חדשות מהזווית היהודית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

תרשה לי להמר שאם מכון מחקר שמאלני /פלסטיני היה מפרסם משהו דומה, אפילו בסטנדרט נמוך יותר, על עלייה באלימות היודונאצים בימי ירושלים ובפורים, לא היית עושה עבודה מחקר כה רצינית בלחפש flaws
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 24 מרץ 2023, 13:35 תרשה לי להמר שאם מכון מחקר שמאלני /פלסטיני היה מפרסם משהו דומה, אפילו בסטנדרט נמוך יותר, על עלייה באלימות היודונאצים בימי ירושלים ובפורים, לא היית עושה עבודה מחקר כה רצינית בלחפש flaws
תרגיש חופשי להמר.
איפה מצטרפים? כסף על הרצפה. אני שם כמה שאתה שם. הכסף הכי קל שאני אעשה בחיים.

דבר שני, מעניין שבמקום להגיב לעניין (ויש על מה: כתבתי שמדובר בטקסט שנכתב מתוך פוזיציה ברורה, כתבתי שהוא לא עומד בסטנדרט מינימלי של פוסט בפייסבוק) אתה עובר למתקפה אישית, ועוד מבסס אותה על הניחושים שלך על מה שאני אעשה בעתיד.
בחייאת רבאק.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ממליץ לך בחום לעצור רגע ולחשוב איפה טעית, אחרת עוד חמש עשר שנים גם אתה תכתוב ש"בוודאי אין קשר לרמאדן", אמירה שכל אדם עם זוג עיניים ומח מתפקד מבין כמה היא מגוחכת ומתארת אדם שלא איתנו
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 24 מרץ 2023, 14:09 ממליץ לך בחום לעצור רגע ולחשוב איפה טעית, אחרת עוד חמש עשר שנים גם אתה תכתוב ש"בוודאי אין קשר לרמאדן", אמירה שכל אדם עם זוג עיניים ומח מתפקד מבין כמה היא מגוחכת ומתארת אדם שלא איתנו
לא הבנתי. אתה לא מסוגל להגיד איפה טעיתי או למה הלינק ששיתפת הוא לא ערימה של כלום, אבל אתה כן חושב שבעוד עשר שנים אני אחשוב XYZ וכבר עכשיו יש לך מה להגיד על זה?
אוקיי, אני אפסיק להפריע לדיאלוג שאתה מנהל עם עצמך.

(הרבה שנים לא היה פה משתמש שרב בפורום עם השדים הפנימיים שלו, אבל עושה רושם אנשי המרכז הקיצוני לא מתים, רק מתחלפים, ושמשום מה הם מתמודדים עם עניינים די דומים.
אגב ניבוי העתיד, ממליץ לכם לבדוק מה קורה עם הבחור הקודם שהיה נוהג לנזוף בסמולנים על דעות שהוא מדמיין שהם מחזיקים ו\או יחזיקו בעתיד)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

לול
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ואם כבר אנחנו בהימורים, אהמר גם שרוב האנשים שהפסיקו לדון איתך ועם אחרים פה זה בגלל אופי הדיון הרבה יותר מאיכות הטיעונים
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מרתק.
אני בקושי יכול לחכות לניחוש הבא שתשתף אותנו בו.
מעניין האם אי פעם תצליח לאזור כוחות ולנסות להגן על ערימת האשפה ששיתפת פה בתור טיעון למשהו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

הרמאדן יכול להיות גם החודש הכי פחות אלים, ועדיין להיות קשור לאלימות
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

teknoboy כתב: 24 מרץ 2023, 15:55 מרתק.
מעניין האם אי פעם תצליח לאזור כוחות ולנסות להגן על ערימת האשפה ששיתפת פה בתור טיעון למשהו.
לא פחות מערימת אשפה!
אני צריך להזכיר לעצמי שעל אף שמפתה להגיב לשטויות שכותבים פה לפעמים, זה עדיין לא שווה את השלשולים שמגיעים אחרי
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 24 מרץ 2023, 16:39
teknoboy כתב: 24 מרץ 2023, 15:55 מרתק.
לא פחות מערימת אשפה!
אני צריך להזכיר לעצמי שעל אף שמפתה להגיב לשטויות שכותבים פה לפעמים, זה עדיין לא שווה את השלשולים שמגיעים אחרי
אולי לא שמת לב, אבל אתה לא מפסיק להגיב.
פשוט במקום להגיב לעניין אתה מגיב לגופו של כותב, ועסוק בלי הפסקה בלשלשל על כל מי שחושב אחרת ממך (ומהמקובל במדינה שלך).
זה כמובן לא מפריע לתעופה העצמית שלך על זה שאתה היחיד שמנהל דיון ענייני בתוך ערימות השלשול, או איך שאתה לא מדמיין את עצמך.

תשמע, אתה מסרב להגיב לעניין.
את דעתך עליי נראה לי שכולם כבר הבינו, אתה לא חייב להמציא קילולים חדשים כל פעם.
לטעמי, אלא אם כן יש לך משהו (אפילו קטן) לתרום לדיון ענייני כלשהו, אפשר להסתפק בזה.

עריכה (שכחתי קודם להתייחס לזה):
כן, מה ששיתפת קודם הוא בהחלט ערימת אשפה, וגם הסברתי בדיוק למה אני חושב ככה.
אולי לא שמת לב לזה, כי כבר עברת למוד הגב-לגופו-של-כותב-עם-לשלשלת-מילולית-שתסתיר-את-זה-שדיברת-שטויות.
אני עדיין חושב שזאת ערימת אשפה, ואף אחד מעשרות הטיעונים המבריקים ש(לא)העלית כדי להפריך את זה לא שינה את דעתי.
נערך לאחרונה על ידי teknoboy ב 24 מרץ 2023, 17:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

D&3 כתב: 24 מרץ 2023, 16:34 הרמאדן יכול להיות גם החודש הכי פחות אלים, ועדיין להיות קשור לאלימות
איך הבת שלי אומרת: "חזק שלך".
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

היות וצבא הכיבוש אלים ללא הרף בכל חודשי השנה, אז כנראה שאצל היהודים יש רמדאן כל הזמן.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

its-sick כתב: 24 מרץ 2023, 19:44 היות וצבא הכיבוש אלים ללא הרף בכל חודשי השנה, אז כנראה שאצל היהודים יש רמדאן כל הזמן.
רק בלי הצום
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

D&3 כתב: 24 מרץ 2023, 16:34 הרמאדן יכול להיות גם החודש הכי פחות אלים, ועדיין להיות קשור לאלימות
לא יודע מה בעצם המסר שאתה מנסה להעביר, אבל הטיעון הזה מאד חלש

לצורך ההמחשה תחליף את המילה רמדאן בחיסונים לקורונה, ואת המילה אלים/אלימות במיוקרדיטיס. אחרי זה תגיד לי אם אתה משתכנע
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

בהצלחה עם לנסות להסביר למה חודש שאינו הרמאדן מהווה קבוצת ביקורת טובה לרמאדן
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

פיגוע שלישי תוך פחות מחודש בחווארה:
שני חיילי צה"ל נפצעו מירי מחבל והם במצב בינוני עד קשה.

הכפר הזה חייב סירוס בהקדם! חיי יהודים הפכו שם להפקר.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
הפוסט קיבל לייק אחדצבי שיסל
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אדום עד לגרדום כתב: 25 מרץ 2023, 23:03 פיגוע שלישי תוך פחות מחודש בחווארה:

גם חיי חיל אמריקאי שהסתובב בכפרי וייטנאם היו הפקר, גם חיי חיל רוסי שמסתובב בכפרי אוקראינה הם הפקר, אם חיל חמאס יסתובב חמוש בבנימינה חייו יהיו הפקר. כולם מוזמנים לחזור למדינות שלהם, הם יהיו יותר בטוחים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםpelegsKingAlpaca
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

אדום מטלי כתב: 26 מרץ 2023, 00:14

גם חיי חיל אמריקאי שהסתובב בכפרי וייטנאם היו הפקר, גם חיי חיל רוסי שמסתובב בכפרי אוקראינה הם הפקר, אם חיל חמאס יסתובב חמוש בבנימינה חייו יהיו הפקר. כולם מוזמנים לחזור למדינות שלהם, הם יהיו יותר בטוחים.
מתיישבי יהודה ושומרון הם משלמי מסים ומשרתים בגופי הביטחון ובשירות לאומי, הם כמו כל אחד במדינת ישראל.
אז הם במדינה שלהם, ולא משנה אם זה חווארה, תל אביב או כל מקום אחר - לכל אזרח ישראלי מגיע להיות בביטחון.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אדום עד לגרדום כתב: 26 מרץ 2023, 00:23
אדום מטלי כתב: 26 מרץ 2023, 00:14

מתיישבי יהודה ושומרון הם משלמי מסים ומשרתים בגופי הביטחון ובשירות לאומי, הם כמו כל אחד במדינת ישראל.
אז הם במדינה שלהם, ולא משנה אם זה חווארה, תל אביב או כל מקום אחר - מגיע להם להיות בביטחון.
הם אולי אזרחי ישראל, אולי משלמים מיסים ואולי משרתים - אבל הם לא בתוך המדינה אלא מחוצה לה.
מחר אתה שולח גדוד חי"ר שישמור עליי כי יש לי פה בכפר בפורטוגל שכן אנטישמי מבאס שזורק עליי אבנים?
אתה חושב שהרבה אנשים יהיו מוכנים למות\שהילדים שלהם ימותו כדי לשמור עליי מהשכן המבאס?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אגב חווארה, בטוויטר רצים סרטונים של פוגרומצ'יקים שמציפים שם את הרחובות, אז יש מצב שתאוות הדם של כמה אנשים פה עוד תתממש חו"ח
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

בשנת 1967 ניסו לזרוק אותך לים ולא הצליחו. בזכות חזרנו לנחלת אבותינו. על הדרך גם מפגינים על עם ישראל שכן ההתיישבות ביהודה ושומרון יושבת בגב ההר, מעל הראש של כל מישור החוף והדרכים לצפון ולדרום.

כל עוד יהודים יושבים ביהודה ושומרון, מגיע להם הביטחון.

בהצלחה בפורטוגל.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

teknoboy כתב: 26 מרץ 2023, 00:27 אגב חווארה, בטוויטר רצים סרטונים של פוגרומצ'יקים שמציפים שם את הרחובות, אז יש מצב שתאוות הדם של כמה אנשים פה עוד תתממש חו"ח
זה לא צריך לקרות.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אדום עד לגרדום כתב: 26 מרץ 2023, 00:29 1. בשנת 1967 ניסו לזרוק אותך לים ולא הצליחו.
2. בזכות חזרנו לנחלת אבותינו.
3. על הדרך גם מפגינים
4. על עם ישראל שכן ההתיישבות ביהודה ושומרון יושבת בגב ההר, מעל הראש של כל מישור החוף והדרכים לצפון ולדרום.

5. כל עוד יהודים יושבים ביהודה ושומרון, מגיע להם הביטחון.

6. בהצלחה בפורטוגל.
1. זה נותן לך זכויות יתר?
2. זה עניין של השקפה. אפילו אני לא מסכים איתך, שלא לדבר על הפלסטיני הממוצע.
3. אני מניח שהכוונה ל"מגנים", שזה קצת מוזר כי הדיון הזה התחיל מנהי שלך על זה שאין ביטחון ואין הגנה.
4. ודאי, נקודות מבודדות, שכונות וילות, מאחזים פורעים, חוות כבשים - זה בדיוק מה שיעצור את הטילים האירניים.
5. למה להם כן ולי לא? מה ההבדל? שנינו יושבים מחוץ לגבולות המדינה וצריכים הגנה מפני אנשים שתוקפים אותנו "רק כי אנחנו יהודים" (במקרה של המתנחלים זה לחלוטין לא נכון כמובן, אבל לצורך העניין)
6. תודה. לא באמת יש לי שכן כזה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אדום עד לגרדום כתב: 26 מרץ 2023, 00:31
teknoboy כתב: 26 מרץ 2023, 00:27 אגב חווארה, בטוויטר רצים סרטונים של פוגרומצ'יקים שמציפים שם את הרחובות, אז יש מצב שתאוות הדם של כמה אנשים פה עוד תתממש חו"ח
זה לא צריך לקרות.
אם אני אמצא פלסטיני שאומר שפיגועים לא צריכים לקרות, אז אנחנו נתעלם מהפיגועים כשאנחנו באים לנתח את המציאות - כמו שאתה עושה עם הפוגרומים מחווארה (ועם מפעל ההתנחלויות\טיהור אתני באופן כללי)?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אדום עד לגרדום כתב: 26 מרץ 2023, 00:29 בשנת 1967 ניסו לזרוק אותך לים ולא הצליחו. בזכות חזרנו לנחלת אבותינו. על הדרך גם מפגינים על עם ישראל שכן ההתיישבות ביהודה ושומרון יושבת בגב ההר, מעל הראש של כל מישור החוף והדרכים לצפון ולדרום.

בהצלחה בפורטוגל.
לא שחשוב לי לענות למישהו שמדבר על "נחלת אבות", אבל בשביל האחרים והדיוק העובדתי:
בשנת 1967 אף אחד לא ניסה לזרוק אותך לים. זה עוד מיתוס שקרי שנפוץ, הפעם אפילו לא על ידי ממשלות ישראל.
(מוטיב הזריקה לים חוזר שוב ושוב בסיפורי הציונים, והיה תמיד שקרי).
המלחמה נפתחה נגד מצרים, שאיימה, וסגרה את מצרי טיראן, אבל לא פתחה במלחמה. גם כיבוש הגולן וגם כיבוש הגדה המערבית היה ניצול הצלחה וסימפטיה מהעולם. כל העולם גם ידע כמובן שהרחבת גבולות מדינה על ידי כיבוש צבאי הוא לא חוקי, וקרא לישראל מיד אחרי המלחמה לסגת מכל מה שכבשה.
אחרי שאמרנו את כל זה, הפלסטינים בכל מקרה לא נלחמו בנו, ולא אמורים לשלם שום מחיר על הקירקורים של נאצר.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אדום עד לגרדום כתב: 26 מרץ 2023, 00:29 בשנת 1967 ניסו לזרוק אותך לים ולא הצליחו. בזכות חזרנו לנחלת אבותינו. על הדרך גם מפגינים על עם ישראל שכן ההתיישבות ביהודה ושומרון יושבת בגב ההר, מעל הראש של כל מישור החוף והדרכים לצפון ולדרום.

בהצלחה בפורטוגל.
לנחלת אבותינו יש גבולות? כי זה גם יושב בירדן ואולי בעירק
ואם יש גבולות, אז למה להתעקש על הגבולות האלו
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

הכל כל כך דרמטי עם הציונים. הם אף פעם לא רואים את עצמם כשחקנים בזירה הגאו פוליטית הרחבה, שבה מניעים כלכליים בין מעצמות-על הן הגורם המשפיע.
זה תמיד "רוצים להשמיד אותנו". תמיד גוג ומגוג. לזרוק אותנו לים. זה תמיד מלחמת דת עד זוב דם.
פרספקטיבה כזאת היא זו שגורמת לישראל להיתפס עם המכנסיים למטה בזמן שאיראן, סעודיה וסין משחקת בריאל-פוליטיק על המציאות בשטח.
ראיה מאוד אגו-צנטרית.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

לא הייתי אומר שהשלטון האיראני פחות דרמטי
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

בוודאי, הכוונה היא שהם הרבה יותר מודעים לתמונה הגדולה ולמקום שלהם בתוכה.
כמו שקיסינג'ר ימח שמו אמר, לישראל אין מדיניות חוץ, רק מדיניות פנים.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

פסח לא שקט במסגד אל אקצא: מתפללים פלסטינים תקפו בפראות את כוחות הבטחון, בתגובה פלגים פלסטינים בלבנון ירו רקטות אל עבר תושבי הצפון בזמן שחמאס יורה מרצועת עזה.

מקווה שהממשלה תדע לטפל נכון בדבר הזה.

"אלא שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותינו"
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

והחלק העצוב הוא שלא רק שאתה אוכל כל חרטא שמאכילים אותך (כל עוד זה מוציא את הערבים אשמים ואלימים ואותך קורבן מסכן חסר ישע), גם אם תראה את הסרטונים (באשכול המקביל) אתה לא תבין את המציאות
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום מטליKingAlpaca
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אדום עד לגרדום כתב: 06 אפריל 2023, 20:38 פסח לא שקט במסגד אל אקצא: מתפללים פלסטינים תקפו בפראות את כוחות הבטחון, בתגובה פלגים פלסטינים בלבנון ירו רקטות אל עבר תושבי הצפון בזמן שחמאס יורה מרצועת עזה.

מקווה שהממשלה תדע לטפל נכון בדבר הזה.

"אלא שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותינו"
מי שמסוגל לכלותינו יותר מכולם זאת הממשלה הכי גרועה בהיסטוריה של ישראל
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

2נרצחות בפיגוע ירי בבקעת הירדן בצומת חמרה
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

teknoboy כתב: 06 אפריל 2023, 20:53 והחלק העצוב הוא שלא רק שאתה אוכל כל חרטא שמאכילים אותך (כל עוד זה מוציא את הערבים אשמים ואלימים ואותך קורבן מסכן חסר ישע), גם אם תראה את הסרטונים (באשכול המקביל) אתה לא תבין את המציאות
ההודעה הזו עובדת יפה גם עליכם, משעשע
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 07 אפריל 2023, 12:28
teknoboy כתב: 06 אפריל 2023, 20:53 והחלק העצוב הוא שלא רק שאתה אוכל כל חרטא שמאכילים אותך (כל עוד זה מוציא את הערבים אשמים ואלימים ואותך קורבן מסכן חסר ישע), גם אם תראה את הסרטונים (באשכול המקביל) אתה לא תבין את המציאות
בשביל לייצר סימטריה כמו זאת שאתה מנסה בכוח לפברק פה, צריך שיהיו סרטונים של "מתפללים תוקפים את כוחות הביטחון", כמו שהוא כתב.
אבל דבר כזה לא קרה, אז אין סרטונים כאלה, כך שאין סימטריה, והניסיון לפברק כזאת הוא בעצם ניסיון של המפברק לפברק לעצמו מציאות שנוח לו לחיות בה במקום זאת האמיתית.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אבל דבר כזה כן קרה, ויש סרטונים כאלה

ועדיין אין סימטריה אגב
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

הטרור הפלסטיני ממשיך להרים ראשו וגובה חיי ישראלים חפים מפשע.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

teknoboy כתב: 07 אפריל 2023, 12:38
בשביל לייצר סימטריה כמו זאת שאתה מנסה בכוח לפברק פה, צריך שיהיו סרטונים של "מתפללים תוקפים את כוחות הביטחון", כמו שהוא כתב.
אבל דבר כזה לא קרה, אז אין סרטונים כאלה, כך שאין סימטריה, והניסיון לפברק כזאת הוא בעצם ניסיון של המפברק לפברק לעצמו מציאות שנוח לו לחיות בה במקום זאת האמיתית.
בהחלט יש סרטונים כאלה ובנוסף סרטונים של דיווחים ממתפללים שרעולי פנים התבצרו בתוך אל אקצה ולא נתנו להם לצאת. אתה באמת חושב שסתם לכיף שלהם כוחות צבאיים נכנסו פנימה?
אולי אתה מתעלם מהסרטונים האלו כי לך יותר נוח לחשוב שהכובש המרושע זורע אימה ופחד סתם כי הוא יכול כדי שתוכל לפשט את כל המצב לרעים וטובים.
ומי כמוך יודע שלא נוח לחיות פה באף מציאות, לא סתם אתה גר בפורטוגל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

רדפוקס כתב: 07 אפריל 2023, 13:54
teknoboy כתב: 07 אפריל 2023, 12:38

1. בהחלט יש סרטונים כאלה ובנוסף סרטונים של דיווחים ממתפללים שרעולי פנים התבצרו בתוך אל אקצה ולא נתנו להם לצאת. אתה באמת חושב שסתם לכיף שלהם כוחות צבאיים נכנסו פנימה?
2. אולי אתה מתעלם מהסרטונים האלו כי לך יותר נוח לחשוב שהכובש המרושע זורע אימה ופחד סתם כי הוא יכול כדי שתוכל לפשט את כל המצב לרעים וטובים.
3. ומי כמוך יודע שלא נוח לחיות פה באף מציאות, לא סתם אתה גר בפורטוגל.
1. לא יודע, אני קראתי שהרמדאן הזה היה הכי שקט מזה שנים, עד שמשטרת ישראל החליטה שדווקא השנה היא לא תאפשר את הקטע הזה של להישאר בלילה במסגר.
2. ודאי שהכוח הכובש לא זורע אימה ופחד *סתם*. יש לזה מטרות מאוד פשוטות וברורות (קשה לי להאמין שצריך לפרט כי הפעם זה ממש שקוף, אבל יש גם את המטרה התמידית והקבועה של למרר את החיים של הפלסטינים גם כדי להיפטר מהם וגם כדי שהם יגיבו ויהיה תירוץ לפעם הבאה שימררו להם את החיים כדי להיפטר מהם).
3. מה שנכון נכון. המציאות בישראל לא נוחה, to say the least, והדרך לשינוי נראית קשה עד בלתי אפשרית, בדיוק בגלל שרובינו עסוקים כל היום בהצדקה של מה שנעשה בשמנו במקום בלנסות לשנות טיפה את הגיהינום שאנחנו חיים בו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
שליחת תגובה