים לא נתנו יותר היום). נהדר כרגיל פודקאסט ברמה גבוהה מאוד.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

עלה עכשיו פרק חדש, על הניצחון אתמול בארינה.
מוזמנים לשמוע

https://pod.link/1674046963
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

בפרק עם שמעון, הוא אמר שהוא לא מתרגש מירושלים. שאי אפשר להגיע לגמר עם הכדורסל שלה. שבסופו של דבר הפועל מוכשרת יותר ואם ניפגש - נדיח אותה בחצי הגמר.
אחרי ההפסד בסיבוב השלישי כבר התחלתי לפתח סקפטיות. אבל אחרי הניצחון בארנה הייתי יותר רגוע הערב - זכרתי את הניתוח של אמסלם ואכן ירושלים בקושי הצליחה במאני טיים להוביל ברבע הראשון , כל שכן לנצח.

Sent from my iPhone using Tapatalk
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לא יודע אם כבר הוקלט פרק לגמר, אבל שווה להביא קצת קולות מקצועים לפרק כזה.
לא חלילה בזלזול על הספיקרים, אבל זה מוסיף עוד רובד מעניין (כמו בפרק עם ג׳ובה).
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

פרק חדש עלה ממש עכשיו. חוגגים את הניצחון על ירושלים ומתכוננים לגמר
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

תענוג לשמוע.

עלתה שם נקודה מעניינת. דיברנו הרבה העונה על הבנייה של הסגל, על תעדוף הכשרון על פני ההתאמה ועל כך שפעמים רבות זה לא נראה טוב.
בסוף, כשהכסף היה על השולחן והאגרסיביות בשיא, הכישרון העדיף שלנו ניצח את המשחק והביא אותנו לגמר. שתי הקבוצות שמרו מצוין, אבל להפועל פשוט יש יותר כלים.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

יש גם עניין לירושלים שהם לא יודעים לשחק מהר, חוץ מספידי סמית׳ וקרינגטון.
כשהיה באזור ה-2 דקות ובסביבות ה-10 הפרש כשאתה מצפה שהם ישחקו התקפות של 5-6 שניות, אם סוגרים להם את השניים האלה הם נכנסים להתקפה אחרי 10 שניות. כמה שדיברו על קבוצה מאומנת וחכמה, יש להם לא מעט באגים במערכת.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הוקיץ' כתב: 04 יוני 2023, 20:24 תענוג לשמוע.

עלתה שם נקודה מעניינת. דיברנו הרבה העונה על הבנייה של הסגל, על תעדוף הכשרון על פני ההתאמה ועל כך שפעמים רבות זה לא נראה טוב.
בסוף, כשהכסף היה על השולחן והאגרסיביות בשיא, הכישרון העדיף שלנו ניצח את המשחק והביא אותנו לגמר. שתי הקבוצות שמרו מצוין, אבל להפועל פשוט יש יותר כלים.
אבל צריך לציין גם שעונה כיום בנויה כך שיש "כסף על השולחן" לא רק ביוני. בסופו של דבר ירושלים עם קבוצה ברמה פחות מאיתנו לפחות בכישרון, יוצאת מהעונה הזאת עם גביע וגמר אירופי, ואנחנו (ככל הנראה) עם גמר פלייאוף. בהנחה שזה באמת יהיה המצב עוד שבועיים, הייתי מתחלף איתם בתכלס.
וזה תוצאה ישירה של זה שגמגמנו לאורך כל החצי השני של העונה כמעט בגלל בעיות התאמה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

הפועל כתב: 05 יוני 2023, 09:35
הוקיץ' כתב: 04 יוני 2023, 20:24 תענוג לשמוע.

אבל צריך לציין גם שעונה כיום בנויה כך שיש "כסף על השולחן" לא רק ביוני. בסופו של דבר ירושלים עם קבוצה ברמה פחות מאיתנו לפחות בכישרון, יוצאת מהעונה הזאת עם גביע וגמר אירופי, ואנחנו (ככל הנראה) עם גמר פלייאוף. בהנחה שזה באמת יהיה המצב עוד שבועיים, הייתי מתחלף איתם בתכלס.
וזה תוצאה ישירה של זה שגמגמנו לאורך כל החצי השני של העונה כמעט בגלל בעיות התאמה.
אני לא מסכים.
כלומר כן, אין ספק שאנחנו גמגמנו בחלק השני של העונה והם נכנסו לכושר אדיר, אבל אני לא מסכים שזו הסיבה להישגים של כל קבוצה.

לגבי הגביע, גביע קודם כל בנוי ממשחקים בודדים ולכן הוא יותר רנדומלי מעצם היותו. כשהגענו לגביע אנחנו היינו בכושר מעולה (וגם אחריו, עם ניצחונות גדולים בדרבי ועל טורק) והם היו בעיצומה של עונה מאכזבת. ההפסד שם הייתה הפתעה גדולה מאוד.
יותר מזה, ירושלים היו בדרך להפסד בית מביך מאוד להפועל חיפה בחצי הגמר, ורק שערוריית שיפוט ענקית נתנה להם את המשחק. אם היו שם שופטים נורמלים, אז פתאום העונה שלהם הייתה מאכזבת?
חשוב גם לציין, הליגה עדיין חשובה יותר מהגביע. יותר חשוב להגיע לשיא במאי מאשר בפברואר.

לגבי אירופה, אני לא חושב שאפשר להתווכח על העובדה שנתנו עונה אירופית נהדרת. לקבל את בדאלונה בחוץ ברבע הגמר זו הגרלה מאוד אכזרית וגם שם נתנו משחק ענק והיינו מאוד קרובים לעלות.
המפעל של פיב"א בנוי כך שירושלים ממש לא פגשו קבוצות חזקות לפני הפיינל פור. אא"ק שהם פגשו ברבע לדוגמה, היא קבוצה די חלשה שסיימה מתחת לפרומיתאס את העונה הסדירה ביוון. אין ספק שבחצי הגמר הם נתנו משחק ענק מול קבוצה בפרופיל דומה לבדאלונה וניצחו משחק שהיה יכול ללכת לכאן או לכאן.

ודבר אחרון, מי אמר שנסיים עם גמר?
הפוסט קיבל לייק אחדיובל
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אני לא רואה טעם להסתכל על המשחק המזליקים שלהם, כי גם לנו היו משחקים מזליקים. באותה מידה שנלחמנו עד הרגע האחרון על מקום 1, עם קצת פחות מזל מול הפועל באר שבע לונדון בחוץ ודומיהם או טורק בבית, היינו יכולים לסיים במקום 4 נגיד ביורוקאפ, ואולי אפילו 4 בליגה.
המזל הולך עם הטובים ונצחנו את המשחקים האלו על כל ההשלכות. וכנ"ל ירושלים.

הלוואי שניקח אליפות, וזאת תהיה העונה הכי טובה מזה למעלה מ50 שנה. אבל בהנחה שלא, בשורה התחתונה, הייתי מחליף את זה בגביע וגמר אירופי.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

הפועל כתב: 05 יוני 2023, 12:32 אני לא רואה טעם להסתכל על המשחק המזליקים שלהם, כי גם לנו היו משחקים מזליקים. באותה מידה שנלחמנו עד הרגע האחרון על מקום 1, עם קצת פחות מזל מול הפועל באר שבע לונדון בחוץ ודומיהם או טורק בבית, היינו יכולים לסיים במקום 4 נגיד ביורוקאפ, ואולי אפילו 4 בליגה.
המזל הולך עם הטובים ונצחנו את המשחקים האלו על כל ההשלכות. וכנ"ל ירושלים.

הלוואי שניקח אליפות, וזאת תהיה העונה הכי טובה מזה למעלה מ50 שנה. אבל בהנחה שלא, בשורה התחתונה, הייתי מחליף את זה בגביע וגמר אירופי.
אבל זה בדיוק ההבדל בין ליגה לגביע. בליגה יש המון משחקים וכמו שניצחנו בפוקס את ב"ש, גם היינו כפסע מלנצח את חולון בחוץ ולסיים מקום שני.
בגביע זה כולה שלושה משחקים. אז לבנות תלי תלים על שלושת המשחקים האלה כשאחד מהם ממש ניתן להם ע"י השופטים, זה לא נכון בעיני.

לגבי אליפות, עוד חזון למועד.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

פרק חדש עלה ממש עכשיו, על המשחק אתמול ועל כל העניינים מסביב
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

ממש עכשיו עלה הפרק על המשחק האחרון בסדרת הגמר.
תקווה שתהנו
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

מה עם פרק חדש לסיכום העונה?
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

ממש לפני שעה סיימנו להקליט. הפרק יעלה מחר
הפוסט קיבל 2 לייקיםארבעת המופלאיםgershon
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

פרק סיכום העונה עלה
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

purvis short כתב: 22 יוני 2023, 08:38 פרק סיכום העונה עלה
זה פרק 20 (הקודם).
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
שליחת תגובה