גמר המונדיאל : ארגנטינה - צרפת

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

תמונה

דה ניו יורקר
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

ASAFABADI כתב: 21 דצמבר 2022, 02:26אני לא רוצה לחשוב
ידוע מזמן
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום מטליKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

תמונה

זה מקבוצת פייסבוק סגורה לחברים בשם "אוהבי היסטוריה". לא חיפשתי מקורות לאמת את הסיפור. אולי עוד אחפש.
لا إله
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

סיפור ידוע. גם מראדונה התראיין לפני כמה שנים והתרברב על זה
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

עמית כתב: 19 דצמבר 2022, 23:31 מראדונה גם לא הבקיע בשני הגמרים נגד גרמניה ורונאלדו לא פאקינג שיחק בגמר היחיד שלו

אבל מסי נסחב כי דימריה שם את הגול בקופה ולא הוא
שם צמד בגמר המונדיאל עכשיו וייצר את המתפרצת לגול של דימריה. העובדה היא שמסי היה פאקטור כמעט לכל טורניר שהם הגיעו לגמר איתו

זה שיש מלא אנשים בפורום ככה שבבירור מעוותים את המציאות מחוסר אובקייטיביות. גורם לי לתהות לגבי נושאים אחרים שעולים כאן והאם גם שם אותם אנשים עושים את אותו הדבר
אתה מוזמן להצביע על סילופיי בנושאים אחרים.

אגב מה שמעניין הוא שלא אמרתי שמסי שחקן כושל או גרוע רחמנא, בסה"כ ציינתי שהוא סופר מוכשר אבל הטייטל של "הכי טוב" הוא 1. מגמד כלפי הקולגות שלו בקבוצה 2. מאד מבטל כלפי שחקנים שחלקם שיחקו בתקופות אחרות (נניח כאלו שבהן לא היו 5 חילופים או אפילו 3) ובנבחרות אחרות עם גב אחר. אבל חלק מהתגובות לזה היו מינימום כאילו הצעתי שנחליף את המדים של הפועל לצהוב כחול. זה מסי. פאקינג מסי. לא אריק איינשטיין ,לא בארי לייבוביץ ולא משה סיני (כשחקן. לא כמאמן).
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

פישונט כתב: 21 דצמבר 2022, 17:06 סיפור ידוע. גם מראדונה התראיין לפני כמה שנים והתרברב על זה
אז מוזר לי שעוד מרשים לעבריינים האלה להשתתף במונדיאל. היו ראויים ל 50 שנות השעיה לכל הפחות.
لا إله
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  235 לייקים

תא מרבוטא כתב: 21 דצמבר 2022, 18:58
עמית כתב: 19 דצמבר 2022, 23:31 מראדונה גם לא הבקיע בשני הגמרים נגד גרמניה ורונאלדו לא פאקינג שיחק בגמר היחיד שלו

שם צמד בגמר המונדיאל עכשיו וייצר את המתפרצת לגול של דימריה. העובדה היא שמסי היה פאקטור כמעט לכל טורניר שהם הגיעו לגמר איתו

זה שיש מלא אנשים בפורום ככה שבבירור מעוותים את המציאות מחוסר אובקייטיביות. גורם לי לתהות לגבי נושאים אחרים שעולים כאן והאם גם שם אותם אנשים עושים את אותו הדבר

אגב מה שמעניין הוא שלא אמרתי שמסי שחקן כושל או גרוע רחמנא, בסה"כ ציינתי שהוא סופר מוכשר אבל הטייטל של "הכי טוב" הוא 1. מגמד כלפי הקולגות שלו בקבוצה 2. מאד מבטל כלפי שחקנים שחלקם שיחקו בתקופות אחרות (נניח כאלו שבהן לא היו 5 חילופים או אפילו 3) ובנבחרות אחרות עם גב אחר. אבל חלק מהתגובות לזה היו מינימום כאילו הצעתי שנחליף את המדים של הפועל לצהוב כחול. זה מסי. פאקינג מסי. לא אריק איינשטיין ,לא בארי לייבוביץ ולא משה סיני (כשחקן. לא כמאמן).
אף אחד לא התרגש מהדעות שלך או נרתע. דברים כאלה שומעים בכל חור

אמרתי ואחזור על זה, אי אפשר ואי אפשר ואי אפשר לקחת תואר לבדך, זה פשוט לא אפשרי. עכשיו תגיד לי מראדונה בנאפולי, בוא, אם אנחנו נדבר על תארים מקומיים. ראית את ברצלונה ב17-21? כי אני כן, והיו לה תקופות (לא כל הזמן) שהיא הסתמכה 100 אחוז על מסי, זה היה מגוחך. ועדיין, מסי הצליח להביא תארים מקומיים עם ברצלונה. וזה לא רק הוא, יש עוד פעמים שאליפיות מקומיות מסתמכות על שחקן שניים, זה לא הקטע. אני מדבר על נוקאווט
אף אחד, בשום ספורט. לא לקח לבד

ואתם אומרים פה שברצלונה הייתה לוקחת ליגת אלופות בלי מסי זה בדיחה. זה פשוט עיוורון מוחלט

אין פה עניין של התגוננות על מסי אני פשוט שונא שמורידים מכוכבים של העידן המודרני כי שמור לכם בלב משחקים משנות השמונים
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

עמית כתב: 22 דצמבר 2022, 00:48
תא מרבוטא כתב: 21 דצמבר 2022, 18:58

אף אחד לא התרגש מהדעות שלך או נרתע. דברים כאלה שומעים בכל חור

אמרתי ואחזור על זה, אי אפשר ואי אפשר ואי אפשר לקחת תואר לבדך, זה פשוט לא אפשרי. עכשיו תגיד לי מראדונה בנאפולי, בוא, אם אנחנו נדבר על תארים מקומיים. ראית את ברצלונה ב17-21? כי אני כן, והיו לה תקופות (לא כל הזמן) שהיא הסתמכה 100 אחוז על מסי, זה היה מגוחך. ועדיין, מסי הצליח להביא תארים מקומיים עם ברצלונה. וזה לא רק הוא, יש עוד פעמים שאליפיות מקומיות מסתמכות על שחקן שניים, זה לא הקטע. אני מדבר על נוקאווט
אף אחד, בשום ספורט. לא לקח לבד

ואתם אומרים פה שברצלונה הייתה לוקחת ליגת אלופות בלי מסי זה בדיחה. זה פשוט עיוורון מוחלט

אין פה עניין של התגוננות על מסי אני פשוט שונא שמורידים מכוכבים של העידן המודרני כי שמור לכם בלב משחקים משנות השמונים
מי מוריד ממסי? להגיד שהוא שחקן מצוין אבל לא הכי הכי בכל הזמנים זה להוריד? כולה אמרתי שלומר שהוא הכי טוב אבר זה מוגזם. לא שמור לי מקום בלב למרדונה או פלה או בקנבאואר או קרויף או כל שחקן אחר. מצד שני האלהה של שחקן נראית לי מוגזמת. סה טו (סליחה, צרפת הפסידה. תרגם לספרדית).

אה כן ובתור אחד שלא מתרגש מהדעות שלי או נרתע מהן, הזליגה שלך ללעג (מעניין כמה אתה מעוות בנושאים אחרים, דברים כמו שלך בכל חור) היא די בוטה. כל התגובה שלך הייתה יכולה להסתכם בדוגמאות שהבאת. אבל הי, אם לא יורקים למישהו בפרצוף זה כנראה לא מספיק משכנע. ואגב, אתה עדיין מוזמן להתייחס *עניינית* לטיעונים שלי בשרשורים אחרים שלדעתך מעוותי מציאות.
שליחת תגובה