דמוקרטיה בישראל

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

its-sick כתב: 27 מרץ 2023, 13:44 כל היום אני רק מחכה שהנוכל כבר יחליט משהו. נמאס.
הוא מחכה שהטרוריסט היהודי ישתכנע לא להפיל את הממשלה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםקפטן ג'קKingAlpaca
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

רדפוקס כתב: 27 מרץ 2023, 13:46
its-sick כתב: 27 מרץ 2023, 13:44 כל היום אני רק מחכה שהנוכל כבר יחליט משהו. נמאס.
הוא מחכה שהטרוריסט היהודי ישתכנע לא להפיל את הממשלה.
מה אתה לא מתרגש לראות את בן גביר זועם וזועף עם חיוך של משוגע או הליכה שלו עם אקדח?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מה אתם אומרים? היום המשטר באמת יוצא את הכנופיות השונות שהוא מכין כבר שנים וייתן להם לדקור סמולנים?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

teknoboy כתב: 27 מרץ 2023, 14:34 מה אתם אומרים? היום המשטר באמת יוצא את הכנופיות השונות שהוא מכין כבר שנים וייתן להם לדקור סמולנים?
הבנתי שמי שיעבור היום את המוקדמות יגויס לאס.אה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ממה שאני רואה גם טלוויזיה וגם מול הפגנה בלייב, רוב גדול מאוד של המפגינים בעד הרפורמה הם דתיים לאומיים
הרבה פחות מגוון מההפגנות נגד
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בקבוצות הווטסאפ שלי יוצאים עכשיו להפגין. לא נראה לי הגיוני להפגין יום יום עד יולי. אני בעד פורמט שבועי.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

כי הרי זה הסיפור בסופו של דבר. הציונות הדתית מאז ההתנתקות מפלסת דרכה כדי לנקום באליטות על ההתנתקות ולהגיע לעמדת כח.
אם זה אומר לרכב על אוכל שרצים שקרן בן שקרן כחמורו של משיח, סו בי איט.
ואם זה אומר להכשיר כל שרץ של שחיתות וגזענות נאלח ככל שיהיה, סו בי איט.

כל המסביב על שמרנות ומשילות הכל רעש שנועד להסוות סיפור אחד פשוט - ניסיון שיטתי להגיע לעמדת כח שלא יהיה ניתן לערער אותה.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 3 לייקיםdinoKingAlpacaקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

דמוגרפית , העתיד שלהם מבטיח מבחינתם.
לשנים הקרובות אם וכאשר רה"מ יחליט לפנות הבמה הם יצטרכו להחליט אם הם מתמתנים ונכנסים כשותפים או נשארים בלי כלום באופוזיציה.
לא הייתי פוסל שיהיה שם פיצול דוגמת ימינה של העבר או המפד"ל המתון של פעם.

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

De Niro כתב: 27 מרץ 2023, 21:00 דמוגרפית , העתיד שלהם מבטיח מבחינתם.
לשנים הקרובות אם וכאשר רה"מ יחליט לפנות הבמה הם יצטרכו להחליט אם הם מתמתנים ונכנסים כשותפים או נשארים בלי כלום באופוזיציה.
הם עושים יותר ילדים מהחילונים אבל פחות מהחרדים
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:
De Niro כתב: 27 מרץ 2023, 21:00 דמוגרפית , העתיד שלהם מבטיח מבחינתם.
הם עושים יותר ילדים מהחילונים אבל פחות מהחרדים
נכון.האינטרסים שלהם ושל החרדים משותפים גם כיום וגם בטווח הארוך.
בניגוד לחרדים , הם יצטרכו להתמתן כדי להיות שותפים. החרדים לא צריכים להתמתן.

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

וחצי מהילדים שלהם עוזבים את הדת.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הפועל כתב:וחצי מהילדים שלהם עוזבים את הדת.
לא מדוייק

https://m.ynet.co.il/Articles/5623506
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

הרגע הזה שמתנחלים מגיעים בהסעות שממומנות מכספי המיסים להפגנה ומניפים שלטים של "אזרח סוג ב"
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

D&3 כתב: 28 מרץ 2023, 10:18 הרגע הזה שמתנחלים מגיעים בהסעות שממומנות מכספי המיסים להפגנה ומניפים שלטים של "אזרח סוג ב"
:rose:
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

D&3 כתב: 28 מרץ 2023, 10:18 הרגע הזה שמתנחלים מגיעים בהסעות שממומנות מכספי המיסים להפגנה ומניפים שלטים של "אזרח סוג ב"
מומן על ידי מפלגה?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

עובדיה כתב: 28 מרץ 2023, 10:59
מומן על ידי מפלגה?
יותר גרוע. מועצות מקומיות. מה שמזכיר לי לי אגב, שבהתנתקות בג"צ האסילמונאצי השמאלני בראשות אהרון ברק פסק שמותר למועצה מקומית לממן הסעות להפגנות נגד פינוי השטחים שלה.
נערך לאחרונה על ידי הפועל ב 28 מרץ 2023, 11:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

dino כתב: 28 מרץ 2023, 10:38
:rose:
מה יגידו השכנים שלהם? שהם נתינים סוג ז בלי זכויות בכלל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

עובדיה כתב: 28 מרץ 2023, 10:59
מומן על ידי מפלגה?
על ידיך. זה מתקציב המדינה (כמו כל דבר שהם עושים).
אתה שילמת על האוטובוס והשלטים שלהם, על הכיתות כוננות וקציני ה"ביטחון" שלהם.
כמו תמיד.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

teknoboy כתב: 27 מרץ 2023, 19:10
teknoboy כתב: 27 מרץ 2023, 14:34 מה אתם אומרים? היום המשטר באמת יוצא את הכנופיות השונות שהוא מכין כבר שנים וייתן להם לדקור סמולנים?
הבנתי שמי שיעבור היום את המוקדמות יגויס לאס.אה.
כמו כל דבר אחר בערך, כל מה שהשמאל הרדיקלי אומר כבר שנים מתפוצץ עכשיו לציוסאחים בפרצוף.
אנחנו (וקודם כל הפלסטינים, כמובן) עומדים מולם כבר שנים בירושלים ובגדה.
ברור שלציוסאחים אכפת רק מהתחת של עצמם ו90% מהמפגינים במצעדי דגלים שיצאו עכשיו מהחורים יחזרו בחדווה לבצע פשעי מלחמה בצייתנות מלאה בשנייה שביבי לא יהיה בשלטון, אבל אולי לשניים שלושה מהם ייפול האסימון עכשיו. נראה
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אהבתי ציוסאחים
הפוסט קיבל לייק אחדאמה גולדמן
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

דגל הקונפדרציה הונף בהפגנה של תומכי הממשלה
קו קלוקס קלאן זה כאן
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אין בעולם סמל יותר מובהק של דמוקרטיה מאשר משטרה שפורשת גדרות תיל

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

teknoboy כתב: 26 אפריל 2023, 15:53
מדינה שחולה במחלת הרדיפה, יש לנו בעיות אמיתיות במדינה, אבל במקום לפתור אותן מתעסקים במלחמה בדגלים שלא באים בטוב לשליטים, גועל נפש
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

יש לי הרגשה שלא נשמע שום גינוי מחברי ממשלת ה"שינוי" הקודמת.
אני אומנם לא קומוניסט אבל זאת התגובה שלי : :hammersickle:
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

משהו משהו מרטין נימלר
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

pelegs כתב: 26 אפריל 2023, 19:13 משהו משהו מרטין נימלר
אפשר להתנגד לפשיזם גם בלי להיות קומוניסט מספיק להיות בן אדם
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ארז שדה כתב: 26 אפריל 2023, 21:09 אפשר להתנגד לפשיזם גם בלי להיות קומוניסט מספיק להיות בן אדם
מן הסתם, אבל התייחסתי לציטוט המפורסם שלו.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

איימן עודה פורש מהחיים הפוליטיים, לא יכהן בכנסת הבאה, המהלך מוסבר ברצון לאחד שוב את הרשימה המשותפת. עודה הציג קו מתון שאיפשר גם ליהודים שאינם מגדירים את עצמם כקומוניסטים ו/או אנטי ציוניים לתמוך ברשימה. הוא ניסה לשתף פעולה עם המפלגות שמתנגדות לנתניהו אבל לא ויתר על מדיניות של שיוויון ושלום בניגוד לעבודה ומרצ. מעניין מי יחליף אותו ואיזה חד"ש נראה בעתיד.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

ארז שדה כתב: 16 מאי 2023, 20:52 איימן עודה פורש מהחיים הפוליטיים, לא יכהן בכנסת הבאה, המהלך מוסבר ברצון לאחד שוב את הרשימה המשותפת. עודה הציג קו מתון שאיפשר גם ליהודים שאינם מגדירים את עצמם כקומוניסטים ו/או אנטי ציוניים לתמוך ברשימה. הוא ניסה לשתף פעולה עם המפלגות שמתנגדות לנתניהו אבל לא ויתר על מדיניות של שיוויון ושלום בניגוד לעבודה ומרצ. מעניין מי יחליף אותו ואיזה חד"ש נראה בעתיד.

כתב יפה חגי מטר:
הודעת הפרישה של איימן עודה היא הסוף (הזמני) של סיפור טרגי.
מדובר באדם ששנים, מרגע שנכנס לתפקיד וזכה להוביל את ההישג הכביר של הרשימה המשותפת, ניסה בעקביות להציע ליהודים שותפות מבוססת על שוויון ודמוקרטיה. אדם שהזכיר שוב ושוב, כנביא בשער, שהערבים לא יכולים להבטיח את עתידם ולעצור את הפשיזם בארץ לבדם, אבל גם שאף אחד לא יכול לעשות זאת בלעדיהם (מספרית בכנסת מול הימין הקיצוני, וגם מהותית). מי שהרבה לפני שעלתה הממשלה הנוראית הנוכחית, וגם לפני קודמתה, הציע חזון של מחנה דמוקרטי רחב.
ומי שפעם אחר פעם מצא שדוחים את ידו המושטת. אם זה דרעי בשיחה על "ברית המדוכאים", אם זה גנץ שקיבל את ההמלצה וירק לערבים בפנים, אם זה לפיד, שעד עכשיו ממשיך להדיר את חד"ש-תע"ל מישיבות אופוזיציה וממסיבות עיתונאים, גם נוכח האיום האדיר שמנגד, ואם זו המחאה ה"דמוקרטית" ליהודים בלבד.
כן, אפשר להגיד שהדרך של עודה נכשלה. הסיבה: השותפים היהודים הפוטנציאליים לא פספסו הזדמנות לפספס הזדמנות. או בקיצור: אין פרטנר.
(צילום: אורן זיו, נו מה)
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

אדום מטלי כתב: 17 מאי 2023, 02:35
ארז שדה כתב: 16 מאי 2023, 20:52 איימן עודה פורש מהחיים הפוליטיים, לא יכהן בכנסת הבאה, המהלך מוסבר ברצון לאחד שוב את הרשימה המשותפת. עודה הציג קו מתון שאיפשר גם ליהודים שאינם מגדירים את עצמם כקומוניסטים ו/או אנטי ציוניים לתמוך ברשימה. הוא ניסה לשתף פעולה עם המפלגות שמתנגדות לנתניהו אבל לא ויתר על מדיניות של שיוויון ושלום בניגוד לעבודה ומרצ. מעניין מי יחליף אותו ואיזה חד"ש נראה בעתיד.

כתב יפה חגי מטר:
הודעת הפרישה של איימן עודה היא הסוף (הזמני) של סיפור טרגי.
מדובר באדם ששנים, מרגע שנכנס לתפקיד וזכה להוביל את ההישג הכביר של הרשימה המשותפת, ניסה בעקביות להציע ליהודים שותפות מבוססת על שוויון ודמוקרטיה. אדם שהזכיר שוב ושוב, כנביא בשער, שהערבים לא יכולים להבטיח את עתידם ולעצור את הפשיזם בארץ לבדם, אבל גם שאף אחד לא יכול לעשות זאת בלעדיהם (מספרית בכנסת מול הימין הקיצוני, וגם מהותית). מי שהרבה לפני שעלתה הממשלה הנוראית הנוכחית, וגם לפני קודמתה, הציע חזון של מחנה דמוקרטי רחב.
ומי שפעם אחר פעם מצא שדוחים את ידו המושטת. אם זה דרעי בשיחה על "ברית המדוכאים", אם זה גנץ שקיבל את ההמלצה וירק לערבים בפנים, אם זה לפיד, שעד עכשיו ממשיך להדיר את חד"ש-תע"ל מישיבות אופוזיציה וממסיבות עיתונאים, גם נוכח האיום האדיר שמנגד, ואם זו המחאה ה"דמוקרטית" ליהודים בלבד.
כן, אפשר להגיד שהדרך של עודה נכשלה. הסיבה: השותפים היהודים הפוטנציאליים לא פספסו הזדמנות לפספס הזדמנות. או בקיצור: אין פרטנר.
(צילום: אורן זיו, נו מה)
במישור האישי של יחסים בין בני אדם, אם 2 אנשים לא מסתדרים ביניהם בגלל חוסר רצון לשתף פעולה, כל אחד הולך לדרכו ומחפש חברים אחרים, במציאות הפוליטית שלנו 2 העמים חיים ביחד, אין לאף עם לאן ללכת, זה הבית של כולנו לכן צריך לבחור אם לחיות יחד או למות יחד, החזון של איימן עודה הוא בחירה בחיים משותפים, וגם אם כרגע רוב הציבור שחי כאן לא מעוניין בכך , צריך להמשיך להיאבק ביחד, אלו שמעוניינים בכך למען עתיד של שותפות ערבית יהודית .
כמו שאומר שיר ידוע:
לעולם לא נתייאש, את העליונות נזרוק לאש כי רק שותפות ערבית יהודית זה מרגש.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

ארז, סלח לי,
אתה שוב שופט אנשים, ומתיימר להחליט מה נכון להם לעשות, מעמדה של נוחות.
עודה נלחם הרבה שנים לקדם את החזון שלו. מותר לו לחשוב שצריך לשנות את הדרך, מותר לו לחשוב שהצוות שלו לא מתאים לו, מותר לו אפילו להתייאש.

אמרו חכמינו: אל תדון אדם עד שתגיע למקומו.
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

אדום מטלי כתב: 17 מאי 2023, 10:54 ארז, סלח לי,
אתה שוב שופט אנשים, ומתיימר להחליט מה נכון להם לעשות, מעמדה של נוחות.
עודה נלחם הרבה שנים לקדם את החזון שלו. מותר לו לחשוב שצריך לשנות את הדרך, מותר לו לחשוב שהצוות שלו לא מתאים לו, מותר לו אפילו להתייאש.

אמרו חכמינו: אל תדון אדם עד שתגיע למקומו.
לא הבנת אותי אדום מטלי, הקריאה לא להתייאש לא הייתה מופנית לאיימן עודה אלא לנו ,ליהודים והערבים שמעוניינים בחיים משותפים בשלום ובשיוויון, אין לי שום טענה לאיימן עודה, אני מעריך אותו מאוד ומאחל לו רק דברים טובים אני גם שותף לחזון שאותו הוא ניסה לקדם ובהחלט לא מאשים אותו בכך שהחזון לא הוגשם בינתיים.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לי נראה שהיא צודקת.
וגם בדיקטטורה אין צורך באדריכליות ומעצבים, כי ממילא כולם גרים בשיכונים אפורים אז חבל על הכסף.
(כשהדיקטטורה תיאוקרטית לפחות מקבלים קצת קישוטים דתיים, גם זה משהו)

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

לא חושב שזה סוד, אומרים במפורש, "רפורמות" במשפט בתקשורת ובאקדמיה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

(כמעט שמתי את זה באשכול הידיעות הפלסטיניות, אבל כיוון שהתנקשויות כאלה הן מאפיין מובהק של משטרים לא דמוקרטיים, חשבתי שיותר מתאים פה - ומי שלא מבין את הקשר הוא חלק מהבעיה, לא מהפתרון)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

שמעתי שהמשטרה שולפת מההפגנות את מובילי המחאה (ה"מסיתים"), שמה להם כיסוי בד על העיניים, מעבירה אותם מתחנה לתחנה ולא מסכימה לעדכן איפה הם (כולל לבני משפחה ולחברי כנסת) ועוד ועוד פרקטיקות נוראיות של דיקטטורה

פלסטיני זקן.jpg

נשמע קשה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה