חדשות מהזווית הפלסטינית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

החיילים כל הזמן מנסים לרצוח יהודים, זה רק בטעות שהם הורגים פלסטינים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

וואו, איזה שבוע מדיני לישראל...
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

אחרי זה בוכים שחברת כנסת פלסטינאית מביעה הזדהות עם ארגוני מחתרת פלסטינאים - האם רוצחי שירין אבו עאקלה קיבלו איזשהו עונש על מעשיהם? האם הרוצח היום יקבל עונש? עזבו עונש, האם הם קיבלו אפילו נזיפה קלה מאיזשהו פוליטיקאי בישראל? האם מישהו העז להגיד משהו כמו "מגנה את ההרג"? כי כל מה שאני שמעתי זה את נציגי גוש השינוי מגנים בחרפה על הרוצח ועל הזכות שלו לרצוח אם בא לו, אחרי חודשיים שלמים שבהם הם בכלל לא הסכימו להודות שהתבצע רצח. כשהזירה הבינלאומית מבקשת להעמיד את החייל לדין, ישראל מספקת הגנה משפטית ופיזית. אם ימות בקרב, הוא ייחשב כחלל וכבן של כולנו, ועוד 30 שנה יקראו עליו רחוב.
כל ישראלי שנותן לזה יד הוא תומך טרור.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל 2 לייקיםpelegsאמה גולדמן
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 14 נובמבר 2022, 23:17
pelegs כתב:נו, אז חיילי צה"ל מתחילים לרצוח אזרחים פלסטינים בתוך ישראל מתוך פחד כי ערבים זה הרי מפחיד או משהו. התפתחות מזעזעת ועם זאת לא מפתיעה כל וכלל.
לא חיכית אפילו לאימות של הדברים, ו״קפצת על המציאה״, רק שלא מדובר בערבי/ פלסטינאי.
היכולת להאשים את היהודים היא אצלך על אוטומט.
החייל לא יהודי?
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

ASAFABADI כתב: 14 נובמבר 2022, 15:11
אדום מטלי כתב: 14 נובמבר 2022, 02:31 והנה, רק דיברנו - דוגמא ל @ASAFABADI מהימים הללו:

ב-12 בינואר פרסמה תמר גולדשמידט את הידיעה המצמררת על ההתעללות של 'חמושינו' בזקן בן 80 והזנחתו אזוק ומכוסה עיניים למות באישון לילה:

אספים ובנעימים, אם היו רואים את הפרסומים, היו בודאי אומרים - שוב תמר גולדשמידט והפלסטינים השקרנים משקרים.

בודאי עם גיבוי דובר צה"ל האמין באותו יום:

מיד פרסם דובר צה"ל את ההודעה הבאה: "מבירור ראשוני, עולה כי הפלסטיני נעצר במהלך פעילות של כוחות צה״ל לאחר שהתנגד לבדיקה בטחונית. העצור שוחרר בהמשך הלילה".

ובכן, בימים אלו:

תמונה

לא מאמין שזה ישנה משהו למכחישנים הרגילים כאן, אבל אם יש כאן צופים חרישיים, זו עוד הזדמנות להיגמל מדובר צה"ל, וללמוד על מקורות לבירור האמת.

[ומי יודע על כמה מתוך המקרים שקרו אנחנו בכלל שומעים
ואם כבר שומעים עליהם, כמה מקרים נחקרים
ואם כבר נחקרים, כמה מגיעים למשפט
ואם כבר נשפטים, כמה יוצאים אשמים
ואם כבר אשמים, איזה עונש הם מקבלים]
ומה באמת רשום? הם נעצרו ונחקרים וזה באמת ה10 אחוז האמיתיות עשו בירור וראו שהיה טעות אז הנה הודו בה בכל מקום קורות טעויות. אתה רק מחזק את הצד שלי
"הם עשו טעות"??
הם השאירו זקן בן 80, כפות בידיו, עם פלנלית על הפה, באתר בנייה באמצא הלילה. הוא מת. אתה יכול לדמיין שמישהו עושה את זה לסבא שלך, ועדיין לקרוא לזה "טעות'?
דובר צה"ל שיקר ואמר שהוא שוחרר.

ואני לא יודע איך עובד המחשבון שלך עם 10%. בכל הפעמים שפעילים דווחו על עוולות כאלה בגדה, ורשויות המדינה דווחו אמת אחרת, התברר שהדיווחים של הפעילים היו נכונים. אתה מוזמן להראות לי דיווח אחד, של אחד מהאנשים שכתבתי למעלה, שהתברר כשקרי. עד שלא תעשה את זה, המספר הוא 100% אמת בדיווחים שלהם.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

teknoboy כתב: 14 נובמבר 2022, 12:57 מה אתם רוצים מהחייל?
ראש הממשלה שלו אמר שמה שצריך לעשות זה "מי שמוציא סכין או מברג, צריך לירות בו כדי להרוג", וזה ציטוט מדויק של ראש ממשלת "השינוי" מגוש "השמאל".
ככה זה חיילים, מצייתים לדרג המדיני.
תמונה
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

ההתפתלויות של הציונים מול ההודעה של אמריקע שהיא תחקור את הרצח של שירין אבו עאקלה עושות כל כך טוב.
זה פלוס ההודעה על החקירה בהאג כמובן. אינשאללה הסוף של משטר הרשע הזה מתקרב (לא שזה יקרה בגלל ארה"ב כן?)
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickKingAlpaca
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

pelegs כתב: 13 נובמבר 2022, 14:56 בתור מי שפעל לצד פלסטינים בשטחים במשך כמה שנים, אני דווקא אעיד על הצד השני: הצבא שקרן ברמות מטורפות (ואיתו יחד התקשורת העברית), הפלסטינים כמעט תמיד אומרים אמת ובאופן כללי הכיבוש ומשטר האפרטהייד הם פשעים חמורים נגד האנושות שעל האחראים עליהם לשבת שנים רבות בכלא. מאמין שאחרים שאשכרה היו שם לצד פלסטינים יכולים לספר דברים דומים (פססססט... @אמה גולדמן ).

@ASAFABADI - עד שלא תביא הוכחות, הדברים שלך שווים בדיוק כמו הדברים שלי: מדובר ב-hearsay. ומהניסיון שלי כאמור אין לי שום סיבה להאמין לפקיד במשרד הבטחון, בדיוק כמו שאני לא מאמין לפקידות משטר האפרטהייד בדרא"פ או לפקידות הגרמנית בתקופה ההיא. האינטרסים של מדינת ישראל מתיישרים לחלוטין עם קיום "חקירות" שמוציאות את הפלסטינים שקרנים תוך כדי כסת"ח של "ביצענו חקירה".

זה מזכיר לי את הפעם ההיא שקצין אמ"ן ציוני אמר לי ברצינות מוחלטת שהוא מכיר עובד שב"כ שתומך בחד"ש באופן פומבי. בסדר, ואני מכיר חוקרי שטאזי שהתבטאו נגד הנהגת בריה"מ :rofl:
יכול לספר סיפור קטן - לפני חודש הייתה את תקרית "החייל בחופשה שזרק אבנים על חיילים".
אור הלר העלה באתר של חדשות 13 את הכתבה הזאת, שבכותרת שלה כתוב "פעילי שמאל השליכו אבנים לעבר כוח צה"ל"
https://13tv.co.il/item/news/politics/s ... 903306000/
התקשרו לאור הלר לשאול אותו איך הוא מסביר את הפער בין הכותרת לבין הסרטון שהוא צרף לכתבה.
התשובה שלו הייתה:"איזה סרטון?"
הוא לא ראה את הסרטון שהוא עצמו שם בכתבה, מה שלא הפריע לו להעלות את הכתבה עם הכותרת המופרעת הזאת.
הכתבה הזאת לא הוסרה למרות שכמה ימים אחרי כל העולם נאלץ להתקפל ולהודות שדובר צה"ל שיקר ואף אחד לא זרק אבנים.
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickpelegs
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

כל-כך הרבה פעמים חוויתי איך זה להיות באירוע שמדווח אח"כ בתקשורת בצורה מנותקת מהמציאות, וכמובן גם דיווחי משטרה וטיעונים שלהם בבית המשפט אח"כ עם קשר דומה למציאות. את רוב המקרים האלו המשטרה "חקרה", ואני בטוח שכמו אסף כאן, גם החוקרים ההם היו משוכנעים שהאמת איתם למרות שהם אפילו לא היו קרובים לאירוע.

בחיי שאין לי מושג איך יש אוהדי ספורט בישראל, בייחוד אוהדי הפועל, שמסוגלים להאמין לתקשורת ולמשטרה (ובהתאם גם לצבא ושאר גופי ה"בטחון"). הרי אנחנו חווים את המציאות שתיארתי פה גם בספורט, ואז חלק מהאנשים משום מה לא משליכים מזה על תחומים אחרים.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדאמה גולדמן
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

סיפרתי לכם כבר שבמילואים שלי באינתיפאדה הראשונה הסמג"ד הנאצי שלנו ירה בלי שום סיבה בגב של נער מול עיניי, ואז דובר צה"ל פרסם (טרום אינטרנט כמובן) שמצאנו גופה שנרצחה ע"י מקומיים בחשד לשיתוף פעולה עם ישראל.
אני מאז מתייחס לכל הודעה של הצבא קודם כל כאל שקר. אין שום סיבה להאמין להם.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
הפוסט קיבל 4 לייקיםpelegsאדום מטליKingAlpacaאמה גולדמן
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

its-sick כתב: 15 נובמבר 2022, 11:23 סיפרתי לכם כבר שבמילואים שלי באינתיפאדה הראשונה הסמג"ד הנאצי שלנו ירה בלי שום סיבה בגב של נער מול עיניי, ואז דובר צה"ל פרסם (טרום אינטרנט כמובן) שמצאנו גופה שנרצחה ע"י מקומיים בחשד לשיתוף פעולה עם ישראל.
אני מאז מתייחס לכל הודעה של הצבא קודם כל כאל שקר. אין שום סיבה להאמין להם.
כשאתה אומר בלי שום סיבה אתה מתכוון לזה שהנער כנראה רק זרק בקתב ולא ריסס אותו בנגב נכון? או שסתם סמגד הלך ברחוב בחר באקראי נער וירה בו
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

לא, הנער רק ברח ממנו. הוא כמעט תפס אותו (כבר הניח יד על כתפו) אבל הנער קפץ טרסה של איזה 4 מטר (זה היה כפר על רכס ליד ח'לח'ול) והקצין היה מאוכזב שהוא התחמק אז החליט לירות בו, כי הוא שנא ערבים (זה הוא אמר יום יום, זה לא היה סוד).
היו הודעות בקשר מהחצי השני של הכח ברחוב המקביל בכפר שזרקו עליהם אבנים (לא היו בקת"בים אז. בגדה לא היו אפילו לבנים גדולות מראשי בניינים, זה היה לנו רק במרכז עזה. האבנים שזרקו היו קטנות, רק להתרסה).
אנחנו לא ראינו אותם, ולא היה לנו מושג אם הנער היה מאלו שזרקו אבנים. מבחינתנו לא היתה שום סיבה לרצוח אותו.
מבחינתך ברור שהיתה סיבה, הרי ערבי טוב הוא ערבי עם עט.
אבל הנקודה העיקרית פה היא שהצבא א) לא "חוקר" רצח בכלל אם לא מכריחים אותו ב) משקר בלי בושה
لا إله
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaאמה גולדמן
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אמה גולדמן כתב: 15 נובמבר 2022, 10:42 ההתפתלויות של הציונים מול ההודעה של אמריקע שהיא תחקור את הרצח של שירין אבו עאקלה עושות כל כך טוב.
זה פלוס ההודעה על החקירה בהאג כמובן. אינשאללה הסוף של משטר הרשע הזה מתקרב (לא שזה יקרה בגלל ארה"ב כן?)
לא מתאים לך להיות כזה אופטימי.
לא יודע מה המשמעות של חקירה בהאג, גם אם תמצא את ישראל אשמה בפשעי מלחמה או פשעים נגד האנושית.

לגבי החקירה של FBI, מקווה שזו לא תוכנית להלבנת פשעים. לא מאד יפתיע אותי אם התוצאות יהיו ש"אי אפשר לדעת בודאות מה קרה".

( הרי היה שם צלף ששם את שירין על הכוונת, וירה בה מספר פעמים. הוא כנראה לא החליט לעשות את זה בעצמו, ןקיבל אישור לזה, לא יודע מאיזה דרג. אם צה"ל היה רוצה להגיע לאמת ולדווח עליה, הוא היה עושה את זה די מהר. עד כמה חקירה של האמריקאים יכולה להיות יעילה אם לא ישתפו איתם פעולה?).
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

pelegs כתב:
Asafasraf כתב: 14 נובמבר 2022, 23:17
pelegs כתב:נו, אז חיילי צה"ל מתחילים לרצוח אזרחים פלסטינים בתוך ישראל מתוך פחד כי ערבים זה הרי מפחיד או משהו. התפתחות מזעזעת ועם זאת לא מפתיעה כל וכלל.
לא חיכית אפילו לאימות של הדברים, ו״קפצת על המציאה״, רק שלא מדובר בערבי/ פלסטינאי.
היכולת להאשים את היהודים היא אצלך על אוטומט.
החייל לא יהודי?
אל תיתמם. אתה היית בטוח שהחייל חיסל פלסטינאי, ובגלל זה קפצת.
לבינתיים, חבר שלך דקר מאבטח שאמור להגן עליו, ואח״כ רץ ורצח 3 ישראלים.
ספר לי כמה הוא לא שונא יהודים/ מוות.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

אמה גולדמן כתב:ההתפתלויות של הציונים מול ההודעה של אמריקע שהיא תחקור את הרצח של שירין אבו עאקלה עושות כל כך טוב.
מאמין שאתה מבין דבר או שניים בפוליטיקה.
שני המעשים האלה הם איתות לביבי שידאג למתן את מחרחרי המלחמה מהצד שלו.
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

its-sick כתב: 15 נובמבר 2022, 12:54 לא, הנער רק ברח ממנו. הוא כמעט תפס אותו (כבר הניח יד על כתפו) אבל הנער קפץ טרסה של איזה 4 מטר (זה היה כפר על רכס ליד ח'לח'ול) והקצין היה מאוכזב שהוא התחמק אז החליט לירות בו, כי הוא שנא ערבים (זה הוא אמר יום יום, זה לא היה סוד).
היו הודעות בקשר מהחצי השני של הכח ברחוב המקביל בכפר שזרקו עליהם אבנים (לא היו בקת"בים אז. בגדה לא היו אפילו לבנים גדולות מראשי בניינים, זה היה לנו רק במרכז עזה. האבנים שזרקו היו קטנות, רק להתרסה).
אנחנו לא ראינו אותם, ולא היה לנו מושג אם הנער היה מאלו שזרקו אבנים. מבחינתנו לא היתה שום סיבה לרצוח אותו.
מבחינתך ברור שהיתה סיבה, הרי ערבי טוב הוא ערבי עם עט.
אבל הנקודה העיקרית פה היא שהצבא א) לא "חוקר" רצח בכלל אם לא מכריחים אותו ב) משקר בלי בושה
אז זה באמת לא תקין בעליל אבל שוב פעם, מקרה כזה היינו מקבלים תביעה מהמשפחה וחוקרים לא יודע מה קרה שם באותו מקרה אבל בכל ארגון יש מישהו שסורח תמיד אין אף פעם 100 אחוז
וכנראה שמה שקרה זה באמת שיבוש ראיות של המסגד הזה ואז זה כבר הוא האשם ולא החוקרים, אין עולם כזה שהסמגד היה מספר את מה שסיפרת ולא היה נכנס לכלא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

תביעה? חוקרים? על מה אתה מדבר לעזאזל? זה לפני שהיתה אפילו רשות פלסטינית. לא היו לפלסטינים שום זכויות.
לא היו שום חוקרים, אף אחד לא בא לשאול בכלל. המשכנו בפטרולי הורדת הדגלים כרגיל (זה כל מה שהוגדר לנו כמטרה, הורדת הדגל הפלסטיני שהונף ברחבי הגדה).
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

היה עוד אירוע באותם המילואים עליו כבר סיפרתי פה, וגם אותו לא חקרו כלל (לא ראיתי במו עיניי את המקרה).
הבחור שישן במיטה לידי באוהל היה בפעילות הורדת דגלים בכפר כלשהו, והתושבים זרקו אבנים כדי להבריח את החיילים.
הבחור הזה ראה ילדים קטנים משקיפים מחלון על כל הבלגן. כמה דקות אחר כך הקצין אמר לו לירות לחלון הזה רימון עשן. הוא סירב, כי ראה שם ילדים קודם לכן.
הקצין אמר לו "עכשיו לא רואים שם ילדים ואתה מפר פקודה ישירה ותלך לכלא". הוא ירה את רימון העשן, נחנקה למוות ילדה בת 4. הבחור הזה לא הצליח לישון יותר במילואים מייסורי המצפון, אמר שמילא פקודה לא חוקית.
אף אחד לא חשב על לחקור את האירוע. ילדה קטנה מתה, בעיניי זה פשע מלחמה לכל דבר.
זה לא שזרקו משם אבנים, סתם בית. חוסר אכפתיות לחיי אדם בכלל וחיי ילדים בפרט.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 15 נובמבר 2022, 13:36 אל תיתמם. אתה היית בטוח שהחייל חיסל פלסטינאי, ובגלל זה קפצת.
לבינתיים, חבר שלך דקר מאבטח שאמור להגן עליו, ואח״כ רץ ורצח 3 ישראלים.
ספר לי כמה הוא לא שונא יהודים/ מוות.
קפצתי לפרסם את זה בדיון על פלסטינים, כי חשבתי שהוא פלסטיני. באמת לא בסדר מצידי. שמע, זה שהנרצח יהודי שנחשד כפלסטיני לא משנה את הנקודה שלי כהוא זה. תחשוב על זה קצת ואולי תבין למה.

לגבי הפלסטיני שעשה את הפיגוע באריאל - זה כאילו לא כתבתי לך כבר מליון פעם שיהיו עוד ועוד פיגועים וזה לא מעיד על אנטישמיות* אלא תוצאה של, אתה יודע, הדיקטטורה הצבאית שהפלסטינים חיים תחתיה. אם היו כובשים אותם טיבטים הם היו עושים פיגועים נגד טיבטים.

*וגם אם יש פלסטינים ששונאים את כל היהודים זה אמנם רע אבל לא בלתי מובן, בהתחשב בעובדה שהכח שעושה בהם טיהור אתני ורוצח אותם כל יום מברבר כל הזמן על כמה הוא התגלמות העצמאות היהודית וכו'. אני לא מאשים את חלקם שלא יודעים שציוני ויהודי אלו שני דברים שונים, בכל זאת יש להם בעיות קצת יותר גדולות להתמודד איתן. מה שבטוח הוא שהמשך הדיכוי לא ילמד אותם להבחין בין שתי הזהויות הנ"ל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

זה מפתיע אותי כל פעם מחדש שהנאצים היהודים חושבים שאסור לפלסטינים להתנגד לכיבוש, וכל התנגדות כזו היא טרור.
הם באמת מאמינים שמישהו שהם גונבים את אדמתו ורוצחים את ילדיו צריך להשתחוות בפניהם ולאהוב אותם?
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

היי אסף מה דעתך על זה שחייל רצח פלסטינאית בלי שום סיבה אתמול ויש סרטון שמראה שהיא לא היוותה סכנה על אף אחד ובכל זאת דובר צה"ל שיקר שהיא כן?

אני בטוח שתגנה את הרצח הזה כי אתה מאוד מתנגד לטרור.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

its-sick כתב: 15 נובמבר 2022, 14:32 היה עוד אירוע באותם המילואים עליו כבר סיפרתי פה, וגם אותו לא חקרו כלל (לא ראיתי במו עיניי את המקרה).
הבחור שישן במיטה לידי באוהל היה בפעילות הורדת דגלים בכפר כלשהו, והתושבים זרקו אבנים כדי להבריח את החיילים.
הבחור הזה ראה ילדים קטנים משקיפים מחלון על כל הבלגן. כמה דקות אחר כך הקצין אמר לו לירות לחלון הזה רימון עשן. הוא סירב, כי ראה שם ילדים קודם לכן.
הקצין אמר לו "עכשיו לא רואים שם ילדים ואתה מפר פקודה ישירה ותלך לכלא". הוא ירה את רימון העשן, נחנקה למוות ילדה בת 4. הבחור הזה לא הצליח לישון יותר במילואים מייסורי המצפון, אמר שמילא פקודה לא חוקית.
אף אחד לא חשב על לחקור את האירוע. ילדה קטנה מתה, בעיניי זה פשע מלחמה לכל דבר.
זה לא שזרקו משם אבנים, סתם בית. חוסר אכפתיות לחיי אדם בכלל וחיי ילדים בפרט.
מן הסתם הסיפור על הילדה מזעזע ונורא, אבל אני רוצה להפנות את תשומת לב מי שאולי פספס לכך שכל הסיפור הזה התחיל מחיילים שנשלחו להוריד דגלים. למי שלא יודע, עד הסכמי אוסלו היה נהוג לשלוח חיילים להוריד דגלים, פוסטרים, עפיפונים וכל דבר אחר "בצבעי דגל אש"פ". כי חס וחלילה שלנכבש תהיה הזכות לדגל משלו. מי שחושב שהכיבוש אי פעם היה למטרות בטחון ולא פשוט נישול פלסטינים וקולוניאליזם חי בשקר. רק צריך להביט בפעולות בשטח ובתומכי כיבוש שלא מפחדים להגיד את האמת (כמו פאשיניסים) כדי להבין את המציאות.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

הי @ASAFABADI

קרא מה כותבת יסמין, עוד פעילה שנמצאת בשטח. האם גם היא משקרת, נדבקה מהפלסטינים בשקרנות?
נסה לעבור על כל הסיפור עם כל פרטי הרשע, מתנחלים/צבא/משטרה. זה לא כל כך ארוך.

אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

אדום מטלי כתב: 15 נובמבר 2022, 13:30
אמה גולדמן כתב: 15 נובמבר 2022, 10:42 ההתפתלויות של הציונים מול ההודעה של אמריקע שהיא תחקור את הרצח של שירין אבו עאקלה עושות כל כך טוב.
לא מתאים לך להיות כזה אופטימי.
לא יודע מה המשמעות של חקירה בהאג, גם אם תמצא את ישראל אשמה בפשעי מלחמה או פשעים נגד האנושית.

לגבי החקירה של FBI, מקווה שזו לא תוכנית להלבנת פשעים. לא מאד יפתיע אותי אם התוצאות יהיו ש"אי אפשר לדעת בודאות מה קרה".

( הרי היה שם צלף ששם את שירין על הכוונת, וירה בה מספר פעמים. הוא כנראה לא החליט לעשות את זה בעצמו, ןקיבל אישור לזה, לא יודע מאיזה דרג. אם צה"ל היה רוצה להגיע לאמת ולדווח עליה, הוא היה עושה את זה די מהר. עד כמה חקירה של האמריקאים יכולה להיות יעילה אם לא ישתפו איתם פעולה?).
לצערי לא באמת אופטימי, אבל נהנים ממה שאפשר, מה כבר יש לנו.
מארה"ב לא צריכות להיות שום ציפיות אף פעם וזה מובן מאליו, אבל כאן יש סיטואציה שאזרחית אמריקאית נהרגה וזה כן עלול ליצור מתיחות מסוימת.
לגבי האג, אני כן חושב שזה צעד חשוב בכיוון, ומה שצריך לבוא עכשיו זה התמקדות בבכירים בצבא, בשב"כ ובממשלה כדי שיפחדו לטוס לחו"ל.
החודש הוגשה תביעה להאג נגד יועמ"ש הגדה, תחשוב שאנשים כאלה יפחדו לטוס לחו"ל... לא יודע מה הסיכוי שזה יקרה, אבל אם כן זה יכול להיות משמעותי
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

https://www.mekomit.co.il/%d7%94%d7%a9% ... %93%d7%95/

מומלץ מאוד כמו כל דבר שאורן המלך כותב

"השינוי לא יבוא מהכנסת, הוא יבוא מהתנגדות. עבור רבים במרכז-שמאל, שהרגישו מוגנים עד עכשיו, תחושת האיום היא חדשה. אבל אקטיביסטים שפועלים בשטח כבר שנים, ממסאפר יטא עד הבקעה, יכולים ללמד אותם: הכי חשוב לעמוד לצד המותקפים. משם יתחיל השינוי"

"ובכל זאת, במציאות הנוכחית כל אקט של התנגדות הוא חשוב. להדביק סטיקר במרחב שייעשה יותר כהניסטי, לעמוד לצד הקהילות הפגיעות ביותר, לפרסם ולתעד בכל שפה את מה שקורה כאן."
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךאדום מטלי
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

אדום מטלי כתב: 16 נובמבר 2022, 00:43 הי @ASAFABADI

קרא מה כותבת יסמין, עוד פעילה שנמצאת בשטח. האם גם היא משקרת, נדבקה מהפלסטינים בשקרנות?
נסה לעבור על כל הסיפור עם כל פרטי הרשע, מתנחלים/צבא/משטרה. זה לא כל כך ארוך.

לא שיש סיבה שתאמינו לפרופיל אנונימי באינטרנט :sh-grin: אבל יכול גם לאמת חלק גדול ממה שיסמין (כפרעליה) כתבה.
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

הדברים שכתב מאיר ויזלטיר על הדקירות באריאל .
בהמשך תוספת מהויפקדיה את ההיסטוריה של הכפר כיפל חארס.

מאיר ויזלטיר:
"הוא היה בן 18 וכבר היה לו ניסיון רב בעבודה אצל המתנחלים, הוא חוטב עצים ושואב מים מלידה. היה לו היתר עבודה חוקי למהדרין. כשנולד, שלטון הכיבוש הישראלי בגדה כבר היה בעל ותק רב, בן 37. הוא היה אפוא בן הדור השלישי לכבושים, למדוכאים, לרמוסים. דור אבוד, שאינו מבחין בשום תקווה לעתיד. הוא המשיך להיגרר יומיום לעבודה אצל אדוני הארץ, עד אשר קם יום אחד, מסיבה לא ידועה (למה דווקא היום?), שכבר לא תיוודע (הוא חוסל 20 דקות לאחר הדקירה הראשונה), ובבוקר ההוא (הבוקר) יצא לעבודה מצויד בסכין חדה, דקר ופצע מאבטח, דקר למוות שני יהודים נוספים בתחנת דלק, חטף מכונית ודרס בה למוות יהודי נוסף. רק אז נוטרל, כלומר נהרג בירי. התקשורת הישראלית מתלבטת ומתחבטת כל היום בשאלה, איך ייתכן שלא חוסל מיד עם הדקירה הראשונה בידי מאבטח נוסף, שהיה שם וירה באוויר. שוב ושוב מפנים את השאלה לכתבים ולמומחים. שאלה מציקה, שאינה מרפה מהם כל היום, מטרידה המון מגישים ועורכים. איש מהם אינו שואל שאלה אחרת: איך ייתכן שבמשך 55 שנים לא גילו גאוני האסטרטגיה שלנו שום דרך לנטרל את המציאות המוגלתית הזאת, את הפלונטר הנוראי הזה, הגורם איכשהו לצעירים בני 18 לצאת מדעתם ולהפוך בן רגע לרוצחים או לשהידים, כטוב בעיניכם"

ויקיפדיה.
כפל חארת'
כיף אל חארס
כיפל חארת' או כיפל חארס (בערבית: كفل حارث או كفل حارس) הוא כפר פלסטיני בשומרון, הנמצא צפון-מערבית לאריאל, ו-18 קילומטרים מדרום לשכם. מספר התושבים: 3,206 (2007) . 42% מהכפר נמצאים בשטח B ו 58% בשטח C.
ב-1978 הופקעו כמה מאות דונמים של אדמה חקלאית ששימשה את הכפר לצורך הקמת ההתנחלות אריאל, ובסה"כ 5,184 דונם (מהישובים סלפית, איסככה מרדא וכפל חארס) כמו כן הופקעו עשרות ק"מ קרקעות לצורך סלילת כביש 5 וכביש 505 והאזור המגן עליהם (Buffer Zones ) וכן עבור תחנת כוח של חברת חשמל.
במהלך השנים סבל הכפר מהתנכלויות של מתנחלים לעיתים חמושים, ונגרמו גם פגיעות בנפש.
ב1968 החליטה הרבנות הצבאית, שקבר נבי ינון הנמצא בכפר הוא קבר יהושע בו נון. בכפר מבנה נוסף, שהפלסטינים מכנים נבי תול כפל, שהשלטונות הישראלים מזהים כקברו של כלב בן יפונה. המקאם נמצא בלב הכפר, ברחבת המסגד, ובתקופה של הילולות ועליות לרגל של מתנחלים, מרכז הכפר מואר בזרקורים ומגיעים אלפי מאמינים יהודים, כשהם מוגנים ע"י מאות חיילים. בתקופה זאת מוטל עוצרinfo-icon לילי על הכפר ותושביו נאלצים להסתגר בבתיהם.
לאחר הסכם אוסלו, סביב השטח הבנוי של הכפר שורטט קו כחול וזה סווג כשטח B, המצוי תחת שליטה אזרחית פלסטינית. האדמות החקלאיות שמסביב לכפר הוכרזו כשטח C, המצוי תחת שליטת ישראל. מאז 1995, ועדות התכנון המקומי בשטחי "C" אינם פעילות ומדינת ישראל אינה נותנת לתושבי הכפר אישורי בנייה.[10] מאז שנות ה-2000, לא נותר שטח פנוי לבנייה בתוך הכפר, ובתים חדשים שנבנים גולשים לתוך שטח C, אך צה"ל והמנהל האזרחי נוהג להרוס בתים אלו.
בזמן האינתיפדה השנייה בשנת 2003, החלה מדינת ישראל בהקמתה של גדר ההפרדה סביב ההתנחלות אריאל ויצרה חיץ המפריד את הכפר ושישה כפרים נוספים (כיפל חארס, קירה, מארדה, ג'מעין, זיתא-ג'מעין ודיר איסתיא), שבהם חיים כ-25,000 תושבים, מעיר המחוז והמרכז השלטוני שלהם, בעיירה סלפית שבה הם מקבלים שירותי בריאות וחינוך.[12] התושבים עתרו לבג"ץ נגד תוואי הגדר, ב-2006 נדחו העתירות על ידי בית המשפט העליון.[13]
עכשיו שכל אחד יעשה את החשבון שלו.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

תיאוריית הרסיס בישבן הוטמעה במלואה בקרב האוכלוסייה היהודית.
עם כל הכאב, ההתלהמות, הפחד מהערבים, בבסיס של הבסיס של מרבית האוכלוסייה היהודית בארץ התקבעה התפיסה שהפלסטינים לא מאיימים עלינו איום קיומי.
שגם אם יהיו הסלמות, גלי פיגועים, התארגנויות מקומיות, טילים וכו', זה יכאב, אבל בסופו של דבר תימצא הדרך הצבאית להשקיט את הרוחות אחרי כך וכך אירועים אלימים.
וכשהצד החזק חושב ששום דבר לא מאיים עליו, הוא פחות יקדם מהלכים של שינוי.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

הגלמוד מלוד כתב:היי אסף מה דעתך על זה שחייל רצח פלסטינאית בלי שום סיבה אתמול ויש סרטון שמראה שהיא לא היוותה סכנה על אף אחד ובכל זאת דובר צה"ל שיקר שהיא כן?

לא יודע לאיזה אסף כיוונת, אבל אני חד משמעית חושב שזה מזעזע.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

its-sick כתב:זה מפתיע אותי כל פעם מחדש שהנאצים היהודים חושבים שאסור לפלסטינים להתנגד לכיבוש, וכל התנגדות כזו היא טרור.
הם באמת מאמינים שמישהו שהם גונבים את אדמתו ורוצחים את ילדיו צריך להשתחוות בפניהם ולאהוב אותם?
כל הודעה שלך מראה יותר ויותר איזה יצור נאלח אתה.
מאיפה אתה רוצה לתקוף את הקונפילקט הזה? מהצד הדתי? מעריך שאת התורה אתה מכיר.
מהצד החילוני? היו כאן מלחמות. כן, ישראל עשתה לא מעט דברים רעים ועדיין שילמה ומשלמת (כמו הפלסטינאים) בהמון נרצחים ודם.
צד אחד מעוניין במו״מ ללא תנאים, וצד אחר עסוק בהצבת תנאים.
למה כל כך חשוב התנאים למו״מ?
הראשון שחתם הסכם שלום עם ישראל, נרצח.
תיכף תספר לי שזה לא הגלל הסכמי קמפ דיויד.
עבדאללה מלך ירדן נשאר בשלטון הרבה בזכות ישראל (זה משרת את האינטרס).
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

Asafasraf כתב: 16 נובמבר 2022, 21:42
its-sick כתב:זה מפתיע אותי כל פעם מחדש שהנאצים היהודים חושבים שאסור לפלסטינים להתנגד לכיבוש, וכל התנגדות כזו היא טרור.
מהצד החילוני? היו כאן מלחמות. כן, ישראל עשתה לא מעט דברים רעים ועדיין שילמה ומשלמת (כמו הפלסטינאים) בהמון נרצחים ודם.
ישראל רוצה משא ומתן ללא תנאים, כי נח לה. היא רוצה להמשיך לבנות, להמשיך לדכא. מה עוד היא יכולה לדרוש? (אה, סליחה, היתה איזה שלב שהיה לישראל תנאי, שאבו מאזן "יכיר בישראל" כמדינה יהודית.. אלוהים שישמור).

אגב, הראשון שחתם על הסכם עם הפלסטינים גם נרצח.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

Asafasraf כתב: 16 נובמבר 2022, 21:33
הגלמוד מלוד כתב:היי אסף מה דעתך על זה שחייל רצח פלסטינאית בלי שום סיבה אתמול ויש סרטון שמראה שהיא לא היוותה סכנה על אף אחד ובכל זאת דובר צה"ל שיקר שהיא כן?

אני לא חושב שיש פה מישהו שיאשים אותך שאתה לא חושב שרצח זה דבר מזעזע..

אני חושב שהפאנץ' בהודעה הזו הי שמשום מה הרצח הזה לא מוגדר טרור, אבל אולי אני טועה..
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

אדום נחמד כתב:
Asafasraf כתב: 16 נובמבר 2022, 21:42
ישראל רוצה משא ומתן ללא תנאים, כי נח לה. היא רוצה להמשיך לבנות, להמשיך לדכא. מה עוד היא יכולה לדרוש? (אה, סליחה, היתה איזה שלב שהיה לישראל תנאי, שאבו מאזן "יכיר בישראל" כמדינה יהודית.. אלוהים שישמור).

אגב, הראשון שחתם על הסכם עם הפלסטינים גם נרצח.
״כשרוצים, מוצאים אלף דרכים. כשלא רוצים, מוצאים אלף סיבות״ֶ
נראה ששני הצדדים לא באמת רוצים, אבל לדעתי צד אחד עושה את זה בצורה הרבה יותר קיצונית (שנינו יודעים שזה ממש לא משנה וכל עוד אין מו״מ שני הצדדים ימשיכו לקבוע עובדות בשטח).
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

"שני הצדדים ימשיכו לקבוע עובדות בשטח"?! אילו עובדות בשטח קובעים הפלסטינים? שאפשר לעשות להם טיהור אתני והעולם ישתוק?
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

הם מדי פעם בונים איזה אוהל בשטחי סי.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

אדום נחמד כתב: 16 נובמבר 2022, 21:47
Asafasraf כתב: 16 נובמבר 2022, 21:33

אני חושב שהפאנץ' בהודעה הזו הי שמשום מה הרצח הזה לא מוגדר טרור, אבל אולי אני טועה..
אני מאשים אותו שהוא לא חושב שרצח של ערבים זה דבר מזעזע (אלא אם זה משרת את האינטרסים של העליונות היהודית - קרי - זה מזעזע כשאפשר להסיק מכך שכל הערבים ברברים), ושזה משמח אותו לשמוע על ערבים מתים.
וכמובן שהוא לא חושב שזה טרור, שכן מדינת ישראל לפי ההגדרה שלו לא מסוגלת לבצע טרור - הרי אנחנו מדינה עם צבא. טרור זה רק לברברים הערבים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickסומך
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

pelegs כתב:"שני הצדדים ימשיכו לקבוע עובדות בשטח"?! אילו עובדות בשטח קובעים הפלסטינים? שאפשר לעשות להם טיהור אתני והעולם ישתוק?
אין שום פלישה לקרקעות של מתנחלים ושל פלסטינאים.
כשאתה רוצה לשחק אותה ״ראש קטן״ אתה עושה את זה בהצטיינות יתרה.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

הגלמוד מלוד כתב:
אדום נחמד כתב: 16 נובמבר 2022, 21:47
Asafasraf כתב: 16 נובמבר 2022, 21:33 לא יודע לאיזה אסף כיוונת, אבל אני חד משמעית חושב שזה מזעזע.

אני מאשים אותו שהוא לא חושב שרצח של ערבים זה דבר מזעזע (אלא אם זה משרת את האינטרסים של העליונות היהודית - קרי - זה מזעזע כשאפשר להסיק מכך שכל הערבים ברברים), ושזה משמח אותו לשמוע על ערבים מתים.
וכמובן שהוא לא חושב שזה טרור, שכן מדינת ישראל לפי ההגדרה שלו לא מסוגלת לבצע טרור - הרי אנחנו מדינה עם צבא. טרור זה רק לברברים הערבים.
מדינת ישראל לא משלמת קצבה למשפחה של המחבל ברוך גולדשטיין, וזה ההבדל על אצבע אחת.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

יש מליון הבדלים בין פלסטין ובין ישראל.
אם אתה באמת רוצה לעשות השוואה, מציע לא להתמקד רק במקומות שעושים לך נעים באגו
למשל, תוכל גם להגיד שישראל, מצד שני, משלמת כסף למי שתפקידו לדכא מליוני אנשים, ומשלמת עוד למשפחות אותם אנשים אם הם נפגעים
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

הנאום המצוין של נציגת פלסטין לאו"ם, בעניין הפניה לבית הדין בהאג, בתגובה לבכיינות הישראלית בסוגיה.

שליחת תגובה