חדשות מהזווית הפלסטינית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מה הקשר?
הקשר הוא ההודעה שלך -
קצת מוזר שמסחר בגופות של פלסטינים נראה בעיניכם כמו אמצעי לגיטימי להפעיל לחץ על מישהו, אבל מסחר בגופות של יהודים זה דבר לא מזעזע ובלתי מתקבל על הדעת, כמעט לא אנושי.

ואתה החלטת שמדברים על ההבדל ספציפית בסחר( שאין לי מושג מה זה אומר בכלל ) ולא כל ההבדל בין מה שהוביל לסחר, זה שאתה החלטת את זה לא אומר שעל זה הדיון. זה בטח לא אומר שה5 מילים שכתבתי אומרת את מה שזה לא יהיה שאתה אומר שאני כתבתי, אבל אני כבר רגיל שאתה מכניס לי מילים לפה ולא מבין למה אני לא מגיב לך.

ומה שהגלמוד כתב מטומטם כי שום דבר ממה שכתבתי קשור לדעתי על יהודים או ערבים, ועדיין הוא החליט לכתוב שכן ואז לרמוז שזה בגלל שאני שונא ערבים
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מדהים כמה רחוקה תרבות הדיון שלכם מהתדמית שיש לכם בראש עליה
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

אז בחרת שלא לענות לי בכלל ופשוט להגיד שאתה לא גזען. טוב?

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

לא לענות לך על מה?
אין לי מושג מה אתה רוצה מחיי
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

צה''ל רצח אתמול ילד בן 16. למה זה לא מזעזע אותך? למה 51 הקטינים שצה"ל רצח ב2022 לא מזעזעים אותך? אני רוצה שתשאל את עצמך ותחזור אליי אם תשובה.

"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

למה החלטת שזה לא מזעזע אותי? בוא תגיד לי מאיזו הודעה שלי הנחת את זה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

לא הבנתי מי פה בדיוק טען שסחר בגופות זה סבבה, אבל אולי פיספסתי.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 23 נובמבר 2022, 15:04 מה הקשר?
הקשר הוא ההודעה שלך -
קצת מוזר שמסחר בגופות של פלסטינים נראה בעיניכם כמו אמצעי לגיטימי להפעיל לחץ על מישהו, אבל מסחר בגופות של יהודים זה דבר לא מזעזע ובלתי מתקבל על הדעת, כמעט לא אנושי.

ואתה החלטת שמדברים על ההבדל ספציפית בסחר( שאין לי מושג מה זה אומר בכלל ) ולא כל ההבדל בין מה שהוביל לסחר, זה שאתה החלטת את זה לא אומר שעל זה הדיון. זה בטח לא אומר שה5 מילים שכתבתי אומרת את מה שזה לא יהיה שאתה אומר שאני כתבתי, אבל אני כבר רגיל שאתה מכניס לי מילים לפה ולא מבין למה אני לא מגיב לך.

ומה שהגלמוד כתב מטומטם כי שום דבר ממה שכתבתי קשור לדעתי על יהודים או ערבים, ועדיין הוא החליט לכתוב שכן ואז לרמוז שזה בגלל שאני שונא ערבים
אתה מבין שכל מה שאחרי המילה "בעיניכם" הוא כאילו ציטוט של איך שאני מבין את המחשבות של אלה שאני פונה אליהם, נכון?
אני מלכתחילה שאלתי לגבי ההבדל בין הסחר הישראלי בגופות חטופות (שכאמור נתפס בעיני רבים כלגיטימי) לבין הסחר הפלסטיני בגופות חטופות (שנתפס כמזעזע ובלתי מתקבל על הדעת).
זה לא שהחלטתי את זה, זאת השאלה שלי, שמשום מה לא מקבלת תשובה מלבד "ודאי שיש הבדל", בלי לציין אפילו ברמז מה ההבדל הזה.
אם אין לך תשובה, אתה לא חייב להתערב, ובטח שלא חייב לכתוב שיש הבדל אם אין לך את היכולת לציין הבדל כזה.

אם אני מבין נכון, אתה בעצם אומר ש"ההקשר" הוא הבדל שהופך מקרה אחד ללגיטימי ואת השני למזעזע, כלומר *דעתך* בנוגע להקשר קובעת את דעתך בנוגע לסוגיה המדוברת, ולא הסוגיה עצמה.
אני מבין נכון? גם אתה הצטרפת למקהלה של "מכך שהערבים רעים וישראל טובה נובע שהמעשים של ישראל לגיטימיים ושלהם לא"?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

teknoboy כתב: 23 נובמבר 2022, 14:15
Red Or Dead כתב: 23 נובמבר 2022, 14:11 בסדר, אז אתם לא רואים את ההבדל בין נער תמים וחף מפשע שנפצע בתאונת דרכים וחטפו אותו, בעודו נאבק על חייו ומחובר למכשירים, ובכך גרמו למותו, לבין גופות של מחבלים, חלאות צמאי דם, שיצאו לרצוח יהודים חפים מפשע. בואו נגיד שלא נפלתי מהכסא מרוב תדהמה.
כתבתי במפורש שיכול להיות שאחד הנערים היה יותר מסריח מהשני, ושאלתי האם מבחינת הסחר בגופות יש הבדל.
מההתעקשות שלך להתעלם מהשאלה ולחזור שוב ושוב על מה שאנחנו כבר מסכימים עליו אני מבין שגם אתה לא מצליח לאתר הבדל כזה.
תקן אותי אם אני טועה.
אתה בהחלט טועה.
נוח לך לצמצם את כל הסיטואציה להיבט ה״סחר בגופות״, כי אז אין צורך להתייחס לעובדה שבצד אחד מדובר במחבלים שיצאו לרצוח אזרחים בשל היותם ישראלים, ובצד השני מדובר באזרח חף מפשע שנפגע בתאונת דרכים, ונחטף מבית החולים, דבר שגם הביא למותו.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ההודעה שלי הייתה -
"זה ששני דברים לא לגיטמים לא אומר שאין ביניהם הבדל".

אני כתבתי ששניהם לא לגיטמים( ולמען האמת זה כמעט כל מה שכתבתי בנושא ) ואתה משום מה מחליט שאני חושב שמקרה אחד לגיטימי.

מה נסגר איתך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 23 נובמבר 2022, 15:48 ההודעה שלי הייתה -
"זה ששני דברים לא לגיטמים לא אומר שאין ביניהם הבדל".

אני כתבתי ששניהם לא לגיטמים( ולמען האמת זה כמעט כל מה שכתבתי בנושא ) ואתה משום מה מחליט שאני חושב שמקרה אחד לגיטימי.

מה נסגר איתך
אתה לא היחיד שמשתתף פה בשיח אתה יודע.
אותך ספציפית שאלתי כבר פעמיים או שלוש מה ההבדל, אבל תשובה לא קיבלתי.
החבר השני מסביר לי כבר פעם שנייה בדיוק את מה שכתבתי בהודעה הקודמת, שאין שום הבדל בסחר בגופות רק ב"הקשר", כלומר בדעה הכללית שלו על פלסטינים ועל ישראלים (דעה שהגלמוד תמצת בצורה לא רעה).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב: 23 נובמבר 2022, 15:34
הקשר הוא ההודעה שלך -

אתה מבין שכל מה שאחרי המילה "בעיניכם" הוא כאילו ציטוט של איך שאני מבין את המחשבות של אלה שאני פונה אליהם, נכון?
אני מלכתחילה שאלתי לגבי ההבדל בין הסחר הישראלי בגופות חטופות (שכאמור נתפס בעיני רבים כלגיטימי) לבין הסחר הפלסטיני בגופות חטופות (שנתפס כמזעזע ובלתי מתקבל על הדעת).
זה לא שהחלטתי את זה, זאת השאלה שלי, שמשום מה לא מקבלת תשובה מלבד "ודאי שיש הבדל", בלי לציין אפילו ברמז מה ההבדל הזה.
אם אין לך תשובה, אתה לא חייב להתערב, ובטח שלא חייב לכתוב שיש הבדל אם אין לך את היכולת לציין הבדל כזה.

אם אני מבין נכון, אתה בעצם אומר ש"ההקשר" הוא הבדל שהופך מקרה אחד ללגיטימי ואת השני למזעזע, כלומר *דעתך* בנוגע להקשר קובעת את דעתך בנוגע לסוגיה המדוברת, ולא הסוגיה עצמה.
אני מבין נכון? גם אתה הצטרפת למקהלה של "מכך שהערבים רעים וישראל טובה נובע שהמעשים של ישראל לגיטימיים ושלהם לא"?
ההבדל המאד פשוט הוא שצד אחד לא היה גופה כשהחליטו לסחור בה
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אז שניכם כותבים את הדברים האלה בתגובה אלי אבל הם בעצם לא מכוונים אלי?

ואני לא אענה לך כי אני לא יודע מה אתה שואל, וכתבתי את זה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בני12 כתב: 23 נובמבר 2022, 15:52
teknoboy כתב: 23 נובמבר 2022, 15:34
הקשר הוא ההודעה שלך -

ההבדל המאד פשוט הוא שצד אחד לא היה גופה כשהחליטו לסחור בה
אני מודה ששמעתי על המקרה לראשונה פה בפורום, ובהודעה הראשונה שהתייחסה אליו (של אסף) נכתב שמדובר בגופה שנחטפה מבית חולים.
הדיון גם התנהל די הרבה זמן תחת ההנחה הזאת, ונטען שוב ושוב שיש הבדל עקרוני ומהותי בין הסחר הישראלי בגופות לבין הפלסטיני.
את ההבדל הזה אף אחד אמנם לא מסוגל לציין או לבטא במילים, אבל מתעקשים שהוא קיים.

עכשיו בכלל הבנתי שהמנהג של חטיפת גופות מחדרי מתים הוא בלעדי לישראל, ושלפלסטינים יש מספיק שיטות משלהם להיות גועל נפש והם לא צריכים להעתיק מצה"ל\שב"כ.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 23 נובמבר 2022, 15:59 אז שניכם כותבים את הדברים האלה בתגובה אלי אבל הם בעצם לא מכוונים אלי?

ואני לא אענה לך כי אני לא יודע מה אתה שואל, וכתבתי את זה.
כשאתה מסתפק במשפטים סתומים כמו "ודאי שיש הבדל" או "כולכם מטומטמים" קצת קשה להבין את הכוונות המדוקדקות שלך, ואין כל כך ברירה מלבד לאגד אותך באגודה אחת עם שאר האנשים שכותבים פחות או יותר אם אותם משפטים.

אם אתה רוצה באמת לקבל את היחס שאתה מדמיין שאתה מקבל, תצטרך לכתוב בצורה טיפה יותר ברורה ובהירה מה אתה חושב :smoke:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

D&3 כתב: 23 נובמבר 2022, 08:52 מעניין תוך כמה זמן נשמע פה דברי הספד לאותם חיות אדם שרצחו נער תמים וחטפו אותו מול המשפחה שלו כדי שישמש עבורם פיון במשא ומתן
זאת היתה ההודעה הראשונה בנושא בפורום
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

ofri כתב: 23 נובמבר 2022, 09:56
הגלמוד מלוד כתב: 23 נובמבר 2022, 09:53
D&3 כתב:מעניין תוך כמה זמן נשמע פה דברי הספד לאותם חיות אדם שרצחו נער תמים וחטפו אותו מול המשפחה שלו כדי שישמש עבורם פיון במשא ומתן
אם היית קצת מתעניין לשניה בטיעונים ובמצפן המוסרי של חברי הפורום כאן, כמובן שהיית יודע שאין פה אף אחד שיספיד שודדי גופות פלסטינים (למרות שעד כמה שאני יודע הם לא אלה שרצחו אותו, אבל לא רלוונטי) אבל החיים יותר קלים כשכל אלה שלא מסכימים איתי הם אנשי קש שאפשר להמציא את הטיעונים שלהם איך שבא לך.

חברה, רואים לכם.

טוענים שהם כן רצחו אותו שהוא עוד היה בחיים שחטפו אותו זה מה שמשפחתו של הנער טוענת
זאת היתה ההודעה השלישית בנושא היום בפורום

לטעון שהדיון החל כשההנחה היא שהוא היה מת ואחר כך זה התפתח למשהו אחר זאת הטעיה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בני12 כתב: 23 נובמבר 2022, 16:12
D&3 כתב: 23 נובמבר 2022, 08:52 מעניין תוך כמה זמן נשמע פה דברי הספד לאותם חיות אדם שרצחו נער תמים וחטפו אותו מול המשפחה שלו כדי שישמש עבורם פיון במשא ומתן
זאת היתה ההודעה הראשונה בנושא בפורום
אתה טועה.
ההודעה הראשונה, זאת שציטטתי בתגובה שלי שפתחה את הדיון (וכמו שציינתי בתגובה הקודמת שלי), היא זאת: viewtopic.php?p=152099#p152099
אני אצטט שוב את החלק הרלוונטי, שאותו ציטטתי גם קודם ואליו התייחסתי:
Asafasraf כתב: 23 נובמבר 2022, 06:23 היום בבוקר מגלים שיש גופת ישראלי בידי החמושים בג׳נין שפשוט נחטפה מבית החולים.
וגם ההודעה שאתה מצטט פה לא ממש מבהירה שהוא נחטף בחיים (משתמע ממנה דווקא שנחטפה גופה של נער תמים שנרצח), אם כי בניגוד להודעה הראשונה, ברור ממנה שהגופה לא נחטפה מבית חולים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

D&3 כתב:למה החלטת שזה לא מזעזע אותי? בוא תגיד לי מאיזו הודעה שלי הנחת את זה
מהעובדה שמשום מה לא בחרת להתרעם מזה אבל כן בחרת להתרעם מזוועות המחבלים, ומשום מה הדינמיקה הזאת ממשיכה לחזור על עצמה כבר שנים בפורום הזה - התעלמות מוחלטת ממאות הנרצחים והפצועים על ידי צה''ל, זעזוע בלתי נפסק מפעולות טרור פלסטיניות (שקטנים במספרם). כל בן אדם הגיוני היה מסיק שסוג אחד פחות מזעזע אותך (וככל הנראה לא מזעזע אותך בכלל) ושבכללי אתה פרו טרור אם זה מגיע מהצד שלך.

Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

pelegs כתב:
Asafasraf כתב: 23 נובמבר 2022, 11:32
D&3 כתב:מעניין תוך כמה זמן נשמע פה דברי הספד לאותם חיות אדם שרצחו נער תמים וחטפו אותו מול המשפחה שלו כדי שישמש עבורם פיון במשא ומתן
כשיש כיבוש, אפשר להכשיר הכל.
זבל יש בשני הצדדים, רק שאצלנו מנסים לטפל בחלק מהם.
בצד השני הם פשוט מוכרזים כגיבורים.
אח״כ לא מבינים איך מחרחרי מלחמה כמו בן גביר וסמוטריץ׳ תופסים כוח.
יש רחובות ושכונות שנקראים ע"ש "גיבורים" ציונים שרצחו עשרות אם לא יותר פלסטינים (כמה גנרלים של צה"ל מונצחים ברחבי הארץ?). עיריית תל אביב מנציחה פעולות טרור ציוניות בכל רחבי העיר. יש איזה מליון ואחד דברים שקרואים ע"ש פוליטיקאי שדיבר בגלוי על גירוש אוכלוסיה אזרחית, וממש עכשיו הולכת לקום ממשלה עם ממשיכי דרכו של תומך חוקי נירנברג הישראליים.

מילא להיות מנותק כמו רוב הישראלים ולחזור על אותן מנטרות נפוצות, אבל אתה אשכרה מזכיר בהודעה שלך את בן גביר וסמוטריץ' משפט וחצי אחרי שאתה טוען שישראל "מטפלת" בקיצוניים שלה. כמה חסר מודעות עצמית אפשר להיות?
עוד פעם ״ראש קטן״?
אנסה להסביר כדי שתקלוט:

ישראל מטפלת במחבלים בצד שלה- עוצרת, מעמידה אותם למשפט וכו׳ (מדובר על פורעי חוק).
בן גביר וסמוטריץ׳ התחזקו בדיוק בגלל היתממות שלך ושל דומיך.
מכיוון שהחלטת ללכת במחשבה של ראש קטן, אני אענה לך אותו הדבר: היא לא מטפלת בממשיכו של כהנא, כמו שהיא לא מטפלת בממשיכו של עראפת ימ״ש, אחמד טיבי.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

אדום מטלי כתב:"חלאות צמאי דם"....
צודק, צריך לתקן ל״גיבורים שוחרי שלום״.
אדאג שיתוקן.
הם חלאות הרבה יותר ממה שהוא צייר אותם, ואתה תמשיך לטעון שהילד בן 16 לא עשה כלום, וצה״ל פשוט חיסל אותו. לפי כוחות הבטחון אותו ״נער״ לא היה כל כך תמים.
וכן, אני אעדיף 100 פעמים להאמין לכוחות הבטחון שלנו, מאשר לדוברי הזבל שבצד השני.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

D&3 כתב:מדהים כמה רחוקה תרבות הדיון שלכם מהתדמית שיש לכם בראש עליה
זו מחלה ידועה.
הם בטוחים בנאורות שלהם ובקבלת הדעה של האחר שברגע שמשהו לא מתאים לאג׳נדה אתה אוטומטית ״מטומטם״ ״פאשיסט״ ״נאצי״ והאמירות שלך מקוטלגות כ: ״סתומות״ ״קלישאות״ ועוד כמה פנינים.
זו אחת הסיבות, בין היתר לשנאה והקיטוב שמעמיקים כאן. צד אחד חושב שרק הוא ישמור על המדינה (ימין), והצד השני מרגיש כל כך מנותק מהמציאות והרבה יותר נעלה.
הם מביאים כאן מאמרים/ עבודות אקדמאיות על הסכסוך כהוכחה כשהכותבת באחת המקרים היא לדוגמא אשת חד״ש...
זה כמו שאביב מאמר של בן גביר על הסכסוך ואטען שהוא אמת מזוקקת.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

Asafasraf כתב: 24 נובמבר 2022, 05:17
pelegs כתב:
Asafasraf כתב: 23 נובמבר 2022, 11:32
כשיש כיבוש, אפשר להכשיר הכל.
זבל יש בשני הצדדים, רק שאצלנו מנסים לטפל בחלק מהם.
בצד השני הם פשוט מוכרזים כגיבורים.
אח״כ לא מבינים איך מחרחרי מלחמה כמו בן גביר וסמוטריץ׳ תופסים כוח.
יש רחובות ושכונות שנקראים ע"ש "גיבורים" ציונים שרצחו עשרות אם לא יותר פלסטינים (כמה גנרלים של צה"ל מונצחים ברחבי הארץ?). עיריית תל אביב מנציחה פעולות טרור ציוניות בכל רחבי העיר. יש איזה מליון ואחד דברים שקרואים ע"ש פוליטיקאי שדיבר בגלוי על גירוש אוכלוסיה אזרחית, וממש עכשיו הולכת לקום ממשלה עם ממשיכי דרכו של תומך חוקי נירנברג הישראליים.

מילא להיות מנותק כמו רוב הישראלים ולחזור על אותן מנטרות נפוצות, אבל אתה אשכרה מזכיר בהודעה שלך את בן גביר וסמוטריץ' משפט וחצי אחרי שאתה טוען שישראל "מטפלת" בקיצוניים שלה. כמה חסר מודעות עצמית אפשר להיות?
עוד פעם ״ראש קטן״?
אנסה להסביר כדי שתקלוט:

ישראל מטפלת במחבלים בצד שלה- עוצרת, מעמידה אותם למשפט וכו׳ (מדובר על פורעי חוק).
מכיוון שהחלטת ללכת במחשבה של ראש קטן, אני אענה לך אותו הדבר: היא לא מטפלת בממשיכו של כהנא, כמו שהיא לא מטפלת בממשיכו של עראפת ימ״ש, אחמד טיבי.
אסף מכיוןן שאתה לא תומך בטרנספר, ולא מצהיר על כוונות לנכבה שניה, ברור לי שאתה מבין שיש גם בצד שלנו חלאות (וכן גם בצד השני) ושלא כל ערבי הוא פושע בפוטנציאל.
אבל אתה טועה. ישראל מטפלת בחלק מזערי מהמחבלים שלה. מזערי. וגם זה הרבה פעמים בצורה עקומה (כולל מעצר מנהלי שהוא אמצעי פסול לא משנה נגד מי). וזה גם לא משנה הרבה כשחיילים משתפים עם החלאות שלנו פעולה (אם בהגנה עליהם ואם בפעולות החבלה. עע החייל שנתן רימון הלם למתנחל לזרוק על פעילים).
לגבי טיבי, בפעם האחרונה שביררתי טיבי מעולם לא הורשע בפעילות אסורה של הסתה או פעילות מעודדת חבלה אחרת כמו בן גביר. ממשיך של ערפאת? בכנסת יש הרבה ממשיכי יצחק שמיר (עיין בפעולותיו בלח"י). אם כבר באסל גאטס מבל"ד הורשע על הברחת טלפון למחבלים ומרצה מאסר. מעניין מה בן גביר היה מקבל על פעולה דומה כלפי מחבלים יהודים.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

אתה נהיית מח"צ לשמאלנים? כי אם צורר היה עונה לך משהו בסגנון כזה בשרשור קורונה , ואי ואי מה היית עונה לו
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

תא מרבוטא כתב: 24 נובמבר 2022, 06:21
אתה נהיית מח"צ לשמאלנים? כי אם צורר היה עונה לך משהו בסגנון כזה בשרשור קורונה , ואי ואי מה היית עונה לו
לא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

תא מרבוטא כתב: 24 נובמבר 2022, 06:18
Asafasraf כתב: 24 נובמבר 2022, 05:17
pelegs כתב:

עוד פעם ״ראש קטן״?
אנסה להסביר כדי שתקלוט:

אסף מכיוןן שאתה לא תומך בטרנספר, ולא מצהיר על כוונות לנכבה שניה, ברור לי שאתה מבין שיש גם בצד שלנו חלאות (וכן גם בצד השני) ושלא כל ערבי הוא פושע בפוטנציאל.
אבל אתה טועה. ישראל מטפלת בחלק מזערי מהמחבלים שלה. מזערי. וגם זה הרבה פעמים בצורה עקומה (כולל מעצר מנהלי שהוא אמצעי פסול לא משנה נגד מי). וזה גם לא משנה הרבה כשחיילים משתפים עם החלאות שלנו פעולה (אם בהגנה עליהם ואם בפעולות החבלה. עע החייל שנתן רימון הלם למתנחל לזרוק על פעילים).
לגבי טיבי, בפעם האחרונה שביררתי טיבי מעולם לא הורשע בפעילות אסורה של הסתה או פעילות מעודדת חבלה אחרת כמו בן גביר. ממשיך של ערפאת? בכנסת יש הרבה ממשיכי יצחק שמיר (עיין בפעולותיו בלח"י). אם כבר באסל גאטס מבל"ד הורשע על הברחת טלפון למחבלים ומרצה מאסר. מעניין מה בן גביר היה מקבל על פעולה דומה כלפי מחבלים יהודים.
רק הערה בעניין:
המקבילים למי שאסף קורא לו 'מחבלים' אצל הפלסטינים, הם לא אלו שאתה מכנה 'חלאות', אלא חיילי צה"ל שממררים את חיי הפלסטינים והופכים אותם לגיהנום מתמשך.
צה"ל הוא הצבא של ישראל, ה"מחבלים" זה הצבא של הפלסטינים.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 24 נובמבר 2022, 05:17 עוד פעם ״ראש קטן״?
אנסה להסביר כדי שתקלוט:

תן לי דוגמא אחת שישראל העמידה לדין אלוף או רמטכ"ל על פשעים נגד פלסטינים, ואפשר יהיה לדבר. ישראל לא מטפלת במחבלים בצד שלה - המחבלים בצד שלה מנהלים את המערכת. מדינת ישראל מבצעת בכל יום ויום פשעים נגד האנושות(!), בכללם רצח אזרחים פלסטינים. אף אחד שאחראי על הפשעים הללו אינו "מטופל".

מה שכן, כשטרוריסטים ציונים פועלים מחוץ למסגרת הרשמית, או כשיש יותר מדי לחץ בינ"ל - מענישים אותם, לפעמים, ובדר"כ בעונשים מגוחכים.

אתה יודע מי מתנהג באופן דומה? הרשות הפלסטינית. גם שם לפעמים מענישים טרוריסטים כשזה נוח פוליטית.

אל תדבר על "ראש קטן" כבכלל אין לך מושג על מה אתה מדבר.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Asafasraf כתב: 24 נובמבר 2022, 05:17 1. ישראל מטפלת במחבלים בצד שלה- עוצרת, מעמידה אותם למשפט וכו׳ (מדובר על פורעי חוק).
2. בן גביר וסמוטריץ׳ התחזקו בדיוק בגלל היתממות שלך ושל דומיך.

3. מכיוון שהחלטת ללכת במחשבה של ראש קטן, אני אענה לך אותו הדבר: היא לא מטפלת בממשיכו של כהנא, כמו שהיא לא מטפלת בממשיכו של עראפת ימ״ש, אחמד טיבי.
1. אז נגיד ישראלי שהורשע בטרור יהיה מוקצה מחמת המיאוס לנצח, נכון? וגם מי שנחקר על ידי השב"כ בחשד לטרור אחרי שנתפס עם אמצעי חבלה יהיה מוקצה אצלנו לגמרי, נכון? בניגוד לצד השני.
2. אופס, יצא שלא. מורשע בטרור וחשוד בטרור הולכים להיות שרים בכירים בממשלה הבאה*, ואתה עוד מאשים בזה את השמאלנים.

3. ברור באיזה מובן בן גביר הוא ממשיך דרכו של כהנא. באיזה מובן בדיוק טיבי הוא ממשיך דרכו של עראפת (מלבד היותו ערבי, כמובן)?

* אולי שכחת, אבל היו בישראל גם ראשי ממשלה שהגיעו למעמדם בדיוק *בזכות* העובדה שהם עמדו בראש ארגוני טרור (בגין, שמיר)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

teknoboy כתב: 19 נובמבר 2022, 17:43 * אולי שכחת, אבל היו בישראל גם ראשי ממשלה שהגיעו למעמדם בדיוק *בזכות* העובדה שהם עמדו בראש ארגוני טרור (בגין, שמיר)
רבין, ברק.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

"ישראל מטפלת במחבלים שלה" וואלה איפה אלאור עזריה היום? איפה הצלף שירה בשירין? איפה החייל שהרג את הילדה בת 16 לפני כמה ימים?

בכלא, אני מניח, נכון?
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

פוסט של פרופסור הלל כהן, שהרצאות שלו הובאו כאן באשכול מקביל.
ראו את דבריו הכתובים של בן גוריון, שהבין כבר אז את מה שימני הפורום מסרבים עדיין להבין, 80 שנה מאוחר יותר - שהגזלנים והמעוולים הם הציונים, והפלסטינים מגינים על אדמתם.
(את זה הוא אמר מן הסתם בהתכתבות פנימית. לעם הוא כמובן שידר פרופגנדה שקרית אחרת לגמרי...)

ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

its-sick כתב: 23 נובמבר 2022, 09:46
Red Or Dead כתב: 23 נובמבר 2022, 09:15טוב נו, לא מזעזע כמו עקירת עצי זית
אתה מומחה בעיוות האמת.
כולנו מגנים פיגועים, כולל זה מהיום.
אבל להציג את זה כאילו ישראל רק פוגעת בעצי זית זה שקר גס.
ישראל רוצחת עשרות ילדים ילדים ילדים ילדים כל שנה.
הרצח בפיגוע היום מגונה, אבל הוא זניח ביחס לכמות הרציחות שישראל מבצעת. מספרית, כמותית, הוא הרבה פחות.

אני מבין שבעיני יודונאצים חיי יהודי אחד שוים יותר מחיי עשרים ילדים פלסטינים. אבל בעיני אנשים עם לב, לא.
עצוב מאד הרצח היום, אבל הוא לא קרוב ל"לאזן" את התמונה.
שמע זה די מסתכם במשפט פה שכתבת ובגלל זה אין על מה להתדיין, לרוב האנשים במדינה יותר חשוב ישראלי אחד על פני כמה פלסטינים זה די הגיוני שתעדיף את מי שיותר קרוב אליך. אתה כנראה לא היית מוכן שייהרג חף מפשע פלסטיני כדי שינצל חף מפשע ישראלי אני כן (כמובן במידתיות שזה כבר סובייקטיבי לכל בן אדם כמה חפים מפשע מבחינתו שווים חף מפשע ישראלי)
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 24 נובמבר 2022, 14:23 "ישראל מטפלת במחבלים שלה" וואלה איפה אלאור עזריה היום? איפה הצלף שירה בשירין? איפה החייל שהרג את הילדה בת 16 לפני כמה ימים?

בכלא, אני מניח, נכון?
אלאור עזריה היה בכלא.
הנה כמובן כמו שאתם אוהבים לסלף, צלף הרג את שירין, כי מקודם העיתונאית שאיתה טענה שירו עליהם מלא כדורים אז תחליט או שחיררו אותם או שהיה צלף מדויק שכיוון לעיתונאית לראש כי בא לו?
על המקרה השלישי לא מכיר
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

ASAFABADI כתב: 24 נובמבר 2022, 18:03
הגלמוד מלוד כתב: 24 נובמבר 2022, 14:23 "ישראל מטפלת במחבלים שלה" וואלה איפה אלאור עזריה היום? איפה הצלף שירה בשירין? איפה החייל שהרג את הילדה בת 16 לפני כמה ימים?

בכלא, אני מניח, נכון?
אלאור עזריה היה בכלא.
הנה כמובן כמו שאתם אוהבים לסלף, צלף הרג את שירין, כי מקודם העיתונאית שאיתה טענה שירו עליהם מלא כדורים אז תחליט או שחיררו אותם או שהיה צלף מדויק שכיוון לעיתונאית לראש כי בא לו?
על המקרה השלישי לא מכיר
היה בכלא 9 חודשים. תראה לי מחבל שנעצר ע"י ישראל שהיה בכלא פה רק 9 חודשים. מחבלים יהודים פחות מעניינים אותנו. איפה אלאור עזריה היום? מטופל? הנהלים חודדו.

צלף הרג את שירין, אין על זה עוררין. כדור מדויק ומכוון למצח. החקירה הפלסטינאית, האמריקאית והישראלית כולן הסכימו על זה.

כמובן שאתה אוהב לסלף.

וכמובן שאתה לא מכיר את המקרה השלישי, כי כל "מקרה" אתה מכיר רק אם דובר צה"ל מאכיל אותך בכפית מה שהוא רוצה שתדע, רק תעמולה תעמולה תעמולה. מי היה מאמין שלא שמעת שצה"ל רצח ילדה בת 16 לפני יומיים. למי אכפת?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

ASAFABADI כתב: 24 נובמבר 2022, 18:03 הנה כמובן כמו שאתם אוהבים לסלף, צלף הרג את שירין, כי מקודם העיתונאית שאיתה טענה שירו עליהם מלא כדורים אז תחליט או שחיררו אותם או שהיה צלף מדויק שכיוון לעיתונאית לראש כי בא לו?
לא הבנתי למה אתה חושב שיש סתירה בין ירי של צלף\קלע לבין "בא לו אז הוא חורר אותה במלא כדורים"?
לפי כל העדויות והראיות, מה שקרה זה בדיוק זה.
קלעי (אולי צלף) ירה הרבה פעמים לעבר קבוצת העיתונאים. אחת היריות הראשונות הרגה את זאת שנהרגה, ואחר כך הוא המשיך לירות בניסיון לפגוע באחרים מהקבוצה שלה ובאלה שהתקרבו כדי להגיש עזרה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ASAFABADI כתב: 24 נובמבר 2022, 17:55 שמע זה די מסתכם במשפט פה שכתבת ובגלל זה אין על מה להתדיין, לרוב האנשים במדינה יותר חשוב ישראלי אחד על פני כמה פלסטינים זה די הגיוני שתעדיף את מי שיותר קרוב אליך. אתה כנראה לא היית מוכן שייהרג חף מפשע פלסטיני כדי שינצל חף מפשע ישראלי אני כן (כמובן במידתיות שזה כבר סובייקטיבי לכל בן אדם כמה חפים מפשע מבחינתו שווים חף מפשע ישראלי)
במקום להגיד "זו הסיטואציה ואין איך לשנות אותה", כדאי ורצוי להיאבק ע"מ לשנות אותה. אם אנשים היו מתנהגים כמו שאתה מציע, שחורים עדיין היו עבדים בארה"ב, לנשים לא הייתה כיום זכות הצבעה, יהודים לא היו נחשבים לאזרחים שווי זכויות ובאופן כולנו היינו חיים תחת מונרכיות נוצריות.

ואני אפילו לא נכנס לעומק לשאלה האם מה שאתה מתאר הוא הכרחי (בקצרה: הוא לא. הסיבה הבסיסית שיש אלימות פלסטינית ובכלל אנשים מרגישים שהם צריכים "לבחור" אילו חפים מפשע ימותו היא שישראל מתעקשת להמשיך בדיכוי ונישול העם הפלסטיני).
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

למה אתה בורח מאחריות בכך שאתה רושם "לרוב האנשים במדינה". תגיד לך. לך יותר חשוב ישראלי אחד על פני כמה פלסטינים. בגלל שאתה גזען.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

https://www.haaretz.co.il/news/politics ... 7b244d0000

עכשיו בואו נדמיין מה קורה אם המרצה הזה ערבי ואומר משהו דומה על נוער הגבעות.

הערת אגב- אני מנחש שהוא מכביסט. פשוט לזכרוני לפנטיקס לדורותיהם הייתה משיכה לשירי וכרזות אונס (נאנוס אתכם כמו זומבים, היום אונסים את הבנות של הפועל...)
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

teknoboy כתב: 24 נובמבר 2022, 19:18
ASAFABADI כתב: 24 נובמבר 2022, 18:03 הנה כמובן כמו שאתם אוהבים לסלף, צלף הרג את שירין, כי מקודם העיתונאית שאיתה טענה שירו עליהם מלא כדורים אז תחליט או שחיררו אותם או שהיה צלף מדויק שכיוון לעיתונאית לראש כי בא לו?
לא הבנתי למה אתה חושב שיש סתירה בין ירי של צלף\קלע לבין "בא לו אז הוא חורר אותה במלא כדורים"?
לפי כל העדויות והראיות, מה שקרה זה בדיוק זה.
קלעי (אולי צלף) ירה הרבה פעמים לעבר קבוצת העיתונאים. אחת היריות הראשונות הרגה את זאת שנהרגה, ואחר כך הוא המשיך לירות בניסיון לפגוע באחרים מהקבוצה שלה ובאלה שהתקרבו כדי להגיש עזרה.
אני באמת שואל אותך כרגע, אתה חושב שחייל בצהל שכולה רוצה לסיים עם ה3 שנים חרא האלה בלי בעיות פשוט ראה קבוצה של עיתונאים!!! עם הווסט והכל ואמר לעצמו אני עכשיו רוצה להרוס לי את כל החיים ולהוריד 4 עיתונאים? נראלך שהוא לא היה מזמן בכלא אם זה היה המקרה?
בנוגע למי שרשם על אלאור, אם אתה מחשיב אותו מחבל אז מזמן איבדת כל קשר למציאות, פעל לא לפי הנהלים ברור, צריך להיות בכלא ברור, מחבל? אתה הזיה
@הגלמוד מלוד רגע, אם אתה מעדיף שאמא שלך תנצל ולא 2 אנשים זרים אתה גזען? מה זה הסלבולי שכל האלה, ברור שאני מעדיף אנשים שקרובים אלי מאשר אנשים שפחות קרובים אלי
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

למה אתה מניח שצלף של צה"ל שהורג אנשים חפים מפשע מסתכן בהרס החיים שלו? מתי צלף שהרג במכוון עיתונאי, או נכה על כסא גלגלים, או פארמדיק, שילם על כך מחיר, אפילו זעיר?
צלםי צה"ל מתוגמלים חברתית על רצח פלסטינים, ושמחים להרוג כמה שיותר.
ואגב, לא בטוח שהצלף לא קיבל על כך הוראה מלמעלה. אבל את זה יהיה קשה לדעת.
שליחת תגובה