UH99

פורום אוהדי הפועל תל אביב
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

לא רוצים ניסנוב בהפועל, לכו לעזאזל
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
רק הפועל בלב
קיבל.ה  63 לייקים

מתי יפסיקו לשיר על הנשים של כדורגלנים/ בעלי קבוצות/ וואטאבר שהן זונות ומוצצות לכל השכונה?
מיותר, דבילי ובעיקר מוציא אותם אהבלים בלי לקדם שום מסר...
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

רק הפועל בלב כתב: 15 נובמבר 2022, 22:59 מתי יפסיקו לשיר על הנשים של כדורגלנים/ בעלי קבוצות/ וואטאבר שהן זונות ומוצצות לכל השכונה?
מיותר, דבילי ובעיקר מוציא אותם אהבלים בלי לקדם שום מסר...
ולשיר שהוא בן זונה זה בסדר?
אמא כן אבל האישה לא?

אם קללות גסות לאישתו,בתו,בנו ולכל מי שחשוב לשרון ניסנוב יגרמו לו לחתום ולשחרר אותנו מהשבי המאמלל הזה זה שווה את זה.

אני אוהד הפועל
אני אוהב הפועל
אני מאוהב בהפועל
אני לא יכול בלי הפועל
וממש לא אכפת לי לפגוע ב"כבוד" של אף אחד בדרך שהוא הורס במו ידו את אהבתי.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

כמה היו בהפגנה?
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

Xavi כתב: 15 נובמבר 2022, 21:59 בטח ניסנוב תיאם לא להיות בבית בכלל
צריך ללכת איפה שכואב לו כדי שיתקפל זריז
אלא אם כן הוא עבר יחד עם המשפחה למיקום סודי, זה לא ממש יעזור לו.
כשיתחילו לבקר אותו מדי יום, הלחץ יגיע מהמשפחה (אם הוא כזה גיבור גדול כמו שהוא מנסה להציג את עצמו אצל השופר שלו)
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

הרבה הרבה דברים מגעילים ראיתי היום אבל היו שם חברה שהם פשוט לה פמיליה באדום מה זה מתי זה קרה לעזאזלל
חופש לפורום שדים מPELEGES

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Haunter כתב: 17 דצמבר 2022, 17:31 הרבה הרבה דברים מגעילים ראיתי היום אבל היו שם חברה שהם פשוט לה פמיליה באדום מה זה מתי זה קרה לעזאזלל
תפרט בבקשה לטובת אלו שלא היו.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Haunter כתב:הרבה הרבה דברים מגעילים ראיתי היום אבל היו שם חברה שהם פשוט לה פמיליה באדום מה זה מתי זה קרה לעזאזלל
על מה מדובר?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

רשום בשרשור של המשחק על זה שהעיפו נייד או משהו כזה מאמא שצילמה את הבן שלה. זבל באדום.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

Asafasraf כתב: 17 דצמבר 2022, 17:36 רשום בשרשור של המשחק על זה שהעיפו נייד או משהו כזה מאמא שצילמה את הבן שלה. זבל באדום.

בעיקר זה אבל גם התנהגו כמו בבונים וכמו אחרוני אוהדי ביתר וסליחה שאין לי כח לפרט על סיטואציות ספציפיות

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

יותר גרועים מאוהדי בית"ר
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

ממשיכים את הגאווה מתצוגת העידוד המדהימה בזמן שבראון מפרכס למוות

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Haunter כתב: 17 דצמבר 2022, 17:37
Asafasraf כתב: 17 דצמבר 2022, 17:36 רשום בשרשור של המשחק על זה שהעיפו נייד או משהו כזה מאמא שצילמה את הבן שלה. זבל באדום.

בעיקר זה אבל גם התנהגו כמו בבונים וכמו אחרוני אוהדי ביתר וסליחה שאין לי כח לפרט על סיטואציות ספציפיות
ובכל זאת חשוב שתפרט.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נמאס מהם. באמת.
עצוב לראות לאן נפלו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Redheart
קיבל.ה  46 לייקים

אני הקלדתי את ההודעה.

אוהד מוכרת בת בערך 40,צילמה את הקהל מעודד וכנראה כמה רגעים לפני ביקשו ממנה לא לצלם והיא כנראה צילמה שוב.
אחרי כמה דק רץ אליה באמוק איזה בחור מהאולטראס ונתן לה סטירה לאותה יד שהחזיקה את הטלפון וניפץ לה אותו.
האישה הייתה עם הילד הקטן שלה שכמובן ראה הכל.
בקיצור חבורה של מוגלה אנושית,אין לי כבר מילים לארגון הזוועתי הזה.
הייתי מת לעשות משהו אבל היה גדול עליי להסתכן בלינץ׳.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךChegiRaizi
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

ניסנוב בהנהלה והאולטרס ביציעים יד רוחצת יד במאמץ לחסל את המועדון הזה
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

בנוסף לכך
הייתי בי"א שהפסדנו 1:0 לאשדוד, ונזכרתי שהייתי באותו איצטדיון בעונת הדאבל שניצחנו שם 4:0
איזה הבדל נהיה באולטראס, היום כולם ילדים קטנים שם שרק מחפשים פרובוקציות, אנשיי מג"ב ומאבטחים שעושים את העבודה שלהם ופשוט רק מסתכלים על הקהל שלנו זוכים ליריקות ושלל קללות על כלום, כל כך התביישתי באותם רגעים.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Redheart כתב:

אני הקלדתי את ההודעה.

אוהד מוכרת בת בערך 40,צילמה את הקהל מעודד וכנראה כמה רגעים לפני ביקשו ממנה לא לצלם והיא כנראה צילמה שוב.
אחרי כמה דק רץ אליה באמוק איזה בחור מהאולטראס ונתן לה סטירה לאותה יד שהחזיקה את הטלפון וניפץ לה אותו.
היה אותו דבר בדיוק במשחק לפני הפגרת מונדיאל. גם אז זו הייתה אוהדת שמי שמגיע מכיר טוב
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Redheart
קיבל.ה  46 לייקים

Chegi כתב: 19 דצמבר 2022, 05:41
Redheart כתב:

אני הקלדתי את ההודעה.

היה אותו דבר בדיוק במשחק לפני הפגרת מונדיאל. גם אז זו הייתה אוהדת שמי שמגיע מכיר טוב
יפה.
אז זה הקטע החדש של ילדי האולטראס,להכות נשים ביציע.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Redheart כתב: 19 דצמבר 2022, 09:15
Chegi כתב: 19 דצמבר 2022, 05:41
Redheart כתב:
אני הקלדתי את ההודעה.

יפה.
אז זה הקטע החדש של ילדי האולטראס,להכות נשים ביציע.
לקח להם קצת זמן אבל בסוף הטמיעו את לה פמיליה
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

איזה יופי שהפסקתם את החרם בתחילת העונה.
יד ימינם של מחריבי הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

ואו פרס ישראל לא ירימו תפאורה בשבת.
תשירו להם שירים? תמחאו להם כפיים אם המחצית תסתיים בתיקו/יתרון אחרי שהם הסריחו את הדשא ושמו גול במזל? תגרמו להם להבין מה המשמעות של זה? גם ככה 90% מהמשחקים הם בלי תפאורה בגלל המשטרה כאילו מישהו ישים לב לזה. תעשו משהו שיגרום להם להבין את החרפה: תשרקו בוז כל המשחק, תשתקו כל המשחק, תשירו שירים נגד ההנהלה כל המשחק. אבל ימשיכו לשיר את אותם שירים שסוחפים 200 איש משער 5 כי כל שאר האנשים מיואשים מאסופת השחקנים שנתקבצה להם על המגרש וטוענת שהיא קבוצת כדורגל.
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

מיהו אולטראס?
כל כך הרבה דיונים סביב משהו שיותר מהכל הוא אמורפי ולא ברור.
כמה אנשים יש בארגון הזה? ומיהם? נניח שנעבור אוהד אוהד ונשאל, כמה יגידו שהם חברים באולטראס?
יש שם הייררכיה של בעלי תפקידים?
איך נכנסים לארגון הזה? נניח שאני אומר על עצמי "אני באולטראס". האם מאותו רגע אני אכן חבר באולטראס?
איך יוצאים ממנו? משהו כמו המרת דת?
נראה לי שלגבי חלק מהדברים גם האולטראס לא ידעו שהם כאלה.
אולי בסוף עוד יתגלה שזה משהו כמו הקוסם מארץ עוץ. איש אחד שמתפעל מנגנון.
כמה אפשר להתייחס אליהם ברצינות? כמה צריך?
רינגו סטאר המלך
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

בשוליים של השוליים של הדברים, מה זה המשפט המטומטם הזה? נולדנו להפסיד? זה משפט מאיזשהו שיר עם משמעות שאני לא מבין? מה זאת השטות הזאת
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 29 ינואר 2023, 14:36 בשוליים של השוליים של הדברים, מה זה המשפט המטומטם הזה? נולדנו להפסיד? זה משפט מאיזשהו שיר עם משמעות שאני לא מבין? מה זאת השטות הזאת
או, יפה. חיכיתי שתתחיל ביקורת גם על הפן האמנותי...
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

ר.ש כתב: 29 ינואר 2023, 15:07
ההוא שאמרו לו כתב: 29 ינואר 2023, 14:36 בשוליים של השוליים של הדברים, מה זה המשפט המטומטם הזה? נולדנו להפסיד? זה משפט מאיזשהו שיר עם משמעות שאני לא מבין? מה זאת השטות הזאת
או, יפה. חיכיתי שתתחיל ביקורת גם על הפן האמנותי...
בשביל זה בשוליים של הדברים אבל קצת חורה לי שאתמול עם כל הטירוף הם עלו עם המשפט הזה כשבדרך כלל יש משפטים מעולים בשלטים שלהם
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

בת זוג שלי שלא מגיעה בדרך כלל נקרעה מצחוק מהמשפט.. גם אני לא הבנתי מה הקטע
tamiror
קיבל.ה  6 לייקים

אכן. למי ממוטורהד.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

tamiror כתב: 30 ינואר 2023, 02:20
אכן. למי ממוטורהד.
אחרי גיגול של הכל המשמעות גם מובנת. תודה רבה על ההסבר
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
על הכיפאק
קיבל.ה  12 לייקים

לסגור את האולטרס. מזמן הם יצאו משליטה. מעודדים את עצמם ולא את הקבוצה והורסים את ההנאה לקהל הרחב. המטרה של קהל להכניס צבע ליציעים ולאחד את הקהל אבל מזמן הם סטו מהדרך הזו. לכן עדיף לסגור את האולטרס לפתוח אותו מחדש רק כשכל האגו יצא ממנו
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

סגור לשיפוצים
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

על הכיפאק כתב: 30 ינואר 2023, 09:45 לסגור את האולטרס. מזמן הם יצאו משליטה. מעודדים את עצמם ולא את הקבוצה והורסים את ההנאה לקהל הרחב. המטרה של קהל להכניס צבע ליציעים ולאחד את הקהל אבל מזמן הם סטו מהדרך הזו. לכן עדיף לסגור את האולטרס לפתוח אותו מחדש רק כשכל האגו יצא ממנו
לפרק את האולטראס ולפתוח אותו מחדש!
רעיון מדהים, מה כבר יכול להשתבש.
את הסם הכי גדול
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

על הכיפאק כתב: 30 ינואר 2023, 09:45 לסגור את האולטרס. מזמן הם יצאו משליטה. מעודדים את עצמם ולא את הקבוצה והורסים את ההנאה לקהל הרחב. המטרה של קהל להכניס צבע ליציעים ולאחד את הקהל אבל מזמן הם סטו מהדרך הזו. לכן עדיף לסגור את האולטרס לפתוח אותו מחדש רק כשכל האגו יצא ממנו
לפרק ולהקים מחדש בליגה ג'
זה הכי בריא
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

על הכיפאק כתב:לסגור את האולטרס. מזמן הם יצאו משליטה. מעודדים את עצמם ולא את הקבוצה והורסים את ההנאה לקהל הרחב. המטרה של קהל להכניס צבע ליציעים ולאחד את הקהל אבל מזמן הם סטו מהדרך הזו. לכן עדיף לסגור את האולטרס לפתוח אותו מחדש רק כשכל האגו יצא ממנו
סבבי אני בדרך לסגור אותם עליי
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני חזרתי לתרום להם. יש לי הרבה אי הסכמות עם מהלכים שלהם, במיוחד במאבק בניסנוב בזמנו אבל הם הארגון שאחראי על האווירה ביציעים וכל עוד אין לו תחליף צריך שהוא יהיה חזק.
שאנגפר
קיבל.ה  39 לייקים

בלי קשר לעמדתי על האולטראס, תמיד נורא מצחיק אותי תגובות כמו "לסגור אותם" וכו'. נראה לכם שהם איזה חברה בין לאומית מונפקת בבורסה שאתם יכולים לקנות ולהחליט לסגור? מישהו שואל אתכם בכלל?
אלו אנשים שכנראה מוכנים להקריב הרבה שעות וכסף בשביל, לפחות מאיפה שהם מסתכלים, טובת הפועל. יש לכם הרבה זמן פנוי גם? מוכנים לתת אותו לטובת הפועל? יאללה תרימו את הכפפה, תפתחו את אירגון SHEDIM23 ותעשו דברים כפי שאתם רואים לנכון, אף אחד לא עוצר אתכם.

:rofl:
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Chegi כתב: 30 ינואר 2023, 17:56 אני חזרתי לתרום להם. יש לי הרבה אי הסכמות עם מהלכים שלהם, במיוחד במאבק בניסנוב בזמנו אבל הם הארגון שאחראי על האווירה ביציעים וכל עוד אין לו תחליף צריך שהוא יהיה חזק.
תתרום למה לא, שיקנו בכסף הזה דברים לזרוק במגרש או סמים להסניף.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רדפוקס כתב:
Chegi כתב: 30 ינואר 2023, 17:56 אני חזרתי לתרום להם. יש לי הרבה אי הסכמות עם מהלכים שלהם, במיוחד במאבק בניסנוב בזמנו אבל הם הארגון שאחראי על האווירה ביציעים וכל עוד אין לו תחליף צריך שהוא יהיה חזק.
אני האחרון להגן עליהם.
אבל השנה לא הייתה זריקת חפצים אחת שקשורה אליהם לא ברגל ולא בסל.
והתפאורות והציוד עולים הרבה כסף, לא נראה לי שנשאר להם עודף מזה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Chegi כתב: 30 ינואר 2023, 19:00
רדפוקס כתב:
:rofl:
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Chegi כתב: 30 ינואר 2023, 19:00
רדפוקס כתב:
אני האחרון להגן עליהם.
והתפאורות והציוד עולים הרבה כסף, לא נראה לי שנשאר להם עודף מזה
מעניין על מה קבלנו שלושה משחקים בלי קהל השנה ?
מעניין איפה היית בדרבי שלשום ?
מעניין איך הגיעו בדרך פלא כוס שתייה ומצתים לפרקט בדרבי כדורסל ?
שליחת תגובה