שיפוט

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Chegi כתב: 23 ינואר 2023, 22:46
רק הפועל כתב:
Chegi כתב: 23 ינואר 2023, 16:58 בר נגע ב"5 עבירות" שלו בפודקאסט.
היו אולי 3.
הסל ועבירה של אדאמס (עבירה חמישית של בר לכאורה) שפתח פער של 13 הפרש, לא הייתה שם לא עבירה של בר וגם צעדים של אדאמס
היה להם כמה סלים שבאו אחרי צעדים וזה היה בעיקר מה שהרתיח אותי בשיפוט במגרש שכל העולם רואה צעדים, רואה שהם דורכים על הקו, שלא עוברים בזמן את החצי וכלום.
לא היה פעם אחת שהם לא עברו את החצי בזמן. לגבי הדריכה על הקו דודי רומנו הסביר שהרגל היתה באוויר וכל עוד אין צילום שמראה שהוא טעה, אני נוטה להאמין לו (או לפחות להאמין שזו היתה החלטה קשה שאפשר לטעות בה בקלות). לא היו צעדים של אדמס, זה היה יורוסטפ מגעיל בנפילה, אבל זה לא צעדים ובכלל זכור לי אולי פעם אחת שהיו צעדים שלהם שלא נשרקו, וגם לגבי זה יכול מאוד להיות שאני טועה.
לא היה שיפוט חף מטעויות, אבל הם היו בסה"כ בסדר, ובטח שאלה (צעדים, חצי) לא המקומות לחפש אותם.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

תגיד אתה פאקינג אמיתי? איזה בסדר?
בלתי ספורטיבית ברורה למרטין (דחיפה של גיל בני), בלתי ספורטיבית לבולדווין (זריקת כדור על גיל בני) ולפחות 2-3 טכניות לספסל של מכבי (פרקינס, קטש והאפסאני שפשוט צעקו על השופטים והשחקנים שלנו כל המשחק).
ואני לא מדבר אפילו על כל הfakeים של מכבי מהשלוש עם העבירות למטה.
למרות השופטים ויכולת ענקית של מכבי - ניצחנו, אני באמת חושב שזה אחד המשחקים הגדולים בהיסטוריה של המועדון הזה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

האדס כתב: 24 ינואר 2023, 08:43 תגיד אתה פאקינג אמיתי? איזה בסדר?
בלתי ספורטיבית ברורה למרטין (דחיפה של גיל בני), בלתי ספורטיבית לבולדווין (זריקת כדור על גיל בני) ולפחות 2-3 טכניות לספסל של מכבי (פרקינס, קטש והאפסאני שפשוט צעקו על השופטים והשחקנים שלנו כל המשחק).
למרות השופטים ויכולת ענקית של מכבי - ניצחנו, אני באמת חושב שזה אחד המשחקים הגדולים בהיסטוריה של המועדון הזה.
לא יודע על מה מדובר בדחיפה של מרטין על בני (לא אומר שזה לא קרה, פשוט לא זוכר). בולדווין קיבל טכנית, שזה בדיוק מה שהוא היה אמור לקבל על זה והאמת גם את זה אם היו הולכים למוניטור אולי היו מוותרים כי מזוויות מסויימות זה נראה כאילו הוא התכוון למסור.. זה שהספסל של מכבי קיבל רק אזהרה זה הזוי אבל זו גם החלטת שיפוט חצי לגיטימית לא לחמם את העסק עוד יותר. לגבי הפייקים, מה לעשות, עשו אותם יפה ובזמן, זה משהו שקשה מאוד לשפוט ואני לא בטוח בכלל שהם טעו.

אני בהחלט מסכים שזה היה משחק ענק, בעיקר כי ניצחנו מכבי טובה מאוד ולא נפלנו על יום רע שלהם.
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

Frenzy כתב: 24 ינואר 2023, 08:56
לא יודע על מה מדובר בדחיפה של מרטין על בני (לא אומר שזה לא קרה, פשוט לא זוכר). בולדווין קיבל טכנית, שזה בדיוק מה שהוא היה אמור לקבל על זה והאמת גם את זה אם היו הולכים למוניטור אולי היו מוותרים כי מזוויות מסויימות זה נראה כאילו הוא התכוון למסור.. זה שהספסל של מכבי קיבל רק אזהרה זה הזוי אבל זו גם החלטת שיפוט חצי לגיטימית לא לחמם את העסק עוד יותר. לגבי הפייקים, מה לעשות, עשו אותם יפה ובזמן, זה משהו שקשה מאוד לשפוט ואני לא בטוח בכלל שהם טעו.

אני בהחלט מסכים שזה היה משחק ענק, בעיקר כי ניצחנו מכבי טובה מאוד ולא נפלנו על יום רע שלהם.
מרטין הלך אל הכדור אחרי החטיפה של בני, השופטים צדקו ששרקו עבירה רגילה.
אחרי שראיתי את המשחק המלא השיפוט היה פחות גרוע משחשבתי, היו כמה שריקות הזויות (המציאו שתי עבירות הזויות לחובת טימור) והשלוש זריקות של אדאמס מהעבירה של בני אבל בסך הכל צדקו ברוב ההחלטות שלהם.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איך יש פה עבירה של בראון על "ג'ונדי" הזין הזה ל-3 זריקות לעזאזל?
זה בפירוש עבירה "למטה" אם כבר (הוא אפילו לא מתחיל בתנועה של הזריקה בזמן העבירה), וגם הייתה לנו רק עבירה קבוצתית אחת. כלומר במקום 3 זריקות היה צריך להיות פה כדור מהצד.
ה-3 זריקות האלה זה מה שעצר לנו ריצת 15-1 אחרי שהצלחנו להפוך את הפיגור 13 ליתרון 1.
פשוט שריקה מושחתת.
מכביל'ה שלנו מסתבכת? נמציא לכם עבירה ל-3 זריקות, יהיה בסדר.

תמונה
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןסומך
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

טכנית לארז כתב:איך יש פה עבירה של בראון על "ג'ונדי" הזין הזה ל-3 זריקות לעזאזל?
זה בפירוש עבירה "למטה" אם כבר (הוא אפילו לא מתחיל בתנועה של הזריקה בזמן העבירה), וגם הייתה לנו רק עבירה קבוצתית אחת. כלומר במקום 3 זריקות היה צריך להיות פה כדור מהצד.
ה-3 זריקות האלה זה מה שעצר לנו ריצת 15-1 אחרי שהצלחנו להפוך את הפיגור 13 ליתרון 1.
פשוט שריקה מושחתת.
מכביל'ה שלנו מסתבכת? נמציא לכם עבירה ל-3 זריקות, יהיה בסדר.

תמונה
נראה שגם אם הקציצה הפרסית הזאת היה יושב לחרבן בשירותים ובראון היה שם עליו יד היו שורקים 3 זריקות.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

רז הרשקו
קיבל.ה  36 לייקים

העבירה של גיל בני על בולדווין לא נשכח ולא נסלח.
זה פשוט שלוש נקודות במתנה (אחרת כדור מהצד עם שנייה על השעון) במשחק הכי צמוד שאפשר.
״שיפוט בסדר בסך הכל״ עלאק.
כמה שמאלנים אפשר להיות
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
רואה שחורות
קיבל.ה  12 לייקים

עבירה מאפסת את השעון ל-14.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyChegi
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

היתה גם את הבלתי ספורטיבית על אונוואקו (מכה לפרצוף) שהם שרקו כעבירה רגילה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מצאתי החלטה במשחק שהייתה לטובתינו והייתה שגויה.
לדעתי היו צריכים להשאיר לנו על השעון 1.3 ש' ולא 0.7 אחרי האיבוד של בונזו שלהם.
תודה עמית.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

זה ממש לא היה כזה חד צדדי. היו לא מעט החלטות לטובתנו, כולל גם אי-שריקות וכו'.
פשוט היה שיפוט מתנשא ולא כ"כ אחיד, לא משהו יוצא דופן שאנחנו לא מתלוננים עליו כל שבוע.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איזה טעויות שיפוט היו לטובתינו?
האם היה משהו בעל חשיבות כמו להמציא למכבי 3 זריקות כשהם באמצע ריצת 15-1 של הפועל?
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

בני12 כתב: 24 ינואר 2023, 11:11
היתה גם את הבלתי ספורטיבית על אונוואקו (מכה לפרצוף) שהם שרקו כעבירה רגילה
נו באמת, אם היו שורקים בלתי ספורטיבית לשחקן שלנו על זה כולם היו רוצים לשרוף את השופטים. המכה בפרצוף היתה לגמרי בטעות כחלק ממהלך המשחק.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

בעיני היה שיפוט לא טוב, אבל לא ממש מוטה לאף צד.
שתי העבירות בזריקות לשלוש היו גם היו, ובקלות יכלו לתת לבולדווין שלוש זריקות שם בסוף ואי אפשר היה להתלונן על זה. גם על אונואקו חסו כמה וכמה פעמים.
כמובן שגם אותנו דפקו לא מעט.
בקיצור, שיפוט רע אבל גם משחק קשה מאוד לשיפוט.
הפוסט קיבל 6 לייקיםadom4FrenzyסומךBrilliantהפועלאדום
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הוקיץ' כתב: 24 ינואר 2023, 12:30 בעיני היה שיפוט לא טוב, אבל לא ממש מוטה לאף צד.
שתי העבירות בזריקות לשלוש היו גם היו, ובקלות יכלו לתת לבולדווין שלוש זריקות שם בסוף ואי אפשר היה להתלונן על זה. גם על אונואקו חסו כמה וכמה פעמים.
מה שבאמת מעצבן אבל זה ההתנשאות הבלתי נגמרת של בלק ודומיו, עם הסירוב ללכת למוניטור ברגעי מפתח, יחס מזלזל למאמנים, ובאופן כללי אוירת ה"אני ואפסי עוד" שהם משרים על הפרקט. גם במשחק קשה, וגם כשעושים טעויות אפשר להתנהל כמו בנאדם ולהרגיע את הרוחות, ולתת תחושה לכולם מסביב שמתייחסים אליהם ברצינות ולא כמו מ"כ בטירונות.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Yaffe
קיבל.ה  4 לייקים

היו שני אירועים במשחק שדני ניסה לעשות צ'אלנג' ולא נתנו לו ובשידור הסבירו שאין על עבירות.
אז על מה יש? ומה הפואנטה אם אין על דברים כאלה קריטים?
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Yaffe כתב: 24 ינואר 2023, 14:42 היו שני אירועים במשחק שדני ניסה לעשות צ'אלנג' ולא נתנו לו ובשידור הסבירו שאין על עבירות.
למיטב הבנתי צ'אלנג' אפשרי לכל מה שלשופטים מותר לבדוק במוניטור, שזה קודם כל מהשנשרק, אי אפשר לבדוק אם לא נשרק כלום: 2/3 נקודות/זריקות עונשין, בדיקה אם העבירה היתה בלתי-ספורטיבית, תיקון שעון, על-מי נעשתה העבירה (לא מי עשה, רלוונטי לעונשין), שחרור הכדור לפני סוף השעון, מי הוציא לחוץ, גולטנדינג ועוד כמה.
לגבי שריקה לעבירה זה לא כל-כך ברור לי, כאילו כתוב שמותר לשופטים ללכת למוניטור על זה אם זה בסיום רבע או הארכה. אני לא יודע מה זה בדיוק אומר סיום והאם זה אומר שגם למאמן מותר לעשות צ'אלנג' על זה רק בזמן הזה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הפועל כתב: 24 ינואר 2023, 13:46
הוקיץ' כתב: 24 ינואר 2023, 12:30 בעיני היה שיפוט לא טוב, אבל לא ממש מוטה לאף צד.
מה שבאמת מעצבן אבל זה ההתנשאות הבלתי נגמרת של בלק ודומיו, עם הסירוב ללכת למוניטור ברגעי מפתח, יחס מזלזל למאמנים, ובאופן כללי אוירת ה"אני ואפסי עוד" שהם משרים על הפרקט. גם במשחק קשה, וגם כשעושים טעויות אפשר להתנהל כמו בנאדם ולהרגיע את הרוחות, ולתת תחושה לכולם מסביב שמתייחסים אליהם ברצינות ולא כמו מ"כ בטירונות.
בלק הוא חתיכת שופט דוחה ובלתי נסבל.
דווקא נועם גורדון ודודי רומנו ממש לא כאלה.
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

Frenzy כתב: 24 ינואר 2023, 15:23
Yaffe כתב: 24 ינואר 2023, 14:42 היו שני אירועים במשחק שדני ניסה לעשות צ'אלנג' ולא נתנו לו ובשידור הסבירו שאין על עבירות.
למיטב הבנתי צ'אלנג' אפשרי לכל מה שלשופטים מותר לבדוק במוניטור, שזה קודם כל מהשנשרק, אי אפשר לבדוק אם לא נשרק כלום: 2/3 נקודות/זריקות עונשין, בדיקה אם העבירה היתה בלתי-ספורטיבית, תיקון שעון, על-מי נעשתה העבירה (לא מי עשה, רלוונטי לעונשין), שחרור הכדור לפני סוף השעון, מי הוציא לחוץ, גולטנדינג ועוד כמה.
לגבי שריקה לעבירה זה לא כל-כך ברור לי, כאילו כתוב שמותר לשופטים ללכת למוניטור על זה אם זה בסיום רבע או הארכה. אני לא יודע מה זה בדיוק אומר סיום והאם זה אומר שגם למאמן מותר לעשות צ'אלנג' על זה רק בזמן הזה.
להבנתי זה רק בסיום כי מותר לבדוק אם העברה נעשתה בזמן החוקי ולא האם נעשתה.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הוקיץ' כתב: 24 ינואר 2023, 15:35
גורדון אני פחות מכיר. רומנו באמת אחד מהטובים והנחמדים. אבל בלק הבכיר והוא התווה את הגישה המאוסה שלו במשחק הזה
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

הוקיץ' כתב: 24 ינואר 2023, 15:35
לבלק היו אתמול כמה קטעים שזה היה נראה שהוא חושב שהוא מרכז ההצגה כל מיני תנועות ידיים והבעות פנים לייק ווטדפאק מאן אתה חי בסרט רצח
חופש לפורום שדים מPELEGES

Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

מסתבר ששיפוט הזוי ומוטה נגדנו לא מוגבל לליגה.
זה היה כמו לשחק מול 8 שחקנים הערב.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaChegi
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

יש אסתרון בסרביה, טפיייי

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

AstroMan
קיבל.ה  10 לייקים

היה שיפוט מדהים לא יודע על מה אתם מדברים.
בקושי היו טעויות שיפוט.חוץ מהצעדים בסוף שלא נשרקו, כל עבירה במקום.
לגבי הטכניות זה נתון לפירוש, אבל לפחות הם היו קנסיסטנטים עם זה כל המשחק
נערך לאחרונה על ידי AstroMan ב 24 ינואר 2023, 22:07, נערך 2 פעמים בסך הכל.
Ofir136
קיבל.ה  66 לייקים

מה
זה
היה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

יש מצב לבדוק פניה להאג על הדבר הזה.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

AstroMan כתב: 24 ינואר 2023, 22:04 היה שיפוט מדהים לא יודע על מה אתם מדברים.
אה?
אתה באמת חושב שהעבירות השלישית והחמישית של אונוואקו היו עבירות שהוא באמת עשה?
זה היה בציניות, נכון?
AstroMan
קיבל.ה  10 לייקים

מילפורד כתב: 24 ינואר 2023, 22:07
אה?
השלישית אני מודה שאני לא זוכר מה היה, החמישית כן לדעתי הייתה. לצערי אני בבית חולה אז גם ראיתי אותה מקרוב ובהילוכים חוזרים
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

השלישית לא היתה עבירה, ואם היתה, ג׳ייקובן עשה אותה בכלל.
החמישית? מה אני אגיד לך, אם אתה אומר אחרי ריפליי שזה עבירה , אז קשה לקחת ברצינות את כל שאר מה שאתה אומר.
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

הייתה להם החלטה אחת טובה כל המשחק
וזה הפסילת הסל שלהם
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אין סיכוי שאין פה יד מכוונת. פשוט אין.
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
AstroMan
קיבל.ה  10 לייקים

מילפורד כתב: 24 ינואר 2023, 22:10 השלישית לא היתה עבירה, ואם היתה, ג׳ייקובן עשה אותה בכלל.
החמישית? מה אני אגיד לך, אם אתה אומר אחרי ריפליי שזה עבירה , אז קשה לקחת ברצינות את כל שאר מה שאתה אומר.
אהה השלישית זו זאת, נכון היתה טעות שיפוט. לגבי החמישית זו עבירה אחי תחכה לשידור החוזר
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

AstroMan כתב: 24 ינואר 2023, 22:08
מילפורד כתב: 24 ינואר 2023, 22:07
אה?
השלישית אני מודה שאני לא זוכר מה היה, החמישית כן לדעתי הייתה. לצערי אני בבית חולה אז גם ראיתי אותה מקרוב ובהילוכים חוזרים
אם מישהו עשה פאול בשלישית זה גייקובן, אין פה ויכוח בכלל
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ולא נשכח את הטכנית למנפורד על זה שחגג קצת אחרי סל, גם זה היה נראה לך בסדר?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

AstroMan כתב: 24 ינואר 2023, 22:15
מילפורד כתב: 24 ינואר 2023, 22:10 השלישית לא היתה עבירה, ואם היתה, ג׳ייקובן עשה אותה בכלל.
אהה השלישית זו זאת, נכון היתה טעות שיפוט. לגבי החמישית זו עבירה אחי תחכה לשידור החוזר
ראיתי שידור חוזר, אם זאת עבירה , כל שחקן כדורסל מקצוען בכל משחק שהוא משחק צריך לצאת בחמש עבירות עוד לפני המחצית.
נו באמת.
AstroMan
קיבל.ה  10 לייקים

לא יודע אני רגיל לשיפוט כל כך גרוע בליגה אז מחינתי היה שיפוט טוב.
אהבתי את הקור רוח שלהם, את האחידות בשריקות ואת זה שהם לא אוכלים פלופים של שחקנים (למשל הפלופ שניסו להדביק לבראון).
AstroMan
קיבל.ה  10 לייקים

מילפורד כתב: 24 ינואר 2023, 22:18
AstroMan כתב: 24 ינואר 2023, 22:15
ראיתי שידור חוזר, אם זאת עבירה , כל שחקן כדורסל מקצוען בכל משחק שהוא משחק צריך לצאת בחמש עבירות עוד לפני המחצית.
נו באמת.
נו אז תפנק אותנו גם שנוכל לשפוט בעצמינו
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אם אתם כבר רואים הילוך חוזר - בשלשת הניצחון של מנפורד עשו עליו פאול
הפוסט קיבל 3 לייקיםגביזוןKarl MarxChegi
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אני בן זונה בןןןןן זונה אם לא היה ניסיון מכירה פה זה לא היה הגיוווווניייייי

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Frenzy כתב: 24 ינואר 2023, 22:23 אם אתם כבר רואים הילוך חוזר - בשלשת הניצחון של מנפורד עשו עליו פאול
100% עבירה.

אבל היתה גם עבירה חמישית של של אונוואקו.
השלשיית ממש לא שלו ואם בכלל היתה עבירה היא של בראון.

שיפוט עם אובר קולינג מטורף... הבנתי שהם שופטי יורוליג "בכירים" כנראה באו להראות שהם גדולים על המפעל והפועל נפלו כאן בקטנות.
שליחת תגובה