מדי בית מדי חוץ

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  859 לייקים

תהייה שעלתה לי אחרי אתמול, אני זוכר שפעם היה קטע כזה שקבוצת הבית משחקת בצבע בהיר וקבוצת החוץ בצבע כהה. המקור ההיסטורי ידוע לי והכל אבל מתי זה שונה בארץ? כי פתאום קלטתי שכמעט כל משחקי הבית העונה אנחנו באדום ובמשחקי החוץ בלבן בעוד שפעם זה היה בדיוק הפוך.
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

אני חושב שהיתה דרישה של הקהל להנהלה, בימים האלה שזה באמת לא משנה (להלן סיבות ההיסטוריות)
שינוי מבורך!
אדום עולה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

גמני זוכר שזה היה ככה.
מימיי בשער 5 זוכר משחקים נגד קבוצות בכחול, שהפועל בלבן מלא והקבוצה השניה בכחול.
זה הרגיש כמו הדרבי של פ"ת...ולאט לאט זה החל להשתנות לאדום. גם בכדורסל.

בימי אוסישקין עם תרקדיל ושורט וכו'...כל משחקי הבית בערך היינו בלבן.
יהיה טוב הפועל!
ארז שדה
קיבל.ה  642 לייקים

7even כתב: 10 אפריל 2023, 15:30 גמני זוכר שזה היה ככה.
מימיי בשער 5 זוכר משחקים נגד קבוצות בכחול, שהפועל בלבן מלא והקבוצה השניה בכחול.
זה הרגיש כמו הדרבי של פ"ת...ולאט לאט זה החל להשתנות לאדום. גם בכדורסל.

בימי אוסישקין עם תרקדיל ושורט וכו'...כל משחקי הבית בערך היינו בלבן.
לא צריך ללכת רחוק גם בשנה שעברה שיחקנו בלבן בבית, רק העונה זה השתנה
ASAFABADI
קיבל.ה  178 לייקים

מבסוט על זה, אנחנו אדום פי אלף יותר משאנחנו לבן אז למה שלא נשחק בבית באדום שלנו?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  859 לייקים

ASAFABADI כתב: 11 אפריל 2023, 17:57 מבסוט על זה, אנחנו אדום פי אלף יותר משאנחנו לבן אז למה שלא נשחק בבית באדום שלנו?
חס וחלילה שזה מה שמשתמע ממה שרשמתי, אני מעדיף לשחק באדום על פני כל צבע אחר אבל רציתי לדעת אם יש איזשהו הסבר לעובדה שזה השתנה השנה ("מסורת" שנמשכת הרבה שנים ופתאום משתנה בלי הודעה רשמית של המועדון/מנהלת או משהו)
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
ASAFABADI
קיבל.ה  178 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 11 אפריל 2023, 18:31
ASAFABADI כתב: 11 אפריל 2023, 17:57 מבסוט על זה, אנחנו אדום פי אלף יותר משאנחנו לבן אז למה שלא נשחק בבית באדום שלנו?
חס וחלילה שזה מה שמשתמע ממה שרשמתי, אני מעדיף לשחק באדום על פני כל צבע אחר אבל רציתי לדעת אם יש איזשהו הסבר לעובדה שזה השתנה השנה ("מסורת" שנמשכת הרבה שנים ופתאום משתנה בלי הודעה רשמית של המועדון/מנהלת או משהו)
מה היתה הסיבה למסורת הזאת?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  859 לייקים

ASAFABADI כתב: 11 אפריל 2023, 18:58
ההוא שאמרו לו כתב: 11 אפריל 2023, 18:31
מה היתה הסיבה למסורת הזאת?
שידורי טלוויזיה בשחור לבן ככה שאי אפשר ללבוש שתי חולצות בהירות/כהות והעובדה שכדורסל אמריקאי ושם תמיד קבוצת הבית לובשת חולצה בהירה (גם בענפים אחרים)
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

מי שזוכר, אני העליתי את הנושא, אחרי שבדקתי אותו עם המנהלת, והצעתי לשחק באדום בכל מצב אפשרי. זה היה במצע שלי בבחירות הקודמות (לא האחרונות) לוועד המנהל, שבהם חסרו לי מספר מועט של קולות כדי להיבחר. מי שאמר, כאן מעליי, שזכור לו שהנושא עלה מהאוהדים, כנראה זכר את זה מקריאת המצע.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל 2 לייקיםתבורASAFABADI
שליחת תגובה