אדם אריאל (אשכול 2.0)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

היה פצוע אתמול?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

Chegi כתב: 13 אפריל 2023, 09:22 היה פצוע אתמול?
בחימום לפני המשחק הוא נראה בסדר גמור
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

רוטציה של 11 שחקנים זה קשה מידי לניהול כנראה (לא כותב בציניות , זה באמת מה שאני חושב).
Brilliant
קיבל.ה  60 לייקים

מילפורד כתב: 13 אפריל 2023, 09:35 רוטציה של 11 שחקנים זה קשה מידי לניהול כנראה (לא כותב בציניות , זה באמת מה שאני חושב).
זה לא רק קשה, זה גם בדרך כלל לא מוצלח. רוטציה כל כך רחבה משנה הרכבים באופן תכוף מדי, ושחקנים מתקשים להכנס למשחק.
זה מובן לגמרי שבמשחקי הכרעה הרוטציה מתקצרת. במקרה שלנו זה רק אדם אריאל, וזה הגיוני לחלוטין.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

זהו ?
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לא שאני חושב שהוא להיט, אבל מה הטעם לעלות שחקן בחמישיה ואז בכלל לא כל המשחק?
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדס כתב: 29 אפריל 2023, 22:56 לא שאני חושב שהוא להיט, אבל מה הטעם לעלות שחקן בחמישיה ואז בכלל לא כל המשחק?
גם לפחות היית עושה לו תרגילים שמפנים אותו ל 3.
החטיא שלשה פנויה במעבר ואז יובש
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Adom500
קיבל.ה  21 לייקים

מגיעות לו יותר הזדמנויות ממה שהוא מקבל!
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מגיעות לו פחות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaלאפה בחינם
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

פחות ממה שקיבל במשחק האחרון אי אפשר.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

אפשר להגיד הרבה דברים על התפקוד של פרנקו העונה

המחיקה שהוא עשה לאדם אריאל זה אחד הכישלונות הכי גדולים שלו
אני לא מדבר על כמה דקות מגיע לו בכל משחק אבל הוא לקח שחקן רוטציה לגיטימי בכל קבוצה כמעט בליגה והפך אותו לנער מגבות
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiסומךKarl Marx
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אדם אריאל קיבל לא מעט הזדמנויות השנה, לצד לא מעט פציעות. נכון שלפעמים הוא הראה יכולת מעל המצופה, בעיקר בהגנה, אבל לפחות אותו מספר פעמים אם לא הרבה יותר הוא הראה יכולת שלא מצדיקה לשים אותו על המגרש. ברגע שהוא הפסיק לדייק בשלשות באחוזים הרצויים, אין לו שום יתרון שמצדיק מקום קבוע ברוטציה, אלא מקסימום כשפן מהשרוול כמו שפרנקו ניסה מול ירושלים או מחליף במידה ו-2-3 שחקנים לפניו ברוטציה לא מתפקדים או פצועים.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

Frenzy כתב: 09 מאי 2023, 13:25 אדם אריאל קיבל לא מעט הזדמנויות השנה, לצד לא מעט פציעות. נכון שלפעמים הוא הראה יכולת מעל המצופה, בעיקר בהגנה, אבל לפחות אותו מספר פעמים אם לא הרבה יותר הוא הראה יכולת שלא מצדיקה לשים אותו על המגרש. ברגע שהוא הפסיק לדייק בשלשות באחוזים הרצויים, אין לו שום יתרון שמצדיק מקום קבוע ברוטציה, אלא מקסימום כשפן מהשרוול כמו שפרנקו ניסה מול ירושלים או מחליף במידה ו-2-3 שחקנים לפניו ברוטציה לא מתפקדים או פצועים.
לא מעריץ גדול של אדם אריאל אבל אם הוא לא משחק איך הוא ישמור בדיוק על הידית לשלוש? זה קצת ביצה ותרנגולת, הוא לא משחק כי הוא לא פוגע והוא לא פוגע כי הוא לא משחק.
מה אני מפספס?
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Ironside
קיבל.ה  59 לייקים

לא הראה יותר מדי מלחמה על מקום בהרכב, יותר מדי משחקים שבהם הוא בכלל לא התלבש
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

porthos כתב: 10 מאי 2023, 14:26
Frenzy כתב: 09 מאי 2023, 13:25 אדם אריאל קיבל לא מעט הזדמנויות השנה, לצד לא מעט פציעות. נכון שלפעמים הוא הראה יכולת מעל המצופה, בעיקר בהגנה, אבל לפחות אותו מספר פעמים אם לא הרבה יותר הוא הראה יכולת שלא מצדיקה לשים אותו על המגרש. ברגע שהוא הפסיק לדייק בשלשות באחוזים הרצויים, אין לו שום יתרון שמצדיק מקום קבוע ברוטציה, אלא מקסימום כשפן מהשרוול כמו שפרנקו ניסה מול ירושלים או מחליף במידה ו-2-3 שחקנים לפניו ברוטציה לא מתפקדים או פצועים.
לא מעריץ גדול של אדם אריאל אבל אם הוא לא משחק איך הוא ישמור בדיוק על הידית לשלוש? זה קצת ביצה ותרנגולת, הוא לא משחק כי הוא לא פוגע והוא לא פוגע כי הוא לא משחק.
מה אני מפספס?
כשהיה אצלנו את סטו דאגלס, השימוש של פרנקו בו היה מדכא - הוא כמעט אף פעם לא קיבל מבט פנוי לשלוש עם הכדור ביד ולכן בקושי זרק. לכן לא ציפיתי לכלום מהאחוזים שלו.
אדם אריאל זרק כמעט שלוש שלשות למשחק בליגה (2.9) וקלע ב25.6% ובאירופה זרק 3.3 למשחק וקלע ב-32.6%. ומזכרוני, הרבה מהשלשות האלה היו פנויות.
לצורך העניין, גיל בני זרק שלשה למשחק בליגה ובאירופה וקלע ב-23.8% (ואלה אחוזים ממש משקרים כי הוא התחיל עם 1 מ-13 הראשונות עד אמצע העונה ומאז הוא קולע הרבה יותר יותר למרות שהוא לא זורק יותר) בליגה וב-35.3% באירופה.

ועוד משהו - במשחקים ששיחק, אדם אריאל שיחק 12.7 דקות למשחק בליגה ו-11.3 באירופה, שזה שוב הרבה יותר מבני (10.5 ו-8, בהתאמה).

אז אני לא חושב שהוא יכול לתרץ את היכולת בחוסר המשחק או חוסר הזריקות למשחק
הפוסט קיבל לייק אחדIronside
Adom500
קיבל.ה  21 לייקים

Frenzy כתב: 10 מאי 2023, 15:35
מה אני מפספס?
כשהיה אצלנו את סטו דאגלס, השימוש של פרנקו בו היה מדכא - הוא כמעט אף פעם לא קיבל מבט פנוי לשלוש עם הכדור ביד ולכן בקושי זרק. לכן לא ציפיתי לכלום מהאחוזים שלו.
אדם אריאל זרק כמעט שלוש שלשות למשחק בליגה (2.9) וקלע ב25.6% ובאירופה זרק 3.3 למשחק וקלע ב-32.6%. ומזכרוני, הרבה מהשלשות האלה היו פנויות.
לצורך העניין, גיל בני זרק שלשה למשחק בליגה ובאירופה וקלע ב-23.8% (ואלה אחוזים ממש משקרים כי הוא התחיל עם 1 מ-13 הראשונות עד אמצע העונה ומאז הוא קולע הרבה יותר יותר למרות שהוא לא זורק יותר) בליגה וב-35.3% באירופה.

ועוד משהו - במשחקים ששיחק, אדם אריאל שיחק 12.7 דקות למשחק בליגה ו-11.3 באירופה, שזה שוב הרבה יותר מבני (10.5 ו-8, בהתאמה).

סטטיסטיקות זה טוב ויפה.. אבל אם תסתכל על השחקן בעונות הקודמות או בחימום לפני המשחק, תראה שהוא קולע באחוזים מדהימים שלשות פנויות.

לדעתי המסקנה מזה היא שצריך לשתף אותו יותר וכשמשתפים אותו אז לפנות אותו עם תרגיל ולא סתם לתת לו זריקות קשות.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

Adom500 כתב: 10 מאי 2023, 16:01

מה אני מפספס?

סטטיסטיקות זה טוב ויפה.. אבל אם תסתכל על השחקן בעונות הקודמות או בחימום לפני המשחק, תראה שהוא קולע באחוזים מדהימים שלשות פנויות.

לדעתי המסקנה מזה היא שצריך לשתף אותו יותר וכשמשתפים אותו אז לפנות אותו עם תרגיל ולא סתם לתת לו זריקות קשות.
אדם אריאל ממש בעייתי. התחושה היא שלא ראינו אותו מספיק לאורך העונה, ולאחרונה הוא נעלם לחלוטין. כל הזריקות שלו בזמנים שכן שיחק בזמן האחרון היו פנויות ואני דיי בטוח שאת כולן הוא החטיא. אבל האם זה סביר ששחקן שזורק בעיקר משלוש, זרק זריקה בודדת גג שתיים וישר ירד לספסל? לא יודע, יכול להיות שהוא פשוט לא טוב מספיק, אבל מרגיש שפשוט פרנקו העלים אותו. בקיצור, הוא לא יהיה כאן שנה הבאה, ועם איך שזה עבד העונה, עדיף ככה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

מסכים שצריכה להיות קורלציה בין היכולת לכמות הדקות שהוא מקבל, אבל אנחנו אוטוטו בפלייאוף ואתה לא יכול לדעת מתי תצטרך אותו ולכמה זמן.
אי אפשר לייבש שחקן על הספסל 40 דקות, לא שחקן כזה. תן לו כמה דקות ברבע השני והשלישי, 10-12 דקות כדי להביע אמון, אם יעשה טעויות בהגנה ולא יהיה רלוונטי בהתקפה אז אפשר להוריד לפני, אבל למחוק לגמרי זו טעות אדירה
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אם שחקן שהטיקט שלו זה קליעה לשלוש, בוחר להגיע לקבוצה של פרנקו, האשמה היא רק בו.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךFrenzyChegiEl dudernio
Ironside
קיבל.ה  59 לייקים

מה אני מפספס?

שיחק מול חולון והיה נזק רציני. שחקן משעמם מאוד ומוגבל מאוד, שלא מראה קמצוץ של ניסיון להשתלב בקבוצה. העבודה שלו בהגנה היא שערורייה, והלבנים שהוא משליך לסל בלי לחשוב לא מצדיקות דקות משחק (ולא מדובר בשחקן צעיר שעוד צריך להתבשל, אלא בן 28)
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

מה אני מפספס?

הסטטיסטיקות אומרות שהוא קיבל את ההזדמנות. לקבל יותר מ-10 דקות למשחק ולזרוק שלוש שלשות בדקות האלה, כשהרבה מהן פנויות (תסתכל על המשחקים, היו לו יופי של מבטים שהוא פספס, ממש לא רק זריקות קשות), זה בהחלט מספיק זמן להוכיח שהוא שווה את זה, מה לעשות שהוא לא הוכיח. תרגילים שלא מתאימים לו, לחץ, בעיות בגב, זה לא משנה בשורה התחתונה הוא לא הרבה שום סיבה לשים אותו על הפרקט.
הפוסט קיבל לייק אחדIronside
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

באסה. אנחנו מקצרים לעצמנו את הרוטציה לגמרי וכשמקריי לא משהו זה עלול לעלות ביוקר בהמשך. היה אפשר להכניס אותו קצת בחצי הראשון ובטח בחצי השני שהיה גארבץ גדול.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה פרנקו חושב שיקרה? שפתאום שהוא יכניס אותו נגד ירושלים הוא יקבל אותו בשיאו?
שייתן לו לשחק והרבה במשחק 3.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

אתם טועים. רוטציה של 10 שחקנים בפלייאוף זה הרבה יותר מדי. בפלייאוף אתה צריך לשמור על רמת אינטנסיביות ואם תכניס כל פעם שחקן אחר ותייצר רוטציה של 10 שחקנים יכול רק להזיק. בנבא רואים את זה המון שבפלייאוף שחקנים ששיחקו כל העונה יוצאים מהרוטציה. לאדם אריאל אין מקום בסגל הזה על פני שחקן שכרגע משחק ויהיה טוב שישאר בחוץ. הוא לא שחקן נוער שאפשר להעלות לגארבג טיים
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

הוא לא נראה לי לגמרי כשיר בחימום, ואני משער שלא רצו לסכן אותו שלא לצורך. לא אתפלא אם יקבל דקות במשחק השלישי.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

אני רוצה לקוות שזו פציעה, כי אם אייל הראל ונבות ינאי יכולים לקבל דקות אז בטח שאדם אריאל.
מסכים לגבי קיצור רוטציה בפלייאוף, הוא לא צריך לשחק את ה-12 דקות, אבל 5-6 בכיף בהרכבים מסויימים.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הלך המומנטום כתב: 21 מאי 2023, 00:27 אני רוצה לקוות שזו פציעה, כי אם אייל הראל ונבות ינאי יכולים לקבל דקות אז בטח שאדם אריאל.
מסכים לגבי קיצור רוטציה בפלייאוף, הוא לא צריך לשחק את ה-12 דקות, אבל 5-6 בכיף בהרכבים מסויימים.
אתה חושב שזה יכבד אותו לעלות בגראבג טיים ביחד עם שחקן נוער ושחקן אימונים?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

נייט רובינסון כתב: 21 מאי 2023, 00:34
הלך המומנטום כתב: 21 מאי 2023, 00:27 אני רוצה לקוות שזו פציעה, כי אם אייל הראל ונבות ינאי יכולים לקבל דקות אז בטח שאדם אריאל.
אני חושב שכשההפרש מגיע לאזור ה-15 ברבע השני אפשר להכניס אותו, כשהוא מגיע ל-20 ברבע השלישי אפשר להכניס אותו ובטח בשבע הדקות האחרונות ברבע הרביעי. אם זלי יכול לשחק כמעט את כל הרבע אז גם אדם אריאל יכול וזה לא יפגע בכבודו.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

די לחפש את פרנקו על שטויות. אריאל לא צריך לראות דקה עד סוף העונה. צריכים לשחק רק השחקנים שבפורמה. הוא גיבוי של הגיבוי.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

הלך המומנטום כתב: 21 מאי 2023, 09:29
נייט רובינסון כתב: 21 מאי 2023, 00:34
אני חושב שכשההפרש מגיע לאזור ה-15 ברבע השני אפשר להכניס אותו, כשהוא מגיע ל-20 ברבע השלישי אפשר להכניס אותו ובטח בשבע הדקות האחרונות ברבע הרביעי. אם זלי יכול לשחק כמעט את כל הרבע אז גם אדם אריאל יכול וזה לא יפגע בכבודו.
אבל רוטציות לא עובדות ככה. זה לא שהמאמן רואה 15 הפרש רבע שני ואומר - 'טוב, זה הזמן להכניס את אדם אבל אם יירד ל-9 אוציא אותו'. 9 יכול להיות גם עוד 15 שניות.
זה או שאתה טוב מספיק לשחק או שאתה לא.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

זה בדיוק עובד ככה כדי שלא תשחק עם שחקנים הרבה זמן ותקרע אותם לגורמים.
בחצי ובגמר אני מבין, אבל ברבע בפערי רמות כאלה בהחלט אפשר ואף רצוי
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

לא נורא, בטח נגד ירושלים הוא יעלה בחמישיה לשלוש וחצי שניות ויוחלף :bang:
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יהיה כשיר למחר ע"פ פופלינגר
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אחלה חזרה לעניינים, אמנם במשחק מול קונוסים, אבל אולי עדיף לחזור ככה לשחק

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מקווה שלא נתפתה לשחק איתו במשחק צמוד. השלשות שלו ממש לא יעילות ויש לנו שחקנים הרבה יותר טובים ממנו בהתקפה.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

האדס כתב: 24 מאי 2023, 16:42 מקווה שלא נתפתה לשחק איתו במשחק צמוד. השלשות שלו ממש לא יעילות ויש לנו שחקנים הרבה יותר טובים ממנו בהתקפה.
המאמן חייב להפעיל אותו לא רק בזריקה מתרגיל, אפילו מול קונוסים התחיל טוב וההמשך פחות.

קלעים שעושים עוד דברים של חדירה, הגנה, ריבאונד והובלת כדור זה התפקיד של גארדים היום.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

כששחקן נכנס מהספסל כשחקן 7/8 ומביא תרומה כזאת אנחנו במצב טוב.
היה אחלה היום שינה להם הרבה זריקות שגרמו להחטאה וכמובן קלע כמו שצריך כדי לפתוח את ההגנה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזון7even
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

Chegi כתב: 31 מאי 2023, 23:20 כששחקן נכנס מהספסל כשחקן 7/8 ומביא תרומה כזאת אנחנו במצב טוב.
היה אחלה היום שינה להם הרבה זריקות שגרמו להחטאה וכמובן קלע כמו שצריך כדי לפתוח את ההגנה.
אחלה שחקן באמת לא מובן החוסר קרדיט (פרנקו החסר מושג), יש לו אחלה קאץ' אנד שוט, ומרווח לנו יפה לשלוש, די מבוזבז העונה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

אחלה קאץ' אנד שוט שפותח כל הגנה.
אגב במחצית הוא עלה ראשון לזרוק לסל, לבד, וראו בבירור שיש לו כאבים בכתף שמאל.
יהיה טוב הפועל!
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

shaolin232 כתב: 01 יוני 2023, 00:37
Chegi כתב: 31 מאי 2023, 23:20 כששחקן נכנס מהספסל כשחקן 7/8 ומביא תרומה כזאת אנחנו במצב טוב.
אחלה שחקן באמת לא מובן החוסר קרדיט (פרנקו החסר מושג), יש לו אחלה קאץ' אנד שוט, ומרווח לנו יפה לשלוש, די מבוזבז העונה
מובן גם מובן החוסר קרדיט ודובר על זה רבות לאורך כל העונה.
החטיא זריקות פנויות. חירב עם זריקות קשות והרג מומנטומים. בהגנה לא נותן שום ערך מוסף, אם להיות עדין.
שמח שהוא מצליח לתרום כמובן, אבל אין שאלה לגבי זה שלא הייתה לו עונה טובה.
שליחת תגובה