יורוקאפ, מחזור 17 - שאר המשחקים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הבית שלנו:

שלישי
19:45 המבורג - טרנטו. קרב ישיר על המקום השמיני. אם המבורג מנצחת היא מבטיחה את ההעפלה, אם טרנטו מנצחת היא עוקפת את המבורג, ותצטרך לנצח את ורוצלאב במחזור האחרון ולקוות שגראן קנאריה תנצח את המבורג.
20:00 בודוצ׳נוסט - גראן קנאריה. משחק די חסר משמעות לבודוצ׳נוסט. יש לה סיכוי קלוש למקום חמישי (ניצחון כפול שלה על גראן קנאריה וטורק טלקום, והפסד כפול של פריז/פרומיתאס, שתשחקנה אחת נגד השנייה), שגם ככה לא נותן על פניו שום דבר על פני המקום השישי, בו היא כנראה תסיים. גראן קנאריה תבטיח את המקום הראשון בבית אם תנצח, ואת הביתיות לאורך כל שלב הנוק-אאוט אם פרומיתיי תפסיד בבית המקביל.

רביעי
19:30 פרומיתאס - פריז. קרב ישיר על המקום הרביעי (בהנחה שאנחנו וטורק טלקום ננצח לפחות פעם אחת בשני המחזורים הנותרים). ניצחון של פרומיתאס יבטיח לה את המקום הרביעי, ניצחון של פריז מעל 3 הפרש יבטיח לפריז את המקום הרביעי. ניצחון של פריז עד 3 נקודות ישאיר לפרומיתאס סיכוי אם במחזור האחרון היא תנצח אותנו ופריז תפסיד ללונדון בבית. נקווה לניצחון של פריז מעל 3 הפרש, כדי שפרומיתאס תגיע למשחק נגדנו כשאין לה על מה לשחק.
21:30 לונדון - טורק טלקום. המשחק הכי חשוב עבורנו כמובן. ללונדון המשחק חסר חשיבות, אבל זה כנראה משחק הבית האחרון שלה ביורוקאפ העונה, אז נקווה שהם יעלו עם מוטיבציה. טורק טלקום איבדה סיכוי למקום הראשון אבל כמובן חייבת את הניצחון כדי להישאר מעלינו.

הבית המקביל:

שלישי
21:30 ברשיה (7:9) - צדוויטה לובליאנה (3:13). ברשיה איבדה סיכוי לטופ-4 בבית, מקסימום יכולה לשפר קצת מיקום. צדוויטה לובליאנה הודחה מזמן.

רביעי
19:00 לייטקאבליס (9:7) - בורסאספור (7:9). לייטקאבליס המפתיעה חזק בקרב על מקומות 3-4, בורסאספור לעומת זאת שעל הנייר אמורה להיות חזקה יותר נמצאת כרגע רק שמינית. יש לה לדעתי איזשהו סיכוי תיאורטי לסיים רביעית עם שני ניצחונות.
19:30 קלוז׳-נאפוקה (5:11) - פרומיתיי (12:4). קלוז׳ כבר הודחה, פרומיתיי חייבת ניצחון כדי לשמור על המקום הראשון.
20:30 בורק (8:8) - אולם (9:7). קרב ישיר על הסיכוי ליתרון ביתיות.
21:00 ונציה (9:7) - בדאלונה (11:5). ונציה צריכה ניצחון בשביל לשמור על המקום השלישי, בדאלונה חייבת לנצח כדי לשמור על סיכוי למקום הראשון.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

זה קצת רחוק, אבל לדעתי אנחנו צריכים לקוות להפסד של בדאלונה.
אם אני מבין נכון, בהנחה הסבירה שאנחנו נסיים מקום שלישי והם מקום שני, אנחנו נמצאים במסלול הצטלבות איתם ברבע. המאזן הוא מה שקובע את הביתיות וכרגע אנחנו בשוויון איתם.
נשמע רחוק, אבל יכול להיות מאוד משמעותי מאוד בקרוב.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

מה שקובע זה לא המקום בו סיימנו?
אם נסיים במקום השלישי והם בשני בכל מקרה תהיה להם ביתיות אם נפגש, לא?

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

רדנקו כתב: 20 מרץ 2023, 20:19 מה שקובע זה לא המקום בו סיימנו?

יובל בטח יודע טוב ממני, אבל למיטב זכרוני זה המאזן שקובע.
תבור
קיבל.ה  127 לייקים

הוקיץ' כתב: 20 מרץ 2023, 20:20
רדנקו כתב: 20 מרץ 2023, 20:19 מה שקובע זה לא המקום בו סיימנו?

יובל בטח יודע טוב ממני, אבל למיטב זכרוני זה המאזן שקובע.
לדעתי קודם המיקום ואז המאזן
די עם ה-נו
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

סליחה צודקים, קבלו ביטול.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

קודם המיקום.
לגבי מה עדיף לנו בבית השני - אם נסיים מקום שלישי, עדיף לנו שבדאלונה תעקוף את פרומיתיי. לקבל את בדאלונה ברבע הגמר זה אכזרי.
אם איכשהו נסיים במקום השני אז עדיף לנו שבדאלונה תסיים שנייה, כדי שנוכל לפגוש אותה (יחד עם גראן קנאריה וטורק טלקום) רק בגמר.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

ננו תהיה אח
הפוסט קיבל 2 לייקיםPraškevičios7even
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

נכון שהמשחק בהמבורג זו ההזדמנות האחרונה לאיטלקים, אבל אני צופה נצחון קליל לגרמנים שבכושר התקפי טוב מול טרנטו שלא שומרת.
משהו מוזר קורה בהימורים של בודוצ'נוסט נגד ג"ק, כשכל האתרים צופים הפסד ספרדי. זורם, נצחון ביתי עד 5 הפרש.
פרומיתאס פאריז משולש. פאריז לא נראים טוב כבר כמה משחקים וחסרים הרבה שחקנים, היוונים קיבלנו מנוחה בסופ"ש ואם יצליחו להאט את הקצב הם פייבוריטים.
טורק טלקום לא אמורים להתקשות מול לונדון שאין לה על מה לשחק.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

פישונט כתב: 21 מרץ 2023, 13:34 נכון שהמשחק בהמבורג זו ההזדמנות האחרונה לאיטלקים, אבל אני צופה נצחון קליל לגרמנים שבכושר התקפי טוב מול טרנטו שלא שומרת.
משהו מוזר קורה בהימורים של בודוצ'נוסט נגד ג"ק, כשכל האתרים צופים הפסד ספרדי. זורם, נצחון ביתי עד 5 הפרש.
פרומיתאס פאריז משולש. פאריז לא נראים טוב כבר כמה משחקים וחסרים הרבה שחקנים, היוונים קיבלנו מנוחה בסופ"ש ואם יצליחו להאט את הקצב הם פייבוריטים.
טורק טלקום לא אמורים להתקשות מול לונדון שאין לה על מה לשחק.
לא יודע מה הימרו ובאמת היחסים מוזרים.. אבל אחרי 16 דק' 44:18 לקנריה עם 65:8 בנק' מדד.
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

גם ללונדון מחר וגם לבודונצסט אין כבר על מה לשחק לפי מה שאני מבין, שתיהן נעולות במקומות 6-7.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

המבורג ניצחה את טרנטו 89:87 בתום מותחן ועלתה לשלב הבא. פלאקאדורי, גראזוליס ואטקינס החטיאו 3 הזדמנויות בדקות האחרונה להפוך או להשוות את התוצאה.
אנתוני פולייט עם 27, יואולי צ'יילדס עם משחק ענק של 18 נקודות, 20 ריבאונדים ו-4 אסיסטים, לוקאס מייזנר עם 16 ו-7.
אצל טרנטו, שמודחת מהמפעל, מתאו ספאניולו עם 21 ו-6 אסיסטים, דרו קרופורד עם 16, טוטו פוראי עם 13 ואנדרייס גראזוליס עם 10.

גראן קנאריה פירקה את בודוצ'נוסט בחוץ 94:69 במשחק שהיה חד-צדדי מהרגע הראשון.
ג'ון שורנה ומיקל סאלבו עם 16 כ"א, ניקולס ברוסינו עם 14, אנדרו אלביסי עם 11, ויטור בניטה עם 10, פראן באסאס עם 6 נקודות ו-10 אסיסטים. גראן קנאריה הבטיחה סופית את המקום הראשון בבית, ניצחון שלה על המבורג בשבוע הבא או הפסד של פרומיתיי באחד משני המשחקים הנותרים יבטיח לה את הביתיות לכל שלבי הנוק-אאוט.
אצל בודוצ'נוסט אריק גרין היחיד שהגיע לדו-ספרתי בנקודות עם 25, אלפא קאבה עם 8 ו-11 ריבאונדים. בודוצ'נוסט מסיימת סופית במקום השישי בבית. לא תוצאה שמבשרת טובות לקראת המשחק שלה בטורקיה בשבוע הבא.
נערך לאחרונה על ידי יובל ב 22 מרץ 2023, 01:12, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ברשיה ניצחה את צדוויטה לובליאנה 84:82. התוצאה קצת משקרת, ברשיה כבר הובילה ב-18 ברבע השלישי ולוליאנה רק התקרבה לקראת הסיום.
קני גבריאל, ששיחק באשדוד לפני עשור ועזב אחרי כמה משחקים בגלל עמוד ענן ומאז שיחק הרבה שנים ביורוליג וביורוקאפ, הוביל את ברשיה עם 13 ו-9. טאי אודיאסה וג'ון פטרוסלי, ששיחק בבאר שבע לפני 3 שנים עד הקורונה, קלעו 12 כ"א. אמאדאו דלה ואלה, הכוכב הגדול של הקבוצה (ה-MVP של הליגה האיטלקית בעונה שעברה) וסיי.ג'יי. מסינברג קלעו 11 כ"א. בברשיה משחקים עוד שני זרים שעברו פה בליגה - מייק קובינס, שירד ליגה עם מכבי חיפה לפני שנתיים, וטרוי קוופיין, ששיחק לתקופה קצרה בחולון לפני 3 שנים - הוא היה השחקן המוביל של ברשיה בתחילת העונה, אבל נפצע בתחילת נובמבר וחזר רק לפני שבוע למגרשים.
התוצאה הזאת די טובה לנו לדעתי, היא מגדילה את הסיכוי שבורסאספור החזקה מאוד על הנייר תסיים במקום השמיני ואנחנו נימנע ממפגש איתה בשמינית הגמר.

הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
redead
קיבל.ה  410 לייקים

בודוצנוסט זה ההרצליה שלנו מאירופה
רק נגדנו נראים כמו נמרים
הפוסט קיבל 3 לייקיםארז שדהits-sickASAFABADI
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

redead כתב: 22 מרץ 2023, 08:55 בודוצנוסט זה ההרצליה שלנו מאירופה
רק נגדנו נראים כמו נמרים
שהם ינחתו בטורקיה צריך להגיד להם שהם הגיעו לישראל, רק ככה הם יילחמו.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

רק נגדנו נראים כמו נמרים
רק לנו יש בעיית אימון, שהם ניצלו אותה עד הסוף.
אני בדרך כלל חולק על מי שמבקר את פרנקו, אבל שני המשחקים האלה היו בפירוש עליו.
סגל ירוד (ביחס לשלנו) אבל ממושמע ניצל כל חולשה שלנו בשני הצדדים בעזרת משחק קבוצתי, והוא לא הגיב.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
redead
קיבל.ה  410 לייקים

its-sick כתב: 22 מרץ 2023, 10:43
רק נגדנו נראים כמו נמרים
רק לנו יש בעיית אימון, שהם ניצלו אותה עד הסוף.
אני בדרך כלל חולק על מי שמבקר את פרנקו, אבל שני המשחקים האלה היו בפירוש עליו.
סגל ירוד (ביחס לשלנו) אבל ממושמע ניצל כל חולשה שלנו בשני הצדדים בעזרת משחק קבוצתי, והוא לא הגיב.
לפעמים מה לעשות יש בעיות של מאצ' אפ לקבוצות מסויימות.
הדוגמא ההפוכה היא אנחנו מול קנריה שגם במשחק חוץ תכלס היינו צרכים לנצח
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

״רק לנו יש בעיית אימון״ זה מצחיק.
מקום שני בליגה ומקום שלישי ביורוקאפ אבל רק לנו יש בעיית אימון. כל הקבוצות שהפסידו יותר משחקים מאיתנו זה בגלל כוח עליון, רק ההפסדים שלנו זה בגלל מאמן.
טורק טלקום הפסידו פעמיים לפריז, גראן קנאריה הפסידו לטרנטו, בודוצ׳נוסט בכלל סיימו מקום 6 עם סגל יקר מאוד.
אני אשמח לשמוע מה הופך סגל עם בל-היינס, גרין, ריינולדס, לקונט, קאבה, אובראיין, וגם ארון ווייט ופיל בות׳ ששוחררו ל״ירוד אבל ממושמע״.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

צריך גם להגיד שלמשחק נגד בודצ'נוסט בבית הגענו בסגל בעייתי מאוד ללא ג'ייקובן והורד. הטענות שלי לפרנקו אחרי המשחק ההוא לא נגעו לרמת ה"אימון" של הקבוצה, אלא לטעות גדולה בניהול המשחק (שיחק עם חמישייה של ארבעה ישראלים עמוק לתוך הרבע הרביעי) שהצטרפה לטעות שלו בחילוף של תומר-טוקוטו שבוע לפני מול גראן קנאריה. שתי טעויות שבמידה רבה עלו לנו במשחקים האלה.

באופן קשה להגיד בעיני שיש לנו סגל יותר מוכשר משל בודצ'נוסט. שחקנים כמו גרין, ריינולדס וקאבה הם שחקני יורוליג גבוליים ושניים מהם גם ניסינו להביא בקיץ ולא עמדנו במשכורת שלהם. זה אמור לשים בפרספקטיבה את הסגל העדיף שלנו לכאורה.
בעיני גם כשבאים לשפוט את איכות הסגל שלנו נוטים לתת יותר מדי חשיבות ליכולות אחד על אחד. זה פרמטר חשוב, אבל יש עוד המון פרמטרים שלא מסתכלים עליהם. ריבאונד, קליעה, מסירה, הגנה, זה הכל נכנס לתוך ההגדרה החמקמקה הזאת של כישרון והשחקנים צריכים גם להתאים אחד לשני. לצורך העניין, אין בגראן קנאריה אף שחקן אחד על אחד ברמה של מקריי, ג'ייקובן או אונואקו, אבל ברור לכולם שהם קבוצה הרבה יותר מוכשרת משלנו.

אני מסכים עם מי שדיבר פה על בעיית מאצ' אפ. בסוף שלושת הקבוצות שהכי הקשו עלינו השנה והכי הצליחו להוציא אותנו מקצב אלה הרצליה, ירושלים ובודצ'נוסט. שלושתם קבוצות הגנה מצוינות עם סייז מעולה. ירושלים בצד, השתיים האחרות לא בדיוק הבריקו העונה מה שמראה שיותר מכל מדובר כאן בבעיית מאצ' אפ שצריך לפתור.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

יובל כתב: 22 מרץ 2023, 12:37 ״רק לנו יש בעיית אימון״ זה מצחיק.
מקום שני בליגה ומקום שלישי ביורוקאפ אבל רק לנו יש בעיית אימון. כל הקבוצות שהפסידו יותר משחקים מאיתנו זה בגלל כוח עליון, רק ההפסדים שלנו זה בגלל מאמן.
טורק טלקום הפסידו פעמיים לפריז, גראן קנאריה הפסידו לטרנטו, בודוצ׳נוסט בכלל סיימו מקום 6 עם סגל יקר מאוד.
אני אשמח לשמוע מה הופך סגל עם בל-היינס, גרין, ריינולדס, לקונט, קאבה, אובראיין, וגם ארון ווייט ופיל בות׳ ששוחררו ל״ירוד אבל ממושמע״.
אני לא עוקב כמוך אחרי שאר הקבוצות, אז אני מקבל בענווה כל מה שאתה אומר בענין. ייתכן והסגל שלהם מעולה.
ראיתי אותם רק מולנו, וזה מה שראיתי והתרשמתי (ואני לא מחשיב עצמי מומחה, אולי אני בכלל לא בכיוון).
בעיניים הלא מקצועיות שלי זה נראה כמו שחקנים שלא עשו פעולה מדהימה אחת כל המשחק (מה שהוקיץ' קרא לו 1 על 1) אבל משחקים חכם.

ואני לא באמת חושב שיש בעיית אימון, זה מה שאמרתי. אני חושב שראינו בעייה בתפקוד שלנו במשחקים מולם. כן הייתי מצפה מפרנקו להשתפר בענין מהמשחק הראשון לשני מולם.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

עובדתית - הם ניצחו בחוץ רק את וורוצלאב, המבורג לונדון ואותנו. והם אולי מוכשרים, אבל בחיאת - הם חטפו בראש מכל כך הרבה קבוצות. הם אפילו התקשו לנצח את טרנטו לפני שבוע.
לגבי הרצליה - הבעיה שלנו מולם (ולא רק מולם) היא לא הסייז אלא פשוט העובדה שאנחנו לא מתפקדים מול אזורית.
זה קרה מולם, זה קרה מול חולון (שאי אפשר לומר שיש לה סייז יחסית אלינו), ואחרי המשחק מול חולון גם הקבוצות האחרות שמולן התקשנו ניסו את זה בהצלחה לא קטנה - קרית אתא ולמיטב זכרוני גם באר שבע ואפילו גלבוע.
אני מקווה שסוף סוף נגיע מוכנים לענין הזה בשבת.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

רדנקו כתב: 22 מרץ 2023, 14:44 עובדתית - הם ניצחו בחוץ רק את וורוצלאב, המבורג לונדון ואותנו. והם אולי מוכשרים, אבל בחיאת - הם חטפו בראש מכל כך הרבה קבוצות. הם אפילו התקשו לנצח את טרנטו לפני שבוע.
לגבי הרצליה - הבעיה שלנו מולם (ולא רק מולם) היא לא הסייז אלא פשוט העובדה שאנחנו לא מתפקדים מול אזורית.
זה קרה מולם, זה קרה מול חולון (שאי אפשר לומר שיש לה סייז יחסית אלינו), ואחרי המשחק מול חולון גם הקבוצות האחרות שמולן התקשנו ניסו את זה בהצלחה לא קטנה - קרית אתא ולמיטב זכרוני גם באר שבע ואפילו גלבוע.
זה גם וגם. אנחנו מתקשים מול אזורית, אבל אנחנו גם מתקשים מול סייז. אני לא חושב שמול חולון התקשינו התקפית באופן שאפילו התקרב למה שהיה מול הקבוצות האלו.
שחקנים כמו ג'ייקובן, מקריי ואונואקו מאוד מסתמכים על היתרון הפיזי שלהם כדי לקלוע. גם כמעט כל השחקנים שלנו בסגל מעדיפים בראש ובראשונה ללכת עד הטבעת כאופציה ראשונה, ורובם גם מאוד טובים בזה. לא סתם אנחנו מובילים גם את הליגה וגם את היורוקאפ הסלים לשתי נקודות.
מה שקרה גם מול ירושלים וגם מול הרצליה (וגם מול הרצליה בגמר בעונה שעברה), זה שהם יצאו מאוד אגרסיבי על הפיק אנד רול שלנו ולא אפשרו לג'ייקובן להרים שלשות. כשניסינו ללכת לסל לעומת זאת הם התכווצו מאוד ונתקלנו בחומה. מול ירושלים אלה היו בלייזר, מייריס, שגב והנקינס, ומול הרצליה ואן וליט, קמפ וגמבל.
מה שמאכזב זה שבכל המקרים היו לנו אפס פתרונות. כל מה שעשינו היה ללכת שוב ושוב עם הראש בקיר עד לסל מה שנגמר בבלוק או החטאה ברוב המקרים.
אני מחכה לראות איזשהו פתרון שפרנקו יביא שישנה את מצב העניינים. זה יכול להיות תרגילים כדי לפנות את אונואקו וטוקוטו עם הגב לסל, אולי תרגיל לקליעה של אדם אריאל. לא בהכרח כפואנטה התקפית, אפילו רק כדי לגרום להגנה לזוז.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

סיום משחק אדיר לליטאים מול בורסאספור. בשוויון, הטורקים החטיאו פעמיים עונשין 19 שניות לסיום, וחטפו שלשת סטפ-באק שנייה לסיום
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הוקיץ' כתב:
רדנקו כתב: 22 מרץ 2023, 14:44 עובדתית - הם ניצחו בחוץ רק את וורוצלאב, המבורג לונדון ואותנו. והם אולי מוכשרים, אבל בחיאת - הם חטפו בראש מכל כך הרבה קבוצות. הם אפילו התקשו לנצח את טרנטו לפני שבוע.
זה גם וגם. אנחנו מתקשים מול אזורית, אבל אנחנו גם מתקשים מול סייז. אני לא חושב שמול חולון התקשינו התקפית באופן שאפילו התקרב למה שהיה מול הקבוצות האלו.
שחקנים כמו ג'ייקובן, מקריי ואונואקו מאוד מסתמכים על היתרון הפיזי שלהם כדי לקלוע. גם כמעט כל השחקנים שלנו בסגל מעדיפים בראש ובראשונה ללכת עד הטבעת כאופציה ראשונה, ורובם גם מאוד טובים בזה. לא סתם אנחנו מובילים גם את הליגה וגם את היורוקאפ הסלים לשתי נקודות.
מה שקרה גם מול ירושלים וגם מול הרצליה (וגם מול הרצליה בגמר בעונה שעברה), זה שהם יצאו מאוד אגרסיבי על הפיק אנד רול שלנו ולא אפשרו לג'ייקובן להרים שלשות. כשניסינו ללכת לסל לעומת זאת הם התכווצו מאוד ונתקלנו בחומה. מול ירושלים אלה היו בלייזר, מייריס, שגב והנקינס, ומול הרצליה ואן וליט, קמפ וגמבל.
מה שמאכזב זה שבכל המקרים היו לנו אפס פתרונות. כל מה שעשינו היה ללכת שוב ושוב עם הראש בקיר עד לסל מה שנגמר בבלוק או החטאה ברוב המקרים.
אני מחכה לראות איזשהו פתרון שפרנקו יביא שישנה את מצב העניינים. זה יכול להיות תרגילים כדי לפנות את אונואקו וטוקוטו עם הגב לסל, אולי תרגיל לקליעה של אדם אריאל. לא בהכרח כפואנטה התקפית, אפילו רק כדי לגרום להגנה לזוז.
השורה התחתונה שלך היא בדיוק הענין.
וזה מה שאני חושב שכולם (ואני גם) מתכוונים אליו כשהם מדברים על חוסר אימון.

פאזור
קיבל.ה  136 לייקים

אם נעבור את השמינית, נראה שנטוס לברצלונה עוד חודש
redead
קיבל.ה  410 לייקים

לונדון לא עשו לנו את העבודה
לא נורא
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

כוס אמק היה הרבה יותר קרוב ממה שציפיתי…
בן זונה טייריק
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

הגיעו למרחק 2 נקודות עם שלשה של דקר ואז עח פארש לא הצילו כמו שצריך איירבול וקיבלו סל קל ואז מהלך מפחיד של טייריק עם בלוק ודאנק שסוגרים את הסיפור וגורמים לי לפנטז אם טייריק איתנו במקום אונוואקו...
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

באסה. לא נורא
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

פאזור כתב: 22 מרץ 2023, 22:59 אם נעבור את השמינית, נראה שנטוס לברצלונה עוד חודש
או שננסה לנקום בלונדון על ההפסד המעצבן היום :smoke:
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

בשלב הבא כנראה נפגוש את ברשיה, מקום 12 באיטליה אבל זכתה בגביע וניצחה את מילאנו ובולוניה בדרך. יש סיכוי לפגוש גם את ונציה שהם מקום 10 באיטליה, וסיכוי נמוך לפגוש את בורג שמקום 7 בצרפת
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

נייט רובינסון כתב: 22 מרץ 2023, 23:54 בשלב הבא כנראה נפגוש את ברשיה, מקום 12 באיטליה אבל זכתה בגביע וניצחה את מילאנו ובולוניה בדרך. יש סיכוי לפגוש גם את ונציה שהם מקום 10 באיטליה, וסיכוי נמוך לפגוש את בורג שמקום 7 בצרפת
הבית השני
אי אפשר לדעת כלום עד הסוף
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Adom bdam כתב: 22 מרץ 2023, 23:55
נייט רובינסון כתב: 22 מרץ 2023, 23:54 בשלב הבא כנראה נפגוש את ברשיה, מקום 12 באיטליה אבל זכתה בגביע וניצחה את מילאנו ובולוניה בדרך. יש סיכוי לפגוש גם את ונציה שהם מקום 10 באיטליה, וסיכוי נמוך לפגוש את בורג שמקום 7 בצרפת
הבית השני
בדקתי את כל התרחישים שיכולים להיות.
במידה וונציה מפסידים לפרומיטיי בחוץ (מה שכנראה יקרה) ניצחון גם של ברשיה וגם של בורג יצור בית משולש ונפגוש את ברשיה. הפסד של ברשיה ובורג ונפגוש את ברשיה, וגם ניצחון של ברשיה והפסד של בורג ונפגוש את ברשיה. רק ניצחון של בורג והפסד של ברשיה יביא לנו את ונציה. אם ונציה מנצחים, ניצחון של בורג והפסד של ברשיה יביא לנו את בורג, כל דבר אחר את ברשיה
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

נייט רובינסון כתב: 23 מרץ 2023, 00:00
הבית השני
במידה וונציה מפסידים לפרומיטיי בחוץ (מה שכנראה יקרה) ניצחון גם של ברשיה וגם של בורג יצור בית משולש ונפגוש את ברשיה. הפסד של ברשיה ובורג ונפגוש את ברשיה, וגם ניצחון של ברשיה והפסד של בורג ונפגוש את ברשיה. רק ניצחון של בורג והפסד של ברשיה יביא לנו את ונציה. אם ונציה מנצחים, ניצחון של בורג והפסד של ברשיה יביא לנו את בורג, כל דבר אחר את ברשיה
לבורסאספור אין סיכוי?
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Adom bdam כתב: 23 מרץ 2023, 00:06
נייט רובינסון כתב: 23 מרץ 2023, 00:00
הבית השני
לבורסאספור אין סיכוי?
הם צריכים לנצח את ברשיה במעל 36 הפרש, לא יקרה. מתוך 8 התרחישים בשלושת המשחקים של ונציה, ברשיה ובורג, ב 6 אנחנו פוגשים את ברשיה, באחד את ונציה ובאחד את בורג
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ומה אם אנחנו נסיים במקום שני? זה לא טורף לך את כל החישובים?
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אם נסיים במקום השני אז נארח את מי שתסיים במקום השביעי בבית המקביל. הסיכוי קלוש אבל נניח.
ואם נעבור את שמינית הגמר אנחנו עלולים להתקל שוב בבודצ'נוסט אם היא תנצח בחוץ את מי שתסיים במקום השלישי בבית השני.
וזה משעשע, כי המשחק שלה מול טורק בשבוע הבא עשוי לקבוע מי תהיה היריבה שלה ברבע הגמר אם תצליח לנצח בחוץ בשלב שמינית הגמר - אנחנו או טורק.

שליחת תגובה