חיים סילבס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

החילוף של רומראטו (כן הוא) פשוט גמר אותנו.
כל השליטה במשחק הלכה לפח ופתאום ריינה הניעו כדור באמצע והגול נראה לי היה בהתקפה של איזה 20 מסירות.

קשה לי להאמין שהם היו מגיעים למצבים אמיתיים עד דקה 85 עם רוןמראטו היה נשאר והיינו ממשיכים ללחות. אולי היו עושים 2-0 במתפרצת כשאצלינו כולם עלו בתוספת זמן.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז כתב: 22 אפריל 2023, 22:14 החילוף של רומראטו (כן הוא) פשוט גמר אותנו.
כל השליטה במשחק הלכה לפח ופתאום ריינה הניעו כדור באמצע והגול נראה לי היה בהתקפה של איזה 20 מסירות.

קשה לי להאמין שהם היו מגיעים למצבים אמיתיים עד דקה 85 עם רוןמראטו היה נשאר והיינו ממשיכים ללחות. אולי היו עושים 2-0 במתפרצת כשאצלינו כולם עלו בתוספת זמן.
כשרומראטו שיחק
שיחקת 4:3:3 כשה3 בקישור היו משולש הפוך כרומראטו הוא אחורי ואיליץ ואינבינדר לפניו.

החילוף של רומראטו נועד לעבור ל 4:4:2.
איליץ ואינבינדר היו ה2 באמצע זריהן בימין ולאיוס בשמאל.
סניור וגאנם חלוצים. הבעיה שזה קישור שלא מסוגל לעשות הגנה... ולכן איבדת את האמצע.... אבל הרעיון היה ללכת אול אין אבל זה היה כל כך לא מאוזן שזה עלה לנו בגול השני.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

איזה מאמן טיפש. איזה הרכב רע. לפחות על בטוח אתה לא פה שנה הבאה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

רומראטו היה חלש מאד.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

נועם שחם כתב: 23 אפריל 2023, 10:13

רומראטו היה חלש מאד.
לא מסכים כלל.
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

תמונה
רינגו סטאר המלך
הפוסט קיבל 2 לייקיםGiliלירון האדום
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

תמכתי בו מהרגע שהגיע וחייב להגיד אם חשבתי שאולי מגיע לו להישאר איתנו שנה הבאה , אני חושב שטעיתי , הוא עוד מאמן כמו כל המימרים וצריך משהו אחר.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

שילך הביתה אתמול, היה לו הרכב שהצליח לתפקד, ופתאום החליט לייבש את ישראלוב, ולתת לזבל טהור כמו ביטון לשחק 90 דקות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איזה הגזמות.
מאיזה מאמן כן היו מרוצים פה תחת ניסנוב לאורך זמן? אין כזה.

לריינה יש סגל לא פחות טוב משלנו, בטח להפועל חיפה.
אפשר לחשוב איזה אימפריה זה גאנם, גורפינקל ובן ביטון לעומת מה שיש להן.

מי שצריך ללכת הביתה זה ניסנוב (לביתו המקורי, לא לכזה שהוא לכאורה בטח מתכנן לקנות כרגע מכספים כלשהם שהוא מתכנן להכניס לכיסו).
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

כל הפער ביננו לבין המקום ה-5 זה 10 נקודות.
סילבס הגיע כמאמן שלישי. לרוב מאמן שלישי באותה עונה מוריד קבוצה ליגה.
לקבוצה עם קהל כה גדול כמו שלנו ומסורת של צמרת (לפני שנות אור) כמו הפועל תא יותר קשה להתמודד עם מאבקי תחתית.
הפועל תא בעונה הראשונה של אלי גוטמן הבטיחה השארות בליגה רק במחזורי הסיום עם סגל מאד איכותי עם שביט ובדיר (והבולגרים).
אם הקבוצה נשארת בליגה, סילבס הוא מאמן סביר להמשך הדרך. אפשר לחשוב שעומדים בתור מאמנים דגולים כולל רב"ש.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

אם העפנו את הניסנובס וקיבלנו את האמריקאים רק כדי לעשות עונה נוספת עם אדון סילבס אין עתיד למועדון הזה.

להעיף אותו ולהביא צוות מקצועי על אמת. מאמן אמיתי, מאמן כושר אמיתי. נשבר ממאמני הספורט שהסתובבו אצלנו בשנים האחרונות.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

צוות זר על אמת? מתכון בטוח לעונה גרועה.
אף מאמן זר לא יצליח בהפועל הנוכחית.שום סיכוי.
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

De Niro כתב: 24 אפריל 2023, 11:51 צוות זר על אמת? מתכון בטוח לעונה גרועה.
כמו תמיד זה מאוד תלוי באיך זה יתבצע
אם זה יהיה צוות אימון שיכתיב סטנדרטיים אירופאיים, אני מאמין שזה יכול להצליח
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Xavi כתב:
De Niro כתב: 24 אפריל 2023, 11:51 צוות זר על אמת? מתכון בטוח לעונה גרועה.
כמו תמיד זה מאוד תלוי באיך זה יתבצע
אם זה יהיה צוות אימון שיכתיב סטנדרטיים אירופאיים, אני מאמין שזה יכול להצליח
זה אולי יכול להצליח עם תקציב גדול כשאין מתחרות משמעותיות בליגה.
ניתן להביט על מקרי השנים האחרונות בליגה שלנו , ולהבין שזה כשלון ידוע מראש.במיוחד בהפועל כשמרווח הטעות הוא קטן מאד.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

סילבס הגיע לשעתיים של ראיון ב"צבע אדום".
אני יודע שהרבה יותר קל להאזין לשטויות של הקופמנים השטחיים "טינפו את הדשא" , "קולקציה של אפסים" וכל הלכלוכים הרגילים של מישהו שבקושי רואה כדורגל.
עכשיו, אני לא חושב שהיה צריך להשאיר אותו בקבוצה והוא בטח לא הצליח, אבל זה מאוד מעניין ,להקשיב ולשמוע את הדברים מתוך ראש של מאמן שחווה את הקבוצה בכל רגע ועוד כל מיני פרטים מפתיעים , כמו זה שרודריגז ודוניו הסכימו לבוא אבל אי אפשר היה להחתים אותם לעונה וחצי וגם סרגיי בורודין , המגן של בית"ר התחנן להגיע למבחנים, אבל אי אפשר היה להביא אותו בגלל הנסיבות ובכלל..אפשר לאהוב, אפשר לשנוא אותו, אבל רק להתשחווה על הכנות ועל השקיפות.
https://pod.link/1610361585/episode/31d ... 46b9c55ae0
הפוסט קיבל 4 לייקיםL.SDe NiroMariogershon
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

שחר כתב: 28 מאי 2023, 10:03 סילבס הגיע לשעתיים של ראיון ב"צבע אדום".
אני יודע שהרבה יותר קל להאזין לשטויות של הקופמנים השטחיים "טינפו את הדשא" , "קולקציה של אפסים" וכל הלכלוכים הרגילים של מישהו שבקושי רואה כדורגל.
עכשיו, אני לא חושב שהיה צריך להשאיר אותו בקבוצה והוא בטח לא הצליח, אבל זה מאוד מעניין ,להקשיב ולשמוע את הדברים מתוך ראש של מאמן שחווה את הקבוצה בכל רגע ועוד כל מיני פרטים מפתיעים , כמו זה שרודריגז ודוניו הסכימו לבוא אבל אי אפשר היה להחתים אותם לעונה וחצי וגם סרגיי בורודין , המגן של בית"ר התחנן להגיע למבחנים, אבל אי אפשר היה להביא אותו בגלל הנסיבות ובכלל..אפשר לאהוב, אפשר לשנוא אותו, אבל רק להתשחווה על הכנות ועל השקיפות.
מבלי להתייחס לנושא המקצועי, עושה רושם של בחור צנוע וחביב להפליא.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מאמן מעולה ואדם מקסים.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

אחלה ראיון, נהניתי
אנטי ביתר לשעבר
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

לא שמעתי את הפודקסט, אבל סילבס באמת עושה רושם של אדם טוב ואחד שמבין כדורגל.
לא היתי מתעצבן אם היה נשאר לעוד עונה, אבל הוא נכשל בפלייאוף התחתון ואת הסוף זוכרים.
אולי בעתיד ניפגשנה שוב.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
צבי שיסל
קיבל.ה  58 לייקים

ראיון מדהים
בן אדם איכותי מאוד
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroשחר
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לא חושב ששמענו ראיון כזה כנה ממאמן כדורגל בהפועל אי פעם.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroRed Ghostgershon
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

שחר כתב:סילבס הגיע לשעתיים של ראיון ב"צבע אדום".
אחלה פרק.
גם הפרק הקודם עם רב שמחה היה גדול.כול כך אהבתי את הסיפורים שלו שהזכירו לי אותו אצלנו בתחילת שנות ה80.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

ראיון מרתק!
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

היה תענוג לשמוע את הראיון איתו.
עשה טעויות ומודה בכך אבל מבחינתי אני אסיר תודה על זה שהוא השאיר את הקבוצה בליגה.
גם בראיון הבנתי שהוא הרבה יותר ממה שהוא משדר, בהצלחה בהמשך.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Nirogershon7even
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

איש מקסים.
יש לי תחושה שעוד נפגש איתו שוב , וזה יהיה שוב לטובה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מאמן טוב
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

ממליץ לכולם לשמוע את הראיון איתו
אחד הראיונות המרתקים ששמעתי לאחרונה
אפשר להתווכח אם הוא מאמן טוב או לא, אבל אי אפשר שלא לאהוב את הבן אדם ברמה האישית ושלא להתרשם מהמקצועיות והיסודיות שלו
מאחל לו הצלחה מכל הלב
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NirogershonChegi
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

ראיון מצוין. הוא אינטיליגנט, מאוד מודע לעצמו ולתדמית שלו והבעיות סביב זה.
הוא חושף עד כמה הסיטואציה שלו בהפועל הייתה בלתי אפשרית ואי אפשר היה להוציא כדורגל טוב מהסגל שנוצר פה (מה שהיה די ברור לרובנו).
אישית, אני חושב שחסרה לו קצת תעוזה... אבל חשוב לנקות את זה מהעונה הנוכחית כי לא הייתה שום אפשרות לעשות משהו מרשים/יפה עם הסגל שהוא קיבל.
הפוסט קיבל 3 לייקיםgershon7evenקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

הוא היה במרחק נס מזה שכל הדיבור עליו פה היה שונה לגמרי, על אף שהוא באמת קיבל קבוצה גרועה ושבורה כליל ולא הוגן לשפוט אותו במצב הזה
מה שבטוח מדובר בבן אדם חביב מאוד
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

מהרגע שהגיע לכאוס שהניסנובס השאירו בהפועל ניסה לייצב את העסק...בהתחלה זה בהחלט מה שהוא עשה - ייצב את העסק.
רגע המפנה לדעתי הגיע מול הפועל חיפה בחוץ. אפילו תיקו שם היה משנה את התמונה והוא לא אשם ששחקנים החמיצו שם מ-2 מטר.
מרגע זה עברנו לשחק פשוט לא טוב והיה סוג של מדרון רציני עד החצי השני מול ק"ש.

מגיע לו לקבל סגל טוב יותר ובעלים טובים יותר
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 30 מאי 2023, 08:21, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

ועדיין בחר לעלות עם אנטואן קונטה באחד המשחקים החשובים והקרטיים בשנים האחרונות
שום סימפטיה לא יכולה להיות כלפיו אחר החלטה הזויה כזאת, שכברור לכולם שהכתובת הייתה על הקיר
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

אין ספק שעניין קונטה במשחק מול ק"ש צריך להיחקר.
יהיה טוב הפועל!
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

ברור
אנשים מהללים אותו פה אבל שוכחים שבלי העצמי ההזוי של איתי בן שבת כנראה שהיינו יורדים ליגה
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

הקשבתם לראיון שניכם?

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

Hapoel_manga כתב: 30 מאי 2023, 08:31 ברור
אנשים מהללים אותו פה אבל שוכחים שבלי העצמי ההזוי של איתי בן שבת כנראה שהיינו יורדים ליגה
לא ראיתי אף אחד שהילל, אלא דיברו על האדם עצמו ועל כך שקיבל קבוצה במצב בלתי אפשרי.
יהיה טוב הפועל!
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

תקשיבו. מושלם הוא לא אבל בן אדם חכם ורציני.
אני חושב דווקא שבחלק שהוא אומר שהגולים שלא נכנסו זה מזל הוא טועה וזה גם עליו. מזל זה פעם פעמיים. כזה חוזר על עצמו זו כבר דפוס שתפקיד מאמן לשבור.
זה מאוד קשה אבל עדיף שתגיד לא הצלחתי מאשר מזל. ולא בטוח שמישהו יכול היה בכלל להצליח
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 30 מאי 2023, 11:45 תקשיבו. מושלם הוא לא אבל בן אדם חכם ורציני.
אני חושב דווקא שבחלק שהוא אומר שהגולים שלא נכנסו זה מזל הוא טועה וזה גם עליו. מזל זה פעם פעמיים. כזה חוזר על עצמו זו כבר דפוס שתפקיד מאמן לשבור.
זה מאוד קשה אבל עדיף שתגיד לא הצלחתי מאשר מזל. ולא בטוח שמישהו יכול היה בכלל להצליח
הוא אמר הרבה יותר דברים מזה. היו כל כך הרבה קשיים בעונה הזאת שברור שהרבה יותר ממה שהשגנו מאז שהגיע לא היינו יכולים להשיג. חוץ מזה שהוא דיבר סופר לעניין יותר משעתיים, מדובר באדם כנה ואמיתי, פשוט תענוג לשמוע אותו ואי אפשר שלא לחבב אותו
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroשחרEl dudernio
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הקשבתי רק לחצי בינתיים. אבל חותם על כל מילה שנאמרה פה. נשמע בנאדם רציני, כנה, מפוכח ולא התחמק ולא ניסה למרוח.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

ריאיון נחמד מאוד. אחלה גבר. תודה ושלום
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

הסביר גם את הענין של קונטה.

אני לא חושב שהיה בכדורגל הישראלי עד היום מאמן שנתן כזה ראיון פתוח עד היום, שמכניס אותך עמוק לתוך תהליך העבודה והחשיבה וחדר ההלבשה. מרתק.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Ghostקפטן ג'ק
שליחת תגובה