מנויים משולבים ליגה + אירופה 23/24

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הפועל כתב:
מילפורד כתב: 25 מאי 2023, 12:21 למכירה ב100% בפייסבוק אני בכלל לא מתייחס כי אתם מתעלמים מהאלמנט ה״זניח״ שזה לא חוקי.
לא שאני חושב שיש בנאדם אחד בעולם שזה בכלל שיקול אצלו, או יהווה אי פעם שיקול אצלו.
אבל תוכל לפרט מה לא חוקי בלמכור כרטיס מהמנוי שלי בפייסבוק?
זה חוקי, בוודאות. אין שום בעיה למכור במחיר העלות.
רמי אמר גם שהרייסיל עלה ל70% אבל את הכרטיסים ימכרו ביותר משווי הכרטיס ככה שה70% יכסו את ה"הפסד" של הכרטיס למי שלא יכול להגיע.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

red in blood כתב: 25 מאי 2023, 03:02
נייט רובינסון כתב: 24 מאי 2023, 02:42
red in blood כתב: 24 מאי 2023, 02:30 אולי חלאס עם הגייטקיפינג המסריח הזה?
כולנו היינו אוהדים מתחילים פעם.
נכון, גם לרוב זה בא מהצלחה כלשהית. אבל שאתה אוהד מתחיל אתה מתחיל לאהוד את הקבוצה בהדרגה. יהיו מאות כרטיסים למכירה לכל משחק ביורוקאפ ביציע 3, יהיו המון אוהדים שמוכרים למשחקים הקטנים בליגה. אתה מסכים איתי שאוהדים שבאים עם הקבוצה למשך שנים צריכים להגיע למשחקים הגדולים ולא אוהד שהתחיל השנה בעקבות זה שהקבוצה מצליחה
ההדרגה הזו באה בדיוק הפוך - אוהדים באים למשחקים הגדולים, לאט לאט מתאהבים עוד בקבוצה, ומתחילים לבוא למשחקים יותר ויותר קטנים.
ואני רוצה שבמשחקים גדולים יהיו גם אוהדים מתחילים. לא רק, כמובן, אבל גם.
וכן, זה אומר לשמור כמות מסויימת של כרטיסים למכירה ולא למנויים.
ואם תעשה את זה, אוהדים מסורים שאוהדים את הקבוצה הרבה זמן ישארו בבית. איזה סיבה הגיונית יש להשאיר אוהד מסור בבית ולהביא טרמפיסט שבא בעקבות הצלחה, רק בשביל הסיכוי שהוא ישאר לאהוד אותה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

Chegi כתב: 25 מאי 2023, 13:06
הפועל כתב:
מילפורד כתב: 25 מאי 2023, 12:21 למכירה ב100% בפייסבוק אני בכלל לא מתייחס כי אתם מתעלמים מהאלמנט ה״זניח״ שזה לא חוקי.
לא שאני חושב שיש בנאדם אחד בעולם שזה בכלל שיקול אצלו, או יהווה אי פעם שיקול אצלו.
רמי אמר גם שהרייסיל עלה ל70% אבל את הכרטיסים ימכרו ביותר משווי הכרטיס ככה שה70% יכסו את ה"הפסד" של הכרטיס למי שלא יכול להגיע.
זה לא, זאת ספסרות.
זה שכולם עושים את זה לא אומר שזה חוקי…
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מילפורד כתב:
Chegi כתב: 25 מאי 2023, 13:06
הפועל כתב: לא שאני חושב שיש בנאדם אחד בעולם שזה בכלל שיקול אצלו, או יהווה אי פעם שיקול אצלו.
זה לא, זאת ספסרות.
זה שכולם עושים את זה לא אומר שזה חוקי…
מותר למכור במחיר העלות של הכרטיס:
״
194א. (א)​העוסק במכירת כרטיסים למופע במחיר העולה על המחיר הנקוב בהם, דינו - הקנס האמור בסעיף 61(א)(4).
​(ב)​הוראות סעיף קטן (א) לא יחולו על מי שרשאי לפי חוק רישוי עסקים,
התשכ"ח-1968, למכור כרטיסים לעינוג ציבורי כמשמעותו באותו חוק.
​(ג)​המוכר כרטיס למופע במחיר העולה על המחיר הנקוב בו, תוך שהוא עובר עבירה, דינו, נוסף על העונש הקבוע לעבירה - הקנס האמור בסעיף 61(א)(4).
​(ד)​ בסעיף זה -
​"מופע" - מופע בתחום הספורט, הנגינה, השירה, המחול, הדרמה, הקולנוע או בתחום אחר של הבידור או האמנות;״
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

נייט רובינסון כתב: 25 מאי 2023, 13:19

נכון, גם לרוב זה בא מהצלחה כלשהית. אבל שאתה אוהד מתחיל אתה מתחיל לאהוד את הקבוצה בהדרגה. יהיו מאות כרטיסים למכירה לכל משחק ביורוקאפ ביציע 3, יהיו המון אוהדים שמוכרים למשחקים הקטנים בליגה. אתה מסכים איתי שאוהדים שבאים עם הקבוצה למשך שנים צריכים להגיע למשחקים הגדולים ולא אוהד שהתחיל השנה בעקבות זה שהקבוצה מצליחה
ההדרגה הזו באה בדיוק הפוך - אוהדים באים למשחקים הגדולים, לאט לאט מתאהבים עוד בקבוצה, ומתחילים לבוא למשחקים יותר ויותר קטנים.
ואם תעשה את זה, אוהדים מסורים שאוהדים את הקבוצה הרבה זמן ישארו בבית. איזה סיבה הגיונית יש להשאיר אוהד מסור בבית ולהביא טרמפיסט שבא בעקבות הצלחה, רק בשביל הסיכוי שהוא ישאר לאהוד אותה
אה, זה פשוט. הסיבה היא כדי שעוד אוהדים יקבלו הזדמנות להפוך עצמם (או את ילדיהם) למסורים. אחרת אין התחדשות וגדילה, ואין התקרבות, ותישאר עם קליקה מסורה אבל מצומצמת.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

איזו סיבה הגיונית?
הרצון לגדל דור אוהדים חדש.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

red in blood כתב: 25 מאי 2023, 15:30
איזו סיבה הגיונית?
לגדל דור אוהדים חדש על חשבון אוהדים שהולכים עם הקבוצה כמה שנים וברגעים הקשים? תעיף אותם מהדרייב אין בשביל לתת לטרמפיסטים להגיע ואולי לגרום להם להתחיל להיות אוהדים?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

אני מגיע כמעט לכל משחק בית, בחוץ כמתאפשר לי...בעיקר כי מלבד הכדורסל אני גם הולך עם הילד לבלומפילד.

די עצוב שמתייחסים לכל אדם שלא מגיע ל 90-100% מהמשחקים כטרמפיסט.
חשבתם שאולי יש כאלו שפחות מתאפשר להם?
אולי יש כאלו שגרים רחוק ופתאום הפועל משחקת קרוב אליהם?
אולי סתם יש איזה ילד שבא לו עכשיו ללכת למשחק של הפועל והוא תלוי באבא/אמא שלו בשביל זה?
הרי לכל אחד יש את המשחק הראשון הזה שהדליק אצלו את הניצוץ.

אני לא מדבר בכלל על קדימות או לא...אני מדבר על ההגדרה טרמפיסט. בלי טרמפיסטים כאלו לא יצמח דור חדש.
לא צריך לעשות אותם מוקצים. לא לכולם יש יכולת לפנות 6-7 שעות בשבוע לטובת הפועל כדורסל משלל סיבות שונות ומשונות
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 25 מאי 2023, 23:08, נערך 2 פעמים בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 7 לייקיםDe Niroהפועלההוא שאמרו לוgershonסומךפומפהASAFABADI
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ברור ומובן שלא כל אחד יכול או רוצה לנסוע לכל משחק חוץ, אבל אלה שכן מוכנים להשקיע ולנסוע לכל משחק צריכים לקבל קדימות במשחקים מבוקשים.
ככה זה עובד בכל מועדון בעולם עם קהילת אוהדים.
להגיד שמי ש"פתאום" מתפנה לו זמן להגיע דווקא לדרבי צריך לקבל הזדמנות שווה או אפילו קדימות על פני אלה שכן הולכים לכל משחק זה אבסורד.
הפוסט קיבל לייק אחדScofield
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

נייט רובינסון כתב: 25 מאי 2023, 17:27

איזו סיבה הגיונית?
לגדל דור אוהדים חדש על חשבון אוהדים שהולכים עם הקבוצה כמה שנים וברגעים הקשים? תעיף אותם מהדרייב אין בשביל לתת לטרמפיסטים להגיע ואולי לגרום להם להתחיל להיות אוהדים?
לא, שים לב שאתה זה שמדבר בבינאריות, לא אני.
אני רוצה שאוהדים שמגיעים שנים יגיעו, לצד אוהדים חדשים.
אתה רוצה שרק אוהדים שמגיעים שנים יגיעו, ולא לתת צ׳אנס לדור חדש של אוהדים לצמוח.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

יובל כתב: 25 מאי 2023, 22:14 להגיד שמי ש"פתאום" מתפנה לו זמן להגיע דווקא לדרבי צריך לקבל הזדמנות שווה או אפילו קדימות על פני אלה שכן הולכים לכל משחק זה אבסורד.
אולי פספסתי משהו, אבל היו פה כמה אנשים שאמרו שצריך לתת אופציה שגם אנשים שלא מגיעים באופן קבוע יוכלו בסיכוי כלשהו להשיג כרטיס, ושלא תהיה קדימות מוחלטת לכל הכרטיסים רק למי שמגיע קבוע.
לא נראה לי שאפילו בנאדם אחד פה אמר שמי שמתחשק לו פתאום להגיע צריך אשכרה לקבל קדימות על פני אלו שמגיעים באופן קבוע.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

red in blood כתב: 25 מאי 2023, 22:29

איזו סיבה הגיונית?
אז תבין שדבר כזה לא אפשרי. כל אוהד חדש שתביא זה יהיה על חשבון אוהד שכרגע מנוי לקבוצה. האולם סולד אאוט
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

7even כתב: 25 מאי 2023, 20:21 אני מגיע כמעט לכל משחק בית, בחוץ כמתאפשר לי...בעיקר כי מחבד הכדורסל אני גם הולך עם הילד לבלומפילד.

אולי יש כאלו שגרים רחוק ופתאום הפועל משחק קרוב אליהם?
אולי סתם יש איזה ילד שבא לו עכשיו ללכת למשחק של הפועל והוא תלוי באבא/אמא שלו בשביל זה?

אני לא מדבר בכלל על קדימות או לא...אני מדבר על ההגדרה טרמפיסט. בלי טרמפיסטים כאלו לא יצמח דור חדש.
לא צריך לעשות אותם מוקצים. לא לכולם יש יכולת לפנות 6-7 שעות בשבוע לטובת הפועל כדורסל משלל סיבות שונות ומשונות
מסכים באופן כללי. יש אוהדים שעונים לתיאור של מה שכתבת.
אבל לא צריך להתכחש, רוב האוהדים החדשים הם טרמפיסטים, וזה לגיטימי בקבוצה שמצליחה.
לפני שנתיים הבאנו למשחק 1500 אוהדים ועכשיו אפשר למכור גם 6000 מנויים. אז יש 4500 אוהדים שגרים רחוק/ילדים שפתאום ההורים שלהם התרצו? ופתאום עכשיו הם מוצאים זמן לבוא עכשיו ששנים הם לא מצאו את הזמן הזה?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

וכל ההארד קור האלה, איפה הם היו לפני 5 שנים? אני במשך עשר שנים הלכתי לכל משחק חוץ שיש. כולם כולל כולם. לכל הדרבים ביד אליהו, לכל נס ציונה, לכל הרצליה. כ-ו-ל-ם.
איפה כל האנשים האלה היו? איך הצלחתי ללכת לכל המשחקים האלו בלי בעיות, ולהשיג כרטיס לכל משחק?
עזוב את זה, איפה כולם היו כשהיו 400 מנויים באוסישקין, ושחור עמד עם סטיפה של כרטיסים בחוץ וחילק למי שרצה? איפה הם היו בדרבי 54 הפרש כשהיינו 20 אנשים ביד אליהו?

כולם טרמפיסטים, וכל הציפוף שורות הזה וההתנשאות על אוהדים אחרים זה חארטה אחת גדולה. כולם מתישהו "טרמפיסטים", כולם עוברים תקופות אחרות בחיים. וכולם רוצים לבוא יותר למשחקים כשמצליחים. ומי שלא מבין שצריך איזון בין כל האנשים והצרכים האלו, יבין את זה כנראה רק עוד 5 שנים כשימצא את עצמו במקום אחר בחיים.

ובינתיים בכל מקרה כל זה לא משנה, כי מבחינת ההנהלה כולנו צריכים פשוט ללכת לעשות ריפרש בלאן.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroASAFABADIPraškevičios
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הלוואי שנגיע למצב שבו האולם יהיה מכור כולו כל עונה. בטווח הארוך זה יקרה אך ורק אם תהיה דרך שתוביל להצלחות והישגים.
אחרת , לא יהיה ביקוש לכרטיסים לא עבור אוהדים פחות קבועים ולא עבור האוהדים היותר קבועים.
אם נגיע למצב של ביקוש גבוה מהיצע לאורך תקופה נוכל לחשוב על אולם גדול יותר.
אבל לא בטוח שזו תהיה החלטה נכונה מקצועית למועדון.
תשאלו בליברפול , ב"ש ובהרבה מקומות אחרים.
עדיפה רשימת המתנה וריסייל על פני אולם גדול מידי מוקדם מידי. או כפי שנאמר כל דבר בזמנו.
לגבי אוהדים פחות קבועים , האם המצב עד כדי גרוע כיום שבאמת כל העונה הם לא מצליחים להשיג אף כרטיס לאף משחק? לא בטוח , אבל אם כך הדבר , אז באמת הגענו לזמנים חדשים וטובים.

סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  93 לייקים

מישהו במקרה שאל את רמי כהן
מה המחיר של מנוי ליגה בלבד?
למה לא פרסמו את זה?
כאילו מכריחים אותך לעשות מנוי ל2 המפעלים
ולא נותנים לך שום אלטרנטיבה אחרת.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

Daniel כתב: 26 מאי 2023, 01:20 מישהו במקרה שאל את רמי כהן
למה לא פרסמו את זה?
תוכל לדעת את זה רק אם במקרה ובטעות יישארו מנויים גם אחרי 2 השלבים הראשונים
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

נייט רובינסון כתב: 25 מאי 2023, 22:57
7even כתב: 25 מאי 2023, 20:21 אני מגיע כמעט לכל משחק בית, בחוץ כמתאפשר לי...בעיקר כי מחבד הכדורסל אני גם הולך עם הילד לבלומפילד.

אבל לא צריך להתכחש, רוב האוהדים החדשים הם טרמפיסטים, וזה לגיטימי בקבוצה שמצליחה.
לפני שנתיים הבאנו למשחק 1500 אוהדים ועכשיו אפשר למכור גם 6000 מנויים. אז יש 4500 אוהדים שגרים רחוק/ילדים שפתאום ההורים שלהם התרצו? ופתאום עכשיו הם מוצאים זמן לבוא עכשיו ששנים הם לא מצאו את הזמן הזה?
לכבי הפסקה האחרונה...ילדים זה לא מבוגרים.
טבעי שילד יראה קבוצה מצליחה וירצה ללכת לראות אותה.
להגדיר אותו טרמפיסט...לוידע.

בוא נסכם שעדיף שיהיו טרמפיסטים מאשר דרייב אין בשליש תפוסה.
יהיה טוב הפועל!
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

7even כתב: 26 מאי 2023, 08:46
נייט רובינסון כתב: 25 מאי 2023, 22:57

לכבי הפסקה האחרונה...ילדים זה לא מבוגרים.
טבעי שילד יראה קבוצה מצליחה וירצה ללכת לראות אותה.
להגדיר אותו טרמפיסט...לוידע.

בוא נסכם שעדיף שיהיו טרמפיסטים מאשר דרייב אין בשליש תפוסה.
מסכים לגמרי. ברור שעדיף שהאולם יהיה מלא וזה לא משנה מי יהיו האוהדים. אבל זה לא המצב כרגע, יש סולד אאוט. וכל אוהד חדש שתוסיף זה יהיה על חשבון מנוי נוכחי. אני נגד לקחת לאנשים את המנוי ולתת לכאלה שלא עשו עד עכשיו. זה קל מאוד לקנות כרטיסים לרוב המשחקים
הפוסט קיבל לייק אחדScofield
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

תמיד עדיף שהאולם מלא בתנאי שהאוהדים ביד הפועל, חדשים או ישנים.
המצב כרגע הוא שהמנויים משנה שעברה הם סולד אאוט, ברור שהם יקבלו קדימות לחדש את המנוי שלהם ומי שלא יחדש, מקומו יתפנה לאנשים חדשים.
מלבד השנה שעברה, לאורך השנים לא היה מסובך בכלל לרכוש מנוי.
אחרי הצלחת הקבוצה הדיון עלה לראשונה, למרות שבכל שנה יש למנויים קיימים קדימות לשמור על מקומם ואף אחד לא צייץ מעולם.
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

הטנטרום ברשתות של אלו שאין להם מנוי זה נהדר.
כאילו ש10 חודשים אחורה לא היו 1500 מנויים פנויים באתר של לאן.
הפוסט קיבל 2 לייקיםASAFABADIהוקיץ'
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Daniel כתב:מישהו במקרה שאל את רמי כהן
למה לא פרסמו את זה?
לא שאלו, ממה שהשתמע די בטוחים שהם יגמרו כי לפי מה שרמי אמר היו רק 300 מנויי יורוקאפ שהם כאלה שלא היו מנויים לליגה.
בכל מקרה אם יישאר לדעתי ישמרו על אותה העלייה של 30%
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

אשרינו שזה המצב שהגענו אליו!
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

אגב מי זוכר את מחירי המנויים שנה שעברה לליגה? מצאתי רק אירופה
טוב מאוד שעלו המחירים
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

יש בסיכום עונה בויקי
http://wiki.red-fans.com/index.php?titl ... %A1%D7%9C)
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Segev כתב: 26 מאי 2023, 21:55 אגב מי זוכר את מחירי המנויים שנה שעברה לליגה? מצאתי רק אירופה
טוב מאוד שעלו המחירים
לשער 2 עלה
מבוגר - 850 לליגה ו-500 לאירופה
נוער - 600 לליגה ו-440 לאירופה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הפועל כתב:יש בסיכום עונה בויקי
http://wiki.red-fans.com/index.php?titl ... %A1%D7%9C)
זה אומר שהמחיר של המנוי המשולב עבורי עלה בעשרים וחמישה אחוז.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

אנשים גם חושבים שהמחיר הממוצע לכרטיס הוגן כי הוא לא השתנה כל כך, אבל בעיניי זה לא מדויק.
יש הבדל בין מנוי לעשרה משחקים ב-500 שקל, למנוי לשלושים משחקים ב-1,500 שקל.
רואה שחורות המקורי
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כמה עולה מנוי משולב להפועל חולון ביציע 2 שלהם?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

נייט רובינסון כתב: 25 מאי 2023, 22:54
red in blood כתב: 25 מאי 2023, 22:29

אז תבין שדבר כזה לא אפשרי. כל אוהד חדש שתביא זה יהיה על חשבון אוהד שכרגע מנוי לקבוצה. האולם סולד אאוט
ברור לי, וברור שיהיו אוהדים וותיקים שלא ישאר להם מנויים.
וכן, אני בסדר גמור עם זה.

יש שני סוגי קהלים שחשוב בטירוף שיהיה להם דרך להגיע - אוהדים וותיקים, ואוהדים חדשים.
מה לעשות, לא כולם יכולים להכנס. אני גם מן הסתם בעד שתהיה העדפה לאוהדים וותיקים, ורוב האולם צריך להמכר מראש אליהם.
אבל צריך שישאר מקום כלשהו גם לחדשים. אתה בעד שלא יהיה להם מקום בכלל.
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

ברור שכולם בעד אוהדים חדשים, אבל במצב שנוצר שבו האולם סולד אאוט, אתה לא תתחיל לעשות הגרלות לגבי נתח מסוים מהאוהדים הוותיקים של מי מהם נשאר בחוץ?
זה גם ממש לא הוגן כלפי האוהדים שידעו את טיילור באטל, וולי ג׳אדג׳, דסי רודריגז ודומיהם ולהגיד להם: שומעים רגע? יש פה כמה אנשים שרוצים ואין מקום, אל תבואו השנה, תחזרו בשנה הבאה.
עד לפני שנה היו מאות מנויים פנויים שרק חיכו שמישהו ייקח אותם, עכשיו זה כבר טו לייט ושייחכו לתורם.
הפוסט קיבל לייק אחדנייט רובינסון
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הלך המומנטום כתב: 27 מאי 2023, 20:21 ברור שכולם בעד אוהדים חדשים, אבל במצב שנוצר שבו האולם סולד אאוט, אתה לא תתחיל לעשות הגרלות לגבי נתח מסוים מהאוהדים הוותיקים של מי מהם נשאר בחוץ?
זה גם ממש לא הוגן כלפי האוהדים שידעו את טיילור באטל, וולי ג׳אדג׳, דסי רודריגז ודומיהם ולהגיד להם: שומעים רגע? יש פה כמה אנשים שרוצים ואין מקום, אל תבואו השנה, תחזרו בשנה הבאה.
עד לפני שנה היו מאות מנויים פנויים שרק חיכו שמישהו ייקח אותם, עכשיו זה כבר טו לייט ושייחכו לתורם.
מסכים לגמרי וזה מה שאני מנסה להגיד. אוהדים חדשים זה מצוין אבל לא על חשבון אוהדים ותיקים. זה לא אפשרי בשום עולם לקחת את האופציה לחידוש המנוי לאוהדים ותיקים שכרגע מנויים
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

בקיץ האחרון קיבלנו גל של אוהדים חדשים בזכות ההצלחה היחסית של הקבוצה לפני שנה (גמר גביע וארבעה נצחונות בדרבי) ובזכות העלייה בתקציב וההרשמה ליורוקאפ.
אנחנו נהנים מהם וזו קפיצת המדרגה.
אם נשחק באולם גדול יותר? תפדלו!!
אם חלק מהמנויים הוותיקים לא יחדשו מנויים? תפדלו!!
קונים כרטיסים בריסייל? מעולה, תמשיכו ככה!!
אבל לא במקום אף אחד אחר שרוצה להמשיך.
הפוסט קיבל 2 לייקיםנייט רובינסוןChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הלך המומנטום כתב:בקיץ האחרון קיבלנו גל של אוהדים חדשים בזכות ההצלחה היחסית של הקבוצה לפני שנה (גמר גביע וארבעה נצחונות בדרבי) ובזכות העלייה בתקציב וההרשמה ליורוקאפ.
אנחנו נהנים מהם וזו קפיצת המדרגה.
אם נשחק באולם גדול יותר? תפדלו!!
אם חלק מהמנויים הוותיקים לא יחדשו מנויים? תפדלו!!
קונים כרטיסים בריסייל? מעולה, תמשיכו ככה!!
אבל לא במקום אף אחד אחר שרוצה להמשיך.
זה נכון. קיבלנו גם אוהדים חדשים בזכות שיווק נכון של הקבוצה שאפשר כרטיסים באיזה 10₪ בזמן שהכדורגל היה ברצפה. לא מעט אוהדי כדורגל משכנו ככה וזה מצוין.
מובן שאף אוהד חדש לא צריך לבוא על חשבון הוותיקים. ולצד זה צריך לראות איך ממשיכים למשוך אוהדים חדשים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מנוי לאירופה+ליגה כדורסל יציע 2 - משהו באיזור ה25-28 במשחקים במנוי - 1800 שח - באיזור 65-70 שקל למשחק
מנוי לליגה בכדורגל שער 5 - משהו כמו 16 משחקים במנוי במקרה של פליאוף תחתון, ובלי גביע הטוטו -800 שח - משהו כמו 45-50 שקל למשחק

הגיוני.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב: 02 יוני 2023, 11:58 מנוי לאירופה+ליגה כדורסל יציע 2 - משהו באיזור ה25-28 במשחקים במנוי - 1800 שח - באיזור 65-70 שקל למשחק
מנוי לליגה בכדורגל שער 5 - משהו כמו 16 משחקים במנוי במקרה של פליאוף תחתון, ובלי גביע הטוטו -800 שח - משהו כמו 45-50 שקל למשחק

הגיוני.
למה אתה משווה את יציע 2 לשער 5?
יציע 2 הוא כמו שער 7 ושם המחיר הוא 1040 שח כלומר 65 ש"ח למשחק
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מעבר לזה שאת שער חמש צריך להשוות ליציע 3, לטעמי משחק כדורסל שווה יותר ממשחק כדורגל, אז זה הגיוני :whome:
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בני12 כתב: 02 יוני 2023, 12:00
טכנית לארז כתב: 02 יוני 2023, 11:58 מנוי לאירופה+ליגה כדורסל יציע 2 - משהו באיזור ה25-28 במשחקים במנוי - 1800 שח - באיזור 65-70 שקל למשחק

הגיוני.
למה אתה משווה את יציע 2 לשער 5?
יציע 2 הוא כמו שער 7 ושם המחיר הוא 1040 שח כלומר 65 ש"ח למשחק
65 למשחק בהנחה שעושים פליאוף תחתון, ובלי גביע הטוטו.
כולל גביע הטוטו בכל מקרה זה פחות מ-60.
עם פליאוף עליון קצת יותר מ-50.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 02 יוני 2023, 12:19, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אם אתה מוסיף גביע טוטו, תספור גם גביע ווינר.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

השנה אם אני זוכר נכון כל גביע ווינר היה משחק אחד בדרייב אין.

אבל נזרום איתך.
ההשנה בכדורסל היו 26 משחקים במנוי (ליגה ואירופה). עם 1800 למנוי זה יוצא 69 למשחק

כדורגל במקרה הכי הכי גרוע יהיו 16 משחקי בית במנוי. עם 1040 למנוי זה יוצא 65.

ככה שגם בתסריט הכי קיצוני עדיין המנוי לכדורסל יקר יותר, וזה בלי להתעסק בעניין של שער 5 לעומת יציע 2 שאז זה בכלל עולם אחר.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 02 יוני 2023, 12:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
שליחת תגובה