על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

למה מטריד אותי שהם מהנדסים גנטית את הקורונה? שאלה מצויינת. מציע לצפות שוב בסרטון לאורכו כדי להבין.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

כן, צפיתי בכל הסרטון ואני עדיין לא מבין מה מאד מטריד פה. הם מתארים משהו שמדענים עושים תדיר: מנסים לראות מה יכול לקרות ואיך אפשר להתמודד עם זה. הבחור מסביר את זה בצורה די ישירה: כל הזמן צצים וריאנטים חדשים, אז במקום לתת להם לצוץ ואז לעבוד חודשים על פיתוח חיסון, אפשר לחזות מראש מה עשוי לקרות ולהיות מוכנים עם חיסון כר כשהוריאנטים מופיעים באופן טבעי. אם אני הייתי מנהל מחקר ופיתוח הייתי מאד שמח לאפשרות לעשות את זה, אני לא מכיר את התחום מספיק בשביל לעשות תחשיבי עלות/תועלת (אולי הסיכוי שהם יקלעו למשהו שדומה לוריאנטים בעתיד הוא נמוך מאד, אין לי מושג) אז אני לא יכול להגיד אם זה משתלם, אבל זה נשמע כמו רעיון טוב כל עוד דברים כאלו מבוצעים במעבדות ברמה 4 (אאל"ט) בהן יש הקפדה רצינית מאד על מניעה של הדבקה של החוקרים ו"בריחה" של הוירוס החוצה.

אתה מוטרד מהדברים שלו על זה שהקוביד הוא מכניס לפייזר מלא כסף? אנחנו חיים בכלכלה קפיטליסטית, זה לא צריך להיות מפתיע. ברור שהייתי מעדיף אם היו מלאימים את פייזר וחברות תרופות אחרות אבל בהינתן המערכת הנוכחית צריך להיות עם אפס מודעות בשביל לחשוב שבפייזר (וחברות אחרות) לא עושים מלא כסף ממגפות והטיפול בהן. מנגד, צריך להיות חתיכת קונספירטור כדי לחשוב שהחברות הללו מפיצות את הוירוס בשביל לטפל בו ואיכשהו אף אחד בעולם לא גילה את זה עדיין (למרות שמדובר בוירוס שעשה נזקים אדירים לכלכלה העולמית ולגופים רבים - כליליים, מדיניים ואחרים, יש אינטרס ברור לעצור אותו).

או אולי אתה מוטרד מזה שיש דלת מסתובבת בין פייזר/חברות אחרות ורגולטורים? זה בהחלט מדאיג ומשהו שהוא די אינהרנטי למדינות בורגניות ולמערכת הקפיטליסטית בכלל. אבל שוב, צריך להיות ממש ממש תמים בשביל להיות מופתע מזה. אין פה שום חדשות מרעישות.

מה שאותי דווקא מדאיג קצת זה שמדען ברמה שלו חושב שהוירוס הגיע ממעבדה, למרות שכל המחקרים שעשו על זה הראו שמדובר בוירוס טבעי לחלוטין. אני מצפה ממדענים ליותר היכרות עם המחקר בנושא.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
AstroMan
קיבל.ה  10 לייקים

לא נראה לי שהבנת איך קפיטליזם עובד.
העשיר ירצה להתעשר עד אין אנסוף או עד שיגיעו עליו הגבלות, הראשון מבין השניים.
ותאגיד יעשה הכל כדי להתעשר. אם הוא יכול לקנות מדענים, מחקרים , וירוסים, הוא יעשה גם את זה. התפקיד של הציבור הוא לבדוק ששומרי הסף עושים את עבודתם.
אם יש דלתות מסתובבות, תשלום למקבלי ההחלטות (על מחקרים כמובן) ורקורד של שחיתויות אז כן זה מדאיג.
עכשיו לא אני ולא אתה יודעים אם הוירוס נוצר במעבדה או לא. אבל אם כן, אז כנראה שזה קרה בגלל ניסויים כאלה
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

AstroMan כתב: 29 ינואר 2023, 00:35 לא נראה לי שהבנת איך קפיטליזם עובד.
ותאגיד יעשה הכל כדי להתעשר. אם הוא יכול לקנות מדענים, מחקרים , וירוסים, הוא יעשה גם את זה. התפקיד של הציבור הוא לבדוק ששומרי הסף עושים את עבודתם.
אם יש דלתות מסתובבות, תשלום למקבלי ההחלטות (על מחקרים כמובן) ורקורד של שחיתויות אז כן זה מדאיג.
עכשיו לא אני ולא אתה יודעים אם הוירוס נוצר במעבדה או לא. אבל אם כן, אז כנראה שזה קרה בגלל ניסויים כאלה
אכן
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

AstroMan כתב: 29 ינואר 2023, 00:35 1. לא נראה לי שהבנת איך קפיטליזם עובד.
2. עכשיו לא אני ולא אתה יודעים אם הוירוס נוצר במעבדה או לא. אבל אם כן, אז כנראה שזה קרה בגלל ניסויים כאלה
1. נכון מאוד, אבל די כללי ולא ממש מתייחס למציאות קונקרטית, ולכן לא ממש יכול לשמש כטיעון לכאן או לכאן. זה משהו שכולם מסכימים עליו.
2. עכשיו לא אני ולא אתה יודעים אם הווירוס נוצר במעבדה בבית של "אסטרו-הצורר מעבדות להשמדת האנושות בע"מ", אבל אם כן, אז כנראה שזה קרה בגלל ניסויים כאלה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

AstroMan כתב: 29 ינואר 2023, 00:35 לא נראה לי שהבנת איך קפיטליזם עובד.
:rofl:

טוב, השתעשעתי מספיק ליום אחד, הרי כבר הבטחתי לא להתווכח יותר על הנושא עם הצורר ויש לי עוד פחות עניין להתווכח איתך. אני אשאיר לכם את תדלוק הקונספירציות ההדדי, ורק אציין שאפשר לדעת בדיוק שהוירוס לא ברח ממעבדה ועשו את זה. מי שרוצה שיעור ביולוגיה בסיסי בנושא במקום קונספירציות מוזמן לשאול וכשיהיה לי יותר זמן אפרט

...אה, שכחתי: התאוריות לפיהן הוירוס הוא איכשהו באחריות הסינים הן גזענות מערבית קלאסית כלפי אסייתים (ובעיקר כלפי היריב הגיאופוליטי העיקרי של ארה"ב). אל תיפלו לזה, חבל לתת לשובניזם המערבי לנצח.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

https://www.cochranelibrary.com/cdsr/do ... .pub6/full

מאמר חדש ומקיף מאוד לגבי מסיכות שמתבסס על כלים מחקריים איכותיים מראה שאין שום עדות לכך שהן משנות משהו מבחינת הדבקות בקורונה. לא הרגילות ולא הn95.

The pooled results of RCTs did not show a clear reduction in respiratory viral infection with the use of medical/surgical masks. There were no clear differences between the use of medical/surgical masks compared with N95/P2 respirators in healthcare workers when used in routine care to reduce respiratory viral infection.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אז אתה אומר שאפשר לשים זין ענק על כל החננות האלה ולהפסיק עם המסכות האלה סוף סוף?
בשעה טובה, כבר באמת נמאס.
כמה אפשר?
(מתוך הספר "פוסטים משנת 2020" שאני כותב ביחד עם הצורר, בקרוב בחנויות המובחרות)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אני אומר שאם המטרה שלך היא לא להדבק בקורונה אתה יכול לשים מסיכה של פורים באותה מידה. יש אותה רמה של הוכחות ליעילות שלה.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

המקום היחיד בו עדיין צריך מסיכות הוא אצל הרופאים מקופת חולים.
לא כי משרד הבריאות או קופות החולים קבעו, סתם כי שטופי המוח חסרי ההשכלה האלה הם פחדנים חסרי תקנה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 פברואר 2023, 14:36 אני אומר שאם המטרה שלך היא לא להדבק בקורונה אתה יכול לשים מסיכה של פורים באותה מידה. יש אותה רמה של הוכחות ליעילות שלה.
גם אם נניח שבמקור שלך כתוב את מה שאתה אומר (למיטב הבנתי, לטובת טכנית) שכתוב בו, כלומר גם אם הוא הראה שמסכות למיניהן אינן יעילות - מה אתה רוצה בעצם?
מישהו מבקש ממך היום לשים מסכה? או שאתה עדיין בריבים של 2020?
כשביקשו ממך לשים, הידע הקיים היה שזה מועיל. נניח והתברר כעבור שלוש שנים שזה לא נכון (ככה המודע עובד, מדענים הם ספקנים ולא מקבלים כמובן מאליו את מה שפורסם לפני כן, בניגוד למה שמשתמע לפעמים מדבריך), אתה מצפה שמקבלי ההחלטות ב-2020 יסתמכו על ידע שהצטבר בשלוש השנים שאחר כך? על מסקנה שהוסקה שלוש שנים אחרי שההחלטה התקבלה?
אולי אתה כועס על משהו שאתה מדמיין שיקרה בעתיד?

אני לא נכנס בכלל לשאלה האם מסכות הן טובות או לא, או האם הניתוח הזה מוצלח או לא, כי בניגוד אליך אני לא מומחה ל*כל* דבר בעולם ובפרט למסכות ולסטטיסטיקה (בינינו, גם אתה לא, אבל אתה מדבר כמו אחד שחש עצמו מומחה ברמה עולמית).
אני אחכה בסבלנות שהאנשים שאני משלם להם ממיטב כספי כדי שיסיקו מסקנות בתחומים האלה יעשו את זה.
אני בכוונה שואל את מה ששאלתי: מה אתה רוצה? חוץ מאשר להציג פה איזה לינק שתומך שעמדה אקראית שבחרת לך לפני שלוש שנים ואז אתה באובססיה מביא לפה כל בדל טקסט שאיכשהו נראה לך שהוא תומך בה (גם אם זה פוסט בבלוג של מוזיקאי כושל וגם אם זה מאמר שכתוב בו ההפך ממה שנדמה לך, אם לבחור סתם שתי דוגמאות אקראיות).
ברור שחלק מהניחושים שניחשת לפני שלוש שנים יקבלו ביסוס כלשהו, ככה זה עובד. זורקים מספיק ניחושים, חלק פוגעים. תרנגול עיוור, שעון מקולקל, מכחיש מדע - הכול אותו דבר, פעם בכמה זמן יוצא לכם טוב.

שאלה שנייה: אתה לא שם לב שכל העסק כבר נגמר?
למשל, האשכול הזה היה כבר מזמן שוקע למצולות הפורום אם לא היית מקפיץ אותו כל כמה ימים.
שחרר, זה לא שחסר בימינו מקומות יותר קריטיים להוציא עליהם את האנרגיה החתרנית של לוחמי החופש וזכויות האדם.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

א. מאמר דומה פורסם באותו מקור כבר ב2020.
ב. מה זה קשור לשעון מקולקל? הנקודה היא שקיבלו פה החלטות וכפו על אנשים לפעול על פיהן בלי שום הוכחה.
ג. בבית החולים שאני עובד בו וכך גם ביתר בתי החולים בארץ עדיין יש כפיית מסיכות למרות שכבר מזמן אין היענות של הצוות.
ד. הסבירות שהטמטום הזה יחזור היא גבוהה אם אנשים לא יהיו מודעים לעוצמת הטרללת.
ה. סליחה שצדקתי. לפחות זה נשאר לי אחרי שחברים שלך מנעו ממני שנתיים לקיים חיים נורמליים, דחפו לי עשרות פעמים מטושים לתוך הגוף ופעמיים חומר רעיל שלא הואיל לי בכלום, הפעילו עליי לחץ פסיכולוגי מתמשך וכל זה למען אינטרס לא ברור ובניגוד לכל היגיון בריא וידע קודם שקשור בבריאות.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ממש אבל ממש לא צדקת
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 פברואר 2023, 21:21 א. מאמר דומה פורסם באותו מקור כבר ב2020.
ב. מה זה קשור לשעון מקולקל? הנקודה היא שקיבלו פה החלטות וכפו על אנשים לפעול על פיהן בלי שום הוכחה.
ג. בבית החולים שאני עובד בו וכך גם ביתר בתי החולים בארץ עדיין יש כפיית מסיכות למרות שכבר מזמן אין היענות של הצוות.
ד. הסבירות שהטמטום הזה יחזור היא גבוהה אם אנשים לא יהיו מודעים לעוצמת הטרללת.
ה. סליחה שצדקתי. לפחות זה נשאר לי אחרי שחברים שלך מנעו ממני שנתיים לקיים חיים נורמליים, דחפו לי עשרות פעמים מטושים לתוך הגוף ופעמיים חומר רעיל שלא הואיל לי בכלום, הפעילו עליי לחץ פסיכולוגי מתמשך וכל זה למען אינטרס לא ברור ובניגוד לכל היגיון בריא וידע קודם שקשור בבריאות.
א+ב+ג+ד: אתה עונה על שאלות שלא שאלתי, ושדעתך בהן לא מעניינת אותי בשום צורה, ומצד שני מתעלם לגמרי ממה שכתבתי ושאלתי.
ה: אל תמהר כל כך לחגוג, אף אחד חוץ ממך עוד לא חושב שצדקת במשהו.
בכל מקרה, מה שאני כתבתי זה לא שצדקת אלא שבפוקס אחד מהניחושים שלך התגלה כבעל אחיזה במציאות, וגם זה תחת ההנחה שהפעם אתה לשם שינוי מדייק בתיאור המאמר ובמסקנות שנגזרות ממנו.
מצד שני כל האשכול הזה הוא ניסיון שלך להוכיח (לעצמך, אם אני לא טועה) שאתה צודק וכל השאר טועים, אז לא מפתיע שאתה יוצא מהנחה כזאת ונוטה להבין ככה את הדברים שנכתבים פה.

עריכה, לגבי ב:
מה זה "בלי הוכחה"? האם אתה באמת לא מבין את הבעייתיות במילה "הוכחה" בהקשר בדיקה אמפירית? אפילו אחרי שישה קורסים בשיטות מחקר?
אני זורם איתך ומניח שהתכוונת ל"עדויות" או "ראיות" או "סיבה לחשוב ככה", ואז אתה פשוט טועה (או משקר, חלילה), כי כזכור לכולנו דווקא היו לא מעט עדויות הפוכות.
ולגבי א: מעניין שאותו גוף, שכבר ב-2020 הגיע למסקנה קצת שונה מזו שקהילת העוסקים בתחום, הגיע בדיוק אל אותה מסקנה גם עכשיו.
האמת, זה קצת מטיל טיפה צל של ספק, ודי מעניין לבדוק מה דעת המומחים בתחום בריאות הציבור וכו' על הנושא, בעקבות כל הידע שהצטבר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

D&3 כתב: 06 פברואר 2023, 21:36 ממש אבל ממש לא צדקת
הו שלום לך מר אין הוכחות שההתנהלות בקורונה גרמה לנזקים נפשיים, חיסון מגן יותר מהדבקה והסיכוי שלך כאדם צעיר ללקות במחלה קשה מקורונה גבוה יותר מהסיכוי לקבל מיוקרדיטיס מהתכשיר.

סליחה שצדקתי.
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

kruvi כתב: 27 דצמבר 2021, 12:46 מה שהכי מדאיג אותי בגל הנוכחי, זה שאני לא רואה מה הולך לסיים אותו.
גל ראשון ושני היה סגר אפקטיבי
גל שלישי הגיעו החיסונים
גל רביעי החיסון השלישי
בגל הזה אין סגר, החיסונים, גם אם מועילים במניעת מחלה קשה, פחות יעילים במניעת הדבקה
והזן הזה יותר מדבק מקודמיו.
זאת הודעה מ"גל האומיקרון", או בקצרה, סליחה שצדקתי.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

D&3 כתב: 13 דצמבר 2021, 14:27 בדקת בשטח שאולי הנזק הנגרם הוא גם מהמגפה עצמה והשלכותיה הבריאותיות, ולא רק מההתנהלות?
משום מה נדמה לי שילד שסבא שלו נפטר מהקורונה, או "סתם" התאשפז עלול גם לסבול מנזק נפשי.

ואשמח לסימוכין סטטיסטים.
הנה מה שכתבתי בנושא, אם אתה משקר רצוי להבא שיהיה משהו שיהיה קשה יותר להפריך.
לגבי שתי הנקודות האחרות שלך, המשפט באמצע לא קוהרנטי, ולגבי הנקודה השלישית אתה שוב משקר, כי ההשוואה שעשיתי היא בין תחלואה קשה לתחלואה קשה.

באופן עקבי כל פעם שירדנו לנתונים גילינו שאתה שקרן שאין לו מושג על מה הוא מדבר, הליכת הטווס שלך עכשיו מצליחה להיות אפילו יותר מביכה מהשטויות ששלשלת מהמקלדת באשכול הזה, וזה ממש קשה.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

נו נו נו די3, אני ממש ממליץ לך לעיין בגרף שצירפת בהמשך הדיון שמראה שאין הבדל במצב נפשי אצל קבוצת האוכלוסייה הנבדקת בעקבות צעדי השלטונות בקורונה.
אני מבין שדווקא הטענה שלך שחיסון מגן כמו הדבקה הייתה קוהרנטית?
ולגבי הטענה האחרונה אני ממליץ לך לשוב לדיון כי כנראה הלונג קוביד פגע בזיכרון לטווח ארוך.
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

D&3 כתב: 14 אוקטובר 2021, 10:38
D&3 כתב: 13 אוקטובר 2021, 22:48 יש כרגע(! ) בישראל כמעט 200 חולים קשים מתחת לגיל 60. לפי המספר של צורר זה דורש 14 מיליון מאומתים בתקופה האחרונה.
וכדי להבהיר שוב כמה מגוחכים( בלשון המעטה ) אנשי מחצ ודובריהם, קצת נתונים -
הסיכון לדלקת שריר הלב מהחיסון הוא הגבוהה ביותר בגברים בגילאי העשרים ועומד על 11 לכל 100000 מחוסנים.
יצא ומתחילת המגפה חלו בישראל 100000 גברים בגילאי 20-29 אז זכינו ואנחנו לא צריכים לנרמל, להלן הנתונים -
למצב קשה הגיעו 177 מתוכם( פי 16 מהסיכון למיוקרדיטיס מהחיסון).
מונשים היו 40, כמעט פי 4.
נפטרים היו 21. על כל גבר צעיר ישראלי שחלה במיוקרדיטיס מהחיסון היו 2 שנפטרו, למרות שלכו תדעו אולי משרד הבריאות שינה את ההגדרות עבור מתים.

ובגלל שדוברות מחצ הגדילה לספר שמתחת לגיל 60 הסכנה למחלה קשה היא 1 ל70 והסיכוי לדלקת שריר הלב "גבוהה הרבה יותר" נספר לכם שמציאות הסיכוי לדלקת מעל גיל30 מהחיסון הוא 2 ל 100000 לגברים ו 0.2 ל100000 לנשים( כן, מתוך מיליון נשים שהתחסנו רק 2 חלו בדלקת ), לעומת זאת מקורונה, עבור גילאי 50-59 הסיכוי למחלת קשה הוא... 3200 לכל 100000, הסיכוי למחלה קשה לגברים הוא פי אלף! מהסיכוי שלהם לדלקת מהחיסון, ולנשים פי 6000!!
ונפטרו בשכבת הגיל הזו 300 גברים ו150 נשים, נו אתם כבר מבינים את המספרים.

ובתאכלס, מבין הדיווחים על דלקת רק 2% הגיעו למצב קשה אז תכפילו פה את כל המספרים פי 50 לרעת הקורונה לחוויה מציאותית יותר.
זאת כנראה פאטה מורגנה
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

D&3 כתב: 29 נובמבר 2021, 19:41
האדום הצורר כתב: 29 נובמבר 2021, 14:58 החלמה מעניקה חסינות טובה בהרבה מחיסון פייזר לפי הנתונים הקיימים היום.
אז יש כמה אפשרויות -
1. תתקן את ההודעה הזו ותציין שמדובר בהגנה לאורך זמן( שכמובן כמעט ולא רלוונטית בהינתן בוסטר )
2. תביא נתונים שמגבים את ההודעה הזו( ואני אופתע אם תצליח כי הנתונים שהבאתי סותרים אותה )
3. תיעלם שוב ותחזור עוד כמה ימים עם הפייק הבא שתוציא מהמאורה
עוד פאטה מורגנה
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

D&3 כתב: 13 דצמבר 2021, 12:14

מתי נראה לכם ילדים הרגישו מדוכאים יותר במהלך הקורונה?
בטוח זה חייב להיות בסגרים כשבתי הספר היו סגורים, לא?
עוד פאטה מורגנה אחרונה להיום.

יש עוד הרבה כאלה כמו ההמלצה שלך לתת את הmrna לילדים בני 5 עד 11 אבל נסתפק בזה לבינתיים. העיקר אני זה שמשקר.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ילדים לא הופכים למדוכאים יותר בסגרים -> להתנהלות בקורונה לא היו השפעות נפשיות

עם לוגיקה כזו מופע האימים שלך באשכול הזה הופך לקצת יותר נסלח, ועדיין הוא כמובן בלתי נסלח.

לגבי הודעות שלי הכוללות ניתוח נתונים( הכי בסיסי שיש), הן כמובן נכונות גם היום, כי לא צריך כישורים מיוחדים כדי לחלק ולהזיז נקודה עשרונית, ועדיין מומלץ עבורך לחזור לשיעורי חשבון בכיתה ו' כדי לרענן את הידע שלך על אחוזים, כי ניכר שהוא חסר.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 פברואר 2023, 22:22
kruvi כתב: 27 דצמבר 2021, 12:46 מה שהכי מדאיג אותי בגל הנוכחי, זה שאני לא רואה מה הולך לסיים אותו.
גל ראשון ושני היה סגר אפקטיבי
גל שלישי הגיעו החיסונים
גל רביעי החיסון השלישי
בגל הזה אין סגר, החיסונים, גם אם מועילים במניעת מחלה קשה, פחות יעילים במניעת הדבקה
והזן הזה יותר מדבק מקודמיו.
זאת הודעה מ"גל האומיקרון", או בקצרה, סליחה שצדקתי.
לא מבין איפה צדקת?
אתה בכל מודע לזה איך מגפה נעצרת? מתפשת ועוד?
אתה אפדמיולוג או דמגוג?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

שאם כל ההפחדות היו הגיוניות והיה צורך בכל הסגרים, הבידודים, התכשירים שלא עובדים אבל נכפים על האוכלוסייה, ויתר השגעות, תפיסת המגיפה של השלטון וכפועל יוצא של התקשורת והאנשים לא הייתה מסתיימת דווקא כשבאף אחד מהטרלולים לא נעשה שימוש, כפי שהציטוט שהבאתי כאן מדגים יפה.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

צוררוס, אתה מודע לזה שכל מגפה בהיסטוריה האנושית (עד הקורונה, לא כולל) הסתיימה "מעצמה" בלי שנעשה שימוש באף סוג "טרללת"?
למשל האחרונה, ב-1918, נגמרה בלי חיסונים שפותחו במיוחד, בלי סגרים, אפילו טיסה אחת לא בוטלה.
אז עכשיו נגיד "נכון, אחד מכל עשרה אנשים מת, אבל לפחות לא הייתה טרללת"?

מעולם בתולדות האנושות לא הייתה מגפה בתקופה שבה המין האנושי ידע מה זה וירוס, אז מין הסתם ה"טרללת" הייתה הרבה פחות רלוונטית.
למזלנו המין האנושי למד קצת בינתיים, אבל משום מה יש אנשים שרוצים לחזור מאות שנים אחורה, רק* בגלל שהם לא יודעים חשבון.

* או אולי בגלל שהם נטולי יכולת\רצון לסולידריות עם החלשים בחברה, אבל מאיך שאתה כותב על דברים אחרים זה לא נראה לי המקרה אצלך
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

מישהו פה מת מהציאניד מאז שברחתי מהמקום הפאשיסטי והממסדי הזה?
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אתה מדבר על הפורום או מדינת ישראל? כי רק אחד מהגופים הללו פאשיסטי, אבל ממש לא מהסיבה שאתה חושב.
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

"מיום ליום שעובר רף התמותה והנפגעים מהחיסולים רק עולה ועולה.
אבל הכבשים מעדיפים בכלל להיות בת יענה ולהמשיך לקבור את הראש בחול. חשבתי שרק המדע המספרים והעובדות בראש מעיינם.
אבל כנראה שגם דבר וודאי כמו מוות ממש לא מעניין. שאתה מאוהב בנרטיב כחלק מהפרעה נפשית דבר לא יעורר אותך. המוות מדבר והוא חזק יותר מכל מילים. לא נשכח ולא נסלח על האונס הציבורי שעברנו פה. פושעי השקרונה לדין. אין מנוס."
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

1. צ'כוב?
2. אגב מדע, מה זה "בת יענה"? ואיך היא רלוונטית?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 12 פברואר 2023, 05:03 האונס הציבורי שעברנו פה
:rofl: :rofl: :rofl:
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בשנייה הראשונה צחקתי, אבל בתכלס אני מכיר אותו אז זה די עצוב לי.
מילא להאמין בטמטום הזה. מילא להיות מספיק כבשה טיפשה כדי להפיץ אותו. מילא לחשוב שהפוזיציה הזאת שמה אותך באיזה עמדה של מורד במוסכמות ולוחם צדק.
אבל להמשיך לחיות בסרט הזה שנה אחרי שהוא נגמר?
מה נסגר עם אנשים?

(אני יודע שיש הטיה, ומראש מי שנפל לטומטום הזה חשוד כמטומטם מספיק כדי להיתקע בו גם שנים אחרי שהוא כבר לא רלוונטי, אבל זה פשוט מדהים)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

סבא שלך טומטום (מה זו המילה הזו ב-2023?) יא חלבון ספייק מהלך.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

teknoboy כתב: 12 פברואר 2023, 12:35 בשנייה הראשונה צחקתי, אבל בתכלס אני מכיר אותו אז זה די עצוב לי.
מילא להאמין בטמטום הזה. מילא להיות מספיק כבשה טיפשה כדי להפיץ אותו. מילא לחשוב שהפוזיציה הזאת שמה אותך באיזה עמדה של מורד במוסכמות ולוחם צדק.
אבל להמשיך לחיות בסרט הזה שנה אחרי שהוא נגמר?
מה נסגר עם אנשים?

(אני יודע שיש הטיה, ומראש מי שנפל לטומטום הזה חשוד כמטומטם מספיק כדי להיתקע בו גם שנים אחרי שהוא כבר לא רלוונטי, אבל זה פשוט מדהים)
במקרה הספציפי הזה היינו מודעים למצב הקשה עוד הרבה לפני הקורונה
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

https://www.facebook.com/korbanothahona ... tid=ZbWKwL
תראו מה קורה פה.
איציק, אני מופתע שאתה עדיין איתנו.
צוואה כבר כתבת?
סאחי הוא אויב
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

https://www.facebook.com/profile.php?id ... tid=ZbWKwL
והאיש היקר הזה מתעד את דילול הזריקות במגזר, וידיו מלאות עבודה.
רובכם חיים עדיין במזל, פצצות מתקתקות של עצמכם.
מניח שאחיה אחרי רובכם אם לא יורידו אותי בדרך לא טבעית.
כל יום מתים מהציאניד שדחפתם לעצמכם כמו זבובים בעיקר צעירים.
תצחק אלפקה, גם מצבך כנראה לא משהו.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אתה צריך עזרה.
באמת.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

גם אתה צריך עזרה.בעיקר אתה.
אני מוקף ומטופל באהבה מכל כיוון.
מציע לך לנקות את הגוף שלך מהרעלים שדחפת.
תה ממחטים של עצי אורן יכולה להיות התחלה טובה.
על כלורופיל שמעת?
יש עוד מיליונים בארץ מתעוררים עם דעות כמו שלי וחלקם הגדול בריאים נפשית, מוצלחים יותר מכולכם וגם מרוויחים נהדר, אז חלאס עם הקשקוש הזה.
אני אמשיך לשחק כדורגל זקנים בגיל כמעט 48 באינטנסיביות של ילד קטן, ואתם תמשיכו להתפלל שלא להצטרף בצורה טראגית לאחד משני הדפים שהבאתי פה שלקחו על עצמם לספר את הסיפור שקורה פה.
שכל יום צעירים מתים פה מדום לב ועוד 1000 סיבות אחרות (באתר של פייזר הרשמי למעלה מ-1000 תופעות לוואי של הזריקה כולל גם שבץ מוחי, סרטני טורבו מכל הסוגים, וכמובן מוות)
תמשיך להתעסק בבריאות הנפשית שלי אלפקה, זה מאוד יעזור לך ומאוד רבלנטי אחרי מה שעוללת לגוף שלך.
נכון, גם אני יכול למות עוד דקה מכלום אבל אתה וחבורת האפסים המוזרקת פה, חיים על זמן שאול.
אדם שהוא לא שטוף מוח צייתן ורובוט לפחות יעיף מבט על הדפים האלה כדי לקבל סיפור שהוא המציאות שהתקשורת ממשיכה לנסות להסתיר.
בעיקר דף הנפטרים במגזר הערבי.
אז מי שזקוק באמת לטיפול פה אלפקה, זה אתה וחבורת הפאשיסטים המוזרקת.
אם הגוף שלכם היה יכול לירוק לכם בפנים על מה שעוללתם לו ולמערכת החיסונית שלו שנתן לכם בורא עולם, הוא היה עושה את זה.
בת הדוד הרופאה שלי לקחה את כל הזריקות ומאדם נמרץ הפכה לשבר כלי.
חוטפת את המגרפה בצורה קשה פעם אחר פעם ועוברת יסוריי תופת.
משפט אחד היא אומרת להורים שלי כל פעם שהם נפגשים: "עומר צדק בהכל".
סוף ציטוט.
וגם היא בעצמה למרות שהיא רופאה אומרת שהיא כבר לא מאמינה לרופאים.לפחות לא בצורה עיוורת.
היא רופאת גסטרו אבל תלך בקרוב לרופא שינסה לעזור לה אחרי הצרה הגדולה שנפלה עליה בעקבות החיסולים.
תמשיך להתעסק במצב הנפשי שלי, אלפקה.
מי שזקוק לרחמי שמיים אחרי הרעל הנוראי שדחפת לעצמך, זה אתה והחברים הפאשיסטים שלך פה, שחיבקו באהבה תו שחור, סגרים וכפיית זריקות רעל בתמורה לפרנסה, בשם מגרפה שלא היתה ולא נבראה.
סאחי הוא אויב
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

הנזקים הנפשיים שנגרמו מההתנהלות בקורונה, ואין ספק שיש כאלה, לא מתקרבים בכלל לנזקים הנפשיים שגרמו מובילי הכת לנפגעיה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacateknoboyסומך
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אומרים שההפגנות זה על הדמוקרטיה
זאת שלא היתה מעולם!
אומרים שהפחד זה מכפייה דתית
ואילפו את הנתינים לצייתנות ולכפייה רפואית ואכזרית
.
פוליטיקאים מושחתים נואמים ואין מדברים על השחיתות והפשעים!
אלה הפוליטיקאים ואתם ששתקתם ואף שיתפתם פעולה
כשכפו עלינו החדרת ניסוי רפואי גנטי
לא רק שהם שתקו גם רוב האנשים שמפגינים עכשיו דמוקרטיה
.
אלא אף הצביעו בעד חוקי הדיקטטורה ותמכו בהם
מירב מיכאלי, ביבי ,לפיד ,בנט והורוביץ
חוק הסמכויות הדיקטטורי של השמאל שריר וקיים
כמו של הימין חחח
מי אמר ימין ושמאל ועוד מאמין בזה?
.
מערכת השיפוט דיקטטורית סגורה ואין בה לתוכה ואין קורא אותם לסדר
שופטים בכלל גם מושחתים בלתי ניתנים לשפיטה ולביקורת
כי ככה זה.
אז למה אתם מתכוונים דמוקרטיה?
.
הסגרים והמסיכות ההגבלות
היו חניכה של מתחילים לנתינים המפגינים דמוקרטיה וזועקים על פחד מדיקטטורה
או בלשונם מכפייה דתית
.
הדיקטטורה היתה כאן עם כפייה רפואית
שפוגעת ברבים
עם תו ירוק וסלקציה שלא ביישה את גרמניה הנאצית.
אז למה אתם מתכוונים דמוקרטיה?
.
הפגנות מסודרות מתואמות עם המשטרה שהופרטה
ושמסוקרות בטלוויזיה הן הנדסת מוחות
והסחות דעת ממה שקורה
מעולם לא סיקרו מחאות כנגד התו הירוק הדיקטטורי
ונגד כפיית זריקות הרעל זוכרים?
ס ל ק צ י ה
.
שלוש שנים וההונאה היתה רק פרומו לבאות
רופאים בגדו ושיקרו
התקשורת המכורה עיוותה שיקרה ובגדה בנו
כל הפוליטיקאים מימין ומשמאל הסיתו שתקו ושיתפו פעולה
אנשי אקדמיה עשו סלקציה במוסדות
מורים ואנשי חינוך בגדו בתלמידים
שופטים בבתי משפט שיתפו פעולה עם הדיקטטורה שלוש שנים ועדיין
שום בג"ץ לא התאפשר
בכל זמן חיזקו את החלטות השלטון
כל הממסד הציבורי נהג בכוחניות ובאי צדק מוחלט
אמרתם דמוקרטיה?
מכרו אותנו תתעוררו לזה
.
הסיפור שאתם מספרים לעצמכם הוא אשלייה ותעתוע
בשם אשליית הדמוקרטיה
הקשיבו באמת לקול הפנימי שלכם
.
המחאה הכי גדולה של כולנו תהיה כשלא נציית למשטר
ולא נשתף פעולה עם השלטון באשר הוא!🔥
.
רק צייתתי לחוקים אין דבר מזעזע מזה
אתם בעלי התפקידים ומשתפי הפעולה
כשהחוקים פוגעים באנשים בגופם ובחירותם
רק אי ציות כללי ישחרר אותנו
.
נ.ב
סקרתי כאן רק משלוש השנים האלו של המגיפה המומצאת
אם כל מה שכתבתי בפוסט הזה ראוי ונראה לכם תקין
אז אני בעד כפייה דתית :)
ולא רפואית!
ושלא תהיה בכלל!
.
פשוט אמרו לכם בואו להפגנה להציל דמוקרטיה הרסנית שאיננה :)
.
ואני מכסה פניי מפני הכלימה שכך פני רוב האנשים כאן
ושפעלו נגד האנשים שחשפו את האמת והעובדות.
(עתליה יהלום)
סאחי הוא אויב
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

עצוב....
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl duderniokruvi
שליחת תגובה