בראון פשוט לא מוסר לאונוואקו

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
Tals2000
קיבל.ה  26 לייקים

מראש מודה שאני לא מבין גדול, אבל זה כל כך בולט במשחקים האחרונים.
גם במחיר של זריקה קשה שבהרבה מהמקרים לא נכנסת הוא לא מוסר לו.
כנראה שלא במקרה אונוואקו קלע בשנה שעברה כל כך הרבה, כאשר ליידו היה גם מי שמסר לו כל כך הרבה ( מלך האסיסטים שהיום בנס ציונה).
בראון יודע למסור לא פחות טוב, אבל פשוט לא מוסר לו (היום למשל מסר לו פנימה פעם אחת, שהסתיימה מייד באסיסט לסל קל של תומר).
נראה שעד שזה לא ייפתר, לא נתקדם, כי אונוואקו בלי מישהו שמוסר לו פנימה, לא ייתן לנו את הקפיצה.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יש ביניהם בעיה הוא לא מוסר לו כבר כמה משחקים והיום שירדו לפסק זמן היה נראה שהם רבים / מתווכחים.
לצערי זה לא עובד שניהם ביחד זה או להושיב אותם בחדר אחד עד שיוצא עשן לבן או לחתוך אחד מהם.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

היום היה נראה שיש בעיית האשמות בקבוצה, חסר פה יותר קבוצה.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Tals2000
קיבל.ה  26 לייקים

כותבים שנראה שאונוואקו משחק בלי חשק.
איך יבוא לו החשק אם כל כך הרבה פעמים בהתקפה הוא יוצא לתת חסימה בשביל בראון והוא לא מקבל מזה שום כדור פנימה, אלא ההתקפה מסתיימת לא פעם בזריקה קשה של בראון (שלפעמים נכנסת אבל זו לא יכולה להיות השיטה), או במסירה פחות טובה למישהו שבמצב פחות טוב.
במקום שהוא ייקח אותנו לגבהים חדשים, פשוט מורידים אותו למקום שאנחנו דורכים כבר שנים, חבל.

אני כל כך הרבה שנים מנוי ואף פעם לא כתבתי כאן, כנראה שהשנה האמנתי באמת שיש לנו משהו מיוחד וזה פשוט מתסכל שזה מתפוצץ לנו והייתי חייב להוציא…
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaסומך
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

גם בלונדון היו לפחות 4 כדורים קלים לדאנק שהוא לא מסר לו. אונאקו לא חף מטעויות, אבל חוסם לכולם וכן רוצה לתרום. עובדה שהוא מתעצבן, אחד שלא אכפת לו לא שובר כסא. אני מת על בראון, אבל מה שהוא עושה פה לאונאקו זה התעלמות מוחלטת, וזה פוגע בהפועל, וזה שכונה גדולה
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiKingAlpaca
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

לא יודע אם זה מכוון, אם זה חוסר ב"התאמות" - מחיר צירופו המאוחר יחסית של הצ׳יף, מאמן מוגבל רעיונית או משהו אחר, אבל אין ספק שאנחנו לא מקבלים את הmvp של שנה שעברה, עד כדי כך שזה גורם לתהות האם נכון היה לחתוך את הורטון עבורו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
1923
קיבל.ה  14 לייקים

בראון פשוט מאמלל אותו
רוצה להוכיח שהוא בעל הבית
התנהגות מחליאה
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiAsafasraf
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

האמת שזה ממש מעליב כלפי אונאקו. וזה כ"כ לא מתאים לגייקובן. אבל שחקן גדול ככל שיהיה, לא יכול להתעלם משחקנים בהפועל כאילו המועדון של אבא שלו.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

הפועל תצטרך להחליט על מי מהם היא מוותרת כדי להעביר מסר לשאר השחקנים.
יש יותר מדי אגו בקבוצה וצריך לחתוך לשחקנים בבשר החי כדי לאפס אותם
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Tals2000
קיבל.ה  26 לייקים

הבעייה שאונוואקו לבד לא יכול להתקיים, הוא צריך ליידו מוסר ברמה גבוהה, מאיפה מביאים עכשיו אחד כזה?

הבאסה שיש כבר כזה בהפועל….
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

כוח עליון כתב: 16 ינואר 2023, 00:16 הפועל תצטרך להחליט על מי מהם היא מוותרת כדי להעביר מסר לשאר השחקנים.
זה גם צעד קיצוני מדי שפוגע לנו בעומק הכי טוב שימצאו פיתרון להסתדר ביניהם
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

רק הפועל כתב: 16 ינואר 2023, 00:33
כוח עליון כתב: 16 ינואר 2023, 00:16 הפועל תצטרך להחליט על מי מהם היא מוותרת כדי להעביר מסר לשאר השחקנים.
זה גם צעד קיצוני מדי שפוגע לנו בעומק הכי טוב שימצאו פיתרון להסתדר ביניהם
אין לנו פריבילגיה להתחיל להתעסק בגנון של "אני לא מוסר להוא כי אני לא אוהב אותו"
או שאתה משחק תרגילים או שבתור התחלה אתה יושב כמה משחקים בחוץ בתור התחלה.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

ופרנקו לא רואה את זה? מה שהיה בהרצליה לא שינה כלום במשוואה הזו. הגיע הזמן לעשות לזה סוף, זה בלתי נסבל והורס לנו את הקבוצה (וזו לא הבעיה היחידה)
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

"יש חדר הלבשה בעייתי, השחקנים שאננים"
ואת זה אומרים מתוך הקבוצה.

https://www.one.co.il/Article/22-23/2,7 ... tml?ref=hp

שיהיה לנו בהצלחה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מצד אחד מעולה ה"שקט" התקשורתי ושבקושי שומעים הדלפות, האמינות של הציטוטים בכתבה למעלה מוטלים בספק מבחינתי.
מצד שני הייתי רוצה שתהיה שקיפות.
שנדע שהם מודעים לבעיות ומה הם עושים כדי לפתור אותם. בתור חבר עמותה זה נראה לי בקשה סבירה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אתמול סיפרו לי לפני המשחק שמאז לונדון דחפו לשחקנים בראש שוב ושוב כמה המשחק הזה קריטי וחשוב והשחקנים לא הבינו מה הלחץ. אמרו שאנחנו קבוצה יותר טובה ואנחנו ננצח.
הזחיחות הזו כנראה היתה הסיבה העיקרית לאיך שנראינו בהתחלה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
redead
קיבל.ה  410 לייקים

לא יודע אם זה זחיחות או לא אבל להיות פייבוריט ברור לאורך עונה זה לא משהו שאנחנו מכירים ויודעים איך להתנהל איתו
לדרבי כנראה לא נגיע כפייבורטים..
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רדנקו כתב:אתמול סיפרו לי לפני המשחק שמאז לונדון דחפו לשחקנים בראש שוב ושוב כמה המשחק הזה קריטי וחשוב והשחקנים לא הבינו מה הלחץ. אמרו שאנחנו קבוצה יותר טובה ואנחנו ננצח.
הייתה שאננות בקרב כולם.
גם אוהדים לפני המשחק אמרו "לא הפסדנו להם העונה" אז הנה, את המשחק הכי חשוב הפסדנו.
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

רדנקו כתב: 16 ינואר 2023, 16:57 אתמול סיפרו לי לפני המשחק שמאז לונדון דחפו לשחקנים בראש שוב ושוב כמה המשחק הזה קריטי וחשוב והשחקנים לא הבינו מה הלחץ. אמרו שאנחנו קבוצה יותר טובה ואנחנו ננצח.
אולי הזחיחות של האוהדים השפיע.אתה למשל כתבת לפני המשחק שננצח.ולפני גלבוע,שנפרק אותם.

סליחה,עכשיו אחרי שבדקתי מה כתבת לפני המשחק.לא כתבת שננצח.
כתבת שבגלל שני השחקנים שהם לא רשמו,זה לא ממש כוחות.
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

רדנקו כתב:אתמול סיפרו לי לפני המשחק שמאז לונדון דחפו לשחקנים בראש שוב ושוב כמה המשחק הזה קריטי וחשוב והשחקנים לא הבינו מה הלחץ. אמרו שאנחנו קבוצה יותר טובה ואנחנו ננצח.
היתה אתמול היסטריה די משלב מוקדם.
גם של הקהל, גם של השחקנים, וגם של הספסל. הרבה עצבים ופאניקה, שתורגם לקללות, טכנית, ומן הסתם יהיה קשה לקלוע כשכולם בסיר לחץ.
גם באיבוד של זלמנסון, שהיה מרתיח, היה אוווו גדול מהקהל (לחץ וכו), קצת הזכיר לי את האולם הארור של ההם.
וזה משפיע ומחלחל. אולי זה חלק מהעניין של לבוא פייבוריטים.
ונכון שהם מקצוענים, אבל אפילו מקריי שהרבה יותר מנוסה וחווה דברים מזלי, די קרס אתמול.

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Nati כתב: 16 ינואר 2023, 18:10
רדנקו כתב: 16 ינואר 2023, 16:57 אתמול סיפרו לי לפני המשחק שמאז לונדון דחפו לשחקנים בראש שוב ושוב כמה המשחק הזה קריטי וחשוב והשחקנים לא הבינו מה הלחץ. אמרו שאנחנו קבוצה יותר טובה ואנחנו ננצח.
אולי הזחיחות של האוהדים השפיע.אתה למשל כתבת לפני המשחק שננצח.ולפני גלבוע,שנפרק אותם.

מאוד חששתי מהמשחק הזה (בעיקר מאיך שאנחנו נעלה אליו. לא מירושלים) אבל התנחמתי בזה שלא האמנתי שירושלים מסוגלת לפתוח עלינו פער בלתי מחיק כשהיא משחקת בהרכב כזה מוגבל. לצערי טעיתי בגדול.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

רדנקו כתב: 17 ינואר 2023, 14:28
Nati כתב: 16 ינואר 2023, 18:10

מאוד חששתי מהמשחק הזה (בעיקר מאיך שאנחנו נעלה אליו. לא מירושלים) אבל התנחמתי בזה שלא האמנתי שירושלים מסוגלת לפתוח עלינו פער בלתי מחיק כשהיא משחקת בהרכב כזה מוגבל. לצערי טעיתי בגדול.
גם אני מאוד הופתעתי חשבתי שבמקרה הכי גרוע היא יכולה לנצח אותנו בסקור של 70 לכל קבוצה ובנקודות בודדות אבל אין פה באמת יותר מדי אינדקציה ליכולת של ירושלים זה יותר נפילה שלנו המשחק הזה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

רק הפועל כתב:
Nati כתב: 16 ינואר 2023, 18:10 אולי הזחיחות של האוהדים השפיע.אתה למשל כתבת לפני המשחק שננצח.ולפני גלבוע,שנפרק אותם.

גם אני מאוד הופתעתי חשבתי שבמקרה הכי גרוע היא יכולה לנצח אותנו בסקור של 70 לכל קבוצה ובנקודות בודדות אבל אין פה באמת יותר מדי אינדקציה ליכולת של ירושלים זה יותר נפילה שלנו המשחק הזה
בזה אני ממש לא מסכים אתך. אני חושב שהיתה פה עבודה מעולה של מאמן ירושלים וביצוע נהדר של השחקנים שלו. הם גרמו לנו להראות ככה. זה לא שנקלענו ליום רע.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiגביזון
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

רדנקו כתב: 17 ינואר 2023, 21:02
רק הפועל כתב:
בזה אני ממש לא מסכים אתך. אני חושב שהיתה פה עבודה מעולה של מאמן ירושלים וביצוע נהדר של השחקנים שלו. הם גרמו לנו להראות ככה. זה לא שנקלענו ליום רע.

Sent from my NE2215 using Tapatalk
נכון שמגיע להם קרדיט ועדיין , אם הפועל הייתה מנצלת את רוב הפוטנציאל שלה במשחק הזה הוא לא היה מסתיים ככה
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

נצפו באיזור צפון תל אביב באליי הופ מפחיד עכשיו
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

באליאופ שלו ל אונוואקו היציע רעד כמו אחרי גול
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

ומאז ההאלי הופ אונואקו לא קיבל כדור אחד, אז לא נותר לו אלא לזרוק 3, בדיחה. אבל היה האלי הופ, שרק ממחיש את הפוטנציאל.

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אחרי ההחטאה מהשלוש של אונוואקו הוא וג'ייקובן ירדו להגנה והיו נראים מבודחים וחברותיים.
יכול להיות שהייתה סולחה בין השניים?
Berns
קיבל.ה  32 לייקים

לא הייתה סולחה כי הם אף פעם לא רבו, האירוע הזה מתקיים כולו בדמיון שלכם

הפוסט קיבל 5 לייקיםר.שporthosMaorסכין_בבטן_האומהFrenzy
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  52 לייקים

גביזון כתב: 18 ינואר 2023, 21:07 ומאז ההאלי הופ אונואקו לא קיבל כדור אחד, אז לא נותר לו אלא לזרוק 3, בדיחה. אבל היה האלי הופ, שרק ממחיש את הפוטנציאל.

תסתכל על החלוקת קלעים, נראה לך שהיה אפשר לעשות את זה טוב יותר? ואגב, אונואקו כן קיבל כדורים אחר כך
redead
קיבל.ה  410 לייקים

חייב להודות שאתמול זה פעם ראשונה שבאמת ניסיתי לשים לב לזה
הסגנון משחק שלנו לא סופר בשיט את אונאוקו, בהחלט בקושי מקבל כדורים אבל בהרבה מצבים זה גם באשמתו.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

redead כתב: 19 ינואר 2023, 10:50 חייב להודות שאתמול זה פעם ראשונה שבאמת ניסיתי לשים לב לזה
הסגנון משחק שלנו לא סופר בשיט את אונאוקו, בהחלט בקושי מקבל כדורים אבל בהרבה מצבים זה גם באשמתו.
הרבה פעמים אונוואקו היה פנוי לגמרי אחרי פיק אנד רול ולא קבל כדור (לא רק מבראון)
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

בני12 כתב: 19 ינואר 2023, 11:42
redead כתב: 19 ינואר 2023, 10:50 חייב להודות שאתמול זה פעם ראשונה שבאמת ניסיתי לשים לב לזה
הרבה פעמים אונוואקו היה פנוי לגמרי אחרי פיק אנד רול ולא קבל כדור (לא רק מבראון)
גם אני אתמול הסתכלתי במיוחד אם הוא בכוונה לא מוסר לו(לא שבאמת האמנתי שזה נכון).
היה כמה פעמים שבראון חיפש אותו(וגם אחרים),אבל אוונקו פשוט לא משתחרר מהשומרים שלו.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אני חושב שכבר כתבתי את זה בעבר - לאונואקו לוקח שניה או שתיים לתפוס מיקום בצבע, ובגלל סגנון המשחק שלנו, שכאמור לא בנוי על תרגילים שיאפשרו לו לקבל את הכדור עמוק בצבע (מקסימום יקבל אותו בלו פוסט כדי לחפור פנימה) עד שהוא תופס עמדה בפנים, הכדור כבר נמצא בצד השני כי אף אחד לא מחכה לאפשר לו להתמקם.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
תבור
קיבל.ה  127 לייקים

"כשמביאים שחקן לקבוצה והקבוצה רצה, ברור שכולם צריכים להכין את עצמם מחדש. אמרתי לצ'יף שיהיה עצמו, שלא ידאג לבולשיט האחר, שלא ירגיש לא בנוח, ואם צריך להגיד משהו, שיגיד משהו. היו לנו אי הבנות, אבל מסדרים את זה באימונים ובמשחקים" ג'. בראון

סומך על הבנאדם בעיניים עצומות ועדיין כיף לשמוע את זה ממנו בצורה ברורה, משתיק הרבה אנשים...
די עם ה-נו
הפוסט קיבל 11 לייקיםadom4blitzfireהאדסporthosהוקיץ'shaharotסומךKingAlpacaChegiEl dudernioVinb
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

לפי שדרת הקווים, היה קטע יותר גדול במשחק,
אוונאקו קיבל פיצוץ בפנים, אז JCB בא לשאול אותו אם הכל בסדר אחי, אוונאקו ענה לו שהכל בסדר, רק שיכניס לו יותר כדורים :evil-grin: :bow: ,
ואז באו ההתקפות שהכניסו לו כדור 6 פעמים ברצף...

:bow: :bow: :bow:
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
שליחת תגובה