ג׳יקובן בראון

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אני ממש רוצה להאמין בזה, אבל משהו מלחיץ אותי. בינתיים למשחק הקובע היחיד בגביע הוא לא הגיע, מי מבטיח שיגיע לפלייאוף? לנוק אאוט ביורוקאפ?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

רק מתי שהוא לא מגיע זה ״קובע״?
32 בדרבי זה לא קובע? 30 בחצי גמר גביע שנה שעברה?
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךASAFABADI
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Frenzy כתב: 02 פברואר 2023, 12:49 אני ממש רוצה להאמין בזה, אבל משהו מלחיץ אותי. בינתיים למשחק הקובע היחיד בגביע הוא לא הגיע, מי מבטיח שיגיע לפלייאוף? לנוק אאוט ביורוקאפ?
למשחק גביע הוא לא הגיע ועדיין היה מי שהכי הגיע אליו בקבוצה. אונואקו מקריי מנפורד וטוקוטו קלעו 16 נקודות ביחד. גייקובן הוכיח שלמשחקים הגדולים הוא מגיע עם 32 בדרבי האחרון ו 30 בדרבי חצי גמר גביע
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Red Or Dead כתב: 02 פברואר 2023, 12:54 רק מתי שהוא לא מגיע זה ״קובע״?
קודם כל לא אמרתי קובע לא קובע, אמרתי שאני קצת דואג והאמת שאני לא מצליח להחליט אם זה רציונלי או רגשי. דבר שני דיברתי על השנה. הדרבי לא היה משחק קובע, כן משחק יוקרתי אבל לא משחק גביע או פלייאוף.
לכן השאלה שלי, וכשיהיה לי רגע אנסה לבדוק אותה, מה אחוז המשחקים שהוא הגיע אליהם השנה?

אגב, לגבי הגביע, נכון שכולם היו גרועים, אבל הוא טוען שזו הקבוצה שלו ולמען האמת זה אכן התפקיד שלו להוביל את הקבוצה. אז יש לו אחריות גם לשחקנים אחרים.
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

Frenzy כתב: 02 פברואר 2023, 15:55
קודם כל לא אמרתי קובע לא קובע, אמרתי שאני קצת דואג והאמת שאני לא מצליח להחליט אם זה רציונלי או רגשי. דבר שני דיברתי על השנה. הדרבי לא היה משחק קובע, כן משחק יוקרתי אבל לא משחק גביע או פלייאוף.
לכן השאלה שלי, וכשיהיה לי רגע אנסה לבדוק אותה, מה אחוז המשחקים שהוא הגיע אליהם השנה?

אגב, לגבי הגביע, נכון שכולם היו גרועים, אבל הוא טוען שזו הקבוצה שלו ולמען האמת זה אכן התפקיד שלו להוביל את הקבוצה. אז יש לו אחריות גם לשחקנים אחרים.
אמרת שלמשחק הקובע היחיד הוא לא הגיע... והאמת, אף אחד לא באמת הגיע אליו
היו לו הרבה משחקים לא טובים העונה, בזה אתה צודק. למזלנו, יש לידו שחקנים באותו קליבר ואנחנו לא תלויים על איזה צד קם ג׳ייקובן
נקווה שנקבל את JB הטוב בשלבים המכריעים
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

הכשלון בגביע מול ירושלים, נובע קודם כל בהכנה הטקטית מנטלית לא טובה, של הצוות המיקצועי את השחקנים.
זאת כמובן מבלי לנקות את כל שאר השחקנים.
מוטיבציה אגרסיביות, והכנה פרטנית של מהלכים - כולל מקרים ותגובות, זה חלק מהאימון!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Frenzy כתב: 02 פברואר 2023, 15:55

הנה הסטטיסטיקה שלו השנה בליגה
https://basket.co.il/player.asp?PlayerId=12992
והנה הסטטיסטיקה באירופה
https://www.euroleaguebasketball.net/eu ... wn/011991/
תראה בעצמך.
סמל אישי של משתמש
רועי גווארה
קיבל.ה  195 לייקים

אני מחכה לפילוח החשוב באמת - משחקים עם קוקו לעומת שיער פזור
אוהד הפועל אינו זקוק לשום אישור ולשום המלצה בכל מה שקשור לקבוצה שלו. הרי איננו חולקים על כך שהיא מעצבנת, כל מה שאנחנו מבקשים הוא שיסבירו לנו איך, איך הקבוצה המרגיזה הזאת בכל זאת כל כך שגיבה (ע. מוהר)
הפוסט קיבל 2 לייקיםתבורFrenzy
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אז היום זה כנראה עוד משחק לא חשוב.
מה עובר עליו.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

לא יודע. זה אמור להיות המנהיג? או שהוא פצוע, או שהוא חולה, וכשהוא בריא, נותן משחק אחד טוב על שלושה שהוא נפילה. שפת גוף נרפית, עבירות לא חכמות (היום שתי אנד-וואן, ועוד בלתי ספורטיבית שלא נשרקה נגדו), ופשוט יותר מדי פוזה.
נכון שכשהוא מתפוצץ הוא הכי טוב שיש, אבל זה פשוט נדיר מדי.
בינתיים אכזבה השנה, אבל מקווה מאוד שייכנס לפורמה לקראת שלבי ההכרעה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הבטחתי לבדוק, אז הנה*

*אתחיל מהכוכבית - אז קודם כל קשה למדוד מה זה "משחק שהוא הגיע אליו", אז הלכתי על מדד** - כי מבחינתי אם נתן ריבאונד ואסיסטים ולא איבד יותר מדי אבל לא קלע, זה אחלה. מכיוון שהוא לא השומר הכי מוצלח, אני לא חושב שיש משחקים שהוא נתן הכל ולא רואים את זה בסטטיסטיקה.
**כוכבית שניה - חישוב המדד בין אתר המנהלת לבין proballers קצת שונה, הלכתי לפי השני כי הכל מרוכז שם יחד.

ג'ייקובן בראון שיחק השנה (כולל הערב נגד חולון, לא כולל גביע ווינר ומשחקי הכנה) בכל המשחקים חוץ משניים באירופה. הופתעתי מזה, כי זכרתי שהוא היה פצוע יותר.
סה"כ - 15 משחקים בליגה, 1 בגביע ו-11 באירופה
בליגה יש לו 4 משחקים עם מדד פחות מ-4 (כולל שניים ששיחק בהם פחות מ-10 דקות כי היה פצוע) ועוד 4 עם מדד בין 10 ל-15, השאר מעל 18
בגביע מדד 17, אבל עפנו אז זה לא עזר.
באירופה 3 משחקים עם מדד 4 ומטה, 4 משחקים מדד 10-14 ואחד 16, השאר מעל 18

אז אם נקח משחקים עם מדד פחות מ-5 כמשחקים שהוא פשוט לא הופיע, נגיע ל7 מתוך 27, שזה 26%. אם נוסיף לזה את שני המשחקים שלא שותף כלל, זה כבר 9 מ-29, שזה 31%. וזה כמובן בהתעלם ממשחקים עם מדד 10-15, שזה מדד בסדר גמור אם זה היה הנמוך שלו, אבל פחות מבסדר גמור בהתחשב בזה שזה הרגיל שלו ויש לו משחקים עם הרבה פחות.

*** אני עייף ומבואס מההפסד לחולון - אם עשיתי טעות אשמח לתיקון
**** זו לא קריאה לשחרר אותו, זו קריאה להתעוררות, בתקווה שבקבוצה ידעו למצוא לזה פתרונות
רז הרשקו
קיבל.ה  36 לייקים

אי אפשר שהשחקן הכי טוב שלך יעשה משחק אחד מ-4 טוב והשאר בכלל לא בתמונה.
איך אפשר לבנות ככה קבוצה?
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Frenzy כתב: 04 פברואר 2023, 21:48 הבטחתי לבדוק, אז הנה*

*אתחיל מהכוכבית - אז קודם כל קשה למדוד מה זה "משחק שהוא הגיע אליו", אז הלכתי על מדד** - כי מבחינתי אם נתן ריבאונד ואסיסטים ולא איבד יותר מדי אבל לא קלע, זה אחלה. מכיוון שהוא לא השומר הכי מוצלח, אני לא חושב שיש משחקים שהוא נתן הכל ולא רואים את זה בסטטיסטיקה.
**כוכבית שניה - חישוב המדד בין אתר המנהלת לבין proballers קצת שונה, הלכתי לפי השני כי הכל מרוכז שם יחד.

ג'ייקובן בראון שיחק השנה (כולל הערב נגד חולון, לא כולל גביע ווינר ומשחקי הכנה) בכל המשחקים חוץ משניים באירופה. הופתעתי מזה, כי זכרתי שהוא היה פצוע יותר.
סה"כ - 15 משחקים בליגה, 1 בגביע ו-11 באירופה
בליגה יש לו 4 משחקים עם מדד פחות מ-4 (כולל שניים ששיחק בהם פחות מ-10 דקות כי היה פצוע) ועוד 4 עם מדד בין 10 ל-15, השאר מעל 18
בגביע מדד 17, אבל עפנו אז זה לא עזר.
באירופה 3 משחקים עם מדד 4 ומטה, 4 משחקים מדד 10-14 ואחד 16, השאר מעל 18

אז אם נקח משחקים עם מדד פחות מ-5 כמשחקים שהוא פשוט לא הופיע, נגיע ל7 מתוך 27, שזה 26%. אם נוסיף לזה את שני המשחקים שלא שותף כלל, זה כבר 9 מ-29, שזה 31%. וזה כמובן בהתעלם ממשחקים עם מדד 10-15, שזה מדד בסדר גמור אם זה היה הנמוך שלו, אבל פחות מבסדר גמור בהתחשב בזה שזה הרגיל שלו ויש לו משחקים עם הרבה פחות.

*** אני עייף ומבואס מההפסד לחולון - אם עשיתי טעות אשמח לתיקון
**** זו לא קריאה לשחרר אותו, זו קריאה להתעוררות, בתקווה שבקבוצה ידעו למצוא לזה פתרונות
לצורך השוואה - רגלנד השנה בליגה עם מדדים 5, 6 ו-7 ואז כל השאר מעל 20 ובאירופה 10, 12 וכל השאר מעל 20
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

ההבדל הוא שלרגלנד יש פחות שחקנים טובים לידו ואז באופן טבעי המדד שלו גבוה יותר כי המשחק מתרכז יותר בו. גייקובן פחות מרכזי השנה ופחות דברים תלויים בו וככלל זה עדיף ככה, כי זה חלק מזה שיש לנו קבוצת כדורסל ממש טובה. הפועל אחרי סדרה קורעת של משחקים והיה הגיוני שמתישהו השבוע תבוא נפילה. נקווה שאחרי הנפילה היום תבוא עלייה ברביעי ואז זה לא נורא בכלל.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

האדום הצורר כתב: 04 פברואר 2023, 21:53 ההבדל הוא שלרגלנד יש פחות שחקנים טובים לידו ואז באופן טבעי המדד שלו גבוה יותר כי המשחק מתרכז יותר בו. גייקובן פחות מרכזי השנה ופחות דברים תלויים בו וככלל זה עדיף ככה, כי זה חלק מזה שיש לנו קבוצת כדורסל ממש טובה. הפועל אחרי סדרה קורעת של משחקים והיה הגיוני שמתישהו השבוע תבוא נפילה. נקווה שאחרי הנפילה היום תבוא עלייה ברביעי ואז זה לא נורא בכלל.
בסדר, לא צריך כל משחק מדד 20+, אבל אי אפשר לא להגיע ליותר מרבע מהמשחקים
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

זריקה אחת שלו היום לסל, ב-18 דקות.
נקודה אחת מהעונשין.
3 אסיסטים וזהו.
וגם בטרנטו לא ממש הופיע
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

פרנקו אמר אחרי המשחק שאלמלא הורד חלה בשפעת, הוא היה נרשם הערב וג׳ייקובן כלל לא היה מתלבש. נראה היום שהוא מוגבל ואינו יכול לזרוק, פציעת כתף כלשהי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הבעיה היא שבזמן האחרון כשג'קובן רע זה לא רק שהוא לא תורם. הוא פשוט גורם נזק בכל דקה שהוא על המגרש.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

redead
קיבל.ה  410 לייקים

לא מכיר מישהו שפצוע בכתף, ממשיך לשחק ומבריא
בשביל כתף צריך לנוח
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

רדנקו כתב: 05 פברואר 2023, 00:24 הבעיה היא שבזמן האחרון כשג'קובן רע זה לא רק שהוא לא תורם. הוא פשוט גורם נזק בכל דקה שהוא על המגרש.

כבר כמה שבועות שאני טוען פה בפורום שהקבוצה צריכה לתרגל יותר משחקים ללא ג'ייקובן, ושזה בסדר גם להשאיר אותו מחוץ לסגל כמה פעמים (לא במשחקים קריטיים חלילה). כמה משתמשים פה צחקו ורצו לצלוב אותי, בעיקר אחרי הדרבי בו ג'ייקובן הצטיין.
אני אוהב את ג'ייקובן מאד ומחזיק ממנו מאד, אבל מה לעשות שהוא שחקן פציע ולא הכי יציב, ואי אפשר שהוא ייתכן תפוקת שיא כל משחק. הוא לא קדוש וגם הוא יכול לשבת קצת בצד, זה רק יחזק את הפועל כקבוצה, ויסייע להביא אותה לשיא במאני טיים.
הבאנו את אונואקו, שהיה בשנה שעברה שחקן העונה בליגה, ופרנקו לדעתי לא מנצל את היכולות שלו מספיק, בלשון המעטה. במשחקים בהם ג'ייקובן בחוץ או לא בעניינים, חובה לשחק יותר על אונואקו - בדיוק כמו שלפעמים משחקים על מקריי - כי מה לעשות, לרוב הקבוצות בליגה פשוט אין תשובה ליכולות של הצ'יף. ודרך אגב, כנ"ל לגבי גיל בני ואדם אריאל - כדי לקחת תואר, חייבים שהם יהיו יותר דומיננטיים בדקות שהם משחקים, וחייבים יותר איזון בכל הסגל. ברור לי שזו משימה מאד קשה, אבל פרנקו לא מנסה מספיק לדעתי.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

היה פצוע בכתף, היה עדיף שלא ישחק אתמול פשוט. ועם כל הכבוד, בנינו סגל כזה עמוק בשביל לנצח גם בלעדיו.
הבעיה אתמול היתה בעיקר האנרגיות. אם היינו משחקים עם אנרגיות כאלו לא רק מהדקה ה35, אפילו מהדקה ה30, היינו מנצחים בקלות.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
תבור
קיבל.ה  127 לייקים

אותה כתף שהשביתה אותו בעבר? ממתי הפציעה הזאת? שוב הכל מסתורי ומעורפל...
די עם ה-נו
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

כנראה שכן. זה מה שהיה כתוב בספורט5
בתוך כך, הכשירות של ג'ייקובן בראון ממשיכה להעסיק את אנשי האדומים. אתמול הוא עלה לשחק כשהוא מוגבל בשל פציעה בכתפו, כשניכר עליו שהוא לא בשיאו. נקודה אחת ב-18 דקות היתה לכוכב של האדומים, שלא היה נרשם אלמלא ג'יילן הורד - שפצוע גם הוא - היה כשיר.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כן. בראון אשם שהתקפות הולכות במאני טיים לזלמנסון לצבע במקום למקריי ולמנפורד.
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

אם הוא פצוע אז שלא יישחק, גם אם אין את מי לרשום במקומו, אתמול הוא עשה רק נזק, הייתי מחליף כל דקה שלו בדקה של אחד הגארדים האחרים
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

שחקן גמור. יכול מדי פעם לתת איזו התפוצצות כמו בדרבי או רצף של 2-3 משחקים סבירים של דו ספרתי נמוך וזהו. לצפות ממנו להיות מה שהוא היה לפני 3 שנים ולהוביל אותנו זה מופרך. ההררכיה צריכה להיות ברורה, מקריי, אונואקו, מנפורד ורק אז בראון. כרגע הוא יותר נזק מתועלת. כתבתי את זה לפני ירושלים בגביע ואמשיך לכתוב את זה, לא סומך עליו בשום צורה שהוא יגיע למשחק מכריע. שחקן שהוא עץ או פלי
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

הפועל כתב: 05 פברואר 2023, 09:06 היה פצוע בכתף, היה עדיף שלא ישחק אתמול פשוט. ועם כל הכבוד, בנינו סגל כזה עמוק בשביל לנצח גם בלעדיו.
הבעיה אתמול היתה בעיקר האנרגיות. אם היינו משחקים עם אנרגיות כאלו לא רק מהדקה ה35, אפילו מהדקה ה30, היינו מנצחים בקלות.
כמובן שאתה צודק באמירתך!

לגבי ג'קובן,
טעות היתה בכלל לתת לו להתלבש למשחק. היה צריך מראש, להוציאו מהסגל, להודיע לשחקנים ולתת לקבוצה להתכונן לכך מנטלית ותוכנית משחק!
"האשם" היחידי זה הוא לדעתי המאמן שנכנע לתחושות של גקובן!

לדעתי, טימור הוא השחקן שהבין הכי טוב את יכולותיו של אונואוקו ומפעיל אותו נכון!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

בר טימור עושה כל כך הרבה נזק על המגרש.
הוא מחזיק את הכדור בלי סוף.
אחת מתוך 4 מסירות שלו מגיעה ליעדה וכל המסירות שלו שקופות
חלק נחטפות וחלק אחר פשוט לא מגיעות לשום מקום.
הוא זורק זריקות מזעזעות ואחוזי הקליעה שלו מבחוץ שואפים לאפס.
בהגנה הוא נתקע בכל חסימה.
במשחקים האחרונים הוא יותר נזק מתועלת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaChegi
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

בר טימור אתמול היה הרבה מעל המצופה. בלעדיו זה תבוסה.
17 נקודות, 5 ריבאונד, 2 חטיפות ו-2 אסיסטים זה לא רע בכלל בשבילו.

גם משחק קודם היה בסדר גמור.
הוא לא כוכב, אבל נראה שהוא יצא מהתקופה הרעה ומנסה פחות לעשות דברים בכח ולעומת זאת עושה את מה שהוא יודע טוב (חדירות, מיקום לריבאונד, הובלת כדור).
הפוסט קיבל 2 לייקיםתבורKarl Marx
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

כמה חדירות היו לו מול חולון?

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בר זה לא זה כבר. מאז החתונה קיבלנו שחקן שלא מזכיר את בר הקודם ובגלל שהוא "בר טימור" הוא יקבל פי 200 יותר דקות מגיל בני שלא נספר בכלל.
מזל שבר קיבל עבירה חמישית בדרבי, אחרת הדרבי הולך לפח.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
תבור
קיבל.ה  127 לייקים

על מי אתם באים?
על השחקן היחיד שהופיע אתמול?
די עם ה-נו
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
קאונסיל
קיבל.ה  14 לייקים

תבור כתב: 05 פברואר 2023, 23:43 על מי אתם באים?
פורום של בכיינים בלתי נסבלים.
לא מגיעה להם הקבוצה הזאת. תמיד יחפשו מה רע ויטנפו בלי טיפה של כבוד.

אחלה בר. היחיד שמופיע תמיד עם אותן אנרגיות.
סבבה, מאבד כמה כדורים, אבל בלעדיו אין משחק ריצה בכלל וכשג'ייקובן נראה ככה הוא גם לקח על עצמו לא מעט.
מחכה ליום שיתלוננו שאייל הראל לא מחלק מספיק מהר את המגבת.
הפוסט קיבל 3 לייקיםMaorVinbMatan
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

אור שקדי מפרסם בוואלה שאחרי המשחק מול גראן קנריה מחר, ג'ייקובן יקבל מנוחה של שבועיים בשל בעיות בכתף. בגלל הפגרה הקצרה ביורוקאפ, זה אומר שמקסימום יפספס את קרית אתא וב"ש
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןהפועל
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

תבור כתב:על מי אתם באים?
ראיתי את ההקלטה של המשחק. בר היה מים בהגנה גם "שמר" נוראי וגם לא ניסה בכלל לקחת ריבאונדים.
אני אוהב אותו אבל מאז החתונה קיבלנו בר אחר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Chegi כתב: 07 פברואר 2023, 21:18
ראיתי את ההקלטה של המשחק. בר היה מים בהגנה גם "שמר" נוראי וגם לא ניסה בכלל לקחת ריבאונדים.
נראה לי שראית את המשחק מתוך איזה אג'נדה.. הבן אדם לקח חמישה ריבאונדים בתור גארד, כשהיחידים שלקחו יותר זה טוקוטו עם 9 וגינת עם 6. לגבי הגנה - הוא לא השומר הכי מוצלח, אבל להגיד שהוא לא ניסה זה הזוי לגמרי בעיניי.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

שאגי תגיד מה הקטע שלך תמיד להיות אנטי ולנסות להרעיל נגד השחקנים, והמאמן?
זה באמת האופי הלא משהו שלך? זה אג'נדה? טרוליות? מה הקטע?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדMatan
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Frenzy כתב:
Chegi כתב: 07 פברואר 2023, 21:18
נראה לי שראית את המשחק מתוך איזה אג'נדה.. הבן אדם לקח חמישה ריבאונדים בתור גארד, כשהיחידים שלקחו יותר זה טוקוטו עם 9 וגינת עם 6. לגבי הגנה - הוא לא השומר הכי מוצלח, אבל להגיד שהוא לא ניסה זה הזוי לגמרי בעיניי.
הריבאונדים שלו זה כדורים שנפלו לו לידיים.
התכוונתי בלא ניסה שהוא לא ניסה לקחת ריבאונד ובהגנה הוא היה מזעזע, התקפית נתן תרומה שלא ראינו ממנו הרבה מאז החתונה והלוואי יתן אותה מחר עם שיפור בצד ההגנתי.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

סומך כתב:שאגי תגיד מה הקטע שלך תמיד להיות אנטי ולנסות להרעיל נגד שחקנים, מאמן?
זה באמת האופי הלא משהו שלך? זה אג'נדה? טרוליות? מה הקטע?
למה להטריל? שחקן משמעותי בקבוצה, קפטן לא מופיע לעונה אני רושם שאני מבואס על זה.
לא רשמתי שחורות על המשחק עצמו אמרתי עוד לפני ואתה מוזמן לבדוק שככל הנראה נפסיד ולא צריך להרעיד את האדמה בגלל זה.
גם מחר סבירות גבוהה שנפסיד ועדיין לא צריך לשרוף את כולם.
אבל זה גם לא אומר שאסור להעביר ביקורת.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

מאז החתונה הוא לא בלה בלה בלה
זאת לא ביקורת יא ליצן, זאת השחרה מגעילה והטרלה מטופשת שאני הטיפש שנפל בה
אתה ליצן במקרה הטוב או שתול במקרה הרע
איך אומרים אצלינו שאגי, אולי אשתו מעייפת אותו ולא נשאר לו מיץ לשחק אה יא מצחיקול
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדMatan
שליחת תגובה