נציגי הפועל תל אביב במונדיאליטו

פורום אוהדי הפועל תל אביב
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

רדפוקס כתב: 28 מאי 2023, 03:59
האדום הצורר כתב: 28 מאי 2023, 03:05 חסרונו של אוסקר בלוף, העילוי שאין לו מקום בספסל של זלצבורג, הורגש חזק (לא היה מזיק אבל הטורניר הזה מוכיח שהפריצה קדימה של הנבחרת בשנה שעברה ממש לא רק בזכותו).
היה לנו הרבה מזל שחילצנו נקודה מול סנגל כי לא הגיע לנו והיום באמת שהיה פה משחק הקרבה מטורף ב-10 שחקנים שהעלה אותנו לשלב הבא.
בגדול היכולת בשלב הבתים לא מספיק טובה בעיקר מהבחינה ההתקפית, אז כן החסרון בהחלט מורגש.

אגב,
הוא פתח בהרכב ברוב המשחקים שלו בזלצבורג, לא יודע על מה אתה שח.
עזוב נו, זו אובססיה שלא קשורה לכלום.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

זה אובססיה שלא קשורה לכלום שהוא לא היה על הספסל במשחק האחרון מסיבות מקצועיות? :whome:
אינתי עומרי, הפועל.
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

tadmored כתב: 28 מאי 2023, 08:14

Sent from my SM-A325F using Tapatalk
הכי מרגש שיש, באמת מעלה דמעות
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.Sshaharot
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

האדום הצורר כתב: 28 מאי 2023, 10:08 זה אובססיה שלא קשורה לכלום שהוא לא היה על הספסל במשחק האחרון מסיבות מקצועיות? :whome:
זו אובססיה שלא קשורה לכלום לקרוא לילד בן 19 שהיה אחד השחקנים הטובים בליגה ונמכר ב-7 מיליון יורו "בלוף".
כן, הוא שחקן מעולה וכן, בלעדיו הנבחרת הרבה פחות מרשימה. דווקא בגלל זה מדובר בהישג עוד יותר יפה.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

נראה לי שהתאהבתי באשרת עיני
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.Sסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כשהוא מהטל נגד חדרה הוא עילוי, בניון הבא, אחד לדור.
כשהוא 5 משחקים רצוף לא פותח בזלצבורג, כשבאחרון שבהם הוא גם לא בסגל וזה המשחק הכי חשוב שלהם העונה (הפסד והאליפות של שטורם) - "הוא רק בן 19".
גם יונתן כהן נמכר ב-2.2 מליון יורו. הנתונים האלה של "הוא נמכר ב-X" לא תמיד מעידים ולראיה זלצבורג קנתה שחקן בסכום עצום שבסוף לא נמצא אפילו בסגל שלה במשחק שאם הם מפסידים הלכה האליפות (חבל שהם הפכו פיגור 1-0 במחצית אגב).

אין לדעת לאן גלוך יגיע אבל מה שדי ברור כרגע זה שהפסטיבלים על כמה הוא עילוי ואיך הוא בוודאות הולך לככב אוטוטו בליגה גדולה כרגע נראים, כמה מפתיע, כמו הגזמות.
בדיוק על אותו עיקרון הייתי מחכה קצת עם לשרוף שחקנים כמו סניור.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

טכנית לארז כתב: 28 מאי 2023, 10:25 כשהוא מהטל נגד חדרה הוא עילוי, בניון הבא, אחד לדור.
כשהוא 5 משחקים רצוף לא פותח בזלצבורג, כשבאחרון שבהם הוא גם לא בסגל וזה המשחק הכי חשוב שלהם העונה (הפסד והאליפות של שטורם) - "הוא רק בן 19".
גם יונתן כהן נמכר ב-2.2 מליון יורו. הנתונים האלה של "הוא נמכר ב-X" לא תמיד מעידים ולראיה זלצבורג קנתה שחקן בסכום עצום שבסוף לא נמצא אפילו בסגל שלה במשחק שאם הם מפסידים הלכה האליפות (חבל שהם הפכו פיגור 1-0 במחצית אגב).

אין לדעת לאן גלוך יגיע אבל מה שדי ברור כרגע זה שהפסטיבלים על כמה הוא עילוי ואיך הוא בוודאות הולך לככב אוטוטו בליגה גדולה כרגע נראים, כמה מפתיע, כמו הגזמות.
מעבר לכל המילים והניתוחים העמוקים שלך, ראית אותו משחק? הוא מפלצת כדורגל
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

InFlames כתב: 28 מאי 2023, 10:32
טכנית לארז כתב: 28 מאי 2023, 10:25 כשהוא מהטל נגד חדרה הוא עילוי, בניון הבא, אחד לדור.

כן, ראיתי.
אם הוא מפלצת כדורגל, איך זה שהוא כבר 5 משחקים לא פותח בזלצבורג?
איך זה שבמשחק שבו אם הם מפסידים הלכה להם האליפות הוא אפילו לא בסגל?
ראיתי כותרות של "תמוה" ו"תעלומה". יש לך אולי הסבר אחר?

"הוא מפלצת כדורגל". זה ללא ספק ניתוח מעמיק.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

הנבחרת סופר כשרונית וזה ככ מחמם את הלב לראות שיש נציגות משמעותית להפועל, נכון שצריך לשים דברים בפרופורציה אבל אנשים מדברים על ניסיון לסניור.
גול דקה 91 שמעלה אותך שלב, זה אחלה ניסיון.
תחשבו על עצמכם, על הקריירה שלכם, איך רגע מכונן אחד העלה אותכם למעלה ונתן לכם את הכוחות וביטחון ועכשיו תנסו להקביל את זה לילד בן 20 בבמה הגדולה.

גאה בשחקנים שלנו ומקווה שהם יצליחו לקחת מהטורניר עוד חוסן מנטלי וניסיון בבמות גדולות
ההתמודדות עם הלחץ והציפייה שיש עליהם היא ככ חשובה שזה פשוט נהדר לראות אותם עושים פעולות חיוביות ולצורך העניין את סניור שם גול דקה 91

ותשימו את ההייט בצד, גלוך שחקן של פעם בדור
אין שחקנים כאלו עם קבלת החלטות כמו שלו, ראיית משחק ורמת ביצוע ובאמת שכל ניסיון להקטין אותו פשוט פתטי
long live the zapta
הפוסט קיבל 2 לייקיםהוקיץ'L.S
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כמה סיסמאות. "פעם בדור", "אין שחקנים כאלו", "מפלצת כדורגל".
הוא כולה בן 19, איך אפשר כבר לשים לו כתרים של שחקנים כמו בניון או מנור סולומון?
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

טכנית לארז כתב: 28 מאי 2023, 10:34
InFlames כתב: 28 מאי 2023, 10:32

כן, ראיתי.
אם הוא מפלצת כדורגל, איך זה שהוא כבר 5 משחקים לא פותח בזלצבורג?
איך זה שבמשחק שבו אם הם מפסידים הלכה להם האליפות הוא אפילו לא בסגל?
ראיתי כותרות של "תמוה" ו"תעלומה". יש לך אולי הסבר אחר?

"הוא מפלצת כדורגל". זה ללא ספק ניתוח מעמיק.
הוא בקושי בן 19 כן? אפשר לחשוב, אז סופסל במשחקיפ האחרונים בקבוצה שכל שנה מחזיקה בכשרונות הכי גדולים בעולם
מי שלא מבין שגלוך אחד הכשרונות הכי גדולים שצמחו פה איי פעם, הבעיה היא אצלו, לא אצל 99% שמבינים את זה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אה, אז שוב חזרנו ל"הוא בקושי בן 19".
כשהוא ביציע במשחק הכי חשוב של זלצבורג "הוא בקושי בן 19", וכשהוא מעביר את הופמייסטר או את המגנים של קלגנפורט אז הוא עילוי ואחד הכשרונות הכי גדולים אי פעם.

ובפעם השמינית בערך, אני לא יודע לאן הוא יגיע ואני גם לא קובע פה שהוא איזה אלרואי כהן, אבל אני גם לא נחרץ כמוכם פה עם כל מיני קביעות שמדובר פה בשחקן שיגיע לאן שהגיעו בניון או מנור סולומון.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 28 מאי 2023, 10:36 הנבחרת סופר כשרונית וזה ככ מחמם את הלב לראות שיש נציגות משמעותית להפועל, נכון שצריך לשים דברים בפרופורציה אבל אנשים מדברים על ניסיון לסניור.
גול דקה 91 שמעלה אותך שלב, זה אחלה ניסיון.
תחשבו על עצמכם, על הקריירה שלכם, איך רגע מכונן אחד העלה אותכם למעלה ונתן לכם את הכוחות וביטחון ועכשיו תנסו להקביל את זה לילד בן 20 בבמה הגדולה.

גאה בשחקנים שלנו ומקווה שהם יצליחו לקחת מהטורניר עוד חוסן מנטלי וניסיון בבמות גדולות
ההתמודדות עם הלחץ והציפייה שיש עליהם היא ככ חשובה שזה פשוט נהדר לראות אותם עושים פעולות חיוביות ולצורך העניין את סניור שם גול דקה 91

מצטרף לדבריך!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

טכנית לארז כתב: 28 מאי 2023, 10:40 כמה סיסמאות. "פעם בדור", "אין שחקנים כאלו", "מפלצת כדורגל".
פשוט, אחרי צפייה של עשורים בכדורגל ברגע שאתה רואה שחקן טוב קל לאפיין את זה
האם הוא יעשה קריירה גדולה כמו של בניון? אין לדעת, אני לא מכיר את הבחור
אבל ממה שאני כן מכיר ראיתי שחקן שכאילו נולד בבוגרים, משניה ראשונה שלו הוא עשה פעולות כדורגל שלא ראיתי משחקנים שהעבירו קריירות ארוכות
ולא , זה לא היה מזל ולא קבוצה שרצה ולא כלום
long live the zapta
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

שחקן נחמד, אם יעשה קריירה כמו גילי ורמוט יהיה יכול להיות גאה בעצמו. יותר מזה קשה לי לראות.
אינתי עומרי, הפועל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 28 מאי 2023, 10:55
טכנית לארז כתב: 28 מאי 2023, 10:40 כמה סיסמאות. "פעם בדור", "אין שחקנים כאלו", "מפלצת כדורגל".
פשוט, אחרי צפייה של עשורים בכדורגל ברגע שאתה רואה שחקן טוב קל לאפיין את זה
האם הוא יעשה קריירה גדולה כמו של בניון? אין לדעת, אני לא מכיר את הבחור
אבל ממה שאני כן מכיר ראיתי שחקן שכאילו נולד בבוגרים, משניה ראשונה שלו הוא עשה פעולות כדורגל שלא ראיתי משחקנים שהעבירו קריירות ארוכות
ולא , זה לא היה מזל ולא קבוצה שרצה ולא כלום
מקבל שראית וזה נראה וכל זה, אחלה.
אבל אי אפשר לקבוע בגיל כזה על מישהו שהוא "פעם בדור" (אלא אם כבר בגיל כזה הוא עושה באמת דברים מדהימים בבוגרים, מה שכן קורה פה ושם אגב).
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אגב מבין כל השחקנים של הנבחרת הזו, למקין ישראלוב וגם אל ים הם היחידים שיש להם קילומטראז' בוגרים רציני מבחינה מנטלית וגם מבחינת דקות. אולי יחד עם רביבו המגן השמאלי מהפועל ירושלים.
למקין ושיראלוב שיחקו יחד בלא מעט משחקים העונה, כולל ה2-2 האחרון נגד ק"ש, כולל אפילו הדרבי ההוא לפני שנה. בשיא הלחץ. 90 דקות. אין יותר לזרוק למים מזה. ישראלוב עוד לא בן 19 ולמקין עכשיו חגג 20.
אני מאמין שחלק גדול מזה שהשניים האלה נראים מצוין עד כה נובע מזה שהם שיחקו תחת לחץ כמעט מדי שבוע אצלינו (תנאים הכי גרועים שיש כן?).
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

טכנית לארז כתב: 28 מאי 2023, 11:09 אגב מבין כל השחקנים של הנבחרת הזו, למקין ישראלוב וגם אל ים הם היחידים שיש להם קילומטראז' בוגרים רציני מבחינה מנטלית וגם מבחינת דקות. אולי יחד עם רביבו המגן השמאלי מהפועל ירושלים.
למקין ושיראלוב שיחקו יחד בלא מעט משחקים העונה, כולל ה2-2 האחרון נגד ק"ש, כולל אפילו הדרבי ההוא לפני שנה. בשיא הלחץ. 90 דקות. אין יותר לזרוק למים מזה. ישראלוב עוד לא בן 19 ולמקין עכשיו חגג 20.
אני מאמין שחלק גדול מזה שהשניים האלה נראים מצוין עד כה נובע מזה שהם שיחקו תחת לחץ כמעט מדי שבוע אצלינו (תנאים הכי גרועים שיש כן?).
זה ברור.
לקבוצות שמתמודדות על תארים אין פריבילגיה לתת קרדיט לשחקנים מתחת לגיל 20 אלא הם כן הם עילויים (ברמת סולומון/גלוך).
עבור למקין וקנצפולסקי הדבר הכי טוב הוא לשחק במועדון שאין לו ברירה אלא לתת להם קרדיט.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בסוף בשורה התחתונה יוצא שרק השחקנים של הפועל (פלוס רביבו ולוגסי) באמת באים לנבחרת הזו עם ניסיון של כדורגל בוגרים. ובמקרה של השחקנים שלנו זה גם חתיכת ניסיון.
תעיף ליציע
קיבל.ה  103 לייקים

לא ראיתי את המשחק אתמול. אומרים שלמקין שיחק
קשר אחורי,בלם גם יחד ונתן משחק הירואי. האמנם?
פשוט מסקרן אותי מתי דון שחר מוציא צ'ק והוא כבר לא
איתנו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

תעיף ליציע כתב: 28 מאי 2023, 11:51 לא ראיתי את המשחק אתמול. אומרים שלמקין שיחק
איתנו.
ישראלוב היה רמה מעליו.
את למקין יזכרו בגלל המהלך של שער הניצחון.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

ישראלוב הציל לפחות 2 גולים. ככה מהזיכרון בלי להתעמק
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

למקין נתן גם עוד לפני כדור עומק ענק לתורג'מן לגול ובכללי מהאדום בערך תפקד בתור קשר/מגן במערך הזה וביצע את התפקיד ממש טוב

בהגנה לעומת זאת היו לו כמה שגיאות קשות

סך הכל מראה כמה הוא כישרוני וורסטילי עם עוד המון להשתפשף
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 28 מאי 2023, 13:08 למקין נתן גם עוד לפני כדור עומק ענק לתורג'מן לגול ובכללי מהאדום בערך תפקד בתור קשר/מגן במערך הזה וביצע את התפקיד ממש טוב

בהגנה לעומת זאת היו לו כמה שגיאות קשות

סך הכל מראה כמה הוא כישרוני וורסטילי עם עוד המון להשתפשף
חוץ מבגול של יפן היה ללמקין משחק מושלם. לא ראיתי שגיאןת קשות בהגנה.
אינתי עומרי, הפועל.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

רדפוקס כתב: 28 מאי 2023, 12:29
איתנו.
ישראלוב היה רמה מעליו.
למקין גם כמה התקפות קודם לכן הציל את ישראלוב בסגירה הגנתית מעולה. לא צריך לחפש איפה שאין.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

גם הגול הזה לא כזו טעות שלו.
כולם היו בטוחים שצרפתי השוער ייצא לכדור, אבל הוא נתקע בשער.
הוא היה ממש טוב, בדיוק כמו ישראלוב.
אחלה ילד
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

הגול על צרפתי לגמרי
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

רדפוקס כתב: 28 מאי 2023, 12:29
איתנו.
ישראלוב היה רמה מעליו.
נתן גם פס לגול לסלמן שהחמיץ מול השוער.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

חמשת הנציגים של הפועל ת"א במונדיאליטו בפער אדיר מיתר המועדונים בליגת העל: 4873 דקות לחמשת הנציגים שלה (למקין, ישרלוב, קנצפולסקי, בנימין וסניור),שפתחו יחדיו ב-50 משחקים,לעומת למשל מכבי ת"א ששלחה נציג אחד, תורגמן שפתח במשחק ליגה אחד כל העונה ו-159 דק או מכבי חיפה ללא נציג מהבוגרים , ציטוט של צנציפר , בהחלט כיף גדול לקרוא
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

בהסתכלות להפועל של העתיד:
מכיוון שבכל מקרה נתחזק בבלם בוגרים מנוסה וטוב (אני מקווה), יש מקום להעביר את למקין לקישור האחורי ולבנות אותו יחד עם אל ים כקשרי העתיד שלנו. יש לו יכולות כדרור לא רעות, כושר גופני ומהירות טובה. זה לא רק על סמך המשחק אמש, גם זה בלט לי בכמה משחקים נוספים העונה.
ישראלוב יחד עם בלם חדש וטוב אמורים להוות את מרכז ההגנה.
אפשר להעלות את בלם הנוער ששיחק נגד קריית שמונה כבלם מחליף. או במקרה חרום (פציעה, כרטיסים) למקין יכול לשחק בהגנה.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 28 מאי 2023, 10:24 נראה לי שהתאהבתי באשרת עיני
הלו, תעמוד בתור חביבי
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

רק הפועל כתב: 28 מאי 2023, 16:45 חמשת הנציגים של הפועל ת"א במונדיאליטו בפער אדיר מיתר המועדונים בליגת העל: 4873 דקות לחמשת הנציגים שלה (למקין, ישרלוב, קנצפולסקי, בנימין וסניור),שפתחו יחדיו ב-50 משחקים,לעומת למשל מכבי ת"א ששלחה נציג אחד, תורגמן שפתח במשחק ליגה אחד כל העונה ו-159 דק או מכבי חיפה ללא נציג מהבוגרים , ציטוט של צנציפר , בהחלט כיף גדול לקרוא
הבעיה שזה קורה בגלל שאנחנו קבוצה ענייה ולא הישגית.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

רדפוקס כתב:
רק הפועל כתב: 28 מאי 2023, 16:45 חמשת הנציגים של הפועל ת"א במונדיאליטו בפער אדיר מיתר המועדונים בליגת העל: 4873 דקות לחמשת הנציגים שלה (למקין, ישרלוב, קנצפולסקי, בנימין וסניור),שפתחו יחדיו ב-50 משחקים,לעומת למשל מכבי ת"א ששלחה נציג אחד, תורגמן שפתח במשחק ליגה אחד כל העונה ו-159 דק או מכבי חיפה ללא נציג מהבוגרים , ציטוט של צנציפר , בהחלט כיף גדול לקרוא
למרבה הצער, זה נכון מאוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

שחר כתב:
רדפוקס כתב:

ככה התחילו שנות ה80 ושנות ה2000 אצלנו
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

Nati כתב: 28 מאי 2023, 18:22
שחר כתב:
רדפוקס כתב: הבעיה שזה קורה בגלל שאנחנו קבוצה ענייה ולא הישגית.

וואו שנות האלפיים, העשור שלקחנו אליפות אחת איזה טירוף (כן אירופה וכו', תנו לי אלופויות אנחנו על פאקינג 8!!! מתחילת המדינה)
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

למקין ישראלוב ואל ים צריכים להיות חזק ברוטציה גם שנה הבאה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

שחר כתב:
רדפוקס כתב: הבעיה שזה קורה בגלל שאנחנו קבוצה ענייה ולא הישגית.

לא יודע לגבי שנות ה-80, אבל לגבי שנות ה-2000 זה ממש לא נכון.
היינו קבוצה עשירה ומאוד הישגית.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

הוקיץ' כתב:
שחר כתב: למרבה הצער, זה נכון מאוד.

שכחת את סוף שנות ה90 עד שהגיעו חבורת כתר?
אבל יותר התכוונתי למהפכת צעירים.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

Nati כתב: 28 מאי 2023, 19:24
הוקיץ' כתב:
שכחת את סוף שנות ה90 עד שהגיעו חבורת כתר?
אבל יותר התכוונתי למהפכת צעירים.
כן, אבל הצעירים האלה פרצו אחרי שהגיעה חבורת כתר והכסף הגדול, אצלנו הצעירים משחקים בגלל שבעונות האחרונות היינו קבוצה לא תחרותית.
בכל אופן, אני מקווה שלפחות עכשיו תהיה לנו היכולת להשאיר את הצעירים המוכשרים שלנו ולא למכור אותם ברגע שהם עושים עונה אחת טובה.
modag
קיבל.ה  317 לייקים

למקין, ישראלוב וסניור בהרכב איפה אל ים?
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
שליחת תגובה