led מול oled

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לגבי טלוויזיה

הפער הענק במחיר בין שתי השיטות עד כדי כך מורגש בצפייה?
הפרשים של 1,500-2,000 לכיוון oled(דגמים מאותה חברה)
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

תראה ברור שoled יותר טוב אבל מצד שני אתה יכול ללכת לשקם אלקטריק או אנערף ולראות אם זה כזה משנה לך
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
הפוסט קיבל לייק אחדdino
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

זה חשוב רק אם אתה פריק של סרטי קולנוע, שלרוב מצולמים עם הרבה חושך כי האולמות חשוכים.
אם אתה כמוני, צופה בעיקר בסדרות ובספורט, זה לא באמת ישנה לך כלום.
כמובן שזה גם חסר ערך לצפיה בשידורים המקומיים.

אני לא יודע מה נכון היום, אבל לפני איזה תשע שנים קניתי שש טלויזיות, אז השקעתי ובדקתי.
מה שהיה נכון אז זה שככל שטלויזיה השקיעה יותר באיכות סרטי הקולנוע כך היא נראתה רע יותר בשידורים רגילים בכלל ובספורט בפרט.
לכן קניתי אז שש טלויזיות סמסונג, שלא הזניחו את הנושא...
אני ממליץ לך לקחת לחנויות טלויזיות דיסק און קי עם דברים שאתה אוהב לראות (למשל NBA 4K) ולבדוק שם את הטלויזיות בהן חשקת.
זה לא יהיה קשור ל OLED, זה בטוח, כי אין שם חושך.

בינתיים אין לי לב לוותר על טלוויזיית תלת המימד הגדולה שלי, כי כבר לא מייצרים כאלו.
נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 27 נובמבר 2022, 15:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםעמיתdinoDe Niro
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

סרטים/סדרות חשוכות גם חשוב(לא העיקר)
הטלוויזיה שיש לי וכבר עם תקלות(סמסונג לד נורמטיבית) מאוד איכזבה, בעיקר בתצלומי חושך, אז היה קשה להבחין בתמונה. בכללי צבעים די מרוחים.
אבל מניח שזה לא מייצג את כל להקת ה led
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

אני יכול להגיד שהייתי באותו סיפור, הלכתי לאחת החנויות וראיתי מסך OLED מול מסכי LED (ביקשתי שישימו את אותו ערוץ בשלוש טלוויזיות) ואהבתי את מה שראיתי ב- OLED ואותה קניתי (LG)
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדdino
שליחת תגובה