הפועל מול סכנין. ראשון 20:15 במושבה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

רדפוקס כתב: 01 מאי 2023, 12:50
הלך המומנטום כתב: 01 מאי 2023, 08:59 אני מקווה מאוד שהמשחק בין קרית שמונה לביתר יהיה משחק בלי רבע עניין לאף אחד בעולם, אולי גג לחדרה.
אם במחזור האחרון אנחנו צריכים ממש להילחם בחדרה ולקוות לטובה של ביתר מצבנו לא טוב.
בדיוק, בגלל זה בשבת צריך לבוא ולשחק נסוג על מתפרצות מול ק״ש, לתת למוגבלים האלה לשבור את הראש איך לשים גול מול אוטובוס ולנסות לעקוץ ולגמור סיפור. תיקו משאיר אותנו בליגה.
הייתי פותח במשחק הזה עם סניור כחלוץ (הדבר היחיד שיש לו למכור זה מהירות) עם בולייביץ ולאיוס בצדדים ובלי גאנם.
אוטובוס והתקפות מעבר.
מסכים עם כל הגישה. לא יודע לגבי סניור. זה לא משחק לשחקני נוער.
גאנם עם כל החרא שהוא מביא, זה שחקן שיודע להחזיק כדור, להחזיק בלמים, לעשות תנועה נכונה.
חוץ מזה שהבן אדם מתוסכל למות ומת מת (אבל מת) להוכיח.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

redrony כתב: 01 מאי 2023, 11:18
האדס כתב: 01 מאי 2023, 10:37 הרי זה ברור שהראשונים להדהד את הרעיון שסכנין נתנו לנו את המשחק זה האוהדים שלנו.
אותם אוהדים (היחידים בעולם מסוגם) שמסוגלים לומר אחרי ששורקים נגדם פנדל ״באמת היה פאול, השופט בסדר גמור״.
איתכם נגיע רחוק.
לא ממש הבנתי, מה אתה רוצה שיגידו אחרי פנדל שנשרק אם אכן היה פנדל?
ואיך זה משפיע על כמה רחוק נגיע?
אני רוצה שתמיד נרצה שהשופט ישרוק לטובתנו וכשהוא לא עושה את זה נשרוק בוז ונקלל אותו, כדי שבפעם הבאה יחשוב שוב אם לשרוק נגדנו פנדל.
זה ההבדל בין הפועל ת״א למכבי חיפה ומכבי ת״א היום.
הקהל של חיפה צועק יד לפני שהכדור בכלל יצא מהרגל של חזיזה לבלם, אצלנו יקום אוהד בשער 2 ויסביר ״לא מדובר ביד כיוון שזה פגע בחלק התחתון של המרפק הימני״.
אף אחד לא מקבל כבוד בליגה הזו כי הוא נחמד.
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

האדס כתב: 01 מאי 2023, 13:25
האדס כתב: 01 מאי 2023, 10:37 הרי זה ברור שהראשונים להדהד את הרעיון שסכנין נתנו לנו את המשחק זה האוהדים שלנו.
אותם אוהדים (היחידים בעולם מסוגם) שמסוגלים לומר אחרי ששורקים נגדם פנדל ״באמת היה פאול, השופט בסדר גמור״.
איתכם נגיע רחוק.
אני רוצה שתמיד נרצה שהשופט ישרוק לטובתנו וכשהוא לא עושה את זה נשרוק בוז ונקלל אותו, כדי שבפעם הבאה יחשוב שוב אם לשרוק נגדנו פנדל.
הקהל של חיפה צועק יד לפני שהכדור בכלל יצא מהרגל של חזיזה לבלם, אצלנו יקום אוהד בשער 2 ויסביר ״לא מדובר ביד כיוון שזה פגע בחלק התחתון של המרפק הימני״.
מכבי תא ומכבי חיפה מקבלות כבוד מהשופטים בגלל עבודה מאחורי הקלעים של הבעלים שלהם ואנשי המערכת שלהם.
עם כל הכבוד ללחץ שהקהל שלהם עושה.
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

הלך המומנטום כתב: 01 מאי 2023, 08:59 אני מקווה מאוד שהמשחק בין קרית שמונה לביתר יהיה משחק בלי רבע עניין לאף אחד בעולם, אולי גג לחדרה.
אם במחזור האחרון אנחנו צריכים ממש להילחם בחדרה ולקוות לטובה של ביתר מצבנו לא טוב.
בדיוק, בגלל זה בשבת צריך לבוא ולשחק נסוג על מתפרצות מול ק״ש, לתת למוגבלים האלה לשבור את הראש איך לשים גול מול אוטובוס ולנסות לעקוץ ולגמור סיפור. תיקו משאיר אותנו בליגה.
הייתי פותח במשחק הזה עם סניור כחלוץ (הדבר היחיד שיש לו למכור זה מהירות) עם בולייביץ ולאיוס בצדדים ובלי גאנם.
אוטובוס והתקפות מעבר.
סניור? באמת?

ברור שנצטרך לשחק זהיר כי ק"ש חייבת ניצחון (למרות שתאורטית גם תיקו לא בטוח שיסתום את הגולל), לעלות עם 5 בהגנה.
אין בריירה אלא להכשיר את אוז'בולט
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

האדס כתב: 01 מאי 2023, 13:25
איתכם נגיע רחוק.
הבנתי אותך...
אני רוצה להכין אותך להמשך החיים, קל לא יהיה לך
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3720 לייקים

לירון האדום כתב: 01 מאי 2023, 13:40
אוטובוס והתקפות מעבר.
סניור? באמת?

ברור שנצטרך לשחק זהיר כי ק"ש חייבת ניצחון (למרות שתאורטית גם תיקו לא בטוח שיסתום את הגולל), לעלות עם 5 בהגנה.
אין בריירה אלא להכשיר את אוז'בולט
הוא לא שחקן כדורגל והוא מהיר ואולי יסייע להתקפות מעבר.
גאנם כרגע לא נראה כמו שחקן כדורגל והוא גם איטי.
ברור שאם אוז׳בולט כשיר שיפתח.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

גוטליב ישראלוב ביטון גורפינקל
קלטינס רומראטו איליץ
גאנם אוזבולט לאיוס

תודה רבה שבת שלום.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדNiro
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

האדום הצורר כתב: 01 מאי 2023, 14:47 גוטליב ישראלוב ביטון גורפינקל
קלטינס רומראטו איליץ
גאנם אוזבולט לאיוס

תודה רבה שבת שלום.
זובאס
אלו גוטליב ישראלוב קלטינס גורפינקל
לאיוס איליץ רומארטו בולייביץ
אוזבולט/גנאם
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

בולייביץ אתמול היה זוועה, רומרטו ראיתי שכתבו שהיה טוב, טוב אולי אם היריבה היתה מכבי חיפה, לא מול קבוצה שבשני פסים נכונים אפשר להעמיד שחקן מול השוער, כנ״ל אייבינדר (למרות הפס לגול שנתן) , כנ״ל איליץ שנכנס. מה שמביא אותי למסקנה שסילבס הוא מאמן שאין לו מושג איך לאמן קבוצה מבחינה התקפית, לאן לרוץ ולאיפה למסור. זה היה נראה ברמה של נערים ג׳
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

אני מקווה שהעונה נגמר פולחן אישיות לקובי רפואה בקרב אוהדי הפועל תא.
גם עשה פיגוע מקצועי בבניית הסגל שלנו בתחילת העונה וגם תקף בצורה פחדנית את שחקני סכנין אחרי המשחק אמש.
תם הטקס.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךRed Ghostלירון האדום
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

הלוטוס הלבן כתב:אני מקווה שהעונה נגמר פולחן אישיות לקובי רפואה בקרב אוהדי הפועל תא.
גם עשה פיגוע מקצועי בבניית הסגל שלנו בתחילת העונה וגם תקף בצורה פחדנית את שחקני סכנין אחרי המשחק אמש.
תם הטקס.
על בניית הסגל היה אחראי המנהל המקצועי בוקסה. אתם לא חושב שכל מה שאמר על שחקני סכנין נכון?
אל באנדי
קיבל.ה  449 לייקים

האדום הצורר כתב: 01 מאי 2023, 14:47 גוטליב ישראלוב ביטון גורפינקל
קלטינס רומראטו איליץ
גאנם אוזבולט לאיוס

תודה רבה שבת שלום.
די עם בן ביטון
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 01 מאי 2023, 17:17 אני מקווה שהעונה נגמר פולחן אישיות לקובי רפואה בקרב אוהדי הפועל תא.
תם הטקס.
"פולחן אישיות" למה דראפיץ' וסילבס היו יותר טובים?
כל עוד רב"ש/בכר/אבוקסיס ואולי גם זיו אריה לא מועמדים להפועל, הוא היה הכי נורמלי משוק המאמנים הישראליים.
רק הפועל
קיבל.ה  1452 לייקים

חייבים שינויי משמעותי לקראת עונה הבאה והחלפה של רוב השחקנים, כרגע מכבי פתח תקווה מהלאומית קבוצה טובה מאיתנו בהרבה
modag
קיבל.ה  326 לייקים

רק הפועל כתב: 01 מאי 2023, 19:47 חייבים שינויי משמעותי לקראת עונה הבאה והחלפה של רוב השחקנים, כרגע מכבי פתח תקווה מהלאומית קבוצה טובה מאיתנו בהרבה
כרגע יש 10 קבוצות בליגה שיותר טובות מאיתנו ועוד 2 שיעלו מהלאומית. מה שיהיה עונה הבאה לא רלוונטי להעונה, המטרה שלנו זה לשרוד בזחילה ולהיכנס לעידן המינצברגים ברגל ימין
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
הפוסט קיבל לייק אחד7even
אל באנדי
קיבל.ה  449 לייקים

כרגע צריך להישאר ליגה
שנה הבאה זה שנה הבאה
הפוסט קיבל לייק אחד7even
הוקיץ'
קיבל.ה  3897 לייקים

redrony כתב: 01 מאי 2023, 16:53 בולייביץ אתמול היה זוועה, רומרטו ראיתי שכתבו שהיה טוב, טוב אולי אם היריבה היתה מכבי חיפה, לא מול קבוצה שבשני פסים נכונים אפשר להעמיד שחקן מול השוער, כנ״ל אייבינדר (למרות הפס לגול שנתן) , כנ״ל איליץ שנכנס. מה שמביא אותי למסקנה שסילבס הוא מאמן שאין לו מושג איך לאמן קבוצה מבחינה התקפית, לאן לרוץ ולאיפה למסור. זה היה נראה ברמה של נערים ג׳
לא חדש. סילבס תמיד היה מאמן של הגנה נטו, אם כי זה מה שהיינו צריכים בגדול אחרי דראפיץ' הליצן.
להגנתו יאמר שבאמת יש פה אוסף של שחקנים נטולי אינטליגנציית משחק באופן מיוחד. סיכוי טוב שעם דור חוגי אצלנו אנחנו מנצחים 3-0 בקלילות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםshaolin232
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

הסבתא של הפועל כתב:
הלוטוס הלבן כתב: 01 מאי 2023, 17:17 אני מקווה שהעונה נגמר פולחן אישיות לקובי רפואה בקרב אוהדי הפועל תא.
תם הטקס.
כל עוד רב"ש/בכר/אבוקסיס ואולי גם זיו אריה לא מועמדים להפועל, הוא היה הכי נורמלי משוק המאמנים הישראליים.
לא סתם רפואה כמעט ולא מצליח להחזיק מעמד בקבוצות.
יש לו בעיית אישיות עם שחקנים

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

לירון האדום כתב: 01 מאי 2023, 23:12
הסבתא של הפועל כתב:
תם הטקס.
לא סתם רפואה כמעט ולא מצליח להחזיק מעמד בקבוצות.
יש לו בעיית אישיות עם שחקנים

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
אין ספק שזה העקב אכילס שלו מלהפוך להיות מאמן בלבל של מי שציינתי שעדיפים עליו.
גם עכשיו הוא איבד את כל השחקנים בסכנין.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

לא כי זה שהוא הביא לשם את אבו דוסו מעיד על טביעת עיין משובחת של מאמן.. בחיאת עזוב אותנו.
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
shaolin232
קיבל.ה  520 לייקים

El dudernio כתב: 02 מאי 2023, 00:26 לא כי זה שהוא הביא לשם את אבו דוסו מעיד על טביעת עיין משובחת של מאמן.. בחיאת עזוב אותנו.
עזר לנו, ולקח אותו מאיתנו
צריכים להודות לו, רצה גם את קונטה
לצערי יש לנו הנהלה של סחלות
שליחת תגובה