מחאה בוולפסון

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
555
קיבל.ה  623 לייקים

★ כדורגל - מחאה.

ביזיון!

מאה שנה שלא חווינו שפל שכזה; הפועל הנוכחית מבזה את הסמל- והאשמה לא פוסחת על אף אחד: המנהל המקצועי, המאמן, ועד אחרון השחקנים; עונה שתיזכר לדיראון עולם, הכל בניצוחם של הבעלים הכושלים.

בצער רב, את חגיגות המאה, שתוכננו להיפתח עם תפאורה ענקית בשבת הקרובה, אנו דוחים לעת עתה. הפועל תל אביב היא אימפריה- ועוד נחגוג את ציון הדרך המשמעותי הזה, אך לא נעשה זאת כשהפועל שלנו נמצאת בשפל המדרגה.
הנהלת המועדון כבר עם רגל וחצי בחוץ, אך אין זה תירוץ להפקרת הקבוצה. השחקנים אינם אשמים כי נבנה סגל חלש ביותר, אך אין זה תירוץ להתפרקות על המגרש ואפס מלחמה.

היום לפני המשחק בלונדון בשעה 17:00 יש אימון בוולפסון אנו קוראים לכולם להגיע!!!

יום שישי בשעה 09:30 נפגשים בוולפסון - באים להעיר את כל המועדון הזה! דורשים חיזוק ודורשים מלחמה!!
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

של מי הקריאה? אולטרס?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה בתיאום עם האמריקאים 555?
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

dino כתב: 11 ינואר 2023, 11:12 זה בתיאום עם האמריקאים 555?
הוא נהג לתאם מול אודליה שעזבה
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםChegi
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

האולטראס שסידרו להנהלה 9k מנויים קוראים לי לבוא לוולפסון לקלל אותם ואת השחקנים ?
חחחחח
הפוסט קיבל 3 לייקיםרדפוקסTenacious DChegi
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

דעתי היא שעד שלא נדע מה קורה עם האמריקאים, כל מחאה אם בכלל, צריכה לבוא לידי ביטוי בתמיכה
אין מה לעשות, ככה זה עובד או לא פוגע בטווח זמן הזה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני חושב שהקהל ביום שבת צריך להתנהג רגיל ולנסות לעזור לקבוצה לא להפסיד לנס ציונה.
אפילו הם בעצמם כתבו בפוסט שהשחקנים לא אשמים לא? הם באמת לא אשמים.

גם ככה הדבר היחיד שנשאר לנו כרגע הקהילה שיש סביב המועדון (וכן גם זה שהפועל מילאה את היציע בטרנר במשחק הזה או בכלל במלא משחקי פח בלי ציפייה זו עוד דוגמא לכמה המועדון הזה חזק).
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדבעל(ת) האוב
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

מאוחר מידי, מיותר כרגע.
אם כבר, אולי כדאי לחכות לאחרי התבוסה בדרבי.
Josh
קיבל.ה  43 לייקים

מבחינתי כל העונה הזאת הייתה צריכה להיות עם בן אדם אחד בלבד ביציע שדואג ששלט ענק לא יעוף ברוח ״לא מגיעים עד שאין בעלים״
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

בוודאי שצריך למחות, נגד כל מי שנמצא כרגע בהפועל, ובמיוחד נגד הבעלים. החבר'ה האלה יורדים מחוייכים מהתבוסה הכי גדולה בתולדות הפועל.

ולמרות שבדרך כלל אני לא כועס על שחקנים גרועים שנגזר עליהם לשחק בקבוצה שלי, הפעם זה שונה. כי למרות שהם באמת גרועים, הם גם לא מקצועניים ולא ספורטאים בעליל, ולהיות כאלה יכל לשפר אותם מעט.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

מחאה מוצדקת, אי אפשר לעבור לסדר היום אחרי תבוסה כזאת ושבירת שיא שלילי דווקא בשנת ה - 100 של המועדון.
מקווה שבשבת יחד עם המאמן החדש נצא לדרך חדשה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

Hapolo כתב: 11 ינואר 2023, 11:18 האולטראס שסידרו להנהלה 9k מנויים קוראים לי לבוא לוולפסון לקלל אותם ואת השחקנים ?
חחחחח
בול.
בעיקר אהבתי את -
״והאשמה לא פוסחת על אף אחד: המנהל המקצועי, המאמן, ועד אחרון השחקנים; עונה שתיזכר לדיראון עולם, הכל בניצוחם של הבעלים הכושלים.״

והאשמה שלכם חבורה של סמרטוטים? לא שכחתם משהו?
לכו תחפשו אותי במחאות שלכם עכשיו שזה פתאום מתאים לועדת הקישוט.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדוםChegi
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

שהאולטראס יזדיינו.
אחריי שביטלו את מחאת המנויים לא מאמין להם לכלום.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

אוקיי, שיזדיינו האולטראס. אבל הנה, יש כבר מסה של אנשים שמתכוונים להגיע ולמחות - מה איתכם?
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחד555
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

אהבתי גם את הטיימינג
ניערו את המערכת , זרקו 2/3 מהבעיה
עכשיו באים?
איפה הייתם עד היום? חבורת אפסים

חצי הכוס המלאה נוגעת דווקא לשחקנים, אני חושב שראוי שעובדים כמו : בן ביטון, שלומי אזולאי, טוויזר, ורד, קלטינס ומר שוער ליצן יקבלו חתיכת ניעור מהבוס האמיתי שלהם.

הם התבלבלו, הם באמת חושבים שבגלל שיש להם ג׳ל בשיער והם מקפיצים כדור הם יכולים לזרוק ככה זין ולקחת הביתה מאות אלפי שקלים מהכיס שלנו.
קונוסים לא מקבלים 6.
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 11 ינואר 2023, 13:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

אשמח שמישהו יסביר לי כיצד יעזרו הקללות והבלאגן שיהיה היום באימון?
זה מה שהיפוך את הפועל ת"א למועדון עם בעלים נורמלי וקבוצה טובה?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

Hapoel_manga כתב: 11 ינואר 2023, 13:54 אשמח שמישהו יסביר לי כיצד יעזרו הקללות והבלאגן שיהיה היום באימון?
כיצד מה שהיה עד עכשיו עזר?
אני באמת שואל
לא תמיד השאלה הזו צריכה להשאל, יש תועלת מסוימת בלעשות בלאגן. הם קיבלו שקט ותמיכה גם מהאוהדים וגם מהמערכת. הם לא מחויבים באמת לכלום.
מבחינתי זה שקלטינס ירגיש עם עצמו לא טוב היום בערב זה הישג.
ומי שיתחיל שוב עם הטענות על חוסר יכולת אני מזמין אותו לראות איך ריינה, נס ציונה וקבוצות נוספות נראות העונה בכלל ונגד הגדולות בפרט.
לכו תבדקו נתונים של עבירות ומאבקים.
בגדול, יש פה חבורת שחקנים חסרי אישיות.
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 11 ינואר 2023, 13:55
Hapoel_manga כתב: 11 ינואר 2023, 13:54 אשמח שמישהו יסביר לי כיצד יעזרו הקללות והבלאגן שיהיה היום באימון?
כיצד מה שהיה עד עכשיו עזר?
אני באמת שואל
לא תמיד השאלה הזו צריכה להשאל, יש תועלת מסוימת בלעשות בלאגן. הם קיבלו שקט ותמיכה גם מהאוהדים וגם מהמערכת. הם לא מחויבים באמת לכלום.
מבחינתי זה שקלטינס ירגיש עם עצמו לא טוב היום בערב זה הישג.
ומי שיתחיל שוב עם הטענות על חוסר יכולת אני מזמין אותו לראות איך ריינה, נס ציונה וקבוצות נוספות נראות העונה בכלל ונגד הגדולות בפרט.
לכו תבדקו נתונים של עבירות ומאבקים.
בגדול, יש פה חבורת שחקנים חסרי אישיות.
אז ירגיש לא טוב למשך שעה ואז מה? יהיה יותר טוב בשבת?
המועדון רקוב
כל עוד ההנהלה שלו רקובה ומסריחה ככה גם יראו השחקנים
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

התזמון של מחאה עכשיו זה בערך העיתוי הכי גרוע שיש
זה כנראה השבועיים שבהם האמריקאים יחליטו אם להיכנס או לא. מחאה עכשיו, שתנופח בכלי התקשורת, רק יכולה לעשות נזק בהיבט הזה.
מצד שני אלה שמובילים את המחאה זה כנראה אותם אנשים שבגללם קיבלנו 4 משחקים בלי קהל, אז אין כל כך מה לחפש היגיון
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegishaharot
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

oleg neduda כתב: 11 ינואר 2023, 14:13 התזמון של מחאה עכשיו זה בערך העיתוי הכי גרוע שיש
זה כנראה השבועיים שבהם האמריקאים יחליטו אם להיכנס או לא. מחאה עכשיו, שתנופח בכלי התקשורת, רק יכולה לעשות נזק בהיבט הזה.
מצד שני אלה שמובילים את המחאה זה כנראה אותם אנשים שבגללם קיבלנו 4 משחקים בלי קהל, אז אין כל כך מה לחפש היגיון
פרח
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

לא הבנתי מה הבעיה במחאה על זה שספגנו את ההפסד הכי גדול בהסיטוריה של המועדון?
אני חושב שכל בר דעת, כולל האמריקאים יכול להבין שמה שקרה אסור שיקרה ומותר וצריך לאפשר לקהל להפגין ולהגיד את אשר על ליבו.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

לירון האדום כתב: 11 ינואר 2023, 17:09 לא הבנתי מה הבעיה במחאה על זה שספגנו את ההפסד הכי גדול בהסיטוריה של המועדון?
אני חושב שכל בר דעת, כולל האמריקאים יכול להבין שמה שקרה אסור שיקרה ומותר וצריך לאפשר לקהל להפגין ולהגיד את אשר על ליבו.
בוא, מחיפוש קצר בגוגל על מחאות והקהל שלנו, אפשר למצוא כמות חסרת תקדים של מחאות שהיו בשנים האחרונות. עכשיו, רגע לפני שנגמרת בדיקת הנאותות, כשאנחנו בפוקוס של האמריקאים, נארגן עוד מחאה. אתה חושב שאין פה סיכון שהדבר ישפיע על ההחלטה שלהם?

בסוף, אתה חי את הפועל תל אביב ואת הכישלון של המועדון הזה תחת הבעלים הנוכחיים, זה שלפניהם, זה שלפניו וזה שלפניו. האמריקאים לא חיים את זה. הם מבחינתם בודקים אפשרות לקנות קבוצת כדורגל וגם אם קראו על העשור האחרון, הם לא חלק ממנו ולא באמת מבינים מה הולך פה.

אם אני במקומם וקורא על עוד מחאה גדולה שנעשתה נגד הבעלים והשחקנים, יחד עם ההיסטוריית מחאות שלנו, אני חד משמעית חשוב פעמיים אם לקנות את המועדון.

מה הבעיה לשבת בשקט שבועיים? המחאה הזאת היא זו שתביא ניצחון בשבת? הרי ברור שאנחנו בישורת האחרונה בנוגע לעסקה הזאת. מחאות אפשר יהיה לעשות גם בעוד חודש בטח ובטח בקיץ.

לא יודע, מבחינתי גם אם יש סיכון קטן מאוד שהמחאה הזאת תשפיע לרעה על העסקה, לא הייתי חושב פעמיים בעניין הזה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםdinoshaharot
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

זה לא ישפיע על ההחלטה שלהם, אבל זה באמת חסר טעם כרגע.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

Gili כתב: 11 ינואר 2023, 17:30 זה לא ישפיע על ההחלטה שלהם, אבל זה באמת חסר טעם כרגע.
מאיפה אתה יודע מה ישפיע או לא ישפיע? אי אפשר לומר שאין פה שום סיכון. מי שאומר את זה לוקה בביטחון עצמי מופרז מאוד. גופים כאלה יכולים להיות מושפעים מהרבה מאוד דברים, בטח אירועים כמו מחאות נגד בעלים/שחקנים וכו'. שוב - הם לא חיים את המציאות כפי שאנו חיים אותה ויכולים לפרש אירועים כאלה בהמון מובנים.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לירון האדום כתב: 11 ינואר 2023, 17:09 לא הבנתי מה הבעיה במחאה על זה שספגנו את ההפסד הכי גדול בהסיטוריה של המועדון?
הם יכולים להבין מה יקרה אם המועדון בראשותם לא יצליח או שתהיה בעיה לאוהדים עם משהו
מנחש שזה פחות מרגש אותם למרות ההבנה
ליאור א.
קיבל.ה  110 לייקים

לא עדיף לשמור כוחות ללאחר הדרבי?
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

מישהו יכול להתקשר לתאומים וויצמן שיארגנו עוד מחאה ״ אותנטית״ של ״אוהדים מהיציע״? אולי בוכמן יכול לעזור? או שהוא עסוק מדי בברלין. אם הם יכולים לארגן חולצות מגניבות, והרבה רעש עם החברים שלהם בתקשורת זה ממש יעזור. ולפי איך שהעסקה הזאת עם האמריקאים נראית, עדיף לפרק את המועדון. לא שמעתי על משקיע שדורש מהמועדון לא להשקיע בשחקנים ומתעקש שנשאר עם אותו סגל שיוריד אותנו ליגה. עשו מהבדיקה הזאת מדעי החלל, שילכו לעזאזל ביחד עם הניסנובים. גם ככה כל בעלים שהגיע לכאן רק עשה יותר נזק מקודמו.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

אגב, מהפרסומים עולה שה"מחאה" הזאת כללה 20 אוהדים. מצויין
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

oleg neduda כתב:
בוא, מחיפוש קצר בגוגל על מחאות והקהל שלנו, אפשר למצוא כמות חסרת תקדים של מחאות שהיו בשנים האחרונות. עכשיו, רגע לפני שנגמרת בדיקת הנאותות, כשאנחנו בפוקוס של האמריקאים, נארגן עוד מחאה. אתה חושב שאין פה סיכון שהדבר ישפיע על ההחלטה שלהם?

בסוף, אתה חי את הפועל תל אביב ואת הכישלון של המועדון הזה תחת הבעלים הנוכחיים, זה שלפניהם, זה שלפניו וזה שלפניו. האמריקאים לא חיים את זה. הם מבחינתם בודקים אפשרות לקנות קבוצת כדורגל וגם אם קראו על העשור האחרון, הם לא חלק ממנו ולא באמת מבינים מה הולך פה.

אם אני במקומם וקורא על עוד מחאה גדולה שנעשתה נגד הבעלים והשחקנים, יחד עם ההיסטוריית מחאות שלנו, אני חד משמעית חשוב פעמיים אם לקנות את המועדון.

מה הבעיה לשבת בשקט שבועיים? המחאה הזאת היא זו שתביא ניצחון בשבת? הרי ברור שאנחנו בישורת האחרונה בנוגע לעסקה הזאת. מחאות אפשר יהיה לעשות גם בעוד חודש בטח ובטח בקיץ.

לא יודע, מבחינתי גם אם יש סיכון קטן מאוד שהמחאה הזאת תשפיע לרעה על העסקה, לא הייתי חושב פעמיים בעניין הזה.
אני יכול להבין את המחשבה שלך, אבל בסוף מדובר בקבוצת כדורגל וברגשות, אנחנו לא ארצות הברית ולא אנגליה, פה לרגש יש משמעות.

לדעתי תוצאה היסטורית כזאת לא יכולה להיות בלי מענה של מחאה.

צריך מחאה נגד ההנהלה בתקווה שהיא תבין שמוטב להם לעזוב ולא לעשות שרירים בצירוף מחאה נגד השחקנים על היכולת הירודה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

ofri
קיבל.ה  147 לייקים

שוב כרגיל שלא עושים כלום אתם מתלוננים , וגם שעושים משהו אתם מתלוננים , טוב מאוד הגיע הזמן להעיר את החבורה הזו על הדשא שנקראים שחקני כדורגל
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

ofri כתב: 11 ינואר 2023, 19:05 שוב כרגיל שלא עושים כלום אתם מתלוננים , וגם שעושים משהו אתם מתלוננים , טוב מאוד הגיע הזמן להעיר את החבורה הזו על הדשא שנקראים שחקני כדורגל
כי העניין הוא התזמון של מתי לא עושים כלום ומתי כן עושים משהו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroרדפוקס
DarkCowMoo
קיבל.ה  45 לייקים

ofri כתב: 11 ינואר 2023, 19:05 שוב כרגיל שלא עושים כלום אתם מתלוננים , וגם שעושים משהו אתם מתלוננים , טוב מאוד הגיע הזמן להעיר את החבורה הזו על הדשא שנקראים שחקני כדורגל
אתה רוצה להעיר? לא לבוא יותר למגרשים. שיהיה 0 קהל ביציעים אז יבינו שמשהו באמת נשבר.
אין דבר יותר גרוע מאפתיות בספורט.
אני יודע שיגידו שהאולטרס הם חלק חשוב ועושים אווירה וכיף, אבל כבר מזמן שאני לא מגיע יותר למגרשים בגלל כל החרא שהם עושים מסביב. שיח אלים ומחליא.
פעם עוד היו מגיעים למשחק עם שירי שחקן ועידוד עוצמתי. היום זה רק קללות, שואה ושוטרים לפסי רכבת.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

chimpfive כתב: 11 ינואר 2023, 18:03 מישהו יכול להתקשר לתאומים וויצמן שיארגנו עוד מחאה ״ אותנטית״ של ״אוהדים מהיציע״? אולי בוכמן יכול לעזור? או שהוא עסוק מדי בברלין. אם הם יכולים לארגן חולצות מגניבות, והרבה רעש עם החברים שלהם בתקשורת זה ממש יעזור. ולפי איך שהעסקה הזאת עם האמריקאים נראית, עדיף לפרק את המועדון. לא שמעתי על משקיע שדורש מהמועדון לא להשקיע בשחקנים ומתעקש שנשאר עם אותו סגל שיוריד אותנו ליגה. עשו מהבדיקה הזאת מדעי החלל, שילכו לעזאזל ביחד עם הניסנובים. גם ככה כל בעלים שהגיע לכאן רק עשה יותר נזק מקודמו.
נו באמת, הדרישה הזאת מאוד ברורה ובעולם העסקים זה נכנס בכל עסקת רכישה - מעבר להוצאות השוטפת של החברה אסור לעשות הוצאות מיוחדות שלא באישור הרוכשים הנכנסים.
להחתים בינואר עכשיו שחקנים מעל לחצי שנה זה מבחינתם הוצאות מיוחדות שיכבידו עליהם במידה ויכנסו. לגיטימי לגמרי שהם מסרבים לכך (למרות שהבנתי מהפרסומים שהם אישרו להחתים שוער ישראלי בחוזה ארוך יותר).
הבעיה היא שאנשי המקצוע וההנהלה הקיימת לא מסוגלים לחזק את הקבוצה בהינתן ההגבלה הזאת (ואת האמת? רוב הסיכויים שהם לא מסוגלים לחזק את הקבוצה גם בלי קשר).

סליחה שלקחתי את הדיון על המחאה למקום אחר אבל היה חשוב לי להבהיר את זה.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

רדפוקס כתב: 11 ינואר 2023, 19:24
chimpfive כתב: 11 ינואר 2023, 18:03 מישהו יכול להתקשר לתאומים וויצמן שיארגנו עוד מחאה ״ אותנטית״ של ״אוהדים מהיציע״? אולי בוכמן יכול לעזור? או שהוא עסוק מדי בברלין. אם הם יכולים לארגן חולצות מגניבות, והרבה רעש עם החברים שלהם בתקשורת זה ממש יעזור. ולפי איך שהעסקה הזאת עם האמריקאים נראית, עדיף לפרק את המועדון. לא שמעתי על משקיע שדורש מהמועדון לא להשקיע בשחקנים ומתעקש שנשאר עם אותו סגל שיוריד אותנו ליגה. עשו מהבדיקה הזאת מדעי החלל, שילכו לעזאזל ביחד עם הניסנובים. גם ככה כל בעלים שהגיע לכאן רק עשה יותר נזק מקודמו.
נו באמת, הדרישה הזאת מאוד ברורה ובעולם העסקים זה נכנס בכל עסקת רכישה - מעבר להוצאות השוטפת של החברה אסור לעשות הוצאות מיוחדות שלא באישור הרוכשים הנכנסים.
להחתים בינואר עכשיו שחקנים מעל לחצי שנה זה מבחינתם הוצאות מיוחדות שיכבידו עליהם במידה ויכנסו. לגיטימי לגמרי שהם מסרבים לכך (למרות שהבנתי מהפרסומים שהם אישרו להחתים שוער ישראלי בחוזה ארוך יותר).
הבעיה היא שאנשי המקצוע וההנהלה הקיימת לא מסוגלים לחזק את הקבוצה בהינתן ההגבלה הזאת (ואת האמת? רוב הסיכויים שהם לא מסוגלים לחזק את הקבוצה גם בלי קשר).

סליחה שלקחתי את הדיון על המחאה למקום אחר אבל היה חשוב לי להבהיר את זה.
אתה צודק, כתבתי את זה בייאוש טוטאלי מהכל.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Hapolo כתב:האולטראס שסידרו להנהלה 9k מנויים קוראים לי לבוא לוולפסון לקלל אותם ואת השחקנים ?
חחחחח
!
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדInFlames
שליחת תגובה