ממשלת נתניהו (ימין על מלא) השישית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

שנה אזרחית חדשה, ממשלה חדשה בישראל - באשכול זה יהיה ניתן לעקוב אחר מעשיה של הממשלה ולחוות דעה על התנהלותה.
האם הממשלה תעמוד בהתחייבויותיה כפי שנקבע בהסכמים הקואליציוניים? האם הליכוד יעמוד בהתחייבויותיו לבוחרים?
האם הממשלה החדשה תוביל לשיפור המצב הקולקטיבי של אזרחי ישראל, או שמא תהפוך את המצב לגרוע יותר?
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

ברכות לממשלה החדשה שתחת משמרתה האום הצביע בעד חקירת ישראל על פשעי מלחמה בהאג.
כן ירבו
הפוסט קיבל לייק אחדאמה גולדמן
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

האם הכל יישאר פחות או יותר אותו דבר? כנראה
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל 2 לייקיםpelegsאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

הבעיה היא לא הממשלה אלא העם
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אמה גולדמן כתב: 01 ינואר 2023, 10:56 האם הכל יישאר פחות או יותר אותו דבר? כנראה
נדבר אחרי שבן גביר יעלה להר הבית
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אדום נחמד כתב: 01 ינואר 2023, 10:43 ברכות לממשלה החדשה שתחת משמרתה האום הצביע בעד חקירת ישראל על פשעי מלחמה בהאג.
כן ירבו
אין ספק שהאג מאד מזיז לסמוטריץ' וחבר מרעיו
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

טיטאניק שעוד רגע מתרסקת על הקרחון ורוב האנשים עסוקים בקניות, בילויים, תכנון חופשות, נטפליקס, ריאליטי, טיקטוק ואינסטגרם
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

עם של בהמות
זהו, סיימתי
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אדום נחמד כתב: 01 ינואר 2023, 10:43 ברכות לממשלה החדשה שתחת משמרתה האום הצביע בעד חקירת ישראל על פשעי מלחמה בהאג.
כן ירבו
זה לא נכון. הצביעו לבדוק האם עדיין יש פה כיבוש או לא. הממשלה הנוכחית אינה סבורה שיש כיבוש, אני די מופתע שהיא לא מברכת על הצעד הזה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

D red imperia כתב: 01 ינואר 2023, 18:39 טיטאניק שעוד רגע מתרסקת על הקרחון ורוב האנשים עסוקים בקניות, בילויים, תכנון חופשות, נטפליקס, ריאליטי, טיקטוק ואינסטגרם
ותגובות בפורום שדים. קדימה סגור את האינטרנט וצא לרחובות!
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

הפועל כתב:
כן ירבו
זה לא נכון. הצביעו לבדוק האם עדיין יש פה כיבוש או לא. הממשלה הנוכחית אינה סבורה שיש כיבוש, אני די מופתע שהיא לא מברכת על הצעד הזה
הציעו לבדוק את המצב המשפטי של אחזקת השטחים. אם יגיעו למסקנה שזה בניגוד לחוק, מדובר בפשעי מלחמה. אבל אני מקבל את התיקון שלך לניסוח שלי

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

בשעה טובה בן גביר עולה להר הבית ויראה לכולם מי הבוס.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

גיבור גדול ממש
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

בן גביר עלה להר הבית
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

אז מה הממשלה ומפלגת השלטון (הליכוד) עשו עד עכשיו בימי השלטון הראשונים שלהם? אני מציין פה את הצעדים הבולטים ביותר.
קודם כל העבירו כמה חוקים פרסונאליים שיכשירו את כהונת דרעי וסמוטריץ (היועמ"שית כבר אמרה שהחוק החדש שמסדיר את כהונתו כשר של העבריין המורשע פעמיים דרעי, אינו חוק סביר).
החרימו חלקית את היועמ"שית - נפגשה עם ביבי אבל לא הוזמנה לשתי ישיבות ממשלה רצופות. כנראה זה עומד לקראת פיצוץ
אחרי זה עשו מינויים וחילקו תיקים וחגגו. אה כן, והעבירו בשקט יחד עם כל הכנסת את העלייה בשכרם (13%? כמדומני)...
אחרי זה העבירו הנחיות לביטול חקיקה של הממשלה הקודמת (חוקים על מיסוי חד-פעמי, משקאות עתירי סוכר, מיחזור בקבוקים, רפורמת הבגרויות) - טרם בוצע בפועל לדעתי...
דיברו קצת על הקפאת מחירי החשמל והמים (עוד לא קרה, אבל לוקח זמן מן הסתם) בהתאם להבטחת הבחירות שלהם
ואז קינחו בעלייתו של שר הביטחון הלאומי להר הבית, כדי להראות פה מי הבוס - למרות אזהרות לכאורה של גופי הביטחון. ונתניהו הורה להשמיש את מטוס כנף ציון.
הספק יפה !
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

יופי טופי
שער 5 זה הלב
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 02 ינואר 2023, 17:58 בשעה טובה בן גביר עולה להר הבית ויראה לכולם מי הבוס.
הבוס מתפלח ב5 בבוקר כמו גנב ועוד עם כל כך הרבה מאבטחים ומנאייק. שייכנס למסגד כמו גבר לבד באמצע תפילה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ממשלת איראן על מלא
תמיד זה מתחיל בקטן עד שיכריחו פה נשים ללכת עם כיסוי ראש
אני כבר רואה איך שלמה קרעי הדביל והמטומטם מתראיין ומספר למה זה הגיוני
אני אומנם יהיה חייב לכבות את האורות בבית בשבת, אבל עדיין זה לא יפריע לי לצחוק על כל מי שהצביע להם(בטח אכנס על זה לכלא)
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

הופ! ארדואניהו שלח את כלבלבו הבכיר לוין כדי להתחיל סיכול ממוקד בשלטון החוק... 'לטובת המערכת המשפטית וחיזוקה'.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הפוך, מי שכלבלב בממשלה הזו זה נתניהו(של שרה, של סמוטריץ, של איתמר הכל מותר וכו וכו)
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני בטוח ששרה חרא של בן אדם, באמת, אבל ההתמקדות בה זה סקסיזם על מלא (זה ה-trope של האישה המניפולטיבית שמושכת בחוטים של בן הזוג). לא צריך להשתמש בסקסיזם בשביל להסביר את ההתנהלות של ביבי, יש מספיק סיבות אחרות (רובן הרבה יותר מערכתיות מאשר אישיות, אגב).
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://newmedia.calcalist.co.il/magazi ... 3/m06.html
מי שרוצה לדעת מה סדר העדיפויות האמיתי של הממשלה החדשה, מוזמן לקריאה מודרכת בהסכמים הקואליציוניים. הוא ימצא רמת פירוט חסרת תקדים בנושאים שחשובים למגזרי הקואליציה, וסיסמאות ריקות ביחס לכל האחרים
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

pelegs כתב: 05 ינואר 2023, 12:22 אני בטוח ששרה חרא של בן אדם, באמת, אבל ההתמקדות בה זה סקסיזם על מלא (זה ה-trope של האישה המניפולטיבית שמושכת בחוטים של בן הזוג). לא צריך להשתמש בסקסיזם בשביל להסביר את ההתנהלות של ביבי, יש מספיק סיבות אחרות (רובן הרבה יותר מערכתיות מאשר אישיות, אגב).
על פניו אני מבין את הנקודה שלך
אבל יש כל כך הרבה עדויות על השליטה שלה בנעשה, שאי אפשר לבטל הכל רק כי היא אשה
הפוסט קיבל 3 לייקיםdinokruviKingAlpaca
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בדיוק
עניין שרה לא קשור לעניינים בינה לביבי בנושאי חייהם הזוגיים והמשפחתיים
זה ממקום של התערבויות(בוטות לעיתים) בנעשה בפוליטיקה והמדיניות
מקטנות ועד שיחות בהרכבים מצומצמים מאוד עם אנשים בכירים שקשורים לביטחון
ושהחבר׳ה של איתמר הכל מותר וכל אלו יגידו עד מחר שזה לא נכון, מי שצריך לדעת יודע.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מה זה משנה? היא איתו מההתחלה. זה מה שהמסכנים הצביעו עבורו, זה כולל אותה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

אדום נחמד כתב:
pelegs כתב: 05 ינואר 2023, 12:22 אני בטוח ששרה חרא של בן אדם, באמת, אבל ההתמקדות בה זה סקסיזם על מלא (זה ה-trope של האישה המניפולטיבית שמושכת בחוטים של בן הזוג). לא צריך להשתמש בסקסיזם בשביל להסביר את ההתנהלות של ביבי, יש מספיק סיבות אחרות (רובן הרבה יותר מערכתיות מאשר אישיות, אגב).
על פניו אני מבין את הנקודה שלך
אבל יש כל כך הרבה עדויות על השליטה שלה בנעשה, שאי אפשר לבטל הכל רק כי היא אשה
מה יש להבין את הנקודה, זה פארודיה על פרוגרס. היא אישה אז כמובן הביקורת סקסיסטית. שרה נתניהו מאשרת באופן אישי אחרי שיחת ״תיאום ציפיות״ את המנויים הכי רגישים בישראל, קצרה היריעה מכמות העדויות שיש לזה. לעניין את יכול להתייחס או רק למגדר? בסדר אז יש ripple של סקסיזם נגיד על הרים של טענות, אז מגיעה לה הנחה כי היא לא גבר?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

העניין הוא לא שהיא זכאית להיות בלתי-מבוקרת, אלא שרוב הביקורת שאני שומע נגדה גובלת בקונספירטיביות, ואי אפשר להתעלם מהטונים הסקסיסטיים שמשמשים הרסה מדי אנשים שמבקרים אותה.

תראו, אם יהודי מבצע פשע בגרמניה אני לא מצפה שיחליקו לו את זה כי הוא יהודי, אבל אם חצי מהאנשים שידברו על זה בתקשורת וברשתות החברתיות ישתמשו בשפה אנטישמית כשהם כותבים על הבחור, זה יהיה מדאיג מאד.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

רוב הביקורת שאני שומע דווקא מגובה בעדויות ומעשים
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

D&3 כתב: 06 ינואר 2023, 22:36 רוב הביקורת שאני שומע דווקא מגובה בעדויות ומעשים
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

לאחר שבית המשפט אסר על ארדואניהו למנות עבריין סדרתי לתפקיד שר, ארדואניהו בוחן כיצד יוכל למנות את העבריין הסדרתי לתפקיד של יו"ר הכנסת או ראש ממשלה חליפי.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בנתיים קצב של כל יום טירלול אחר אולי אפילו שניים
היה את מיקי זוהר אתמול ועכשיו בועז ביסמוט עם הטרלה משלו
זה כבר כמעט לחטוף שני שערים למשחק
וזה בלי שמרינוביץ עומד אצלם בשער

בנאדם בא להצביע להם כי היה ערבי בממשלה או שרצה הבטחה לשקט ברחובות והוא יוצא עם חבילה כוללת להחזרתו לימי הביניים ואופציה למלחמת אזרחים
אני בטוח שכל מי שהצביע להם חשב על הכל, כמו שבממשלה טוענים. סעיף סעיף.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אפשר לאמר הרבה דברים על מצביעי הימין. אבל די ברור ש90% מהם בערך תומכים בגדול בכל הזיה שהנבחרים שלהם מריצים בממשלה הזאת. חצי מהקואליציה זה חרדים ודתיים למיניהם, וגם בחצי השני רוב האנשים זה לא איזה ימין ליברלי עמוק בדיוק.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

העימות בין סמוטריץ וגלנט נפלא
ואם היה לי רצון שמעמד הצבא ישאר חזק, זה גם היה מפריע לי :)

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

הפועל כתב: 23 ינואר 2023, 19:47 אפשר לאמר הרבה דברים על מצביעי הימין. אבל די ברור ש90% מהם בערך תומכים בגדול בכל הזיה שהנבחרים שלהם מריצים בממשלה הזאת. חצי מהקואליציה זה חרדים ודתיים למיניהם, וגם בחצי השני רוב האנשים זה לא איזה ימין ליברלי עמוק בדיוק.
90% תומכים בכל הזיה? לגבי משפט דרעי לצורך העניין רוב מצביעי הליכוד לפי סקר חושבים שדרעי לא יכול לכהן כשר וככה גם רוב (דחוק מאד ) של מצביעי הציונות הדתית. יכול להיות שהתכוונת שהם מוכנים לחלק ניכר מההזיות כי המטרה מקדשת
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

בן גביר ועוזריהם עכשיו מדבר על זה ש"שומר החומות 2 בפתח". כצפוי, הטקטיקה שלו היא להבעיר את השטח ולהכין את הקרקע לפגיעה אנושה באזרחים פלסטינים - הן ברמת ההסכמה הציבורית והן ברמת הביצוע.
רובנו רוצים להאמין שרוב הציבור הישראלי יראה דרך המניפולציה הזאת, אבל מדובר באותו ציבור שבמשך שנים מפמפמים לו כמה "הערבים אלימים", ו-"רוצים לזרוק אותנו לים" ושאר קשקשת.
כמו-כן, ההיסטוריה מלמדת אותנו שאפילו אם רוב הציבור מתנגד לפאשיסטים כשהם רק תופסים את השלטון - לאורך הזמן תחת ההפגזה הבלתי נפסקת מצד גורמי שלטון וגורמים "אמינים" יותר כמו התקשורת, אפילו הליברלים מתחילים להאמין בתעמולה. ככה היה למשל בגרמניה, ובישראל ממילא הקרקע פוריה לאלימות שלטונית אגרסיבית נגד פלסטינים.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://m.ynet.co.il/articles/ry9nwntjs

ואוו כמה שמאלנים במקום אחד
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אולי הגיע הזמן לעשות רפורמות בכלכלנים ולהביא לשם כלכלנים מטעם יריב לוין, סמוטריץ׳ שלמה קרעי(בר מוח) ושאר הפיראטים
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

walla

לעומת זאת, ראש הממשלה בנימין נתניהו ממשיך לתקוף את מערכת המשפט ולטעון כי היא זו שלמעשה פוגעת בכלכלת ישראל. בפגישה עם עשרות אנשי עסקים הגן על מדיניות הממשלה. אחד מבין אנשים העסקים שהוזמן הוא שלומי פוגל, מבעלי מספנות ישראל ומקורב אליו. מלבדו, בלשכת נתניהו מסרבים למסור את רשימת המשתתפים בפגישה

העתק הדבק פוטין
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

נו, הבורגנות הישראלית במאבק כוח פנימי קלאסי. חבל שתמיד מעמד העובדים הוא זה שנדפק.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

מעמד העובדים הוא המנוע מאחורי הממשלה הגזענית-פאשיסטית
שליחת תגובה