וולקאם אביב סלם (מגן שמאלי)

פורום אוהדי הפועל תל אביב
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

oleg neduda כתב: 30 מאי 2023, 17:32
בר לב אדום כתב: 30 מאי 2023, 17:21
נועם שחם כתב: 30 מאי 2023, 17:18

בוא נאמר שמכל העמדות שטעונת אצלנו חיזוק, זו לא בראש הרשימה. עמדת המגן הימני הרבה יותר בעייתית. בלם נוסף, שחקני התקפה, עוד שחקן מרכז שדה. מגן שמאלי זו בערך העמדה האחרונה שצריך לטפל בה כרגע.
בוא נאמר שזאת החתמה ניסנוב קלאסית.
יכולת להוסיף עוד כמה שקלים ולהביא מגן שהוא קצת יותר מרשים מסלם, אפילו גרצ'ין שחתם בירושלים שלשום, היה יותר ראוי.
נו באמת. אני לא מכיר את המספרים, אבל מעריך שהעלות של גרצ'קין היא יותר מפי 2 משחקן כמו אביב סאלם, ואני לא אתפלא אם לכיוון הפי 3. החליטו לרוץ עם גורפינקל כמגן ראשון ולהמר על שחקן זול וצעיר כמחליף, כשבמקרה הרע גם ישראלוב יכול לשחק בעמדה הזאת. אני ממש לא חושב שזה אומר שזה הפרופיל של יתר הרכש שיגיע, ובהנחה שתקציב מכובד יושקע בעמדות קריטיות יותר, זאת החלטה סופר הגיונית בעיני.

הכל עניין תקציבי. מי שחושב שבשנה הבאה אנחנו נעמיד פה קבוצה עם תקציב של 50-60 מיליון חי בסרט
בעיני ממש לא. כאשר ראינו כולנו מה אנחנו מקבלים מגורפינקל, את כל חוסר היציבות שלו, חוסר הפיזיות שלו והקושי להתמודד מול שחקנים שהם קצת יותר גדולי מימדים ממנו וכן ציפיתי, שידעו להעמיד, אם לא במקומו, לפחות בנוסף אליו, עוד מגן שידע לתת גיבוי במקרה של רצף משחקים חלשים מצידו והאמן לי זה יקרה.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

כולם עובדים על כולם כתב: 30 מאי 2023, 17:25 להשוות את חן סול לג'ורדי קרוייף זה הזוי. וזו האמירה הכי עדינה שאפשר להגיד על זה..
ברור שהתקציב של המועדון לא מתקרב לזה של מ ת"א מ חיפה וב"ש.
אבל אם זו החתמה בסגנון של "בוא נחתים שחקן בשקל ועשרים" אולי נפגע בינגו , אז במה התקדמנו? הרי זו הייתה גישת העבודה הידועה לשמצה של הניסנובים.
בקבוצה עם תקציב ורמת ניהול של הפועל תל אביב על כל הישאם לאיוס אחד יש 20 כישלונות. לאיוס הוא היוצא מהכלל שמעיד על הכלל.
עם כל הכבוד, חן סול הוא לא הדמות המקצועית שאמורה להביא שחקנים. לבן אדם אין את הידע הנדרש ואין את הניסיון. מספיק לשמוע את הראיון איתו כדי להבין את זה.
הקבוצה האמריקאית קיבלה את הניהול וזו הפעם הראשונה שהם עושים את זה. בארגיל הם לא אחראים על ניהול הקבוצה. הם בפירוש הולכים להתגלח על הזקן של המועדון.
אם הם מעמידים אדם כמו חן סול בקדמת מקבלי ההחלטות אני לא בטוח שזה יגמר טוב. אני מקווה שלפניו יעמדו אנשים עם ידע ונסיון בכדורגל ולא כדורסל והוקי.
לפי ההחתמות הבאות נדע לאיזה כיוון הולכים.
שטויות.חן סול הוא בדיוק הבנאדם הנכון.
הוא בעצמו אמר שכאשר היה בארצות הברית הוא עבד בעגלות...
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

כולם עובדים על כולם כתב: 30 מאי 2023, 17:25 להשוות את חן סול לג'ורדי קרוייף זה הזוי. וזו האמירה הכי עדינה שאפשר להגיד על זה..
ברור שהתקציב של המועדון לא מתקרב לזה של מ ת"א מ חיפה וב"ש.
אבל אם זו החתמה בסגנון של "בוא נחתים שחקן בשקל ועשרים" אולי נפגע בינגו , אז במה התקדמנו? הרי זו הייתה גישת העבודה הידועה לשמצה של הניסנובים.
בקבוצה עם תקציב ורמת ניהול של הפועל תל אביב על כל הישאם לאיוס אחד יש 20 כישלונות. לאיוס הוא היוצא מהכלל שמעיד על הכלל.
עם כל הכבוד, חן סול הוא לא הדמות המקצועית שאמורה להביא שחקנים. לבן אדם אין את הידע הנדרש ואין את הניסיון. מספיק לשמוע את הראיון איתו כדי להבין את זה.
הקבוצה האמריקאית קיבלה את הניהול וזו הפעם הראשונה שהם עושים את זה. בארגיל הם לא אחראים על ניהול הקבוצה. הם בפירוש הולכים להתגלח על הזקן של המועדון.
אם הם מעמידים אדם כמו חן סול בקדמת מקבלי ההחלטות אני לא בטוח שזה יגמר טוב. אני מקווה שלפניו יעמדו אנשים עם ידע ונסיון בכדורגל ולא כדורסל והוקי.
לפי ההחתמות הבאות נדע לאיזה כיוון הולכים.
חן סול וג׳ורדי קרוייף אפילו לא באותו תפקיד.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

גם לא מבין את זה
זה לא שאביב סלם הזה היה בורח לנו בטעות וחותם באיזה עכו או נוף הגליל
היה אפשר לחכות עם ההחתמה הזאת עוד שבוע שבועיים אחרי שמודיעים על החתמות יותר מעניינות (במידה ובכלל תהיה)
ולא לפתוח איתו את הקיץ

אכזבה
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

רדפוקס כתב: 30 מאי 2023, 16:49 אוי לא, שוב מתחילים רכש מהיציע להרכב ולא להפך.
לא לומדים כלום.
לא בשביל משהו, מה זה אומר שבמקרה הזה השחקן הראשון שחותם הוא לספסל?!
למה אתה משליך את הטעויות עבר על החתמה אחת?
אם היו מחתימים עכשיו 4 שחקני ספסל היית אולי יכול לדבר ככה וגם אז אני בספק כי החלון עוד פתוח ואפשר להביא שחקני הרכב ראויים.

אני באמת תוהה מה זה משנה לכם אם אביב סלם יבוא בראשון ואלטמן יבוא ברביעי במקום להפך.

יש פה התלהמות על כלום.
איזה רכש ציפיתם לקבל ? מגן שמאלי מחליף.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

Hapoel_manga כתב: 30 מאי 2023, 17:56 גם לא מבין את זה
זה לא שאביב סלם הזה היה בורח לנו בטעות וחותם באיזה עכו או נוף הגליל
היה אפשר לחכות עם ההחתמה הזאת עוד שבוע שבועיים אחרי שמודיעים על החתמות יותר מעניינות (במידה ובכלל תהיה)
ולא לפתוח איתו את הקיץ

אכזבה
נשמע לי דיי מיותר בכלל להתייחס לסדר החתמות ב30.5, אבל אומר גם פה - אם כבר, להחתמות באמצע-סוף יוני יהיה אפקט הרבה יותר גדול על מכירת המנויים שכרגע בכלל עוד לא נפתחה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

כי ככה עובדים פה כבר 6-7 שנים בכל עונה השחקן הראשון שחתם תמיד היה איזה שוער שלישי, בלם חמישי או איזה קשר/מגן מליגה א' שבכלל יושאל ולעולם לא ידרוך בוולפסון.
קודם שיבנו פה הרכב ושחקני רוטציה ואחר כך עם הכסף שישאר שיביאו כל מיני יצורים כאלה ואחרים למלא חורים.

שימו את זה בצד, מבחינה מקצועית אני חשבתי שצריך להגיע מגן שמאלי שלכל הפחות יתחרה עם גורפינקל על ההרכב ולא מישהו שיקבע את מעמדו של גורפינקל כמגן שמאלי פותח.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

היום משפתי חתם במכבי, שוער שני. אני בטוח שכל הפורום שם גועש על איזה זבל של עונה הולכת להיות שם כי הולכים שם קודם על החתמות סגל ולא הרכב.
אינתי עומרי, הפועל.
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

האדום הצורר כתב: 30 מאי 2023, 18:22 היום משפתי חתם במכבי, שוער שני. אני בטוח שכל הפורום שם גועש על איזה זבל של עונה הולכת להיות שם כי הולכים שם קודם על החתמות סגל ולא הרכב.
הלוואי שהסגל שלנו היה רבע מהסגל שלהם ואז אף אחד פה לא היה פוצה פה.
בנוסף שים לב איזו החתמה של שוער שני הם החתימו, אנשים היו שמחים פה אם היה מגיע אלינו כשוער ראשון.
tvti
קיבל.ה  20 לייקים

לא יודע כמה שילמנו עליו, ועם כל המרמור על הרכש.
נכון הוא לא מגן שמאל זר ולא עליו נבנה בתור בעל הבית על המגרש, אבל חייב לציין שמהסרטון ביצועים אני מתרשם שיש לו יכולת התקפית נהדרת (מסירות, הרמות ודריבלים), לא יודע מה לגבי היכולות ההגנתיות.
לא יודע כמה ירבה לשחק ככה״נ מגיע להתחרות עם גורפינקל על העמדה/רוטציה.
אני דווקא רוצה לקוות שיביא יצירתיות ומסירות טובות למצבים מסוכנים.
כמובן שחייב לבצע שינוי מנטלי ולעשות קפיצת מדרגה אבל רוצה לקוות לטוב.
שיהיה לו בהצלחה ושיבוא לטרוף את הדשא, עכשיו חובת ההוכחה עליו.

עכשיו דחוף להחתים את זובאס לעונה נוספת.
זיכרון ישן אבא אז אמר לי
זאת הפועל תל אביב, נולדנו לסבול
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

האדום הצורר כתב: 30 מאי 2023, 18:22 היום משפתי חתם במכבי, שוער שני. אני בטוח שכל הפורום שם גועש על איזה זבל של עונה הולכת להיות שם כי הולכים שם קודם על החתמות סגל ולא הרכב.
ההרכב שלהם חוץ מכמה שינויים נקודתיים לא הולך להשתנות יותר מדי, אצלנו הסיפור אחר.
שנהיה במצב קרוב לשלהם אפשר יהיה לדבר על זה.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

מאכזב, קיוויתי לראות את אורי מגבו מגן מחליף
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

רדפוקס כתב: 30 מאי 2023, 18:11 כי ככה עובדים פה כבר 6-7 שנים בכל עונה השחקן הראשון שחתם תמיד היה איזה שוער שלישי, בלם חמישי או איזה קשר/מגן מליגה א' שבכלל יושאל ולעולם לא ידרוך בוולפסון.
קודם שיבנו פה הרכב ושחקני רוטציה ואחר כך עם הכסף שישאר שיביאו כל מיני יצורים כאלה ואחרים למלא חורים.

שימו את זה בצד, מבחינה מקצועית אני חשבתי שצריך להגיע מגן שמאלי שלכל הפחות יתחרה עם גורפינקל על ההרכב ולא מישהו שיקבע את מעמדו של גורפינקל כמגן שמאלי פותח.
יפה שמצפים.
בסוף צריכים פה שחקנים באינסוף עמדות.
אם יבוא בלם ומגן ימני ראויים, יהיה בסדר עם גורפינקל.
זה לא רציני.
יש אנשים שאומרים שצריך להחליף את זובאס, לא לפתוח עם למקין וישראלוב, לא לפתוח עם אייבינדר, להחליף את אוזבולט.
זה אומר להביא 7-9 שחקני הרכב.
אתם מכירים הרבה קבוצות שעשו את זה בקיץ אחד?
את ניוקאסל קנו בעלים טיפה יותר עשירים והם לא עשו ככה.
השלד שלנו מאוד רזה. וכן, הוא לא מספיק טוב לטופ 4.
יש עמדות דחופות יותר
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

לא יודע אם זה אומר משהו אבל פורסם שב"ש רצו אותו לא מזמן
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

פרימו לוי כתב: 30 מאי 2023, 15:30 החתמה ניסנובית קלאסית מה זה, שוב מתחילים בלהביא שחקנים במשקל?
זה מפתיע אותך?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

אוהדי הפועל פתח תקווה לא עפו עליו
אוהדי בני יהודה טוענים שהוא היה נקודת האור היחידה שלהם השנה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

oleg neduda כתב: 30 מאי 2023, 23:06 אוהדי הפועל פתח תקווה לא עפו עליו
במכירות להפועל פתח תקווה ומכבי פ"ת בק-טו-בק הוא שותף?
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

מקווה שיפתיע לטובה
שיהיה בהצלחה
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

את האמת אני באמת קצת מופתע איך שחקן שבא בחינם, מקסימום לספסל, ויושאל אם לא ירשים בקדם עונה, בלי ריסק, הצליח להוציא פה תגובות כאלה אפוקליפטיות. כאילו אני מבין את הצורך באקסטרפולציה ובהעמדת הפנים שזה מסמן משהו, כי אין לאף אחד מאיתנו מושג מה צופן העתיד, אבל ראבק אתם חושבים שאנחנו הקבוצה היחידה בהיסטוריה שמחתימה שחקנים עם פוטנציאל בשביל לראות אם יש להם את היכולת להשתרג ואם לא שיצאו בהשאלה? ליטרלי האסטרטגיה הכי בסיסית בכדורגל וכזאת שכמעט ואין לה סיכון.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל 2 לייקיםSickleCellשחר
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מעניין באמת למה. אולי כי ב-5 שנים האחרונות בהם היינו בני ערובה, הרכבת של שחקני לאומית להפועל ת״א הייתה תפוסה עד אפס מקום. שים בצד את הכסף שנשרף (כסף שלנו, כן?), חלקם אפילו שיחקו וקיבלו קרדיט וגרמו ללא מעט אנשים לבעיות לב ולחץ דם. אחד, פאקינג שחקן אחד בודד בשם לאיוס הצליח במודל המזעזע של להביא שחקני לאומית לקבוצת ליגת על.
הפוסט קיבל 2 לייקיםבר לב אדוםYalla Hapoel
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

אבל.. זה בדיוק הפאקינג נקודה! אתה רק צריך אחד שיצליח בגדול בשביל שהפרויקט כולו יראה שהוא שווה את ההשקעה. אם הם היו עולים כסף גדול הייתי מבין, אבל השחקן הזה בא בחינם ובספסל. אם הוא לא יצליח זה לא ביג דיל והוא לא מייצג את קצה ההשקעה שיהיה לך בקיץ הקרוב.

סלח לי אבל אלון אזוגי וגיא גומברג הם לא הסיבות שהקבוצה שלך נראית ככה.

תתעצבן בסוף החלון אם יתברר שלא יבנו פה קבוצה.

"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 31 מאי 2023, 10:11 אבל.. זה בדיוק הפאקינג נקודה! אתה רק צריך אחד שיצליח בגדול בשביל שהפרויקט כולו יראה שהוא שווה את ההשקעה. אם הם היו עולים כסף גדול הייתי מבין, אבל השחקן הזה בא בחינם ובספסל. אם הוא לא יצליח זה לא ביג דיל והוא לא מייצג את קצה ההשקעה שיהיה לך בקיץ הקרוב.

סלח לי אבל אלון אזוגי וגיא גומברג הם לא הסיבות שהקבוצה שלך נראית ככה.

תתעצבן בסוף החלון אם יתברר שלא יבנו פה קבוצה.

אבל זאת אסטרטגיה כל כך מטומטמת לקבוצה שאין לה 3 שחקניי הרכב נורמאלית.
אם אתה ב"ש, חיפה, מכבי, שיש לך סגל פלוס מינוס יציב וחזק וצריך חיזוק נקודתי להרכב - זה מבורך.
אתה? אין לך קבוצה, בקושי יש לך 2-3 שחקניי הרכב ראויים.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

oleg neduda כתב: 30 מאי 2023, 23:06 אוהדי הפועל פתח תקווה לא עפו עליו
השחקן המרשים ביותר של בני יהודה העונה היה סילבה קאנה (עבר ללאוסטריה וינה).
שליחת תגובה