בשולי הדברים - השידור של ספורט1

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
האדס
קיבל.ה  2943 לייקים

באמת נהדר שצ׳רלטון לקחו את השידורים של הפועל על עצמם, אבל למה זה כל כך גרוע?
אני אמנה רק את הנקודות שהפריעו לי, בטח יש יותר:
1. איכות השידור חרפה, השדרים נשמעים כמו מאקווריום
2. לא חיים את המשחק, לא ביקשתי שיאהדו את הפועל (כמו שמכבי מקבלת ביורוליג) אבל ההרגשה שאין התרגשות בכלל מהפועל
3. זיהוי שחקנים, דבר דיי בסיסי בשידור משחק כדורסל, מלא טעויות בשמות השחקנים
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
גביזון
קיבל.ה  1119 לייקים

אתה לא יכול לקחת מכביסט בדם שהוא גם רדום ולצפות השידור ישמע סביר, זה פשוט זוועה.
לעומת זאת, כשיש את טפירו, לא מספיק משדרים איתו, זה עולם אחר לגמרי, כל חווית צפיית המשחק משתנה, תענוג.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  94 לייקים

נותנים לרועי זריהן לשדר כדורסל
זה מה שקורה
redead
קיבל.ה  415 לייקים

זה לא רק צ'רלטון, זה השילוב שלהם ביחד עם הדרישות המינימליות כנראה של היורוקאפ מהקבוצות השמתתפות
אולמות מזעזעים, אפס זויות צילום
על כל זה הסאונד מצ'רלטון והשידור מהאולפן
זוועה
Karl Marx
קיבל.ה  171 לייקים

מילא השידור המעפן מהאולפן (קונים זכויות שידור ולא מסוגלים להטיס שדר) - נראה היה שהם צופים במשחק במסך של האייפון, כי אי אפשר להסביר איך הם לא הצליחו להבין שום דבר ממה שקרה על המגרש. הכל באיחור של 30 שניות. דברים הכי ברורים כמו העבירה השניה של בראון דקה ורבע בתוך המשחק. מילא שרף שמרגיש שהוא חייב לתמלל סטטסטיקה שמופיעה בשקופית על המסך (וואלה תודה לך באמת), אבל השדר חסר מושג לחלוטין.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  736 לייקים

עוד נקודה שמשחקת לרעתנו זה מיעוט החשיפה. אין מה לעשות, ערוץ הספורט הוא הערוץ והאתר המרכזי לספורט בארץ וזה שזה בצ'רלטון נותן להם עוד סיבה לא לתת במה למשחקים שלנו. אם זה היה בערוץ הספורט היו עלינו הרבה יותר כתבות והרבה יותר התייחסות.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןאדום
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1093 לייקים

למה אתה רוצה יותר כתבות ויותר התייחסות?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

זה מורכב.
מצד אחד אני לא מתלהב שערוץ הספורט יעשה עלינו כתבות, אני כבר יודע איך נראות הכתבות שלהם.
מצד שני, חשיפה זה דבר חיובי לקבוצה, לספונסר, לאוהדים חדשים וגם לכסף. למשל ממש מציק לי שלמשחק שלנו אתמול אין שום התייחסות בישראל היום למשל, לא שאני מחזיק מהם עיתון, אבל יש לו תפוצה רחבה וכמובן שאנחנו לא מופיעים שם תחת כדורסל ישראלי, אנחנו בכלל מביירות
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

ערוץ הספורט היה עושה טובה עם 5 דקות סיכום ותקציר בסוף המשחק. ייאמר לזכות ספורט1 ששלחו מראיין אתמול + פאנל של חצי שעה. פעמים קודמות עם שרון דוידוביץ' וטפירו היה לזה ערך
J-R
קיבל.ה  37 לייקים

שרף פשוט לא סיפק שום הערה מקצועית אתמול.רק דברים מובנים מאליהם שכל חובב כדורסל בסיסי מבין לבד.
לא זוכר אם פעם הוא פרשן אחרת,אבל אתמול לא נתן כלום
Gur
קיבל.ה  53 לייקים

השידור האנגלי היה מדהים
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  736 לייקים

KingAlpaca כתב: 12 ינואר 2023, 11:34 למה אתה רוצה יותר כתבות ויותר התייחסות?
המודל הכלכלי מחייב את זה
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1014 לייקים
יצירת קשר:

בסופו של דבר משחקים במפעל אירופי משני מעניינים רק את האוהדים של הקבוצות המשתתפות. היו שנים שלא שידרו פה בכלל דברים כאלה.
מה שלא מכבי ויורוליג לא מענין בגדול. וככה נראית ההשקעה של הגופים המשדרים
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
Vinb
קיבל.ה  63 לייקים

הפועל כתב: 12 ינואר 2023, 13:27 בסופו של דבר משחקים במפעל אירופי משני מעניינים רק את האוהדים של הקבוצות המשתתפות. היו שנים שלא שידרו פה בכלל דברים כאלה.
מה שלא מכבי ויורוליג לא מענין בגדול. וככה נראית ההשקעה של הגופים המשדרים
מסכים, אבל פה הנקודה
זה מעין ביצה ותרנגולת
עכשיו יש התעניינות,לפחות של האוהדים שלנו, אז יותר חשיפה אולי תעלה את ההתעניינות והמודעות הכללית
רואה שחורות
קיבל.ה  12 לייקים

למישהו יש קישור לשידור של המשחק המלא (בריטי או אחר)?
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

מה שהרבה יותר מכעיס בעיני זה ההחרמה של ספורט 5 את ההשתתפות של הפועל ביורוקאפ. חוץ מהפודקאסט כדורסל ישראלי שלהם שמזכיר את המשחקים שלנו שם כלאחר יד, או מתנצל על זה שהם לא מתייחסים לזה, כל שאר מהגורמים האחרים בערוץ או באתר פשוט מתעלמים מקיומה של הפועל ביורוקאפ.
ולגבי ספורט 1, צביקה שרף פשוט פרשן גרוע ומכביסט ברמות אז ברור שככה זה יראה. כמו שציינו פה, עם טפירו זה נראה הרבה יותר טוב.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

דווקא אני נהניתי מהשידור
סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

Hapoel_manga כתב: 12 ינואר 2023, 15:33 דווקא אני נהניתי מהשידור
כנ"ל, אכן היה מאוד רדום אבל ככה הוא. דיבר לעניין יחסית, היה בעד הפועל וזהו...
לגבי הטענות שהוא לא מוסיף ערך מוסף? בישראל יש מעט מאוד פרשנים או שדרים שנותנים איזשהו ערך מוסף פרט לרעש רקע.

השידורים עם טפירו באמת טובים יותר וחבל שלא שומעים אותו יותר. מעבר לזה, אני חושב השידור של צ'רלטון היה ממש סבבה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

J-R כתב: 12 ינואר 2023, 13:06 שרף פשוט לא סיפק שום הערה מקצועית אתמול.רק דברים מובנים מאליהם שכל חובב כדורסל בסיסי מבין לבד.
פתיחת דברי צביקה שרף בפתיחת הרבע הרביעי: צריכים לעלות עם אמונה שזה אפשרי.
הורג אותי איך מאמן עם רזומה מרשים שיודע להגיב לתרחישים במשחק על דופק 200, כשהוא פרשן הוא נותן פרשנות ברמה בסיסית שכל אחד מאיתנו יכול לתת במקרה הטוב ודברים כלליים ומובנים מאליהם במקרה הרע.
J-R
קיבל.ה  37 לייקים

הלך המומנטום כתב: 12 ינואר 2023, 16:09
J-R כתב: 12 ינואר 2023, 13:06 שרף פשוט לא סיפק שום הערה מקצועית אתמול.רק דברים מובנים מאליהם שכל חובב כדורסל בסיסי מבין לבד.
פתיחת דברי צביקה שרף בפתיחת הרבע הרביעי: צריכים לעלות עם אמונה שזה אפשרי.
הורג אותי איך מאמן עם רזומה מרשים שיודע להגיב לתרחישים במשחק על דופק 200, כשהוא פרשן הוא נותן פרשנות ברמה בסיסית שכל אחד מאיתנו יכול לתת במקרה הטוב ודברים כלליים ומובנים מאליהם במקרה הרע.
זה גם אני לא הבנתי,סה"כ זה מאמן שאימן ברמות גבוהות ויש לו ידע(לא יודע כמה רלוונטי להיום,אבל ידע יש..)
למרות שהוא היה יחסית בעד הפועל בשידור עצמו.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

רוב הטענות לשידור מתנקזות לדעתי לעובדה שהם משדרים מהאולפן.
הם קנו את זכויות השידור לאירוע שמאות (במקרה הזה אלפי) אוהדים באים מהארץ והם לא טורחים אפילו לשלוח צוות למשחקי חוץ, זה קצת מגוחך…
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

לאפה בחינם כתב: 12 ינואר 2023, 14:56 מה שהרבה יותר מכעיס בעיני זה ההחרמה של ספורט 5 את ההשתתפות של הפועל ביורוקאפ. חוץ מהפודקאסט כדורסל ישראלי שלהם שמזכיר את המשחקים שלנו שם כלאחר יד, או מתנצל על זה שהם לא מתייחסים לזה, כל שאר מהגורמים האחרים בערוץ או באתר פשוט מתעלמים מקיומה של הפועל ביורוקאפ.
ולגבי ספורט 1, צביקה שרף פשוט פרשן גרוע ומכביסט ברמות אז ברור שככה זה יראה. כמו שציינו פה, עם טפירו זה נראה הרבה יותר טוב.
אני חייב להגיד שזה אחד הפודקסטים שאני יותר נהנה לשמוע.
היום בעקבות המשחק המשוגע הם דיברו על המשחק לא מעט, בניגוד למשחק מול פרומיתיאס שנכנס לגרבג׳ יחסית מוקדם. גם ג׳ובה וגם הלפרין מאוד ענייניים.
מעבר לזה שבניגוד לאנשים אחרים בערוץ הם מפרגנים לקהל בלי סוף!
כל שאר המערכת שם זה זבל גולמי. לפני משחקים של מכבי בליגה הם עורכים אולפן של שעה ומדברים על אופן הגילוח של הביצה של בולדווין, כשבמשחק שלנו מול ירושלים הם שידרו לפני ואחרי במצטבר רבע שעה.
אבל זה מה שהם ומי שהם ואני מקווה מאוד שספורט 1 לאט לאט יאכלו אותם ושייפתחו ערוצים במסגרת בסיסית ללא הרחבות.
הפוסט קיבל לייק אחדתבור
Zvim
קיבל.ה  87 לייקים

שרון דוידויץ' מעביר את השידור בצורה ממש טובה. אתמול שידר זריהן שאין לו מושג בענף והוא שדרן גרוע ושרף הוא פרשן אולדסקול שלא נותן שום ערך מוסף (למרות שהוא פריק כדורסל ולדעתי רואה מלא משחקים כדורסל אירופי כל שבוע)

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

הלך המומנטום כתב: 12 ינואר 2023, 20:04
לאפה בחינם כתב: 12 ינואר 2023, 14:56 מה שהרבה יותר מכעיס בעיני זה ההחרמה של ספורט 5 את ההשתתפות של הפועל ביורוקאפ. חוץ מהפודקאסט כדורסל ישראלי שלהם שמזכיר את המשחקים שלנו שם כלאחר יד, או מתנצל על זה שהם לא מתייחסים לזה, כל שאר מהגורמים האחרים בערוץ או באתר פשוט מתעלמים מקיומה של הפועל ביורוקאפ.
היום בעקבות המשחק המשוגע הם דיברו על המשחק לא מעט, בניגוד למשחק מול פרומיתיאס שנכנס לגרבג׳ יחסית מוקדם. גם ג׳ובה וגם הלפרין מאוד ענייניים.
כל שאר המערכת שם זה זבל גולמי. לפני משחקים של מכבי בליגה הם עורכים אולפן של שעה ומדברים על אופן הגילוח של הביצה של בולדווין, כשבמשחק שלנו מול ירושלים הם שידרו לפני ואחרי במצטבר רבע שעה.
אבל זה מה שהם ומי שהם ואני מקווה מאוד שספורט 1 לאט לאט יאכלו אותם ושייפתחו ערוצים במסגרת בסיסית ללא הרחבות.
באיזה פודקאסט מדובר? פודיום?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

ספיק נ רול
הפוסט קיבל לייק אחדporthos
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הלך המומנטום כתב: 12 ינואר 2023, 20:04
שניהם "עכברי כדורסל" במובן הכי רע של המילה. ידברו, יכתבו, יצלמו ויקליטו כדורסל 24/7 (אגב, שום דבר ממה שהם אומרים לא מעניין, אנשים עם הבנה מינימלית בכדורסל) אבל בחיים לא יגידו מילה רעה על השחיתות בענף. מכבי, שופטים, איגוד, בית הדין, מנהלת - כלום.
וכשאתה כותב על "שאר המערכת", אתה יודע שעופר גרוס הוא ראש דסק הכדורסל, כן? את הקו הזה הוא מוביל.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

כן. יודע שהוא האחראי שם.
אתקן ואומר, זאת הפלטפורמה היחידה שמתייחסת לכל הקבוצות באופן שוויוני ומנתחים את הדברים בצורה מקצועית מבלי להתייחס לצבע החולצה.
הם מודים שמבחינת ההתייחסות הם יתייחסו נטו לכדורסל ומדברים הרבה מעבר למספרים.
פלטפורמה נפלאה שנותנת בכל פרק בודד יותר התייחסות לקרית אתא, באר שבע או אילת ביחס לכל שאר התקשורת ביחד בעונה שלמה כולל כל הערוצים והאתרים.
להגיד שיש להם הבנה מינימלית בכדורסל שה שחצנות ויהירות מדרגה ראשונה כי זה ממש ממש ממש לא נכון.

נשמע שאתה מכיר אותם לא רע ושומע אותם יחסית לאדם שמאוד לא אוהב אותם ואת מה שהם עושים.
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

הלך המומנטום כתב: 12 ינואר 2023, 22:59 כן. יודע שהוא האחראי שם.
אתקן ואומר, זאת הפלטפורמה היחידה שמתייחסת לכל הקבוצות באופן שוויוני ומנתחים את הדברים בצורה מקצועית מבלי להתייחס לצבע החולצה.
הם מודים שמבחינת ההתייחסות הם יתייחסו נטו לכדורסל ומדברים הרבה מעבר למספרים.
פלטפורמה נפלאה שנותנת בכל פרק בודד יותר התייחסות לקרית אתא, באר שבע או אילת ביחס לכל שאר התקשורת ביחד בעונה שלמה כולל כל הערוצים והאתרים.
להגיד שיש להם הבנה מינימלית בכדורסל שה שחצנות ויהירות מדרגה ראשונה כי זה ממש ממש ממש לא נכון.

נשמע שאתה מכיר אותם לא רע ושומע אותם יחסית לאדם שמאוד לא אוהב אותם ואת מה שהם עושים.
מסכים איתך, זה אכן פודקאסט ממש סבבה שאני שומע על בסיס קבוע.

הביקורת של יובל מוצדקת, אבל הציפיות שלי מתקשורת הספורט בישראל כל כך נמוכות שאני אקח בשתי ידיים ניתוח של נטו כדורסל, בלי התייחסות לחולי המובנה בכדורסל הישראלי, אבל ברמה סבבה ועם יחס מכבד גם לקבוצות שאינן מכבי.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

הכל נכון שהוא אחראי דסק הכדורסל, אבל ברור שגם הוא מקבל הכוונה של מה להראות יותר ומה פחות ומה יביא יותר רייטינג ומה פחות ולכן הפלטפורמה של פודקסטים מראה יותר מכל את האופן שבו האנשים תופשים את הדברים כי זאת צורת שידור שהיא לא תופסת זמן מסך וצריכים להחליט או או, מי שרוצה שיקשיב ומי שלא רוצה אז לא ושם אפשר לראות שהם נותנים יחס שווה לכל הקבוצות ובאמת רואים את המשחקים שלהם ומנתחים, גם על ידי מספרים. כשהם בודקים מספרים זה לא רק דרך בוקסקור אלא גם סטטיסטיקות מתקדמות, כשגם אל המספרים האלה הם מגיעים אחרי שראו את המשחק כדי לקבל יותר מושג ואז מביאים נתונים מעניינים.

חלק מהדברים המקצועיים שהם אומרים אני גם לפעמים לא מסכים איתם, אבל זה בסדר כי לכל אחד יש את צורת ההסתכלות שלו.

ושוב, לי יש המון ביקורת על הרבה דברים בכדורסל הישראלי והאירופי, מהנקודה שבה אני מכיר את הדברים, כי אני לא נמצא במסדרונות בסמוך החדרים שבהם מתקבלות ההחלטות, והבחירה שלהם להתייחס רק לכדורסל מבלי להתייחס למסביב היא לגיטימית ומוצדקת. מעדיף את זה על פני יציע העיתונות שזאת פלטפורמה שמתייחסת רק לדברים שמסביב ולא מקצועיים או על הפרשנים שהם גם וגם ורואים שרובם ממש לא ענייניים.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

שמעתי אותם פעמיים-שלוש כי בתור פריק כדורסל הייתי שמח לשמוע פודקאסט מעניין בנושא, אבל האינפוט שלהם כל כך דלוח, ולכן עצרתי אחרי אותן פעמיים-שלוש. עוד לא שמעתי פעם אחת משפט של אחד מהם שהחכים אותי או עניין אותי באיזושהי צורה. אתה רוצה לקרוא לי בגלל זה שחצן ויהיר? בבקשה. אני מעדיף מתנשא אגב.
אגב, לשם השוואה, בכדורגל יש את הפודיום עם שני אנשים מעניינים, ידענים, ורהוטים עם תובנות מעניינות ומקוריות כמו ניר צדוק ואורי אוזן. איפה אלה ואיפה אלה.

בכל מקרה זו הייתה בכלל הערת אגב. הנקודות העיקריות הן:
1. מגוחך בעיניי לקרוא לדסק הכדורסל זבל גולמי, ובאותה נשימה לשבח את עורך הדסק, האיש שאחראי על הזבל הפרו-מכבי שכולם נאלצים לספוג בלית ברירה, על פודקאסט נישתי ששומעים אותו כמה מאות איש.
2. לקיים פודקאסט שלם על כדורסל ישראלי שמדבר רק "כדורסל נטו" זו עוד תפאורה בהצגה המושחתת שנקראת כדורסל ישראלי, והוא חלק מהבעיה בדיוק כמו כל שאר הדברים בערוץ הספורט. עדיף כבר תכנית צהובה אבל כזאת שלפחות מתייחסת לנושאים המעניינים מאשר פודקאסט שכולו עצימת עיניים.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

שברור שאדם יכול להתנהג בפלטפורמה פתוחה בצורה איקס ואז אתה מבין את השקפת עולמו, ובפלטפורמה סגורה בצורה אחרת כי יש אנשים שמכתיבים לו מה לשדר וכמה לשדר ואם הוא ידבר עכשיו במשך רבע שעה על קרית אתא או על איך כרם משעור משפיע על המשחק אז אנשים יעבירו ערוץ ולכן מדברים שם 90 אחוז מכבי. בכלל תקשורת הספורט בארץ היא רדודה ואני לא מכיר אף תכנית ספורט ואף ערוץ טלוויזיה שנותנים אינפוט משמעותי.

בגלל זה הפתרון לכך הוא פודקסטים, ואם אתה מכיר משהו טוב אשמח לשמוע על עוד אפשרות.

אותו דבר קורה בדיוק עם יונתן כהן בטלוויזיה לעומת עמדותיו בפודקסט שלו, פשוט שומעים שם איש שונה ובוטה הרבה יותר שאומר את דעותיו באמת למרות ששם הוא ממש מרגיז אותי.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מרגיש שהשידור בספורט 1 כל כך ירוד בעיקר כי אין שם שדרים. בהרבה מהלכים הם לא מבינים מה היה וממציאים דברים שנראים להם הגיוניים.
עם זאת אני שמח שזה שם ולא בספורט 5 ואני בטוח שהם ישתפרו בהמשך.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

הורג אותי ששוב ושוב מתפלאים כאן מזה שערוץ 5 לא מפרגנים להפועל.
כמו להתפלא שמוכר בחנות של נייקי לא מחמיא לנעל של אדידס בכנס של החברה. הוא יפוטר ע"י הבעלים.
יהיה טוב הפועל!
תבור
קיבל.ה  127 לייקים

רוצה לתמוך באיחור בצד שבעד ספיקנ'רול, בתור אוהד כדורסל וחובב פודקאסטים חיפשתי בנרות משהו שיענה על הצורך והם לגמרי שם, הייתי סקפטי אבל הם בהחלט אובייקטים ומכבי היא חלק קטן משציפיתי בפרקים. לגבי עופר ג'ובה גרוס, אישתו אוהדת הפועל שרופה וגם ילדיו, הוא עצמו אוהד חולון, מכביסט הוא לא. אין באמור שום הגנה על ספורט 5 אבל הפודקאסט בפני עצמו טוב בעייני ובאוזניי.
די עם ה-נו
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

חבל שאין פודקאסטי סל טובים על הכדורסל בארץ. זה בערך הפודקסט היחידי.
היה פעם דיבור על פודקאסט של אוסישקין פינת בלומפילד אבל לא יצא מזה כלום...
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

למחרימים, יש גם את פודסל, חיובים ואנחנו במפה. ניסיתי להאזין לפרק מלא מכל אחד, מאז אני רק מריץ לקטעים של הפועל
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

פישונט כתב: 14 ינואר 2023, 20:07 למחרימים, יש גם את פודסל, חיובים ואנחנו במפה. ניסיתי להאזין לפרק מלא מכל אחד, מאז אני רק מריץ לקטעים של הפועל
נפתח גם רק רשת מבית האנלסטים אבל מהמעט ששמעתי לא משהו.
neno
קיבל.ה  33 לייקים

פישונט כתב: 14 ינואר 2023, 20:07 למחרימים, יש גם את פודסל, חיובים ואנחנו במפה. ניסיתי להאזין לפרק מלא מכל אחד, מאז אני רק מריץ לקטעים של הפועל
בחיובים אין התייחסות להפועל אלא רק למכבי בעיקר ביורוליג
שליחת תגובה