תיאום ציפיות

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

El dudernio כתב: 11 ינואר 2023, 20:46
teknoboy כתב: 11 ינואר 2023, 11:40
El dudernio כתב: 11 ינואר 2023, 06:53 1. הם הגיעו למועדון מפורק אחרי פירוק עם חובות אסטרונומים. אחרי שהתאחדות התערבה לטובתם. אני שוב אומר יש השנה כישלון מקצועי ברור בקבוצה הבוגרת, אבל מצב הקבוצה טוב בהרבה מאשר לפני 5 שנים.

2. ומה זה לתת חאנשים שלא מבינים בכדורגל? רפואה לא מבין? בוקסה לא מבין? זה שטויות שאין להן קשר למציאות וקביעת עובדות בהתאם לתוצאות. הרי לפני שנתיים רפואה היה מאמן מעולה וייתרון של המועדון ובוקסה גאון כדורגל.
1. תסתכל על הסגל שהם קיבלו ועל הסגל עכשיו (אתה יכול גם להוסיף לחבילה את היכולת שלהם לשפר את הסגל, אם בא לך) ותגיד לי שזה לא קריסה.
2. כן, זה לתת לאנשים שלא מבינים בכדורגל. לגבי רפואה, אני באמת לא יודע אם הוא היה מעורב בבניית הסגל (השנים שלו לא נראות אחרת מהשנים האחרות, למשל) אבל אני בטוח שאף אחד בעולם לא כתב אף פעם שמדובר בגאון כדורגל. יכול להיות שאנשים כתבו שהוא נותן לנו יתרון על קבוצות אחרות, אבל זה רק בגלל שבליגה שלנו מאמנים יצורים כמו ניסו וסלובו, אז הוא מהווה יתרון על הקבוצות שהם עובדים 00בהן.
לגבי בוקסה, עד לפני חצי שנה לאף אחד בעולם לא היה מושג מה הוא מבין וכמה. נכון שהיו הרבה שהניחו שהוא אינטליגנט ומבין (אולי בגלל שיש לו שם משפחה סופר אשכנזי), אבל המציאות גילתה לנו שזה היה בלון נפוח ושהוא בהחלט לא מבין שום דבר.
אז יצא שגם המצאת שעד לפני רגע כולם העריצו את רפואה ובוקסנבוים (כי זה עוזר לטיעון שלך) וגם אתה מכחיש את מה שעיניך רואות (כי המציאות לא מסתדרת עם הטענה שבחרת הפעם).
1. הקבוצה היתה בפירוק עד ל4.1.2017. המשחק הראשון של הניסנוב היה בק"ש שבוע אחר-כך אלו ה11 שפתחו
בשער - צליל חתוכה
הגנה - שולמיסטר טגניה רז שלמה ועופר ורטה
קישור - אויסטנד ידין אליאס ריכרט ועדן הרשקוביץ
בהתקפה שוינפלד.
על ספסל המחליפים 2 שחקנים. רועי דיין ואיברהים ספורי..
אתה בטוח שהם לא קידמו אותנו מאז?

2. לא זה לא לתת לאנשים שלא מבינים בכדורגל, כי אין לך יכולת לשפוט את זה, זה בהחלט אנשים ( בוקסה) שמעולם לא בנו קבוצת כדורגל, ולכן יש בעיות יש טעויות אבל הקביעה הזאת של לא מבינים בכדורגל היא אמורפית ולא ניתנת לבדיקה ומקורה אך ורק במבחן התוצאה, שהוא כישלון כמו שכבר ציינתי. אבל אם רפואה היה ייתרון עד לפני שנה לא יכול להיות שהוא לא חסר מושג פתאום. אם בוקסה נחשב לעילוי בנוער או לא אדיוט גמור בבוגרים, זה לא עובד ככה ולא נכון להציג את זה בצורה הזאת.

עצוב שעונים לך ברצינות
מניפולציה נחותה, בצירוף שקרים וחוסר בושה. מזכיר את ביבי.
האפשרות שלהם ״לחזק״ את הקבוצה נבעו מהמנויים שקנינו לאורך שנים ומעליית הליגה והכספים שנכנסו בעקבותיה
הם קיבלו דף חלק

אתה מספר לפורום שלם איך ״נכון להציג״ דברים, תומך בבעלים שכשיטת עבודה הלינו שכר לשחקנים וזרקו אותם בקורונה בנסיבות של כוח עליון
גמרו על המותג לגמרי, ריסקו אותו
שחקנים קיבלו פחות כסף ממה שהובטח להם בחוזה בגלל שהם בחרו להלין להם שכר. זו בושה מוסרית. ועליהם אתה מגן ?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

El dudernio כתב: 11 ינואר 2023, 20:55
Hapolo כתב: 11 ינואר 2023, 20:37
El dudernio כתב: 11 ינואר 2023, 06:53

קורס תוך חמש שנים?
הם הגיעו למועדון מפורק אחרי פירוק עם חובות אסטרונומים.
אתה מציג את זה כאילו הם שמו כסף בצד לכיסוי החובות וכיסו אותם עם התנהלות פיננסית נבונה כשבפועל הם לא רק שלא חסכו כסף אלא יצרו חובות הזויים על חשבון תקציב הקבוצה.
או שאתה נותן להם קרדיט על ביטול חובות הקאס, כאילו בלעדיהם לא היה ניתן להגיע לאותה תוצאה ?

לא בטוח... הם השקיעו כל שנה יותר ממליון שקל בנושא למייטב עו"ד
הם השקיעו ?
רוצה לדבר על זה?!
אני השקעתי, ואתה והוא והוא והוא והוא והוא והם ופה הטוטו ושם מכירת שחקנים ושם הלוואה לצ׳יבוטרו בריבית וקצת כרטיסים שאוהדי מכבי קונים לשער 13
הם השקיעו... בושה
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 11 ינואר 2023, 23:30
teknoboy כתב: 11 ינואר 2023, 11:40
1. תסתכל על הסגל שהם קיבלו ועל הסגל עכשיו (אתה יכול גם להוסיף לחבילה את היכולת שלהם לשפר את הסגל, אם בא לך) ותגיד לי שזה לא קריסה.
2. כן, זה לתת לאנשים שלא מבינים בכדורגל. לגבי רפואה, אני באמת לא יודע אם הוא היה מעורב בבניית הסגל (השנים שלו לא נראות אחרת מהשנים האחרות, למשל) אבל אני בטוח שאף אחד בעולם לא כתב אף פעם שמדובר בגאון כדורגל. יכול להיות שאנשים כתבו שהוא נותן לנו יתרון על קבוצות אחרות, אבל זה רק בגלל שבליגה שלנו מאמנים יצורים כמו ניסו וסלובו, אז הוא מהווה יתרון על הקבוצות שהם עובדים 00בהן.
לגבי בוקסה, עד לפני חצי שנה לאף אחד בעולם לא היה מושג מה הוא מבין וכמה. נכון שהיו הרבה שהניחו שהוא אינטליגנט ומבין (אולי בגלל שיש לו שם משפחה סופר אשכנזי), אבל המציאות גילתה לנו שזה היה בלון נפוח ושהוא בהחלט לא מבין שום דבר.
אז יצא שגם המצאת שעד לפני רגע כולם העריצו את רפואה ובוקסנבוים (כי זה עוזר לטיעון שלך) וגם אתה מכחיש את מה שעיניך רואות (כי המציאות לא מסתדרת עם הטענה שבחרת הפעם).
1. הקבוצה היתה בפירוק עד ל4.1.2017. המשחק הראשון של הניסנוב היה בק"ש שבוע אחר-כך אלו ה11 שפתחו
בשער - צליל חתוכה
בהתקפה שוינפלד.

2. לא זה לא לתת לאנשים שלא מבינים בכדורגל, כי אין לך יכולת לשפוט את זה, זה בהחלט אנשים ( בוקסה) שמעולם לא בנו קבוצת כדורגל, ולכן יש בעיות יש טעויות אבל הקביעה הזאת של לא מבינים בכדורגל היא אמורפית ולא ניתנת לבדיקה ומקורה אך ורק במבחן התוצאה, שהוא כישלון כמו שכבר ציינתי. אבל אם רפואה היה ייתרון עד לפני שנה לא יכול להיות שהוא לא חסר מושג פתאום. אם בוקסה נחשב לעילוי בנוער או לא אדיוט גמור בבוגרים, זה לא עובד ככה ולא נכון להציג את זה בצורה הזאת.

עצוב שעונים לך ברצינות
האפשרות שלהם ״לחזק״ את הקבוצה נבעו מהמנויים שקנינו לאורך שנים ומעליית הליגה והכספים שנכנסו בעקבותיה
הם קיבלו דף חלק

אתה מספר לפורום שלם איך ״נכון להציג״ דברים, תומך בבעלים שכשיטת עבודה הלינו שכר לשחקנים וזרקו אותם בקורונה בנסיבות של כוח עליון
שחקנים קיבלו פחות כסף ממה שהובטח להם בחוזה בגלל שהם בחרו להלין להם שכר. זו בושה מוסרית. ועליהם אתה מגן ?
א. זה שאתה אדיוט ולא מבין את הנקרא זה בעיה שלך. אבל זה שאתה משקר ועוד קורא לי שקרן זה כבר בעיה שלי. ביקשתי ממך לגבות את מה שאתה טוען ואתה לא עושה את זה כנראה כי אתה יודע שאתה משקר.

ב. השקיעו זה המועדון. בחרו להשקיע מליון שקל פלוס בעו"ד שיטפל בנושא.

ג. זאת פעם אחרונה שאני מגיב אליך אם אתה לא עונה לעניין אלא רק מתייחס אלי. אם אתה לא מסוגל לנהל דיון אל תנהל.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

El dudernio כתב: 11 ינואר 2023, 23:45
בשער - צליל חתוכה
בהתקפה שוינפלד.

עצוב שעונים לך ברצינות
הם קיבלו דף חלק

א. זה שאתה אדיוט ולא מבין את הנקרא זה בעיה שלך. אבל זה שאתה משקר ועוד קורא לי שקרן זה כבר בעיה שלי. ביקשתי ממך לגבות את מה שאתה טוען ואתה לא עושה את זה כנראה כי אתה יודע שאתה משקר.

ג. זאת פעם אחרונה שאני מגיב אליך אם אתה לא עונה לעניין אלא רק מתייחס אלי. אם אתה לא מסוגל לנהל דיון אל תנהל.

לחלוטין, הדברים שלך שקריים מניפולטיביים ואתה לוקה בחוסר מושג והבנה בסייסים ביותר לצד שפיטת מציאות לקויה. פורום שלם לא מבין מה הפשר שלך ולי יש בעיה בהבנה. אולי בנושאים אחרים יש לי, בנושא הזה ממש לא. אתה לא מאתגר פה אף אחד. רק מטריל.
בוא ננסה לדבר ענייני - אם אתה רוצה את הדברים מגובים אתה מוזמן לגשת לדוחות הכספיים שפורסמו ולאתרי תקשורת.

- המועדון הלין כספים בהיקפים של מיליוני שקלים
- עסקת החברה מנשר היא מעשה עשוי וידוע והוא ייחשף בקרוב
- חלק מהכספים שעמם הם קנו את הקבוצה זה כספים ששייכים למועדון ולא שלהם מהבית
- הם כן השקיעו בערבויות שחזרו אליהם מדי שנה. מבחינת כסף חי. ותקן אותי אתה אם אני טועה, מדובר על פחות מחצי מיליון שקל. לא כולל מימון חיצוני והלוואות
- אפשר לתת נקודה על הטיפול בפיפא, אבל אני חושב שזה אלמנטרי ביותר. היה ברור שאי אפשר להעביר את המועדון הלאה ושזה חושף אותם כלכלית אם לא מטפלים.

ועכשיו תתרכז חזק :

1. אל תגיד הם השקיעו - שאתה עובד בחברה כמנהל כספים אתה משקיע? או שהחברה משקיע. יענקל’ה שחר משקיע. הם לא משקיעים. הכסף לא שייך להם. זה כסף של המותג שמקבל כספים ושל הכנסות מנויים. הם שיחקו בכסף הזה בחוסר אחריות והביאו באמצעותו בין היתר שחקן מויאטנם באמצעות מקורבם רון ללוי. וזה רק קצה הקרחון.
2. ביום ההגעה שלהם לפה הם קיבלו דף חלק עם סימן שאלה שנהפך לדף חלק לחלוטין עם הביטול של החובות מפיפא. הם מכרו שחקנים בקיץ בעשרות מיליונים.
אתה יודע למה לא השקיעו את הכסף הזה?
בגלל התביעה של עאבד ובגלל הלוואה שהם קיבלו מציבוטרו.
איך נוצר הגרעון הזה? למה הוא נוצר? איך ככה ? למה ככה?

אתה הזוי, שקרן ואתה חסר מושג.
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 12 ינואר 2023, 00:23, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחד555
555
קיבל.ה  623 לייקים

מיותר להתעסק בו בנושא הזה ואחרי ניצחון על לונדון.
בשישי חוזרים להתעסק ברגל ב-9:30.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 12 ינואר 2023, 00:16
El dudernio כתב: 11 ינואר 2023, 23:45

עצוב שעונים לך ברצינות
הם קיבלו דף חלק

לחלוטין, הדברים שלך שקריים מניפולטיביים ואתה לוקה בחוסר מושג והבנה בסייסים ביותר לצד שפיטת מציאות לקויה. פורום שלם לא מבין מה הפשר שלך ולי יש בעיה בהבנה. אולי בנושאים אחרים יש לי, בנושא הזה ממש לא. אתה לא מאתגר פה אף אחד. רק מטריל.
בוא ננסה לדבר ענייני - אם אתה רוצה את הדברים מגובים אתה מוזמן לגשת לדוחות הכספיים שפורסמו ולאתרי תקשורת.

- המועדון הלין כספים בהיקפים של מיליוני שקלים
- עסקת החברה מנשר היא מעשה עשוי וידוע והוא ייחשף בקרוב
- חלק מהכספים שעמם הם קנו את הקבוצה זה כספים ששייכים למועדון ולא שלהם מהבית
- הם כן השקיעו בערבויות שחזרו אליהם מדי שנה. מבחינת כסף חי. ותקן אותי אתה אם אני טועה, מדובר על פחות מחצי מיליון שקל. לא כולל מימון חיצוני והלוואות
- אפשר לתת נקודה על הטיפול בפיפא, אבל אני חושב שזה אלמנטרי ביותר. היה ברור שאי אפשר להעביר את המועדון הלאה ושזה חושף אותם כלכלית אם לא מטפלים. אז על אתה מתפלא

ועכשיו תתרכז חזק :

1. אל תגיד הם השקיעו - שאתה עובד בחברה כמנהל כספים אתה משקיע? או שהחברה משקיע. יענקל’ה שחר משקיע. הם לא משקיעים. הכסף לא שייך להם. זה כסף של המותג שמקבל כספים ושל הכנסות מנויים. הם שיחקו בכסף הזה בחוסר אחריות והביאו באמצעותו בין היתר שחקן מויאטנם באמצעות מקורבם רון ללוי. וזה רק קצה הקרחון.
2. ביום ההגעה שלהם לפה הם קיבלו דף חלק עם סימן שאלה שנהפך לדף חלק לחלוטין עם הביטול של החובות מפיפא. הם מכרו שחקנים בקיץ בעשרות מיליונים.
אתה יודע למה לא השקיעו את הכסף הזה?
בגלל התביעה של עאבד ובגלל הלוואה שהם קיבלו מציבוטרו.
איך נוצר הגרעון הזה? למה הוא נוצר? איך ככה ? למה ככה?

אתה הזוי, שקרן ואתה חסר מושג.
נתחיל בסוף.
1. כשמנהל כספים בחברה משקיע מטעם החברה הוא בוחר איפה להשקיע, בתנאי כמובן שזה באחריותו, במקרה הזה זאת היתה בחירה שלהם, בחירה מודעת שהתבררה כנכונה. אפשר לציין את ההשקעה באולאה ככישלון אבל יש מנגד את זאת בבואטנג שהתברר כהצלחה... אז כן הם בדרך כלל נכשלים אבל זה מה שקורה שמחפשים מציאות ב 100 דולר ( כנל לגבי שחקנים ישראלים)

2. הם קיבלו דף חלק עם 8 מליון יורו חובות חו"ל ומי שמחר יקח אותנו יקבל קבוצה עם 0 חובות חו"ל. כלומר בשורה התחתונה יש שיפור. גם השחקנים שהם מכרו זה כאלו שהם גידלו בנוער אחרי שכבירי / טביב / רמון הרסו והשמידו את המחלקה. זה לא שהם קיבלו "מתנות". את לינדר הם כיסו ופיתו כדי שיהיה בהפועל, כנ"ל דוידה. הם / בוקסה / אוזן לא מעניין אותי מי בדיוק עשו דברים טובים לצד דברים רעים. אתה בוחר להסתכל רק על הרעים אני לא. יחד עם זאת אני חוזר וטוען שהם חסרי אמצעים ויכולת להיות בעלים של הפועל.

ועכשיו לחלק הראשון.
● חזרת שוב על הלנת שכר... מחיפוש בגוגל נראה שהלנות השכר היו של עובדים שנפרדו מהקבוצה, למשל ניסו אביטן אחרי שפוטר. לא תומך בזה וזה מגעיל אבל לדעתי זה לא משהו חריג להפועל. כרגע יש תביעות של ורד / הרוש / אינבינדר על הלנת שכר מבית"ר. מיקו ממן הגיש בתקופה הזאת תביעה על הלנה נגד הפועל חיפה. עמוס הגיש השנה תביעה על הלנת שכר מצד נתניה ועוד.... השחקנים שמשחקים בהפועל לדעתי מקבלים תמיד שכר בזמן... אז לא זה לא משהו חריג והם בסוף שילמו את הכל, זה משהו ראוי לציון, אבל זאת עובדה.

● עסקת החברה מנשר, אני מניח שאתה מדבר על ספורט ישיר... קראתי בעבר את מה שהביאו לכאן ואת ההסברים על זה שהחנות בבלומפילד תהיה שלהם ל10 השנים הקרובות, אני רק לא מבין איך משהו שלפי הדוחות הכספיים שווה ערך לחצי מליון בשנה זה שיעבוד המועדון, אבל אשמח אם תסביר לי.

● הם קיבלו קבוצה בחינם, הבטיחו להשקיע במשך שנתיים וחצי סכום כסף מסויים. והשקיעו אותו. במסגרת ההסכם מול המפרק הוסכם שמופרשים 2% מתקציב המועדון לקופת הפירוק.. אם לזה אתה מתכוון זה ידוע... אבל אני בכלל הייתי נגדם וטענתי שהם לקחו את הקבוצה כי ההתאחדות התערבה לטובתם, ובגלל התנהלות חובבנית של קוטלר אז אני לא ממש מבין מה אתה רוצה ( אם בא לך לשמוע קצת פרטים על למה יוחננוף לא הבעלים תגלול בפורום, אם לא תמצא תפנה בפרטי)

● ערבויות שמים לא משקיעים, הערבויות חוזרות כאשר הכסף שבגינן הן ניתנו נכנס. הבעיה היא שהמועדון כמעט תמיד מסיים בגרעון, לפי הדו"ח התקציבי של שנת 20/21 (זמין באתר ההתאחדות) הפועל סיימה את העונה הזאת בגרעון מצטבר של 16 מליון. הגרעון הזה כוסה בחלקו על ידי הלוואת בעלים, בתקווה שהם יוכלו למשוך אותה בהמשך...

● מבחינת כסף חיי הם השקיעו בשנה הנ"ל כ 2 מליון שקל שזה ללא ספק מעט, אבל זה לא חצי מליון. אני מנייח שאתה ממחזר את הטענה של ה 300 שצבועים בדו"ח כהלוואות בעלים לזמן ארוך. זאת הלוואה שניתנה בתקופה של ינואר 21 עד מאי 21 בלבד... תקרא את הדו"ח לעומק תגלה שם הרבה דברים מוזרים הרבה יותר מה 300 אלף האלו, לדעתי האדס כבר העלה לכאן כמה, כמו 4 מליון שקל פחת שחקנים בעונה. בכל מקרה את רב הכסף הכניס תושב ולכן גם יש באפשרותו לבצע דילול אחוזי בעלות של האחרים. דר"א מי שבעיקר ידולל יהיה גרינברג ולא האחים.
555
קיבל.ה  623 לייקים

2,700,000 שקלים ב-20/21 פחת השחקנים.
כלל 4 הבעלים לא השקיעו מאז העונה הזו שקל, וגם שם השקיעו 300,000 שקלים בכל עונת 2020/2021 ולא החל מינואר.

ערבויות זה צק שחוזר.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

555 כתב: 12 ינואר 2023, 01:15 2,700,000 שקלים ב-20/21 פחת השחקנים.
כלל 4 הבעלים לא השקיעו מאז העונה הזו שקל, וגם שם השקיעו 300,000 שקלים בכל עונת 2020/2021 ולא החל מינואר.

ערבויות זה צק שחוזר.
אתה טועה ומטעה שוב.
הדוח הוא לעונת משחקים 20/21 ומחולק ל 2 .
תקופה א מיוני 20 עד דצמבר 20
תקופה ב מינואר 21 עד מאי 21

לפי הדוח:
בתקופה הראשונה פחת השחקנים היה 2.7 מליון.
בתקופה השניה פחת השחקנים היה 1.3 מליון.
בסה"כ לעונת המשחקים 4 מליון.

כנ"ל לגבי ההשקעה.
בין ינואר 21 למאי 21 הם הלוו 300 אלף.
אבל בשנת 2020 הם הלוו 2.4 מליון.

אבל שוב זה לא מעניין ודנו על זה מספיק.
555
קיבל.ה  623 לייקים

אתה טועה ומטעה.
צד שמאל מתייחס ל-19/20, צד ימין ל-20/21.
תלמד לקרוא דו"חות.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

רשום לך שהדוח מתייחס עד ה 31 למאי שנת 2021.

אני יודע לקרוא טוב.
לכן דר"א אין מחנה אימונים בשנה הזאת כי לא היה, המחנה האימונים היה ביולי 2020 והוא נמצא בהוצאות של השנה הזאצ בדו"ח.

כאילו אתה מסתכל על הדוח ומאמין שבשנת 2021 שכר שחקנים ונלוות היה רק 8.16 מליון? לכל השנה ולא רק ל 5 חודשים?

אני די בטוח שהדו"ח הקודם היה עד 31.5 2020, ובדוח הבא יהיו הוצאות מחנה אימונים בדנצ 2021... כי ככה לוח השנה הספורטיבי מתנהל.
555
קיבל.ה  623 לייקים

הדו"ח מתייחס ל-2020/2021 בצד הימני, ו-19/20 בצד השמאלי.

אפילו עובדות אתה לא יודע
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

555 כתב: 12 ינואר 2023, 09:43 הדו"ח מתייחס ל-2020/2021 בצד הימני, ו-19/20 בצד השמאלי.

אפילו עובדות אתה לא יודע
תפתח את הדוח.

תגיד לי וחכח הפורום מה כתוב בכותרת.
555
קיבל.ה  623 לייקים

כן ההכנסות ממכירת מנויים וכרטיסים היו 13 מיליון ב-2020 ומיליון שקלים ב-2021 בעונה שלא היה קהל חוץ ממשחקי הסיום, הגיוני.

:rofl:
555
קיבל.ה  623 לייקים

https://m.one.co.il/mobile/article/369989.html
איך חזו את העתיד? מטורף.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

555 כתב: 12 ינואר 2023, 09:43 הדו"ח מתייחס ל-2020/2021 בצד הימני, ו-19/20 בצד השמאלי.

אפילו עובדות אתה לא יודע
דבר ראשון צודק...

דבר שני זה לא הדיון כמו שכתבתי. אנחנו מסכימים שהם הלוו / הכניסו מליוני שקלים.... ולא חצי מליון כמו שמישהו כתב.

דבר שלישי, זה חשוב לדייק בעובדות ולכן טוב שעשית זאת, את השורה התחתונה זה לא משנה.
נערך לאחרונה על ידי El dudernio ב 12 ינואר 2023, 11:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחד555
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

אולי די כבר?
הפוסט קיבל לייק אחדGili
555
קיבל.ה  623 לייקים

די כבר עם מה?
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

עם הדיון בפוסט המטופש הזה...אבל אם אתם נהנים שיהיה לכם לבריאות.
אני פשוט אהיה מספיק בוגר ולא אלחץ לראות מה רשום פה.
חוץ ממשתמש אחד, אף אחד לא באמת חושב שהבעיה בהפועל קשורה לתיאום ציפיות.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3728 לייקים

שחר כתב: 12 ינואר 2023, 12:22 עם הדיון בפוסט המטופש הזה...אבל אם אתם נהנים שיהיה לכם לבריאות.
אני פשוט אהיה מספיק בוגר ולא אלחץ לראות מה רשום פה.
חוץ ממשתמש אחד, אף אחד לא באמת חושב שהבעיה בהפועל קשורה לתיאום ציפיות.
חבל צדיק, לא תניח בכל זאת איזה תיאום ציפיות לשבת? בשביל סילבס? חמש דקות צדיק ואתה ממשיך ביום שלך.
שליחת תגובה