הנהמות

פורום אוהדי הפועל תל אביב
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

לא, לנהום לאספרייה "בקטע אירוני" בגלל מה שהיה פעם קודמת זה לא יותר טוב מפשוט לנהום לו כי אתם גזענים.
לא זוכר דבר כזה ביציע של הפועל, מביך מאוד
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל 4 לייקיםאדוםkruviKarl MarxFrenzy
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

בושה. לא נוהמים לשחורים הפועל
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

בלי קשר להפועל. לא נוהמים לכהה עור נקודה. מכוער ולא מכבד.
i stand with israel :brokenheart:
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

שיר טיפשי שלידתו בחטא ואחריתו בטמטום
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

הפועל כתב: 18 מרץ 2023, 23:19 שיר טיפשי שלידתו בחטא ואחריתו בטמטום
זה לא קשור לשיר, הפעם אשכרה נהמו לאספריה כשהוא נגע בכדור
אנטי ביתר לשעבר
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

הוא דיי אכל את הדייסה שהוא בישל בסופו של דבר , זה היה צפויי שזו תהיה התגובה אחרי החגיגה שלו במשחק הקודם( ברור שעדיף פשוט לשרוק בוז במקום)
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אמה גולדמן כתב: 18 מרץ 2023, 23:20
הפועל כתב: 18 מרץ 2023, 23:19 שיר טיפשי שלידתו בחטא ואחריתו בטמטום
זה לא קשור לשיר, הפעם אשכרה נהמו לאספריה כשהוא נגע בכדור
כן, אבל הכל התחיל משיר שלא היה צריך בכלל להגיע לאויר העולם מלכתחילה. נולד בחטא כאמור. וכשמשוה נולד בחטא, ברור שלא יעשו לו המתת חסד כמו שצריך ומתבקש, ולכן אחריתו תהיה טמטום. ואם אני צריך לנחש, הטמטום הזה רק ימשיך ויתקבע.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדאמה גולדמן
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

רק הפועל כתב: 18 מרץ 2023, 23:51 הוא דיי אכל את הדייסה שהוא בישל בסופו של דבר , זה היה צפויי שזו תהיה התגובה אחרי החגיגה שלו במשחק הקודם( ברור שעדיף פשוט לשרוק בוז במקום)
הוא לא מעניין, שייחנק.
אין שום תירוץ לזה זה תירוץ של ילד בן 3
אנטי ביתר לשעבר
dvirc218
קיבל.ה  14 לייקים

אם היה במגרש חייזר שלא מכיר כדורגל ישראלי, והיו אומרים לו אחרי המשחק שיש קהל אחד שהוא אנטיפה וקהל אחד שהוא כהנא, והוא היה צריך לנחש מי זה מי, הוא היה על-פי הנהמות לאספרייה כל המשחק מנחש שאנחנו הכהנא והם האנטיפה.
לא צריך לקחת את המשל הזה כזה ברצינות כן, אבל המסר שלי הוא שזה נראה רע וגזעני וחייב להיפסק.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

dvirc218 כתב: 19 מרץ 2023, 00:31 אם היה במגרש חייזר שלא מכיר כדורגל ישראלי, והיו אומרים לו אחרי המשחק שיש קהל אחד שהוא אנטיפה וקהל אחד שהוא כהנא, והוא היה צריך לנחש מי זה מי, הוא היה על-פי הנהמות לאספרייה כל המשחק מנחש שאנחנו הכהנא והם האנטיפה.
לא צריך לקחת את המשל הזה כזה ברצינות כן, אבל המסר שלי הוא שזה נראה רע וגזעני וחייב להיפסק.
שמונים אלף פעם כהנא ולא ארגון השמאל האולטרה קיצוני הזה שבארהב בכלל בדרך להיחשב ארגון טרור. להקיא, תודה.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

7even כתב: 19 מרץ 2023, 01:08
dvirc218 כתב: 19 מרץ 2023, 00:31 אם היה במגרש חייזר שלא מכיר כדורגל ישראלי, והיו אומרים לו אחרי המשחק שיש קהל אחד שהוא אנטיפה וקהל אחד שהוא כהנא, והוא היה צריך לנחש מי זה מי, הוא היה על-פי הנהמות לאספרייה כל המשחק מנחש שאנחנו הכהנא והם האנטיפה.
שמונים אלף פעם כהנא ולא ארגון השמאל האולטרה קיצוני הזה שבארהב בכלל בדרך להיחשב ארגון טרור. להקיא, תודה.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קודם כל יא טמבל כהנא זה ארגון טרור בארה"ב ואנטיפה זה ממש לא

דבר שני אתה אידיוט ותפסיק להאמין לכל שטות שאתה קורא בפייסבוק. אני יודע שאתה טיפש ושמעת על אנטיפה בפעם הראשונה ב2017 מאיזה פוסט של בן שפירו או משהו מטומטם אחר, אבל אין לך מושג מה זה אנטיפה ואין לך מושג קלוש לגבי ההיסטוריה ארוכת השנים שלו עם הפועל תל אביב.

דבר שלישי תבין מה זה הפועל תל אביב כי אתה לא צריך לאהוד את הקבוצה הזאת. מה אתה פאקינג חושב שה :hammersickle: בסמל שלך מייצג חתיכת מטומטם

יאללה להעיף את החלאה הזאת מהפורום כבר. מזכיר לכם שלא עבר שבועיים מאז שהבן זונה הזה אמר "לה פמיליה יותר טובים ממך" בפורום הזה. אין לו שום סיבה להיות פה
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל 4 לייקיםKingAlpacaEl dudernioKarl MarxFrenzy
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

אם כל כך מפריע לך רשימת אירגוני הטרור של ארהב אני יכול להגיד לך איזה ארגון נמצא שם כבר שלושים שנה.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

הגלמוד מלוד כתב:
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קודם כל יא טמבל כהנא זה ארגון טרור בארה"ב ואנטיפה זה ממש לא

דבר שני אתה אידיוט ותפסיק להאמין לכל שטות שאתה קורא בפייסבוק. אני יודע שאתה טיפש ושמעת על אנטיפה בפעם הראשונה ב2017 מאיזה פוסט של בן שפירו או משהו מטומטם אחר, אבל אין לך מושג מה זה אנטיפה ואין לך מושג קלוש לגבי ההיסטוריה ארוכת השנים שלו עם הפועל תל אביב.

דבר שלישי תבין מה זה הפועל תל אביב כי אתה לא צריך לאהוד את הקבוצה הזאת. מה אתה פאקינג חושב שה :hammersickle: בסמל שלך מייצג חתיכת מטומטם

יאללה להעיף את החלאה הזאת מהפורום כבר. מזכיר לכם שלא עבר שבועיים מאז שהבן זונה הזה אמר "לה פמיליה יותר טובים ממך" בפורום הזה. אין לו שום סיבה להיות פה
תמיד נפעם מהדרך היפה שלך להבהיר דברים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

הוא חתיכת יצור האספרייה הזה, לא נורא עוד שנה שנתיים אף אחד לא יזכור אותו
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

הקהל שהעלה שלט פאק אנטיפה עם איום על סט פאולי הוא האנטיפה פה? ברור אחי
ורק כדי שלא יבואו עליי אחר על למה ומה אני גם חושב שמי שנהם לו באופן ספציפי צריך להיות מורחק מהיציעים של הפועל
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
modag
קיבל.ה  317 לייקים

שאני אבין איך הדברים עובדים: משחק קודם שרו שיר שבתחילתו יש כביכול נהמות, הוא חשב שזה מדובר אליו ונפגע. קברניטי המועדון הצליחו לשכנע את בית הדין שזה לא נהמות אלא תחילת שיר לגיטימית, ואז כעבור שבוע האוהדים חשבו לעצמם שזה רעיון טוב לנהום לאותו שחקן באופן שלא משתמע לשני פנים??? לא משנה מה גרם למה, ביצה ותרנגולת, ההתגרות הובילה לנהמות כלפיו או שהנהמות הובילו להתגרות שלו, בשורה תחתונה אנחנו שוב נקבל קנסות חמורים מבית הדין כי הפעם אין איך להתחמק מיזה ובסופו של יום זה עוד נזק חמור לתדמית שלנו כמועדון וקהל.
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
הפוסט קיבל לייק אחדdvirc218
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

רק הפועל כתב: 18 מרץ 2023, 23:51 הוא דיי אכל את הדייסה שהוא בישל בסופו של דבר , זה היה צפויי שזו תהיה התגובה אחרי החגיגה שלו במשחק הקודם( ברור שעדיף פשוט לשרוק בוז במקום)
גם אחרי מה שהוא עשה, זה עדיין לא לגיטימי לנהום לשחקן כהה עור.
מעבר לזה, נראה שאנחנו נאכל את הדייסה שהוא בישל. הפחתת נקודה על הפרק.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כן כן, אספרייה אכל את הדייסה.
לא הקהל שלנו שיש עכשיו עוד אזכור (מתוך עשרות) בגוגל על זה שהוא גזען ואלים.
במקרה הפרטי של להיות אוהד הפועל, אנחנו שוביים לא פחות מאשר אזרחי המדינה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

שמונים אלף פעם כהנא מת
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

בסדר אני מסכים ברור שלא צריך לנהום

אבל תבינו כמה אנחנו חיים בחברה רקובה. שהקבוצה הגזענית של המדינה קיימת! ועל נהמות שלא קשורות ישירות לגזענות כי זה סתם אספרייה חלאה ובכיין ואפס אז עשו לו דווקא כי הוא מטומטם שחושב שהוא יכול לנופף ברייס קארד שלו כל הזמן.
ואז אנחנו אנחנו אנחנו אנחנו רשומים בדוח על גזענות!! אנחנו

מיץ של הזבל. נשבר הזה המדינה הזאת מת לעוף מפה כבר
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

זה בדיוק מה שהוא רצה שאוהדי הפועל ינהמו לו הבחור הזה אשף פרובוקציות והקופים ביציע נתנו לו את זה
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

עמית כתב: 19 מרץ 2023, 10:14 בסדר אני מסכים ברור שלא צריך לנהום

אבל תבינו כמה אנחנו חיים בחברה רקובה. שהקבוצה הגזענית של המדינה קיימת! ועל נהמות שלא קשורות ישירות לגזענות כי זה סתם אספרייה חלאה ובכיין ואפס אז עשו לו דווקא כי הוא מטומטם שחושב שהוא יכול לנופף ברייס קארד שלו כל הזמן.
ואז אנחנו אנחנו אנחנו אנחנו רשומים בדוח על גזענות!! אנחנו

מיץ של הזבל. נשבר הזה המדינה הזאת מת לעוף מפה כבר
אספרייה מטומטם ?
אני חושב שאתמול הוכח שיש מטומטמים ממנו (וגם גזענים)
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

כמובן ששחקני ביתר קיבלו הוראות לפרובוקציה..
להפועל יש על תנאי הפחתת נקודה, לא ינצלו את זה?
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

זה כמו דיוני האם להתלבש חשוף מצדיק הטרדות.
שום דבר, אבל שום דבר, לא מצדיק את זה, ודווקא בגלל שאצלנו זה באמת לא היה נהוג בכלל לאורך השנים אם זה לא ימוגר מיד זה פשוט ימשיך.
אנטי ביתר לשעבר
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

שחקן מתגרה בקהל שנוהם לו זה כמו גבר שמטריד בחורה שלבושה חשוף? באמת עשית את ההשוואה הזו עכשיו?
מציע לך לערוך.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

אני מקווה מאוד שיפעילו את העונש על תנאי - נגד אספרייה.
לא יכול להיות שהשחקן הזה יתגרה בקהל פעם שנייה בשבועיים ולא יפעילו לו את העונש הרחקה משני משחקים.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

תופעה מתישה
אתמול במשחק הערתי באופן אימפולסיבי ל3 ילדים בני 15-16 שבכל נגיעה שלו בכדור נהמו לעברו וביקשתי מהם להפסיק.

אחר כך חוויתי קונפליקט האם זה בכלל היה מקומי להעיר להם ולהתערב להם בחופש הביטוי.

הרי זה לא דפוס התנהגות של אוהדים כלפי שחקנים שחורים, יש פה שחקן שחגג נגדנו בדמות קוף ומתנהג על הדשא כמו בריון בלי שום קשר לצבע עורו, אפשר להבין את הקישור הקונגטיבי לקוף .
מצד שלישי אני בטוח שאם זה היה שחקן לבן הנהמות היו נמוכות בהרבה

בקיצור, להעיף ומהר
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

האדס כתב: 19 מרץ 2023, 12:29 שחקן מתגרה בקהל שנוהם לו זה כמו גבר שמטריד בחורה שלבושה חשוף? באמת עשית את ההשוואה הזו עכשיו?
מציע לך לערוך.
אה?
קהל שנוהם זה כמו גבר שמטריד
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

אין שום סיבה שהאפס הזה ילך ליד היציע שלנו בסוף המשחק ועדיין מפגר מי שנפל למלכודת שלו ונהם לו
טיפשי ומיותר ומכוער
yuvalbra
קיבל.ה  3 לייקים

דווקא נראה שאספריה מאוהב בקהל של הפועל , אולי זה השחקן שצריך לעונה הבאה , לחשוב על המהירות שלו אצלנו ולא נגדנו
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

yuvalbra כתב:דווקא נראה שאספריה מאוהב בקהל של הפועל , אולי זה השחקן שצריך לעונה הבאה , לחשוב על המהירות שלו אצלנו ולא נגדנו
אם בוקסה היה פה הוא כנראה היה הראשון שהיה מחתים.

בכל מקרה יש מצב שהסעיף על תנאי של הורדת נקודה יופעל בגלל ההמצאה של הנהמות?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Chegi כתב:
yuvalbra כתב:דווקא נראה שאספריה מאוהב בקהל של הפועל , אולי זה השחקן שצריך לעונה הבאה , לחשוב על המהירות שלו אצלנו ולא נגדנו
אם בוקסה היה פה הוא כנראה היה הראשון שהיה מחתים.

בכל מקרה יש מצב שהסעיף על תנאי של הורדת נקודה יופעל בגלל ההמצאה של הנהמות?
לפי מה שכתבו פה, העל תנאי רק על פירו

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אמה גולדמן כתב: 19 מרץ 2023, 13:00
האדס כתב: 19 מרץ 2023, 12:29 שחקן מתגרה בקהל שנוהם לו זה כמו גבר שמטריד בחורה שלבושה חשוף? באמת עשית את ההשוואה הזו עכשיו?
מציע לך לערוך.
אה?
א. זה לא
ב. ההשוואה המקוממת היא בין שחקן שמתגרה לאישה שלבושה חשוף, שהרי בעצם לבישת בגדים חשופים אין בכלל מקום של התגרות או ניסיון להפעיל את הצד השני.
יצרת משוואה שאישה שלבושה חשוף ומוטרדת היא כמו שחקן שמתגרה בקהל ומקבל קללות ונהמות, מעוות מאוד. מאוד מאוד מאוד.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

האדס כתב: 20 מרץ 2023, 08:32
אמה גולדמן כתב: 19 מרץ 2023, 13:00
מציע לך לערוך.
אה?
א. זה לא
ב. ההשוואה המקוממת היא בין שחקן שמתגרה לאישה שלבושה חשוף, שהרי בעצם לבישת בגדים חשופים אין בכלל מקום של התגרות או ניסיון להפעיל את הצד השני.
יצרת משוואה שאישה שלבושה חשוף ומוטרדת היא כמו שחקן שמתגרה בקהל ומקבל קללות ונהמות, מעוות מאוד. מאוד מאוד מאוד.
מסכים שאין בלבישת בגדים חשופים מקום של התגרות.
ההשוואה היא בעיניי שזה לא משנה בשום צורה אם הוא התגרה או לא, מה שמשנה זה שהיו נהמות.
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

אני רק רוצה להגיד שטחנו פה את הסיפור מכל הצדדים אבל סתם לדוגמה גם לאצילי נהמו בשער 5 נגד חיפה ויצא לי לשמוע גם נהמות בכדורסל לדוגמה נגד הפועל ירושלים גם לספידי סמית' וגם להנקינס וברור לנו שפעם אחת זה התקבל X ופעם אחרת זה התקבל Y

אני לא יודע מה מטרת הנהמות האלה, בכנות בטוח שאין להם שום קשר לגזענות ובעיקר באות כדי לעצבן ולעשות דווקא, כי זה מה שהקהל של הפועל הכי "טוב" בו, אבל זה באמת אחד הדברים היותר מטומטמים שיצא לי לראות ביציעים שלנו
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחדהפועל
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 20 מרץ 2023, 12:23 אני רק רוצה להגיד שטחנו פה את הסיפור מכל הצדדים אבל סתם לדוגמה גם לאצילי נהמו בשער 5 נגד חיפה ויצא לי לשמוע גם נהמות בכדורסל לדוגמה נגד הפועל ירושלים גם לספידי סמית' וגם להנקינס וברור לנו שפעם אחת זה התקבל X ופעם אחרת זה התקבל Y

אני לא יודע מה מטרת הנהמות האלה, בכנות בטוח שאין להם שום קשר לגזענות ובעיקר באות כדי לעצבן ולעשות דווקא, כי זה מה שהקהל של הפועל הכי "טוב" בו, אבל זה באמת אחד הדברים היותר מטומטמים שיצא לי לראות ביציעים שלנו
צודק , זה מיותר בהחלט, עלול לגרום רק נזק
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אין להם קשר לגזענות?
נו באמת. כשערן זהבי נוגע בכדור עושים לו הו הו הו או בוז?
תודה. בואו נתקדם ונוקיע את האנשים האלו מהיציע. ויפה שעת אחת קודם.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

האדס כתב: 20 מרץ 2023, 15:44 אין להם קשר לגזענות?
נו באמת. כשערן זהבי נוגע בכדור עושים לו הו הו הו או בוז?
תודה. בואו נתקדם ונוקיע את האנשים האלו מהיציע. ויפה שעת אחת קודם.
אני אומר לך שיצא לי לשמוע לא פעם ולא פעמיים נהמות כלפי שחקנים לבנים(דוגמת אצילי והנקינס).

ספציפית אספרייה זה סיפור מתגלגל שברור שיש לו קשר לגזענות וספציפית בנוער נגד הבלם השחור של מכבי זה היה נהמות כחלק משיר וספציפית וספציפית..

אני סך הכל טוען שהקומץ האלים בקהל של הפועל הוא פרובוקטור "ילד זין" שמחפש לעשות דווקא מעבר לאג'נדה פוליטית, גזענית, ערכית

יגידו לא לשיר שירי שואה - נכניס בכל שיר שואה
יגידו לא לקלל את הבן של מוני שהרגע התאבד - יקללו את רגב הפאקינג לא רלוונטי הזה שנים קדימה
יגידו לא לנהום לשחקן שחום עור - ננהם לכל שחקן בליגה בלי קשר לצבע עור שלו
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

מביך וגם משפיל הדיבור עלינו ביצע העיתונות
אוחנה יוצא עלינו על מאתיים, קופמן אומר שאנחנו כמו ביתר ״ביתר גזענית לערבים הפועל גזענית לשחורים״

בושה וחרפה מי שנהם אבל הלוווו פרופורציות!!! הפועל לא תהיה ולא הייתה גזענית. לא מכוונתם של כמה ילדים מטומטם לגזענות וזה רק בגלל שאספרייה האפס הזה התגרה בלי סוף
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
דרסליה
קיבל.ה  38 לייקים

אספרייה עשה לנו תנועות של קוף כאילו הוא קוף אז עושים לו הו הו הו איפה הגזענות פה ? אתם מוציאים את זה מהקשר למרות שמקור הבעיה זה בשיר עכשיו לקפוץ וגם לשיר שמתחיל בנהמות והתחיל את הבעיות האלה
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
שליחת תגובה