מחזור 6 - שאר המשחקים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אתמול קריית אתא הביסה את הפועל חיפה 83:58, בלי שאבון לואיס. קריית אתא קבוצה נחמדה, אברהמי הרכיב סגל לא רע בכלל יחסית לתקציב שאני מניח שהוא הנמוך בליגה. בריסקר התחיל לחזור לעצמו אחרי שני משחקים ראשונים מזעזעים. חיפה קבוצה בינונית, הספסל שלהם גרוע בצורה קיצונית (מדד שלילי בחמישה משחקים לכל הספסל ביחד שזה מטורף) והחמישייה שם לא כזאת חזקה בשביל לחפות על כך.

היום
18:30 חולון - נס ציונה
20:30 ירושלים - גליל עליון

שני
18:00 גלבוע גליל - אילת
20:40 הרצליה - באר שבע
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מסכים עם הבעיות של הפועל חיפה, ועדיין אני מדרג אותה כעדיפה על ב"ש, אילת, גלבוע וקרית אתא.
אגב קבוצות קצרות, בנס ציונה שנראית מעולה עד כה השחקן השביעי ברוטציה הוא תומר לוינסון.
קרית אתא בסדר, כשיהיה להם כמה שקלים כדאי להם להיפטר מרדיק שהוא גולם לא קטן.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

מי לדעתכם הקבוצה החמישית בטיבה בליגה ? אחרי ירושלים המחלה ביתר ואנחנו כמובן
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
יורם
קיבל.ה  101 לייקים

נס ציונה עושים אולסי פרי - משעים את גולן גוט בגלל קטטה עם קופר (מעניין למה רק אותו), ומודיעים שהוא חולה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 נובמבר 2022, 18:42 מסכים עם הבעיות של הפועל חיפה, ועדיין אני מדרג אותה כעדיפה על ב"ש, אילת, גלבוע וקרית אתא.
אגב קבוצות קצרות, בנס ציונה שנראית מעולה עד כה השחקן השביעי ברוטציה הוא תומר לוינסון.
קרית אתא בסדר, כשיהיה להם כמה שקלים כדאי להם להיפטר מרדיק שהוא גולם לא קטן.
לא אמרתי שהם מועמדים לירידה או משהו, אבל כשניצחנו אותם במחזור השני הייתה איזו התלהבות, כולל אמירה של פרנקו שלא הרבה קבוצות עוד יחזרו עם ניצחון מחיפה. בפועל הם עוד קבוצה בינונית.
לגבי העומק, זה נכון עבור רוב קבוצות הליגה שלא מקבלות תרומה מהספסל/ישראלים.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אילת מנצחת את גלבוע בחוץ, מה שאומר שבאר שבע היא הקבוצה היחידה עם ניצחון בודד לפני המשחק שלה הערב בהרצליה
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

Haunter כתב: 19 נובמבר 2022, 19:25 מי לדעתכם הקבוצה החמישית בטיבה בליגה ? אחרי ירושלים המחלה ביתר ואנחנו כמובן
אף אחת. כל הקבוצות ברמה די שווה.
שליחת תגובה