על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

חוץ מלכתוב את השאלה מה דומה בין המדיניות של ניו זילנד וסין ואז להוסיף מאה סימני שאלה, אפשר בבקשה לציין הבדלים מהותיים בין שתיהן? האם שמתם לב שההקשר והמסגור של האירוע כמשליכים על עמדות של אנשים זה בדיוק מה שאני מתייחס אליו?
אינתי עומרי, הפועל.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

האדום הצורר כתב: 29 נובמבר 2022, 19:29 חוץ מלכתוב את השאלה מה דומה בין המדיניות של ניו זילנד וסין ואז להוסיף מאה סימני שאלה, אפשר בבקשה לציין הבדלים מהותיים בין שתיהן? האם שמתם לב שההקשר והמסגור של האירוע כמשליכים על עמדות של אנשים זה בדיוק מה שאני מתייחס אליו?
ההבדל הוא שנתיים
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הנירמול הזה לא מתאים לו
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 29 נובמבר 2022, 19:29 חוץ מלכתוב את השאלה מה דומה בין המדיניות של ניו זילנד וסין ואז להוסיף מאה סימני שאלה, אפשר בבקשה לציין הבדלים מהותיים בין שתיהן? האם שמתם לב שההקשר והמסגור של האירוע כמשליכים על עמדות של אנשים זה בדיוק מה שאני מתייחס אליו?
במקום זה אני אתן לך רשימה של דברים שגורמים לי לחשוב שזאת השוואה מעניינת שיש בה תוכן כלשהו:

זהו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

teknoboy כתב: 29 נובמבר 2022, 21:11
במקום זה אני אתן לך רשימה של דברים שגורמים לי לחשוב שזאת השוואה מעניינת שיש בה תוכן כלשהו:

זהו.
טוב, כנראה שאתה סתם כותב כדי להטריל ואין לך ממש מושג אז לא נורא.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 29 נובמבר 2022, 23:09
teknoboy כתב: 29 נובמבר 2022, 21:11
האדום הצורר כתב: 29 נובמבר 2022, 19:29 1. חוץ מלכתוב את השאלה מה דומה בין המדיניות של ניו זילנד וסין ואז להוסיף מאה סימני שאלה, אפשר בבקשה לציין הבדלים מהותיים בין שתיהן?
2. האם שמתם לב שההקשר והמסגור של האירוע כמשליכים על עמדות של אנשים זה בדיוק מה שאני מתייחס אליו?

זהו.
טוב, כנראה שאתה סתם כותב כדי להטריל ואין לך ממש מושג אז לא נורא.
1. לא שאלתי מה דומה בין המדיניות של שתי המדינות, אלא בין המדיניות שלהן כל אחת בהקשרה שלה. אפילו הדגשתי את עניין ההקשר, אבל זה איכשהו חמק ממך.
2. איך האירועים בסין משפיעים בדיוק על עמדות של אנשים? אתה קובע את עמדתך ביחס לכדאיות החיסון לפי מדיניות הסגרים של ממשלת סין?
מרתק, ספר לי עוד. אני באמת רוצה לדעת איך זה עובד.
לדעתי ההפך. למרבה הצער, הרבה פעמים המסגור של האירועים נגזר מהעמדות של אנשים ולא מסוג כלשהו של ניתוח.
תראה למשל את האנשים שפיתחו מומחיות פתאומית בענייני הפנים של סין בדיוק ביום שבו קרה שם משהו שהם חושבים שיכול איכשהו לתמוך בעמדות שלהם.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אז אני ממש מזמין אותך להאיר את עיניי לגבי ההקשר של ניו זילנד ביחס להקשר של סין, כי כוונתך לא לגמרי ברורה.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 30 נובמבר 2022, 10:29 אז אני ממש מזמין אותך להאיר את עיניי לגבי ההקשר של ניו זילנד ביחס להקשר של סין, כי כוונתך לא לגמרי ברורה.
קודם כל, לא ממש ברור לי אם אתה שואל באמת או שזה איזה טריק רטורי כלשהו, אבל אני מוכן לזרום.
אני גם לא ממש מבין מה זה "ההקשר של ניו זילנד\סין". אני דיברתי על זה שהצעדים שניו זילנד נקטה בגלל הקורונה לפני שנתיים ננקטו בהקשר שונה\תנאים אחרים מזה שבו ננקטים הצעדים הסיניים היום.
אתה בעצם שואל מה הכוונה ב"הקשר" ולמה הוא שונה בין שני המקרים?
אז קודם כל, כפי שכבר כתבו לך רגע אחרי שכתבת את השטות הזאת, עברו באמצע שנתיים. שנתיים שבתחילתן הידע של האנושות על הקורונה היה קרוב לאפס, ובסופן הוא הרבה יותר רחב ומקיף. שנתיים שבהן האנושות למדה להבין את מידת הסכנה ואת המאפיינים שלה. שנתיים שבמהלכן הומצאו והופצו בהצלחה מספר סוגי חיסונים נגד קורונה.
כמו כן, אולי זה לא לגמרי מובן, אבל ניו זילנד וסין אינן אותה מדינה. זה אפילו לא אותו מקום. האנשים שם הם לא אותם אנשים, המשטר לא אותו משטר, ההיסטוריה לא אותה היסטוריה וכו' וכו'.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אוקיי, הבנתי את כוונתך. כן צריך להבהיר שעברה רק שנה מאז שניו זילנד עזבה את מדיניות האפס קורונה שננקטה שם, כשכבר בכל העולם היא ננטשה מזמן. דהיינו, כשכבר היה ברור שזו מדיניות לא יעילה ופוגענית מבחינה חברתית, בריאותית וכלכלית. היא עזבה אותה אחרי סגר ממושך ולא יעיל על האוכלוסייה במשך זמן רב. ועדיין, מי שדיברו באופן ישיר על הטמטום שבפעולות האלה זכו בזמנו לכינויים מרנינים כמו קובידיוטים ורוצחים, מאנשים שמחזיקים בדעות מאוד דומות לשלך, ושהיום מזדעזעים מפעולות זהות של המשטר הסיני.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

teknoboy כתב: 30 נובמבר 2022, 11:47אז קודם כל, כפי שכבר כתבו לך רגע אחרי שכתבת את השטות הזאת, עברו באמצע שנתיים. שנתיים שבתחילתן הידע של האנושות על הקורונה היה קרוב לאפס, ובסופן הוא הרבה יותר רחב ומקיף. שנתיים שבהן האנושות למדה להבין את מידת הסכנה ואת המאפיינים שלה. שנתיים שבמהלכן הומצאו והופצו בהצלחה מספר סוגי חיסונים נגד קורונה.
אתה ממש מתעקש על זה שיש מחלה כזו. אתה לא מסוגל להוציא את השקר הזה מהראש?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 30 נובמבר 2022, 12:55 אוקיי, הבנתי את כוונתך. כן צריך להבהיר שעברה רק שנה מאז שניו זילנד עזבה את מדיניות האפס קורונה שננקטה שם, כשכבר בכל העולם היא ננטשה מזמן. דהיינו, כשכבר היה ברור שזו מדיניות לא יעילה ופוגענית מבחינה חברתית, בריאותית וכלכלית. היא עזבה אותה אחרי סגר ממושך ולא יעיל על האוכלוסייה במשך זמן רב. ועדיין, מי שדיברו באופן ישיר על הטמטום שבפעולות האלה זכו בזמנו לכינויים מרנינים כמו קובידיוטים ורוצחים, מאנשים שמחזיקים בדעות מאוד דומות לשלך, ושהיום מזדעזעים מפעולות זהות של המשטר הסיני.
אז תלך למקום שהאנשים האלה נמצאים ותריב איתם.
מה אתה רוצה מאיתנו? למה אתה מנסה לגרור אותנו לריבים שלך עם אנשים (דמיוניים?) שלא כותבים פה?
אף אחד פה לא כתב שום דבר על סין, חוץ ממך. אתה רב עם עצמך.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

סרטון רלוונטי:

חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אינתי עומרי, הפועל.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

האדום הצורר כתב: 05 דצמבר 2022, 15:20
אני ביקורתי משמע אני צודק
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

pelegs כתב: 03 דצמבר 2022, 14:58 סרטון רלוונטי:

תגובה לסרטון של Bad Empanada:

חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

דעה מקורית ומעניינת שלא שמענו איזה עשרים אלף פעם עד עכשיו.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

אתה עדיין מתכחש לאופן שמחקר מדעי עובד? ושזה לא "וואו מדען פרסם משהו בוא נזבח לו" כמו נניח בדת (בהשטחה גסה), אלא בודקים ומשחזרים ומתקפים ממצאים?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

ממליץ לקרוא את הציוץ ולא להגיב על אוטומט.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

pelegs כתב: 05 דצמבר 2022, 17:40

דעה מקורית ומעניינת שלא שמענו איזה עשרים אלף פעם עד עכשיו.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
לרוב אני מעדיף שחסרי אונה לא יצוטטו, אבל באופן נדיר תודה על הציטוט, הצחיק לאללה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 דצמבר 2022, 09:29 ממליץ לקרוא את הציוץ ולא להגיב על אוטומט.
אתה אמיתי?
זה גיבוב של שטויות בפורמט של קלישאה.
הציוץ-שניים הראשונים עוד שפויים יחסית וקשורים למציאות, אבל בשלישי הבחור כבר מאבד את זה לגמרי. בשביעי הוא כבר משתף אותנו בהזיות שלו אבל מתייחס אליהן כאל עובדות, וועד ממשיך ומפרט לנו על ההזיות שלו כדי שנבין את המציאות (לטובת הקוראים שלא חירפו נפשם: נשבע שזה מה שהוא עושה שם).

@its-sick תסלח לי, אבל אני לא מבין מה מצחיק פה.
כבר ראינו הגשות הרבה יותר משעשעות של אותו טמטום בדיוק (למשל אלון מזרחי - בדיוק אותו טמטום, אבל בחזקת תעופה עצמית שלא נראתה מאז ימי יוון העתיקה).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

teknoboy כתב: 06 דצמבר 2022, 11:50 למשל אלון מזרחי - בדיוק אותו טמטום, אבל בחזקת תעופה עצמית שלא נראתה מאז ימי יוון העתיקה
בכל זאת מדובר באווירון :smoke:

(כן, אני יודע שזה אלון מזרחי אחר, נא לא להיות נודניקים)
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

teknoboy כתב: 06 דצמבר 2022, 11:50
אתה אמיתי?
הציוץ-שניים הראשונים עוד שפויים יחסית וקשורים למציאות, אבל בשלישי הבחור כבר מאבד את זה לגמרי. בשביעי הוא כבר משתף אותנו בהזיות שלו אבל מתייחס אליהן כאל עובדות, וועד ממשיך ומפרט לנו על ההזיות שלו כדי שנבין את המציאות (לטובת הקוראים שלא חירפו נפשם: נשבע שזה מה שהוא עושה שם).

כבר ראינו הגשות הרבה יותר משעשעות של אותו טמטום בדיוק (למשל אלון מזרחי - בדיוק אותו טמטום, אבל בחזקת תעופה עצמית שלא נראתה מאז ימי יוון העתיקה).
בימים שבהם רופא בכיר ואקטיבי בקביעת מדיניות הקורונה של משרד הבריאות כמו יהודה אדלר מסביר שילדים נדבקים פחות בקורונה כי הם יותר נמוכים, הציוץ הזה הוא בטח לא גיבוב של שטויות.
אינתי עומרי, הפועל.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 דצמבר 2022, 13:00
אתה אמיתי?

בימים שבהם רופא בכיר ואקטיבי בקביעת מדיניות הקורונה של משרד הבריאות כמו יהודה אדלר מסביר שילדים נדבקים פחות בקורונה כי הם יותר נמוכים, הציוץ הזה הוא בטח לא גיבוב של שטויות.
אז הטיעון שלך לכך שהציוץ הזה הוא לא שטויות הוא שמישהו אחר גם אמר שטויות ?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אתה אמיתי?

ובכן, ילדים, זה נקרא whataboutism במקרה הטוב או סתם הסטה של הדיון במקרה היותר נפוץ.
ולמה אנשים עושים את זה? כי אין להם תשובה טובה, אבל הם מרגישים צורך פנימי עז לכתוב משהו ולא לצאת טמבלים.
אבל למרבה הצער הדבר שם כותבים למרות שאין להם תשובה טובה הוא בהגדרה תשובה לא טובה, שמוציאה אותם טמבלים.
הטריק של "אבל מה עם" הוא אחת הדרכים הנפוצות שבהן אנשים שלא באמת יודעים על מה הם מדברים (ולכן אין להם באמת מה להגיד) מביכים את עצמם.
אלה היו שישים שניות על טריק רטורי אינפנטילי שמשום מה חוזר שוב ושוב מצד כמה משתמשים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בני12 כתב: 06 דצמבר 2022, 13:16

אתה אמיתי?

אז הטיעון שלך לכך שהציוץ הזה הוא לא שטויות הוא שמישהו אחר גם אמר שטויות ?
הציוץ הזה הוא לא שטויות כי הוא עוסק בכך שמה שנעשה פה בשלוש שנים האחרונות סביב הקורונה לא עומד בסטנדרטים הבסיסיים של מחקר ואתיקה כפי שהוגדרו בעבר, ושבמקום להתרעם על כך אנשים נוהים אחרי סו קולד מומחים למרות שהסו קולד מומחים לא באמת מסתמכים על מחקר ראוי.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

צורר יקר, רוב הדיון הציוץ הזה הוא על מה שהבחור מדמיין שיקרה במקרה היפותטי שהוא מדמיין, ושלגמרי במקרה יוצא שמה שהוא מדמיין מוכיח* בדיוק את מה שהוא חשב* מהשנייה הראשונה שהנושא עלה אי פעם על דעתו.
לא נעים להגיד, אבל גם אם הדבר הזה הרשים אותך, אז המצב לא קל...

* (אני משתמש פה במילים כמו "מוכיח" ו"חשב" במובן הכי רופף שלהן, כמובן)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

שוב הסינים לא מבינים במדע (ראו את המוקף באדום). איזו התעלמות מההשלכות הקשות של לונג קוביד, פוסט קוביד ורונג קוביד.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

פששששש, מישהי מצאה צילום מסך של כתבה בעיתון שיש בו ציטוט לא משויך שבו נטענת טענה כלשהי.
וואו. אמות הספין רועדות.
מחר אולי אפילו מישהי תמצא מם שתומך בהזיה שלה, ואז בכלל מה נעשה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

האדום הצורר כתב: 07 דצמבר 2022, 16:38

שוב הסינים לא מבינים במדע (ראו את המוקף באדום). איזו התעלמות מההשלכות הקשות של לונג קוביד, פוסט קוביד ורונג קוביד.
כיום !!!
לא לפני שנתיים, לא לפני שנה, כיום.

איזו הפתעה שזה מה שחיסונים עושים להשפעת נגיף.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

ברור, ברור. הדבר היחיד שהוביל לשינוי מהיום למחר במדיניות בסין היא המחאות שם. לא התכשירים הגרועים של פייזר ולא הלונג קוביד.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 08 דצמבר 2022, 00:29 ברור, ברור. הדבר היחיד שהוביל לשינוי מהיום למחר במדיניות בסין היא המחאות שם. לא התכשירים הגרועים של פייזר ולא הלונג קוביד.
לגבי הקשר למחאות: אתה צודק. סמיכות זמנים וסדר אירועים לא בהכרח מספיקים כדי להראות סיבתיות (למרות הפיתוי). יפה, התקדמנו.
לגבי פייזר: כדי שאיכות התכשיר המכונה חיסון שלהם תהיה רלוונטית לסינים, לא צריך שהסינים ישתמשו בו כדי שהוא יהיה רלוונטי אליהם? אתה סגור על זה שהם משתמשים בחיסוני פייזר? (כי האינטרנט חושב שלא)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

כל החיסונים הם אותו הדבר, בדיוק כמו שקורונה ושפעת זה אותו הדבר, ובדיוק כמו שהצורר ומדענים זה אותו הדבר.
لا إله
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

teknoboy כתב: 08 דצמבר 2022, 10:43
האדום הצורר כתב: 08 דצמבר 2022, 00:29 ברור, ברור. הדבר היחיד שהוביל לשינוי מהיום למחר במדיניות בסין היא המחאות שם. לא התכשירים הגרועים של פייזר ולא הלונג קוביד.
לגבי הקשר למחאות: אתה צודק. סמיכות זמנים וסדר אירועים לא בהכרח מספיקים כדי להראות סיבתיות (למרות הפיתוי). יפה, התקדמנו.
לגבי פייזר: כדי שאיכות התכשיר המכונה חיסון שלהם תהיה רלוונטית לסינים, לא צריך שהסינים ישתמשו בו כדי שהוא יהיה רלוונטי אליהם? אתה סגור על זה שהם משתמשים בחיסוני פייזר? (כי האינטרנט חושב שלא)
אין בסין חיסוני mrna, והטענות במערב הן שהחיסונים שלהם גרועים לא פחות מהפייזריה. זה עדיין לא קשור לכך לטעון שסכנות הקורונה החמורות חלפו בגלל החיסונים.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 08 דצמבר 2022, 18:46
teknoboy כתב: 08 דצמבר 2022, 10:43
אין בסין חיסוני mrna, והטענות במערב הן שהחיסונים שלהם גרועים לא פחות מהפייזריה. זה עדיין לא קשור לכך לטעון שסכנות הקורונה החמורות חלפו בגלל החיסונים.
לא הבנתי (לא את העברית ולא את הלוגיקה).
אשמח אם תסביר בצורה שאפילו אני אצליח להבין.
(אבל אם לא אז גם אחלה, ממש לא קריטי)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

העיסוק באילו חיסונים השתמשו בסין מיותר, כשברור שהפגיעה בזכויות האזרח שם נמשכה בכאלו עוצמות עד עכשיו נובעת מהאופי האוטוריטרי של השלטון ולא כי החיסונים שלהם לא יעילים.
סין היא למעשה סאטירה של המערב ועשתה את מה שעשו כאן רק בטונים הרבה יותר גבוהים.

מעבר לזה אין שום הוכחה שחיסוני ה-mrna הם הסיבה שרב העולם מתייחס כרגע לנגיף הקורונה כמו לשפעת. זאת אומרת הם כן הסיבה כי הקשר היחיד בין השניים הוא, שכבר סיימו למכור מספיק מהם.

חיסון חמישי נעים ואינפלציה קלה לחברי הפורום, מי ייתן ומכחישי הקורונה בסין יצליחו במחאה שאתם פעלתם כנגדה בישראל :che: :rose:
AstroMan
קיבל.ה  10 לייקים

https://epoch.org.il/video/retsef_levi/ ... 7gV2jXHl38

אם יש מישהו שהוא בעד מדיניות החיסון, אבל יש לו ראש פתוח לדעות אחרות, אני ממליץ על הראיון הזה.
מעבר למדיניות רפואית תקינה, מדברים שם על שקרים של פייזר \ משרד הבריאות שנחשפו
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

:rofl: :rofl: :rofl:

הדבר היחיד שיש להעריך ברצף לוי זה את העובדה שעדיין יש לו את החוצפה להראות את הפנים שלו בציבור.
אם כי במחשבה שניה הפלטפורמה המדוברת גם ככה לא הכי מכובדת, אז יכול להיות שהוא פשוט משתוקק לראות את הפנים שלו על מסך ומוכן לרדת בשביל זה די נמוך.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מה שכן, זה יפה שאדם ששיקר לכל העולם במצח נחושה עבר לצד של חשיפת שקרנים...
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
AstroMan
קיבל.ה  10 לייקים

תגיד לא למדת בכיתה ב' שטיעונים לגופו של אדם ולא לגופו של עניין הם כשל לוגי?
ואם כבר לגופו של אדם, מי אתה בכלל שתדבר ככה על פרופסור שמרצה בMIT ?
אובייסלי לא ראית את הסרטון (כי אתה מגיב אחרי 3 דקות על כל הודעה בפרום) אז או שתראה אותו ותגיב לגופו של עניין, או שתתן לאנשים לנהל דיון בלי להספים.
תודה מותק
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הנהלה?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
שליחת תגובה