אל ים. אשכול מקצועי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

אומנם המשחק אתמול היה בדופק נמוך, אבל הוא שחקן שחקן לדעתי, גליצים חילוצים וכדורים ארוכים. שום השאלה ושום בטיח, שחקן לרוטציה על סף הרכב לשנה הבאה. יגיע לנבחרת ולאירופה בקלות.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםנועם שחםBelos
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

המשחק אתמול הוא כלום. הוא פחות רלוונטי ממשחק אימון באמצע העונה בפגרת נבחרת.
שחקנים שיחקו על כלום, בהליכה, בים. לא לקחת מזה שום דבר, לא על אל ים ולא על טוויזר.
אל ים צריך השאלה. כמו למקין, כמו ישראלוב, כמו סניור וכו׳.
הוא לא ברמה של ליגת על כרגע.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

האדס כתב: 14 מאי 2023, 10:19 המשחק אתמול הוא כלום. הוא פחות רלוונטי ממשחק אימון באמצע העונה בפגרת נבחרת.
שחקנים שיחקו על כלום, בהליכה, בים. לא לקחת מזה שום דבר, לא על אל ים ולא על טוויזר.
בוא, יש רצוי ויש מצוי. אנחנו גם ככה הולכים לקיץ מאתגר מאוד שבו צריכים להחליף את רוב הסגל. אין שום היגיון להחליף גם את אל ים, למקין וישראלוב. מה שצריך זה לא לבנות עליהם כשחקנים מובילים כמו שעשו השנה. אבל אין שום סיבה שהם לא יהיו חלק מה-18-20 שחקנים בסגל. זה לא שמישהו מכוון בשנה הבאה לאליפות
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

סניור צריך לצאת להשאלה. למקין, ישראלוב ואל ים יכולים להשאר ולהלחם על מקום בהרכב
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הם לא ילחמו על ההרכב, הם ישחקו בהרכב, ומספיק שזה יהיה ב-10 משחקים כדי לייצר נזרק לקבוצה בטווח הקצר, ולתקוע להם את הקריירה (בגלל שהם לא משחקים מספיק) בטווח הארוך.
אני באמת לא מבין למה מתעקשים על השיטה הזו של להכריח שחקני נוער לבוגרים. זה לא עובד אף פעם.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

האדס כתב: 14 מאי 2023, 10:50 הם לא ילחמו על ההרכב, הם ישחקו בהרכב, ומספיק שזה יהיה ב-10 משחקים כדי לייצר נזרק לקבוצה בטווח הקצר, ולתקוע להם את הקריירה (בגלל שהם לא משחקים מספיק) בטווח הארוך.
אני באמת לא מבין למה מתעקשים על השיטה הזו של להכריח שחקני נוער לבוגרים. זה לא עובד אף פעם.
הם לא שחקני נוער יותר. ושלושתם שחקנים מאד מוכשרים, אחרי עונה ששיחקו בה לא מעט וצברו נסיון. אין סיבה שלא ימשיכו כחלק מהסגל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

האדס כתב: 14 מאי 2023, 10:19 המשחק אתמול הוא כלום. הוא פחות רלוונטי ממשחק אימון באמצע העונה בפגרת נבחרת.
אבל אמרנו בלי מהפכות דרמטיות של 20 שחקנים בעונה הראשונה לא?
אם בלי אל-ים, בלי למקין, בלי ישראלוב אז מי כן?
בהנחה ריאלית שגוטליב לא יישאר, זה אומר שכל ההגנה צריכה להיות מושאלת/לעזוב ואפילו לא להישאר כמחליפים.
שלא לדבר על זה שכלל הקישור למעט לאיוס ואייבינדר אמור להיות מוחלף, וכלל החלוצים(יש כאלו?) למעט אוז'בולט. הנה 85% בחוץ
ישראלוב מבחינתי הוכיח שהוא ראוי למקום בהפועל כפותח. אם נגיע למצב שלמקין, אייבינדר ואל-ים הם חלק מהספסל שלנו זה כבר שיפור דרמטי למה שקורה השנה.

ושלא תבין לא נכון - אני כן חושב שצריך חריש עמוק בסגל, כי הפועל הצליחה איכשהו להישאר בליגה כשהיא יותר חלשה מ-2 היורדות(כרגע) לטעמי, אבל יש לפחות 15 שהייתי משחרר/משאיל לפני ישראלוב ולמקין.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מי זה אמרנו?
למה אתה חושב שאני בדעה שצריך להשאיר את הסגל הזה?
הסגל הנוכחי הוא מהגרועים בהיסטוריה של הפועל ת״א. אני חלילה לא מדבר על המרקם האנושי שבעייני דווקא היה טוב, פשוט שחקנים לא טובים.
בעייני אפשר להשאיר את השחקנים הבאים, כשחלקם יכולים להיות ברוטציה וחלק הרכב. מהצעירים כולם צריכים לצאת להשאלה בעייני.

זובאס (הרכב)
גרופינקל (הרכב)
גוטליב (הרכב)
איינבינדר (מחליף)
איליץ׳ (מחליף)
לאיוס (הרכב)
אוז׳בולט (הרכב)
גאנם (מחליף)

מבחינת 11 זה כבר כמעט 50% מההרכב.
נערך לאחרונה על ידי האדס ב 14 מאי 2023, 11:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

נועם שחם כתב: 14 מאי 2023, 10:53
האדס כתב: 14 מאי 2023, 10:50 הם לא ילחמו על ההרכב, הם ישחקו בהרכב, ומספיק שזה יהיה ב-10 משחקים כדי לייצר נזרק לקבוצה בטווח הקצר, ולתקוע להם את הקריירה (בגלל שהם לא משחקים מספיק) בטווח הארוך.
הם לא שחקני נוער יותר. ושלושתם שחקנים מאד מוכשרים, אחרי עונה ששיחקו בה לא מעט וצברו נסיון. אין סיבה שלא ימשיכו כחלק מהסגל.
מעבר לזה, אני לא רואה שום היגיון להחליף את שלושתם בשלושה שחקנים משלימים אחרים, שגם יעלו מיליונים במונחי עלות מעביד (כי בכל זאת, להביא ישראלי סביר היום זה עלות של למעלה מ-200 אלף דולר במונחי עלות מעביד לאחד) וגם כנראה לא יתרמו יותר. אני מזכיר שמדובר בשלושה שחקנים שמשחקים כמעט בחינם כרגע. שכר השחקנים צריך להיות מוקצה קודם כל לחיזוק ההרכב.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

א. הם כן בגיל של שחקני נוער. למקין (20), ישראלוב (18) ואל ים (19).
ב. לא אמרתי שהם לא מוכשרים, דווקא כי הם מוכשרים הם צריכים להאיץ את ההתקדמות שלהם ולשחק עונה שלמה בהרכב. לא בהפועל.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

האדס כתב: 14 מאי 2023, 11:01 מי זה אמרנו?
הסגל הנוכחי הוא מהגרועים בהיסטוריה של הפועל ת״א. אני חלילה לא מדבר על המרקם האנושי שבעייני דווקא היה טוב, פשוט שחקנים לא טובים.
בעייני אפשר להשאיר את השחקנים הבאים, כשחלקם יכולים להיות ברוטציה וחלק הרכב. מהצעירים כולם צריכים לצאת להשאלה בעייני.

זובאס (הרכב)
גרופינקל (הרכב)
גוטליב (הרכב)
איינבינדר (מחליף)
איליץ׳ (מחליף)
לאיוס (הרכב)
אוז׳בולט (הרכב)
גאנם (מחליף)

את איליץ' אף אחד לא ישאיר. הוא לא שווה מקום של זר בשום מצב. מעבר אליו אתה משאיר פה 7 שחקנים מסגל שצריך לכלול בערך 20 שחקנים. מעדיף בהרבה להשאיר את ישראלוב, למקין ואל ים ברוטציה ולהשקיע את הסכום של המחליפים שלהם ברכש להרכב. בסוף יהיה פה תקציב שיצטרך להתחלק בצורה מסויימת. אין פה תקציב בלתי מוגבל
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

oleg neduda כתב: 14 מאי 2023, 11:02
מעבר לזה, אני לא רואה שום היגיון להחליף את שלושתם בשלושה שחקנים משלימים אחרים, שגם יעלו מיליונים במונחי עלות מעביד (כי בכל זאת, להביא ישראלי סביר היום זה עלות של למעלה מ-200 אלף דולר במונחי עלות מעביד לאחד) וגם כנראה לא יתרמו יותר. אני מזכיר שמדובר בשלושה שחקנים שמשחקים כמעט בחינם כרגע. שכר השחקנים צריך להיות מוקצה קודם כל לחיזוק ההרכב.
זה כבר שיקול יותר ענייני שאני יכול לקבל.
אני מדבר כרגע על ההתקמדות שלהם כשחקנים והתועלת להפועל.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

האדס כתב: 14 מאי 2023, 11:04
oleg neduda כתב: 14 מאי 2023, 11:02

זה כבר שיקול יותר ענייני שאני יכול לקבל.
אני מדבר כרגע על ההתקמדות שלהם כשחקנים והתועלת להפועל.
ברור שהרצוי זה 18-20 שחקנים בשלים ומובילים כבר עכשיו בליגה. אבל זה לא יקרה, אנחנו כנראה לא שם מבחינה תקציבית. תנסה לחשוב אילו שחקנים ישראלים מחליפים אתה יכול להביא לעמדות שלהם + כמה הם יעלו לך + כמה הם כבר יתרמו יותר מהשלושה האלה. הרי ברור שלספסל בסוף תגמור עם איזה איהב גנאים, חבשי וכיו"ב. אלו שחקנים שאני לא בטוח בכלל שיתרמו יותר מהשלושה האלה, ויעלו מיליונים יותר. את המיליונים האלה תשקיע בשחקנים מובילים
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםBelos
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אתה מסכים איתי שזה קצת תולדה של המצב נכון?
תוציא את אל ים, למקין וישראלוב לעונה אחת בחוץ, ובעונה שלאחריה תקבל שחקנים יותר איכותיים לסגל, ואז תוכל להשאיל עוד שחקני נוער החוצה.
ברור שזה לא תמיד עובד, וגם במקרה של שלושתם כנראה רק אחד יהיה שחקן טוב, אבל צריך מתישהו להתחיל לשנות את הגישה.
גישת הניסנובים הייתה אנחנו נשים שחקני נוער בסגל (מה שהפך להרכב) כי הם משתכרים במשכורת חייל, וכשהם משתבחים אפשר למכור אותם בלי לשלם להם גם חוזה.
זה לא דרך לבנות קבוצה טובה. זה דרך לוודא שלא תצטרך להכניס כסף מהכיס ועדיין תוכל להיות בעלים של הפועל ת״א.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

האדס כתב: 14 מאי 2023, 11:01 מי זה אמרנו?

זובאס (הרכב)
גרופינקל (הרכב)
גוטליב (הרכב)
איינבינדר (מחליף)
איליץ׳ (מחליף)
לאיוס (הרכב)
אוז׳בולט (הרכב)
גאנם (מחליף)

איפה נאמר שאתה בדעה שצריך להשאיר את הסגל הזה?
ואני גם רשמתי בפירוש - גם לדעתי צריך חריש עמוק, אבל זה לא אומר שכל שחקן קצת פחות טוב צריך ללכת/לצאת להשאלה.
לפעמים זה עניין של סיטואציה. אין לי ספק למשל שאייבינדר יהיה מעולה מהספסל ואוז'בולט יתן עוד 10 שערים עם מגנים נורמלים ופאקינג קשר התקפי נורמלי שאין בהפועל כבר כמה שנים.

לגבי גוטליב - לא קצת מיצינו את העבודה שהוא נוטה לא להיות כשיר חלק גדול מהעונה(והשנה הוא עוד יחסית שיחק הרבה)?. אם אתה משאיר אותו אתה לא יכול לשחרר את ישראלוב.
יהיה טוב הפועל!
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

אם מסתכלים מה קבוצת הבעלות (בהרכב שונה) עשתה בקבוצה האנגלית מהליגה השלישית, אז הם הביאו 20 שחקנים לסגל מהם רק שלושה מעל גיל 23 - שישה מהצ'מפיונשיפ וכל היתר מקבוצות עד גיל 21 ונוער. בסגל היו רק 3 שחקנים מעל גיל 30, ומבין אלו שרשמו לפחות 10 הופעות היו 10 שחקנים מתחת לגיל 23 כשחמישה (!) שחקנים בגיל 18 ומטה שותפו בלפחות 8 משחקים. אגב שישה שחקנים מרכזיים בסגל היו מושאלים, אבל זה קטע אנגלי של ליגות נמוכות אז לא בטוח שרלוונטי לנו.
בקיצור הולכים לבנות על חבר'ה צעירים
הפוסט קיבל לייק אחד7even
כולם עובדים על כולם
קיבל.ה  79 לייקים

פישונט כתב: 14 מאי 2023, 13:45 אם מסתכלים מה קבוצת הבעלות (בהרכב שונה) עשתה בקבוצה האנגלית מהליגה השלישית, אז הם הביאו 20 שחקנים לסגל מהם רק שלושה מעל גיל 23 - שישה מהצ'מפיונשיפ וכל היתר מקבוצות עד גיל 21 ונוער. בסגל היו רק 3 שחקנים מעל גיל 30, ומבין אלו שרשמו לפחות 10 הופעות היו 10 שחקנים מתחת לגיל 23 כשחמישה (!) שחקנים בגיל 18 ומטה שותפו בלפחות 8 משחקים. אגב שישה שחקנים מרכזיים בסגל היו מושאלים, אבל זה קטע אנגלי של ליגות נמוכות אז לא בטוח שרלוונטי לנו.
בקיצור הולכים לבנות על חבר'ה צעירים
אני לא חושב שאפשר להשוות את המצב של הקבוצה האמריקאית בהפועל לזה שבפליימות. בהפועל הם קיבלו באופן מלא את ניהול הקבוצה ואילו בפליימות מינצברג וציינוטי (שיש להם 20% בעלות) הם דירקטורים. שניים מתוך 7 כאשר היו"ר הוא גם בריטי. למיטב ידיעתי הם לא קובעים שם כמו שיהיה עכשיו אצלנו. תכלס, הם הולכים להתגלח על הזקן שלנו. אני מאוד מקווה שהם יודעים מה צריך לעשות ושעקומת הלמידה שלהם תהיה קצרה ככל שניתן.
פושעי עוטף עזה לדין
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

oleg neduda כתב: 14 מאי 2023, 10:31
בוא, יש רצוי ויש מצוי. אנחנו גם ככה הולכים לקיץ מאתגר מאוד שבו צריכים להחליף את רוב הסגל. אין שום היגיון להחליף גם את אל ים, למקין וישראלוב. מה שצריך זה לא לבנות עליהם כשחקנים מובילים כמו שעשו השנה. אבל אין שום סיבה שהם לא יהיו חלק מה-18-20 שחקנים בסגל. זה לא שמישהו מכוון בשנה הבאה לאליפות
מסכים.
ישראלוב ולמקין יוכלו להוות גיבוי לשני הבלמים וגם להיכנס להרכב במקרה של שלישיית בלמים. קנצפולסקי גם יכול להוות גיבוי, אבל במקרה שלו צריך לדעתי שלושה קשרים בכירים ממנו.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

הבחור זקוק לניעור רציני, מרגיש לי שהוא מחזיק מעצמו קצת יותר ממה שהוא אמור ומשחק באובר ביטחון עם פוזה של פליימייקר עם 7 שנים ניסיון בליגה מקצוענית שנותן 4-5 מסירות מפתח במשחק ויכול לדלג לו בניחותא באמצע ולעשות גליץ' מדי פעם כשהכדור עובר לידו כשבפועל הוא מאבד לא מעט כדורים קריטיים ועושה עבירות מיותרות
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

יסלחו לי כולם, מראשית דרכו לא ראיתי בו פוטנציאל שמתקרב לרמה של למקין או ישראלוב.
בעיניי הוא פשוט איטי מדי ולא מספיק מוכשר עם הכדור כדי להתבלט בתור קשר אחורי.
לדעתי אם הוא יתפתח להיות שחקן ברמה (ברמה, לא בסט הכישורים והיכולות) של שי אליאס זה יהיה הישג.
כרגע הוא לא ברמה להרכב בקבוצה ששואפת לפלייאוף עליון, מקווה מאוד שיעשה קפיצת מדרגה העונה.

לא סתם במשחק הכי טוב שלו בהפועל הוא בכלל שיחק בלם בגארבג' טיים של העונה שעברה.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 30 יולי 2023, 13:55, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםASAFABADIצבי שיסל
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  345 לייקים

Hapolo כתב: 30 יולי 2023, 13:49 הבחור זקוק לניעור רציני, מרגיש לי שהוא מחזיק מעצמו קצת יותר ממה שהוא אמור ומשחק באובר ביטחון עם פוזה של פליימייקר עם 7 שנים ניסיון בליגה מקצוענית שנותן 4-5 מסירות מפתח במשחק ויכול לדלג לו בניחותא באמצע ולעשות גליץ' מדי פעם כשהכדור עובר לידו כשבפועל הוא מאבד לא מעט כדורים קריטיים ועושה עבירות מיותרות
אפשר לקוות שהתחרות עם נעם בונה לצד שיחות מקצועיות על מה עליו לשפר, תעשנה את העבודה. ניעור נשמע קצת אגרסיבי מידי.
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

רדפוקס כתב: 30 יולי 2023, 13:53 יסלחו לי כולם, מראשית דרכו לא ראיתי בו פוטנציאל שמתקרב לרמה של למקין או ישראלוב.
לדעתי אם הוא יתפתח להיות שחקן ברמה (ברמה, לא בסט הכישורים והיכולות) של שי אליאס זה יהיה הישג.
כרגע הוא לא ברמה להרכב בקבוצה ששואפת לפלייאוף עליון, מקווה מאוד שיעשה קפיצת מדרגה העונה.

הוא בן פאקינג 19 , גם על ספורי לכלכו שהיה בגיל הזה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Sin Queso כתב: 30 יולי 2023, 14:23
רדפוקס כתב: 30 יולי 2023, 13:53 יסלחו לי כולם, מראשית דרכו לא ראיתי בו פוטנציאל שמתקרב לרמה של למקין או ישראלוב.

לא לכלכתי. זה הניתוח שלי לגביו כשחקן ולפוטנציאל ההתפתחות שלו בתפקיד שהוא משחק בו בהתאם לסט הכישורים שהוא הראה עד כה.
למשל רן בנימין בעיניי עוד פחות בשל וחייב לצאת בהשאלה, אבל אני חושב שתקרת הזכוכית שלו גבוהה יותר משל אל-ים.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

רדפוקס כתב: 30 יולי 2023, 15:01

לא לכלכתי. זה הניתוח שלי לגביו כשחקן ולפוטנציאל ההתפתחות שלו בתפקיד שהוא משחק בו בהתאם לסט הכישורים שהוא הראה עד כה.
למשל רן בנימין בעיניי עוד פחות בשל וחייב לצאת בהשאלה, אבל אני חושב שתקרת הזכוכית שלו גבוהה יותר משל אל-ים.
זה הניתוח שלך..
יש כאלה למשל, כמו ברק בכר ומחלקת הסקאוטינג של מכבי חיפה שהאמינו בו עד כדי כך שהסכימו לשלם 1.5 מיליון אירו.
אז אולי..הניתוח שלך לא הכי מדוייק.
צבי שיסל
קיבל.ה  58 לייקים

שחר כתב: 30 יולי 2023, 15:19

זה הניתוח שלך..
יש כאלה למשל, כמו ברק בכר ומחלקת הסקאוטינג של מכבי חיפה שהאמינו בו עד כדי כך שהסכימו לשלם 1.5 מיליון אירו.
הניתוח שלו מדוייק מאוד
1.5 אירו הוא בטוח לא שווה ולכן כנראה גם לא שילמו עליו את הסכום הזה בסופו של דבר
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

צבי שיסל כתב: 30 יולי 2023, 15:26
זה הניתוח שלך..
הניתוח שלו מדוייק מאוד
1.5 אירו הוא בטוח לא שווה ולכן כנראה גם לא שילמו עליו את הסכום הזה בסופו של דבר
סבבה. העניין הוא שלמרות שמחלקת האנליזה של סישל ורדפוקס החליטה שהוא לא שווה כלום , הדבר היחיד שמנע את המכירה של אל ים (כמו שתקרא במכתב שמצוטט מיליון פעם בONE) זה האמריקאים, כך שהתיאוריה שלך היא לא נכונה.
אבל מה ברק בכר מבין מהחיים שלו לעומת מחלקת ההייטרים שונאי הכל מפורום שדים?
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךBelos
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

זה הניתוח שלך..
יש לך הוכחה לזה מעבר לקשקושים רגילים של עיתונאים? כי אני לא מאמין שיש אמת בזה.
להזכירך גם פורסם שברייטון מעוניינת בשי אייזן ו-וולבס בבואטנג בזמנו. להמציא כל אחד יכול.
וכן בהחלט הגיוני שהניתוח שלי לא מדוייק, אבל זאת דעתי.

ואני לא רשמתי שהוא לא שווה כלום או משהו כזה, תפסיק להיעלב מכל ביקורת על שחקן כאילו אתה אבא שלו.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 30 יולי 2023, 15:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

אל ים שחקן נהדר, בטח לגילו. לא יודע מה יצא ממנו בסוף אבל אתם חבורת לצנים שמשחקים בנדמה לי.
עכשיו, מילא אם הייתם משחקים אותה גאוני כדורגל באופן כללי, אבל החיבה שיש פה לחלק מהמשתמשים להשחיר על שחקני בית ראויה להוקעה.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדקפבלנקה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

סומך כתב: 30 יולי 2023, 15:48 אל ים שחקן נהדר, בטח לגילו. לא יודע מה יצא ממנו בסוף אבל אתם חבורת לצנים שמשחקים בנדמה לי.
עכשיו, מילא אם הייתם משחקים אותה גאוני כדורגל באופן כללי, אבל החיבה שיש פה לחלק מהמשתמשים להשחיר על שחקני בית ראויה להוקעה.
איפה השחרתי? איזה משפט/מילה חרו לך במיוחד? לטעמי ביקורת לגיטימית לגמרי אבל משטרת הפורום ממהרת להגיע לזירה כרגיל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

רדפוקס כתב: 30 יולי 2023, 15:47
זה הניתוח שלך..
להזכירך גם פורסם שברייטון מעוניינת בשי אייזן ו-וולבס בבואטנג בזמנו. להמציא כל אחד יכול.

ואני לא רשמתי שהוא לא שווה כלום או משהו כזה, תפסיק להיעלב מכל ביקורת על שחקן כאילו אתה אבא שלו.
לא רק שחיפה הסכימו לשלם עליו בינואר 1.5 והאמריקאים שמו ברקס.
הם הפנו להפועל גם השנה לאחר מכירת אבו פאני... ואני מקווה שהשחקן עצמו זה מקור מספיק אמין...
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

El dudernio כתב: 30 יולי 2023, 15:56
זה הניתוח שלך..

הם הפנו להפועל גם השנה לאחר מכירת אבו פאני... ואני מקווה שהשחקן עצמו זה מקור מספיק אמין...
שהשחקן עצמו ירשום פה נדבר, בתור אחד שטען שלמקין ישחק בהפועל העונה אתה לא מקור מספיק אמין ולא מתקרב להיות.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

מותר להביע דעה על שחקן גם אם הוא צעיר, לא צריך כל פעם לקרוא לאנשים הייטרים ולהזכיר את רמזי ספורי כאילו זה מדגם מייצג לכל שחקן שעולה מהנוער
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

כשהמאמן הוא מנדיונדו, הבלם החדש שעוד לא ראה פה דשא הוא בדיחה, שהאמריקאים הם קבוצ טיפוח של לאגנס, שהמגן השמאלי הוא הזר עם הרקורד הכי גרוע שהגיע הנה אי פעם והוא אפילו לא נחת כאן , לאל ים תקרת זכוכית נמוכה וסליחה מכל השאר שקיבלו "ברכות" פה בפורום עוד לפני שהיה משחק רשמי אחד ולא היה סגל שדומה למשהו.
איך בדיוק אפשר לקרוא לאנשים כאלה?
אני מקווה שבחיים שלהם הם קצת יותר אופטימים, אחרת זה לא הכי נעים לחיות ככה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

נתעלם מזה שחלק נכבד מהדברים שרשמת פה אלה דברים שלא רשמתי מעולם - שאלת איך לקרוא לאנשים כאלה? אוהדי הפועל למודי סבל שיש להם דעה שונה משלך שלא מרכיבים משקפיים ורודות ומנסים לשקר לעצמם.

עדיין מחכה שתראו לי מה כל כך נורא במה שרשמתי עכשיו על אל ים.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

לא רשמתי ספציפית עליך, אלא באופן כללי .
ובוא תדבר איתי על למוד סבל..אני כנראה למוד סבל קשה מהפועל עוד לפני שנולדת.
ההבדל ביננו, שאני יוצא מנקודת הנחה שמנסים לעשות דברים טובים במועדון ויש מחשבה ותכנון מאחורי כל המהלכים עד שמישהו יוכיח לי אחרת (וגם אז אני מניח שזה יקרה בגלל טעויות ולא מכוונה רעה, כמו שכל אחד מאיתנו טועה).
ההייטרים, מגיבים בזלזול, בלעג , בציניות, כמעט על כל מהלך וכל שחקן במועדון עוד לפני שהיה משחק רשמי אחד ועוד לפני שמשהו קורה והכל כדי לצאת מאאאגניבים...

רק מקווה עבורם שבחיים שלהם הם לא צובעים את הכל בצבע שחור כי זה נורא מבאס לחיות כך...
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךBelos
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

מבין את הביקורת על אל ים, אבל אנשים שוכחים שמדובר בשחקן שהוא אפילו לא בן 20 ולא שיחק חצי עונה בגלל פציעה.

מצד שני - הבחור הזה היה שחקן הרכב בנבחרת ישראלית שסיימה במקום השני ביורו ולחצי גמר מונדיאליטו. כלומר הוא התמודד עם השחקנים מהטובים בעולם לגילו ועשה את זה בהצלחה אדירה. זה אומר שלפחות פוטנציאלית, ביחס לשחקנים בגילו הוא שחקן מהשורה הראשונה ויש עם מה לעבוד. לאן זה ילך, מוקדם מדי להגיד, יש הרבה מאד משתנים, אבל אם יש שחקנים שצריכים וחייבים לקבל הזדמנות להתפתח, אז אל ים הוא אחד מהם. לא כשחקן הרכב, כמחליף שנכנס לתת boost של התלהבות ואנרגיה כשצריך, ובמשחקים מסויימים גם כשחקן הרכב.
הפוסט קיבל לייק אחדשחר
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

אני מאוד אוהב אותו,
חייב להגיד שהייתי מאוד מאוד מופתע מטל ארצ'ל. מה זה? מאיפה הוא בא? נראה כמו פוטנציאל אדיר
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

נועם שחם כתב: 30 יולי 2023, 18:02 מבין את הביקורת על אל ים, אבל אנשים שוכחים שמדובר בשחקן שהוא אפילו לא בן 20 ולא שיחק חצי עונה בגלל פציעה.

מצד שני - הבחור הזה היה שחקן הרכב בנבחרת ישראלית שסיימה במקום השני ביורו ולחצי גמר מונדיאליטו. כלומר הוא התמודד עם השחקנים מהטובים בעולם לגילו ועשה את זה בהצלחה אדירה. זה אומר שלפחות פוטנציאלית, ביחס לשחקנים בגילו הוא שחקן מהשורה הראשונה ויש עם מה לעבוד. לאן זה ילך, מוקדם מדי להגיד, יש הרבה מאד משתנים, אבל אם יש שחקנים שצריכים וחייבים לקבל הזדמנות להתפתח, אז אל ים הוא אחד מהם. לא כשחקן הרכב, כמחליף שנכנס לתת boost של התלהבות ואנרגיה כשצריך, ובמשחקים מסויימים גם כשחקן הרכב.
שום דבר ממה שרשמת פה לא סותר את הביקורת שלי.
רשמתי שהוא איטי ולא מספיק מוכשר עם הכדור ואלו דברים שיציבו לו תקרת זכוכית ברורה מאוד בעיניי.
בנוסף, רשמתי שהוא כרגע לא מתאים להרכב של קבוצה ששואפת לפלייאוף עליון, ככה שגם על זה אנחנו מסכימים.

ההבדל הוא שאתה קיבלת לייק משחר ואני קיבלתי דו"ח חמור ממשטרת הפורום.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

רדפוקס כתב: 30 יולי 2023, 16:13
El dudernio כתב: 30 יולי 2023, 15:56

שהשחקן עצמו ירשום פה נדבר, בתור אחד שטען שלמקין ישחק בהפועל העונה אתה לא מקור מספיק אמין ולא מתקרב להיות.
א. אני רושם דברים נכון לפרק הזמן שאני רושם.
למקין היה בהפועל, רצה להישאר והיה אמור להצטרף למחנה האימונים כאשר הפועל ביקשה עבורו יציאה מהארץ...

ב. שים לב שבאיזה שהוא זמן הפסקתי לכתוב דברים לגביו כי מ 60% נשאר זה עבר ל 60% + עובר והאחוזים רק הלכו וגדלו...

בסופו של דבר חלון העברות הוא מאוד דינמי, וכמו שנראה לכולנו עכשיו שלאיוס נשאר מחר יכולים להציע עליו 1.5 מליון ולמועדון לא יהיה איך להשאיר אותו. זה לא אומר שהפירסום שלאיוס ממשיך עד 25-6 הוא פרסום לא אמין. זה אומר שהוא היה נכון לשעתו והדברים השתנו... קצת עצוב שצריך להסביר את זה לאדם בוגר אבל אני מקווה שאני מספיק מובן עכשיו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

באותו זמן שאתה רשמת שהוא נשאר אני רשמתי ששמעתי ממקורות אחרים וללא ספק יותר מדויקים על ההצעה שיש לו מאוקראינה ועל זה שאין מצב שהוא נשאר בהפועל ואפילו לא יעביר פה אימון.
סך הכל שאלת אם אני מאמין לך שאל-ים דיבר איתך ואמר לך שהייתה עליו הצעה מחיפה בגובה 1.5 מיליון אז אמרתי לך שלא, כועס?
שליחת תגובה