מכות ביציע

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

האדום הצורר כתב: 29 ינואר 2023, 19:15 הפועל מייצגת הרבה דברים כמו שסלטיק ובילבאו מייצגות הרבה דברים. ל3 הקבוצות האלה יש זהות פוליטית שמאלית ברורה שמייחדת אותן בהשוואה לקבוצות אחרות. בבילבאו לדוגמה תראה הרבה יותר דגלי פלסטין מאשר דגלי ספרד, וגם שם תראה תקשורת מקומית עוינת כלפי קהל האוהדים שלה ובעיקר כלפי ארגון האוהדים המרכזי שלה שמחזיק בזהות באסקית עם שיוך פוליטי של שמאל רדיקלי. בסקוטלנד תשמע ביקורת רבה על ההתעקשות של אוהדי סלטיק בכיוונים דומים.
לא, הפועל לא מייצגת את השמאל
הפועל אומנם הוקמה ע״י תנועות שמזוהות עם השמאל (בעיקר בפאן הכלכלי) אבל ממש לא מייצגת את השמאל
יתרה מכך, אותו שמאל שהקים את הפועל היה אחושלינג ציוני ככה שזה יותר ממתכתב להניף את דגלי הלאום

עוד משהו, אין קשר בין דגלי פלסטין לשמאל
אולי זה נרטיב שבעולם המאגניבים האנטי פשיסטים אימצו לעצמם אבל אתה לא חייב להיות שמאלני בשביל להיות בעד דו קיום
אותם באסקים מניפים את דגלי פלסטין לא כי הם ״שמאל רדיקל״ אלא כי הם מזדהים עם המאבק שלהם (לפחות זה מה שאני רוצה להאמין)
אם באופן אוטומטי כל מי שמחזיק בדעות שמאל מניף את דגל פלסטין אז הוא אדיוט

הפועל היא לא אוטונומיה אתנית שנבדלת בשפה, היסטוריה, דגל ולאום משאר ישראל, לא הפועל היא קבוצת כדורגל שהוקמה בתל אביב ולא מייצגת שום דבר חוץ מקבוצת כדורגל מתל אביב
חלאס עם הניסיון המביך הזה להיבדלות
long live the zapta
הפוסט קיבל 5 לייקיםRedheartBelosHapoelTAJoshליאור א.
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

לא חשבתי אף פעם על צורך להביא דגל ישראל ליציע וגם לא חושב שמקומו שם.
אבל מי שמביא וזה עוזר לו איפשהו בחיים בהרגשה הכללית, תפאדל.

הארגון מכיל מעל 200 איש עם דעות מגוונות מכל הקשת הפוליטית.
הורדת הדגל נעשתה ע"י אחד מהם בזמן שאחד אחר מנסה להרחיק אותו מהאיזור.
גם בתוך הארגון קיים הוויכוח הזה ופעולות כאלה נעשות באופן עצמאי כאדם ולא כדרך ארגון או משהו כזה.

אלימות מטופשת ומפגרת שכנראה ובצדק אגב, תוביל להגדלת דגלי ישראל ביציע באופן דרסטי.

מקווה שאנשים יבלעו רוק ויזכרו שאנחנו הפועל לפני הכל, אין שום סיבה שבעולם שתהיינה אלימות ביננו בתוך היציע.

אגב,
יכול להיות שבסוף ניפול עם האמריקאים בגלל דגל ישראל?
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךRedheartגביזוןshai.m
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

Frenzy כתב: 29 ינואר 2023, 14:48
shai.m כתב: 29 ינואר 2023, 14:31
Frenzy כתב: 29 ינואר 2023, 13:51

אתה עושה הכללות כל כך גסות. אפשר להתנגד להנפת הדגל במשחק כדורגל ועדיין לא להתנגד לדגל. אפשר אפילו להתנגד לרעיון של דגלים אבל להבין את החשיבות שלו עבור אנשים. אפשר גם להתנגד למה שהדגל והמדינה מייצגים בימים אלה (וכבר הרבה מאוד שנים), מבלי להתנגד לרעיון המדינה.
רק להבהרה - יאיר לפיד זה לא שמאל. בני גנץ זה לא שמאל ואפילו מרב מיכאלי זה רק אולי שמאל. נכון, השמאל בישראל קטן מאוד ודעותיו נחשבות קיצוניות, אבל הוא קיים ולגיטימי.
אבל איך הסיטואציה אפשרית אחי? איך אפשר להתנגד להנפת דגל במשחק כדורגל אבל שזה לא נובע מהתנגדות לדגל?
בפשטות: זה נובע מהתנגדות לדגל במשחק כדורגל.
פחות בפשטות: יש הבדל בין להתנגד לרעיון לבין להתנגד להנפה שלו. לדוגמה אם אני לא רוצה להזדהות עם ישראל אני יכול למחוק את כל התמונות שלי מהרשתות החברתיות שמראות זיהוי, לדבר רק באנגלית כשאני בחו"ל ולא לטוס באלעל (סתם דוגמאות). זה לא אומר שאוריד את הדגל שהשכן שלי תלה, זה בעיה שלו. אבל ברגע שאתה מניף דגל ישראל במשחק של הקבוצה שלי, אתה מזהה את הקבוצה ולכן אותי עם הדגל הזה ואין לי מה לעשות עם זה.
אז בעצם אתה אומר שהבעיה היא שאנשים לא רוצים להזדהות תחת דגל המדינה?
i stand with israel :brokenheart:
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

shai.m כתב: 29 ינואר 2023, 20:44
shai.m כתב: 29 ינואר 2023, 14:31
אבל איך הסיטואציה אפשרית אחי? איך אפשר להתנגד להנפת דגל במשחק כדורגל אבל שזה לא נובע מהתנגדות לדגל?
פחות בפשטות: יש הבדל בין להתנגד לרעיון לבין להתנגד להנפה שלו. לדוגמה אם אני לא רוצה להזדהות עם ישראל אני יכול למחוק את כל התמונות שלי מהרשתות החברתיות שמראות זיהוי, לדבר רק באנגלית כשאני בחו"ל ולא לטוס באלעל (סתם דוגמאות). זה לא אומר שאוריד את הדגל שהשכן שלי תלה, זה בעיה שלו. אבל ברגע שאתה מניף דגל ישראל במשחק של הקבוצה שלי, אתה מזהה את הקבוצה ולכן אותי עם הדגל הזה ואין לי מה לעשות עם זה.
לפחות ככה אני רואה את זה
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

האדום הצורר כתב:הפועל מייצגת הרבה דברים כמו שסלטיק ובילבאו מייצגות הרבה דברים. ל3 הקבוצות האלה יש זהות פוליטית שמאלית ברורה שמייחדת אותן בהשוואה לקבוצות אחרות. בבילבאו לדוגמה תראה הרבה יותר דגלי פלסטין מאשר דגלי ספרד, וגם שם תראה תקשורת מקומית עוינת כלפי קהל האוהדים שלה ובעיקר כלפי ארגון האוהדים המרכזי שלה שמחזיק בזהות באסקית עם שיוך פוליטי של שמאל רדיקלי. בסקוטלנד תשמע ביקורת רבה על ההתעקשות של אוהדי סלטיק בכיוונים דומים.
השמאל של לפני 100 שנים יותר ימיני במפה היום מבנימין נתניהו והליכוד.
ולטמבל שניסה להוריד את הדגל- את פשוט עבריין ואדיוט גדול.
במשחק הבית הבא תהיו בטוחים שיהיו הרבה יותר דגלים.
תרבות ההשתקה של האנשים, והתחושה שהם זה הקבוצה יצאו מכל החורים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
נערך לאחרונה על ידי Asafasraf ב 29 ינואר 2023, 20:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

Frenzy כתב: 29 ינואר 2023, 20:47

לפחות ככה אני רואה את זה
אבל למה להם לא לרצות להזדהות תחת הדגל של המדינה בה הם חיים?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

shai.m כתב: 29 ינואר 2023, 20:54
לפחות ככה אני רואה את זה
כי אנחנו לא מאמינים בערכים שהדגל הזה מייצג
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

Frenzy כתב: 29 ינואר 2023, 20:57

לפחות ככה אני רואה את זה
אז אתה סותר את עצמך. כתבת לי שאפשר להתנגד להנפת דגל מבלי להתנגד לדגל עצמו. אתה בפירוש מתנגד לדגל עצמו.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 29 ינואר 2023, 19:50
האדום הצורר כתב: 29 ינואר 2023, 19:15 הפועל מייצגת הרבה דברים כמו שסלטיק ובילבאו מייצגות הרבה דברים. ל3 הקבוצות האלה יש זהות פוליטית שמאלית ברורה שמייחדת אותן בהשוואה לקבוצות אחרות. בבילבאו לדוגמה תראה הרבה יותר דגלי פלסטין מאשר דגלי ספרד, וגם שם תראה תקשורת מקומית עוינת כלפי קהל האוהדים שלה ובעיקר כלפי ארגון האוהדים המרכזי שלה שמחזיק בזהות באסקית עם שיוך פוליטי של שמאל רדיקלי. בסקוטלנד תשמע ביקורת רבה על ההתעקשות של אוהדי סלטיק בכיוונים דומים.
לא, הפועל לא מייצגת את השמאל
הפועל אומנם הוקמה ע״י תנועות שמזוהות עם השמאל (בעיקר בפאן הכלכלי) אבל ממש לא מייצגת את השמאל
יתרה מכך, אותו שמאל שהקים את הפועל היה אחושלינג ציוני ככה שזה יותר ממתכתב להניף את דגלי הלאום

עוד משהו, אין קשר בין דגלי פלסטין לשמאל
אולי זה נרטיב שבעולם המאגניבים האנטי פשיסטים אימצו לעצמם אבל אתה לא חייב להיות שמאלני בשביל להיות בעד דו קיום
אותם באסקים מניפים את דגלי פלסטין לא כי הם ״שמאל רדיקל״ אלא כי הם מזדהים עם המאבק שלהם (לפחות זה מה שאני רוצה להאמין)
אם באופן אוטומטי כל מי שמחזיק בדעות שמאל מניף את דגל פלסטין אז הוא אדיוט

הפועל היא לא אוטונומיה אתנית שנבדלת בשפה, היסטוריה, דגל ולאום משאר ישראל, לא הפועל היא קבוצת כדורגל שהוקמה בתל אביב ולא מייצגת שום דבר חוץ מקבוצת כדורגל מתל אביב
חלאס עם הניסיון המביך הזה להיבדלות
טוב. זה מהערך בויקיפועל שעוסק בהקמה המחודשת של המועדון ב1927:

כסמלה של הקבוצה החדשה נבחר ציור המשלב דמות של ספורטאי עם סמל הפטיש והמגל. הפטיש והמגל היו סמלה של המפלגה הקומוניסטית הסובייטית וייצגו את מעמד הפועלים - האיכרים (מגל) ופועלי התעשייה (פטיש).

גם הצבע של הפועל, הצבע האדום, היה צבעה של תנועת הפועלים. הוא סימל את ההשקפה האומרת כי כל בני האדם שווים - אותו הדם זורם בעורקי כולם. הצבע האדום סימל גם את הדם הרב שנשפך תוך מאבקם של הפועלים על זכויותיהם, סמל להקרבה עצמית, אומץ לב, מרדנות וחופש. בארץ ישראל סימלו הצבע האדום ועמו הפטיש והמגל, את הפועל הבונה את הארץ ועובד בתעשייה ובחקלאות, הפועל הסולל כבישים, מייבש ביצות וחי על יגיע כפיו מבלי לנצל את עבודת זולתו."
דרך אגב, גם לפני 48 היו כל מיני עמדות אפילו בתוך החברה היהודית בישראל. היו ציוניים והיו גם לא ציוניים. חלקם היו אוהדי הפועל, בדיוק כמו שהיום אוהדים את הקבוצה יהודים ציונים ולא ציונים.
אינתי עומרי, הפועל.
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

משהו לא מתחבר לי בחיבור של בן אדם אנטי ציוני לקבוצה מהליגה הישראלית..
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

shai.m כתב: 29 ינואר 2023, 20:59
אז אתה סותר את עצמך. כתבת לי שאפשר להתנגד להנפת דגל מבלי להתנגד לדגל עצמו. אתה בפירוש מתנגד לדגל עצמו.
לא סותר, אפשר גם להתנגד כי חושבים שזה לא נכון במגרש כדורגל אבל כן נכון במקומות אחרים.
Redheart
קיבל.ה  46 לייקים

לפחות ככה אני רואה את זה
תגיד לי אתה דופק את הראש בקיר ואז מקליד תגובה פה בפורום?
מה הכוונה לא מאמינים בערכים שהדגל הזה מייצג? הרי הדגל הזה נוצר כשקמה מדינת ישראל וזה מה שהוא מייצג-את מדינת ישראל.
אתה יכול לא להאמין בממשלה שקמה,אתה יכול לא להאמין ביהדות אתה יכול לא להאמין בהמון דברים,אבל עובדתית,הדגל הזה מייצגת את מדינת ישראל נקודה.(!) ומי שזה לא מתאים לו מוזמן להתחפף מפה קיבינימט.
הפוסט קיבל 2 לייקיםbenaimiamgabormarton
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

Frenzy כתב: 29 ינואר 2023, 21:13
shai.m כתב: 29 ינואר 2023, 20:59

לא סותר, אפשר גם להתנגד כי חושבים שזה לא נכון במגרש כדורגל אבל כן נכון במקומות אחרים.
אבל רשמת שאתה מתנגד כי אתה לא מאמין בדגל ובערכים שלו. ואלה שכן מאמין בערכים שלו אבל מתנגדים להנפה שלו, למה לא מתנגדים לדגל האינטיפה?
יש פה חורים שאני לא מצליח ליישב בראש שלי.
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

Redheart כתב: 29 ינואר 2023, 21:22
מה הכוונה לא מאמינים בערכים שהדגל הזה מייצג? הרי הדגל הזה נוצר כשקמה מדינת ישראל וזה מה שהוא מייצג-את מדינת ישראל.
אתה יכול לא להאמין בממשלה שקמה,אתה יכול לא להאמין ביהדות אתה יכול לא להאמין בהמון דברים,אבל עובדתית,הדגל הזה מייצגת את מדינת ישראל נקודה.(!) ומי שזה לא מתאים לו מוזמן להתחפף מפה קיבינימט.
זה בסדר אחי. אולי הוא בכלל מה שאני ואתה מכנים ערבי ישראלי ואנשים אחרים מכנים פלסטיני או תומך של…(שזה באמת נשגב מבינתי). פשוט עכשיו זה יותר ברור לי איזה דעות עומדות מאחורי הדברים.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Redheart כתב: 29 ינואר 2023, 21:22
:brokenheart:
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

benaim כתב: 29 ינואר 2023, 18:21
ר.ש כתב: 29 ינואר 2023, 16:48
Red Or Dead כתב: 29 ינואר 2023, 15:34 תכף יגיעו לפה כל הטמבלים מוולטון, ויספרו שהקהל של הפועל עושה טיהור אתני למי שמתנגד לדגלי ישראל ביציע
הויכוחים האלה הם כ״כ 2008, והתוצאה(לאור ההתנהגות של המתנגדים) במשחק הבא, תהיה עשרות או מאות דגלי ישראל בכל היציעים
התוצאה של מהלך כזה עשויה להיות עשרות דגלי פלסטין, יו נואו…
נראה מי מספיק אידיוט להביא דגל אש"ף ליציע. לא הייתי מעורב בתקרית אלימה מגיל 5 כשרבתי על נדנדה בגן, יותר מאשמח למנוע בכל מחיר הנפת דגל טרור ביציע שלי ובמדינה שלי.
אתה יעני מאיים להרביץ למי שיביא דגל פלסטין? המדינה שלך מתירה להניף דגלים כאלה. מי אתה שתקבע אחרת?
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

redrony כתב:
עמית כתב: 29 ינואר 2023, 16:25 זה באמת beyond me הקטע הזה של לבוא עם דגל ישראל או פלסטין או כל משהו שלא קשור להפועל. כאילו המועדון אף פעם לא היה מזוהה עם פטריוטיות וגם זה לא באופי שלו גם כשאתה המועדון השנוא בישראל. לא בקטע רע פשוט אנחנו לא כמו מכבי או ביתר שיש להם סיפור רקע עצום וייסוד שבנוי על יהדות או ציונות
אז, בשביל מה להביא? והתירוץ הזה של "כן זה המדינה שלי זכותי להביא!!" תעשו מה שאתם רוצים אני פשוט לא מבין את העקרון
גם מילא למשחקים באירופה אם אתה מאמין שהפועל מייצגת את ישראל בחול וזה טענה הגיונית אבל סתם למשחק נגד נס ציונה?
המועדון לא היה מזוהה עם ציונות???
אולי תלמד שוב היסטוריה
זה שלא שונאים ערבים ולא מנגנים את התקווה לא קשור לציונות
אני מתקן את עצמי. המועדון לא מזוהה עם ציונות כמו מכבי וביתר
בכל מקרה. אני לא רוצה לצאת פה איזה איש אולטראס שבעד האלימות אבל אני כועס על הטירגר שנוצר מזה בגלל הבן אדם כמו החולי נפש שתמיד עושים לנו בעיות
ובנוסף אני מפחד מהסיטואציה שזה יגרום.
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
Redheart
קיבל.ה  46 לייקים

עמית כתב: 29 ינואר 2023, 23:13
redrony כתב:
עמית כתב: 29 ינואר 2023, 16:25 זה באמת beyond me הקטע הזה של לבוא עם דגל ישראל או פלסטין או כל משהו שלא קשור להפועל. כאילו המועדון אף פעם לא היה מזוהה עם פטריוטיות וגם זה לא באופי שלו גם כשאתה המועדון השנוא בישראל. לא בקטע רע פשוט אנחנו לא כמו מכבי או ביתר שיש להם סיפור רקע עצום וייסוד שבנוי על יהדות או ציונות
אז, בשביל מה להביא? והתירוץ הזה של "כן זה המדינה שלי זכותי להביא!!" תעשו מה שאתם רוצים אני פשוט לא מבין את העקרון
גם מילא למשחקים באירופה אם אתה מאמין שהפועל מייצגת את ישראל בחול וזה טענה הגיונית אבל סתם למשחק נגד נס ציונה?
המועדון לא היה מזוהה עם ציונות???
אולי תלמד שוב היסטוריה
זה שלא שונאים ערבים ולא מנגנים את התקווה לא קשור לציונות
אני מתקן את עצמי. המועדון לא מזוהה עם ציונות כמו מכבי וביתר
בכל מקרה. אני לא רוצה לצאת פה איזה איש אולטראס שבעד האלימות אבל אני כועס על הטירגר שנוצר מזה בגלל הבן אדם כמו החולי נפש שתמיד עושים לנו בעיות
ובנוסף אני מפחד מהסיטואציה שזה יגרום.
זה לא יגרום כלום,הכל בסדר.
האקט של הנפת דגלי ישראל במשחק בית הבא הוא הכרחי,אין מה לעשות.
קרה משהו מזעזע בדרבי שצריך לתקן אותו,אין ברירה.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

ר.ש כתב: 29 ינואר 2023, 23:05
ר.ש כתב: 29 ינואר 2023, 16:48

התוצאה של מהלך כזה עשויה להיות עשרות דגלי פלסטין, יו נואו…
נראה מי מספיק אידיוט להביא דגל אש"ף ליציע. לא הייתי מעורב בתקרית אלימה מגיל 5 כשרבתי על נדנדה בגן, יותר מאשמח למנוע בכל מחיר הנפת דגל טרור ביציע שלי ובמדינה שלי.
אתה יעני מאיים להרביץ למי שיביא דגל פלסטין? המדינה שלך מתירה להניף דגלים כאלה. מי אתה שתקבע אחרת?
מי שינסה להניף לידי דגל טרור בשמו נרצחו ונהרגו חבריי/בני עמי לא יוכל לעשות זאת.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אז סיפור שהתחיל בטמטום של מכות בגלל דגל, המשיך לזה שאנשים הודיעו שהם יביאו דגל כדי לעשות דווקא ולתת מכות למי שידבר איתם, והגיע לשיא באיומים באלימות נגד מי שיביא דגל אחר.
מה שנקרא that escalated quickly
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 7 לייקיםסומךעמיתHapoloKingAlpacaיפתח16Frenzyאיליץ'
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

מדהים שכמעט כל מי שהודיע שיביא דגל ישראל במשחק הבא הוסיף איזה איום בסגנון ״ומי שיבוא להתעסק נפוצץ אותו מכות״ ואחר כך מתפלאים למה לא רוצים את כל החרא הזה ביציע.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
tamiror
קיבל.ה  6 לייקים

benaim כתב: 29 ינואר 2023, 23:39
אז אתה רוצה להוריד דגל פלסטין כי בשמו נהרגו חברייך ובני עמך אבל לא מבין למה אנשים רוצים להוריד דגל ישראל בשמו נרצחו הרבה הרבה יותר אזרחים מאשר בשם הדגל הפלסטיני. אחלה הגיון.
אבל מבלי להכנס לדיון אם לגיטימי או לא לחטוף דגל ממישהו, לפי הסרטון נראה שבעל הדגל הניף את האגרוף הראשון לא?
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

בואו נסכם דבר כזה - אל תביאו דגל ישראל, פלסטין, גאווה, או כל דבר שלא קשור למשחק,
ואל תרביצו לכל אחד שיביא דגל כזה ליציע.
קאפיש?
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

tamiror כתב: 30 ינואר 2023, 02:28
אז אתה רוצה להוריד דגל פלסטין כי בשמו נהרגו חברייך ובני עמך אבל לא מבין למה אנשים רוצים להוריד דגל ישראל בשמו נרצחו הרבה הרבה יותר אזרחים מאשר בשם הדגל הפלסטיני. אחלה הגיון.
אבל מבלי להכנס לדיון אם לגיטימי או לא לחטוף דגל ממישהו, לפי הסרטון נראה שבעל הדגל הניף את האגרוף הראשון לא?
מזל שלא סיפרת כמה גרמנים נאצים נהרגו במלחמת העולם השנייה, כי זה על אותו משקל.
אף אחד לא יניף דגל אש"ף ביציע, נקודה. החלק הקיצוני בקהל שלנו יכול להניף אותו כמה שירצה כשהוא מטריד את כוחותינו ביו"ש בכל סופ"ש.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshai.mעל הכיפאק
Redheart
קיבל.ה  46 לייקים

teknoboy כתב: 30 ינואר 2023, 00:02 אז סיפור שהתחיל בטמטום של מכות בגלל דגל, המשיך לזה שאנשים הודיעו שהם יביאו דגל כדי לעשות דווקא ולתת מכות למי שידבר איתם, והגיע לשיא באיומים באלימות נגד מי שיביא דגל אחר.
מה שנקרא that escalated quickly
אתה חייב להפסיק להיות כזה יצור ולהציג את הדברים בצורה שלילית כזאת.
הדגל במשחק בית הבא הכרחי,לא בשביל לעשות דווקא לאוהדים ביציע ולא כדי להתקוטט חלילה,אלא להוכיח למי שלא שייך ליציע הפועל תל אביב,שדגל ישראל לא יורד כשמניפנים אותו.
אחכ אפשר לחזור לחיים נורמליים ביציע.
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

אני עוד זוכר את המשחק נגד סכנין הפלייאוף שנה שעברה, יותר מדי אנשים שמתעסקים בהכל חוץ מבהפועל. מזל שבסביבה שלי לפחות אנשים לא מתעסקים בדברים האלה ושאני לא אצטרך לחוות את המריבות המטופשות האלה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדCharmander
סמל אישי של משתמש
על הכיפאק
קיבל.ה  12 לייקים

למשחק הבא אני מגיע עם דגל ישראל בגאווה גדולה
הפוסט קיבל 2 לייקיםshai.mSin Queso
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

benaim כתב: 30 ינואר 2023, 07:50
tamiror כתב: 30 ינואר 2023, 02:28
מזל שלא סיפרת כמה גרמנים נאצים נהרגו במלחמת העולם השנייה, כי זה על אותו משקל.
אף אחד לא יניף דגל אש"ף ביציע, נקודה. החלק הקיצוני בקהל שלנו יכול להניף אותו כמה שירצה כשהוא מטריד את כוחותינו ביו"ש בכל סופ"ש.
אז העמדה המוסרית שלך היא זו שמנוגדת לחוק, ומעודדת שימוש באלימות. יפה…
רואה שחורות המקורי
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

העמדה המוסרית שלי מתנגדת להנפת דגל אויב רצחני בשטח המדינה שלי ובטח שביציע שלי. לא מתכוון להרביץ לאף אחד, אבל לא אתן לאף אחד להניף דגל כזה.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

benaim כתב: 30 ינואר 2023, 09:57 העמדה המוסרית שלי מתנגדת להנפת דגל אויב רצחני בשטח המדינה שלי ובטח שביציע שלי. לא מתכוון להרביץ לאף אחד, אבל לא אתן לאף אחד להניף דגל כזה.
אתה שם לב איך זה נשמע? זה ברור לך שהדעה המוסרית שלך חשובה באותה מידה כמו זו של מישהו אחר הרי..אני מקוןה לפחות. מותר להניף דגלי פלסטין בישראל, מה לעשות. זה גם ברור לך שכשם שהדביל הוריד בשבת את הדגל ונתקל בתגובה אז עלולה להתעורר תגובה נגדית להפגנת לאומנות ביציעים נכון?
אני מבין את מה שקורה עכשיו וזה "מגיע" למי שהוריד את הדגל אבל צריך להשאיר את הפוליטיקה וכל החרא הזה שיש מספיק בכל מקום מחוץ ליציעים וזה כולל גם את האולטראס, שיורידו את השלט של מה מייצגים ומה לא
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

לא אמרתי שאני בעד הנפת דגל ישראל או השמעת המנון המדינה במשחק ליגה, אבל אחת ואוהד הרגיש את הצורך להביא עמו את דגל המדינה ליציע בזמנים בהם יהודים נרצחים בשל היותם יהודים, אני לגמריי סבבה עם זה.

עם זאת, לא אתן לאף אחד להניף דגל שמייצג שנאת יהודים ורצח עשרות אלפים מהם.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

בלי לדבר על המקרה הספציפי, כי אני לא יודע מה קרה,
חלאה מטונפת מי שמביא ומניף דגל ישראל במשחק של הפועל, חלאה יותר גדולה מי שמגיב לזה באלימות.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyאיליץ'
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

במשחק בליגה הפלסטינית לגיטימי להניף דגלי פלסטין , הפועל משחקת בליגה הישראלית לכן לגטימי להניף דגלי ישראל מי שחש צורך בכך.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

benaim כתב: 30 ינואר 2023, 11:12 לא אמרתי שאני בעד הנפת דגל ישראל או השמעת המנון המדינה במשחק ליגה, אבל אחת ואוהד הרגיש את הצורך להביא עמו את דגל המדינה ליציע בזמנים בהם יהודים נרצחים בשל היותם יהודים, אני לגמריי סבבה עם זה.

מי שואל אותך? אתה אשכרה מגנה הורדה של דגל, ובאותה נשימה מבטיח לפעול בצורה דומה.
רואה שחורות המקורי
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Sin Queso כתב: 30 ינואר 2023, 11:30 במשחק בליגה הפלסטינית לגיטימי להניף דגלי פלסטין , הפועל משחקת בליגה הישראלית לכן לגטימי להניף דגלי ישראל מי שחש צורך בכך.
מזל שלא משחקים בליגה האירופית. היינו צריכים להניף דגל צהוב כחול של האיחוד האירופי ולשיר את התשיעית של בטהובן בשפה של מכבי.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

ר.ש כתב: 30 ינואר 2023, 12:13
benaim כתב: 30 ינואר 2023, 11:12 לא אמרתי שאני בעד הנפת דגל ישראל או השמעת המנון המדינה במשחק ליגה, אבל אחת ואוהד הרגיש את הצורך להביא עמו את דגל המדינה ליציע בזמנים בהם יהודים נרצחים בשל היותם יהודים, אני לגמריי סבבה עם זה.

אתה באמת שם את דגל המדינה באותה משבצת עם דגל אש"ף? כי אם כן, נסיים את הדיון כאן
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

להבטיח שתרביץ לאנשים זה לא "דיון"
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyאיליץ'
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

benaim כתב: 30 ינואר 2023, 12:37

לדעתך דגל אחד הוא בסדר, ולדעת אחרים, דגל אחר הוא בסדר.
אפשר להיכנס (שוב) להצדקות לכאן או לכאן, אבל הנקודה היא שכמו שאתה מצפה שלא יפריעו לך להניף דגל (שמותר לפי חוק להניף), כך מצופה ממך לנהוג ביחס לאחרים.

ומה שטקנו אמר…
רואה שחורות המקורי
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

benaim כתב: 30 ינואר 2023, 12:37

מה זה דגל אש"ף? אנחנו באייטיז?
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל 3 לייקיםteknoboyKingAlpacaFrenzy
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

כן דגל לא דגל
כן שירי שואה לא שירי שואה
בסוף, אפשר לרדד את כל הדיונים האלו למסקנה אחת

יש אנשים שלקחו בעלות על הפועל
על מה זה אוהד, על מה מותר להניף, על מה מותר לשיר, על איך צריך להתנהג ואת מי צריך לקלל

הפועל של כולנו, אי אפשר לדרוש לא לערב עניינים שהם לא הפועל ובאותה הנשימה לערב בעצמך

אני לא רוצה לשמוע בולשיט על ״אנחנו היינו פה לפניי״ או ״אנחנו היינו בזמנים הקשים״, כולנו אכלנו את אותו החרא עם הפועל ונמצאים מאחוריה באהבה גדולה

יש 2 אפשרויות, או שכל אחד יביע מה שהוא רוצה
או שכולנו נבין שאנחנו פה בראש ובראשונה בשביל קבוצת הכדורגל הפועל תל אביב, לא עבור איזה מסר, לא איזה אג׳נדה, לא השקפה פוליטית ולא ביצת חמין

אנחנו פה בגלל קבוצת הכדורגל, תפנימו

וכיאה לכך, ראוי שנביא איתנו דברים שאך ורק קשורים לקבוצת הכדורגל

כשאני מגיע למגרש אני אוהד הפועל
אני אוהד הפועל לפני שאני ישראלי/פלסטיני, לפני שאני יהודי/מוסלמי/נוצרי, לפני שאני שמאלני/ימני לפני שאני שונא את מכבי, הרבה אבל הרבה לפני שאני שונא את המשטרה

אין סל תכונות/ערכים שמחויב כל אוהד לשאת, אין מתכון ללהיות אוהד הפועל - זה על גבול הגזענות

הפועל זה דבר אחד - זה להיות מאחורי הקבוצה באש ובמים - וכל ניסיון לצייר איזה תדמית או מאפיינים לפי תורת הגזע של הכדורגל הישראלי הם פשוט פתטיים
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
שליחת תגובה