ג'ורדן מקריי זה שורש הבעייה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לינטוןטאונס כתב: 23 נובמבר 2022, 22:44 שחקן אנוכי ויהיר עם אינטליגנציית משחק מינימלית ויכולת בינונית ביום טוב שהורס את שטף המשחק ולמעשה מחרב לנו את הקבוצה.
מאז שהוא הגיע, הקבוצה בדעיכה מתמדת.
לשלוח הביתה ויפה שעה אחת קודם.
שמע , שום דבר בערך ממה שכתוב פה לא נכון , רוב הדברים בערך הם ההיפך.
אין לי שום דבר עינייני מעבר לזה להגיד, זה יהיה שיח חרשים.

אני לא מרחיק לכיוון שאנשים פה הלכו על לנעול/למחוק/להרחיק , זאת דעתו של הבן אדם , זכותו.
אבל אני לא רואה צורך להגיב לזה עיניינית...
הפוסט קיבל לייק אחד7even
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב: 24 נובמבר 2022, 10:45
מילפורד כתב: 24 נובמבר 2022, 10:32 אני ממש רוצה לכתוב הודעה עיניינית לטיעון שעולה פה.
אבל הטיעון הזה כל כך תלוש מהמציאות שאני לא מצליח.
עוד תגובה עניינית לאוסף.
באותה מידה הוא היה יכול לכתוב פוסט על כך שכדור הארץ שטוח ולא היית מבין למה צוחקים על זה במקום לענות לו עניינית
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenTenacious D
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בני12 כתב: 24 נובמבר 2022, 10:52
מילפורד כתב: 24 נובמבר 2022, 10:32 אני ממש רוצה לכתוב הודעה עיניינית לטיעון שעולה פה.
אבל הטיעון הזה כל כך תלוש מהמציאות שאני לא מצליח.
עוד תגובה עניינית לאוסף.
באותה מידה הוא היה יכול לכתוב פוסט על כך שכדור הארץ שטוח ולא היית מבין למה צוחקים על זה במקום לענות לו עניינית
יש לנו עוד קורא מחשבות? עוד אחד שמספר לך מה הייתי מבין ומה היית לא מבין ובאיזה סיטואציה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

טכנית לארז כתב: 24 נובמבר 2022, 10:53
בני12 כתב: 24 נובמבר 2022, 10:52

עוד תגובה עניינית לאוסף.
יש לנו עוד קורא מחשבות? עוד אחד שמספר לך מה הייתי מבין ומה היית לא מבין ובאיזה סיטואציה.
אבל זה בערך מה שרשמת. שאתה לא מבין למה לא עונים עניינית להטרלה.
יש פה פוסט שכל כולו הטרלה חסרת שום קשר למציאות ואתה מצפה יענו לו ברצינות.
ההגדרה לטרול אינטרנט הוא בנאדם שאוהב לייצר שיח לשם הויכוח ויצירת תוכן חסר משמעות. וזה בדיוק הפוסט הזה.

בנאדם שעונה בצורה עניינית לטרול / הטרלה, הופך את עצמו ללעג.
יהיה טוב הפועל!
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

"הטרלה חסרת שום קשר למציאות" זו פרשנות שלך. שכל אחד יכתוב את דעתו. זה הפואנטה בפורום אוהדים.
ולא ידעתי שג'ורדן מקריי הוא שחקן מושלם שאסור לבקר אותו או לכתוב שצריך לשחרר אותו. לפני לא הרבה זמן ראיתי פה לא מעט דיעות על זה שהוא "מכריח" וכאלה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב: 24 נובמבר 2022, 11:02 "הטרלה חסרת שום קשר למציאות" זו פרשנות שלך. שכל אחד יכתוב את דעתו. זה הפואנטה בפורום אוהדים.
בדיוק.
הוא כתב את דעתו ואחרים כתבו את דעתם על דעתו.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בני12 כתב: 24 נובמבר 2022, 11:09
טכנית לארז כתב: 24 נובמבר 2022, 11:02 "הטרלה חסרת שום קשר למציאות" זו פרשנות שלך. שכל אחד יכתוב את דעתו. זה הפואנטה בפורום אוהדים.
בדיוק.
הוא כתב את דעתו ואחרים כתבו את דעתם על דעתו.
לא, הוא כתב את דעתו המקצועית על ג'ורדן מקריי ואחרים ענו לו את דעתם האישית עליו, כלומר על המשתמש, לא את דעתם המקצועית על ג'ורדן מקריי.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroTenacious Dקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

זה למה יש כאן מאות קוראים , אבל מיעוט קטן והולך של כותבים.
חלק קטן מהמשתמשים עונים לגופו של אדם במקום לגופו של עניין.
זה רק מצמצם עוד יותר כמות הכותבים הקטנה ממילא.
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כל פעם שמשתמש כותב כאן איזה דעה הוא צריך לחשוב אם זה יהיה מקובל על דעת העדר.
לא רוצה לחשוב מה יעשו פה למי שיעז לבקר יום אחד את ג'קובן בראון.

בטח ישימו לו חגיגת גיפים גאוניים.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב: 24 נובמבר 2022, 11:17 כל פעם שמשתמש כותב כאן איזה דעה הוא צריך לחשוב אם זה יהיה מקובל על דעת העדר.
לא רוצה לחשוב מה יעשו פה למי שיעז לבקר יום אחד את ג'קובן בראון.

בטח ישימו לו חגיגת גיפים גאוניים.
לא.
כמו בחיים, מי שמחזיק בדיעה לא פופולרית צריך לדעת להתמודד עם זה.
Can't stand the heat ? Get out of the kitchen
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אז בוא נענה לגופו של עניין.
מקריי שחקן אינטליגנט, חזק ומצוין. בעיניי לפחות הוא משדר מחוייבות ורצון לנצח ואני מאמין שאחת הסיבות שהוא הגיע הנה זה כי זו הפועל עליה בטח שמע מגינת ואיתה אפשר להתחרות השנה ברמות הגבוהות. זה לא שחקן שבא לעשות כסף ולהמנע מפציעה.
אז אני חושב שכל התיאורים הלא מחמיאים האלה היו לא במקום, שלא נאמר טעות.
עם זאת, אני יכול לנסות ולהבין את הכותב ומאיפה הוא מגיע. הוא רגיל לראות את הפועל כאנדרדוג, עם שחקנים פחות טובים. קבוצה כמו שהפועל היתה עד השנה צריכה להראות המון קבוצתיות, מסירות ותרגילים מתוחכמים יחד עם המון הגנה חכמה כדי לנצח ואני מודה שגם אני יותר אוהב לראות כדורסל כזה למרות שכנראה שבכדורסל המודרני זה אומר שהקבוצה לאורך זמן פחות טובה.
מקריי אולי מסמל את מה שנהיה מהפועל השנה - מפלצת כשרון שמבוסס על שחקנים אינדיווידואלים. זה לא אשמתו, אבל הוא יותר מסמל את זה מבראון, מנפורד או כל אחד אחר בסגל, בין השאר בגלל התפקיד שלו - הוא לא מוביל כדור, אלא שחקן שאמור לקבל את הכדור בחלק המגרש של הקבוצה השניה ולעשות מזה סל, והוא עושה את זה מדהים.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל 3 לייקיםעמיתshaharotאדום ותיק
vangroder
קיבל.ה  7 לייקים

אני מציע דרך אחרת להסתכל על הנושא שפותח האשכול אעלה

ג'ורדן מקריי הוא שחקן, זה קודם כל, שלא יהיה לכם ספק. טוב יותר מג'ייקובן או לא זאת לא השאלה כי ג'ייקובן שחקן מוכח בהפועל ויותר מזה כבר לכולנו ברור מבחינת תמהיל הקבוצה מהי חשיבותו בסגל.
הדרך היחידה לבחון את הטענה היא ע"י כך שפחות מדקה למשחק שהפועל ביתרון של נקודה כאשר הכדור אצלו במקום לחדור אל הסל ולנסות להוציא עבירה או לחפש לייאפ בנסיון לקלוע 2 נק' הוא חיפש קליעה מחוץ לקשת וזאת החלטה שמעלה סימן שאלה.

אני חושב בכל אופן שהסגל עמוס בשחקנים מוכשרים ואם לוקחים בחשבון שעל הספסל יש את יאנג שעדיין לא יודעים מה קורה איתו וישראלים שלא רואים דק' זה נושא יותר מטריד.

פרנקו מאמן טוב, אבל לפעמים צרות טובות הן עדיין צרות.

הפועל צריכה להחליט מה היא עושה עם סגל כזה רחב... לא בטוח שהיא בנויה לזה

*אני מאלה שבעד לרשום חמישה זרים (וחושב שעדיין אם מנהלים את זה נכון זה לא צריך לפגוע במעמד של השחקן הישראלי)

שורה תחתונה... הפועל צריכה להיות פיירית ולענות לעצמה ולשחקנים שהביאה מי מבינהם היא חושבת שהיא תהיה מסוגלת להחזיק בסגל וחשוב לה שיהיה בסגל גם לשנה הבאה, זה הכל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

באופן כללי אני יכול להגיד שאותי אישית די מבאסת האמריקניזציה הזו של הכדורסל האירופי, לא בהכרח בהיבט של זה שזה תחרות בין אמריקאים אלא יותר בסגנון המשחק של שחקן אחד שמכדרר וזורק שלשה.
אותי יותר מהנה לראות תרגילים ומשחק קבוצתי מאשר בוא תעשה חסימה ואני אזרוק שלשה.
זה גם פוגע מאוד בשחקנים הישראלים שלנו.

בכל מקרה עם בראון, מנפורד ומקריי יש לנו 3 שחקנים שיכולים לקחת כדור בהתקפה תקועה ולעשות סל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

De Niro כתב: 24 נובמבר 2022, 11:14 זה למה יש כאן מאות קוראים , אבל מיעוט קטן והולך של כותבים.
חלק קטן מהמשתמשים עונים לגופו של אדם במקום לגופו של עניין.
זה רק מצמצם עוד יותר כמות הכותבים הקטנה ממילא.
על מה אתה מבסס את ההודעה הזו?
מאיפה אתה יודע כמה מתוך הקוראים גם כותבים? מאיפה אתה יודע למה אלה שלא כותבים עושים זאת?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

גם אם בנאדם כותב הודעה מטומטמת ממש (ואני לא חושב שההודעה לעיל עונה על הקריטריון הזה) אפשר לענות בצורה נחמדה, עניינית ומכבדת. גם אם לא מכירים אותו, וגם אם חושבים שמה שכתב מראה על חסור הבנה מקצועית מוחלט.

באופן כללי אין לי שום סטטיסטיקה לגבי קוראים וכותבים. אבל אין לי ספק שבהכללה תרבות השיח בפורום (בעבר יותר, אבל גם כיום) לא מכבדת, לא סבלנית, ומידרדרת ממש יותר מדי בקלות ושלא לצורך לפסים אישיים. ואין לי ספק גם שזה תמריץ שלילי לכתיבת הודעות לחלק מהאנשים.
אני יודע שלפחות לגביי (שמכלה יותר מדי מזמני כאן) זה נכון, ויש מקרים שאני נמנע מלכתוב דעה כי אני יודע שיש סיכוי גבוה שזה יידרדר לשיח מגעיל מול חלק מהכותבים. כולל כותבים ותיקים וכאלו שאני אפילו מאד מעריך את דעתם. זה לא מדיר שינה מעיניי. אבל זה פשוט חבל ומיותר.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroShacham
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

לדעתי כותב הפוסט מזלזל בנו כחברים, קוראים וכותבים בפורום בהטרלה שכזו. פשוט זלזלו בו בחזרה וזה מכעיס אותו. דיל וויד איט.
איך בדיוק מדברים על תרבות השיח אם ההודעה הראשונה בפוסט הזה מרדדת את השיח?
יהיה טוב הפועל!
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

Frenzy כתב: 24 נובמבר 2022, 11:51 אז בוא נענה לגופו של עניין.
מקריי שחקן אינטליגנט, חזק ומצוין. בעיניי לפחות הוא משדר מחוייבות ורצון לנצח ואני מאמין שאחת הסיבות שהוא הגיע הנה זה כי זו הפועל עליה בטח שמע מגינת ואיתה אפשר להתחרות השנה ברמות הגבוהות. זה לא שחקן שבא לעשות כסף ולהמנע מפציעה.
עם זאת, אני יכול לנסות ולהבין את הכותב ומאיפה הוא מגיע. הוא רגיל לראות את הפועל כאנדרדוג, עם שחקנים פחות טובים. קבוצה כמו שהפועל היתה עד השנה צריכה להראות המון קבוצתיות, מסירות ותרגילים מתוחכמים יחד עם המון הגנה חכמה כדי לנצח ואני מודה שגם אני יותר אוהב לראות כדורסל כזה למרות שכנראה שבכדורסל המודרני זה אומר שהקבוצה לאורך זמן פחות טובה.
מקריי אולי מסמל את מה שנהיה מהפועל השנה - מפלצת כשרון שמבוסס על שחקנים אינדיווידואלים. זה לא אשמתו, אבל הוא יותר מסמל את זה מבראון, מנפורד או כל אחד אחר בסגל, בין השאר בגלל התפקיד שלו - הוא לא מוביל כדור, אלא שחקן שאמור לקבל את הכדור בחלק המגרש של הקבוצה השניה ולעשות מזה סל, והוא עושה את זה מדהים.
אני לא חושב שסגל שחקנים טוב סותר את עניין הקבוצתיות, אפשר גם עם שחקני על לשחק בצורה קבוצתית עם תרגילים ומסירות ולהפך זה אמור להראות יותר טוב ככה, זה כבר יותר עניין של עד כמה הקבוצה מאומנת
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

טכנית לארז כתב: 24 נובמבר 2022, 11:58 באופן כללי אני יכול להגיד שאותי אישית די מבאסת האמריקניזציה הזו של הכדורסל האירופי, לא בהכרח בהיבט של זה שזה תחרות בין אמריקאים אלא יותר בסגנון המשחק של שחקן אחד שמכדרר וזורק שלשה.
אותי יותר מהנה לראות תרגילים ומשחק קבוצתי מאשר בוא תעשה חסימה ואני אזרוק שלשה.
זה גם פוגע מאוד בשחקנים הישראלים שלנו.

בכל מקרה עם בראון, מנפורד ומקריי יש לנו 3 שחקנים שיכולים לקחת כדור בהתקפה תקועה ולעשות סל.
מאוד מאוד מזדהה עם מה שאתה כותב.
אני חייב לומר שאני מבין קצת מנין מגיע פותח האשכול.
למיטב זכרוני, לפני שמקריי נכנס לעניינים, כשגיל בני שיחק יותר וגם אדם אריאל, שיחקנו יותר תרגילים וחסימות והמשחק היה נראה מסודר יותר פשוט מכיוון שאין להם יכולת לייצר באותה רמה.
גם מנפורד שיחק קצת בריצה על חסימות ובכללי המשחק היה נראה מסודר ומאורגן יותר ולא היה כל הזמן רק בידיים של ג'קובן.
כשמקריי התחיל לקבל יותר דקות זה נראה שונה. מבלי שבדקתי את זה לדעתי זה בא על חשבון הדקות של אריאל ובני (לא בגלל העמדות, אלא פשוט בגלל שהיה עוד שחקן שקיבל דקות ברוטציה וזה בא על חשבון דקות שלהם) ובכללי המשחק של מקריי באמת לא מגיע בתוך השטף הקבוצתי כי הוא לא שחקן של קץ' אנד שוט או של תנועה בלי כדור. הוא צריך את הכדור ביד כדי להיות אפקטיבי, בין אם זה במשחק פיק אנד רול (שלדעתי הוא פחות טוב בו) ובין אם זה בבידוד וחדירה לסל או בידוד ועליה לזריקה. הוא לא מייצר לאחרים ולא ניזון מפעולות של אחרים. לכן זה נראה שהוא משחק לא קבוצתי.
אבל המשמעות של זה היא לא שהוא שחקן טיפש או אנוכי. נראה שבשביל זה הביאו אותו לפה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםהפועלadom4
לינטוןטאונס
קיבל.ה  22 לייקים

זה לא בהכרח העניין של לראות את הפועל כאנדרדוג. אני רוצה שהפועל תנצח ובעיקר רוצה שהפועל תיקח כבר אליפות, גם לי נמאס מההפסדים, תאמינו לי.
אבל אני רוצה לנצח עם קבוצה שמשחקת כדורסל אינטיליגנטי ואני רוצה שחקנים שאפשר להזדהות איתם, ובמובן הזה מנפורד הוא מבחינתי האידיאל: שחקן מדהים, עם יכולת אישית פנומנלית, שכמעט ולעולם לא מכריח, ניזון מהקבוצה ומזין את הקבוצה.
עם מקריי, כפי שכתבו גם מהאנשים שטרחו להגיב לגופו של עניין, זה בערך תמיד כדרור אחורה של כמה מטרים לכיוון האמצע כדי לקבל תאוצה, ואז דהירה לסל בכוח אה-לה לברון ג'יימס. כמו-כן יש את הבכיינות האינסופית לגבי השיפוט (קיבל כבר לפחות טכנית אחת), ואת המהלכים המטופשים (עבירה מכוונת נגד מכבי), ובאופן כללי, הוא משחק כדורסל לא יפה לעין, אפור ובעיני פשוט דוחה.
מעבר לזה וברמה כללית יותר, עבורי--אוהד הפועל כל חיי--הוא מסמל את חציית הקו האדם מקבוצה עמוקה שמכוונת הכי גבוה במסגרת הערכים שלה, לאוסף מוגזם של שחקנים אמריקאים שמתחיל לאבד קשר עם רוח המועדון ולא רק זה: גם מתחיל לאבד קשר עם מה שהופך קבוצת כדורסל למוצלחת--לכידות קבוצתית, רוח לחימה, וכימיה שמחברת אוסף של אינדיבידואלים לכדי משהו שגדול מסך חלקיו. לראות חמישה זרים על המגרש בזמן שגיל בני לא רואה דקה ועידן זלמנסון בקושי רואה דקה ואפילו תומר גינת בקושי משחק, שלא לדבר על מצב שבו אפילו לשחקן שקלע 21 נקודות במחצית אין מקום על המגרש (!) קצת דוקר את הלב ויותר מזה, גם לא יביא אליפות, שכן כבר חצינו את הגבול ואנחנו בעיני עמוק בתוך הקטגוריה של "פרוייקט הגלקטיקוס הראשון של הפועל תל-אביב". או במילים אחרות: זה כבר לא צרות של עשירים, רבותיי וגבירותיי. אלה הן פשוט צרות.
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

כן נרשם לליגה, לא נרשם לליגה, פעם עולה מהספסל, פתאום בחמישיה, אי אפשר להתעלם מכך שהוא פצצת כישרון וסקורר אדיר
אפשר להעביר ביקורת או לדבר על סגנון המשחק, איפה זה ואיפה ״שמישהו יגאל אותנו מהדבר הזה״ או ״מתעב את ג׳ורדן מקריי״, תוך כדי משחק של 17 נק׳ ב50% מהשדה?
מבחינתי בכל אופן, לא רק שהוא נתן תפוקה כמעט בכל משחק בו שיחק, זה באנקר חמישיה בלי שאלה בכלל
אני גם מאמין שככל שהעונה תתקדם ויותר כבר לא יהיה משחק בפנים ומשחק בחוץ, התיאום עם יתר החלקים ישתפר

בלי קשר למה שראינו עד כה, ממליץ למפקפקים לחפש קצת הייליטס שלו ביוטיוב מהתקופה שלו בנבא ולהבין במה מדובר
לינטוןטאונס
קיבל.ה  22 לייקים

Red Or Dead כתב: 24 נובמבר 2022, 15:17 כן נרשם לליגה, לא נרשם לליגה, פעם עולה מהספסל, פתאום בחמישיה, אי אפשר להתעלם מכך שהוא פצצת כישרון וסקורר אדיר
אפשר להעביר ביקורת או לדבר על סגנון המשחק, איפה זה ואיפה ״שמישהו יגאל אותנו מהדבר הזה״ או ״מתעב את ג׳ורדן מקריי״, תוך כדי משחק של 17 נק׳ ב50% מהשדה?
מבחינתי בכל אופן, לא רק שהוא נתן תפוקה כמעט בכל משחק בו שיחק, זה באנקר חמישיה בלי שאלה בכלל
אני גם מאמין שככל שהעונה תתקדם ויותר כבר לא יהיה משחק בפנים ומשחק בחוץ, התיאום עם יתר החלקים ישתפר

בלי קשר למה שראינו עד כה, ממליץ למפקפקים לחפש קצת הייליטס שלו ביוטיוב מהתקופה שלו בנבא ולהבין במה מדובר
מה שאנשים לא לוקחים בחשבון זה שגם כשמקריי קולע 17 נקודות ב-50% מהשדה, אלה הן 17 נקודות שכמעט תמיד מגיעות בזמן שארבעה שחקנים אחרים עומדים ובוהים בו עושה את זה לבד, אז את ההשלכות של זה על האפקטיביות של קבוצה בלתי אפשרי למדוד, אבל בעיני לאורך זמן זה מוביל להתדרדרות כללית של כולם, גם בהתקפה ובעיקר בהגנה ובלכידות הקבוצתית באופן כללי.
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

לינטוןטאונס כתב: 24 נובמבר 2022, 15:29
Red Or Dead כתב: 24 נובמבר 2022, 15:17 כן נרשם לליגה, לא נרשם לליגה, פעם עולה מהספסל, פתאום בחמישיה, אי אפשר להתעלם מכך שהוא פצצת כישרון וסקורר אדיר

מה שאנשים לא לוקחים בחשבון זה שגם כשמקריי קולע 17 נקודות ב-50% מהשדה, אלה הן 17 נקודות שכמעט תמיד מגיעות בזמן שארבעה שחקנים אחרים עומדים ובוהים בו עושה את זה לבד, אז את ההשלכות של זה על האפקטיביות של קבוצה בלתי אפשרי למדוד, אבל בעיני לאורך זמן זה מוביל להתדרדרות כללית של כולם, גם בהתקפה ובעיקר בהגנה ובלכידות הקבוצתית באופן כללי.
קודם כל הוא מצוין בבידודים, וגם מנפורד וג׳ייקובן קולעים הרבה ממהלכים סוליסטים.
שנית, בשישה משחקים בהפועל הוא זרק בין 7 ל12 פעמים במשחק. ממש לא מספרים מוגזמים. בטח כאשר הכדורים שלו נכנסים באחוזים לא רעים בכלל.
בכל המשחקים, מלבד הראשון שרק הגיע (מול לונדון), הוא שיחק טוב מאוד ומעלה
אפשר לא להתחבר לסגנון, וגם אני אמרתי במשחק-שניים הראשונים שהוא קצת כופה את עצמו
אבל על פי משחקיו עד עכשיו, וכמובן הרזומה העשיר, מדובר ביופי של שחקן
לינטוןטאונס
קיבל.ה  22 לייקים

Red Or Dead כתב: 24 נובמבר 2022, 15:39
לינטוןטאונס כתב: 24 נובמבר 2022, 15:29

קודם כל הוא מצוין בבידודים, וגם מנפורד וג׳ייקובן קולעים הרבה ממהלכים סוליסטים.
שנית, בשישה משחקים בהפועל הוא זרק בין 7 ל12 פעמים במשחק. ממש לא מספרים מוגזמים. בטח כאשר הכדורים שלו נכנסים באחוזים לא רעים בכלל.
בכל המשחקים, מלבד הראשון שרק הגיע (מול לונדון), הוא שיחק טוב מאוד ומעלה
אפשר לא להתחבר לסגנון, וגם אני אמרתי במשחק-שניים הראשונים שהוא קצת כופה את עצמו
אבל על פי משחקיו עד עכשיו, וכמובן הרזומה העשיר, מדובר ביופי של שחקן
מצויין ר-ק בבידודים
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

גם בכדורסל
לינטוןטאונס
קיבל.ה  22 לייקים

ודרך אגב, לפרוטוקול, הרזומה שלו ממש לא כזה "עשיר":
7 משחקים בפיניקס ב-2015/16.
15 נוספים בקליבלנד באותה עונה.
37 בקאבאלירז בעונה שלאחר מכן.
ואז 27 ו-39 בוויזארדס, 4 בדנבר ו-4 בדטרויט. ברוב העונות ממוצע של 4-5 נקודות למשחק, חוץ מעונה אחת בוויזארדס עם 12.8.
בוא נגיד שלא נפלתי מהכסא.
אבל אם כולם אוהבים את ג'ורדן מקריי אז יאללה אני אנסה לאהוב אותו גם.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

רק הפועל כתב: 24 נובמבר 2022, 14:17
אני לא חושב שסגל שחקנים טוב סותר את עניין הקבוצתיות, אפשר גם עם שחקני על לשחק בצורה קבוצתית עם תרגילים ומסירות ולהפך זה אמור להראות יותר טוב ככה, זה כבר יותר עניין של עד כמה הקבוצה מאומנת
זה לא שאלה של רמת השחקנים, אלא סגנון המשחק.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

ראשית, אני חושב שיש אובססיה קלה של פותח האשכול ויציאה מוחלטת מפרופורציות
מה שכן, מבחינה מקצועית , אני מסכים שיש משהו בסגנון המשחק שלו ששם אותו במרכז ואת האחרים בצל
בעונה שיש לנו ככ הרבה כשרונות בסגל הייתי רוצה להרגיש שעושים שימוש בכולם ושאין שחקן שכופה את עצמו
גם מבחינה אופי, שפת הגוף, קבלת ההחלטות הריבים הקטנים, ואפילו היכולת הטובה יכולים לעורר אנטגוניזם קטנטן, הוא קצת זר של מכבי באווירה
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

לינטוןטאונס כתב: 24 נובמבר 2022, 17:08 ודרך אגב, לפרוטוקול, הרזומה שלו ממש לא כזה "עשיר":
ואז 27 ו-39 בוויזארדס, 4 בדנבר ו-4 בדטרויט. ברוב העונות ממוצע של 4-5 נקודות למשחק, חוץ מעונה אחת בוויזארדס עם 12.8.
שחקן שנתן עונה של 13 נק' למשחק מגיע לקבוצת מרכז טבלה בישראל (כן, זה מה שאנחנו) ואתה לא מתלהב? אז ממה כן?
זה לא שהגיע בשביל הפנסיה. הגיע בשלב שהוא עוד לגמרי שחקן לגיטימי ורציני. זה שיחוק לא נורמלי שלנו.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
לינטוןטאונס
קיבל.ה  22 לייקים

הפועל כתב: 25 נובמבר 2022, 09:32
לינטוןטאונס כתב: 24 נובמבר 2022, 17:08 ודרך אגב, לפרוטוקול, הרזומה שלו ממש לא כזה "עשיר":
שחקן שנתן עונה של 13 נק' למשחק מגיע לקבוצת מרכז טבלה בישראל (כן, זה מה שאנחנו) ואתה לא מתלהב? אז ממה כן?
זה לא שהגיע בשביל הפנסיה. הגיע בשלב שהוא עוד לגמרי שחקן לגיטימי ורציני. זה שיחוק לא נורמלי שלנו.
רוצה לומר שאין באמת קורלציה בין קריירה ב-NBA להצלחה בהפועל תל אביב, ראה למשל אחד בשם ג'קובן בראון
לינטוןטאונס
קיבל.ה  22 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 25 נובמבר 2022, 02:18 ראשית, אני חושב שיש אובססיה קלה של פותח האשכול ויציאה מוחלטת מפרופורציות
מה שכן, מבחינה מקצועית , אני מסכים שיש משהו בסגנון המשחק שלו ששם אותו במרכז ואת האחרים בצל
בעונה שיש לנו ככ הרבה כשרונות בסגל הייתי רוצה להרגיש שעושים שימוש בכולם ושאין שחקן שכופה את עצמו
גם מבחינה אופי, שפת הגוף, קבלת ההחלטות הריבים הקטנים, ואפילו היכולת הטובה יכולים לעורר אנטגוניזם קטנטן, הוא קצת זר של מכבי באווירה
כתבת יפה והרבה יותר יפה ממני למען האמת, כי באמת יש לי מן סוג של אובססיה כלפיו, ובכל פעם שאני רואה אותו משחק אני יוצא מדעתי. אז כתבתי פוסט מתלהם (בלי כוונה) כדי לנסות ולהבין אם אני היחידי שמרגיש כך
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

לינטוןטאונס כתב: 25 נובמבר 2022, 09:55
רוצה לומר שאין באמת קורלציה בין קריירה ב-NBA להצלחה בהפועל תל אביב, ראה למשל אחד בשם ג'קובן בראון
התבלבלת לחלוטין למרבה הצער.
הפכת ונתת פה דוגמה (אנקדוטלית לגמרי כמובן) ש*היעדרה* של קריירת נבא לא מעיד על חוסר הצלחה בהפועל. שזה דווקא הגיוני. כי אנחנו לא קבוצת נ.ב.א, אז אין שום סיבה להניח ש*רק* שחקנים ששיחקו שם יכולים להצליח אצלנו, קבוצת מרכז טבלה בליגה זניחה באירופה.
לעומת זאת הקורלציה בין קיומה של קריירת נ.ב.א מוצלחת, או אפילו מינימלית, להצלחה בהפועל (בהנחה שהשחקן מגיע בשלב בקריירה שהוא לא פנסיונר) היא דווקא די גבוהה. שלא במפתיע, שחקן שעבר סינון לליגה הטובה בעולם בפער לרוב מצליח לתפקד גם בליגה זניחה באירופה.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אני רואה שזה אשכול רציני,
אז מולטי שחקן, פיזי מאד, יכולת קליעה, חדירה ונותן הגנה טובה מאד, חסר אדישות למשחק ובמשחק.
אם יש אפשרות כלכלית הייתי מחתים את כל הזרים שיש לנו עכשיו קדימה כוללל אותו.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

לינטוןטאונס
קיבל.ה  22 לייקים

הפועל כתב: 25 נובמבר 2022, 10:05
לינטוןטאונס כתב: 25 נובמבר 2022, 09:55
התבלבלת לחלוטין למרבה הצער.
הפכת ונתת פה דוגמה (אנקדוטלית לגמרי כמובן) ש*היעדרה* של קריירת נבא לא מעיד על חוסר הצלחה בהפועל. שזה דווקא הגיוני. כי אנחנו לא קבוצת נ.ב.א, אז אין שום סיבה להניח ש*רק* שחקנים ששיחקו שם יכולים להצליח אצלנו, קבוצת מרכז טבלה בליגה זניחה באירופה.
לעומת זאת הקורלציה בין קיומה של קריירת נ.ב.א מוצלחת, או אפילו מינימלית, להצלחה בהפועל (בהנחה שהשחקן מגיע בשלב בקריירה שהוא לא פנסיונר) היא דווקא די גבוהה. שלא במפתיע, שחקן שעבר סינון לליגה הטובה בעולם בפער לרוב מצליח לתפקד גם בליגה זניחה באירופה.
לא לי ולא לך יש כרגע את הנתונים המלאים אבל אתה מבין כוונת המשורר.
ראה למשל, ג'יילן הורד, ששיחק בשנה שעברה 39 משחקים באוקלהומה סיטי, או אקסבייר מנפורד, ששיחק 20 משחקים בטוטאל. או טוקוטו שהוחתם ושוחרר ואז הוחתם ושוחרר.
רוצה לומר, ה-NBA זה לא מה שהיה פעם, ויש המון שחקנים שמגיעים כסוג של סתימת חורים, שזו לדעתי גם סוג הקריירה שהייתה למקריי ב-NBA. שים לב שבאף עונה הוא לא שיחק יותר מ-30 משחקים. אז אם אני מסתכל על המשתנה הבלתי-תלוי כשיחק/לא שיחק ב-NBA לבין הצלחה בהפועל, הייתי מהמר על קורלציה באיזור ה-0. אפשר לבחון את זה בצורה מעמיקה יותר על-פי נקודות למשחק וכאלה, אבל כל עוד היית שחקן-סתימת-חורים ולא נניח נייט רובינסון או סדריק סבאלוס או איזה תום צ'יימברס, להיותך שחקן NBA בעברך כמעט ואין משמעות מבחינת היכולת לנבא את הצלחתך בהפועל (או במכבי). וזה רלוונטי מתמיד אם מנסים לנבא את סיכויי ההצלחה של אחד צ'ינאנו אונוואקו עם קריירה של אפס משחקים ב-NBA. הימור שלי: הולך להיות אחד הזרים הגדולים בתולדות המועדון.
לינטוןטאונס
קיבל.ה  22 לייקים

גביזון כתב: 25 נובמבר 2022, 10:49 אני רואה שזה אשכול רציני,
אז מולטי שחקן, פיזי מאד, יכולת קליעה, חדירה ונותן הגנה טובה מאד, חסר אדישות למשחק ובמשחק.

חלק מהאנטי שלי כלפיו נובע מזה שיש לי תחושה שלכל השחקנים האחרים יש גם מן סוג של אנטי כלפיו (הוא שחקן אנוכי בקטע די קיצוני), במיוחד ג'קובן.
אבל יכול להיות שאני מדמיין וזה רק אני
הפוסט קיבל לייק אחדבני12
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

לינטוןטאונס כתב:

חלק מהאנטי שלי כלפיו נובע מזה שיש לי תחושה שלכל השחקנים האחרים יש גם מן סוג של אנטי כלפיו (הוא שחקן אנוכי בקטע די קיצוני), במיוחד ג'קובן.
אנחנו מחצית ראשונה מול גליל עכשיו, הוא לא היה טיפה אנוכי, להיפך, שחקן על בקטע אחר, משתלב מעולה בקבוצה, לדעתי הוא נכס רציני מהרבה בחינות. אני מבין למה אתה חושב שהוא אנוכי, אבל לוקח זמן לבנות כימיה קבוצתית, במיוחד עם הרבה אלפות במקום אחד, ממשחק למשחק זה נראה טוב יותר מבחינתו, לא יושב שיש למישהו רבע אנטי כלפיו, אבל אני לא באמת יודע.

הפוסט קיבל 2 לייקיםסומך7even
לינטוןטאונס
קיבל.ה  22 לייקים

גביזון כתב: 26 נובמבר 2022, 22:01
לינטוןטאונס כתב:

אנחנו מחצית ראשונה מול גליל עכשיו, הוא לא היה טיפה אנוכי, להיפך, שחקן על בקטע אחר, משתלב מעולה בקבוצה, לדעתי הוא נכס רציני מהרבה בחינות. אני מבין למה אתה חושב שהוא אנוכי, אבל לוקח זמן לבנות כימיה קבוצתית, במיוחד עם הרבה אלפות במקום אחד, ממשחק למשחק זה נראה טוב יותר מבחינתו, לא יושב שיש למישהו רבע אנטי כלפיו, אבל אני לא באמת יודע.

מסכים לגמרי. היום הוא ממש חמוד. יכול להיות שטעיתי והוא לא שורש הבעייה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

מפלצת
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

שיחק היום כמו המפלצות בספייס ג'אם
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotFrenzy
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

שחקן פסיכי
שליחת תגובה