דני פרנקו

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

יופי דני :heart:
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

הישג גדול שנובע מהכנה מדהימה וניהול משחק ללא דופי!
כשמגיע מגיע!
תודה!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

מאמן מצוין שמצליח ללכת בתוך שדה מוקשים, מבלי שזה יתפוצץ לו בפרצוף (עד עכשיו).

Sent from my iPhone using Tapatalk
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

אז לא לפטר??
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

מאחל לו המון הצלחה ומאחל שינהל עוד הרבה משחקים העונה כמו אתמול ומאחל שיביא לנו תארים השנה ומאוד אשמח למאמן אחר בעונה הבאה
חופש לפורום שדים מPELEGES

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אם יביא אפילו תואר אחד השנה, זה יהיה טמטום להחליף אותו.
נכתב ע״י מי שממש לא אוהב אותו כמאמן.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Haunter כתב:מאחל לו המון הצלחה ומאחל שינהל עוד הרבה משחקים העונה כמו אתמול ומאחל שיביא לנו תארים השנה ומאוד אשמח למאמן אחר בעונה הבאה
מילפורד כתב:אם יביא אפילו תואר אחד השנה, זה יהיה טמטום להחליף אותו.
מסכים עם שניכם.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

מקווה מאוד שידע להעמיד את הקבוצה טוב למשחקי הפלייאוף שיגיעו (ב 2 החזיתות) עניין משחקי הפלייאוף כרגע זה הדאגה הכי גדולה שלי להמשך העונה
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

Chegi כתב: 09 פברואר 2023, 21:45
Haunter כתב:מאחל לו המון הצלחה ומאחל שינהל עוד הרבה משחקים העונה כמו אתמול ומאחל שיביא לנו תארים השנה ומאוד אשמח למאמן אחר בעונה הבאה
מילפורד כתב:אם יביא אפילו תואר אחד השנה, זה יהיה טמטום להחליף אותו.
מסכים עם שניכם.
יאאללה אני איתכם אם ייקח משהו שישאר :smoke:

ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

וגם אם לא. מאמן מצויין שמצליח לנהל סגל כל כך איכותי ועדין מבחינה אישיותית.
ממש להלך בין הטיפות, כמו שאמרו לפניי.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדסכין_בבטן_האומה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הוא חתום לעונה הבאה, לא?

Sent from my NE2215 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נו, מי משכנע אותי היום שהוא מאמן על?
אפילו הבן שלו לא יכול לסנגר עליו היום.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

על כוכב הסרטים הכחולים מהכדורגל אומרים שהוא בגישת קחו כדור תשחקו ככה זה נראה היום, קחו כדור ותנסו לקלוע יותר מהקבוצה השנייה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

Chegi כתב: 19 פברואר 2023, 19:25 נו, מי משכנע אותי היום שהוא מאמן על?
אפילו הבן שלו לא יכול לסנגר עליו היום.
מה זה השטויות האלו? גם לאוברדוביץ' יש ימים גרועים.
להפועל תל אביב יש 14 ניצחונות מתוך 17 אחרי ששיחקה פעמיים מול מכבי חולון. והיו השנה הופעות על. משחקים הכי טובים שראיתי מהפועל (גראן קנאריה) ועם ניהול משחק אדיר (מכבי).
יש חסרונות, ברור, הכל בסדר. אבל אנשים פה מגזימים.
הפוסט קיבל 5 לייקיםMaorFrenzyASAFABADIהסבתא של הפועלארבעת המופלאים
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

באמת שאין לי טענה אחת אליו היום. שחקנים התנהלו לא טוב והחטיאו המון זריקות קלות.
יאמר לזכותו שלא היה שחקן שלא קיבל קרדיט, דק׳. הוא רק חיכה שמישהו יציל אותנו. בסוף זה היה קצת מכולם והרבה מזל.
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

מה?
אונאקו וזלי הסריחו את הפרקט, הורד עלה רק ברבע השלישי.
מקריי בהתקפה האחרונה לוקח פייד אווי מהשלוש מהפינה, מבין כל האופציות. ביזיון בריבאונד הגנה, אפס תגובה לאיזורית, התקפות עומדות כשמישהו מהגארדים מכדרר עצמו לדעת. בין לבין כולם צועקים עליו. כל זה נגד באר שבע.
הפוסט קיבל 3 לייקיםגביזוןסומךChegi
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

יותר מיד מקרים שחקנים יורדים לספסל והוא "רב" איתם. השיא היה שג'ייקובן אשכרה לא עלה לשחק למרות שהוא אמר לו לעלות. היום ולפעמים קודמות זה זלי. שים זין על כולם פרנקו, אל תעשה פנקסאות וחלוקת זמן, תאמן.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

כמו שזה נראה, אם אני אעשה מספיק פרצופים לפרנקו גם אני אקבל דקות.
אדם אריאל הדליף שהוא לא מרוצה אז הוא מקבל הזדמנות כל משחק לדפוק איירבולים.
גיל בני היחיד ששומר אבל הוא ילד טוב אז אפשר לייבש אותו.
זלמנסון עושה פרצופים כל חילוף אז הוא יקבל דקות. הורד ילד טוב אז אפשר לייבש אותו.
מאנפורד נזרק לספסל על כל טעות אבל בר טימור מקבל קרדיט כאילו הוא דמיאן לילארד.
ג'ייקובן בראון ישחק גם בלי כתף.
היום תומר חירב אותנו במחצית הראשונה, טוקוטו היה נהדר ועדיין בקושי ראה פרקט.
ויש לי תחושה שגם בטווח הארוך זה לא מתכון לחדר הלבשה בריא.
הפוסט קיבל 4 לייקיםChegiKingAlpacaגביזוןKarl Marx
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

וחוץ מזה, למה כשמשחקים נגד גראן קנאריה אז אפשר ללכת אנדר נגד אלביסי כל המשחק, אבל כשמשחקים מול נגר כמו רועי פריצקי (ואני יודע שהיה לו 15/31 העונה עד היום, אבל מי שמכיר אותו יודע שזו סטיית תקן והוא נגר) אז נצמדים אליו ונותנים לו להגיע עד הטבעת?

השאננות והזחיחות שאנחנו מגיעים איתן למשחקים כאלה מתחילה קודם כל אצל פרנקו, בהיעדר תוכנית משחק מותאמת ליריבה (כמו שהוא מכין למכבי וגראן קנאריה) וחלוקת דקות לא עניינית.
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiגביזוןKarl Marx
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יובל כתב:וחוץ מזה, למה כשמשחקים נגד גראן קנאריה אז אפשר ללכת אנדר נגד אלביסי כל המשחק, אבל כשמשחקים מול נגר כמו רועי פריצקי (ואני יודע שהיה לו 15/31 העונה עד היום, אבל מי שמכיר אותו יודע שזו סטיית תקן והוא נגר) אז נצמדים אליו ונותנים לו להגיע עד הטבעת?

השאננות והזחיחות שאנחנו מגיעים איתן למשחקים כאלה מתחילה קודם כל אצל פרנקו, בהיעדר תוכנית משחק מותאמת ליריבה (כמו שהוא מכין למכבי וגראן קנאריה) וחלוקת דקות לא עניינית.
מפתיע שאתה מיישר קו עם מה שאנחנו אומרים מתחילת הדרך שלו פה בערך.
זה מצוין שהוא מגיע למשחקים הגדולים, אבל המשחקים ה"קטנים" האלה שאנחנו בכלל לא מגיעים אליהם יכולים לעלות לנו בעונה שלמה.
אם היום לדוגמה היינו מפסידים זה די סוגר את המקום הראשון
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

הבעיה שה״משחקים הקטנים״ הם לא רק באר שבע, קרית אתא או גלבוע, זה כבר נהיה ירושלים, חולון ולא אהיה מופתע אם גם בודוצ׳נוסט.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אני לא מיישר קו עם שום דבר, פרנקו עדיין עושה עבודה טובה בסך הכל. לצד זה יש לי ביקורת עליו.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
רז הרשקו
קיבל.ה  36 לייקים

זוכר בתחילת העונה נגד הקבוצות ״הקטנות״ היינו גומרים את המשחק ברבע האחרון ועולים עם אייל הראל בדקות האחרונות, וכבר כמה משחקים שכל קריית אתא נגמר על השנייה האחרונה, בעיקר עניין של מזל, ולא בטוח שנמשיך לנצח את המשחקים האלו בפעם הבאה. האתגר האמיתי יהיה ירושלים ובודונצסט אפטר דה פגרה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

חייב למצוא דרך להפוך את אונוואקו לעוגן של הקבוצה. לוידע איך, כמה ולמה. בשביל זה משלמים לו כמאמן. למצוא פתרונות.

נותנים פה קצת יותר מדי קרדיט להורד וזלמנסון, אבל אני אמשיך להגיד שאלו שחקנים שטובים כל עוד הרמה ממול היא רמה ממוצעת ומטה.
ברגע שיש גבוה קצת מאסיבי, שניהם מתבטלים...ומה לעשות שהם המחליף הראשון והשני שלנו לאונוואקו.
אתמול השמירה בצבע היתה על גבול השערוריה, לוידע אם אפילו לקרוא לזה שמירה בצבע. בגדול ג'יי פי שמר בשביל שניים.

סתם זורק רעיון - כל עוד הקבוצה השניה ללא שני ביגמנים רציניים - ג'ייפי ב-5 עם הרכב נמוך. הוא סוגר גבוהים יותר טוב מכל שחקן שיש להפועל.
בהרכב נמוך כזה אנחנו בלתי עצירים לדעתי במשחק מעבר. ולא רק במשחק המעבר.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

7even כתב:חייב למצוא דרך להפוך את אונוואקו לעוגן של הקבוצה. לוידע איך, כמה ולמה. בשביל זה משלמים לו כמאמן. למצוא פתרונות.

נותנים פה קצת יותר מדי קרדיט להורד וזלמנסון, אבל אני אמשיך להגיד שאלו שחקנים שטובים כל עוד הרמה ממול היא רמה ממוצעת ומטה.
ברגע שיש גבוה קצת מאסיבי, שניהם מתבטלים...ומה לעשות שהם המחליף הראשון והשני שלנו לאונוואקו.
אתמול השמירה בצבע היתה על גבול השערוריה, לוידע אם אפילו לקרוא לזה שמירה בצבע. בגדול ג'יי פי שמר בשביל שניים.

סתם זורק רעיון - כל עוד הקבוצה השניה ללא שני ביגמנים רציניים - ג'ייפי ב-5 עם הרכב נמוך. הוא סוגר גבוהים יותר טוב מכל שחקן שיש להפועל.
נכון. טוקוטו אתמול שמר כמו 2 שחקנים ובעצם היה היחיד בהגנה ששמר אותנו בתמונה.
הוא איבד כדור בסוף המשחק אז הופכים אותו לשעיר לעזזל אבל הגנה כמו שהוא נותן לא היה לנו משום שחקן מאז הפועל החדשה ואולי גם לפניה.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

הקבוצה מסתמכת הרבה יותר מידי על יכולת אישית. בקושי רואים תרגילים בטח לא בהתקפות אחרונות או כדורים מכריעים, שלא לדבר על הכנה לקבוצה היריבה שנראה שלומדים אותה תוך כדי משחק.
בשורה התחתונה מצבנו מעולה, אבל אי אפשר להתעלם מאיך שאנחנו נראים על הפרקט.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiגביזון
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

7even כתב: 20 פברואר 2023, 08:46 חייב למצוא דרך להפוך את אונוואקו לעוגן של הקבוצה. לוידע איך, כמה ולמה. בשביל זה משלמים לו כמאמן. למצוא פתרונות.

אבל מה עושים כשאונואקו לא מגיע למשחק, כמו אתמול? זוועה מהלכת בשני צידי המגרש?
מה שעושים זה להכניס את הורד, שבניגוד גמור למה שכתבת כאן, מקבל הכי פחות קרדיט בקבוצה. אנחנו עוד נבכה על זה שלא מתשמשים בהורד מספיק. זה שחקן עם פוטנציאל אדיר. הייבוש שלו במשך שני שליש משחק זה שערורייה של מאמן יהיר ולחיץ.
לגבי טוקוטו, אין עוד הרבה מה להוסיף על היכולות ההגנתיות שלו בהגנה, אבל השנה הוא פשוט לא פקטור בהתקפה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

Karl Marx כתב: 20 פברואר 2023, 09:27
7even כתב: 20 פברואר 2023, 08:46 חייב למצוא דרך להפוך את אונוואקו לעוגן של הקבוצה. לוידע איך, כמה ולמה. בשביל זה משלמים לו כמאמן. למצוא פתרונות.

אבל מה עושים כשאונואקו לא מגיע למשחק, כמו אתמול? זוועה מהלכת בשני צידי המגרש?
מה שעושים זה להכניס את הורד, שבניגוד גמור למה שכתבת כאן, מקבל הכי פחות קרדיט בקבוצה. אנחנו עוד נבכה על זה שלא מתשמשים בהורד מספיק. זה שחקן עם פוטנציאל אדיר. הייבוש שלו במשך שני שליש משחק זה שערורייה של מאמן יהיר ולחיץ.
לגבי טוקוטו, אין עוד הרבה מה להוסיף על היכולות ההגנתיות שלו בהגנה, אבל השנה הוא פשוט לא פקטור בהתקפה.
אתחיל מהסוף - טוקוטו לחלוטין לא פקטור התקפי אבל כשאתה מגיע למצב שהוא העוגן ההגנתי היחיד שלך בצבע אתה פשוט לא יכול לוותר עליו.
לגבי הורד - הוא אכן חייב להיות מחליף ראשון לאונוואקו ויש לו אינטילגנציית משחק מהגבוהות בהפועל ללא ספק בכלל! אבל עובדתית הוא די מתבטל מול ביגמנים רציניים.
אינטילגנציית המשחק שלו בהחלט מחפה לפעמים על כך ששאין לו ממש סייז והוא זריז וזה כיף לראות, אבל בכל המשחקים מול הגדולות (אתמול אל היה אחד כזה) ביורוקאפ, בליגה ובגביע הוא די התבטל.
אי לכך ובהתאם לזאת - חובה למצוא נוסחא שתהפוך את אונוואקו לעוגן המרכזי של הפועל.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

טוקוטו שחקן הגנה אדיר , אבל הוא ממש לא ״עוגן הגנתי בצבע״.
נהפוך הוא, הגדולה שלו בולטת כשהוא יוצא לשמור על גארדים.

לגבי אונוואקו, הוא היה נראה אתמול כאילו יצא עם בראון מוקדם לפגרה.
טוב עשה פרנקו שהושיב אותו במשחק הספציפי הזה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםKarl MarxChegiסומך
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אונוואקו כנראה עדיין לא כשיר לגמרי, בהתחלה שיחק עם משקפיים אחר כך הוריד אותם.
הייתי מיחס את היכולת שלו לפציעה.

לגבי טוקוטו ורכזים זה נכון הוא יכול לשמור על כל עמדה במגרש מלבד סנטר.
לא חסר דוגמאות מהעבר כמה הוא שיתק רכזים דומיננטים שבזכות זה ניצחנו, אם פרנקו הגאון לא היה מוריד אותו בהתקפה האחרונה בגרנד קנריה ומעלה את גינת במקומו אולי לא היו עושים לו שלשה על הראש והיינו מנצחים את המשחק
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

או שאולי אם הוא היה מכניס את גינת קודם, טוקוטו לא היה משמיד התקפות והיינו מצליחים לקלוע ולא נתקעים על אפס בשלוש הדקות האחרונות
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

Chegi כתב: 20 פברואר 2023, 10:35 אונוואקו כנראה עדיין לא כשיר לגמרי, בהתחלה שיחק עם משקפיים אחר כך הוריד אותם.
הייתי מיחס את היכולת שלו לפציעה.

לגבי טוקוטו ורכזים זה נכון הוא יכול לשמור על כל עמדה במגרש מלבד סנטר.
לא חסר דוגמאות מהעבר כמה הוא שיתק רכזים דומיננטים שבזכות זה ניצחנו, אם פרנקו הגאון לא היה מוריד אותו בהתקפה האחרונה בגרנד קנריה ומעלה את גינת במקומו אולי לא היו עושים לו שלשה על הראש והיינו מנצחים את המשחק
בשלשה של סלוטר הוא נתן שם חתיכת ביצוע של סטפ בק שאני בספק אם קיים שחקן בהפועל שהיה יכול למנוע את השלשה.
הבעיה בגראן קנריה לא היה הפוזשן האחרון אלא כל שלוש הדקות האחרונות. הפוזשן האחרון היה מתסכל, אבל בלתי נמנע.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

הלך המומנטום כתב:הקבוצה מסתמכת הרבה יותר מידי על יכולת אישית. בקושי רואים תרגילים בטח לא בהתקפות אחרונות או כדורים מכריעים, שלא לדבר על הכנה לקבוצה היריבה שנראה שלומדים אותה תוך כדי משחק.
בשורה התחתונה מצבנו מעולה, אבל אי אפשר להתעלם מאיך שאנחנו נראים על הפרקט.
לגמרי

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

מת לדעת איך הוא "הכין" את הקבוצה למשחק הזה.
אפס בהסקת מסקנות והפקת לקחים.
ניהול משחק מחפיר, ניהול לא היה פה, בזיון.

גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אגב, מי שלא התעורר מקרית אתא וב"ש כי ניצחנו, יוסטון ווי גוט אה פרובלם, אפשר להמשיך להיות בת יענה.

ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

לא לשכוח להכניס את אונאקו עם 2 עבירות 3 דקות לסוף המחצית, רק כדי לא לקבל שום כדור ולעשות את הפאול השלישי. בנוהל. תודה מלך!
נערך לאחרונה על ידי ranjef ב 04 מרץ 2023, 21:37, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

החשמלאי עשה לו שחמט פעם שניה אצלנו בבית.
וכרגיל ההגנה שלנו זה בדיחה, סומכים על זה שנצליח כל משחק לקלוע סקור של 90 גם כשמולנו הקבוצה הכי הגנתית בליגה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Money
קיבל.ה  564 לייקים

האהבה הלא תלויה בדבר שלו לבר טימור חייבת להיגמר. אתמול.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

בר שיחק 25 דקות, מנפורד וגייקובן 29 ו-30. בהתחשב בזה שהוא לא סופר את בני, אני לא רואה איך בר שיחק יותר מדי. ולא שגייקובן הצטיין.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

הוא מאמן טוב אבל אפשר יותר טוב ודי אין דיון על זה

השאלה אם האם כדאי לשנות את זה והשאלה נותנת לי פלאשבקים לשרון אברהמי

אז אני תומך בו
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
שליחת תגובה