ג'יימס יאנג

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

Chegi כתב: 21 נובמבר 2022, 21:18
הפועל כתב:משונה שאף אחד לא רוצה אותו
כנראה בשכר שלו אף קבוצה לא רוצה.
וכבר הביאו מחליף מקריי שאמור להיות טוב ממנו כך שלהחזיק את שניהם זה קצת מיותר.
בנושא הזרים אנחנו בבלאגן שהלוואי וייגמר בקרוב. שיהיו שישה שכל פעם אחד בחוץ וזהו.
לא יודע. שחקן טוב, סיכוי טוב שיסכימו לקבל אותו במחיר מופחת במקצת אפילו. קצת משונה.
אולי הפציעות ממש מפחידות קבוצות
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
Vinb
קיבל.ה  61 לייקים

או שהכתבה לא נכונה
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niro7even
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

אם משלמים לו ממילא והוא כשיר, חבל שלא ייכנס לפחות לרוטציה ביורוקאפ. הוא שחקן מצוין. זה יכול לתת למקריי יותר "אוויר" במשחקי הליגה עכשיו כשהפך לזר החמישי וישחק קבוע ב-2 המסגרות.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

lior777
קיבל.ה  49 לייקים

יש לנו בעיה רצינית בקליעה משלוש.. אם הוא יהיה כשיר וישאר במועדון לדעתי עדיף לרשום אותו במקום טוקוטו..
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אנחנו נאבד המון מוניטין אם נישאר עם 7-8 זרים. לא בכדי יש לנו השנה לא מעט ישראלים בכירים. גם יורוקאפ וגם כי זה מקום שנותן לישראלים דקות.
במצב הנוכחי צריך לחתור כמה שיותר מהר למצב של שישה זרים, זה די והותר עבורנו בליגה, במיוחד עם הסגל הישראלי. ביורוקאפ אנחנו שנה ראשונה, נלמד תוך כדי תנועה ולא נשים את כל הז׳יטונים על זכייה השנה.
lior777
קיבל.ה  49 לייקים

הלך המומנטום כתב: 22 נובמבר 2022, 14:41 אנחנו נאבד המון מוניטין אם נישאר עם 7-8 זרים. לא בכדי יש לנו השנה לא מעט ישראלים בכירים. גם יורוקאפ וגם כי זה מקום שנותן לישראלים דקות.
במצב הנוכחי צריך לחתור כמה שיותר מהר למצב של שישה זרים, זה די והותר עבורנו בליגה, במיוחד עם הסגל הישראלי. ביורוקאפ אנחנו שנה ראשונה, נלמד תוך כדי תנועה ולא נשים את כל הז׳יטונים על זכייה השנה.
אני לא בטוח אם ניפול על יורוקאפ כזה חלש בשנים הקרובות.. סיכוי אפסי לדעתי. וגם לא בטוח שקבוצה כמו שיש לנו השנה תהיה לנו בעונות הבאות. זאת הזדמנות פז לקחת את היורוקאפ השנה במתכונת החלשה שלו. אם צריך הייתי משחק שם גם עם 10 זרים כדי לקחת את המפעל הזה..
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךארבעת המופלאים
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

lior777 כתב:
הלך המומנטום כתב: 22 נובמבר 2022, 14:41 אנחנו נאבד המון מוניטין אם נישאר עם 7-8 זרים. לא בכדי יש לנו השנה לא מעט ישראלים בכירים. גם יורוקאפ וגם כי זה מקום שנותן לישראלים דקות.
אני לא בטוח אם ניפול על יורוקאפ כזה חלש בשנים הקרובות.. סיכוי אפסי לדעתי. וגם לא בטוח שקבוצה כמו שיש לנו השנה תהיה לנו בעונות הבאות. זאת הזדמנות פז לקחת את היורוקאפ השנה במתכונת החלשה שלו. אם צריך הייתי משחק שם גם עם 10 זרים כדי לקחת את המפעל הזה..
על הנייר לפחות , איך אפשר לנצח קבוצה כמו גראן קנריה שבליגה נמצאת במאזן לזה לריאל מדריד וברצלונה וגם ניצחה את האחרונה?
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

אגב, יאנג לא טס עם הקבוצה לגראן קנריה
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
lior777
קיבל.ה  49 לייקים

De Niro כתב: 22 נובמבר 2022, 17:06
lior777 כתב:
על הנייר לפחות , איך אפשר לנצח קבוצה כמו גראן קנריה שבליגה נמצאת במאזן לזה לריאל מדריד וברצלונה וגם ניצחה את האחרונה?
אתה צודק שהם קבוצה חזקה, לדעתי לפחות ממה שראיתי מהם הם לא כאלה מפחידים ואפילו חלשים מטנריף שמשחקת בצמפיונס ( אגב חולון כמעט ניצחו אותם עונה שעברה בפיינל פור). וחוץ מהם אין עוד קבוצות חזקות כל כך במפעל הזה כמו שפעם היה את ולנסיה נגיד ועוד איזה כמה רוסיות עם תקציב עתק שאתה יודע שאין סיכוי לעבור. משחק אחד מולם בפיינל פור אפשר לנצח. לדעתי הבדלי הרמות לא כאלה משמעותיים כמו שחושבים ואין לך איזה 4 קבוצות רצחניות במפעל הזה שבלתי אפשרי לעבור כמו פעם.
נערך לאחרונה על ידי lior777 ב 22 נובמבר 2022, 19:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

הלך המומנטום כתב:אנחנו נאבד המון מוניטין אם נישאר עם 7-8 זרים. לא בכדי יש לנו השנה לא מעט ישראלים בכירים. גם יורוקאפ וגם כי זה מקום שנותן לישראלים דקות.
לאאא.נאבד מוניטין.סוף העולם.

יש לי סוד בשבילך.ישראלים כמו זרים הולכים למי שמשלם.
itamarrose
קיבל.ה  13 לייקים

הדבר שהכי חסר לנו זה קלעי שלשות של קאצ׳ אנד שוט, בטח אחרי השחרור של אדם אריאל
ובטח אחרי ההחתמה של אונאקו שמושך אליו שחקנים ויודע להוציא מעולה לקלעים.
ולכן, הייתי מעדיף את יאנג בחמישייה/סגל (בכושר סביר כמו שנה שעברה) על פני מקריי (ממה שהראה בינתיים) שהוא אמנם סקורר, אבל כזה שצריך את הכדור ביד כשיש לנו שניים כאלה (גיקובן ומנפורד) מה שפוגע בדקות של מנפורד שהוא שחקן התקפה מחונן.
בסגל כזה יש גם יותר מקום לטוקוטו בהתקפה.

ההימור שלי: יאנג עוד יחזור לסגל וישחק
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Nirofeigenbaum99
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

lior777 כתב: 22 נובמבר 2022, 19:43
De Niro כתב: 22 נובמבר 2022, 17:06
lior777 כתב:
אתה צודק שהם קבוצה חזקה, לדעתי לפחות ממה שראיתי מהם הם לא כאלה מפחידים ואפילו חלשים מטנריף שמשחקת בצמפיונס ( אגב חולון כמעט ניצחו אותם עונה שעברה בפיינל פור). וחוץ מהם אין עוד קבוצות חזקות כל כך במפעל הזה כמו שפעם היה את ולנסיה נגיד ועוד איזה כמה רוסיות עם תקציב עתק שאתה יודע שאין סיכוי לעבור. משחק אחד מולם בפיינל פור אפשר לנצח. לדעתי הבדלי הרמות לא כאלה משמעותיים כמו שחושבים ואין לך איזה 4 קבוצות רצחניות במפעל הזה שבלתי אפשרי לעבור כמו פעם.
הרבה מזה נראה ככה כי יש פה קבוצה חזקה מאוד בטח ביחס למה שהיה בשנים האחרונות
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךDe Niro7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

itamarrose כתב: 22 נובמבר 2022, 20:01 הדבר שהכי חסר לנו זה קלעי שלשות של קאצ׳ אנד שוט, בטח אחרי השחרור של אדם אריאל
ולכן, הייתי מעדיף את יאנג בחמישייה/סגל (בכושר סביר כמו שנה שעברה) על פני מקריי (ממה שהראה בינתיים) שהוא אמנם סקורר, אבל כזה שצריך את הכדור ביד כשיש לנו שניים כאלה (גיקובן ומנפורד) מה שפוגע בדקות של מנפורד שהוא שחקן התקפה מחונן.

אדם אריאל שוחרר?.
יהיה טוב הפועל!
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

יאנג החלים לגמרי?
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני אוהב אותו והדברים שרשמתי עליו עד היום מוכיחים את זה. הוא מהזרים הטובים שהיו לנו.
אבל אני גם לא אוהב את הבלאגן שהולך עם הזרים.
רוצה 6 זרים קבועים, אחד רק לא נרשם כל פעם לפי הצורך והיריבה ובאירופה כולם משחקים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Gur
קיבל.ה  53 לייקים

מבחינת התאמות לקבוצה, הוא עדיף על מקריי. לא יזיק לנו 3 וריבאונד, מצד שני מקריי שחקן על ופחות פציע.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

מקריי עד עכשיו ממצה 50% מהפוטנציאל. מיאנג כבר ראינו את הטוב והרע, ובסך הכל זה לא מספיק לשתי מסגרות קשוחות
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

itamarrose כתב: 22 נובמבר 2022, 20:01 הדבר שהכי חסר לנו זה קלעי שלשות של קאצ׳ אנד שוט, בטח אחרי השחרור של אדם אריאל

מאנפורד ממש לא צריך את הכדור ביד. הוא מצוין גם בקץ' אנד שוט והראה את זה כל הזמן.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

תחזור אהובי לב אדום
הפוסט קיבל לייק אחדfeigenbaum99
lior777
קיבל.ה  49 לייקים

לא יודע מה מצבו אבל לדעתי עדיף בהרבה ממקריי..גם נותן קליעה משלוש גם ריבאונד.
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

יכול מאוד לתרום לנו.
למה העמימות הזאת סביבו?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מאוד חסר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

היום לשם שינוי לא נראה שהוא היה באולם
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

יכולתי לרצוח את מקריי היום אבל הוא מגוון יותר מיאנג וגם שומר אדיר. הוא שמר גם היום נהדר כל המשחק. עם יאנג על המגרש היינו מקבלים היום עוד 15 נקודות לפחות מהיריבה.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

itamarrose
קיבל.ה  13 לייקים

מקריי יותר מחויב מיאנג בהגנה אבל
היום ברבע הראשון הוא זה ששמר על ריינולדס שחגג
עלינו ופתח את הפער. ברגע שטוקוטו נכנס לשמור עליו התחלנו לחצוב את הדרך חזרה.
נערך לאחרונה על ידי itamarrose ב 30 נובמבר 2022, 08:18, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
itamarrose
קיבל.ה  13 לייקים

מקריי יותר מחויב מיאנג בהגנה אבל
עלינו ופתח את הפער שכירי אותנו. ברגע שטוקוטו נכנס לשמור עליו התחלנו לחצוב את הדרך חזרה. לא חושב שהוא שומר אדיר.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

itamarrose כתב: 29 נובמבר 2022, 23:58 מקריי יותר מחויב מיאנג בהגנה אבל
עלינו ופתח את הפער שכירי אותנו. ברגע שטוקוטו נכנס לשמור עליו התחלנו לחצוב את הדרך חזרה. לא חושב שהוא שומר אדיר.
זה לא רק מי ששומר עליו אלא ההוראה (שחבל שהגיעה אחרי 5 שלשות ולא שתיים) שהשחקן ששומר עליו לא עוזב אותו ולא בא לעזרה
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  93 לייקים

אם מקרי נפצע
לא כדי להחזיר?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Daniel כתב:אם מקרי נפצע
לא כדי להחזיר?
תלוי לכמה זמן מקריי פצוע.
כמה שההגנה שלנו מסננת אז לשחק עם יאנג זה להתאבד.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אף אחד לא יחזיר.
הוא לא חלק מ סגל ורוצים למצוא לו קבוצה שתיקח את החוזה שלו.
מה בדיוק יקרה כשבעוד שניים שלושה משחקים מקריי יחזור? נצטרך לנהל סגל של שבעה זרים?

Sent from my NE2215 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

גם יקח לו לפחות איזה חודש להוריד חלודה.
מצד שני, אולי זה דווקא יעזור להפוך אותו אולי ליותר אטרקטיבי לקבוצות אחרות. כי נראה שכרגע אין קופצות על החוזה שלו,
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
Adom500
קיבל.ה  21 לייקים

אנשים שוכחים איזה שחקן מדהים הוא היה שנה שעברה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדfeigenbaum99
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

Adom500 כתב:אנשים שוכחים איזה שחקן מדהים הוא היה שנה שעברה!!!
הוא שחקן מדהים.
וכן עם כול הפציעות צריך סגל של 7 זרים.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Adom500 כתב:אנשים שוכחים איזה שחקן מדהים הוא היה שנה שעברה!!!
הוא שחקן אדיר. מהזרים הטובים שהיו.
אבל עם ההגנה הלא קיימת שלנו זה אסון לשחק עם שחקן כזה. הבעיה שלנו כרגע לטעמי היא בעיקר הגנתית ומחויבות.
מזלזלים בהגנה בתחילת משחק וכשנהיה בור נזכרים לעבוד..
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

צפוי לעזוב לקבוצה יוונית בשבוע הבא.
תודה על הכל והמון בהצלחה בהמשך מה שנקרא

אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

כוח עליון כתב: 16 דצמבר 2022, 16:07 צפוי לעזוב לקבוצה יוונית בשבוע הבא.
תודה על הכל והמון בהצלחה בהמשך מה שנקרא

באסה :meh:
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
תבור
קיבל.ה  127 לייקים

רציתי לכתוב שחובה טקס מכבד! אבל אין מתי...
די עם ה-נו
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

הרבה בהצלחה בהמשך :heart:
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

הלב שלי שייך לך ג'יימס.