הפועל מול הרצליה. מוצ"ש 20:45

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

ranjef כתב: 25 מרץ 2023, 23:35 מחצית שנייה טובה יחסית, למרות שגם בה היו מלא התקפות תקועות ששוב נבנו מאילתורים.
תומר היה אחלה יחסית לחזרה לפציעה, וטוקוטו המשיך עם היכולת והאגרסיביות של המשחקים האחרונים, מת עליו.
אונאקו עם 22 דקות ו-4 זריקות סה"כ. (100 אחוז מהשדה). זלי לשם השוואה עם 17 דקות ו-7 זריקות מהשדה, ועוד שלשה אחת. אדם אריאל עם 7 דקות על המגרש, 3 זריקות.
לדעתי גייקובן לא מסר לאונאקו כדור אחד כל המשחק. הפעם הראשונה שהוא קיבל כדור בפיק אנד רול היתה דקה לסוף מבר טימור.
איך מצפים משחקן שייתן הכל אם כמעט כל הקבוצה בכלל לא סופרת אותו?
ושום מילה על המאמן.
איך אני מצפה שייתן הכל? אני מתנצל באמת שאני מצפה משחקן שמקבל אולי את השכר הכי גבוה בקבוצה שייתן הכל. אבל ציפיות לחוד ומציאות לחוד, ובמקום לתת הכל הוא לוקח 3 ריבאונדרים (אחרי שלקח 2 משחק קודם) והופך את זלמנסון לידו ליוקיץ
השפת גוף והחוסר מאמץ שלו זה לא פחות ממביש. ואני מזכיר לך שזה שחקן שכבר נחתך מקבוצה אחת השנה, ככל הנראה מסיבות דומות
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
redead
קיבל.ה  410 לייקים

הכי אדום שיש כתב: 25 מרץ 2023, 23:41 היה משחק טוב ומהנה והקבוצה הראתה הרבה אופי ורמת ביצוע טובה

באופן אישי - בעיקר התבאסתי מהתגובות כאן

מול 105 נקודת , 32 אסיסטים , ו 17 הפרש ( גם אם זה לא מייצג ברב המשחק)
העמיד הפורום סטיסטיקה של 85% תגובת שליליות מול 15% חיוביות. ( תבדקו)

שני דברים
*הרבה אנשים "דוממים" צופים כאן ומתבאסים מהלך רוח . זה מבאס שהפורום הראשי של האוהדים בעיקר מתעסק בלהבליט את השלילי.
* החיים שלכם עצמם מושפעים מהמחשבות והמילים שאתם מייצרים - מציאת הטוב והבלטת הטוב כגישה לחיים -תעשה לכם רק טוב

ליל"ט
אני מניח שזה קורה כי אנחנו כבר למודי ניסיון שלא כל משחק נקלע 105 נקודות.
אם ההגנה והסנטר שלה לא יתחילו להתעורר אז אין צ'אנס להישג אמיתי בהמשך
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

המפתח לשאר העונה זו אונוואקו. ולא, לא כמה כדורים הוא מקבל בהתקפה. ההתקפה שלנו מספיקה יעילה גם כרגע.
אם הוא לא יעלה לא רמה אחת, אלא חמש רמות באינטנסיביות שלו (משהו שהוא מסוגל), אין לנו מה למכור.
והוא לא צריך לקבל אף כדור בהתקפה בשביל לעשות את זה.
ranjef
קיבל.ה  663 לייקים

אז כנראה שכן, כי בהרצליה הוא היה מפלצת ושחקן מצטיין של הליגה, אז כדורסל הוא יודע כנראה. בתנאי שהוא נוגע בכדור ולא זורק פחות מזלמנסון.
אבל אם הוא רץ הלוך חזור, וחוסם לכולם מאה פעם בהתקפה ומתגלגל אבל אף אחד לא סופר אותו, אז גם אין לו מי יודע מה דרייב לשמור.
מקריי לא מקבל כדור שתי התקפות הוא יורה מבטי אש לפרנקו שיורד למקלט, וזה במקרה הטוב. אבל אונאקו שקט, אז אף אחד לא מתרגש.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiגביזון
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אם הוא צריך לקבל כדורים בשביל להתאמץ בהגנה אז הוא מוזמן לשבת בחוץ איזה משחק או שניים.
redead
קיבל.ה  410 לייקים

דרך אגב, מצופה מגבוה ברמתו (או לפחות הרמה שהוא צריך לשאוף אליה) לייצר איזה 8-12 נקודות רק מריבאונד התקפה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יובל כתב:אם הוא צריך לקבל כדורים בשביל להתאמץ בהגנה אז הוא מוזמן לשבת בחוץ איזה משחק או שניים.
אתה מסתכל על הסיטואציה לא נכון.
עד שבוע שעבר הוא נלחם בהגנה ובהתקפה ולא ספרו אותו.
בוא נראה אותך בעבודה שלך נותן 200% כשלא סופרים אותך תקופה ארוכה ממשיך באותה מוטיבציה.
היום כל כדור שקיבל באזור מסוכן הוא הכניס לטבעת אבל בסוף זלמנסון קיבל כדורים יותר ממנו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןקפטן ג'ק
ranjef
קיבל.ה  663 לייקים

גייקובן מתעלם ממנו בכוונה ברוב הזמן.
לא חושב שיש שחקן זר, בטח ברמתו, שהיה משלים עם זה. ואם הוא יישב בחוץ במשחקים המכריעים בעיקר אנחנו נסבול מזה. פרנקו צריך למצוא דרך לשחק עליו יותר בהתקפה והוא יהיה פקטור גם בהגנה. אם זה לא קרה עד עכשיו, לא יודע אם זה יקרה בכלל. אבל כולנו יודעים על בשרנו מה הוא יכול לעשות.
הפוסט קיבל 4 לייקיםChegiגביזוןקפטן ג'קKingAlpaca
redead
קיבל.ה  410 לייקים

Chegi כתב: 26 מרץ 2023, 00:06
יובל כתב:אם הוא צריך לקבל כדורים בשביל להתאמץ בהגנה אז הוא מוזמן לשבת בחוץ איזה משחק או שניים.
אתה מסתכל על הסיטואציה לא נכון.
עד שבוע שעבר הוא נלחם בהגנה ובהתקפה ולא ספרו אותו.
בוא נראה אותך בעבודה שלך נותן 200% כשלא סופרים אותך תקופה ארוכה ממשיך באותה מוטיבציה.
היום כל כדור שקיבל באזור מסוכן הוא הכניס לטבעת אבל בסוף זלמנסון קיבל כדורים יותר ממנו.
יאללה כבר עם ההתקרבנות הזאת
שישחק כדורסל ואם הוא לא מסוגל שילך לסאסרי 2
מחפשים אותו מספיק, הוא פשוט לא מסוגל
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הוא לא נלחם בהגנה (באופן עקבי לפחות, לא לפרקים קצרים) מהיום הראשון שלו פה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1141 לייקים

אחרי כל ניצחון יש פה איזה הסבר על ״לא כל משחק יהיה x״ אז אי אפשר לבנות על זה.
הפעם ״לא כל משחק נקלע 105 נקודות״.
אבל על בכל זאת, בגדול ממשיכים לצבור נצחונות.
אז כנראה שלא נקלע 105 נקודות במשחק הבא.
האם זה מדאיג אותי? פחות…
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יובל כתב:הוא לא נלחם בהגנה (באופן עקבי לפחות, לא לפרקים קצרים) מהיום הראשון שלו פה.
הוא לא טוב בזה, גם בהרצליה לא היה טוב בזה.
בריבאונד הגנה הוא הרבה יותר מנלחם ועובד בשביל 3 שחקנים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

מילפורד כתב: 26 מרץ 2023, 00:14 אחרי כל ניצחון יש פה איזה הסבר על ״לא כל משחק יהיה x״ אז אי אפשר לבנות על זה.
האם זה מדאיג אותי? פחות…
יותר מזה, ההגנה של הרצליה היא אחת הטובות בליגה וכזו שהתקשינו מולה בעבר.
לא רק שלא התקשינו הפעם, די פירקנו להם את ההגנה. כמות הנקודות, האחוזים, מספר האסיסטים. מכל בחינה אפשרית.
סימן טוב מאוד בעיני.
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הוקיץ' כתב: 26 מרץ 2023, 00:40
מילפורד כתב: 26 מרץ 2023, 00:14 אחרי כל ניצחון יש פה איזה הסבר על ״לא כל משחק יהיה x״ אז אי אפשר לבנות על זה.
האם זה מדאיג אותי? פחות…
יותר מזה, ההגנה של הרצליה היא אחת הטובות בליגה וכזו שהתקשינו מולה בעבר.
לא רק שלא התקשינו הפעם, די פירקנו להם את ההגנה. כמות הנקודות, האחוזים, מספר האסיסטים. מכל בחינה אפשרית.
סימן טוב מאוד בעיני.
בהרכב הזה, עם ברנדוויין שמקבל 14 דקות לאור החולשה ההתקפית של קרביץ וכהן, וקרטר שהוא קלעי מדהים אבל חתיכת קציצה שנרשם במקום ואן-וליט, ההגנה שלהם בעייתית מאוד.
עדיין משחק ההתקפה שלנו היה מצוין לאורך כל המשחק.
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

Chegi כתב: 25 מרץ 2023, 22:58 למתמטיקאים, הבטחנו היום המקום השני כן?
כן,בליגה הרגילה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1638 לייקים

די הזכיר את הגמר באופן שבו החצי השני התפתח. עם הבדל התקפי אחד:
הפעם השלשות נכנסו ובאחוזים נהדרים, אז הם היו חייבים לחזור לאישית ושם פירקנו אותם סופית.

כמובן שגם שמירה טובה יותר ושיפוט שאיפשר לשמור.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 26 מרץ 2023, 09:22, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
redead
קיבל.ה  410 לייקים

בגדול יש סיבה שבאב תקוע שם כבר עשור ולא התקדם לקבוצה גדולה ?
קאונסיל
קיבל.ה  14 לייקים

יובל כתב: 25 מרץ 2023, 23:59 אם הוא צריך לקבל כדורים בשביל להתאמץ בהגנה אז הוא מוזמן לשבת בחוץ איזה משחק או שניים.
אם הוא היה עושה תנועה בלי כדור כמו זלי ולא תקוע כמו גולם בהתקפה הוא גם היה מקבל את הכמות כדורים של זלי.
הבעיה איתו היא שהוא לא זז (נראה כמו חוסר חשק) והתזמון שלו לקבל את המסירות מזעזע.
יש המון התקפות שבאים למסור לו והוא לא מוכן או שהוא כבר תופס מקום אבל אין מי שימסור.
זלי עושה המון תנועה על קו הבסיס וגם בפיקנרול לעומת אונוואקו שגם לא חוסם וגם מתגלגל לאט מאוד וקשה למסור לו
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

ניצחון נהדר.
הגנה עשתה עבודה מעולה, כפי שאומרים גדולים יותר ומבינים ממני, אין יום רע בהגנה.
שיחקו נכון, השתמשו נכון בפאולים לעצור מצבי קליעה.
היה גם יום טוב מאד של גיקובן.
הלואי שימשיכו ביכולת הזאת.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

יובל כתב: 26 מרץ 2023, 00:08 הוא לא נלחם בהגנה (באופן עקבי לפחות, לא לפרקים קצרים) מהיום הראשון שלו פה.
יובל זה לא היה הטיקט שלו ולא בשביל זה הביאו אותו.
ואני מניח שידעו את זה כשהביאו אותו, בדיוק כמו שידעו את זה לגבי ג'קובן.
כמובן שמצד שני אף אחד לא ציפה לזה ששניהם לא ישמרו ולא אמור לקבל ולהסכים למצב כזה.
הוא (וגם ג'קובן כפי שהראה אתמול וגם בעוד משחקים בעיקר בתחילת העונה) יכולים לעשות את זה כשהם רוצים טוב מאוד (במגבלות הפיזיות של שניהם).
אונואקו הראה בהרבה משחקים רצון ושוב - במגבלות הפיזיות והמנטליות שלו - ושמר טוב הרבה דקות.
מצד שני - אני לא מכיר הרבה שחקנים גבוהים דומיננטיים כמוהו בהתקפה שגם יהיו חסרי אגו ויהיו מסוגלים מבחינה מנטלית להמשיך לרוץ מצד לצד ולהשקיע מאה אחוז בהגנה בלי שמישהו מסתכל לכיוונם ומוסר להם כדור בהתקפה כשהם עובדים ונלחמים לתפוס מיקום כדי לקבל אותו.
אני ממש לא מצדיק את זה או מקבל את זה אבל לא יכול לומר שאני לא מבין את זה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
redead
קיבל.ה  410 לייקים

זה כבר דיי חוזר על עצמו הדיונים האלה
דיי ברור למה הוא לא הגיע עד היום לרמות גבוהות.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הרצליה של העונה שעברה הייתה קבוצה עם מעט מאוד יוצרים. הוקר היה הבול-הנדלר היחידי כמעט והוא לא סקורר גדול, באב שהיה הסקורר העיקרי הוא שחקן שפחות יוצר לעצמו (מסוגל, אבל רוב הנקודות שלו מגיעות מסיטואציות אחרות). היא הייתה חייבת להסתמך על אונוואקו המון במשחק ההתקפה שלה.
בהפועל יש שפע של גארדים יוצרים וסקוררים. ברור שהוא לא יכול לקבל את אותו תפקיד כמו בהרצליה. וכמובן חשוב לציין שההתקפה שלנו העונה יותר יעילה מההתקפה של הרצליה בעונה שעברה עם אונוואקו. אין שום סיבה שנשנה מן היסוד את כל משחק ההתקפה שלנו ונסרס את הגארדים שלנו רק בשביל שאונוואקו יקבל כדורים, יהיה מרוצה ואולי בעקבות זה יתאמץ יותר בהגנה.

הציפייה הייתה (או הייתה צריכה להיות) שאונוואקו יהפוך את ההתקפה שלנו ליעילה יותר גם בתפקיד פחות דומיננטי בהתקפה (מה שאכן קרה), ושלא ניפגע בהגנה. בינתיים ההתקפה שלנו נראית מצוין כמעט בכל המשחקים אבל המאמץ ההגנתי של אונוואקו רק מתדרדר ממשחק למשחק.
אגב, גם אתמול ברבע הרביעי וגם נגד ורוצלאב ברבע הרביעי הוא שמר נהדר עם ארבע עבירות והיה חלק מהבריחה שלנו. וזה מה שמתסכל.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

מסכים עם יובל.
אני חושב שניתן לנצל את אונואקו יותר טוב, אבל בגדול הוא תורם התקפית לא מעט ויש לנו עוד המון סקוררים יעילים חוץ ממנו.
מה שאנחנו מקבלים ממנו הגנתית זה די ביזיון בהרבה דקות ומדובר בשחקן הגנה מצוין כשהוא רוצה. בגמר הגביע בעונה שעברה הוא חיסל אותנו הגנתית וגם העונה כבר היו לו משחקים או חלקי משחקים בהם הוא היה מצוין הגנתית.
בסוף הגישה שלו זו הסיבה היחידה שהוא לא שחקן טופ יורוליג. התקווה שלי היא שלמאני טיים הוא יעלה את האינטנסיביות שלו, אבל האמת היא שאין לדעת אם זה יקרה.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

בגמר הגביע הוא הרג אותנו הגנתית כי לא שרקו לעבירות..
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiredead7even
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

יובל כתב: 26 מרץ 2023, 13:33 הרצליה של העונה שעברה הייתה קבוצה עם מעט מאוד יוצרים. הוקר היה הבול-הנדלר היחידי כמעט והוא לא סקורר גדול, באב שהיה הסקורר העיקרי הוא שחקן שפחות יוצר לעצמו (מסוגל, אבל רוב הנקודות שלו מגיעות מסיטואציות אחרות). היא הייתה חייבת להסתמך על אונוואקו המון במשחק ההתקפה שלה.
בהפועל יש שפע של גארדים יוצרים וסקוררים. ברור שהוא לא יכול לקבל את אותו תפקיד כמו בהרצליה. וכמובן חשוב לציין שההתקפה שלנו העונה יותר יעילה מההתקפה של הרצליה בעונה שעברה עם אונוואקו. אין שום סיבה שנשנה מן היסוד את כל משחק ההתקפה שלנו ונסרס את הגארדים שלנו רק בשביל שאונוואקו יקבל כדורים, יהיה מרוצה ואולי בעקבות זה יתאמץ יותר בהגנה.

הציפייה הייתה (או הייתה צריכה להיות) שאונוואקו יהפוך את ההתקפה שלנו ליעילה יותר גם בתפקיד פחות דומיננטי בהתקפה (מה שאכן קרה), ושלא ניפגע בהגנה. בינתיים ההתקפה שלנו נראית מצוין כמעט בכל המשחקים אבל המאמץ ההגנתי של אונוואקו רק מתדרדר ממשחק למשחק.
אגב, גם אתמול ברבע הרביעי וגם נגד ורוצלאב ברבע הרביעי הוא שמר נהדר עם ארבע עבירות והיה חלק מהבריחה שלנו. וזה מה שמתסכל.
בוא נתחיל מזה שאני ממש, אבל ממש, לא מסכים אתך שההתקפה שלנו נראית מצוין כמעט בכל המשחקים. אני חושב שהיא נראית רע מאוד בהרבה מאוד משחקים בחודשיים האחרונים. אבל זה לא הענין.
ברור שאין שום סיבה שנהפוך את כל ההתקפה שלנו בשביל שאונואקו יהיה מרוצה. מצד שני - לא הבאת אותו כדי למסור לו 6 כדורים במשחק כשהוא על המגרש 25 דקות לדוגמא.
מסכים שהוא הראה שהוא יכול לשמור מצוין. לא רק מול וורוצלב אלא גם בלא מעט משחקים אחרים. טורק טלקום, גראן קנאריה ועוד רבים אחרים. אבל לא כל שחקן מסוגל לרוץ על המגרש מצד לצד בלי לקבל כדור ואחר כך להשקיע בהגנה כמו מטורף.
זה התפקיד של המאמן ושל השחקנים האחרים להבין עם מי יש להם עסק ולנסות לגרום גם לו להיות מרוצה כי זה לטובת כולם.
ודרך אגב ממש לא מזמן (נדמה לי שבמשחק מול חיפה בבית) ראינו פתאום תרגיל חדש ומוצלח של חסימה גבית שעושה הגבוה השני לשחקן של אונואקו וזה השאיר את אונואקו פעמיים לבד לסל קל מתחת לטבעת.
פעמיים ברצף אונואקו קיבל כדור נהדר לבד כתוצאה מהתרגיל הזה בשתי ההתקפות הראשונות של המשחק אם אני זוכר נכון.
מאז אותו רגע לא חזרו על התרגיל הזה בשום משחק. אולי עוד פעם אחת בודדת במשחק מול חיפה.
למה? תהרוג אותי אם אני מבין.
אני אומר שוב - זה לא מצדיק משחק שבו הוא נראה כאילו הוא שם זין על ההגנה כמו אתמול. אבל מצד שני - ראינו את זה גם מג'קובן שמקבל יחס של קדוש מפרנקו.
נערך לאחרונה על ידי רדנקו ב 26 מרץ 2023, 17:56, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaגביזון
redead
קיבל.ה  410 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 26 מרץ 2023, 13:52 בגמר הגביע הוא הרג אותנו הגנתית כי לא שרקו לעבירות..
כבר אמרתי, אסור לא לפתוח את המשחק
הוא צריך לשחק מתי ששופטים נותנים להרביץ וזה לרוב במחצית השניה.
שליחת תגובה